Сонник Похорон 😴 наснилися, до чого сняться Похорон уві сні бачити

Похорон уві сні символізують данину поваги до змін, що відбуваються в житті. Певні епізоди в вашому житті підійшли до кінця, прийшла пора для нових починань. Варто зупинитися і оцінити майбутній шлях.

Чиї похорони ви бачили уві сні?

Наснилися похорон близької людини ▼

До чого сняться похорон близької людини? Очікується успіх у справах, які вважалися безнадійними і нездійсненними.

Мають відбутися серйозні зміни, здатні торкнутися не тільки поточні справи, а й ваше внутрішнє світогляд.

Сняться похорон знайомої людини ▼

Наснилися похорон знайомої людини – конфлікти і розбіжності, що мають місце з даною обличчям, будуть улагоджені.

Зумієте налагодити відносини і чимало в цьому успіху. Спробуйте проявити витримку і самовладання, емоційність вам ні до чого.

Сняться похорон улюбленого ▼

Бачити уві сні похорони улюбленого – сприятливий знак. Невирішене питання або незакінчена справа незабаром підійде до завершення. Все, до чого ви прагнули, виявиться поруч.

Наснилися похорон собаки ▼

До чого сняться похорон собаки? Сновидіння є застереженням. Слід ретельніше поставитися до стану свого здоров’я. Велика ймовірність захворювання. В першу чергу потрібно подбати про імунітет.

Ви бачили уві сні похорони родичів?

До чого сняться похорон сина ▼

Наснилися похорон сина – наяву весь негатив, що стосується вашої дитини, скоро зникне, не заподіявши шкоди.

У разі якщо нічого поганого з ним не відбувається, то сновидіння обіцяє йому богатирське здоров’я і подальше життя без неприємних пригод.

Сон про похорони бабусі ▼

Сонник Феломени розглядає похорон наяву живий бабусі як символ її здоров’я і довголіття.

Однак похорон вже загиблої бабусі є негативним знаком. Незабаром почуєте сумні і безрадісні новини. Швидше за все, захворіє хтось із знайомих, про який давно нічого не було чутно.

До чого сняться похорон чоловіка ▼

Похорон чоловіка сняться до вирішення давніх неприємних запитань або до завершення важкої справи. У деяких випадках сновидіння є передвісником нових відносин.

Ховаєте колишнього чоловіка – до сих пір не можете пережити розставання з ним. Бачення вказує на те, що минулого не повернути, однак далеко не факт, що ця людина не буде з вами в майбутньому.

Наснилися похорон живої сестри ▼

Наснилися похорон живої сестри, але це не викликає ніяких переживань – в реальності у неї буде неймовірно міцне здоров’я, яке дозволить прожити до глибокої старості.

Бачити уві сні похорони дружини ▼

Сонник розглядає похорон дружини як успішне просування застиглих на місці справ. Користуйтеся будь-якою можливістю для поліпшення фінансового добробуту. Крім того, зараз чудовий час для починань.

Що ще пов’язане з похоронами ви бачили уві сні?

Що ви робили уві сні?

Плакати на похоронах уві сні ▼

Сон, в якому ви плачете на похоронах є не найсприятливішим знаком. Він віщує закінчення щасливою і безтурботною епохи. Труднощі і вимушені позбавлення триватимуть недовго, якщо ви докладете зусиль для досягнення змін.

Бути присутнім на похоронах уві сні ▼

Присутність на похоронах уві сні – отримаєте несподіваний подарунок від друзів. Має бути відвідати святковий захід, здатне принести вам знайомство з впливовою обличчям.

Йшли на похорон уві сні ▼

До чого сниться похід на похорон? Має бути закінчити неприємну справу, гнітюче вас і не дає спокою. Чим більше у вас незавершених справ, тим частіше можлива поява подібного сновидіння.

Бігли назустріч похорону уві сні ▼

Наснилося, що бігли назустріч похорону – в справах з’являться несподівані труднощі. Неприємні події з минулого дадуть про себе знати втручанням у ваші плани.

До чого сниться збиратися на похорон ▼

Сонник Фeломeни розглядає збори перед похоронами як переживання з приводу родича, який, можливо, хворий. Однак, не варто думати про погане, адже незабаром він видужає і про захворювання ніщо не буде нагадувати.

Які похорон ви бачили уві сні?

Сняться веселі похорони ▼

Сняться веселі похорони – наяву суспільство буде налаштоване проти сновидіння. Краще не провокувати навколишніх на агресію і уникати поведінки, яке їм може здатися неприйнятним. Також утримайтеся від підозрілих знайомств.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Похорон, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Похорон уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені снився старий дерев’яний будинок (я не пам’ятаю що б я тут була коли-небудь). Я жива, але мене починають згадувати. після поминок мені укладають в труну і забивають Крижко, я чую стукіт молотка, я не сопратівляться. Мене залишають в цьому будинку &# 8212; всі йдуть, походить кокое час (день, може два три дня) і в цей будинок вдається собака (дворняжка маленька, вона живе в будинку моїх батьків, я до неї дуже холодно ставлюся) вона гавкає як ніби кличе когось і допомагає мені вибратися з гробу, потім приходять мої батьки, вони раді мені.

Ольга, можливо вам доведеться зіткнутися з труднощами на роботі або в особистому житті, при яких оточуючі вважатимуть, що ви для них або для цієї справи «померли», але до вас на допомогу прийде той, від якого ви очікували б допомоги в останній момент.

Бачу уві сні похорон не знайомого мені людини &# 8212; чоловіки. Несуть його не в труні, а на руках. А замість квітів викладена доріжка з цілих буханок білого хліба. Але до могили вона не доходить.

Рита, можливо сон про незвичайних похоронах чоловіка, говорить про те, що наяву ви також можете стати свідком якогось дивного, але сумної події.

Пріснілілось, що я готуюся до похорону&# 8230; хруща. Причому підготовка як у людей. Що б це значило?

Соня, можливо даний сон говорить про те, що наяву ви будете займатися якимись непотрібними, неважливими справами.

мені снилися спочатку похорон діда як ми готувалися до похорону потім похорон брата в літній спекотний день було дуже багато людей я ніс труну брата з другим братом і з батьком і поклали в котофалку що це може означати.

Гамлет, то, що вам снилися похорон живої людини, швидше за все, обіцяє вам сварки або не розуміння у відносинах з цією людиною.

мені наснилися похорон мого батька (якого вже немає в живих) і матері. я бачила, як їх несуть в труні.

Анна, то, що ви бачили похорон батьків, ймовірно, говорить про те, що ви відчуваєте, що віддалилися від сімейних традицій.

Мені наснилося ПОХОРОН СВОГО Однокласниках В ЖАРКИЙ ОСІННІЙ ДЕНЬ НА плащади &# 8230; ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ??

ВЛАДЕСЛАВ, то, що вам снилися похорон цієї людини, ймовірно, говорить про те, що ви від нього віддалитеся.

Вітаю! Мені наснилося (в ніч з 4 на 5 жовтня 2010р), що у нашого під’їзду проходить весілля, всі стоять, і я в тому числі і дивляться на нареченого і наречену. І раптом до під’їзду під’їжджає похоронна процесія, з машини виносять труну і ставлять його у нашого під’їзду. Всі люди, які до цього спостерігали весілля (і я) починають хрест. Моторошно як то все це. До чого сняться весілля і похорон одночасно?

Світлана, похорони в цьому сні, ймовірно, вказують на те, що шлюб цей не буде щасливим.

Вітаю! Мені приснився сон в якому я ховаю свого брата, народу багато, але ніхто не звертає уваги, я сильно плакала і не хотіла його відпускати. Причому ховала не як зазвичай, а як на війні, кілька трупів скинули в одну яму. І при цьому я йому навіщо то в кишеню поклала гроші&# 8230; якісь копійки. До чого б це?

Катя, то, що в вашому сні ви бачили похорон живої людини, швидше за все, говорить про те, що ця людина може незабаром віддалитися від вас.

Доброго вам дня! Наснилася вчора покійна бабуся (жива) біля труни покійного діда (помер набагато раніше бабусі &# 8212; в 81, а вона 94) і вона його ховає а я з усіма іншими людьми стою на кладовищі і спостерігаю за похоронами. Ні де такого не знайшов, може Ви допоможете? Я з 75, і на похоронах діда в реалі бабка не плакала, на скільки я пам’ятаю. спасибі!

Андрій, то, що ви бачили такі похорони уві сні, ймовірно, говорить про те, що ви переживаєте в глибині душі розлуку з померлими.

Вітаю. Мені наснилося, що ховають мою колегу по роботі (вона жива). Але на похоронах вона чомусь встала з труни і з усіма прощалася (дітьми, з мамою своєї). Підійшла до мене взяла за руку і почала вище ліктя мене мацати, кажучи: У тебе сильна ркуа. Потім почала на неї дути. жах. Всі стояли і дивилися, як ніби так і треба. Потім вона лягла в труну і нібито, ми почали її поминати. Я потім якось звідти втекла ледве-ледве. В реалі в мене з цієї колегою був конфлікт на роботі, але зараз ніби все рівно.

Тетяна, то, що ви бачили її похорон, ймовірно, говорить про те, що вона може вступити в новий життєвий етап.

Вітаю . 3 дні тому потонув мій знайомий . Сьогодні мені приснився ця людина в труні він лежав боком я чітко бачив його обличчя і раптом на на похорон приїхала весілля з гостями все були на веселе і я чітко побачив обличчя нареченої вона в реальному житті подруга моєї дівчини і теж спілкувалася з цією молодою людиною який потонув . Розкажіть мені будь ласка смисол цього сну мені ніде годі й шукати . спасибі заздалегідь

юрій, то, що в вашому сні на похорон прийшла весілля, ймовірно, говорить про те, що ця дівчина мала стосунки з потонув, але тепер все в її житті складеться благополучно.

зі мною працює дівчина яка ще незаміжня. Уві сні я бачу що я приходжу на роботу питаю про неї, А МЕНІ ВІДПОВІДАЮТЬ ЩО ВОНА ВИЙШЛА ЗАМІЖ І ЧЕРЕЗ ДВА ДНІ ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ НЕЇ ПОМЕР ЧОЛОВІК, ТОМУ ЇЇ НЕМАЄ.

Мені наснилося, що у мене і ще у шістьох мені знайомих (серед яких я зхнаю тільки одну людину), одночасно вбили всіх братів. у мене вбили сімох братьв (хоча в житті у мене немає жодного). І ось нас попросили здати на похорон по 700 гривень. я ще обурювалася, що це не ми їм, а вони нам повинні допомагати. Але ми здали. І ось організувалася похоронна процесія. Ми семеро мали йти в перших рядах, поруч з музикантами. Потім ми з одним знайомим (якого я справді знаю), трохи відстали. Коли ми всіх наздогнали і знову пішли в першому ряду, ще двоє знайомих обговорювали як назвати свою дитину. Я попросила не занімааться цим зараз і подивилася на свої сім трун. Дорога до кладовища була довгою і крутий, прямуючи в далечінь.
До чого б міг наснитися такий сон? і що означеет ця повторювана цифра сім?

Персефона, то, що в вашому сні були такі похорони, ймовірно, говорить про те, що ви можете понести фінансові втрати і постраждати льно.

Мені сниться, що мене ховають, але страху немає. Я прощаюся з усіма друзями, родичами.
Якось все урочисто-сумно, красиво. Я даю наказ своє дочки, що якщо тато після моїх похорону знайде іншу, то ти прийми її, адже він ще молодий чоловік. мене поховали.
Раптом я оживаю, сиджу в монастирі з черницями, він вручають мені пакетик із землею з моєї могили і сертифікат про те, що я воскресла.
Я збираюся йти додому.

Я, то, що ви уві сні бачили свої похорони, ймовірно. говорить про те, що незабаром у вашому житті відбудуться кардинальні зміни.

Вітаю!
мені снилося сьогодні ніби я спостерігаю з какойто знайомої (не пам’ятаю особи) як 2 бабки вже дуже старі лазять по будівництву&# 8230;. і тут одна з них лізе по сходах кудись, обривається і падає &# 8212; розбивається і помирає. і мені доводиться організовувати її похорон, пам’ятаю була у неї в квартирі, дивилася речі&# 8230; дивний сон якийсь

Лія, то, що ви бачили таке в цьому сні, ймовірно, говорить про те, що ви можете втратити через виду того, за кого будете нести відповідальність.

Допоможіть будь ласка.
На самому початку сну я бачу себе в воді (скоріше за все в море) чистої спокійною &# 8212; ми з чоловіком плаваємо. Недалеко стоїть корабель. І тут набігає хвиля і корабель починає перевертатися прямо на нас. Я відпливаю, корабель падає поруч зі мною і чіпляє чоловіка і він починає тонути. Я намагаюся пірнути, але безрезультатно &# 8212; чоловік іде на дно.Я прокидаюся, а коли засинаю знову, то бачу сон інший.
Сниться моя квартира. Коли я заходжу на кухню і бачу, що сидить на стільці знайомого, якого я вже не бачила дуже багато років. (Він був нашим з чоловіком іншому і ми дуже погано розлучилися з ним &# 8212; гроші, сварка, зрада). Коли я підходжу до нього, розумію, що ця людина труп. І потім всю ніч (хоча я прокидалася кілька разів) сняться події, пов’язані з цим трупом: ми з чоловіком повідомляємо його батькам, намагаємося організувати похорон, труп поки поміщаємо в гаражі і т.д.

Юлія, такі похорони в вашому сні, ймовірно, обіцяють вам отримання неприємних звісток про цю людину.

Вітаю!
Мені протягом все тижні, щоночі снилися сни. Спочатку я гуляв по красивому кладовища, потім наткнувся на великий склад трун. Всі вони закриті. Після, діти грали на кладовищі (всі могили доглянуті, травичка зелена). На наступну ніч приснився чоловік, який мене просить не відходити від нього далеко, він щось хоче мені сказати (я його знаю, але чи живий він, не знаю). І під кінець &# 8212; похорон однієї моєї знайомої (дуже скромний труну, на одну мить здалося, що він з картону). Пчему-то труну занесли і поставили поруч зі мною. я подивився в нього і злякався, мене почало трясти уві сні.
Що б це могло означати?

Взагалі, перебування уві сні на цвинтарі, як правило, говорить про те, що сновидець повернеться до справ минулого.

Вітаю! Моєму чоловікові приснився страшний сон. Немов він гуляє по кладовищу і там повинен зустрінеться зі мною. Незабаром побачив мене&# 8230; писати на якусь Магілья, і дуже розлютився цього. На превеликий подив з цієї могили на наших очах вилізли двоє чоловіків. Вони сказали, що мої дії доставили їм велике задоволення. А після додали, що вони давно зі мною сплять. Розлючений уві сні чоловік зі всієї сили вдарив мене в обличчя, а після закопав нас всіх заживо в Магілья&# 8230;. До чого цей сон? Дуже переживаю&# 8230;.

Те, що в цьому сні ви вели себе так, ймовірно, говорить про те, що ви можете зробити щось дуже ганебне.

Вітаю!
Наснилися власні похорони. Після похорону снилося як я ходив по місту і мене ніхто не бачив і не чув, нібито мій дух. Крім однієї людини: мене чула, але не бачила моя дівчина.На той момент ми були з нею в сварці, підкажіть до чого міг би присниться такий сон?

Вітаю!
Мені сьогодні вночі снився, так би мовити, всяку маячню.Сілость: Що якомусь мужику зробили операцію і пришили невеликий шматок шкіри від донора (донором був я).Тут снитися, що його мають поховати.
Маячня якась.Я бігаю в якомусь страху і питаю у людей хіба так можна, типу взяти шматок шкіри і пришити іншій людині.І тут я прокинувся, як-то жуткова-то було.
Скажіть будь ласка, що може означати такий сон!?

Такий сон, швидше за все, говорить про те, що ваші серйозні грошові вкладення не виправдаються.

Вітаю! Мене звуть Віктор, вчора мені приснився сон, ніби я йду днем ​​по кладовищу, погода була не сонячна, час року не зовсім зрозуміло, але начебто осінь. Так ось йду і дивлюся на кладовищі, дізнався що кладовище з мого рідного міста, там всі пам’ятники красиві, чорні, але своїм стилем все схожі. Іду по кладовищу сам але начебто хтось мені сказав що в одній частині кладовища знаходяться самогубці (я там прочитав кілька написів), а в другій частині звичайні люди і я побачив могилу свого брата, який в дійсності живий! У мене було відчуття стривоженості&# 8230; До речі могила брата сниться вже не вперше. Підкажіть що сон може означати?

Бачити похорон уві сні не дуже хороший знак. Швидше за все, ваші плани будуть порушені.

Вітаю! Рік тому я поховала сина. Бачу сни, як якимось чином, дитина в могилі раптом оживає. Останній сон особливо яскравий. Він ожив, я відчуваю, що він теплий і м’який, а навколишні, які стоять навколо, запевняють, що це не так. Але врешті-решт визнають і я відводжу його додому. Він став сидіти і тримати голову сам, хоча раніше за життя не міг (був хворий на ДЦП). Одна жінка сказала:&# 187; Добре, але ніч ти з ним проведеш одна&# 187;. На що я з радістю погодилася. Що це означає?

Те, що в вашому сні померлий дитина ожила, швидше за все, говорить про те, що ви зараз переживаєте через те, що не як не можете змінити ситуацію, що склалася.

Привіт мені приснився такий сон&# 187; Неначе будівля в два поверхи навіть може і більше проходить прощання з незнайомим мені людиною, а ритуал такий як у кавказьких народів.Ніби виносять людини не в труні, а загорнуті в тканину кладуть на таберткі в холі цієї будівлі і з під нього починає вогонь пробиватися не сильне полум’я а просто не великі язички полум’я.І в інший протилежному боці стоять знайомі мені люди і в той же час мене цілує і обіймає знайомий мені хлопець, але в даний момент я з ним не спілкуюся (він живий і здоровий).скажіть що б це могло означати погане або хороше.

Бачити уві сні похорон не хороший знак, вам слід бути готовою до того, що ви можете отримати погану звістку.

Доброго дня. Сьогодні вночі мені приснився сон, від якого до цих пір не можу відійти. Наснилося, що ми з чоловіком їдемо на машині уздовж будинку, в якому я раніше жила (з попереднім чоловіком). А в цьому будинку купа похорону, у кожного під’їзду стоїть по кілька трун, багато вінків і квітів. У реальному житті похорону боюся, уві сні мабуть теж злякалася, бо почала просити чоловіка їхати швидше. Потім йому (чоловікові) треба було їхати у справах, він поїхав, а я пішла гуляти. І побачила, чому померли люди в тій хаті &# 8212; з верхніх поверхів на що проходять внизу кидають пляшки. Маячня якась&# 8230; Я злякалася, що мій чоловік теж може загинути, почала дзвонити йому, додзвонитися не змогла, страшно розревілася&# 8230; Ну ось на цьому місці я і прокинулася. Щоб все це могло означати?

Такий будинок з похоронами в вашому сні, швидше за все, є попередженням про те, що вам доведеться зіткнутися з дуже неприємними обставинами.

Вітаю! Мене звуть Віктор, вчора мені приснився сон, ніби я йду днем ​​по кладовищу, погода була не сонячна, час року не зовсім зрозуміло, але начебто осінь. Так ось йду і дивлюся на кладовищі, дізнався що кладовище з мого рідного міста, там всі пам’ятники красиві, чорні, але своїм стилем все схожі. Іду по кладовищу сам але начебто хтось мені сказав що в одній частині кладовища знаходяться самогубці (я там прочитав кілька написів), а в другій частині звичайні люди і я побачив могилу свого брата, який в дійсності живий! У мене було відчуття стривоженості … До речі могила брата сниться вже не вперше. Підкажіть що сон може означати?

Такий сон, ймовірно, говорить про те, що вашому брату може загрожувати небезпека.

Мені приснився сон, як наяву, чую музику похоронної процесії вночі. Не вірю, що це відбувається вночі і дивлюся у вікно. (А у нас з вікна дійсно видно цвинтар і дорога до нього, тому я пишу про те, що, як наяву). Виглянула у вікно і дійсно процесія з оркестром. Я в подиві кого можуть ховати вночі з оркестром? Я вранці зрозуміла, що це все таки сон, а що він означає?

Похорон в цьому сні, швидше за все, є ознакою змін, які започаткують нового етапу у вашому житті.

Мені приснився сон, я спочатку злякалася, все було як на яву&# 8230; я їду в автобусі, перекривають дорогу і з колодязя дістають труни: в одному лежав наречений, в іншому наречена, а 2 труни свідків були круглими як вінки. один труну закривають (не пам’ятаю який) і ставлять в автобус, мені страшно, я добирається до туди, до куди мені треба і мені кажуть: дівчина ви тут забули&# 8230; Я беру цю труну і прошу маму допомогти, вона почала мені допомагати, але потім кудись поділася, я його впустила і несла зі скреготом&# 8230; Що він може означати?

Швидше за все, такий сон говорить про те, що ви можете зіткнутися зі змінами в особистому житті, на які насилу зможете впливати .

Що значить бути на гарному кладовищі в лісі хвойному. На вулиці на кшталт темно, але на цвинтарі багато людей і досить затишно. Я ходжу між могилами і знаю, що це могили самогубців і я читаю їхні передсмертні записки, які знаходяться на могилах. Там люди оплакують рідних. І я оплакую зовсім незнайому мені дівчинку і інших людей на цьому кладовищі самогубців. Відчуття дуже дивне. Я бачу, що більшість самогубців молоді люди, як і я&# 8230; Потім сон якось переходить в інший і мені сниться, що я ніби отримую вказівку від покійної бабусі, щоб на її могилу поклали вінок. І я беру великий вінок і ложу її на могилу бабусі, яка чомусь в її саду. І клею поруч фотооббоі на яких в джипі сидять мої мама і тітка в чорних окулярах, в яких їх важко дізнатися. Будь ласка, підкажіть, хто розуміє, що це все означає. Особливо кладовищі самогубців турбує. А вчора теж снився дивний сон. Спочатку, що я прийшов наш з чоловіком один і зі сміхом сказав, що познайомився в ліфті з кілером без вух, який їхав вбити наших сусідів, а потім я бачила, як виносили матрац весь в крові від сусідів по поверху і сказали, що там розстріляли всю сім’ю. Потім, я їду з подругою в машині і з зустрічних машин все щось дивне показують. Я розумію це, як знак, щоб туди не їхати. І ми бачимо далі, як всі машини розгортаються, тому що там багато трупів накритих лежить і багато пожежних і швидких машин&# 8230; ЩО ЦЕ. Знавці, допоможіть. Мені рідко сняться кошмари, які ще так глибоко запам’ятовуються&# 8230;.

Такий ваш сон, можливо, попереджає про те, що ви можете прийняти рішення, про яке згодом пошкодуєте, але змінювати щось буде вже пізно.

Привіт, мені останнім часом зняти не хороші сни. Снилося що випадає зуб, і тече кров з ясен. І через 2 місяці помер дідусь. Нещодавно снилося що у мене болить зуб, і він ось ось випаде, а сьогодні снилося що у мене хтось помер, але я не знаю хто, пам’ятаю тільки те що я і мої близькі були вбиті горем. Будь ласка, допоможіть розібратися що це все може означати?

Вітаю. Дам зрозуміти про ситуацію, яка склалася. Нещодавно ми з братом потрапили у велику аварію. На щастя, залишилися живі. Брат зламав тільки руку. Сьогодні його виписують з лікарні, і сьогодні ж в ніч мені сниться, що так само &# 8212; його виписують з лікарні тільки зі зламаною рукою, але жити йому залишається один день, і ввечері він повинен померти. Сам він знає про це, але ніякого вигляду не подає, тільки більш задумливий. Батьки, видно, сумують, але як би змирилися з цим. Тут же починаються шикарні дорогі похорони, на берег якийсь річки приїжджають дорогі машини, з них виходять наші знайомі і друзі, але ні краплі скорботи на обличчі у них немає, всі вони шикарно одягнені, причому не тільки в чорне, з шикарними букетами. Я стою плачу поруч з порожньою труною, нібито заготовленим братові, і жоден з них до мене не підходить. Ще, здається, не маловажний епізод, в цьому ж сні. Дивний але все ж.. Ми від’їжджаємо ненадовго кудись з батьками, брат виходить на ґанок щоб щось сказати нам, а в руці він тримає велику білу цукерку на паличці. До чого б це? Вообщем, все закінчується тим, що я плачу і кричу на весь будинок. Весь будинок повний веселими, п’яними людьми, які приїхали на похорон, але ніхто з них навіть не намагається втішити мене або батьків. Якщо зможете, підкажіть будь ласка. Так як вже помітила, що після кожного мого сну, що передвіщає нещастя, реально трапляється нещастя. Заздалегідь велике спасибі

Те, що в цьому сні наближалися такі похорони, ймовірно, попереджає про те, що вашому братові судилося на деякий час віддалитися від сім’ї.

Приснився страшний сон ! траурна церемонія. Все готово. Великий зал, де стоїть народ в очікуванні.Гарні труну, в якому лежить тіло моєї сестри.(Нібито вона раптово померла) Але в житті вона жива і у мене їх дві, не пам’ятаю точно хто з них помер уві сні. Ніхто не плаче, всі стоять і чекають, я бачу, що заносять в труну, але я не підходжу до нього близько і конкретно не бачу хто лежить. Повз проносить жінка руках маленький дитячий труну розміром для немовляти. А двох немовлят в сні мені вдалося врятувати.Вони залишилися у воді і нібито не рухалися вже, я сказала їх терміново витягти і вони виявилися живими, пізніше пам’ятаю, що одна з них була дівчинка, дуже гарненька і абсолютно здорова з красивим і спокійним обличчям і я побачила її поеже на руках жінки , яка чекає на траурній церемонії. Дякую за допомогу в тлумаченні сну за раніше.

Ймовірно, таке сновидіння, в якому померла ваша сестра попереджає про те, що ви можете віддалитися від сестри, або вам не вистачає з нею спілкування.

Вітаю. Мені приснився страшний сон: Іду я рано вранці по місту і не впізнаю його. Посеред міста (де немає залізниці) вагони від поїзда, деякі горять. Вдалині побачила поїзд, в думках промайнуло, що це похоронна процесія. Несподівано виявилася всередині цієї процесії. Багато різних людей, моя мама і ще 4 знайомих жінки. Неначе масові похорони, їдемо всіх ховати. У сумках їжа для поминок. Почали виносити тіла, серед них побачила свою доньку, лежить в труні та кліпає оченятами. Я повинен звідкись вискакувати, питаю: «Куди ви її несете, вона жива». Тут вперед вийшла жінка і сказала, що допоможе мені зрозуміти, що дочка померла. Всі почали голосно плескати в долоні, дочка на мить закричала і замовкла. Навколо настала тиша, всі дивилися на мене мовчки. Я попросила віддати мені живого дитини. А мене знову переконують, що дитина мертва, і що треба виховувати живих дітей, які у мене вже є і будуть. Прокинулася, від страху навіть поворухнутися не могла.
Насправді у мене всього одна дочка, їй 2 роки. Уві сні їй було не більше року.
Що може означати цей сон. спасибі.

Те, що ви уві сні виявилися в центрі похоронної процесії, найімовірніше, вказує на те, що ви можете опинитися в неприємному для вас суспільстві.

Вітаю. наснилося, що я готуюся до власних похоронів. ходжу з батьками вибираю труну, пам’ятник. Вони так радісно питають мене якісь вінки я хочу на могилу, які квіточки мені посадити. все навколо мене такі задоволені готуються до моєї смерті. що найдивніше моїй мамі в цей же час приснився той же сон, тільки вона готувалася не до моїм, а до своїх похоронів. що це означає?
наперед дякую.

Ваш сон, в якому ви готувалися до похорону, ймовірно, обіцяє вам швидке одруження, або обмеження в особистих відносинах.

Вітаю. Мені наснилися похорон свого чоловіка. Причому вся наша рідня чомусь зібралася у моєї бабусі з дідусем в будинку (вони живі). Я уві сні дуже сильно плачу, не вірю в те, що трапилося, потім заспокоююся, потім знову плачу. Бачу, що всі сумні, сумні і на всіх траурний одяг, а на мені немає, на мені звичайна: джинси і кофта. Побачивши це я пішла, переодягнутися в чорне. І знову плачу, але чоловіка в труні не увазі, взагалі труну не бачу, але в той же час я як би перебуваю на його похоронах і я це розумію, знову дуже плачу. Що це може означати? Чоловіка дуже люблю і зла не бажаю, тим більше смерті. Заздалегідь дякую. Сон приснився з четверга на п’ятницю.

Ці похорони, найімовірніше, не варто сприймати буквально, цей сон передвіщає деякі розбіжності з чоловіком, і чи зовсім перевірку розлукою на деякий час.

наснилися похорон однаклассніков, причому вони поруч зі мною і зі врмени сну вмирають.Жахливий сон і уві сні це відчуваю

Доброго дня!
З п’ятниці на суботу наснилися похорон. Дуже чінние похорон кого то рідного але не знаю кого, стояла слухала надгробні промови, зустрічала знайомі обличчя, але кого ховали не було зрозуміло. Виходжу з одних похорону, відразу ж потрапляю на інші &# 8212; такі ж урочисто сумні, але незрозуміло кого. Оргомное скорботи і печалі як на похоронах просто немає, спокій і впевненість у собі і в усьому навколо. До чого можуть бути такі сни? Заздалегідь дякую.

Ваш сон, в якому ви спостерігали такі похорони, швидше за все, попереджає про те, що вас чекає завершення важливого етапу у вашому житті.

Доброго дня! Мені приснився сон, похорон моєї подруги-однокласниці. На яву вона дійсно давно померла.Похорон проходять на кладовищі. Труну закритий, І стоїть на пьедістале вище мене, всі присутні люди сидять, а я говорю мова про неї (так було і насправді багато років назад.) День мені приснився ясний, сонячний. Жаху і трагедії ніякої немає в цьому уві сні. Мені не страшно і не боляче, біль вже притуплена від того що вона померла. І взагалі ці похорони знятися як повторні, т е труну дістали з могили (труну червоний) але я цього не бачу а знаю і всі присутні на церемонії про це знають, как-будто відзначають якусь річницю її смерті років 10.І потім заново відвозять труну до могили, але могилу саму не бачу. Підкажіть до чого це приснилося?

Сновидіння, в котрому ви бачили похорон давно померлої людини, швидше за все, вказує на те, що ви можете несподівано повернутися до вирішення клопоту і проблем минулого.

Доброго дня! Мені приснився сон, великий будинок, дуже багато відділів з посудом і серед цих відділів стоять два надгробки мармурових. в одному була похована маленька дівчинка (бачила фотографію, але не знаю хто це), а поряд моя дитина (тільки фотографії немає, але я знаю що це моя дитина). у мене починається істерика, я починаю просити вибачення і дуже сильно плачу. Підкажіть будь ласка, що це означає. І цей сон мені приснився з четверга НЕ п’ятницю. спасибі!

Ваш сон, в якому були такі труни, найімовірніше, говорить про те, що ви можете завершити деякі справи занадто рано.

Мені наснився сон. Що, до мене підходить моя колишня подруга (років 10 я її не бачила, вона переїхала в інше місто) і в сльозах розказує, що у неї помер чоловік, і я починаю розуміти, що перебуваю на похоронах, чоловіка її я ніколи не бачила і я всіляко намагалася відвертатися, щоб не бачити небіжчика, а її заспокоювала.

У різних місцях пишуть по-різному&# 8230;
Я сон пам’ятаю частково, і заплутано.
Все було добре, я гуляв на вулиці.Далі я не пам’ятаю що було (пробіл уві сні), але після пробілу уві сні мені снилося, що у мене померла мама, я ходив разом з татом по лісі і шукав вінок.Знову пробіл уві сні.Труна була на дачі, в одній з кімнат. Всім було сумно. Я також не пам’ятаю яка була погода. Будь ласка, напишете два варіанти, якби була сонячна погода, і якби була погана погода.

Ваш сон, в якому була смерть мами, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися в безвихідному становищі.

Наснилося, що коли я йшла по дорозі мені на зустріч вийшла похоронна процесія.була весна.ось саме тепло було, але не жарко&# 8230; я вирішила обійти ці похорони, але як тільки я звернула вбік, то відразу натрапила на ще одну труну, який не просто стояв на землі, а на величезних колодах височів над землею&# 8230;..я рукою доторкнулася до одного з колод, як вони почали падати, труну нахилився, але не впав&# 8230; а я втекла з цього місця&# 8230;&# 8230;&# 8230;.

Те, що в вашому сні ви наздоганяли похоронну процесію, ймовірно, вказує на те, що вас чекає неминуча тата часу на неприємні заняття.

Вітаю. Сьогодні вночі прокинулася в холодному поту.Сниться мені що я хочу кріміровать свою дочку живцем ми з нею лежимо на якому то столі який який повинні перемістити в крімоторій я намагаюся щоб дочка заснула перед тим як її спалять вкриваю її саваном а людина яка буде кріміровать мою дочку говорить не вкривайте її там і так дуже жарко аяему відповідаю що треба щоб вона заснула.Будь ласка розшифруйте мій сон а то мені дуже страшно за дочку при тому сьогодні такий день що сни збуваються

Швидше за все, подібні події в вашому сні, говорить про те, що ви можете переборщити з тиском на свою дитину у вихованні.

Здраствуйте!Бачила похорон знайомого мені чоловіка.Було багато народу.Чомусь знаю, що 400 осіб.Але я розумію, що його не так ховають, що він живий просто хоче від чогось сховатися.Я про це знаю, але іншим не кажу.І труну червоний закритий.Я відчуваю себе на похоронах спокійно, я-то знаю, що він живий, але ще думаю, а як же він потім жити буде без паспорта, без документів.

Те, що в вашому сні ви бачили похорон цієї людини, найімовірніше, говорить про те, що ви можете віддалитися від нього.

Вітаю!Бачила сьогодні уві сні, що йду поруч з високим літнім чоловіком, у нього сиві пишне волосся, потім чоловікові стало зле, я беру його на руки і несу, нести його легко-легко. Ми зустрічаємо похоронну процесію, дізнаюся, що ховають Івана Буніна (чому саме Буніна? я років 10 вже Буніна не читала), особи небіжчика не видно, але труну з червоного дерева, лакований, дуже багатий, і ховають письменника лише кілька людей. Після цього сну мені не по собі. Пояснив, будь ласка, до чого він. спасибі!

Вітаю!
Сниться мені сон, що я на похоронах у однієї дівчини з моєї школи. Похорон відбувалися в нічний час доби і на них була присутня практично вся школа. Причиною смерті було як би запалення легенів.
Ще добре запам’яталося що уві сні я за нею сильно плакав і не хотів відпускати. У житті у нас з нею є конфлікти.

Наснилося, що я раджу своїй двоюрідній сестрі, які вибрати мені квіти на похорон. І раджу якось зверху (як би з небес). Бачу цей букет. відмовляю її купувати 40-к білих гвоздик, а говорю купити 40-к білих троянд. Букет дуже красивий і свіжий. І там же уві сні міркую що мій возвраст вже відповідний для того, щоб померти-порівнюю з померлим дядьком, який загинув в возвраст, який зараз у мене (мені 40-к років зараз).Щоб це могло означати?

Ваш сон, в якому були похорони, найімовірніше, говорить про те, що ви можете попросити завершити справу для вас.

Моїй дівчині приснилося, що вона стоїть на моїх похоронах, мене опускають в могилу, а потім вона впадає за мною. Що це означає поясніть будь ласка.

доброго вам дня!
моєї знайомої подруги наснилося про мене наступне, цитую:&# 187; коротше мене покликали на похорон. я приходжу а це ти в труні лежиш &# 8230; мені так страшно стало, я дивлюся ГО &# 8230; тебе чомусь в салафановий пакет завернули . труну чомусь не закапали, а залишили на поверхні . всі пішли за стіл . ніхто не плакав. я подумала, що щось дивне в цьому є . твоїх рідних не було &# 8230; я вирішила пройтися &# 8230; йду&# 8230;. і труну трясеться, я швидко підбігла, відкриваю його, дивлюся а ти задихаєшся в пакеті цьому, я розриваю його де голова, ти починаєш нормально дихати, і кажеш пошепки: Ілона, розв’яжи мене, треба від сюди бігти, поки ніхто не побачив . я швидко розв’язала, і від страху почала плакати, і погнали з тобою на якийсь базар, там було купа народи, і ми від куди то дізналися що за нами погоня &# 8230; по якому те болоту бігли, прибігли до Москви потім. зайшли до мене, ти тільки почав розповідати історію, і мені подзвонили) я прокинулася)&# 187;
що це означатиме може, так містично както бррр..

Сновидіння, в якому подруга спостерігала подібні похорон, швидше за все, говорить про те, що ви можете бути від неї надто віддалені, їй не вистачає спілкування з вами.

Мені наснилося з суботи на неділю, ніби ховаємо дідуся (який вже помер).несуть труну, а я і бабуся (вона теж померла, після дідуся) сильно плачем.раптом дідусь оживає, всі раді.я бабусю і дідуся поцілувала, і почався інший сон, де з подружкою (з нею близько року не спілкуємося) в цьому ж місці з якимось туфлі возимося.А місце навіть не кладовище, а ніби лісок негусто, а замість могили нібито сарай.

Те, що в вашому сні були такі похорони, швидше за все, говорить про те, що ви можете витрачати час на марні надії.

Вітаю ! Приснився дуже дивний сон. Я готуюся до похорону своєї мами в її будинку (насправді мама, слава Богу, жива і здорова). збираються люди. Я знаю, що до похорону залишається мало часу, і я не встигаю зібратися. Тут я бачу свою маму і кажу: &# 171; Вже скоро почнеться, приводь себе в порядок.&# 187; Мамі потрібно було живої лягти і полежати в труні. Тут я бачу, що якісь люди несуть труну, в ньому лежить моя мама, зображуючи небіжчика. Я знаю, що це скоро закінчиться, і ми будемо жити як раніше. Виходить, що похорон не справжні, хоча все виглядає по-настоящіму. Чомусь уві сні мені було дуже страшно. А коли прокинулася, як-то стало не добре на душі.

Те, що ви уві сні бачили похорон, швидше за все, говорить про те, що ви можете пройти через знакові події в житті, які породять в вашому житті новий позитивний етап.

Вітаю! Останнім часом сни якісь мало адекватні сняться.. З понеділка на вівторок наснилося ось що..
Починалося все досить непогано &# 8212; всього то з подругою в парк пішли. А парк на місці школи, в якій навчалася. Заходжу, значить, в приміщення якесь, а там люди, ніби як боротьбі навчаються. Ну і якийсь тренер каже мені: &# 171; Нумо, спробуй мене вдар, не вийде&# 187;. Вдаряю, і на подив виходить. Тут підходить другий і каже, що я прямо таки повинна продовжити тренування, бо явно є талант. Стою пишаюся (бо нікому і в голову раніше подібне мені говорити не приходило). І тут щось сталося, тому що обстановка різко змінилася.
Бачу поле, стежка&# 8230; Процесія якась, все на конях, і я (ніколи в житті на коні не їздила, взагалі їх побоююсь). Їду, значить, і розумію, що похорони. А кого ховають &# 8212; не в курсі, і якесь неясне відчуття, що, може і мене (думаю я, проїжджаючи на коні). І труну несуть, потім людина на коні, потім я. А хто в труні і не видно-то, тільки покривало біле. А я намагаюся через плече людини заглянути, і хочу, і в той же час страшно. Тут попереду ворота, напевно, кладовища. А вздовж стежки змія лежить, большуущая..метрів 7, красива. І змії не боюся. потім прокинулася. і відчуття дивні такі, ось, може, допоможете, якщо Вам не складно. Наперед дякую)

Те, що в ваших снах часто присутня похоронна тематика, швидше за все, говорить про те, що незабаром вас чекає початок нового продуктивного життєвого періоду.

Привіт, вже й не знаю що думати – з середи на четвер приснився сон: Я у дороги ховаю чоловіка (труни і похорону не бачила, не було і людей, був день) тільки пагорб землі скопати і впевненість що він там, я кидалася на цю могилу (хотіла до нього) там ще був вінок з ало червоною стрічкою я цілувала її при цьому моторошно кричала плакала … взагалі як пережила на яву. Прокинулася в 3 ночі в жаху. У мене хороша сім’я прекрасний чоловік ми разом 5 років і у нас підростає син – Я ДУЖЕ боюся ЙОГО ВТРАТИТИ. Та й ще ми офіційно не розписані весілля хочемо обидва але через рік два, я пошукала в сонниках пишуть що це може означати свадьбу- АЛЕ МИ 100% НЕ ЗБИРАЛИСЯ В НАЙБЛИЖЧИЙ РІК! ДУЖЕ ЖДУ ВІДПОВІДЬ ЩО ОЗНАЧАЄ МІЙ КОШМАР.

Сон, в якому були такі події, швидше за все, говорить про те, що ви можете пройти через розлуку з чоловіком, можливо він відправиться в поїздку.

ЯК КАМІНЬ З ДУШІ, СПАСИБІ, ВИ ЦІЛКОМ ПРАВІ 30-ОГО ОН ЇДЕ В КАМАНДІРОВКУ НА 17 ДНІВ, ПРО ЦЕ Я не писала, ЗНАЧИТЬ ВИ НЕ полохо розбиратися СПАСИБІ.

Вітаю..мені з суботи на неділю снилася моя свадьба (я незаміжня, але незабаром збираюся) я нібито стою біля свого під’їзду, а біля мене померлих носять &# 8230; то з одного боку, то в іншу&# 8230; і я не можу зрозуміти чому їх так багато сьогодні ховають..

Здрайствуйте сьогодні з 04.07.-05.07.2011р. приснився де мене саму готують до похорону мама кладе в труну і закриває обличчя потомучто воно іскаверкано. Але я відчуваю що я жива. Потім я вилазив з могили, але там на крилце знову стоїть моя мама і сестра. І так повторилося тричі. Сон приснився де то під ранок. Відчуваю весь себе як то моторошно. Що б це могло бути. І тепер боюся смерті раніше як то навіть не думала про це.

Сновидіння такого штибу, швидше за все, показує те, наскільки ви зараз готові підвести підсумок свого минулого.

дуже цікаво)
моїй дівчині 3 раз сняться мої похорони, причому вона дуже сильно переживає) в останньому сні на моїх похоронах була присутня її померла пробабушка і все її рідні і вони її не підпускали до мого гробу)
підкажіть що б це значило..

Добрий час доби!
Мені з 31.07 на 1.08.11 приснився сон:
я уві сні знаю, що цієї неділі, погода начебто не погана..у мене весілля повинна бути і тут раптом узнаеть, що мій покійний дядько помер ще раз, тільки він там був набагато страшніше&# 8230; худіше&# 8230; і уродлевее.
лежав у труні дуже страшний. я розумію, що моє весілля відкладається, хоча у мене не було сукні я його не бачила чи не у собі не взагалі з боку. Женіка так само онологічно.
уві сні я розуміла, що мені зараз виходити заміж не можна, значить треба поховати дядька&# 8230;
гості підходили, вони зібралися в кімнаті (залі, точно не пам’ятаю),
близько труни&# 8230; я дивлюся на дядю і тут він раптом оживає.
все в шоці в тому числі і я, він встав&# 8230; підійшов до мене&# 8230; що то сказав (не пам’ятаю) і поліз мене обнімати. я не хотіла навіть до нього наблизитися не те що обійнятися. але після його якихось слів, я дозволила його себе обійняти, але сама не притискалася до нього. після мій сон перейшов в інший паче не зрозумілий сон і вже з іншим змістом, але менш хвилюючий мене.
Щоб це означало одночасне подія уві сні? Предвеснік хороших подій чи ні?
спасибі!

Сновидіння, в якому були такі події, найімовірніше, говорить про те, що важливе для вас справу незабаром завершиться.

Вітаю
СНІЛС сон, що йде прощання біля підїзді з покійними нареченим і нареченою.вони лежать в одній труні.люди мені не знайомі.а я стою біля труни і з ким спілкуюся.обличчя у нареченої закрито фатою.до чого б ето?
сон приснився в районі двох тижнів після того як я поховала незаміжню подругу в весільній сукні.
а днями снилася моя покійна подруга зі мною на своїх поминках.і там була Сорра дівчат.
Спасибі за допомогу.

Сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете таким чином висловлювати те, як ви морально постраждали від цих подій.

здрастуйте Аліна мені наснилися похорон бабусі мого чоловіка яка давно померла. зібралися всі родичі і розмовляємо готується до похоронів. потрібно вже виходити але у мене є маленький котонек якого я не хочу залишати вдома а мені кажуть щоб я його негайно залишила і закривала двері. особливо незадоволений чоловік і лає мене. у мене на ногах нові чоботи хоча на вулиці тепло. велике спасибі.

Те, що в вашому сні був такий випадок, найімовірніше, говорить про те, що вам доведеться піти на значні зміни в собі.

Вітаю. Мені приснився дуже чіткий і яскравий сон. Спочатку я потрапляю в автоаварію, але виживаю і коли їду додому бачу, що вся дорога до мого дому встелена квітами і вінками, не можу зрозуміти чому, адже я жива, під’їжджаю до будинку, а там стоять всі мої родичі в чорному. Тоді стояла дуже похмура і дощова погода. Я заходжу в будинок, але мене ніхто не бачить і не чує, як ніби моя душа відокремилася від тіла. всі плачуть. І тут я бачу себе з боку, на мене надягають весільне плаття (в житті я не замужем).Скажіть будь ласка, до чого приснився цей сон?

Сновидіння це дуже негативно, будьте пильні на дорозі, а краще відмовтеся від поїздок.

З четверга на п’ятницю наснилося, що я сиджу в своєму будинку і чую музику похоронну, виглядаю у вікно і бачу, що ідкт похоронна прцесса і там дуже-дуже багато людей. Я дивлюся уважніше і бачу, що несуть 13 трун один за іншим, але тільки в одному з них є небіжчик, а всі інші порожні. До чого такий дивний сон?

Вітаю!
мені наснилося, що ховають мене.т.е.самого процесу поховання уві сні не було.мене просто несли в труні і я була жива.за мною йшла величезний натовп людей що б попращаться.і я з труни з усіма прощалася.поруч йшов батюшка, який стежив за тим, коли я почну вмирати.я почала задихатися і померла.потім я бачу це все як би з боку.все дуже красиво і багато.дуже багато червоних квітів і не тільки роз.я не чуствовала в усі ні страху, ні тривоги.скоріше якийсь успакоеніе.
підкажіть, до чого може бути сон?

Те, що було у вашому сні таке поховання, найімовірніше, говорить про те, що ви віддалитеся від оточуючих і має велике значення.

Мені наснилося як ховали мого колишнього співмешканця він молодий йому 23 роки а потім я побачила як на лавці перед могилою сумують батьки але я підійти не змогла і особисто я бачила труну а особи немає але його кращий друг у всне сказав сто це мій колишній і я впізнала його по годинах на руці на обличчя не встигла подивитися скажіть до чого це все сниться?

Вітаю.мені наснилося-похоронна процесія і я йду на чолі її, а похорон чужу людину.на невеликому від мене відстані чи несуть, то чи везуть труну, до нього ніхто близько не підходить.А родичі померлого стоять осторонь від процесії в усьому чорному і оплакують його.Всі зупинилися, а труну понесли далі і ніхто за ним не пішов.погода була начебто непогана.підкажіть, до чого це?

така процесія з вашого сну, найімовірніше, віщує вам фінал тривалого справи.

Здрастсвуйте!
Мені наснилося що я в труні, але при цьому жива.І я бачила як вони мене поховали.А потім висіли таблички з моїм ім’ям.А потім я встала з труни, і одна людина який мене поховав дуже злився.Що все це означає?

Вітаю!рік назад я переїхала&# 8230; ось суть сну: мені сьогодні наснилося що померла моя літня сусідка, про це мені повідомив тато, в даний момент він Знаходиться в тюрмі (А сусідка з будинку, де я раніше жила, І вона жива в життя) після на кут вулиці винесли труну і поклали їй у руки якусь прямокутну коробку, вона тримає її в руках над собою&# 8230; і починають її фотографувати&# 8230; в Том числі моя жива бабуся&# 8230; після кількох знімків у неї з рук випадає ця фігура, і ті хто фотографував побігли піднімати її!в тому числі і ця бабуся встала з труни і теж побігла&# 8230; Що це означає?Допоможіть будь ласка..а найстрашніше для мене, то, що я прокинулася в такій позі, в якій лежать в труні (руки на грудях)

Те, що в сновидінні були похорони, найімовірніше, говорить про те, що ви можете закінчити важливі вам справи.

Вітаю! моїй подрузі наснилося як мене ховають і як на моїх похронах плаче моя мама&# 8230;.що це означає?

дорога Аліна. Підкажіть будь ласка значення мого сну. Мені наснилося, що я присутній на похоронах мого хлопця. Мені повідомили, що він загинув. Хоча він слава Богу живий і здоровий, в даний момент ми знаходимося в сварці. Похорон дуже багаті, людей тьма. Але плачу одна я, просто дико ридаю, вбиває. Гробу я не бачу. мені ссобщілі, що його повинні підвезти. І ось коли я бачу чорний похоронний катафалк, то втрачаю свідомість. Нібито прокинулася я вже на його могилі на кладовищі одна. Я знаю, що він там в землі, я падаю на могилу і починаю кричати, ридати, істерії, цілувати землю. Прокинулася вся в сльозах&# 8230; ласка, поясніть до чого це? велике спасибі.

Те, що в сновидінні були такі події, найімовірніше, говорить про те. що ви можете завершити ту справу, якою були зайняті тривалий час.

Вітаю! Моїй близькій подрузі наснилися мої похорони. Зібралися всі мої родичі, друзі. Але все сміються і радіють, в той час, як вона сумує, плаче. А потім уві сні я встаю з могили зі словами &# 171; як ми тебе сдорово розіграли!&# 187; Що це може означати? спасибі.

Вітаю!сьогодні вночі мені наснилася незнайома дівчина, яка збирається на весілля, а я їй допомагаю, і ось уже все готово: плаття, туфлі, але тільки нікого немає фати, ні гостей, ні нареченого, а на вулиці ми з нею зустрічаємо людей з вінками і трунами незнайомих людей похилого віку, близько 5 трун, причому в одному з них у жінки двіутся пов’язані руки.Допоможіть, що може означати такий сон, якщо чесно, то я сильно налякана.

Сновидіння, в якому були такі похорони, швидше за все, вказує на те, що ви можете завершити справу, якій присвятили тривалий час.

Привіт, сьогодні вночі мені приснилося, що я вкрала на кладовищі і принесла додому три жалобних вінка. Добре запам’ятався один, він був дуже гарний, з блідо-рожевими трояндами.Підкажіть будь ласка, що можит означати такий сон.

здрастуйте, підкажіть будь ласка що означає мій сон. снилося що я бачу похорон, помпезні, розкішні бачу своїх знайомих і розумію що це мої похорони. бачу труну в которй все кладуть подарунки і квіти, підходжу до нього а він порожній, там тільки подарунки і квіти, потім я вже стою в компанії моїх знайомих з якими я давно не бачилася, і розумію що в мене весілля, з молодою людиною, з яким я колись спілкувалася, ще навчаючись в школі, і всі ті квіти і подарунки стають нашими весільними презентами, і відчуття щастя за тим.

Подібне ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви ризикуєте опинитися незадоволені результатами ваших особистих зусиль.

Вітаю! Мені наснилося, що моїй двоюрідній сестрі лікарі поставили якийсь смертельний діагноз і назвали день смерті. Вона в цей день організувала прощання і свої похорони, десь на природі, але було дуже темно (і не ніч і не день, просто дуже темно). Я дуже сильно плакала і обіймала її, а вона посміхалася і заспокоювала мене. Переживання були дуже реальними, і сутра осад залишився. Що це може означати?

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете опинитися перед перешкодою, яка підштовхне вас на деякий час відмовитися від задуманого.

мені наснилося що я йду через сусідній двір до себе додому.і зустрічаю похорон.похорон хлопчика який помер півтора роки тому.потонув.і труна була розписного з дерева а на кришці були вирізання фігури Божої Матері. ну так красиво як на іконі.труна була чомусь закритий але я знала що це той хлопчик&# 8230; і чому то мені треба було терміново пройти.коли повз мене пронесли цю труну, і я відразу перейшла дорогу.мені стало якось не по собі.раптом щось трапиться.і я почула музику.вона була на вірменському отче наш.я добре її знаю.але уві сні вона була дуже красивою.я почула її коли вже відкривала свій під’їзд&# 8230; і причому було сонячно а както похмуро на вулиці&# 8230; до чого мені приснився такий сон.мені дуже не по собі.а про цього хлопчика я думаю майже кожен день.дуже знатна в нашому місті сім’я.і всім до сих пір боляче що такий хлопець потонув.хлопчикові було 17 років.
підкажіть будь ласка до чого всетаки наснилося мені це?

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете отримати можливість завершити справу на яке витратили багато часу і сил.

Мені снилося, що ховають мою маму і чому то бабусю (вони вже померли), і я за цим спостерігаю. І раптом мама відкриває очі і оживає, я це бачу і намагаюся дістати її з труни і говорю щоб вона виходила. Але через секунду вона закриває знову очі. Маму і бабусю несуть в труні до машини (вантажівка) і брат і батько (хоча він вже помер, але тут він живий) піднімають труну в машину. А я нічого не можу зрозуміти що відбувається. Що б це могло означати?

Моєму другові приснився сон, в якому він бачив як спочатку ми йшли з ним, а потім ніби я побачила його родичів (маму, батька і сестру) і сказала йому, мовляв он вони, йди швидше до них. Він пішов за ними і поки намагався перейти дорогу, озирнувшись зрозумів що батька вже немає, залишилися тільки сестра і мама. Потім він бачить гору, на ній кого то ховають, зрозумів, що це кладовище. Далі він бачить уже себе в якомусь сараї, і бачить через щілини маму і сестру, мама кличе його, каже, синку, що ти там робиш, виходь, а він їй відповідає, мовляв це не я, це наркоман. Він хоче подзвонити мені, бере телефон, а кнопок спочатку немає, потім з’явилися, але цифри перевернуті і він намагається набрати мій номер, а у нього нічого не виходить.

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете завершити на даному етапі важливі для себе справи, побачити результати своєї діяльності.

Вітаю! Сниться мені що ховаємо одного батьків (він помер вже давно, років 15-17 назад) у дворі стоять 2 катафалки, я сожусь з чоловіком в одну з них і до нас ставлять труну, в машині тільки я з чоловіком і водій і ось ми їдемо я дивлюся на покійного дядька Колю і раптом його обличчя починає молодіти я хочу сказати про це чоловікові, але помічаю що очі покійного починаю смикатися і раптом він встає з труни, відкриває очі а вони у нього каламутні і хапає мене за руку, я скрикнула відвела руку , ми з чоловіком стали кричати водієві щоб зупинив, машина зупинилася і ми вибігли з неї, спокійні теж вийшов начебто нічого не бачачи і намагався когось знайти, тут підійшла моя мама і поклала його назад в труну, в наступну секунду я з чоловіком опинилася в квартирі у батьків, підійшла до вікна і побачила у дворі покійного дядька Колю з мутними очима, він бродив знову начебто кого-то шукав і тут я розумію що на вулиці грає син (уві сні він маленький, зараз дорослий вже) я біжу на вулицю син грає на дереві я кличу його але він грається і не хоче злазити з дерева, я розумію що небіжчик почув нас і йде на голос, тоді я насварила сина він сліз і ми побігли в квартиру, я відвела сина в зал і стала закривати вхідні двері, але вона така важка виявилася а дядя Коля вже по сходинках піднімався і я в останню секунду закриваю двері і лунає такий гучний і і жахливий стук у двері і я прокинулася. Скажіть будь ласка що означає цей дивний сон. За ніч 3 рази прокидалася і сон тривав

Такі похорон з вашого сновидіння, найімовірніше, говорять про те, що ви можете незабаром підвести підсумок своїх власних зусиль.

Дане сновидіння найімовірніше, говорить про те, що незабаром завершиться якесь дуже важливе для вас тривалий захід.

мені вже третій день поспіль сняться похорон свата . до чого це ? були вже раннє віщі сни

Вітаю. Сниться мені сон в першу ніч. Якийсь барак з безліччю коридорів, відкриваю двері в один з коридорів-там стоять три батюшки, які висвітлені білим світлом, я їх лякаюся і закриваю двері. Потім вони виходять до нас (виявилося, що навколо мене багато народу), поруч зі мною стоїть мій колишній колега по роботі. Батюшки до нас підходять і хрестять нас, дають щось понюхати і йдуть. На следеющую ніч сняться похорон. Ми збираємося на них в якійсь квартирі, приїжджаємо в якесь величезний будинок, піднімаємося вгору, а там крім нас ще 2 е похорону, одна дівчина у весільній сукні. Мені уві сні сказали, що у неї мало бути весілля, але хлопець помер. А кого ми ховали-не знаю, з знайомих був тільки чоловік, всі були в чорному, плакали і я теж. Але на цих похоронах нам показували якесь шоу, уявлення тобто. Я сиділа дивилася на чоловіка, потім різко схопила за руку і сказала, що нам терміново потрібно йти. Потім пам’ятаю себе як бігу через дорогу на 22 трамвай, щоб поїхати додому, в трамвай я села, а ось доїхала чи ні-не пам’ятаю.

Такі похорон з вашого сновидіння, ймовірно, говорить про те, що ви близькі до того, щоб побачити результати ваших нелегких праць.

Мені наснилося, як ми з подругою гуляли, була вже ніч, темно, але на вулиці було дуже жваво як днем.Тут нам дорогу перерізала похоронна процесія.Ми розвернулися і пішли назад.Ми не знали кого ховають, але всі учасники процесії були дуже похмурими.Ми з подругою ще довго гуляли, а коли йшли по одній з вулиць, дорогу нам стала перерізати та ж сама процесія.На цей раз ми вирішили перебігти дорогу перед &# 171; самим носом&# 187; цієї процесії.Ми встигли перебігти.До чого все це мені наснилося?

Ваш сон, в якому були похорони, швидше за все, говорить про те, що ви незабаром будете здивовані результатами власних зусиль.

Вітаю.Наснилося, що я йду по дорозі, а за мною йде похоронна процесія, попереду бачу кладовищі на якому біля могил стоять люди.Через пару днів приснилося, що йду по вулиці і переді мною раптово з’являється похоронна процесія і я різко повертаю на іншу вулицю.

Мені наснилося, що померла моя бабуся, яка насправді померла вже 8 років тому. Неначе відбулися похорони, і я приходжу в її квартиру, мені потрібно забрати речі. А жили вони з дідом в будинку для ветеранів, як би тимчасове житло, потім квартира здається назад, так як дід начебто вже помер (хоча насправді було навпаки, спочатку померла бабуся, потім дід). Коли я заходжу в будинок, мені консьєржка дає ключі, так як вона мене знає, і тільки тоді я спохвачуються, навіщо прийшла (до цього йшла ніби як в гості, забула, що всі померли), засмучуюсь. Я заходжу в квартиру, починаю переглядати речі, хочу забрати що-небудь хороше, шукаю щоденники бабусі (хоча насправді знову ж, вона нічого такого не вела, це були записи діда). Потім починаю знімати простирадла з ліжка, хочу забрати, вони майже нові, красиві, але тут згадую, що десь читала, що не можна користуватися ліжком, на якій хтось помер і вже тим більше простирадлами, бо там погана енергія. Кидаю простирадла. і прокидаюся в жаху якомусь, що я трохи їх не взяла і взагалі відчуття від сну погане. Що б це могло означати? Я турбуюся за своїх інших родичів, тим більше брат сказав, що у нього щось зі спиною сталося.

Це сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете прийти до усвідомлення результатів всіх ваших зусиль.

Здраствуйте. Мені приснився сон що я в якомусь приміщенні і чую музику похорону потім подивившись у вікно увидил що люди йдуть з вінками. Що ето може означати?

Вітаю! Мені приснився якесь марення, але весь день мене б’є через це сну, допоможіть розтлумачити! наяву у мене є брат набагато старший за мене, що займає гарну посаду. Уві сні, я бачу що ми ховаємо брата, все відбувається у сусідів у дворі, труна коштує на землі під деревом, поп та ін. чомусь стоять спиною до нього, чомусь поп починає правити, але ще не всі зібралися. Я з мамою розштовхувати інших і падаю на коліна біля труни в плачі (брат лежить сильно худий, на обличчі невідома), але бачу що у нього тремтять вії, я його починаю трясти, піднімати всім кричати що він живий і годувати його (він начебто і відкриває рот і ніби як очі закриває начебто вмирає знову), я прошу покликати місцевого фельдшера і в цей час падаю в обморок, а коли приходжу в себе, мама каже, що все поховали. я чомусь розумію що його можливо поховали живу, і відчуваю свою провину. у мене з’являється двояке бажання і розкопати могилу і то що потрібно заспокоїться і підтримати його дружину з 2 дітьми, а далі сниться всяку маячню. Допоможіть правильно розтлумачити будь ласка! Сон снився в понеділок десь між 5-8 годинами ранку!

Мені снилися похорон але кого ховали я не знаю.не бачила ні труни ні людини якого ховали.було
багато людей.сніг і сонце.бачила чоловіка а з ним жінку.але це жінка побачивши мене втекла.що б це значило?спасибі!

Я з незнайомими мною людьми відриваємося від міліції в фурі вантажівки і заїжджаємо на кладовищі, я йду і бачу як ховають мусульманина і корейця. До чого це?

Здраствуйте!
Мені наснилося, що мені дарують подарунки&# 8230; і батько мені подарував сертифікат &# 171; Місце на кладовищі&# 187; він запропонував мені його оформити, ну так на майбутнє. Я відмовилася, але дуже здивувалася такому подарунку&# 8230; Що це означає?

я бачила уві сні похорони своєї мами, яка умераю шість років тому. але потім я наяінаю уві сні сумніватися чи дійсно вона померла, так як її смерть не підтвердив лікар. Як би все було зі слів мого батька. Він нам сказав померла і ми її поховали

Приснився такий сон, що я їду за кермом свого авто, обертаюся що б подивитися назад, і бачу таку картину, везуть труну з мерцем, поруч ідуть люди і посміхаються, я страшенно злякалася і поїхала швидше, і по правій стороні вулиці знову бачу 2 високих червоних труни стоять вертикально і в них стоять мертві чоловік і жінка, одягнені дуже красиво, виглядають як статуї. Підкажіть будь ласка до чого це? Заздалегідь дякую!

мені наснилися похорон батька моєї подруги. (Ми з нею в реальності посварилися і вже пів року не розмовляємо) він лежав у труні на землі, і сам теж був засипаний землею. ніхто не сумував, все ходили якісь радісні. тільки я плакала і звинувачувала себе чомусь. все було скромно, а потім все сиділи за столом довгим, на ньому було багато всього, все веселилися, а я плакала. погоду я не пам’ятаю. але начебто було те сонце, то похмуро

Уві сні я дізналася, що мій колишній хлопець (до сих пір маю до нього почуття) зробив самогубство (зістрибнув з багатоповерхівки) і я залазив у вантажівку, який слідує за фурою, де лежить його труну. Потім пам’ятаю, що на місці обіймаю труну, після чого його опускають в яму. На похоронах було двоє людей (ще чи то хлопець, чи то дівчина &# 8212; водій вантажівки). Потім я стою в сараї і довго думаю, що він не міг цього зробити, не здатний, інакше зробив би раніше, думаю, що він насправді живий, що труна була порожньою, так як я не бачила його тіла, і ще мені здається , що він ось-ось увійде в двері

Наснилося, що нас з дружиною ховали в один день. Ми були у весільному вбранні&# 8230;. До чого цей сон? В реальності ми з дружиною в сильній сварці.

Вітаю! Допоможіть, будь ласка, розтлумачити сон. Сниться, немов, я у дворі свого старого будинку &# 8212; йду по двору, зустрічаю багато знайомих. Одні, інші, треті проходять. Збираюся зайти до бабусі в гості (вона так і живе в цьому будинку), як раптом з цього під’їзду виходить траурна процесія, причому всі знайомі простують за нею. На вулиці пізня весна або навіть раннє літо: сонячно, ясно. Мені зайти в під’їзд не вдалося, я йду за процесією. Все не сказати, щоб дуже сумні. Трун не видно. Я намагаюся дізнатися, з ким і що сталося, мені розповідають, що сім’я з 4-х осіб загинула в автокатастрофі. Ті, хто загинули, абсолютно мені невідомі люди. Якогось страху або жаху (суму) я не відчуваю, начебто, як просто приймаю це як даність такий хід речей. І навіть навпаки: яскравий, сонячний день. Все в дуже яскравих, красивих одежах. Доходжу з ними до дороги і на цьому сон обривається. Розтлумачте, будь ласка, сон? Заздалегідь дякую!

ЗДРАСТУЙТЕ З ЧЕТВЕРГА НА П’ЯТНИЦЮ МЕНІ приснився дивний СОН. МЕНІ зателефонував і повідомив ЩО У МЕНЕ ПОМЕРЛА КРАЩА ПОДРУГА Я НЕ ДУЖЕ СИЛЬНО РАССТРОІЛАСЬ- ТРОХИ, І СПОКІЙНО ПІШЛА ДО НЕЇ ДОДОМУ НА ВИНОС. КОЛИ ПРИЙШЛА У НЕЇ ДОМА БУЛО БАГАТО НАРОДУ ВСЕ БУЛО ТЕЖ засмученим АЛЕ НЕ сумувати.А сому ЇЇ МЕРТВУ У ТРУНІ Я НЕ БАЧИЛА БО НЕ СТАЛА ПІДХОДИТИ. ПОДСКАЖИТЕ ЩО БИ МІГ ОЗНАЧАТИ ЦЕЙ СОН?

мені снилися похрани сусіда, хоча сусід цей в армії і я сним вобще неразу необщающаяся ніколи, а ми чомусь там були з мамою і в один я бачу як він встає згроба, що це означає

Наснилося, що випадково опиняюся на перепохованні військових, кілька відкритих трун, військові почесті, небіжчики в гробах в мундирах.

мені наснилося що перед дорогу я побачив що когось ховають коли проносили труну в ньому була жінка яка почала моргати очима.вона була жива.

мені наснилися похорон мого дідуся (він ще живий), але похорон, чомусь були вночі. після цього ще одні похорони невідомого хлопця, але вже жарким сонячним днем. чи не зарано мені сняться похорон, мені всього лише 15 років?

наснилося .що ми з мамою приходимо в якийсь приміщення бронювати мені місце куди мене поховають .

Мені снилося, що я, перебуваючи в кімнаті з чоловіком (не члени моєї сім’ї-я навіть не пам’ятаю хто саме) на третьому поверсі, раптом з вікна внизу побачила похоронну процесію, яка наближалася і труну відкритий з небіжчиком ось-ось повинен промайнути повз мого вікна.Я, злякавшись, щоб не дивитися вниз, отвернуласі і притулилася до цього чоловіка, але як не дивно-я все одно побачила небіжчика в труні навіть відвернувшись.І щоб не впізнати цю людину-я з силою закрила очі і прокинулася.Хто був мертвим-я так і не зрозуміла.Пам’ятаю тільки слова людей &# 171; директор&# 187;.

Мені наснилося що мене хочуть поховати живий, тому що я чимось хвора. Я кажу батькам, не треба, можна я буду жити і сама помру. Потім, я вже в труні і мене закривають кришкою, мені вдається вийти і втекти.

все було ніби мене наздогнала якась хвороба, я сам її не знаю, і в цей же день всі почали готуватися до моїх похорону.і все було так просто як ніби так і має бути, потім я зустрів свого знайомого він мені дав якийсь листок де було написано моє ім’я і куди мене відправляють служити за контрактом, я як би зрадів цьому що уникну своїх же похорону, підійшов до своїх близьким не пам’ятаю саме до кому, вони аж ніяк на це не відреагували, і начебто я прокинувся або не пам’ятаю, че це може означати?

Вітаю.Приснився чорний дерев’яний барак, в одній з кімнат знаходиться труна, я не бачу труни, але знаю, що він там і в ньому мій друг.І думки, що я більше не побачу цю людину, і напевно я звикнути до цієї втратою, 3 роки тому помер мій батько і час заглушило горе втрати, так само буде і в цьому випадку.

Добрий день! Моїй бабусі повинні робити операцію в через дві години і саме сьогодні мені наснилися її похорон. Я дуже сильно плакала. кричала. А інші були якісь спокійні. І ще прокинулася я від криків птахів які билися в вікно. А раніше ще на вікні постійно сидів голуб. І плюс сон приснився з четверга на п’ятницю. Всі ці збіги змушують мене думати про гірше. Що ви скажете?

Приснився сон, знайома вулиця на якій одночасно багато похорону невідомих людей, після бачив одного який на машині з посмішкою збив табуретки на яких сила до цього стояла труна. Сон не з приємних до сих пір не зрозумію що тут до чого&# 8230;

Привіт, мені приснився міст, по якому проходили похорони. В яких спочатку промчали дві колісниці (чорна і біла) по дорозі, причому без коней&# 8230;. а потім 4 людини в чорному несли труну чомусь на тротуарі. З ними була людина, одягнений в чорну мантію, з якимось посохом&# 8230; я особи не бачила, але він дивився на мене, у нього було видно тільки великий ніс. я притулилася до узбіччя мосту, щоб щоб дати їм проіті, але ми якось все одно зачепилися ногами. вони і я похитнулися, тут я різко розвернулася у зворотний бік, швидко пішла і стала хреститися весь час, на мене люди навколо стали дико дивитися, але я на них не звертала ніякої уваги і весь час хрестилася, і примовляла, що я перейшла дорогу в останню путь померлого&# 8230;&# 8230;
Підкажіть будь ласка, що означає сон, я в подиві&# 8230;..

Мені приснився жеруть сон.. Я уві сні в образі якогось хлопця, похорон, труну засипають землею. Через кілька годин, може добу, я вилазив з могили, йду до якихось друзям.. Сидимо ми там на цвинтарі, і хто то сказав, що хто звідти повертається, той якийсь поганий (типу сатана), ми ще поржали над цим, потім мені стало погано, як то не так себе відчула, говорила якимось голосом дивним, в результаті зрозуміла що щось не так (я типу перетворююся) ну і давай просити їх щоб вони мене назад по краще закопали, щоб я вилізти не змогла.. Вони поламалися, і все таки зробили це. Потім я ніби як знову вилізла, кінцівку погано пам’ятаю.. Ось така хрень мені наснилася. Що це може означати?

я бачила похорон кількох людей, причому кладовищі було в воді і могили теж у воді. ось один чоловік приніс труну і скинув його в могилу, а я думаю, навіщо там адже вода, і мені здається кажуть, ну як же можна ж не поховати, і ще рядом жінка лежить і начебто як з дитиною, але його я не бачу, а відчуваю, причому тіло її зібрано по частинах, як ніби нижній частині спини немає, я думаю, боже мій, як же так. і погода така похмура, і вода темна. і люди все мені не знайомі.

Вітаю.Допоможіть мені розібратися, що ппроісходет.Цього тижня мій покійний батько снився 2 рази.Один раз він прийшов в квартиру і сказав, що йому холодно і став з шафи міряти светри, кофти.На наступний день мене трясло холодом і покривало мурашками і я спала під 2-ма ковдрами хоча на вулиці літо.А сьогодні наснилося.що знову його похорон.багато людей зібралася, труну я не бачила, але знала, що він там, а всі сидять столи ломляться від їжі, навіть якесь веселощі.Мене взагалі ніхто не помічає, а деякі родичі не впізнають і запитують, хто я припадаю покійному.Таке неприємне стан після сну, відчуття, що я помру.Будь ласка дайте відповідь, а то в сонниках близько нічого немає.

Здраствуйте!
Мені снилися власний похорон, ніби моя душа стоїть і з боку спостерігає за тим, як несуть мій труну. Що це означає?

Мені снилося що я зруйнували старе кладовище, зрівняла надгробки з землею. Це такими вибуховими пристроями типу феєрверку. І цвинтар став рівним. Потім я убежжала.

здрастуйте, мені наснилися похорон, я стояв в какой то альтанці виглянув, а там несли закриту труну, потім батюшка до мене подашёл, і сказав подивися на стіну альтанки, він мені сказав ти ще про це пошкодуєш, там були якісь написи червоним шрифтом, підкажіть будь ласка до чого це?

Мені на п’ятницю приснився сон, що я на якихось похоронах але людей не було, повз мене пронесли якихось три сірих труни вони були закриті, але ховали якихось типу солдатів молодих я так думала уві сні&# 8230;.потім мені потрібно було одягнути блакитний медичний халат (уві сні я думала що це халат паталогоанатома і жахливо боялася його одягати) в халаті інші медики виходили як би на ходу (потрібно було пройти повз трун)&# 8230; я зі страхом одягла халат і потім прокинулася&# 8230; якась жінка змушувала мене одягати цей халат

Чоловікові снилися дивні похорони: у перший день &# 8212; похоронна процесія з декількох трун, йшли люди, ні сліз ні квітів, люди в гробах незнайомі і один згнив, погода не сонячна ні дощова, другий день поспіль стояла труна &# 8212; навколо люди і не плачуть, його портрет був, він ще живий-здоровий з ним разом працює &# 8212; небіжчикові товариші по службі по роботі заглядали в рот, запитували від чого він помер і хто то сказав від вина і ще у небіжчика очі як то дивно оберталися. Чоловік народжений в лютому. Останній сон був з четверга на п’ятницю а перший за день здається. До чого це?

Мені наснилося, що я зі своєю сім’єю ховаю свого брата, який взагалі живий в даний момент.Я бачу всіх своїх родичів.Потім дивлюся коли його вже поховали, і бачу його обличчя, воно таке ж як і зараз.

Мій тато помер увечері, а вночі знайомим приснився сон, ніби вони підходять до того місця, де він помер і бачать, труну, а в труні лежить тато дивиться і улибаеться. Скажіть, чи може бити, що батько не зрозумів, що він помер, адже смерть була миттєва.

Здраствуйте! Мені вже пару днів знятися похорон спочатку моєї Кресна (рідної тітки), вона жива, а потім різко снитися мама мого чоловіка яка померла рік тому, але снитися що жива вона!І так дуже часто вона постійно говорить що вона жива! Що це могло б означати?Часом навіть страшно!Живемо в її квартирі !Може варто що то зробити?

здрастуйте, мені наснилося, що я ніби помер і мене поховали, але самого процесу я не бачив, бачив, тільки те, що лежу в вузькому темному місці і відчуваю, що під землею, потім уві сні я був в своєму образі і як я бачили тільки рідні, потім і вони мене перестали бачити, пам’ятаю що йду з мамою по темній вулиці і починаю від неї віддалятися і захотілося плакати, що чомусь не многу доторкнутися до неї, з того моменту мене перестали бачити&# 8230;.

Привіт, мені приснилося що я присутній гостем в одному будинку, де в один день проходить і похорони і весілля&# 8230; виходить не весела весілля і не особливо сумні похорон&# 8230; як цей сон взагалі зрозуміти?

Доброго дня. З четверга на п’ятницю мені наснилися похорон нареченої. Вона була в білій весільній сукні, вагітна. Було ясно, люди не сумували, а наречений навіть танцював.
Що це означає, підкажіть будь ласка.
Олег

Доброго дня. З четверга на п’ятницю мені наснилися похорон нареченої. Вона була в білій весільній сукні, вагітна. Було ясно, люди не сумували, а наречений навіть танцював.
Що це означає, підкажіть будь ласка.
Олег

Доброго дня. З четверга на п’ятницю мені наснилися похорон нареченої. Вона була в білій весільній сукні, вагітна. Було ясно, люди не сумували, а наречений навіть танцював.
Що це означає, підкажіть будь ласка.
Spasibo

Вітаю! Мені наснилося що я ховаю свою бабусю (на яву бабуся жива) день був ясний, дуже багато народу, похорони були багаті. Я дуже сильно плакала, мені стало погано і я втратила свідомість, мої двоюрідні 2 сестри мене почали піднімати з підлоги і в цей момент нібито дух моєї бабусі взяв мене за руки і почала мене піднімати і кликати за собою, я стала її відштовхувати і прокинулася.

мені сниться похорон моєї племяница (їй всього 26 років) яка померла 10 днів тому, в труні, бачу родичів все плачуть, жінку з роботи, вона каже що, моя племяница перед смертю зробила всім, хто тут, невеликі подаруночки, їй чашку з ложкою і раптом я бачу вона встає з труни і йде до нас, все в жаху і я боюся, але її мама каже підтримай її вона може впасти, я її хапаю вона дуже холодна і каже я ж кажу я не помру..І переходить до матері і сідає на руки, щоб вона її зігріла&# 8230;..

Приснився дивний сон. Перед самим пробудженням. .Почала не пам’ятаю але ращвіваться події почали так &# 8212; я підходжу до якогось дому. заходжу всередину. Там мої родичі, все в білому і оздоблення інтер’єру теж біле. У будинку похорон. Я дізнаюся що моя мама ховає якогось хлопчика, близького їй і що начебто навіть він помер від того що вона сильно обняла його. Всі люди дуже сумують &# 8212; мамі веде мене в іншу кімнату, де стоїть білі труну з цим маальчіком і каже -попрощайся з ним &# 8212; зі сльозами на очах. І тут я прокидаюся.

Цікаво те що в реальності мама підробляє і доглядає за маленьким хлопчиком.

Здраствуйте, мені наснилося, що я зайшла в свою кімнату. На моєму ліжку, ближче до вікна спала мама, а сестра як завжди на своїй. Подивившись у вікно я побачила, що у нас під вікном когось ховають!! Я злякалася і лягла на підлогу, але перед цим запам’ятала обличчя старенької яка стояла мабуть над могилою (т.до. самого гробу я не бачила, а тільки двох чоловіків, які стояли по боках спиною до мене і цю стареньку, вона стояла за ценру, як мені здається в ногах труни і обличчям до мене). І ось я лягла на підлогу від переляку, потім непомітно виповзла з кімнати, потім знову прийшла туди, повторилося те ж саме. Другий раз я виповзла з кімнати і йдучи по коридору думала:&# 187; Як же вони можуть ховати когось під нашим вікном. &# 187;

Померла сусідка знизу а ми з нею посварилися і начебто з моргу її забрати нікому я хотіла піти але знайшлася родичка а потім я їхала на машині з іншого подругою а вона в житті не коли не сиділа за кермом, ізаехалі в какой то глухий кут де перекопана земля і онук мій був снами в машині начебто везли його в дет сад

Вітаю! Допоможіть будь ласка розтлумачити сон. Уві сні було літо. Я з мамою і моєю тіткою йдемо вздовж незнайомого багатоповерхового будинку і у кожного під’їзду стоїть кришка від труни і траурні вінки і дуже багато людей. Ми цих людей не знаємо. Під’їздів в будинку багато. Я з жахом питаю як так може бути? стільки померлих? Моя тітка дивиться в якесь вікно і каже &# 171; без колдавства тут не обійшлося&# 187;. Потім ми заходимо в якийсь під’їзд, я дивлюся в розбите вікно і бачу там страшне, страшне обличчя. І я прокинулася в холодно поту. Сон приснився з неділі на понеділок. Допоможіть розібратися.

Вітаю!
Мені наснилося, що я проходила повз і випадково потрапила на похорон до молодої дівчини, був дощ і дуже похмура погода, прозвучала похоронна музика і люди натовпом почали виходити з церкви, всі були в чорному, спочатку несли білу весільну сукню на манекені, а потім вже труну з померлою дівчиною, коли труну проносили біля мене я побачила переламані її ноги, а потім дівчина випала з труни, вона була голою, її хлопець підняв її і поклав назад в труну, всі були в хвилюванні, але продовжували йти.
Що це може означати?

Вітаю вас всіх, поясніть сон будь ласка. Мені наснилося як ховають мого хлопця, після того як він помер, я не могла без нього. всі заспокоювали. Але не виходило. Я вирішила, що ми повинні бути разом. До чого це снитися?

Мені наснилися похорон хлопця. Я стояла з дитиною і дитина говорив:&# 187; Мама, чому тато помер?&# 187 ;, навколо було багато людей, багато знайомих і не знайомих. була ясна погода, потім закривають кришку труни і я кидаю землю зі словами:&# 187; Я тебе відпускаю&# 187; сон дуже різко переривається і мені сниться мій хлопець у всьому білому і каже:&# 187; я тебе не відпускаю, я тебе не відпущу ніколи&# 187;

Вітаю!Мені сьогодні приснився сон, як я була в компанії якихось незнайомих мені хлопців, але вони здавалися мені давно знайомими.Одного з них не стало-он умер.Я прийшла до нього на могилу, а там було все перерито, його не було, я стала сильно плакати і побігла його шукати&# 8230; мені паралельно ввижалися якісь 2 мужика, що ставили труну на землю, немов ставив цього хлопчика на ноги&# 8230; потім, мені здається, що померла і моя найкраща подруга, але після моїх пошуків, вона виявилася на щастя живий&# 8230; В реальності, я втратила знайому дівчинку і тиждень тому повісився сусід, це може якось бути взаємопов’язане?може бути я з розуму сходити починаю?

снилося ніби з боку спостерігаю таку картину- один одному назустріч наближаються дві процесії, одна весільна, інша-похорон. несуть якогось старого, труну причому чорний. всі люди теж в чорному, біле тільки плаття нареченої і сорочка нареченого. далі процесії з’єднуються і труну несуть поруч з нареченим з нареченою і так і йдуть. а потім вони йдуть попереду а труну несуть позаду них.потім чую гуркіт грому і обертаюся назад де труну (ось на цьому місці я вже дивлюся назад ніби як очима нареченої) від гуркоту грому очі у старого в труні відкриваються і він починає намагатися піднятися і піднімає тулуб. потім я прокинулася. ось такий сон

Вітаю! З нд на пн, 10.12.12 в мій день народження мені наснилося, що я готую всіх своїх близьких до своїх похоронів. Я розумію, що це не по справжньому, але з іншого боку десь далеко Ісіда думку, все таки це похорони. Відчуття уві сні було гнітюче. І ще було відчуття роздвоєння.

Вітаю! З нд на пн, 10.12.12 в мій день народження мені наснилося, що я готую своїх близьких до своїх похоронів&# 8230; Уві сні відчуття відчуваю гнітючі, як буд-то це вимушена необхідність. З іншого боку уві сні я розумію, що це не смертельно. Було відчуття якоїсь роздвоєності, як ніби я збираюся ховати тільки частину себе.

Вітаю!Моїй знайомій, подрузі приснилося що мене знайшли мертву, моя смерть, і на похорон вона мені подарувала весільну сукню і мене ховали в ньому&# 8230; до чого це?що це означає?спасибі за відповідь.

уві сні, я з дівчатами сиділа за накритим столом, тільки стіл був дуже маленька людина на 4-5, а люди йшли і йшли, я не розуміла по какому поводу все збираються, мені сказали ложить на тарілку пиріг а зверху на нього хліб, я так і робила, на питання чому тк, і що тут відбувається мені ніхто не відповідав, хто то тільки тихо оповіді що це похорони, так як ми не вміщалися за цим столом я запропонувала накрити на підлозі постелити клейонку в кімнаті і тоді там все вмістилося, будинок був мені незнайомий, і люди що були внем практично теж не були мені знайомі, знала лише одну зі своїх сестер і соседкаа була, яку я вже років 20 не бачила&# 8230; не розумію що це все значітю

мені наснилося то що я йду з електрички і на головній площі мого міста ховають мою бабусю, хоча в реальному житті вона жива) вона лежить в труні, над нею схилилася моя мама, але потім бабуся ворушить губами і відкриває очі, і виявляється що вона жива.Після ми починаємо звинувачувати лікарню в тому що вони поклали живу людину в труну. І пишу смс всім знайомим що бабуся жива, що все добре.
до чого таке могла наснитися, вже дуже переживаю тепер за ба (

наснилося в ніч на пт, що я з 8 поверху бачу, що з під’їзду виходить похоронна процесія за мусульманськими звичаями! У реальності ні разу не бачила як вона проходить, і з цього будинку переїхала 20 років тому!

мени снилося много дитей в чорному яки несли дитячий труну а коли спитай хто там смороду сказали шо нез нают і один каже яподівлюсь то я втікла бо боялася Побачити там маленьку дитинку

мені снився сон, що померла мама померла 13 років тому (через три дні річниця), і я сиджу біля труни і обіймаю її мертву, а навколо люди, які прийшли на похорон.все відбувається в квартирі, де я зараз живу, тільки до ремонту, але чому то, труна коштує біля ялинки, і відчуття якісь, що неприємності з рідними.в кишені у мене якісь гроші (на похорон)

Мені наснилося, що я і невелика кількість людей, що стоять поруч, ховаємо заживо мого брата, при чому я дивлюся на нього а він спокійно на мене і мовчить, я говорю может не надо а мене ні хто не чує&# 8230; як тільки кинули йому на обличчя, рот землю я істерично кинулася його відкопувати&# 8230; після прокинулася в холодному поту&# 8230;.

Доброго дня!Допоможіть розшифрувати сон: мені наснилися похорон вже померлої давно прабабусі. Я бачила таку картину, що в кімнаті стоїть труна головою в двері, а ногами в вікно, в труні лежить бабуся, а біля труни сидить моя мама.І бабуся в труні періодично щось бурмоче, але не зрозуміло чи намагається перевернутися, а мама каже, що вже втомилася її укладати назад. Що може це означати, підкажіть будь ласка! Сон мені приснився з суботи на неділю. Я боюся дуже за маму, тому що вона зараз сильно хворіє. Заздалегідь дякую!

Вітаю!Сьогодні вночі мені приснився сон, як я ховаю найдорожчого і рідну людину мені в житті, бабусю!Зараз вона жива ще слава Богу!Церемонія проходила в якомусь мало знайомому мені приміщенні, я весь сон ридала не перестаючи, але коли ми вже їхали ва кладовищі, вона почала говорити!Будь ласка підкажіть, що це означає? і чи варто переживати. Заранее большое-велике спасибі.

наснилося що послеобеда збираюся на роботу, виходжу в передпокій. там бачу маму, яка ставить поруч із вхідними дверима тапки. на моє запитання навіщо відповідає що там похорон. я говорю мовляв і що? не у нас же. вона відповідає що какби хіба мало і так належить. погоджуюся, виходжу, весь під’їзд в похопонной атрибутиці () білі і чорні тони прикрас). зрідка проходять незнайомі люди. когохоронілі так і не зрозумів. як вийшов з пол’езда побачив водія катафалка, який закриває багажник катафалка, після чого поїхав на роботу. сон був уві сні. це друга частина, в першій теж саме до моменту як я вийшов з квартири і прокинувся. після пробудження було все вищеописане

Вітаю! Мені наснилося що я йшла по вулиці і побачила і почула похорон, і вирішила призупиниться почекати, раптом якась жінка сказала що б я перейшла дорогу що там стояти не можна, ну і я перейшла!До чого сон??
А пару днів назад мені приснилося що я міряла весільну сукні, і потім вирішила вийти заміж, таки я збиралася в цій сукні вийти, але нареченого я не бачила, але себе добре бачила!До чого ці сни??

Вітаю ! Мені наснилося, що я виглянув з вікна своєї квартири і побачив наідущіх по дитячому майданчику тільки нареченого і наречену, а по дорозі під вікнами несли труну, а за труною йшли знайомі мені люди і плакали . Що може означати цей сон. Підкажіть будь ласка .

Привіт, мені наснилися похорон знайомого, але давно померлої людини
Обличчя в нього закрито було відбувалося все в домі моїх родичів з якими
Він не спілкувався. під вікнами стояли ще кілька трун і у нас на очах труп кололи голками, а так само наровне з трупом затикали голками досмерті маденькую грудну дівчинку

мені сниться нібито я на нашій старій квартирі, там ми жили коли я була маленькою і ми готуємося ховати мою (вже померлу 4 роки тому) бабусю.Уві сні я її не бачила, але розуміла що ховати ми будемо саме її. але ще уві сні на наступний день повинен був бути мій день народження&# 8230;.і я до нього теж як то готувалася. потім я опиняюся на море і далеко пливе білий вітрильник &# 8212; красивий, з білими вітрилами і раптом відразу зникає, місяць з маленькою перетворюється в повну велику і переді мною хтось розчищає сніг під ногами на дорозі по якій я йду.
Допоможіть будь ласка&# 8230;.не можу розшифрувати сон!

похорону дідуся але він вже три роки тому як помер

мені наснилася село в якій я влітку часом буваю. там тітка повідомляє мені, що хтось помер і будуть похорони. я узжаю і незабаром повертаюся знову, тепер тітка знову повідомляє мені що похорони будуть, інші тепер зоронят самогубця. і все скідиваются- я віддала 50р купюрою, інші все стольники були штук 7.
я бачила торт і нарізала його і пригощала гостей т.до. був або день народження або весілля і я не знала чия.

мені наснилася як я ховала маму котору еже не бачила років 11 але її обличчя уві сні не магли разгледеть але я відчувала уві сні що це вона

Сьогодні мені приснився сон про те, що моя подруга, яка жива на даний момент, померла. Мені повідомляють про це з такими словами:&# 187; Вона померла, зістрибнувши з 15 поверху&# 187;.
Щоб це могло означати? Може бути варто попередити її, щоб вона остерігалася число 15?

я бачила сон, то що на горі уральського похарони простого мужика, дуже багато ліхтарів було і мелодія похаронние, і я сильно плакала ((до чого це все??(((

Мені наснилося що я виглядаю у вікно (10 поверх) і бачу газель і з неї виносять одну труну, другий, третій з маленькою дитиною і четвертий, я як зрозуміла це якась сім’я, 2 великих свічки стояли на землі і грала спокійна мелодія на весь двір. До чого таке може приснитися?

З вівторка на середу під ранок мені приснився сон, в якому я бачила дуже дивні похорони. Ховали незнайому мені жінку. Вона лежала у відкритій красивою каталці на животі, в красивому мереживній чорній сукні. Поруч з нею стояла дуже велика жінка в такому ж платті і рукою піднімала лежить тіло небіжчиці, а та при цьому красиво вигиналася. Вся процесія була дуже ошатна, але грала похоронна музика. Я все це спостерігала з боку.

Велике спасибі за відповідь.

Мені наснилося що у моєї вчительки помер чоловік ми все на похороні я зі своїм ребенкоом (дівчинка) тримаю на руках.Багато людей я підходжу і розумію що потрібно плакати і таке чуство що я нехочу але потрібно, я віддаю дитину своєї сестри а сама йду сказати дружині про сажоленію я приходжу я до дружини а вона сідііт біля трупа плаче, я обняла її ну і через час все зібралися і пішли а труна так і стоїть.А ще ето все відбувалося як би у нас на старому кладовищі у такий великій кімнаті а мрець лежав на такому какби кам’яному столі в труні.

Вийшло так що я піднімаюся вгору по сходах і бачу стоять люди і сходинки вниз за якими піднімаються люди я пройшла повз і потім побачила як виносять покійного чоловіка і почала тікати, а потім ми з подругою опинилися в церкві і там же ці похорони стоїть труна з’ясовують що з ним робити і ми з однієї половини церкви з подругою перейшли на іншу і потім уві сні злякалися що перейшли дорогу небіжчика та я прокинулася

Вітаю. Розтлумачте, будь ласка мій сон, а то до сих пір не по собі&# 8230; Мені сьогодні наснилася моя прабабуся (померла 17 років тому), яка мертва лежала на дивані. Навколо були родичі. Раптом прабабуся відкрила очі і почала вставати. Вона була уві сні чомусь зростанням з дитини. Я подав їй руку, вона встала і пішла до мене. Я відскочив убік. Родичі не реагували. Мені стало дуже страшно, я закричав і прокинувся.
ЗАЗДАЛЕГІДЬ ВДЯЧНИЙ.

Наснилися похорон батька (батько живий, але хворіє). Батьки в розлученні, але на похороні родичі з маминого боку.Батько лежав у труні не холодно, а через час встав. Я не хотіла його ховати, а вони вме мене змушували, говорили, що він все одно помре. Прокинулася від свого виття.Страшно навіть згадати про це. Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете розібратися в цьому кошмарі.

Привіт, мені сьогодні наснилося, що в нашому будинку помер чоловік. Ми з сестрою дивилися з балкона на похорон. Чоловіка винесли в закритому грабували і відвезли в машині, а люди пішли пішки. Потім я стала прибирати квартиру і раптом сестра мене заповіт подивитися у вікно, я підійшла і бачу, що зібралися люди. Один чоловік несе труну без кришки, там лежав мертвий чоловік. Мрець виявився бідним і його не було кому ховати .Могилу вирили поруч з нашому будинком і труну кинули в могилу. Потім я опинилася за великим дерев’яним столом, поруч сиділа сестра її чоловік і друг &# 8212; ми обідали. Прийшла старша сестра і стала нам накладати Варена капусту з великою кількістю курячого м’яса і сказала, щоб ми їли за упокій чоловіки. Всі стали є, але я стала обурюватися, чому я повинна їсти, я цього чоловіка не знаю і з цієї сестрою я давно в сварці. Я відсунула цю тарілку, взяла чисту і сама поклала собі капусту і трошки м’яса.

Мені наснилося сон, що колишня моя сусідка померла, при цьому вона молода і незаміжня, а я йшла зі знайомими до її батьків на співчутті, при цьому всі були в чорному, а я була в червоному костьюме, але коли я до них піднімалася її душа до мене вселилася і говорила з її рідними, я навіть приобійняла нібито її брата, але насправді у неї немає брата &# 8230;&# 8230;.не можу зрозуміти що означає сон, допоможіть будь ласка розтлумачити сон

Вітаю! Мені сьогодні приснився не дуже приємний сон :(. Ніби я маю трьох дуже маленьких діток, 2 хлопчика і дівчинку (від року до трьох, хоч в житті він у мене всього один &# 8212; хлопчик). І всі вони один в один схожі на мого справжнього реального дитини. Навіть не відрізнити їх. І раптом двоє з дітей помирають уві сні. Причому, мій реальний дитина залишається живою. І я бачу, що у мене нервовий зрив, я божеволію&# 8230; Я постійно обіймаю свою дитину живого, перебираю речі, в чому покласти цих крихіток в труну&# 8230; Самих похорону не бачила &# 8212; я прокинулася від жаху&# 8230; А ось підготовку похорону бачила. Щоб це могло означати? Дуже переживаю за свого сина, адже він був у цьому сні, хоч і живий залишився.

мені наснилося що мама помирає від тромбу і на наступний день помирає сестра не витримало серце, насправді вони живі і здорові. і уві сні були подвійні похорон в будинку у бабусі
якої вже як 7 років немає на світі, а вночі після похорону я з чоловіком і з дитиною їду в незрозумілому напрямку. що цей кошмар означає

Вітаю! Сьогодні мені наснилися похорон не такого вже й далекого сусіда. І ось я бачу як його несуть, а він живий, плаче і витирає сльози, але ніхто крім мене не бачити те що він живий. Причому його близькі намір його ховають, і щоб ніхто не побачив що він живий, хотіли спалити його голову. Але я пробую зупинити їх за допомогою одного чоловіка до якого я звернулася. Він мене не впізнав, але потім згадав і вирішив мені допомогти. Далі сон обірвався.

Мені приснився сон що моя рідна сестра раптом померла вагітна хоча вона зараз чекає дитину я дуже сильно плачу всі родичі плачуть маму бачу що вона від горя не може навіть встати бачу що я несу їй дитячу іграшку до гробу підкажіть що це

Потрібна ваша допомога. На 5 травня ми поховали рідного дядька. Тобто завтра буде 9 днів як його немає. Його мама, т.е моя бабуся живе з нами. рік назад вона пережила інсульт. У мене є ще рідна сестра, на рік старший за мене, мама і тато. Помер родич з боку мами. І ось що наснилася мені сьогодні. Уві сні ми пережили смерть когось (уві сні я не можу зрозуміти кого, хоча зараз прекрасно розумію, що це смерть-була дядька) і Знову готуємо, труну, могилу, церомонію, і я розумію, що це бабуся. Хоча уві сні я не бачу її&# 8230; просто готуємося до неприємної такий церомніі, разом з сестрою. При цьому вона дуже тяжко хворіє. І ми з Сетра говоримо, ну ось той мужик помер, швидко, добре все пройшло, а це як почала вмирати, так і не помре. Думаємо як сообшіл мамі. Мама плаче, не вірить&# 8230;. І раптом, я розумію, що все, момент настав. Ми скидаємо мамі смс-що бабусі більше немає. А самі по швидкому проводимо похорон, багато родичів, все йдуть прощатися, співчувати&# 8230;. Ми проїжджаємо повз бабусине будинку&# 8230; Стоп, до цього я уві сні не розуміла, що це рідні мені люди. як то все далеко проходила. Який то дядько помер, зараз якась бабуся помирає, вірніше вже померла. Навіщо то мамі треба повідомити-все як у тумані. Все уві сні робили з сестрою на автоматі. КАк завчено було. І раптом моєї бабусі, рідній бабусі будинок. Які то там люди не зрозумілі. Мені кажуть-ви знаєте їх?! зустріньте!! вони прийшли попрощатися. І тут до мене доходіт- померла рідна бабушку- ми з Сетра -в шоці. Возращаться на місце похорону!! ХОП. А вона жива, ходить, що то готує!! Ми в шоці, що ж ми наробили. всі думають, що вона Умера. А вона жива! Хоп та це ж давно померла бабуся, та й ще з боку папи- я в шоці!! Я нічого не розумію. Дивлюся з далека&# 8230;.Сестра каже-їй все РАНВЕЙ недовго залишилося!! Давай зачекаємо&# 8230; Закриваємо ворота, щоб вона далеко не пішла, щоб люди її не побачили, Та й вона щоб не дізналася, що її вже поховали. ми ховаємося..Дивимося, а вона мерщій, чим ми!! Просто бігає, забирається&# 8230;.Раптом я побачила покійного дядько, але навіть не дядька, а відблиск&# 8230; Він речі свої збирав ходив, накопичував. Я кажу-ось помер чоловік&# 8230; швидко і добре, зараз ходить просто свої речі забирає з того світу&# 8230; Полички його побачили..якісь гачки. А вона тут ходить і ходить&# 8230;.Сестра каже, пора йти звідси&# 8230; Сховай&# 8230;..І ми тікаємо&# 8230; Я прокинулася, вхолодную поту..що робити&# 8230;&# 8230;?? як зрозуміти цей сон??

Мені наснилася моя подруга і її маленька дитина&# 8230;.уві сні її дитині роблять щеплення і він стає інвалідом, у нього залишається 20% мозку нормальні.через деякий час він вмирає і ми його ховаємо, уві сні я весь час плачу&# 8230;..потім дізнаюся я що у мене дитина серйозно захворів і їй скоро вмирати.родственики все питають як там твоя дівчинка, а я всім відповідаю що її більше немає, хоча вона ще жива.Ось хотілося б дізнатися до чого все це?хоча в житті все добре

Другий день мені знятися смерті. Перший день я була на похороні сусідки, ревіла там моторошно, як на яву, Хоча сусідка стара, але я до неї ніколи теплих чувст не мала, і не згадувала останнім часом&# 8230; а ось на другий день мені наснилося, що я їду по дорозі, а на дорозі лежать трупи.і взагалі уві сні така розв’язується війна, тільки не можу зрозуміти, яка&# 8230; дуже схожа, коли вуличні фанати, між собою бої влаштовують

Приснився сон, ніби я сиджу з сім’єю та родичами за столом (не розумію в честь чого) і тут тітка мені каже чо ти на нас вирячився, я образилася і пішла в коридор, тут мама каже якщо йдеш, сходи в магазин купи бабусі поїсти, я виходжу на вулицю а там від під’їзду де ми жили раніше і до стежки, яка як раз веде не головною дороги, лежать квіти, я чую розмову що кого то ховали, я намагаюся обійти ці квіти, щоб не наступити, але їх настільки багато що нікуди ногу поставити, я починаю бігти і перестрибувати через них, але все одно трохи наступаю на краю листів, в результаті я їх перебігаю, зустрічаю якусь дівчину і йду з нею в магазин, далі все розмито, пам’ятаю що купила в магазині локшину швидкого приготування , та й ще погода не відповідала такою яка зараз, був сніг і сльота, начебто весна, на вулиці було тьмяно, сіро, вечоріло

Приснився сон, ніби я сиджу з сім’єю та родичами за столом (не розумію в честь чого) і тут тітка мені каже чо ти на нас вирячився, я образилася і пішла в коридор, тут мама каже якщо йдеш, сходи в магазин купи бабусі поїсти, я виходжу на вулицю а там від під’їзду де ми жили раніше і до стежки, яка як раз веде не головною дороги, лежать квіти, я чую розмову що кого то ховали, я намагаюся обійти ці квіти, щоб не наступити, але їх настільки багато що нікуди ногу поставити, я починаю бігти і перестрибувати через них, але все одно трохи наступаю на краю листів, в результаті я їх перебігаю, зустрічаю якусь дівчину і йду з нею в магазин, далі все розмито, пам’ятаю що купила в магазині локшину швидкого приготування , та й ще погода не відповідала такою яка зараз, був сніг і сльота, начебто весна, на вулиці було тьмяно, сіро, вечоріло

наснилася власна весілля, хоча я заміжня.сниться що я в церкві в білій сукні виходу заміж за власного чоловіка.а на наступний день з нас повинні бути похорон мого батька. хоча він вже помер.

Папа помер ще в 1993 році, але в ніч з четверга на п’ятницю 21.06.2013 був сон про його похоронах. Самого тата не бачила, не бачила атрибути для похорону і труну. Але все оточення готувалося до похорону і як би процеси від початку підготовки до поховання відчувала. Було дуже багато батькових родичів, і моїм бажанням уві сні було з усіма познайомитися і залишитися з ними в хороших відносинах. Я плакала і дуже хотіла щоб похорони були гідними, але вони такими і були. Сприймала татів догляд як щось зрозуміле, але дуже хотілося щоб він знав як сильно я його люблю. Яке значення може бути у сну?
Папу я любила незалежно, що він пішов від нас коли мені було 5 років. Він мене відвідував, купував подарунки і дуже любив. На реальних батькових похоронах я була, він потонув&# 8230;

Мені сьогодні наснилося що моя мама померла.Я з сестрою її поховали у дворі.А на наступні день мені в моєму сні приснився сон буд-то мама сміється, а я уві сні плакала.Потім я начитав намазувати на булку великий шар масла і покладала на нього сир (хоч в реалі моя сім’я сир не їсть)&# 8230;&# 8230; непонимаю до чого цей дивний сон ласка подскожіте

здрастуйте мені приснився сьогодні сон що ховають п’ятий маленьких хлопчиків у віці 7-9 років.я підходжу і питаю що трапилося-мені сказали що посперечалися вони хто далі пропливе і потонули.бачила я їх в трунах в костюмах і з краватками.і таке відчуття було що я їх звідки то знаю.ще тата свого бачила боком що то я йому збрехала уві сні і мені тепер так соромно . насправді він розумі в грудня 2013 йому буде рік.

Мені наснилося що я виходжу з будинку в двір і бачу похорон і питаю кого ховають, а мені відповіли що це моїй бабусі брат (він давно помер). А труну несуть мій покійний батько і дід і їм було дуже важко. Мені уві сні було моторошно і страшно.Батько і дід були одягнені в білих сорочках і чорних брюках.

вітання! У мене помер один в 4 місяці тому, і ось недавно мені приснився сон неначе я знову на цих же похоронах стою плачу, але обличчя не видно, я сама розумію що він помер і дуже сильно розревілася і втекла ..і різко відразу ж прокинулася..
що це може значить, мені він уже вдруге снитися..

Вітаю. Мені наснилося можна так сказати два сну, але другий сон був продовженням першого, так ось: Мені приснилося як мій батько робив сам собі труну, поруч з ним стояли ще дві людини (мені не знайомих) і теж робили їх собі. Що було після я смутно пам’ятаю так як я прокинулася. Незабаром я знову заснула: Стояв мій батько (я так і не зрозуміла, що це було, але було схоже на весільну арку тільки на похоронах) так ось, він стояв в чорному костюмі (смокінгу) потім начебто його почали класти в той самий труну , далі я прокинулася. (Ще перед тим як ховати тата там стояв один з тих незнайомців). Будь ласка, скажіть до чого мій сон.

Мені наснилося, що ми з мамою дерлися на якусь гору, а там виявилася могилка і пам’ятник нашій ще живий і зовсім не старою бабусі, на пам’ятнику була бабусина фотографія з її дитинства. Коли ми лізли туди, то ми буд-то знали навіщо ми це робимо, ми в спокійному стані хотіли її навідати, як на цвинтарі, але коли ми піднялися, я впала на коліна, почала розпитувати маму, як трапилася її смерть і дуже-дуже ридала від цього і прокинулася&# 8230;

Вітаю! до чого сниться, що мою в річці похоронні вінки з могил померлих мами і тітки (вони дійсно померли одна за одною в цьому році). Вообщем я помила ці вінки в річці, але зазнала назад на могили, чому то з якогось будинку. А перед ткм, як повернути вінки на місце, я підмітала могилки моїх померлих рідних).

Вітаю. Мені приснився такий сон. Похорон добре знайомого мені людини (насправді.він недавно загинув.місяць тому).так ось похорон у великому просторому залі.багато людей. І це навіть більше не на похорон схоже.а на якийсь прощання.труну відкритий.і все в труну кладуть квіти і якісь листи.потім всі йдуть. І я бачу як він встає з труни.але якісь люди його б’ють і насильно туди укладають. Потім ховати його поїхали.зразок зима була.і як то хмуро на вулиці. І кладовищі таке занедбане було. Ось до чого такий сон сниться? Підкажіть будь ласка

Добрий день Шановна Аліна Сонник.
Допоможіть розтлумачити сон: Наснилися мої похорони, я у весільній сукні, і обстановка дуже весела не сумне&# 8230; але я знаю що це мої похорони. труну бачила&# 8230; почало приходити час &# 171; Ч&# 187; (На жаль цифру не запам’ятала, і мені бабуся моя рідна говорить &# 187; Ну все пора, давай лягай&# 187; Вона не говорить куди, але я розумію що в труну потрібно лягти&# 8230; я страшенно не хочу це робити, але розумію що потрібно, що у мене залишилося хвилин 5 &# 8212; 10 і я відключуся. Точно не пам’ятаю, лягла чи ні, але прокинулася після цього.
ЧТо це все добро може означати?

здрастуйте, мені наснилися похорон мого тата, якого немає майже 10 років..вірніше не зовсім сам похорон, а саме ця вся метушня перед ними, як ніби я їх чекаю. в цьому сні я все переживала як заново, прокинулася вся в сльозах.скажіть будь ласка до чого це?

Ми з другом шукали шлях, дорогу до потрібного нам місця, по дорозі зустріли спочатку першу церемонія похорону.Там було багато людей, ще батюшка читав молитву на кшталт.але обличчя людей ми не бачили, вони стояли за якийсь шторкою.До нас повернулася скорботних жінка, ми бачили тільки її обличчя в хустці.Пішли далі, там наступна церемонія.Там вже труну опускали в землю, багато народу але ми побачили їх здалеку.Пішли далі, вийшли в невідомий нам місто, там зустріли своїх друзів.

Вітаю!
Мені наснилося з середи на четвер: мій старший брат запитує мене &# 8212; тебе поховати з мамою? (Наша мама нещодавно померла і я наяву якось сказала братові, щоб мене потім поховали разом з мамою).
До чого цей сон?
Спасибі, МАК.

Мені снилося, що ми біжимо з одного подругою, сміємося, радіємо, і раптом відразу на шляху йдуть похорони. Ховали бабусю іншої моєї подруги і як зазвичай кидали квіти на шляху. Я хотіла проскочити це, а моя подруга, у якої померла бабуся, ненавмисно кинула в мене ця квітка, він потрапив мені по ногах, але я на нього не наступила. Але уві сні все відразу говорити, що це погано

Вітаю. А ось мій сон. У реальному житті мій будинок знаходиться навпроти міського моргу, так ось уві сні мені сниться що у дворику моргу суєта дуже багато людей, через дорогу бачу будинок, але зроблений він під шикарний ресторан з верандами і тд (а в звичайному житті на цьому місці стоїть сусідня п’ятиповерхівка) так ось там щосили йдуть підготовки до похорону!!все шикарно, дорого, красиво..весіль таких мало бачила!!будинок і декорації все в ніжно помаранчевому кольорі!!люди які метушаться всередині, буду називати ресторану, одягнені шикарно дуже і оченята дорого!!грає чудова музика і це не похоронний марш!!всі посміхаються всі щасливі. І ще коли я знову подивилася в сторону дворика моргу побачила те, що до сих пір не можу зрозуміти: несуть труну з нього як то сидячи або напівлежачи висунута дівчина молода і начебто встлесківает руками від радості. Вона посміхається! Уві сні мені здалося що це якась лялька пластикова. Будь ласка растолкуйті докладніше!!заздалегідь дякую!

Уві сні нібито я стояла з друзями на вулиці, замерзла, пішла взяти куртку, яка була в машині, машина моя стояла біля двору, але не мого, Коли я вийшла за нею, то машини моєї на місці не виявилося, а двір мій по ідеї перебував не близько, але в цей момент він виявився поруч чому то&# 8230;. виходячи я побачила похорон, намагалася йти позаду їх, зайшла у двір, а виявляється що труну несли через наш двір, бачила людей, які там були присутні, (сам горб я не бачила). Підійшла сестра рідна і сказала що ховають дівчинку, яка дуже схожа на мене. Альбом її у мене звідки то виявився в моїх руках, подивилася фото, погано видно було, ну помітила що трохи схожість є&# 8230;..До чого б це приснилося?

Вітаю! Сьогодні мені наснилися 2 засмучені дівчата і поряд з ними поліцейський (все мені не знайомі) стоять поруч з моїм будинком, від них йде похоронна доріжка викладена мімозою, в цей час я виходжу з дому і проходжу повз них, потім заходжу в школу пояснюю своїй подрузі що бачила похорон, ми підходимо до вікна і бачимо свіжу могилу з великим надгробком (я не пам’ятаю чоловіки або жінки) могила дуже добре прикрашені і до неї підходить та доріжка з мімози! Допоможіть будь ласка!

Приснився великий зал.На сцені сидить мій найкращий друг.Перед ним стоять 2 труни.В одній труні його мама, у другому його бабуся.Як я зрозуміла це була похоронна церемонія, тому що в залі повно людей.В житті я його маму і бабусю не знала.Вони померли за довго до нашого знайомства.Поясніть будь ласка, до чого можуть снитися похорони незнайомих мені людей, тим більше мертвих давно.

Доброго дня! Приснився сон: величезний зал, дуже багато людей, близько 200 осіб, зал прикрашений дуже красиво і нагорі стоять 6 трун. По черзі всі піднімаються по сходах і прощаються, але хто там невідомо. Коли підходить моя черга, я піднімаюся і бачу, що труни відвезли, під приводом, що потрібно &# 171; підправити обличчя&# 187; їм. Я чекаю, але їх так і не повертають.

Сьогодні приснилося, що мені подзвонили і сказали, що мій молодий чоловік потрапив в аврію, я приїхала, він був живий, але потім з’ясувалося, що він збив дітей, і їх відразу поховали.

Приснився сон, ніби знову померла мама і я поїхала за труною, сестра каже раз маму вже поховали то просто труну забрати потрібно.я чомусь опиняюся будинку у хресної будинок довгий великий багато кімнат там. І я починаю мити там підлоги.потім я така красива в білій сукні поруч хлопець мій і родичі (з його боку нікого, а з моєї дуже багато) сестра в магазині купує продукти, я їй кажу навіщо так багато, ми ж в кафе гуляти будемо.але вона нічого не відповіла.всі сумні якісь, плачуть.я опинилася у хресної щось кричу голосно..потім підходжу до столу і Вибачте за те що кричала.і кажу блін але ж і мені потрібно пом’янути.і я прокинулася .

Майже два місяці тому померла бабуся, я за нею доглядала і бачила все зміни. Вона нехрещена і атеистка чистої води. І за цей час снилася мені раз 5, але я завжди була порада її бачити, і прокидалася з посмішкою. Перший сон з нею показував її в труні у похоронному залі, такі ж небіжчики лежать в гробах по всій довжині залу. Уві сні було чітке усвідомлення, що це другі похорон і так належить. Поруч зі мною стояв батько (бабуся дуже його любила, її син), а з іншого боку труни моя сестра двоюрідна (старша внучка бабусі, по дочки). І потім ще два рази, що вона снилася мені, завжди було усвідомлення, що другі похорон &# 8212; це такий звичай, як 9 днів, хоча більше в труні я її не бачила. Питання: Що це за другі похорон? За раннє спасбо

Вітаю!В ніч з суботи на неділю мені приснився дивний сон. Наснилося що я прийшла або приїхала від кудись то і мені повідомляють що мій батько мертвий і вже похований і в цей же час я бачу як його поховали..лежить він у синій легковій машині (вона мабуть була замість труни) і машина вся в снігу. Я страшенно кричу і плачу, не можу в це повірити і кидаюся на нього..тормошу, б’ю, одним словом не вірю, що відбувається. Потім мій батько починає чи захлинатися, то чи кашляти при всьому при цьому моторошно махати руками і трястися..в результаті відкриваються очі і він поступово приходить до тями..я дуже порада і обіймаю його.підкажіть будь ласка, що все це означає?(P.S.В даний момент батько знаходитися на роботі в Москві, самі ми з Білорусі, додому вони зазвичай їдуть на машині або на поїзді і скоро повинні виїжджати)

Наснилося ПОХОРОН НІБИ МОГО добре знайомі (ПО СНУ), А В ЖИТТІ Я ТАКОГО ПАРНЯ НЕ ПОМНЮ.І НА ЙОГО ПОХОРОНАХ ОН ВИПАВ ІЗ ГРОБУ&# 8230;&# 8230; (((ДО ЧОГО ЦЕ? І В ЦЮ Ж НІЧ приснився ЩЕ ОДИН СОН: снилося ЗОМБИ (Ходячі мерці) Я втікаю від НИХ І БАЧУ ЯК БУДІВЛЯ ДЕ ПЕРЕБУВАВ МІЙ ДИТИНА-помиї загорівся&# 8230; І ВСЕ кишить ЗОМБИ&# 8230;..Я біжу ДАЛІ І ЗНОВУ вдаватися до цього БУДИНКУ&# 8230;&# 8230;.БОЯЛАСЯ ПІДХОДИТИ БЛИЖЧЕ ЩОБ НЕ ПОБАЧИТИ МОГО ДИТИНИ мертвим&# 8230;.АЛЕ РАПТОМ БАЧУ ЩО ВІН ЖИВИЙ ПЛАЧЕТ, БОЇТЬСЯ, І КРИЧИТЬ&# 8230;..Я його схопили НА РУКИ&# 8230;.І У МЕНЕ ТАКЕ умиротворення і спокою НАСТАВ, ЩО ВІН У МЕНЕ НА РУКАХ-ЖИВИЙ І З НИМ УСЕ ДОБРЕ, ЩО Я ВІД ЦЬОГО прокинувся. ДО ЧОГО ВСЕ ЦЕ МОЖЕ СНИТЬСЯ.

З понеділка на вівторок (з 13.01.2014 на 14.01.2014р.) мені наснився сон. Похорон мого старшого сина. Йому 28 років. я бачила його в труні, всього почорнілого. Ходила віддалік, боялася підійти і дивитися на нього. плакала. весь час повторювала, що прожив він зовсім небагато, всього 28 років і не дожив до 29. Уві сні весь час згадувала який він був маленький, ніжний, лагідний і гарний. Що це означає, прокинулася в сум’ятті. спасибі.

день похмурий, приміщення незнайоме, варили локшину, де то смажився гусак, я знаю але не бачила, різали солоні огірки, навколо метушилися близькі родичі, мати, племяница, багато посуду, в тому числі брудна, на обіді був присутній батюшка (церковно служитель), син показав вінчальні корони, вони дуже прості з картону і органзи, я сказала що не можна вінчатися в них, послала за порадою до батюшки він так само відповів, на внутрішній стороні жіночої корони було написано ім’я віра

У нас вчора було 9 днів після смерті матері і вночі сниться сон, як несемо її на кладовище і вона встає в труні і йде як жива&# 8230; до чого це?

день добрий, мені приснився такои сон.я гуулял зі своеї собакоі і кошкоі у дворі не свого будинку, але я думав що живу в ньому.коли я зашол в під’їзд то побачив кришку труни і огорожу, кіготь Хроні на першому етоже, я з собакоі став заходити в ліфт а кішка побігла в прочинені двері де йшов похорон я хотів її забрати будинку але один із присутніх на похронах казав не чіпати її, а то і тебе забрати можуть!я відповів що заберу свою кішку пізніше і поїхав домо в ліфті!помогите разобраться що це значить.

уві сні бачила як знайомий потрапив під вибух чогось а потім його ховали а його жінка моя знайома теж була в чорному вбранні все були в жалобі

Привіт, приснився сон, що мені говорять померла моя однокласниця (c якої давно не спілкуюся) Я розумію що не встигаю на похорон, і поспішаю попрощатися з нею.Заходжу в будівлю, там мені дають заповнити якийсь заяву, що мовляв це обов’язково, як ніби не допускають спеціально мене до неї. Я пишу цей папірець, бачу що з нею попрощалися вже і несуть труну в катафалк. Я поспішаю щосили, в результаті ця заява я викидаю і біжу за народом, але знову ж таки не встигаю. Я дуже сильно засмутилася, що не проводила її в останню путь&# 8230;.

Мені наснилося, що на великому ґанку стоїть дві труни.. в одному з них лежить мій чоловік, а в іншому мій батько..на грудях у них лежать червоні колір&# 8230; а я прийшла з білими трояндами і поклала за великим букету цих троянд на груди батька і чоловіка&# 8230;

Вітаю! Приснився сон, що мають бути похорони мами (хоча мама померла майже 4 роки тому). Уві сні я дуже плакала. Труна була відкритий, ми всі родичі і друзі стояли біля труни. Потім в результаті хтось почав кашляти, а це виявилася мама, вона підвелася, виплюнула недогарок від церковної свічки, і знову лягла. Потім її зраджували землі, але мабуть я тоді вже прокидалася і все було сумбурно, але, здавалося, що вона то оживає, і ми просили, щоб могилу припинили закопувати, а насправді вона мертва. Загалом, як-то так, до чого це може бути?

Вітаю. мені сниться сон, що я ховаю незнайомого чоловіка! сама закапую простирадлами укутують могилу. а мама допомогла хрест поставити!

Вітаю.
мені наснилося, що я дізналася, що загинула моя однокласниця, яку я давно не бачила. загинуло кілька людей, ніби все вони спортсмени. я поспішаю на похорон, там якийсь великий будинок, я бігаю по поверхах, виходжу на площу схожу на вокзал, бегпу по двороу з дитинства, купую квіти троянди фіолетові і білі. з ними йду, але її вже виносять на кшталт, труну якийсь незвичайний, білий чи, потім все якось смутно і я прокинулася..

Приснився померлий батько. Всі готуються до похорону а я бачу, що він живий і намагаюся всім пояснити, але мене не хто не чує. Ще з його життям пов’язаний немовля, якщо живий немовля то і він живий. Його поховали без мене. На вулиці я зустрів свою маму і померлого дядька він мені сказав &# 171; Що я знову не пішов на похорон як і тоді&# 187; (Коли батько помер мені було 3 роки). Я їм сказав що він живий і дядько побіг на могилу. Після батько лежав удома обгорнутий в білу простирадло і він дихав. Коли я до нього підійшов він просто зник залишилося простирадло.

Допоможіть мені, що то тривожно на душі

Сняться похороди дідуся, який помер 15 років тому. При цьому батько, який важко хворий організовує копання ями.
Дякую за відповідь, хвилююся.

Мені наснилося, що я присутній на похоронах молодої дівчини (в житті вона жива) і весь час хрещуся дивлячись на труну

мені приснився мій молодий чоловік який загинув в армії уві сні, але в реальності я його навіть не знаю. Все це відбувалося в будинку де менше місяця померла моя бабуся, я дуже за ним плакала. До чого це снитися.

Привіт з 13 на 14 наснився сон, не перший раз бачу дивні сни з трунами, померлими, але чужими, незнайомими. Так ось, сон такий-бачила як до сусіднього під’їзду привезли вночі 2 труни, один маленький, з незнайомою мені старенькою, а інший дуже великий, і в ньому не одна людина, а сім’я, з боків, зверху, і все в одній труні, до чого може таке присниться?

Яв: два тижні тому я поховала тата, після сильної хвороби і лежання в лікарнях. 3,5 місяці тому я поховала бабусю. Після 9дней після смерті тата, мені щоночі сняться сни про те, як я його ховаю, то одягаю в труну, то дізнаюся про його смерть (в основному такий сенс), і завжди перед похоронами він оживає і хоче жити, а ми його повинні поховати.. Не розумію до чого такі сни, може я чогось не так зробила в житті на його похоронах і мені треба до церкви йти або ще щось..Може йому там погано через мене..

Чоловікові приснився сон, що ми з ним розлучилися і він одружиться з іншою, але вона &# 8212; це я&# 8230; одягнені ми в тому ж, що і на наше весілля&# 8230; а весілля цю відзначають разом з похоронами невідомої людини (бабки)&# 8230; Що це може означати.

Ми прокинулися і пішли пішки на похорони кращого друга, я весь сон плакала, коли прийшли, один лежав у труні в дуже красивому дорогому костюмі, труна стояла вертикально на скляному балконі другого поверху в квартирі мого діда, труна була не один, але хто лежав в інших трунах, я не бачила

Я з дочкою залишилися якому торговому центрі, і надовго&# 8230; пройшло не менше чотирьох років ми повернулися, нас посшіталі померлими, хтось із близьких уже помер, я не зрозумів мати або дружина (мати нещодавно поховав), мені показали мій меморіал чтоли) це навіть не могильна плита, а як стенд) )

Я йду проти масових похорону, шукаю батька (він помер кілька років тому), але мені сказали в кінці процессі що він живий.

Помер батько мого друга його в гробі перевозили на верталёте я доторкнулася до труни і сказала прощай, у відповідь я почула голос мертвого, він прощався з усіма

мені сниться, що я вилазив з автобуса і на автовокзалі похорон і в 2-ох кроках від цього весілля, кого ховають знайома, а весілля не знаю..я просто перехожий ..до чого таке сниться?

Вітаю!
Моєму молодій людині приснився сон.. нібито він бачив як я потрапила під машину, було багато галасу..а потім він бачив мої похорони

уві сні наснилися похорон, я за ними спостерігала з боку, де це відбувалося, я теж не знаю, коли труну виносили з якогось будинку, я бачила тільки половину нього, потім різко труну зник, далі люди почали виходити з цього будинку, спочатку у усьому чорному, а потім в натовпі з’явилися пару чоловік у всьому білому

Вітаю . мені наснилося що померла людина на своїх похоронах оживає . За ніч я побачила два таких сну з різними людьми .Люди мені знайомі і навіть близькі .

наснилися похорон батька (вже померлого) і як ніби в цей день відразу весілля дочки а перенести весілля не може .
розтлумач ласка !

Я бачу уві сні, що мій батько помер, і я плачу, але сон не кольоровий і ховаємо ми його тільки своєю сім’єю, з мамою і братом, близьких не сповіщаючи. і про себе я уві сні думаю, як же ми без нього і його підтримки, смірлась з тим що потрібно буде жит далі і сподіватися на свої сили, і що можна буде влаштувати своє особисте життя, так як раніше багато в чому вона не складалася в тому числі і з-а його втручань.

Сниться проходить похорон повз мене наче знайомий Хроні свою дочку і був ще живий дитина хлопчик в грабувати, при цьому всі його родственекі сміялися! Я вже злякався у мене дружина на першому місяці вагітності

Похорон моєї знайомої, дивні похорони.Люди несуть труну, в ньому на боці лежить Алена, на ній сидить гарний молодий чоловік, співає.Вона відкриває очі і починає що то шепотіти.Я прям дуже близько бачу її губи.жах.У тому місці де сидить хлопець на ній стирчать дитячі ручки.І я чую як хтось говорить що вона була вагітна, і це її ненароджена дитина.

похорон дитини 3-х місяців в будинку у моєї мами, бачила труна.потім на вулиці по дорозі в труні дитина опинилася живий, його підтримувало ліки.Воно закінчилося, і він став вмирати.а я думаю, що ж робити і що так він повинен був померти вже похованих.

Мені наснилося це багато років тому. Уві сні я була вдома. На порозі будинку стояла моя сестра з чоловіком. В руках вони тримали вінок. Я їм відчинила двері й запитала:&# 187; Навіщо вони принесли вінок, адже в будинку ніхто не помер.&# 187; Вони відповіли, що помер батько знайомої мені дівчинки. Через кілька днів ця дівчинка не прийшла в школу. Я поцікавилася, чому її немає і була сильно здивована, коли мені сказали, що у неї нещастя-помер батько. За кілька днів уві сні я дізналася про смерть її батька.

Доброго дня. Наснилося, що вся наша велика родина зібралася на похорон якийсь cnfhtymrjq hjlcndtyybws, і ми йдемо всі по дорозі, задоволені такі, що зустрілися, а то роками не бачимося. Потім ще пісні співали.

Вітаю. Мені снилося, що я ховав свого рідного молодшого брата. Ніби я бачив його фотографію на пам’ятнику, могила була розрита, але туди нібито опустили все &# 8212; одно труну (він був закритий) Дія відбувалася на кладовищі, де поховані мої дідусь з бабусею. Більш того, ніби ховаємо ми його саме в тій же огорожці, поруч з їхніми могилами. Бачив кількох людей. До речі, мій молодший брат, хворий серйозною хворобою, але від неї рідко помирають і у нього є великий шанс в зв’язку зі своїм віком (13 років недавно виповнилося)

Мені 18 років.
Мені наснилося, що по како-то причини мені було велено умиреть. Я вже не пам’ятаю з якої.
Наснилася мені померла моя мама. Уві сні вона була жива і робила для мене все щоб скрасити хвилини
перебиавнія на землі. А потім поклала в домовину і сказала треба звикнути до німу.

Вітаю! Мені наснилося, що спочатку я підмітала добре на чисто з вуличною боку будинку дворик в городі, т.до. знала, що потрібно підмітати і прибирати як зазвичай буває перед приходом людей на поминки (на кшталт це були саме поминки, а не похорон). А потім я і мої родичі сиділи за столом, накритому в честь поминок бабусі, яка на яву померла вже 9 років тому. Будинок був не наш, а той в якому жила бабуся. Минулого разу неск місяців тому, мені снилася бабуся знову ж в своєму будинку, ніби вона жива і сперечається з моєю тіткою (не рідний) тому, що та хоче продати будинок, а бабуся проти. На яву тітка реально собіраеется продавати будинок.

Було дуже довге хід похорону, дуже багато було трун серед них в труні лежав мертвий мій сусід, бачила дуже яскраві кольори, а потім в кінці з’явилися наречений з нареченою живі. Це все я спостерігала з боку.

моя бабуся померла рік тому і мені снітса що вона знову померла і похорону збігся з моєю весіллям але я вже заміжня

мені наснилися похорон, похорони були у моєї тітки я не знаю кого ховали але уві сні все було перед моїми очима, як він лежав у кімнаті, як його виносили чи може це бути знаком до втрати рідних людей?

підготовка до особистих похорону, був у важкому стані і мене вже списали.почали готуватися до похорону але я прокинувся і все нормально зі мною, але мені ж сказали що раз почали готуватися до похорону значить відкладати не можна і получається що ховати мене повинні були живцем, але до цього не дійшло я прокинувся.

Здравстуйте!моя мама померла півроку тому.дуже САСТА бачу її уві сні.сьогодні наснилося, що вона померла вдруге, я другий раз була на її похороні і як ніби у неї дві могили.обьясните ласка, що це

Мені наснилися, похорон, а чиї я так і не зрозуміла, чиї це похорони. Там просто несли вінок, труна, і все ж таки людини вірніше тіло взагалі не було видно, все таке темне і було холодно&# 8230;
Я сиділа біля труни, і дивилася, було багато вінків, я злякалася уві сні.. А потім прокинулася.

наснилося, що я приїхала на похорон дідового брата, на яких в дитинстві я дійсно була. Я знаю, що повинен померти його син алкоголік. Знайшла сина в будинку, він спав п’яний, чомусь молодий. Я хотіла знайти труну, щоб попрощатися, а замість цього з однієї кімнати переходила в іншу, в результаті побачила спочатку стареньких чужих діда з бабусею, які спали під білою простирадлом, в наступній кімнаті побачила свою померлу бабусю поруч з її живим братом. Захотіла підійти, поцілувати, подумала, що потрібно сказати татові щоб приїхав, поки бабуся жива. У цей момент я розумію, що бабуся в реальності померла і прокидаюся.

мені снилася.Мого чоловіка били втрутився мій старший син.Я дуже переживала і шукала мого молодшого сина.Знайшла побігла з ним до своєї сім’ї.Побачила чоловіка і сина побитих почала кричати на бандитів.Всією сім’єю пішли і зупинилися біля багатоповерхового будинку, я викликала швидку і міліцію.Приїхала мил на дивну машину я в неї села з молодшим сином.Знайшли бандитів там смажився шашлик.Бандит почав бити міліціонера і мене.Я з детем втекла знайшла свою сім’ю.Пішли ми шукати свою машину повз проходила дивна похоронна церемонія кольорова машина у небіжчика була висока жінка несла дитину каліку а за нею Ішлі женшіни в різнокольорових вінках.

Ми з мамою сидимо на кухні за столом. Мама виглядає дещо молодша чим зараз. І дивиться на мене пронизливим поглядом. При цьому у неї яскраво-блакитні очі. Дуже яскраві, якісь дивовижні (насправді вони у неї сірі). І раптом раптово лунає за вікном похоронний марш, потім стііх. Через деякий час знову пролунав і досить голосно. Я кажу мамі, що не треба дивитися у вікно, це погана прикмета. І ми не дивилися. Я навіть очі заплющила.

Мені снилися похорон мого молодшого брата який живий&# 8230; Це був якийсь ліс там були люди в чорному але нікого з них я крім матері не впізнала всі плакали&# 8230;. А потім сон перегорнула як сторінка в книзі і я залишилася одна біля могили брата&# 8230; Я відчувала його присутність і це мене дуже лякало&# 8230; Я не знала як він помер&# 8230;. Навколо були дерева&# 8230; І раптом з могили вийшов брат&# 8230; Він був як живий&# 8230; Тільки світився і літав&# 8230; Він був одягнений в звичайну футболку, шорти, сандалі, шкарпетки&# 8230;. Але я не злякалася і підійшла до нього&# 8230;. Стала з ним говорити&# 8230;. Поруч було озеро ми ходили туди разом там було багато дітей, але його ні хто не бачив окрім мене&# 8230;. Ми довго розмовляли до самого вечора і потім сон закінчився&# 8230; Допоможіть мені будь-ласка&# 8230; Я дуже сильно переживаю&# 8230;

Я бачила уві сні похорони собсвенно матері. але справа в тому, що моя мама в життя жива ще. і уві сні я не моглв повірити, що вона померла. я бачила уві сні саме труну і вона в ній. ми з братом і сестрою та іншими родичами сиділи (хто стояв) біля неї. мені хотілося плакати. уві сні було дуже важко дихати. але мама не виглядала уві сні як небіжчик. але не було ні цвинтаря, ні чорної землі. тільки вдома ми її проводжали на той світ.

я дійсно хвора і уві сні я вмираю від цієї хвороби, мене поховали, але я прокинулася вже закопаною в труні і мене накрив жах від того що я не можу вибратися! прокинулася!

Спочатку снилося, що я з подругою на море.потім приїхала додому і дізналася що загинула моя племяница.в похоронах брали участь мої померлі батьки.і обурювалися, що не прийшли на похорон її батьки.

похрани дитини чи підлітка багато народу, всі плакали, потім збирали якісь люди гроші на що то потім на похрани, я там плакала [email&# 160; protected]

Іду (по-моєму з кладовища), а назустріч &# 8212; похоронна процесія. Багато розкішних жовтих величезних братків, труни і небіжчика не бачу, сонячний гарний день.

приснилася жінка з довгим світлим волоссям, вона вже йшла і обернувшись сказала, звертаючись до мене-ти в кінці року отримаєш похоронку.

Іду по вулиці, бачу з обох перехресть труни несуть, людей багато, один труну занесли в сусідній будинок, поставили, а там жінка-небіжчик встала, навколо люди сидять і мовчать, а я бачу серед цих людей маму з якимось чоловіком, кличу її додому, а вона відповідає, що залишиться і я йду

Напередодні похорону подруги наснилося, що вона встає з труни, я тікаю, вона біжить за мною, встигла, так як я з жахом прокинулася

Мені наснилося що ми з мамою (мама жива) їмо повз кладовища і бачимо чужі похорони, і я їй кажу ховайся і ми сховалися.І ще я бачила покійного батька і покійного чоловіка, як буто чоловік дізнався через інтернет, що я виходжу заміж. Це мені приснилося сьогодні 22.04 2014. в день мого народження.

Привіт, мені сьогодні приснився мій покійний батько в похоронній процесії на кладовищі, все як відбувалося насправді

Приснився сон, що мене запрошують на похорон, помер дідусь мого товариша, і він запросив мене прийти поминки.

натовп людей стукають у хвіртку, прийшли на чиїсь похорон.Я їх не пустила, сказала, що прийде бабуся (покійниця) і сама вам відкриє.

Мені наснилися похорон мого дідуся.він був в якомусь дивному труні труну то був маленький то нормального розміру.але старий..і періодично мені здавалося.що він без голови.я страшенно плакала.мене ніхто не міг заспокоїти.уві сні це був травень місяць.але в чому ще суть.мій дідусь насправді помер в лютому, буквально 2 місяці назад, на похоронах мене не було.через суворої зими з міста навіть виїхати не вийшло.

Доброго дня, Тетяно ! Моєму синові сьогодні наснилися власні похорони і вона був на кладовищі, було багато народу, він запитав кого ховають, йому назвали його ім’я і прізвище, але ніхто на нього не звернув уваги і він пішов.

Вітаю! Мені наснилася машина з сусідами все в чорному, нібито поховали сина однієї з сусідок, який в даний час живий, але дуже хворий. Його мати дуже плакала, і задавала мені питання, чому я не пішла проводити її сина. Ця машина проїздила повз мого будинку, люди з машини не виходили.

Снився труну в будинку. будинок був, сумним. Але очющенія в ньому були нормальні. в труні лежала старенька. вся усипаная красивими квітами.
В цьому ж будинку мене перехрестила грузинка або вірменка.

снилися похорон живого батька, зібралися всі родичі! всі плакали! потім снилася телефонна смс листування з знайомим хлопчиком

я както випадково сама не пам’ятаю як зайшла не в знайому квартиру. Услішала там плач заходжу я в кімнату бачу ліжіт жінка на ліжку і умерает. Біля неї били люди вони плакали Ріда. Через деякий час я вишла на вулицю. Бачу несуть труну, такий красивий. А там вотето жінка. Але чомусь на похороні не кто не плакав.

Сон про похорони рідного брата і моя присутність на них було багато людей в церкви.Біля труни було багато червоних квітів, що це означає?

Я йшла по вулиці і бачила у дворі у знайомих труну з дитиною 8 років, навколо багато людей, я питала що трапилося ,, але все були в шоці, потім я пішла далі, через кілька дворів там ще похорон хлопчика, і так на одній вулиці троє похорону, це здається був полудень. Потім мені розповіли про першого хлопчика, який помер, що у нього рак мозку, і ще щось. Пізніше мені приснилося кладовищі це була ніч і дощ&# 8230; погано пам’ятається

мені пріснілтсь похорон племінниці мого загиблого друга. і вона теж уже померла, маленької!! ми всіляко намагалися від мого друга приховати ці похорони.

наснилися похорон батька.якого вже немає в живих 16років.і все як на яву.труну.він в ньому.я одягаю чорну стрічку на голову.йому кладуть великі суми грошей в труну.я збираю всіх на обід.і він в труні при всьому при цьому ще й постає.Щевельов.відчуття жудко були коли прокинулася.причому уві сні я розуміла що ховати його будемо вдруге вже.

Помер мій коханий чоловік, але ми з ним давно не спілкувалися, т.до. він був одружений.І ось мені приснилося, що я наважилася прийти до нього на похорон, села біля труни і він підвівся і подивився на мене.я злякалася і він відразу ж закрив очі, після цього ми його поховали і пом’янули в кафе, за життя ми з його дружиною були ворогами, а уві сні ми з нею подружилися і стали спілкуватися.Що це все означає?

Навколо був холод і морок. І мені намагалися детально описати процес похорону покійної мами, вона лежала в труні у всьому чорному.

наснилося що ми з мамою та чоловіком ховаємо мого тата. при тому що мсяц назад у мене вбили рідного брата. я підходжу до мами і кажу їй що їй доведеться виїхати з села і тепер вона повинна жити з нами, а вона чинить опір і каже що тепер нікуди звідси не поїде бо тут син і чоловік

Мені наснилися похорон маленької дівчинки, абсолютно мені не знайомої. Ця дівчинка випала з вікна. Сон приснився з четверга на п’ятницю. Щоб це могло означати?

Померла дівчина знайома, був похорон, було дуже багато всяких різних кольорів, красиві всякі кольори. дівчина лежала чомусь не в труні, а на столі. і я біля неї сиділа і дуже сильно плакала, не могла відійти, хоча я її погано знала

доброго вам дня! Минулої ночі (з п’ятниці на суботу) з 16.05 на 17.05 мені приснився сон: померла моя мама (на яву вона жива), і мені все її друзі і співробітники надають матеріальну допомогу &# 8212; і у мене на руках виявляється величезна сума грошей &# 8212; багато пачок п’ятитисячний купюр, як зараз бачу &# 8212; червоненькі. І я розумію що грошей 2,5 мільйона гривень. І уві сні я була дуже здивована, що мені так допомогли, що люди не скупилися. Уві сні я не бачила маму мертвою, просто прийняла це як факт, ні похорону, ні процесії. Але було так моторошно це усвідомлювати. До всього хочу сказати, що мені дуже часто сняться віщі сни. Дуже часто. Особливо, якщо має статися щось погане &# 8212; неприємності або навіть смерть як рідну людину, так і незнайомого. Розшифруйте, будь ласка. Я в сум’ятті. спасибі.

Вітаю! Сьогодні мені приснився страшний сон. Я до сих пір не можу зрозуміти до чого. Уві сні я ховала братика новонародженого. Вся наша сім’я була. Але у мене немає брата. Мені було дуже шкода, ми їхали кудись в поїзді на похорон і я плакала. Коли ми приїхали на кладовище, воно виявилося для новонароджених. Це був жах. Гробик нам дали для двійнят, сказали так вигідніше і що вони не замовляють для одного дитинчати. Поруч з нами ховали дівчинку. Але раптом вона ожила. Я бігала викликала швидку. Загалом жах та й годі&# 8230;

мені наснилася покійна мама вона померла кілька років тому і мені повідомляють ніби вона знову померла і ми її збираємося ховати я так плакала а на голові у мене була чорна пов’язка і бачила п’яного покійного батька

Наснилося, що всі зібралися на похорон мого єдиного сина, я дуже плакала, билася головою об стіни.Розуміла, що жити не буду, але не вірю в смерть дитини поки не побачу. Навколо говорили, що машина затримується, що це правда, і я розуміла, що і мені жити залишилося не багато. Прокинулася від жаху, але труну з дитиною так і не побачила

я літала з сином на великій кулі -Потім ми приземлилися десь в селі.Синові на роботу потрібно було йти.І я пішла на зупинку пішки по дорозі на мосту зустріла похоронну процесію лежала молода дівчина приховано покривалом і дуже багато багато народу але ні всі були в чорному .Одяг була різного кольору і одна жінка мені сказала що ця дівчина з моєї роботи її вбили -но я її не знаю бачила тільки волосся її світлі

Вітаю!
Наснилося, що мені повідомили про смерть молодої людини, який мені не байдужий.
Я дуже сильно плакала, прям істерії, не вірила в це, а якісь люди мене заспокоювали.
Від цього і прокинулася.
Що це може означати?
З цією молодою людиною раніше перебували у відносинах,

Мені приснився мій покійний батько&# 8230; живим, він мені каже, що замість в могилі лежить не він, а інша людина.Прокидаюся вранці таке відчуття, що він десь поруч і живий.

Наснилося, що я на похоронах батька моєї подруги. Було відспівування і закритий червоний труну. А потім з’ясувалося, що труну порожній. Поклали туди тіло і продовжили відспівування. Це все. З подругою більше року вже не спілкувалися. Батько повинен бути живий.

Вітаю. у мене помер батько, півроку назад.ось уже вдруге сниться, що ми з чоловіком тягаємо труну з ним туди-сюди, а потім виявляється, що батько живий. Я питаю у нього, пап а як же ми тебе ховати-то будемо? на що він відповідає, мовляв мовчки як все і поховайте. а сам худий такий, одні кістки&# 8230;.. ((((

це були похорони мого колишнього хлопця, все було настільки правдободобно, що я плакала наяву, я йшла до нього було сонячно, на його похоронах були присутні всі, а самого його я не бачила. потім сон різко змінився і була з ним, він хотів відносин зі мною, потім сон знову помінявся і ми були в машині на поле, я вийшла покурити тільки чомусь дуже далеко, мене мало не збила велика фура, мені було дуже важко йти, я побачила вибух з цієї машини яка ледве не збила, і я пішла швидше, тільки чомусь мої ноги йшли дуже повільно&# 8230;

Наснилися що ми їдемо на машині а попереду дорогу проходить похоронна процесія. В добавок хтось віз коляску дитячу схожу на труну, тобто оформлена була як труну.
P.S. три місяці тому в нашій сім’ї сталося горе, я втратила дитину на 36 тижні вагітності.

мені наснилося ніби я підходжу до под’езу а там труну в ньому жінка я ніби її знаю ім’я таня, а обличчя не впізнаю і я дуже гірко плакала

По дорозі додому побачив похоронну процесію. Ховали чумного людини. Учасники процесії були в масках. Я натягнув светр на обличчя. Один з учасників процесу &# 8212; була сама смерть. Коли вона зняла маску, я відвернувся, щоб не зустрітися з нею поглядом&# 8230;

Я їхав на похоронному автобусі з родичами, помер далекий родич. Грала весела музика. У дворі, де була виставлена ​​труна з тілом, було багато бабульок в чорних хустках. Іноді їхні обличчя здавалися знайомими. Одна з бабусь сказала, мовляв музика весела, як і любив померлий. Коли я дивився на труну, мрець моргнув і відкрив очі, подивившись на мене. Очі були налиті кров’ю. Я навіть подумав що він живий. Чи не злякався. Страшно не було. Люди біля труни пропонували потикати тіло голкою, перевірити &# 8212; живий чи ні. Мрець смикався як в конвульсіях, піднімав руки. В кінці відкинув простирадло і сіл.

Наснилося що з усіх боків на дорозі похорон т є кілька похорону однавременно крім однієї дарога, я по ній і пішов до церкви біля неї і сховався але похорон одні прийшли і туди я спостерігав як несли мерця і тут з’являються школярі танцюють вальс останній званок і веселяться! ЯК це тлумачити. СПС

Наснилося що з усіх боків на дорозі похорон т є кілька похорону однавременно крім однієї дарога, я по ній і пішов до церкви біля неї і сховався але похорон одні прийшли і туди я спостерігав як несли мерця і тут з’являються школярі танцюють вальс останній званок і веселяться! ЯК це тлумачити. СПС

Вітаю!Мені наснилося що я повинна була поховати знайомого мені чоловіка, він був замотон в чорну клейонку і зав’язаний але при цьому не в труні а гне небудь при дорозі в процеси справи коли знайшли де копати яму він начил ворушитися і я побачила там сваего 11летнего дитини він був хворий і весь види парою обжогон я начитав сильно плакати і говорити може він буде жити але мені наполегливий отрецалі.У мене син дійсно хворий на ДЦП але в цьог коли я прокинулася я просто захлебалась сльозами але я його так і не поховала .Цей сон як не як мене сильно налякав так як я проктически палі сни можу сама розтолковать але з таким сплеском емоцій і сльозами я не коли не стикалася.Зарані Вам вдячна.

мені наснилося що відбувалися похорони відразу трьох моїх рідних людей, тільки одного з них вже немає в живих майже 15 років це мій тато, а остольниен двоя живі здорові це мій чоловік і моя мама!

Уві сні бачив, що несуть труну з умерщім, далеко метрів 100&# 8230; Я опустив голову, сидів і з боку бачив як вони (дуже багато людей йдуть проводжати поклйніка в останню путь) співали пісню на національній мові що будуть нудьгувати, а я сідкел з опушеннной голлвой знаючи що це не знайома людина, сльози котилися і в грудях була болььььь нестерпна (((до чого?

В суботу 31 травня мені наснилося, що мені і моїм родичам повідомили про смерть моєї тітки. Чи не переживала тільки моя мама (сестра мами). Сон здавався дуже реалістичним, я прокинулася вся в сльозах.
Сьогодні 4 червня мені приснилося, що ми все готуємося до похорону, і завтра вже повинні бути похорон, я навіть написала заяву на роботу, щоб мене відпустили. Прокинулася знову в сльозах від переживань.

Мені приснився дивний сон, де ми прийшли на похорон колишнього родича (свекра). Ми довго уві сні не заходили в кімнату і не бачили там покійника, тільки знали, що ми на похоронах саме його ховати прийшли. Потім я навіщо то пройшла в кімнату, подивилась на нього, навіть трохи сплакнула, а далі він як і чому не бувало став перевертатися з боку на бік і не дає мені пройти і вийти з кімнати, але я покликала на допомогу і він кудись подівся і я забігла в кімнату до його родичів вони в цій кімнаті спали . Після цього я його більше не бачила, тільки бачила його сина з яким довго розмовляла і він пропонував повернути все назад! Дуже дивний сон тому що він живий!

Похорон урочисті (військові) невідомих людей мені люди кажуть уві сні Що це сина і батька .Народу багато, вся дорога перекрита була.Дві дороги і вони повинні були з’єднати їх на перехресті два торжества (похоронні).

невідома покійниця під час процесії раптом села в труні відкрила очі і сказала що я скоро помру а я просила передати привіти моїм покійним родичам

Сниться що як хто то мені каже що мій чоловік (цивільний) потрапив до лікарні його поранили і він у важкому стані. Я намагаюся до нього пройти в лікарню і ні як не можу потрапити до нього. Він залишається в лікарні а я їду додому. Дивлюся з вікна свого будинку, а навпаки сусіднього будинку збирається дуже багато людей з квітами, вінками (дуже яскраві кольори). виносять труну дорогою, дубовий він закритий.Багато жінок тримають вінки, під’їзд потопає у квітах. І мені кажучи, що він помер, його сестра в тяжкому стані і він помер замість неї. І я ніяк не можу його знайти, побачити. Сон дуже яскравий

мені сниться сон де я перебуваю на цвинтарі а потім у величезному залі все люди в чорному, а люди веселі.потім мені мама каже зараз сюди Саша прийде (це мій колишній молодий чоловік) і нехай вибачитися при всіх що б ви були разом, він приходить вибачається а я починаю вдивлятися в людей і їх не впізнаю і мама пропала, потім мене дівчина поташу в бар вона пила горілку а я сік апельсиновий і всі почали розходитися ось і все.

мені наснилося що йде війна на яких загинуло дуже багато людей, і за чутками я дізналася, що помер мій давній друг з яким я не спілкуюся. Уві сні я намагаюся розшукати його могилу серед тисячі, після чого я знайшла могилу і поснули

мені наснилося кладовище, вже похованих дід, помер року 3 назад і могили не бачу, над могилою дошки і я поливаю водою їх, потім начебто в свідомості розумію що це не дід, а баба, теж немає її в живих, за підсумком мій син опинився зразок похований, син живий і в доброму здоров’ї слава богу, я так плакала, прокинулася аж вся в сльозах

Доброго дня! вчора наснилося&# 8230; як я мамі кричала&# 8230; що так себе вести, що я на твої похорон не прийду. Все було як ніби все в чорно-білому кольорі. Крикнула і побігла кудись у далечінь. А в дали стало проcвечіватся біла смужка світла.І тут же прокинулася, серце калатає, а на очах сльози стоять. До чого бути я не можу зрозуміти.

Мені наснилися мої похорони &# 8230;
Я бачила, що мене ховають, а я стояла осторонь і спостерігала за всім цим .

мені приснився сон неначе я прісудствіем на похоронах маленької дівчинки якій 2 рочки і вона була сестрою мого цивільного чоловіка але самих похорону я не бачила я дуже сильно плакала можна навіть сказати ридала але потім я не помітно почала відходити і виявилася на мосту де було багато людей і вони чекали електричку все остольное час я простояла з ними і плакала!

наснилися зовсім незнайомі мені люди у весільних сукнях-густо був мужик в труні і хресний хор ходив біля мого будинку

Похорон мого батька, який вже помер. тьмяна картинка &# 8212; сірий фон, він в труні, навколо люди, вінки, а потім закривають кришку труни і забивають цвяхи.

ясний день, сонце, похорони чоловіка. я в чорному одязі. емоцій-нуль. просто як факт &# 8212; це похорон, це я-вдова. після похорону спускаюся в метро (?) Або на станцію підземного поїзда. У поїзді зустрічаю жінку в синьому, яскраво-синьому блузони, до неї-маса емоцій хороших.

похорон знайомої.Багато народу, багато знайомих.Несподівано було, бо з цією людиною я не спілкуюся, але стою біля її могили.Дуже налякав сон

снитися сон що перебуваю в якійсь селі десь дуже багато народу і знайому збираємося ховати і мені так шкода її стало я аж розплакалася уві сні і прокинулася в холодному поту

Йшла додому і здалеку бачила похорон.Багато народу і труну.Ні небіжчика, нічого такого не бачила.Обійшла стороною ні на що не дивлячись.Похорон не мої і не моїх близьких.

Наснилися похорон діда, хоч в теперішньому часі він живий, пам’ятаю що виносили його на вулицю в червоному труні, чому то він в труні мотав головою, він був точно мертвий, але голова моталася то вправо то вліво, я боялася залишитися з ним наодинці. До чого б це?

Вітаю. мені позавчора приснилося ніби мені подзвонила моя вчителька з коледжу і сказала що померла 3-х річна дівчинка. коли я приїхала в село то дізналася що помер сусід. а коли побачила всіх хто був на похоронах все мені сказали що померла дочка цієї вчительки. всі були в чорному одязі.

мені наснилося що я повинна поховати свою маленьку дочьку ще живий я з дитиною на руках і зі своєю свекрухою йду по вулиці в день похорону і свекруха відмовляє мене щоб я не покладала її в труну адже вона ще жива, я їй кажу що так треба адже вона повинна померти через пару днів так мені сказали уві сні лікарі, а потім я її не поклала і вона через кілька днів померла. Дуже сташно сон я дуже боюся за свою дочку

Ховають багато людей Бачила коли несуть труни по місту багато похоронних процесій. Все в чорних фарбах Це було як би чуже. І потім уві сні дізналася що померла свекруха.

Наснилися похорон близького і впливової людини. Процесія була дуже розкішною, в величезному залі, з великою кількістю людей. Всі присутні сумували, я сильно плакала. Також уві сні був присутній мій померлий рік тому батько.

Привіт, Тетяна, а снилось мені всю ніч, що мої мої рідні (конкретно уві сні я бачила маму і старшого брата) займаються організацією моїх похорону, а я була жива ще, труну мені замовили навіть, в який я повинна була лягти і померти, а мені зовсім не хотілося вмирати, і так страшно було від того що іншого виходу у мене не було, я зобов’язана була лягти в труну і померти. І ніхто не плакав, як ніби так воно все і повинно бути. Потім табличку з датами привезли, я намагалася розглянути дати але так і не вийшло. Всі учасники сну жівутеі живуть

мені снилося, що я проїжджав в машині в таксі, через кладовище, а на кладовищі були похорони, ховали Святого батюшку, листопад його не знаю, і ще у нього була довга борода.а під час того як ми їхали, мені вродіби як дзвонила моя дівчина і просила у мене допомоги, що б я їй терміново допоміг, вона дуже потребувала моєї допомоги.(Підкажіть будь ласка, що ето може означати. )

Наснилося що йду за сукнею, коли підходила, побачила похорон (вінки) забрала плаття, але чому то воно стало після весільним, що я виходжу заміж, багато гостей від яких по чому то хотіла сховатися

Доброго дня. Наснилася підготовка до похорону тещі. Причому коли я заходив в кімнату де лежить покійний, мені коза що вона моргає і розмовляє, заходжу в кімнатці знову а на груди у покійної спить мій однорічна дочка. Прокидався кілька разів за ніч, все одно сон повторювався трохи поіншому, але сенс той самий. Сон приснився з четаерга на п’ятницю.

мені снитися сон якийсь старої бабусі голова окремо від тулуба коли тіло винесли на вулицю чашка з головою стала падати спаймалаееі відійшла подалі потім голова ожила і начіла каже я злякалася і пішла потім повернулася начіла наздоганяти процесія хоча понемаю що не можна і тут я побачила процес весілля вони йшли в різні боки я пішла на похорон і прокинулася.

Доброго дня. Розкажіть будь ласка до чого такий сон. Я і всі всі мої родичі були на похоронах, на мою на похоронах у незнайомої людини, але труну ми не бачили, тільки постояли, пройшли туди і назад, начебто один раз, ну або два, проїхала машина з вінками і бабусями і потім все сміялися вже і відразу сіли за стіл. І до цього, коли стояли, теж всі посміхалися, ніхто начебто не сумував.

Доброго дня. Розкажіть будь ласка до чого такий сон. Я і майже всі мої родичі і друзі сім’ї були на похоронах, на мою на похоронах у незнайомої людини, але труну ми не бачили, тільки постояли, пройшли туди і назад, начебто один раз, ну або два, проїхала машина з вінками і бабусями і потім все сміялися вже і відразу сіли за стіл. І до цього, коли стояли, теж всі посміхалися, ніхто начебто не сумував.

Від кого-то тікаю, бачу проїжджаючий повз автобус, намагаюся його зупинити. Помічаю, що це похоронна процесія. Він проїжджає повз мене, але в метрах 10 він зупиняється і відкрив двері. Я тричі перехрестився.

Сниться що дідусь якимось чином опинився живим і ми всі раділи, потім пройшов якийсь час і мені кажуть що дід помер. Я дуже сильно пережила справжні (реальні) його похорон і коли наснилося що він помер (щось сталося я не знаю що. Толі аварія чи ще щось) знову я кричала щосили, плакала. Але це не найголовніше я чітко не пам’ятаю, але по-моєму в цій трагедії був мій дитина.Я не пам’ятаю уві сні я ховала її чи ні

Наснилися чиї то похорони&# 8230; було відчуття того що людина знайомий&# 8230; Бачила відкритий труну, але в ньому не видно було нікого, але і порожнім він не був&# 8230; Навколо стояло багато народу. Потім вже бачила як закопаний, і були зверху у формі кола встромлені квіточки по одному дуже яскравих кольорів, квіточки були невеликого розміру. І я, тримаючи дитину на руках, показувала йому ці квіточки&# 8230; ось як то і все&# 8230;

мені наснилося що я готуюся до похорону власне немовля чомусь одна труну з тілом стоїть в церкві і ось в призначений час мені черниці в церкві сказали що потрібно вивчити молитву і тоді його поховають

Мені снився похорону незнайомого мені чоловіка, біля труни знаходилася велика кількість людей і підійти я не могла. Мене в сторону відвела незнайома жінка і коли ми обернулися, все решта люди почали сміятися і падати на землю.Далі я почала йти до поруч стоїть будівлі, з похоронної процесії вийшов чоловік (в реальному житті ми знайомі) і пішов за мною.Зайшовши в будинок, я розумію що він зник і починаю його шукати по кімнатах і коридорах.В одній з кімнат закриваються двері і я не можу вийти, починає блимати світло, але ламп ніде немає і весь час лунає жіночий неприємний сміх навколо мене.Я намагаюся відкрити двері і коли це вже виходить, бачу що в вікно цієї кімнати намагається влетіти дивний птах з людським обличчям.Підбігши до вікна .я закриваю кватирку щоб її не впустити, а птах починає збільшуватися в розмірах, змінювати свій вигляд на інших дивних істот і сміятися.Через скло я її перехрестила 3 ​​рази, після цього двері в кімнату відчинилися і я вибігла, закривши за собою двері.

Мені приснився такий сон: Я вбив одну людину (випадково) і мене почали заживо ховати з іншим якимось людиною там люди кричали гори в пеклі (ну бред коротше).

Я виходжу з роботи і стоїть довга черга людей, що прощаються десь з тілом відомого мені людини. Але труни не видно, музики немає, а тільки саме розуміння, що це похорони. Я проходжу вздовж цієї черги.

наснилася ніби я ховала брата і дуже плакала від цього а в кінці ніби він встав з гробу і сказав невістки дай сигарету і назад ліг

сонячна погода, раптово повідомляють що на сусідній вулиці похорон і мене це дуже сильно турбує, как-будто помер найдорожчих мені людей, але самих похорону я не бачу

наснилося похорон моїх дідусів &# 8230;. один помер 18 років тому &# 8230; а інший 4 роки тому&# 8230; і їхні похорони проходили разом чомусь &# 8230;. який дідусь давно помер &# 8230;.в труні був чомусь обличчям вниз &# 8230;.

Вітаю! Мені наснилося, що ховаємо нашого тата. Однак, на щастя, він живий. І нехай живе ще довго.Це несподівана смерть (уві сні), т.е.він не хворів, як-то так вийшло. Бачу його в труні&# 8230;&# 8230;&# 8230;.

Похорон матері, хоча в житті вона жива. Як я ховала сторонніх, але знайомих мені людей, двох або трьох покладала в Магілья.

Вітаю ! Снилося що була ситуація і померло 2 людини син і батько, кров бачила . Потім я як би йшла по трасі і хотіла потрапити на похорон, але під’їхати похоронна машина. І в ній сидів колишній коханий чоловік, мене не взяли в цю машину і я не потрапила похорон !

Наснилося, що в моїй квартирі був стіл великий з приводу похорону, в кожній кімнаті сиділи жінки в чорних Рибко

Наснилася померла рік тому мама. Її похорон, але не ті, що були. Вона ожила в труні і встала, підвела мене до вікна і сказала &# 8212; дивись, як там добре. У вікні якийсь замок і гроза з величезними яскравими блискавками. Уві сні я не злякалася. потім вона ще раз оживала в труні і розмовляла зі мною.

Раптово помер сусід (зовсім не близька мені людина. Був траур у всіх. Але чомусь саме я ходила і збирала гроші на похорон, як то кажуть, хто скільки зможе дати. Дії відбувалися на вулиці і в будинку (9поверх), де ми живемо, але поруч було ще одна будівля розмір зразок такої ж, але 1 поверх був в жахливому стані, ніби обгорів весь. І ось я бігала по всьому району і будинкам збирала гроші. До чого це? Підкажіть будь ласка

Сьогодні мені снився страшний сон. Я збиралася на свої похорони. Одягла блакитненьке плаття в підлогу, заплела кінський хвіст, потім подумала «Мені в труні з хвостиком не зручно буде..»І розпустила волосся. Нафарбувала губи червоною помадою (взагалі я не люблю яскраві кольори, але під бліде обличчя виглядала відмінно). Потім почала фарбуватися тушшю. Спочатку вона була білого кольору, виглядало погано. змила. Потім рожевої, те ж саме. Потім блакитний, все так же&# 8230; Нарешті під руку чорна туш попалася, нафарбувалася і прошепотіла «Чудово». Надушилися солодкими духами. Потім у ванну (там відбувалася дія) увійшла хрещена і сказала «Давай швидше. запізнимося! Зараз виносити будуть ». Я слухняно лягла в труну і посміхнулася. до чого це.

сніліль похорон моєї мами але вона жива!ніби як на цвинтарі люди труну відкритий неповна виділа я маму в труні або не бачила, я плачу сильно і кажу &# 171; господи ходьби ето був сон&# 187; і так паруру раз повторювала, потім нібито розумію що ето чи не сон і ще больще плачу, потім як би вдома з братом седім на Девані я плачу і кажу про себе &# 171; ходьби мама була жива я б все зделала&# 187; потім брат каже &# 171; давай зателефонуємо Меме на мобільний телефон, ми її з собою телефон поклали&# 187; і він наберать маму і я наченается боятися кажу йому &# 171; Відключись&# 187; і брат скинув виклик потім я беру телефон і дзвоню їй мама піднімає трубку і я в шоці наченается її спрашевать&# 187; ти де&# 187; плачу а вона мені каже йду до тітки полі (т. поля її сестра вона часто до неї ходила) я її починаю Праса щоб вона швидко бігла дамою плачу і прошу!мама приходить дамою і лягати на деван я чомусь наченается її лікувати плачу спрашую у мами &# 171; мам ти жива?&# 187; і так кілька разів а вона мені каже &# 171; да но мене там нелечат&# 187; ну типо мене там лікувати не треба я жива! ну ось і все я прокинулася!

Наснилося як ховають людини, незнайомого мені чоловіка в домі моїх родичів, я хотіла звідти піти бо боялася, але мені сказали залишитися ненадовго і як тільки я підходжу до нього взяти за ноги він оживає і всіх проганяє. і тут я бачу як у фільмі що його вже дуже давно ховали в кам’яному гробі, але він ожив мабуть

мені наснилися похорон не знайомого мені людини, з одного боку бабусі якийсь, і я там була з моєю подругою! а вчора мені наснилося що я вагітна, ну мені всього 17 і я як би не збираюся, страшно як то! дивні сни..

моєї матері 80 років вона лежача я за нею доглядаю! наснилося що ховаю її але на цвинтарі вона раптом оживає. цей сон приснився мені вже вдруге

снився переїзд, поки виносили речі з’явився знайомий попросив прибрати машину заважає похоронної процесії

я бачила багато людей, голосно плакати жінок, вони упаковували червоні троянди і кілька з них дали мені.. уві сні я не знала хто помер .. потім все стали сідати в автобус, щоб їхати на кладовище і я сіла в нього теж.. на півдорозі я захотіла вийти ..залишила квіти, вийшла і побігла кудись по дорозі..в слід мені кричали щоб я зупинилася..

Була у дворі приватного будинку, розмовляла з мамою. З боку вулиці почали доноситися звуки. Коли повернула голову в ту сторону, побачила похоронну процесію. Досить таки багатий була труна

збирала квіти.різні.потім похорон якась жінка. неізвесно.вона лежала на полиці прибитої до стелі дуже високо.потім полку опустилася.жінка лежала на правому боці одягнена в чорне.обличчя було відкрито.потім її опустили в яму.я дивилася зверху.

здраствуйте приснилося що приїхав жінкою (з роботи працюю в іншому місті) на свій день народження і біля будинку люди зібралися на мої похорони і плачуть хоч і відёт мене але дивляться як на небіжчика! расстолкуйте прошу налякало як то.

Мені снилося що я ховаю свою улюблену тітку і в труну на її тіло віддаю їй свій хрестик, плачу. А через кілька хвилин вона до мене підходить і я їй кажу що я її ховала плачу а вона обіймає посміхається і ніби не може в це повірити

бачила похорон сина, сильно кричала і плакала, а в думках думала треба ще народити дитину як же я без дітей буду треба ж для когось жити, Потім вирішила, що ніхто його не замінить, подзвонила його дівчині і повідомила про смерть, вона сказала їду на похорон і я прокинулася

наснилося, що мій син помер через кілька днів після того, як з’їв що то.Бачив похорон свого сина, де я шалено плакав. Хтось вимовляв фрази: а чому? адже він все їв. Рідна сестра комусь сказала, коли побачила як я плачу-&# 171; ось це значить любов&# 187;.тепер дуже переживаю&# 8230;

сьогодні у мого батька 40 днів. Приснився сон що сьогодні будемо його ховати вдруге. Труну чомусь йому поміняли (був оптянут крастной тканиною, став простий дерев’яний але дуже красивий, без жодних прикрас)

Наснилося, що мене і чоловіка насильно ховають живими, закривають кришку труни, закопують.Потім я звільняюся сама і допомагаю чоловікові і ми тікаємо і ховаємося

Уві сні я була свідком похорону дитини.Це було вночі.Я жила в будинку померлої бабусі, який вже знесли.Я була незадоволена тим, що дитину ховають прямо під моїм вікном, але мене ніхто не послухав.Потім я базікала з хлопцем, якого раніше ніколи не бачила.

Мені наснилося що зібралося багато людей і готуються до відспівування мене. Посередині стояв красивий труну, але мене там не було. Все було дуже урочисто. Прийшов молодий ошатний священик. Але підійшла я і сказала що нічого не треба. я не збираюся вмирати. священик обурювався.

Ми зі свекром збиралися поїхати в магазин їдемо а там мимо нас по лівій стороні проходить весілля йдуть по дорого а по правій стороні на кладовищі там похорон дуже багато людей стоять юрти вони толі казахи н
е зрозуміло але народу було дуже багато потім ми що то повернулися додому що то забули їдемо назад свекор залишив машину ми йдемо пішки і він починає до мене прістовать там стояла сусідка дивилася я втекла розповідаю чоловікові а він працював і мені не вірив

був похорон зятя але я мертве тіло не бачила. потім я побачила свою плаче мати і виходять з дому жінок в чорному вбранні і білою смугою на лобі

все відбувалося в трьох кімнатах, в першому перебувала я з якимись незнайомими людьми, у другому моя мама і родичі, коли я зайшла до другої кімнати вони на мене дивно подивилися, як ніби я була в чомусь винна. я пройшла в наступну кімнату, там сидів мій дід з іншими людьми, він як би навіть зрадів і мені, хот теж подивився дивно. Найцікавіше що там ніде не було труни з тілом, листопад знала що помер мій батько. Все було в сеих тонах, і найголовніше я відчувала як ніби я була ворогом і чужим в даному випадку людиною. А до цього моменту наснилося ніби невелике селище де батьки живуть заливає повінь хоча там стільки води і близько ніде немає, але вода починає звідки то прибувати, а потім вона змінюється снігом. а вже потім знятися ееті дивні похорони

уві сні я і ще одна людина ховали двох уже давно померлих людей, мою маму і як мені пам’ятається подругу або її маму, спочатку я пам’ятаю як вони лежали на якихось столах, потім в гробах якихось оббитих синім плюшем і я не захотіла мамі такий труну, потім опинився труну набагато краще.у неї, везли не пам’ятаю на чому пам’ятаю що маму раніше винесли, пам’ятаю що дві могили були вириті зовсім поруч і не на кладовищі як мені здалося, ми не могли знайти людей щоб закопати могили, кого-то привели я стала показувати на маминій могилі що закопувати не важко і закопала всю її порожню могилу. Мама мені дуже рідко сниться, але цього тижня вже вдруге і знову ж з померлою тіткою, але начебто живі. До речі мама і моя подруга поховані так само поруч як я бачила уві сні Викопань могили..Заздалегідь дякую.

мама плакала біля тіла дідка (я його не знаю) я її заспокоїла і повела і стала сама проводити ритуали поминок. З мамою не сказала ні слова

кладовищі вночі, доглянуте, нібито дії, пов’язані з підготовкою до поховання, квіти, вінки та на момент поховання приведення літають по кладовищу за тобою, кілька поховань, страшно

Снилася як я збираюся на весілля, або до своєї померлої бабусі або просто до якоїсь бабусі, по дорозі ми заходимо в магазини, нас просять що то купити, і ось коли ми були в одному з магазинів ми дізнаємося що бабуся померла, і тепер замість весілля ми йдемо вже на похорон. але не пам’ятаю дісталися ми до місця
допоможіть будь ласка розтлумачити

я дух і спостерігаю з боку, як моя мама мене ховає, вона сидить біля моєї могили . мені ставати не зручно в могилі, спочатку не було страху що я померла, але через якийсь час у мене з’явилися думки як я тут буду лежати одна в цій сирої могили, і в дали бачу як всі мої дядьки підходять до могили і починають грати в Білот, а мені так стала спокійно, і я починаю плакати від щастя, прокидаюся зі сльозами на очах.

Вітаю! Сьогодні мені наснилося сон, ніби все готуються до похорону мене, бабусі і дідусі. При цьому всі живі (я, дідусь і бабуся, мама, дядько, брат) ходять і фарбують 3 домовини, тягають їх, несуть їх на кладовищі . Я теж допомагаю готуватися до похорону. Ми з братом йдемо і несемо якусь кришку від труни, він недбало її ніс .У відповідь я сказала, що цю труну може мій. Потім я приходжу на цвинтар і бачу таку картину: бабуся лягла в труну його приміряти, мій дід теж лягає чомусь в коробку і тримає свої ноги. Погода &# 8212; зимова, сіра, сніг теж сірий, вітер несильний. Сон закінчився тим, що повз кладовище проходила моя знайома, яку я не пам’ятаю . але знаю і вона запропонувала покататися на спині з невеликого пагорба і я прокотилася один раз.

мені наснилася похоронна процесія і молода дівчина в труні, з відкритими очима, як це зазвичай буває в реалі.

Вітаю! Сьогодні мені наснилися похорон батька мого хлопця (в житті він недавно переніс операцію по видаленню запалення в хребті і вже довго відновлюється). Подробиць не пам’ятаю, пам’ятаю, що я була в розгубленості і дивувалася як так все сталося, адже недавно зробили операцію. І уві сні було відчуття дежавю, т.до. в життя мій тато так само раптово помер (пневмонія). спасибі!

Доброго дня!
Цієї ночі мені приснився сон: я бачила похорон живих, але покалічених, офіцерів і військових, похорони були вночі.

Вітаю. Наснилося що ми в автобусі їдемо з водієм з роботи і ховаємо когось з роботи. При цьому я не вбачаю не труні не небіжчика тільки автобус і відчуття похорону

Мені наснилося ніби мої бабуся, прабабуся, і дідусь померли в один день, похорони були теж в один день і чомусь в моєму будинку!!Я дуже турбуюся за своїх близьких!!

я їхала на машині з молодими людьми. ми побачили що в дорозі на рейках стоїть старий іржавий трамвай. ми вирішили подивитися.,коли ми були всередині у нас викрали машину. хлопці з якими я їхала раптом завели трамвай і ми поїхали по рейках, які були в піску за викрадачами. ми чомусь їх відразу наздогнали там була аварія. три трупи в одній машині і наші викрадачі 2 хлопця і дівчина просто обкрадали машини. між нами зав’язалася бійка. і хто то вистрілив всі побігли в поле але ми їх нагнали але їх вже було двоє 2 хлопця. один вирішив мене вдарити але я його штовхнула і він впав на дерево і помер. далі йде сон що я вже вдома і моя мама каже що мене звинувачують у смерті цих 3х людей. що я повинна кожному виплатити 12500. потім мама домовилася що ми заплатимо продуктами тк немає грошей. на цьому і вирішилася вся ситуація.

снився сон де я була присутня на похоронах у двоюрідної сестри, була вся рідня, брала участь в організації похорону, але в труні свою сестру не бачила, було дуже багато народу, так само мені повідомляють що моя дочка виходить заміж бачила передбачуваного нареченого, він був потворний, а мені кажуть що він дуже добрий і т.д.

Вітаю! мені наснилося, що я допомагаю в похоронах. Кого ховають не бачу, труну закритий. Що ще було не пам’ятаю. і пам’ятаю фразу: &# 187; тобі ще трохи залишилося&# 187;. ось і все, до чого це?

Вітаю! Цієї ночі мені наснилися похорон мами але вона ще жива &# 8212; їй 41 рік. я точно пам’ятаю, що ніяких деталей, предметів інтер’єру не помічала. та й взагалі все було якимось мутним але я розуміла, що вона померла і горювала біля її труни. Здається це відбувалося в церкві, але майже все навколо було чорним, темним. Навколо стояли люди, але їх не було видно (одяг або особи). Навіть обличчя мами не було чітким. Ну в загальному, можливо це маячня, але цей сон змусив мене трохи переживати.

Мені пріснілісьпохорони в старому бабусиній хаті в селі. Ховали якусь молоду заміжню дівчину. Чоловік її теж там був. Зібралися всі брати і сестри моєї мами. І під час відспівування стали показувати
відео з весілля цієї дівчини. Всі були в цілковитій істериці від цього. Я дуже сильно плакала. Похорон в цьому будинку і всі родичі моєї мами сняться мені вже вдруге.

ВІТАЮ.ПОЧАТОК СНА НЕ ПОМНЮ АЛЕ В КІНЦІ Я ДІЗНАЛАСЯ ПРО СМЕРТЬ СВОГО ЛЮБИМОГО (ЦИВІЛЬНОГО) ЧОЛОВІКА.ДУЖЕ плакати і прокинувся від того ЩО НЕ МОГЛА УСПАКОІТСЯ.А коли прокинувся ТО ДОВГО НЕ МОГЛА ВІДІЙТИ ВІД ЦЬОГО СНА.Плакали вельми СИЛЬНО.

Мене ховають з дому батьків.зима.народу багато.І повезли мене по закаулкам.Зупинилися у школи.Хтось каже, що я в ній вчилася&# 8230; Я розумію, що я жива, але процесія рушила далі.часом зупиняючись.Поруч зі мною молодші сестра і брат.Брат поводиться якось нервово, чимось незадоволений.Намагаюся якось повідомити сестрі про те, що я жива.Нарешті вона здогадується, заспокоює мене, але в той же час нічого не робить, щоб про це дізналися.Потім каже:&# 187; Ти потерпи.Стільки людей прийшло.Труну заб’ють, повітря скінчиться і для тебе все скінчиться&# 187;.Але кладовища не бачила.І далі нічого не пам’ятаю.

мені наснилися власні похорони, але при цьому вони були ніби жартома, хтось фотографував похорон на телефон. Я був живий, але лежав в труні ніби правда помер

наснилися похорон моєї живої мами.а покійний батько на похороні запитав чому я не поклала їй окуляри. хоча ті окуляри про які він запитував наНасправді належали йому

на моїх руках 4 місяці тому померла моя бабуся, після смерті не снилася взагалі, після 40 днів 2 дня приходила уві сні, розповідала речі які не встигла розповісти при житті, потім знову перестала сниться, сьогодні наснилася, весела, активна, як ніби прийшла звідки -то а у неї в будинку ми готувалися до її похорону, і вона знала про це, підійшла до мене сильно-сильно обняла мене, і сказала щось типу &# 171; і вмирати не хочеться якось&# 187; і сказала щоб я раму на вікні пофарбувала білою фарбою у неї вдома. при чому я в голові то розуміла що вона вже померла, мені спочатку моторошно було, що вона обіймає мене, а потім сама не хотіла її відпускати, розуміючи що такої можливості більше не буде

у сн я дізналася про смерть коханки чоловіка і брала участь у похоронах метушні разом зі своїм чоловіком і далеко бачила купу її родичів обговорюють похорон. дізналася багато таємниць мого чоловіка і цієї жінки. відчувала радість, що тепер страждання випали на долю чоловіка, хоча бачила тільки його холодний розрахунок.(Зняти гроші з її картки, які клав він і т.д.)

наснилося, що ховали якогось мого однокласника, тільки я його взагалі не пам’ятаю, уві сні його звали Максим. Потім ми опинилися на якомусь морі, де будували щось. Потім виявилися в якомусь будиночку біля моря де прощалися з покійним. Поки там все зібралися в цьому будиночку, моя мама захотіла скупатися в морі, хоча в житті вона боїться води. Ми плавали, потім на маму напали водорості, а в них було щось таке що її вкусила, я почала її рятувати, і мене теж покусали.. і нас врятувала мамина подруга. Потім нам перебинтували рани. А потім я прокинулася.

Привіт мені приснилося що мені повідомляють що батько помер і говорять у скільки похорон. весь день я ходжу роблю покупки ну і Зрозумілі плачу коли зустрічаю знокомится. потім приходжу на похорон з далека дивлюся що багато народу і не СОГУ підійти&# 8230;. з далека бачу що тато лежить в труні весь якийсь корічнівий і я прокидаюся. що це озночает підкажіть так як переживаю. а батько лежить в лікарні ну правда ні чого серйозного у нього немає вже виписують але все ж

Мені наснилися похорон покійного діда, як буд то уві сні він живий і вмирає, на вулиці був сильний дощ я його хотіла обійняти а він махнув мені рукою і сказав не треба.

доброго дня. мені снив сон что з труни співробітніця зкінула хрест и образки говорячі Такі слова недали жити дайте спокій по смерти відійті спокійно НЕ ворожте Нічого .Хто помер НЕ памятаю

мені снилося.що я з першої хвилини пережила.смерть і похорон своїх батьку.хоча батько помер -22г раніше чим мама.

Моєму другові наснилися мої похорони. День був ясний я (уві сні) говорив, що не переживайте як влаштуюся &# 171; напишу&# 187;

Вітаю! Мені приснився сон, в якому ховають маленького хлопчика, років семи. І ось його вже несуть в труні, в чорному піджаку, брюках, як він перевертається встає на карачки, плаче і починає кликати маму! Вона підбігає, бере його на руки, обіймає.

наснилися похорон рідного брата, який потонув рік тому, як ніби він лежить в могилі в воді, потім встає голий обіймає мене і каже що все нормально, ми з ним йдемо і його забирають від мене знайомі і кажуть що він мертвий і що я зійшов з розуму

Уві сні був похорону а точніше похорону моєї бабусі але вона ще жива справа в тому що і уві сні вона була жива але все начебто не помічали цього просто готувалися до похорону. і я на них кричала &# 171; Вона ще жива що ви робите&# 187; але мені говорили &# 171; Це не бабуся ето її душа&# 187;

у дворі приватного будинку багато трун з небіжчиками, далі труни виносять з двору і починається весілля, гуляння. підкажіть будь ласка до чого це може бути&# 8230;. Просто у мене помер брат ще йому немає 40 днів може знак якийсь&# 8230;.

при снилося, що я поховала 3 чоловік, але незнаю кого, не бачила .Могили свіжі і в них коли я прийшла були черв’яки-опариші

поховали діда ввечері я заснула і він мені наснився в сорочці в якій він любив ходити і з ПОТВОРНЕ як лежав у труні до чого б це

Я пішла до своєї бабусі додому, і в той день був похорон, наші сусіди, тільки я не бачила кого ховають, я тільки побачила одного родича цього небіжчика (в хустці). І вчора в їхній родині померло двоє людей. А сьогодні мені ці наснилося

мені приснився сон в якому я була присутня на чиїйсь весіллі з правого боку стоїть наречена в білому з іншого боку стоїть жінка в жалобі там йдуть похорони.Туди якщо чесно дивитися не хотілося . Мені в той момент заплітали волосся я була вбрана, потім бачила себе в дзеркалі з невдало зачіскою довго себе причісувала і ні як не могла волосся привести в порядок у мене були чорні густі волосся. І невдалий макіяж. Очі були закриті. Потім їх відкрила. Виглядала в дзеркалі яка раніше висіла на кухні, але зараз вона там не варто. А ще там були члени сім’ї вони смажили ковбасу.

похорон покійного родича на яких були присутні і живі мої родичі і мертві.я побачила маму і її сестру (вони покійні) і ще одну її сестру вона жива, вони мені сказали що сьогодні треба поховати батька що він помер (хоча його теж немає в живих) це було в будинку на п’ятому поверсі . я просила у своєї покійної мами один день на підготовку до похорону і говорила їй що родичі по батьковій лінії (вони мусульмани) не зрозуміють і не пробачать мене якщо я сьогодні поховаю його не покликали їх (це був тато або дядько або брат мій я не зрозуміла , вони теж небіжчики) .а коли ми виходили з мамою на вулицю, між будинком і асфальтом була вирита канава і мені руку подав якийсь не знайомий чоловік подякувала йому і пішла далі.та ще ми зайшли в інший будинок (він був маленький і не дуже світлий на вікнах була тюль мама сказала що я пом’яла тітчині поглаженное речі коли сідала на ліжко, я почала виправдовуватися що я бачила їх і тому злегка відсунувши їх села з краю що б не пом’яти, потім я підняла перед віконцем спідницю чи блузку вона була яскраво зеленого берюзовий кольору і показала що вона не пом’ята, ми пішли на вулицю.там було вже багато рідні живих і мертвих. і я побачила сестру яка готувала на стіл .весь цей час я сильно плакала і сестру я побачила всю в сльозах .я у неї запитала а покликали вони дядька Касима сюди він же татів двоюрідний старший брат (він живий) взагалі прокинулася я від сліз.і як то не по собі

Мені наснилося, що я катаюся на велосипеді і напоролася на похорон з блакитним труною.Потім приснилося що у мене випав здоровий зуб і не багато було крові.

Мені наснилося, могила бабусі, нерідний матері батька, как-будто її ховають мої батьки, віко домовини червоного кольору відкрита, але я її не бачу, поруч ховають ще двох, кришки домовин також червоного кольору, я хочу підійти до труни бабусі, але батьки закривають кришку і відпускають в землю, потім я бачу хрест залізний і фоторамку, на фото чоловік в окулярах, тільки зараз згадую, що дуже схожий на батька

Сон приснився вранці в понеділок. Двері квартири, в якій я перебувала, відкриває переді мною стоїть літній чоловік, імені якого я не бачила. В отворі дверей я побачила силуети людей, які тримали вінки.

Приснилася рідна бабуся, яка давно померла. І сниться так ніби я в її квартирі допомагаю підготувати її похорон. заходжу до неї в кімнату, а вона сидить і жива.

Я приходжу додому, двері відкриті, ходять люди, багато квітів, день сонячний, піднімаюся по 3-4 ступенях, стоїть труна, а в ньому лежить мій чоловік.

звістка про похорон моєї рідної сестри причому заживо а розповіли мені про це мої покійні бабуся і дідусь аза тим я тримала на руках немовля сина сестри

Батько лежав у труні, але живий. Поруч ще труну з його братом, теж живим. За змістом всі готуються їх ховати. Начебто час прийшло. Батько дивиться дуже жалібними очима. А його брат дуже боляче лежить. Я кудись пішла і там мене відвідали думки: &# 171; А з якого це дива ми зараз будемо їх ховати? Ось прийде час, помруть, тоді і поховаємо. Я прийшла до натовпу народу, підійшла до батька і кажу давай вставай, одягайся, підемо звідси. І він почав вставати з труни, я його чимось накривати. А натовпі кажу: як ховати-то живих? Їх або вбивати треба, щоб не мучилися. А на брата сказала як хочете, так з ним і чиніть.
P.S Батько в житті живої, .йому 88 років, а брат давно помер

Привіт, допоможіть пжста розтлумачити сон.Наснилися похорон вже померлої прабабусі (померла кілька років тому).Сам сон: Стою я у дворі на дачі, погода ясна, дивлюся як тато риє яму, поряд ще бабуся була.Потім тато йде.Через деякий час починає тягнути до ями невеликий червоний труну.Кличе мене, просить допомогти.Я беру його і ми дотягував його.Після тато відкриває кришку труни, а там моя прабабуся, але вона була якась вся ісохшая.Я засумувала, бабуся плакала.Але тато чомусь взяв і перекинув труну, і прабабуся виявилася в землі, а труну на верху.Після він закопав її.А я була трохи шокована

наснилося сьогодні, що я одягаюся і сідаю зі своїми родичами в ту машину, на якій нібито розбився мій чоловік і їжу на його похорон, все в тріщинах лобове скло і на ньому кров, прокинулася від того що вся в сльозах&# 8230;&# 8230;.

Вийшов покурити на вулицю тільки думаю йти подивився на право дивлюся похорон йдуть думаю ладно почекаю поки пройду зауважив що труна була синім світлом багато людей, ось вони пройшли вирішив йти я дивлюся знову похорон йдуть той же самий труну синім світлом і теже самі люди, ті похорони які перші пройшли не далеко від мене ще пішли не можу зрозуміти чому ті самі люди і той самий труну.

Бачила уві сні ніби я прийшла на поминки в якийсь село, поминки були не вдома, а у дворі, між будинками не було огорожі і в сусідньому дворі йшла весілля, бачила наречену ззаду тільки. А потім чомусь за мною і за сестренькой почав бігти якийсь дядечко. Ми довго бігли і селить в автобуса який від ледве доїхали додому.

Повз будинок, в якому колись жили мої батьки (їх немає) йшла похоронна процесія. З натовпу була розмова, що ще кілька людей загинуло або померло в результаті якогось випадку. Всі плакали і я. У цей момент під’їхали родичі мого батька (вони живі). І я прокинулася

Я ховала сама себе, так-же на моїх похоронах були присутні моя вже давно померла тітка зі своїм теж померлим чоловіком, я труну з самою собою опустила в могилу, а потім ще одну труну з кимось опустила на свою труну

наснилися похорон але в грабували була жива людина все люди чекали коли він помре і його несли я когбудто вийшла з дому з каковота і все це обійшла стороною

Наснилося, що я помер і при цьому як би живий. І батько каже &# 8212; тепер ти повинен поховати себе. Вночі під його керівництвом я взяв в оберемок власний труп і поніс його до якогось льоху, де нібито були поховані наші предки. Відкрив залізну ляду (як люк у танка тільки квадратну) і кинув туди труп. А на наступний день було щось схоже на поминки. Тільки за фактом було болшое застілля і більше схоже на свято. І я при цьому сиджу і присутній на власних поминках. Все що вдалося запам’ятати.

Мені приснився дуже хороша людина хороший знайомий він помер і все про це дуже шкодували. Я його бачив уві сні він сидів навпроти відчиненого вікна я почув дуже красиву стильну музику і унего питаю Рубен а кого ховають під таку сучасну музику.Він каже головного бухгалтера я говорю сучасний чувак.Мій знайомий зліз з плит на яких сидів і пішов а я в вікно дивлюся і думаю не добре треба було його запросити.Я прокинувся

Привіт, мені приснилося, як я кудись ішла, навколо мене було багато людей, вони все ходили без посмішки.я спочатку не розуміла, що відбувається і куди я йду.потім я побачила нинішнюю дівчину свого колишнього хлопця (в реальному житті, ми розлучилися з хлопцем і він став зустрічатися з іншою), вона була якоюсь сумною, вона теж кудись йшла.я пішла за нею.тут я побачила, що щось на подобу гробу, в ньому лежав мій колишній.він був мертвий.купка людей оточили цю труну.деякі люди, стали говорити про нього хороші речі.я подивилася на його дівчину, вона плакала.а я, я не хотіла плакати.я не відчувала жалю, жалю.я просто дивилася з якимось холодом і байдужістю на нього.мене ні краплі не зачепило, що він мертвий.на мене стали поглядати деякі люди, і мені стало ніяково, що всі засмучені, а я як його колишня дівчина, з якою у нього були довгі стосунки, навіть і сльозинку не пустила.тоді я стала просто видавлювати з себе сльози і тут я усвідомила для себе, що він мертвий і його більше немає.тоді я стала розуміти, що ось і все.потрібно з ним попрощатися..і тут я відчула якесь полегшення в душі.якусь маленьку радість.і тут я прокинулася.буду дуже вдячна Вам, за тлумачення мого сну.

Мені приснився небіжчик, який нібито і не вмирав, а потім я побачила приготування до його похорону, участь в них я брав пасивно.

Машини їхали швидко, і багато а в кінці коли перестали їздити машини йшли дві жінки і несли вінки вони як би по дорозі їх тягли і погляд у них страшний був

Похоронна процесія одна незнайомий чоловік, оного я знаю.. на террітріі монастиря з котушкою..день..сонячно..

наснилося що ми з моєю мамою ховаємо порося на кладовищі, потім в нас почали стріляти якісь терористи, ми з мамою втекли від них і сховалися

Привіт, мені сьогодні приснився сон в якому я ми з моєю родиною (мама, тато і молодший брат) приїхали в село, в якій збиралися відзначати похорони брата молодшого.коли він був ще живий
,як я зрозуміла сенс сну що приїхавши в село мій брат повинен був померти??

похорон колишнього зятя і ще одного чужого чоловіка, зять в труні надавав ознаки життя, сон кольоровий

ми з подружкою йшли по місту, потім вирішили скороти шлях і піти через спуск, але там побачили як йде колона і несуть труну, уві сні було літо і ясно світило сонце, ми вирішили повернутися назад піднялися вгору вийшли на дорогу, але там теж були похорони знайомої подружки як би її дядька, йому років 30 десь&# 8230; потім виявився труну з тілом чому то у мене на руках, я сиділа на землі а цей хлопець відкрив очі і посміхався мені я теж посміхалася і з захопленням крикну ла дівчинці, що не плач, він живий. А ще перед цим, коли труну виявився у мене на руках, я сиділа на землі. коли хотіли ставити труну на землю мене стукнули випадково ним. а я сказала з посмішкою, акуратніше я тут сиджу&# 8230;

Мені снилися мої похорони, бачила себе в труні і розглядала присутніх на похоронах. Сон приснився вранці в середу.

Я була на похоронах, на досить незвичайних, я взагалі дуже боюся ходити на похорони, так ось на них включили тиху веселу музику і світломузику, потім винесли мертвого не в труні а на матраці і поставили прям перед людьми..я дивилася в обличчя мертвого, і зрозуміла що я його знаю..потім він став швидко ворушити губами, як би під цю музику і встав..почав за всіма ганятися..я намагалася тікати але постійно оберталася&# 8230; і далеко втекти не могла

снилося, що дочка лежала в труні і її завтра треба ховати я сильно плакала, потім вроди б уже поховали і я забрала її дочку до себе додому.снилися якісь гроші великі треба класти в труну і їх якісь чоловіки поклали,

Мені наснилися похорон мого померлого дідуся. Я стояла біля труни і він попросив мене покласти йому шкарпетки, так як він був без них, і залякав мене якщо я не покладу йому їх, і я поклала йому свої шкарпетки.

уві сні бачила свою тітку яку ховали а вона лежала в труні з закритими очима але у неї текли сльози і вона схлипувала все відбувалося в церкві больще цього ніхто не помічав а потім це повторилося будинку толко з моїм однорічним сином і він лежав у колясці

Вітаю! Мені наснилося, ніби ми готуємося до похорону тата, але уві сні він ще живий, а про себе думаю&# 187; чому ми його збираємося поховати адже він просто спить після наркозу, може він ще прокинеться і все буде добре&# 187;. Але в реальності мій батько переніс місяць назад важку операцію.

я в риданнях оплакувала мати, хоча мертвої маму уві сні не бачила тільки чула звістка про те що вона померла. моя мама жива і здорова.

я з подругою піднімаюся до себе додому до мого поверху (до4) стоять людю як на похорон з квітами і про що то кажуть я піднялася до своєї до дверей запитала до то помер мені сказали якийсь Круглов то що ще 14 чол. має бути але їх поки немає і вони сказали чол. хороший але чет начебто з пригодами

початку виділа діда, потім ніби як він помер! ховали його була бабуся, хоча вони вже померли! на поминках всі були в біло-червоному одязі,

Снилася похоронна процесія, люди в жалобі, а з дому виносять труну, в якому лежить мій син. Він піднімає голову і посміхається. Я захотіла уникнути цього і пішла до церкви, але мене туди не пускала жінка в яскравому одязі. Казала, що мені не можна туди, так як у мене багато безладу. Я кричала, що хочу до церкви і що вона не може мене не пускати.

Вітаю. Уві сні бачила похорон свого вуджу померлого родича. Бачила процесію, сама в ній не йшла. А потім готувалася до поминок. Визначалася зі столовою. Потім саме застілля, їжа. За столом на поминках бачила свою померлу бабусю

Снилася початку свдьба, але як то не комфортно було на весіллі і я пішла, дорога йшла через гори .Потім я знову на цьому весіллі, але вже на цій вулиці похорон, але я бачила тільки людей в жалобі.Чи не приємний сон .

Привіт, мені приснився сон, він був довгий, я запам’ятала те що перед &# 171; весіллям з похоронами&# 187; снився якийсь великий будинок, багато людей, нібито я майже з усіма була знайома, але одного я згадала, це був мій друг, мені снилося нібито він допомагав мені, нібито я побачила якогось хлопця, він був у чомусь закутаний і від усіх переховувався, я пішла за ним щоб запитати чому він так робить і пояснити йому що не треба соромитися своєї зовнішності, він був дуже страшним що в підсумку я сама злякалася і він почав мене переслідувати.. Потім різкий прорив і почався інший сон, моє село, чия то весілля, ці люди знають мене, але я їх уві сні знаю, але в житті немає, нібито ми їдемо точніше хто то їде, але ми йшли пішки, і в стороні проїжджали машини, кого ховали, ми постояли, пропустили небіжчика і чому то поїхали в мою школу.. погода була похмура, і було холодно..

бачу уві сні похорони сусідки. але її саму не бачу. У вікно дивлюся у дворі похоронна процесія і не одна і море червоних гвоздик на землі

сниться, що у сестри весілля і тут же я розумію, що у неї повинні бути похорон. Всі зібралися на весілля, грає музика, а тут як би в труні привозять сестру, вона встає і каже так я ще не вмерла. сказали, що ще поживу. В даний момент сестра жива і здорова.

Кладовище, кого поховали не знаю, мій знайомий літня людина, розрівнює могилу, у нього недавно померла дружина і він дуже страждає. Поруч інші знайомі, які прийшли на могилу, дізнаюся. що ця могила мого свекра.

Привіт, я дуже погано запам’ятовую сни, але вчора мені наснилися двоє похорону (це були не знайомі мені люди, навіть не знаю що там робила) і на одних з цих похорону був присутній мій колишній хлопець. Може підкажете до чого це або що могло б означати? Справа в тому що в мене зараз інший хлопець (і я з ним щаслива) але коли я з колишнім погано розлучилася він досить довго снився мені, зараз буває дуже рідко таке що сниться колишній. може підкажете чому взагалі колишній хлопець сниться?

Вітаю! Сьогодні вночі наснився сон&# 8230; був похорон бабусі моєї, на кладовищі я не була, їздили родичі, а ось коли труна стояла будинку, то вона лежала в ньому і до чого ще жива і пропонувала на мене переписати квартиру діда, я відмовилася і сказала що потім розберемося. Що це означає?

мені батьки повідомили що мій рідний брат помер, я бачила його в труні.і він потм встав із домовини як виявилося в результаті це був розіграш, і він нібито замовив всі предмети (труну, костюм&# 8230;) для свого розіграшу.

Вітаю! Мені сьогодні приснився сон, в якому я ховаю свого батька, (але так то він живий, слава богу і працює), дія проходить так: я зі своєю подругою йди по дорозі і фрагмент з похоронами батька, його вже несуть в труні до кладовища, потім ми стоїмо всі, ну я розумію, що там всі родичі, але бачу я тільки подругу і батька, потім його кладуть в яму в труні і закопують, після цього ми все йдемо і тут раздаеться телефонний дзвінок, від тата з труни, я беру трубку і він мені каже, що він живий, я йому кажу так давай тебе откапалі, кричу йому в трубку а він мовчить . ось до чого це снитися?

Вітаю! мені наснилося ніби я потрапила на завод де поетапно здійснюють розтин людей. Потім я випросила у якогось людини не працювати в цю зміну в цьому цеху і взяла якийсь флакон з рідиною і пішла працювати в лабораторію. Назустріч мені з двері лабораторії виносили з вінками і музикою три труни: спочатку наречена, яка була перевернута животом вниз, так що у неї було видно тільки половину особи, другим був наречений у якого в бинті було все обличчя, і ще хлопець у якого були зав’язані очі, теж бинтом. Я вирішила що вони потрапили в аварію. Поясніть мені будь ласка цей сон, він мені приснився з вівторка на середу

наснилися зовсім інші похорон мого батька &# 8212; був сонячний день, без вітру, незнайома місцевість, піщаний грунт (НЕ чорнозем з глиною), багато людей на задньому фоні ями. Батька поклали в новий металеву труну, закрили труну, розширюється до верху кришкою уздовж труни. Ця дія розгорталося прямо переді мною.

Сьогодні, з понеділка на вівторок, приснилося багато похорону одночасно, причому, ніби все це відбувалося вночі, на великій площі, де багато трун, багато людей, які їх супроводжують. Тут же, на площі, стоїть споруда типу туалетних кімнат, де ці самі супроводжують можуть привести себе в порядок. Всередині є раковини зі змішувачами, всі стіни в дзеркалах, але дзеркала ці якісь темні, виглядаєш в них і ніби освітлення мало, щоб уважніше себе розглянути. В одну з таких кімнат увійшла моя мама, щоб підправити помаду на губах. І в той час, коли двері відчинялися-зачинялися за мамою, я побачила, що до неї (мамі) метнулася якась розфарбована під гота дівчина. Від людей, що стоять поруч зі мною, почула, ніби ця дівчина прийшла з &# 171; того&# 187; світла і шукає жертв, щоб забрати з собою. Я кинулася до зачинених дверей, відчинила її і побачила, як дівчина вже про щось розмовляє з моєю мамою. Я стала дуже голосно кричати і кликати &# 171; мама-мама. &# 187;&# 8230;.і тут я прокинулася від свого крику уві сні&# 8230;.вся в мурашках від побаченого уві сні жаху&# 8230; і губи готові були далі кликати &# 171; мама-мама. &# 187;&# 8230;.Будь ласка, поясніть, як і можливості, ЩО б ЦЕ означало.

мені сьогодні вночі наснився сон, в якому я побачила напис &# 171; пам’ятали.любили.тужили&# 187 ;, а після хтось попросив мене допомогти з похоронами, але я відповіла, що це не в моїх силах. Потім бачу, що я несу могильний хрест кудись. Після цього сон перервався.

Що я травня мама і мій чоловік проїхали на похорон мого діда. Коли я зайшла і побачила діда, то дуже плакала. Він лежав у своєму будинку, де прожив усе життя крім (все життя він прожив в Тамбовській області, тільки за рік до смерті ми привезли його в Челябінську область). Я вийшла на вулицю і так було мені спокійно, добре на душі від того, що приїхала в цю місцевість. Увечері сидячи за столом, якісь незнайомі люди ділили спадщину. Я запитала у двоюрідної сестри хто він і що їм потрібно, вона мені відповіла, що їх цікавить його квартира. Уві сні я розуміла, що мені нічого не треба мені вже було добре, що я приїхала сюди, і навіть хотіла б залишитися.

моя мама померла в 2013 році я не була на її похороні так як я живу в іншому місті дуже далеко від неї і недавно мені приснилося що я стою поруч з її відкритою труною і дивлюся на неї в руках у мене якісь чорні квіти я цілу її і в лоб і раптом її тіло перетворюється в кістки і труну падає під землю

Привіт мені снилися похорон і весілля в один день&# 8230; я простий чоловік з боку і бачила..як з одного боку люди святкують весілля, з іншого смерть..ховають людини

Я дивилася на похорон з вікна моєї школи в моєму класі погода була гарною на похорон було дуже багато людей вони ніби йшли .а потім коли я побачила труну все люди зупинилися і я побачила що в ньому ніби моя подруга, але яка не знаю і я почала плакати їх через те що вона померла і ця дівчинка яка була в труні встає і все сон закінчився.

Доброго дня!мені наснилося, що я перебуваю на сусідній вулиці, і бачу похоронну процесію, дуже багато людей, була погода сонячна, більше схоже на літо, люди несли яскраві квіти в руках.я стою нібито спочатку цієї процесії і заважаю пройти, що то мене відштовхує в строну і я відійшла.дивлюся з боку на все це.того кого ховали, помер року 2 назад.я його знала не так що б добре, але коли де-небудь зустрічалися просто віталися.так ось&# 8230; він лежить в труні і до нього підходить його батько, якого теж немає давно в живих, і починає брати його за руку і говорити, давай вставай, вставай а небіжчик нібито ворушить губами і начебто говорить, як би важко вимовляючи&# 187;, немає&# 187; немає, але очі його були закриті, сон снився з четверга на п’ятницю.до чого це?спасибі.

ЯК ЄдУ НА ГОРУ І ТРИМАЮ Трунов померлих штоб АНА НЕСВАЛІЛАСЬ З МАШИНИ патом бальшое ЯМА КУДИ НАДА БІЛА ВПУСТИТИ ЕТАТ Трунов АЛЕ іщо ТРОХИ ВХ звалити РАЗОМ ІЗ мерців АЛЕ штото АБО хтось мене тримали штоб Я НЕУПАЛА І Я ЕТАТ ГРОБ ЗАГОРТАЛА РУКАМИ І ПРАСНУЛАСЬ патом

Наснилося троє похорону, померли двоє родичів і сусідка&# 8230; Снилося що я дуже сильно плакала і переживала&# 8230; Потім сон перервався і снилося що я годую грудьми свою дочку, а вона постійно крутилася і хотіла від мене втекти (в житті у мене дітей немає). Це снилося в ніч з суботи на неділю.

зі мною з 1-5 клас навчалася Саша потім вона кудись поїхала жила в іншій родині ми не чого незнали про неї. А вчора мені наснилося варто весь наш клас на похоронах ми стоїмо дивимося і несуть труну поставили труну біля Магілья. А з труни Саша каже ,, ТРЕБА БУЛО МЕНЕ ВРЯТУВАТИ ,, і знову лягла в труну. А клас наш стоять і плачуть і кажуть ,, прости САША Ми незнаю МИ ТЕБЕ НЕ ИСКАЛИ ОДНА НАСТЯ ДМІТРІЄВА ТЕБЕ РІК ШУКАЛА І ЗНАЙШЛА МЕРТВУ прости нас,,

Мені аріснілся сон мого померлого дідуся, він лежав у чорній труні, коли труну виносили труну падав на сходах. Після того як його винесли приїхав якийсь чоловік і став всіх вбивати, вбив усіх з мого будинку. Пізніше вбив мене. До чого це?

я брав участь на похоранах людини який добровільно хотів померти .далі його завалили цеглою і залили розчином цементу я поклав на його обличчя цегла краснвй

Доброго дня, Тетяно. Сьогодні (з понеділка на вівторок) мені наснився сон, який в двох словах можна описати як похорон на нічному кладовищі. А точніше, я з моїми рідними ховали мою маму (померла в минулому році) і її подругу, яка ще жива. Все відбувалося вночі, причому ніч була дуже темною. Ні місяця, ні зірок не було. Світло виходив тільки від свічок, які були розставлені по периметру могили. Усередині освітленій території могил стояли дві труни, в одному перебувала моя мама. Тобто, її ми ховали першої. Коли опустили горб і засипали землею, хтось, не пам’ятаю хто, запропонував попрощатися з другої покійної. Але коли ми підійшли до гробу, він виявився порожнім (труну в якому повинна була знаходитися подруга моєї мами) в ньому тільки лежали то чи квіти, то чи вінок. Опустили цю труну чи ні я не пам’ятаю. Що відбувалося далі не знаю, мабуть вже я прокинувся.

Зібралися їхати і підходимо до під’їзду, щоб зайти в квартиру а біля стоять кілька трун і сусіди розповідають що загинули всі в аварії, залишилася (я її бачу вона СІБІТ восле трун) сусідка, молода&# 8230;.. і я в подиві і прокинулася

мій рідний брат помер 9 років тому &# 8212; розбився в автокатастрофі. сьогодні о 4 годині ночі сниться мені, що йдуть похорон мого брата зі старої могили в іншу поруч викапанную. Я і мама не плачемо, как-будто нам заборонили це робити. він сам ліг в труну. мені було дуже страшно

Снилося ВІДРАЗУ ДВІ ПОХОРОНУ Я ХОТІЛА ПЕРЕЙТИ ДОРОГУ А ТАМ З ДВОХ СТОРІН НЕСЛИ ТРУНИ АЛЕ незнайомої жінки МЕНІ НЕ СПРАВИ ЦЕ ЗРОБИТИ І Я зайшли на подвір’я КОЛИ Я ВИЙШЛА ТО СІЛА В АВТОБУС

Мені приснився сон де бабуся мене не хоче пускати на похорон дідуся, який вже давно помер і ховають труну

здрастуйте розкажіть будь ласка мені приснився сон . я йду зі своєю колишньою . про що то з нею розмовляю і тут чиї то похорон несуть труну .і вона мені каже підемо подивимося кого ховають я відмовився. вона пішла і подивилася і каже молодий ще зовсім. до чёму це хоча до своєї колишньої у мене неприязнь

йду я зі своєю колишньою і тут несуть труну .вона мені каже підемо подивимося кого ховають.я відмовився вона підійшла і каже що молодий ще зовсім

Спочатку мені снився повішений немовля, але я чомусь розуміла, що це лялька.А за тим наснилося, що я перейшла дорогу небіжчикові, але прцесса перед цим я не бачила, все виникло раптово, і я поспішила перейти назад.Тільки перейшла, а тут у мене на шляху несуть вже іншого.Що за дивний сон?

Я скем то ховав немолодого незнайомого чеченця. Дівчина сказала ми не там ховаємо. І ми перепоховали. Був пам’ятник з фото, чим покладений на могилі

Снилися мені похорон моєї бабусі, яка півроку тому померла, що вона лежала в труні, а потім встала і почала за мною бігати, а я від неї тікала і втекла.((([Email&# 160; protected]))

Мені наснилося, як мене збила машина. І потім мої похорони. І там була присутня людина, який мені симпатичний. Він плакав і шкодував, що вчасно зі мною не попрощався

Вітаю!
Сьогодні з ранку прокинулася від дивного сну.
Нещодавно повісився кращий друг батька (місяці 3-4 тому). Приснився сон, що стою поруч з його могилою. Ні хреста немає, ні вінків. Тільки горбок на землі, і табличка стоїть, що це він. На огорожі прикріплена папір, щоб ніхто не заходив на територію і що буде реконструкція раніше стояв на могилі пам’ятника. Я стою, дивлюся на все це і відчуття, що щось не так.
Сон був кольоровим, в теплих тонах. Відчуття було не як на цвинтарі, а як в степу. Скрізь земля суха, потріскалася і я один на один з могилою самогубці.

мені наснилися похорон моєї прабабусі, яка померла пів року назад. уві сні було багато крові і багато сліз з мого боку

Вітаю. Мені наснилося ніби у сусідів похорон, вже винесли тіло на вулицю, а я пішла в магазин. Нічого не купила, але мене там пригостили вареним м’ясом.

похорон я на колінах повзу загробью потім несу труну залишаюся нести одна і не стримую він падає хто в труні не бачила але знаю що там брат помер 6 років тому назад

Другу ніч поспіль сняться похорон, спочатку загинула сім’я мені не знайома двоє дорослих і двоє маленьких дітей, а сьогодні я ховала свою дитину (тільки правда це був маленький хлопчик), а у мене дівчинки.І я прокидаюся від власних криків.Який то кошмар.

Наснилося мені що зберігали кого з родичів дружини! Я підійшов здалеку подивився, але близько не пішов! Потім ні хто зі мною не розмовляв і осудливо дивилися на мене! Я відчував що неправильно повівся, але у мене були на те якісь причини! Потім подешел один знайомий чоловік поплескав мене по плечу і посміхнувся, і я як ніби зрозумів що зробив все правильно!

Моїй дівчині приснилося, що ми з нею стоїмо на мосту і бачимо як нас ховають в закритих трунах, ми не бачимо що це ми.але знаємо про це.

Наснилося, що у дворі проходили похорони, там були родичі, я намагався пройти збоку не звертаючи на себе уваги

Вітаю. Мені наснилося, що я ховаю свого 4-х річного сина, дуже вбиває з цього приводу, намагаюся розбудити його. не вірю в те, що відбувається))) Навколо багато народу, всі сумують. Вообщем, звичайна обстановка на похоронах))

Вітаю.. Мені наснилася траурна процесія моєї матері, а я не можу закрити замок і спізнююся. бігла за процесією і не наздогнала..

У мене 2 тижні тому померла мама.сьогодні мені приснився сон.що у нас у дворі похорони і у мене весілля одночасно.по життю я заміжня.сниться що ніби-то я наречена але потім я скасувала весілля і перенесла її через тиждень.що цей сон може означати?

мені приснився моє колишнє місце проживання це місто 9етажное будівлю Малосімейка там я жила до заміжжя так ось приснилося масово похорон померлих я не бачила а багато кришок трун, багато людей яких я незнаю але були і знайомі з цього будинку і моя мама, батюшка відспівував померлих було страшно за словами людей техто помер загинули від ножівих поранень.

був похорон жінки середнього віку, блондинки, я її не знаю, коли я почала підходити до гробу, помітила що очі в неї смикаються, тут труну хитнувся, у неї відкрилися очі і рот. Труну перекинувся і вона почала падати в мою сторону

ми були в школі, і хто то сказав що померла моя дівчина, я з ким то пішов до завуча, щоб вона відпустила на похорон, але вона не відпустила. я почав плакати і прокинувся в сльозах

Мені наснилося що я стою біля будинку зі знайомими, а у дворі з одного боку весілля з іншого похорон. І уві сні я думала як же так бідні люди у них горе, а у тих свято. І вони так поруч. Похорон був незнайомої людини.

спізнююся на похорон рідної сестри (вона померла в минулому році), з якоюсь дівчиною (ніби знайомої) їздимо на ліфті і шукаємо теплі шапки для нас через це похоронні автобуси їдуть без нас

Моя мама померла давно. А снилося ніби вона померла щойно, а ми з батьком, як ніби вже знаємо це і не сильно засмутилися. Хвилювалися, як приготуватися до похорону. Родичі принесли труну, кришку. А труп мами якийсь висохлий, з відкритим ротом. Я хочу поховати сьогодні, а родичі кажуть, що треба нести додому на ніч. Потім бачу, як ніби мій синок з мамою поруч і не боїться, а інші діти боятися. Потім снилося померлу матір подруги, як ніби вона у мене в квартирі, в залі голосно співала.

Бачу себе в труні, також усвідомлюю що живий і все навколо теж знають про те що я живий сам несу труну в хрест забиваю цвях щоб тримався вінок. В кімнаті де ся Дим, прощаємося з моїм тілом дуже тихо, лише за вікном сильний вітер пробивається в кімнату, я закриваю ворогові на щоку. Фарби сну похмурого ОТЕНКО.

ВІТАЮ! Мені наснилося БАТЬКО (вітчим) У ТРУНІ, АЛЕ він крутий ЩО ТО НАМАГАВСЯ СКАЗАТИ І МЕНІ ЗДАВАЛОСЯ ЩО ЙОМУ БОЛЬНО.У НЬОГО БУВ ГОЛИЙ ТОРС І я розумію що ЙОГО ПОТРІБНО СКОРО ВИНОСИТИ. Зібралося багато людей Я ДУЖЕ СИЛЬНО плакати і просити ВИКЛИКАТИ ШВИДКУ. АЛЕ МЕНІ СКАЗАЛИ НІ. Я ДУЖЕ боялася ВО СНЕ ЩО ЙОГО ПОХОВАЮТЬ А ВІН ТАМ прокинеться.ДО ЧОГО ЦЕ могло приснитися . ВІН ПОМЕР ми не спілкувалися .

Наснилося що я їду на машині, а на зустріч мені несуть три труни з незнайомими мені чоловіками і поруч дівчина у весільній сукні йде, а потім вона почала фотографуватися з мертвим хлопцем він лежав у труні і обличчя в нього бцло все ісколеченно.

Мені приснився сон похорону багато людей але не хто не плаче і ніби як 3 труни і там бабусі старенькі.

НЕ давно поховали діда і ту снітьса ходимо по кладовищу і раз похорон діда і він встає в труні і руки що як заніміли і все руки то развежіте йому і все типу обмарок був

Здраствцйте, сьогодні вночі мені приснився не дуже приємний сон навіть дуже неприємний: навколо мене було багато людей все в чорному, я перебирала в цей момент дитячі іграшки (добре пам’ятаю машинки дитячі) дуже сильно плачу .Таке відчуття, що похорон бачу труну, але не бачу хто там?Буд-то я вище, а всі інші нижче як збоку.Я питаю скільки днів?мені відповіли 65.

Доброго дня. Сон був таким: як буд-то я присутній на похоронах, і там багато людей, багато знайомих і дітей, але чиї похорони не видно було уві сні, тільки здавалося, що це похорони знайомих, чи не рідних людей. Підкажіть будь ласка що б це могло означати

Снилася подруга, років 15 дружимо, зараз рідко бачимося. Сон: її похорон, але не сама процесія, а наші спільні друзі відправили мені Селфі з її надгробком, і я там теж була, а я не знала що вона померла, і я йшла просто по вулиці. потім мені дзвонить подруга (її надгробок) і каже: Ось коза ти, навіть поховати не прийшла, ти це не сси, я жива мені це для Серьоги (її колишній) потрібно

мені наснилися похорон нібито брата але він мені не брат, все дуже сильно плакали, я бачила труну і хлопця незнайомого в ньому і все сон перервався.

Мені наснилося що моя бабуся, по маминій лінії-лежить в труні в кімнаті мого брата все було по мойму чорно-біла я плачу це до чого

Доброго дня! Я приблизно 8 місяців тому поховав батька, сьогодні він снився мені мертвий і як я забираю його з моргу але чомусь до похорону не дійшло сон обірвався і почався інший. В іншому сні у мене вмирає мама, хоча до цього вона уві сні зі мною розмовляла і все було нормально і мертвої я її не бачу мене прийшли люди сказали про це і дали якийсь журнал де я розписався. Я запитав коли похорон вони сказали що у же ховають, виходить я запізнився. Прокинувся в шоці, дасіхпор в себе прийти не можу&# 8230;

Снилося, кладовище здалеку, туди йшла процесія похорону, я йшов повз по вулиці, поруч небіжчика перекладали в незвичайний якийсь розкладний труну. Все це снилося, я наче просто йшов мимо і все це спостерігав.

Я знаю, що мене будуть ховати. Чоловік мене намагається заспокоїти, каже, що залишить для мене довгу трубку, через яку я зможу дихати, а кришку труни забивати цвяхи не будуть. Я в повній розгубленості, весь час намагаюся знайти очима наших дітей, але нічого не виходить, а він про них навіть не згадує. Мені моторошно страшно і тоскно. Емоціями цей сон був наповнений більше, чим подіями, ось так і прокинулася, відразу перевірила дочку з сином і чоловіка, все поруч, а я зітхнула з полегшенням

Наснилося що ексгумували бабусю (сам процес не бачила), бабуся померла 6 років тому. Вона не гнила, але чорна, і йдуть її повторні похорон. В якому то приміщенні, дуже тьмяне світло висвітлюється тільки труну. І варто скорботний виття. Я присутній

Вітаю! Мені вже не перший раз сниться сон, що вмирає тато. При чому сьогодні приснився сон, що ми з ним розмовляли, потім через кілька днів він помирає, а коли виносимо труну з дому, по губах бачу, що він дихає.

Наснилося нібито я побувала на похороні моєї давньої знайомої. Але в один момент я чомусь виявилася в будинку моєї колишньої свекрухи.там знаходилися мій колишній чоловік, його колишня дружина. Але я з ним не розмовляла а зайшла взяти речі сина.

Вітаю.Мені приснився такий сон..Я стою у якійсь то чи мечеті чи церкви і поруч стоїть моя сестра в білій сукні.А чи не давно ну рік тому у неї помер чоловік від якого у неї залишився дитина.І я почала на неї кричати говорю швидко ж ти відійшла.і тут відразу все зникає і ми з нею удвох залишаємося я дивлюся вона падає в труну я почала кричати ти куди навіщо не йди..підняла голову і небо було таке страшне..і дивлюся її чоловік з небес простягає їй руку а вона біжить..і я прокинулася..скажіть будь ласка до чого все це??я так боюся за неї.

доброго дня пріснівся дід Який помер 45 років тому пежав у труні у своєму домі Було много людей померлі мої батьки бачила їх живими прощається з дідом на подврї плакала

Похорон незнайомій мені дівчата. Але вона зі сну була знайомою моєї подруги. Проходять не на кладовищі, а на пустирі за будинком. Погода не похмура, дощу немає, але і сонця теж, був поривчастий вітер. Народу не дуже багато, ніяких вінків та іншої атрибутики. Я стояла на краю ями і допомагала закопувати труну, руками кидала землю. Потім її одяг (був якийсь блакитний комбінезон). При цьому люди говорили, що дівчина могла бути не мертвою, а в літоргіческом сні, а її ховають. Кінця процесії не дочекалася &# 8212; пішла.

З четверга на п’ятницю мені наснилися похорон однієї людини який є односельцем. За сну було двоє померлих (суіцид).Ці двоє є родичами.Але я пам’ятаю тільки одного лежачого в труні, а про другого я просто знав. І знав що один що другий повісилися на кшталт&# 8230;.

наснилося, що раптово померла свекруха. Похорон як то швидко пройшли, я плакала. Свекор був дуже затьмарений. Мама лежала в жовтій сукні, нафарбовані червоною помадою. Відчуття втрати і якогось замішання як далі жити, як допомогти свекру і чоловікові не впасти духом

Вітаю.Мене завут Людмила, сьогодні вночі мені наснилася моя мама в грабують у весільній сукні, а сама вона допомагала готуватися до похорону.Моя мама на в життя жива.Підкажіть будь ласка до чого все це.Я дуже переживаю.

сняться похорон дідуся які вже пройшли були в липні цього року мене ні як не відпускає цей сон сниться і сниться що ми на кладовищі прощаємося забивають труну я реву кричу від того що дуже боляче було адже я забула попросити прощення і сниться один і той же сюжет

Наснилося, що я був присутній на похоронах (на застілля) дуже відомої людини, але цю людину немає на цьому світі вже 8 років, дуже багато людей, я плакав.

Приснився сон, що ніби на весіллі, ніби як на власній, не пам’ятаю&# 8230; до мене гості йдуть всіх зустрічаю посміхаюся &# 8230; а з лівого боку йде похоронна процесія, все в чорному, але таке все якийсь теплий сонячний&# 8230; процесія піднялася на пагорб і один чоловік став що то говорити, чула голоси, але не пам’ятаю що говорив&# 8230; я постояла подивилася і розгорнулася пішла на весілля&# 8230;

Мої батьки померли бачила їх обох як будтоби тато у двір е лежить мертвий а мама бігає неспокійно люди у дворі. Дощ іде

снилася підготовка до похорону знайомого однокласника мого чоловіка, в цей час я встигла побувати в будинку коханки мого чоловіка разом з ним і іншими беруть участь в приготуваннях, дбала про чоловіка, коханка теж надавала чоловікові якусь увагу, причому на очах у всіх присутніх, чоловікові , схоже це все подобалося, коли я його відкликала на розмову, сказала, що мені неприємно все це бачити, він відповів, що у счастлівщіков завжди будуть заздрісники, не дав прямої відповіді, з ким залишається, зі мною чи з нею&# 8230; я прокинулася з почуттям гнятущей невизначеності.

На перехресті дороги, наша компанія яка гуляла 50 років колезі йдемо з музикою, піснями.І тут же на перехресті ми виходимо з одного боку, а з трьох інших сторін одночасно йдуть три похорони.Люди чужі я їх не знаю, ми зупинилися, щоб їх пропустити, ато нам треба перейти на ту сторону дороги.І все.

Я з подругою сиділа там була труна і хтось лежав я поджегала какуето траву навколо труни ми з подругою слухали музику вона вимкнулася і пізніше ми почули що хтось йде подруга що то крикнула і вони подошді до нас я придивилася і побачила що це мої друзі вони сказали встати я встала а подруга зникла ми пішли до стіни вона була залізною мій друг сказав вдарити рукою об стіну я сказала що я можу порізати руку він дав чим я сказала точно
Він: ні а то швидко здохнеш
Я: ну лан, я удвріла злегка і ми пішли в ліс я не пам’ятаю що там було потім ми йдемо назад і вижу подругу яка була спочатку і найкраща подруга вони сматрелі на мене я почала кричати і плпкать вони сматрелі на мене кам’яним обличчям і навіть не подашлі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ