Сонник Пошук 😴 приснився, до чого сниться Пошук уві сні бачити

Пошук чогось уві сні – вам запропонують участь в авантюрі, погодившись на яку, забезпечите собі масу проблем.

Ви знайшли те, що вам було потрібно – зараз все йде не так, як вам би хотілося, але потім вас чекає благополуччя і процвітання.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Пошук, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пошук уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

дуже часто сниться переїжджаю в іншу квартиру і порівнюю зі старою і завжди шкодую що переїхала

любов, то, що ви уві сні шукали житло, ймовірно, говорить про те, що ви підсвідомо прагнете до змін.

здраствуйте, весь сон турбувалася куди ж поділися ключі від машини. шукала їх. причому все одно машиною користувалася, пересувалася на ній з одного місця в інше і знову шукала ключі. не пам’ятаю чи знайшла до кінця сну. заздалегідь вдячна за пояснення.

Сниться що я шукаю свою кохану дівчину в якому то громадському приміщенні і не можу знайти. Зараз ми з нею в рвзлуке

Мені сьогодні теж наснилося, що я шукаю свого улюбленого в громадському приміщенні і не можу знайти. і зараз я теж з ним в розлуці. Можливо цей сон символізує моє бажання з ним зустрінеться, але зараз це не реально

Наснилося мені сьогодні, що до мене додому прийшла колишня моя начальниця, яка вже більше 2х років живе в іншій срань. Уві сні вона пршла запропонувати мені роботу. Після її відходу, я виявила, що вона забула в мене важливі документи, і я вирішила піти до неї на рабуту і віддати їх. І ось я перебуваю в цій організації, зустрічаю там різних своїх знайомих, яких давно в реальності не бачила, у всіх питаю, чи не знають вони де знаходитися вона. І ось одна моя знайома каже, що знає її, і знає де її можна знайти. Я її прошу передати їй документи, і дівчина погоджується, бере їх і йде. А кілька днів тому, мені наснилося, що я шукаю свого чоловіка в іншій країні, у мене є від нього записка з місцем, але пошуки не змогли, тим що я не знаю місцевої мови, і не можу зрозуміти, що мені відповідають люди. Ось я і бігала по цьому місту, у всіх питаю, де це місце, а зрозуміти не можу. Чоловіка я так і не знайшла, потрібно було вставати. У реальності, він спав поруч.

Мені приснився сон в якому я шукаю свою дівчину (вона в реальності моя дівчина), де саме я її шукав я так і не зрозумів толком, сон мутний, пам’ятаю було багато багато людей в одному місці, я намагався знайти її в цій або за цією натовпом, я був не в самому натовпі а виходить останнім в її рядах, ще дивний момент, частина цієї юрби була обнесений парканом червоного кольору, ніби людей тримають в загоні, потім сон почав міняти обстановку, снилося ще що щось пов’язане з моєю дівчиною і двоє хлопців мені допомагали в чому те чи знайти її або потрапити куди то, це все що я пам’ятаю з цього сну&# 8230; люди підкажіть в чому сенс цього сну якщо не важко

Підкажіть будь ласка що означає: моїм близьким сниться як вони мене шукають) хлопцю наснилося що він мене обіймає разговартваем я з ним лежу на ліжку потім зникаю він йде всюди мене шукати потім приходить в кімнату а я знову там, заспокоюється і лягає поруч. А бабусі приснилося що вона мене шукає скрізь і не може знайти, в її сні я маленька) заранее спасибо за ответ!

Здраствуйте!
Мені наснилося, що я втратив свою колишню дівчину, мовляв типу трапився кінець світу і всі люди загубилися по різних місцях, я її постійно шукаю і бачу багато бардаку всюди, що, хтось знаходить своїх дівчат, а я ні. Зустрічав людей уві сні які бачили її, але не знаю тепер де вона.Уві сні приснилося, що я шукав будинок і знайшов вдома, але там нікого не було.Хоча я вже розлучився з дівчиною (пішов від неї), але в думках я хочу її повернути, і в той же час не можу або не хочу.

Заходимо з подругою в магазин одягу, приміряємо футболки. Після того, як я одягла одну з речей, це була футболка з великим вирізом..продавщиця сказала &# 8212; &# 171; Це прикмета така, хтось шукає тебе в натовпі&# 187; Після я прокинулася.

дуже часто сниться колишній чоловік, з яким розлучилися вже 7 років тому за його бажанням. найчастіше, я шукаю його уві сні в його місті, на вулиці (він одружений був і залишається), щоб поговорити зустрітися з ним. уві сні дуже хочу знайти а й боюся цієї зустрічі (в плані, що він пошле мене подалі) що це значить? і чи варто зустрітися в реальному житті? іноді буваю дуже щаслива з ним разом уві сні.

Я перебувала в школі, в актовому залі, ми прибирали постановочні предмети зі сцени, особисто я сварачіваем довгий Ласкута шовкової червоної тканини, потім в кінці залу я виявила порожній сервант і поруч лежала купа книжок і їх теж треба було розібрати і скласти в цю шафу: книги були ті, за якими ми навчалися попередній рік, я теж почала розбирати і серед них виявила атестати як червоні, так і сині, я починаю відкривати їх і не можу знайти себе, свого імені, ретельно перебрала все атестати, я не виявила свого. Потім вже на ганку школи я встати свою класний керівницю і питаю, а скільки у мене четвірок і який у мене атестат? Вони говорить-3 четвірки і звичайна скоринка, я спеціально корчу грусная гримаси перед нею, спеціально, що б вона зглянулася і попросила зробити мені атестат особливого зразка..вона нічого не говорить, засуджених дивиться на мене і йде вдалину..я ж продовжують стояти на ганку школи на самоті і повній темряві (пізній вечір або ніч) тільки здалеку горять Фанарі

Привіт, сьогодні вночі мені приснилося що я пішла в аквапарк разом зі своєю кращою подругою, з колишньої найкращою подругою і з моїм татом.Протягом всього сну я шукала двох своїх подруг а вони весь час йшли від мене і купалися самі, хоча я не можу зрозуміти як це можливо якщо на яву ці дві дівчинки ненавидять один одного і я пасорілась з однією дівчинкою через інший, а тато протягом усього сну був в іншій компанії, потім в кінці кінців я знайшла дівчаток і ображалася на них дуже

Мені приснився мій чоловік.(Правда в серпні у нас розлучення) Начебто стоїмо ми з ним на вокзалі і начебто їхати нікуди не збираємося&# 8230; стоїмо розмовляємо.і вже пізно стає&# 8230; ми йдемо в вокзал щоб зняти номер при вокзалі. Я заходжу лягаю на ліжко і засинаю. Вранці прокидаюся і розумію що чоловіка немає. Що він пішов.Починаю його шукати по всьому вокзалу, але так і не знаходжу.Дзвоню йому на стільниковий телефон але у нього немає відповіді.Після чого прокидаюся.Вперше уві сні він зникає.Раніше були подібні сни але тільки про першого чоловіка. Підкажіть до чого мені приснився такий сон?

мені наснилося ніби я шукала малюнок який намалювала коли то в школі (не пам’ятаю малювала по справжньому чи теж наснилося) на ньому було дерево, я його не знайшла.

знайшли сдрузьямі пляшку вина побіг шукати стакан знайшов великий гранований стакан хотів випити але не дали т до розбудили

Добрий час доби)
сон був такий..
Я ходив десь по темних вулицях що то мені говорили друзі з команди що нібито ти нам не потрібен що прийшов..
а потім я пішов кудись.. і раптом промайнула в очах моя дівчина і я пішов за нею і вже не розумів де вона і почав її шукати і шукав далі неособо пам’ятаю що то, що було далі..
так до чого сон що я шукав свою дівчину??
моя пошта [email&# 160; protected]

Приїхала в своє село з родичами.Тітка пішла в город пізно ввечері і її вкрали.Всюди були сліди крові і боротьби.У підсумку я зайнялася розслідуванням. Шукала дня три чотири, в результаті тітка втекла з полону, і розповіла що її вкрали по помилки.

Для покупки жалюзі зателефонуйте і викличте спеціаліста, який привезе вам каталог матеріалів на будинок або в офіс, проконсультує і допоможе визначитися з вибором, а також проведе всі необхідні виміри. Ціна залежить від розмірів, матеріалів і типу кріплення вироби. Можна замовити нові ламелі для жалюзі, якщо старі набридли або зіпсувалися, що значно дешевше, чим покупка цілого вироби.

мій друг займається музикою, а я його &# 171; арт-директор&# 187;. уві сні у нього повинен був бути концерт, але незадовго до виходу, він кудись пропав. я бігала по коридорах з безліччю дверей (було схоже на готель) і шукала його. я намагалася дзвонити, але не могла додзвонитися. в одному з коридорів я натрапила на двох дівчаток років 13. запитала у них, чи не бачили вони цього мого приятеля. дівчинки ж виявилися його фанатками і запитали мене чи люблю я його, назвавши при цьому його сценічний псевдонім. я подумала про те, що назвавшись його арт-директором, притягну їх увагу, так що відповіла &# 171; нібито у мене є вибір&# 187; і пішла далі.

Доброго дня, Тетяно! Приснився сон в якому мені літня жінка допомагала знайти дівчину яку я колись дуже любив але на жаль у нас нічого не вийшло. Я не все зміг запам’ятати з цього сну, але постараюся описати максимально детально. Ця літня жінка пригощала мене чаєм, у неї був магазин квітів і вона дала мені букет, після чого відвезла до торгового центру. Побажавши мені удачі вона сказала що мені потрібно з нею зустрітися. Я вийшов з машини і сон закінчився.
P.S. Ця дівчина неодноразово писала мені в соц. мережах і на телефон. Але я не хочу бачиться. Це завдає мені болю через усіх спогадів.
Заздалегідь дякую!

Я був з дівчиною-другом. У житті вона мені оч. подобається. Я навіть закоханий в неї. Просто про що то розмовляли. Раптово почалася якась метушня. Мене забрали (Не насильно, я пішов добровільно) люди і поставили на військовий корабель керувати ним. Починалася якась війна. Тут я раптово розумію що я не повинен бути на цьому кораблі і що я ніколи не побачу дівчину. Але продовжую плисти на кораблі далі. Тут я вирішую зістрибнути з корабля. Далі я вже опинився на березі. Дуже далеко від того місця, де мене забрали. Я біжу шукати дівчину, набираю її на стільниковому телефоні, але вона не відповідає. Вогруг хаос, все метушаться. Я чуствую що повинен знайти її, але не можу. Стільниковий не відповідає і я не знаю куди йти щоб знайти її. сон переривається.

я стою чи жива чи мертва не знаю, але стою і дивлюся на свій привид і спостерігаю свої дії і кажу стояли поруч людям що так точно так же я це робила хвилину назад&# 8230; а ці люди були знайомі і вже знали що як буде зі мною і не були здивовані&# 8230; Неначе вони вже мертві або живі але теж ніби фантоми..мені самій не дуже зрозуміло..і ясно і докладно не можу розтлумачити&# 8230;

Я перебуваю в чужому місті Якась порожня квартира Я прошу чоловіка не йти, але він вислизати з квартири. Я йду за ним і бачу, що він забіг на пішохідний широкий міст, який поруч з будинком де ми зупинилися, і втерся в компанію з 3-4 чоловіків. Я відчуваю глибоке розчарування, але компанія чоловіків якось приміряє з ситуацією. У місті якесь гуляння, вечір, почуття самотності дуже сильне, постійно у снах шукаю чоловіка, часто на вокзалах. спасибі

уві сні я опинилася в якійсь школі. і я шукала потрібний кабінет, при пошуку я зустріла багато знайомих, але не друзів. в кінці кінців мені допомогли знайти ці двері.

у мене є дівчина я її люблю але останніх дня три у нас не було сексу сьогодні вдень я ліг поспати і мені приснилося що я пещу незнайому мені не знайому дівчину обличчі точно не пам’ятаю лише що у неї був яскравий макіяж червоні губи і я її пестив ми цілувалися і я відразу прокинувся

Була катастрофа на кораблі, мами на ньому не було, я допливає до берега і починаю шукати маму бігаю всюди, знайшла я її на наступний день

У нас на роботі колись працювала жінка шеф кухарем в нашій їдальні, поки столову незакрилі на ремонт.
Так ось про сон. У нас на роботі настав обідню перерву і ми думали що б б купити пообідати, і коли ми всі вийшли мені зустрілася ця жінка (чому то я з нею окозался на одинці, куди поділися інші я не знаю) ми з нею йшли і мило розмовляли по забувши про наших сорах (сміття було на яву), і предлогаела по обідати у них в їдальні не долеко від нашої роботи, і що у них не дорого. Але поки ми йшли по тереторії заводу, її повара привезли обід до нас на роботу і вже годували деяких співробітників. Потім ніби я прокинувся і начитав шукати інтернет і хотів саме вам написати про сон але весь час мені щось заважало, і так я не зміг нічого написати, то інтернету немає то хтось відволікає мене

Привіт, дуже хочу зрозуміти значення сну, приснився на понеділок.Отже, стою я біля входу в свій інститут який раніше закінчив і я повинен знайти дівчину котра мені зараз не байдужа, вона теж вчитися зараз в цьому інституті, далі я піднімаюся на поверх.бачу багато знайомих людей з викладачів.ректора бачу, йду далі, відкриваю двері аудиторій і ищю її, бачу як учаться студенти на лекціях, але ні як не можу знайти дівчину, я відкривав всі двері.
Ще я помітив що меблі всередині така багата)

була якась розруха, точніше сталася якась катасроф, не пам’ятаю яка саме. пов’язане із залізною Доро. На вокзалі шукав, багато руїн. перехідний міст через залізницю зруйнований. Які то будівлі зруйновані. Шукав там колишню дівчину, з якою зовсім недавно розлучилися. Які то знайомі були хто її знає. Можливо її знайомі.

З початок на мене в школі па черзі стали нападати діти, всі нападали відразу, але остання ще довго стояла і сміялася, після у неї загорілися очі і тільки тоді вона і напала, після мене обвенілі в побиття дітей, але я зміг довести свою невинність, після у мене були сльози і істерика. Я знайшов таво хто гіпнотизує дітей проти мене.Він ховався в старому заброшіном побудові.Після нам почали допомагати кримінальники і ми з ними потоваришували.Після хтось вийшов з натовпу з базуки і вистрілив в руїни, але той кого ми шукали вже втік.Людина з базуки пройшов далі і поруч з ним впало 2 гранати.він відскочив і впустив зброю.Я помітив що на даху той кого ми шукали і ще хтось.Я підхопив гранатомет і з ходу вистрілив у їхній бік.Їх відкинуло в нашу сторону.Вони впали поруч зі мною.Їм відірвало кінцівки, але крові не було.Потім я помітив що двох допомагали нам кримінальників немає.Я побіг по схилу в верх і побачив як один сиди за столом і святкує. Я побіг далі і прокинувся.

Вітаю! Будинок, швидше за все, сільський. Незнайомі люди, що мали або мають до цих пір проблеми з законом, у одного з них умовний термін, в іншого &# 8212; реальний. Голі, повні люди (пара), у жінки татуювання на плечі у вигляді квітів. Потім я опиняюся в незнайомій квартирі, але склалося враження, що вона нагадує мені місце, де я раніше була. Намагаюся в чомусь розібратися. Розмірений біг по сходах. Потрапляю на вулицю і розумію, що це місце все більше і більше нагадує раніше бачене.Спроба знайти якусь важливу річ, що належить мені. Люди, які сидять на лавці. Бачила їх зі спини, запам’ятала тільки дівчину-білявку в світло-блакитних джинсах. Дивлюся на всі боки, бачу урни, мусорки, дивлюся і розумію, що в одній з них навушники. Усвідомлення, що шукаю щось не те, але дуже-дуже схоже. сон обривається.

Я пишу книгу, і головним героєм сну був її реальний прототип. Ми, однак не знайомі з цією людиною особисто, але уві сні я його начебто добре знав. Було це в межах мого району, де я живу і всі місця були знайомі. Я теж був учасником сну, і одночасно його спостерігачем. Я зустрів головного героя на зупинці, куди він приїхав на трамваї, і він сказав, що повинен знайти якісь документи, інакше на нього буде замах. Причому він був трохи роздратований, бо вініл мене в їх втрати. Я вважаю своїм обов’язком допомогти йому їх знайти. Ми вирушили до мене додому, однак не в мою квартиру, а на два поверхи вище, де жили сусіди. Мені чомусь здавалося, що ці документи у сусідки. Але з’ясувалося, що вона переїхала в сусідній будинок. (До речі справжня сусідка дійсно переїхала, але вже давно і нас з нею нічого особливо не пов’язувало) Ми вирушили за вказаним напрямом, і запитали бабусь на лавочках, які не в’їжджав чи хто-небудь в будинок. Вони запротестували, але у вікні першого поверху я раптово побачив шукану сусідку. Коли я до неї увійшов, вона трохи зніяковіла, але зраділа і віддала нам документи.

Я, Чорна Королева, Нортон-старший і Феш (останні 3-герої з Часодеев) полетіли на осталость, щоб знайти таємний знак Феша, я йому допомагатиму в цьому. Прилетівши, ми стали шукати цей предмет. Було відомо, що він весь срібний. Допомагаючи в пошуках, я знайшла 2 сірникових коробки і золотий м’яч (таємний знак Марка). Чорна Королева мене насварила і хотіла було відібрати м’яч, але я вчасно ухилилася і втекла до Фешу. Потім ми з ним стали обговорювати цей м’яч і Марка.

Шукала чоловіка якому зараз подобаюся і його дитину в якомусь страшному місті і знайшла в затишному місці в кутку

Я поїхав в інше місто на машині самоскиді одну, на прохання одного і там шукаю цей зниклий автомобіль&# 8230;

З дитиною якові НЕ бачила Тримай на руках и шукала місце в залі де Було много людей всі незнайомі дитина показала и я Хотіла вернуться додому

Снилося, що я пливла на кораблі зі своїм хлопцем. Ми сиділи за столиком, він був одягнений по військовому, він сам військовий. Підходять кілька людей теж у формі, але в інший. А він був п’яний і його забрали. В одних з тих людей, яких я бачила, я впізнала свого однокласника, з яким ми конфліктуємо. Далі сниться як я його шукаю. На кораблі було дуже багато поверхів, багаті спальні каюти, а я його шукаю

Наснилося, що я прийшла в беблеотеку і купила 2 томи Лермонтого і книги нові а беблеотека закривалася, що це означає?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ