Сонник Поцілунок з чоловіком 😴 приснився, до чого сниться Поцілунок з чоловіком уві сні бачити

Сниться поцілунок з чоловіком – зумієте зацікавити представника протилежної статі. Не виключено початок нових відносин.

Швидкоплинний роман може перетворитися в більш серйозні відносини, все буде залежати від вашого бажання. У будь-якому випадку, зв’язок з партнером принесе задоволення.

У яких ви були стосунках з чоловіком?

Цілувати незнайомого чоловіка уві сні ▼

Якщо цілувалися з незнайомим чоловіком, сонник описує бачення як провісник приємних подій. Отримайте гарну новину, яка поліпшить настрій, дозволить забути про зневірі.

Сниться, що цілує знайомий чоловік ▼

Приснився поцілунок знайомого чоловіка – належить з’ясування відносин з приснилося персоною. Для молодої дівчини сновидіння означає спробу самовираження, реалізації наявних сексуальних бажань.

Цілувати коханого чоловіка уві сні ▼

До чого сниться цілувати коханого чоловіка? У відносинах з партнером встановиться гармонія, щастя, спокій. Сновидіння може попереджати про нестачу романтики в союзі, ніжності, більшою відвертості у вираженні почуттів.

До чого сниться поцілунок з колишнім чоловіком ▼

Цілувати колишнього чоловіка уві сні – доведеться пережити подія, яка викличе у вас чималий подив. Вести прийдуть здалеку, але інформація в більшій мірі буде радісною.

Приснився поцілунок з чужим чоловіком ▼

Сон про поцілунок з чужим чоловіком виступає символом скороминущої, але пристрасної любовної інтрижки. Ваші почуття по відношенню один до одного скоро ослабнуть, тому розставання пройде без ускладнень. Для заміжньої жінки великий ризик піддатися спокусі, про що вона буде гірко шкодувати.

До чого сниться поцілунок з одруженим чоловіком ▼

Поцілунок з одруженим чоловіком сниться як вказівку на захопленість вашої персоною з боку протилежної статі. Це буде викликати у вас збентеження, незручність і навіть неприйняття.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Поцілунок з чоловіком, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поцілунок з чоловіком уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я цілувалася з чоловіком якого бачила в дитинстві, стросно щиро, була іскене любов обопільна

я була засмучена, і зайшла в вагонна дільниця на другий поверх, там я побачила спину саши свого, він заступав на роботу, я кашлянула, він обернувся, і ми почали з ним цілуватися, притому я сиділа на тумбі, а він стояв і цілував мене , потім сказав що: сьогодні я взяв більше грошей. Сам саша одружений, і він мені снився 3 рази вже

поцілунок як би раптовий.але био приємно почувсвовали ег смак.поцілунок з одруженим чоловіком

Наснилося, що я цілуюся з одногруппником своїм, але у мене є хлопець, уві сні все було дуже зворушливо і я начебто навіть не була проти, щоб це сталося, що це означає?

Здрастуй, мені приснився добрий монах і він мене поцілував у щічку. він за мною доглядав. хотілося дізнатися до чого снився такий сон?

приснився незнайомий молодий чоловік приємної пам’ятною зовнішності дивився мені прямо в очі і поцілував

я заміжня, але є чоловік який мені дуже подобається. І ось уві сні я його обсипаю поцілунками очі, брови і т.д. все обличчя і він відповідає мені на поцілунки

Снилося ка я і мій чоловік бувальщина в будинку у ворожки, я виходжу з кабінету ворожки і бачу багато чоловіків а він стояв спиною но мені, потім повернувся і посміхався мені і в руці тримав келих шампанського, мені стало соромно що я була у ворожки і втекла а він за мною, він наздогнав мене на вулиці між двох доріг по середині цих доріг було як алея з дерев і він застелив мені дублянку щоб я сіла там але землі було зелене трава і бруду як після дощу на вулиці було сонце як навесні я сіла і він мене гладив ніжно і ми начіл цілуватися з пристрастю.

Привіт, приснився сон, де я поцілувалася з хлопцем. Але у мене зі мій є хлопець і у того хлопця є дівчина.

Вітаю. Сьогодні мені приснився мій колишній хлопець, ми з ним цілувалися і це побачив чоловік з якому в даний момент складні відносини

мені приснився хлопець, він мені симпатичний, ну і я йому може теж, з тим важко, він приснився мені, що ніби йому допомагала моя подруга звести знову нас разом, коли я вийшла з кабінети російської мови, він теж був російською мовою, але в іншому класі, поруч, і коли я відпросилася, вона сказала йому, що я вийшла і підійшовши ближче до сходового проходу, він підбіг і відвів мене на сходи, там він вибачився переді мною і сказав, що хоче повернути все назад, тільки вже все по справжньому, я йому не повірила, т.до мені було прикро, що він тоді зробив і він запитав мене: &# 171; А так ти мені повіриш?&# 187; і поцілував в губи, ну і я подумав сказала йому так, що я згодна.

Я їхала в поїзді і моїм провідником був чоловік. Йому було десь за 45, і він був далеко не красень, зовнішністю трохи краще бродяги. Я приїхала на кінцеву станцію і треба було прощатися. Ми з ним стояли і розмовляли перед прощанням, потім я його міцно обняла і він мене у відповідь. Потім він захотів мене поцілувати і вибачився за те, що був неголений. Я не була проти, і ми поцілувалися. Він, як уже досвідчений в цій справі, цілувався швидко, а я повільно. А навколо вагона був ліс. Чоловік був мені незнайомий.

я лежала на спині. Незнайомий мені чоловік, дуже приємний, сів зверху і почав мене цілувати. Мені було приємно. дуже. Але потім я відчула тривогу і прокинулася.

Як тільки розлучилися з чоловіком він почав мені снитися в обіймах зі мною, причому приємні сни з поцілунками і продовженням.

Вітаю! В ніч з 14 на 15 мені наснилися тепле і ніжне початок романтичних відносин зі знайомим мені чоловіком, який одружений. Я і сама заміжня. Причому сон дуже реальний. Уві сні я поцілувала його перша. Потім ми просто сиділи в обнімку і дивилися на море. Вода була спокійною і мені було спокійно і добре.

Снився чоловік під ковдрою. Лежали на порозі будинку. Він намагався поцілувати мене, але відсторонилася. тоді він виліз з-під ковдри. Я бачила його голу дупу. Чоловік незнайомий мені. За рогом будинку стояв мій чоловік і дивився на це. Я зайшла в будинок, там явно було свято. в под’ездеувідела хлопчика, прив’язаного до батареї і двох жінок (схожих на поліцію). вони не могли його звільнити. Я допомогла відв’язати дитини і зайшла в квартиру.А там багато людей. Чітко пам’ятаю двох жінок в білих хустках, вони збиралися йти. Я пішла звідти. Бачила, як проводили ремонт трубопроводу, яку розкопали землю і робочих. Це було в сутінках. на вулиці ліхтарі горіли. Я йшла по тротуару, залитому водою. вздовж тротуару було багато різних речей. Я придивилася це іграшки. Я зробила крок з тротуару, вода по кісточки. Чистий, але не прозора (не пам’ятаю, чи бачила я ноги під водою).

Їдемо в машині з колегою на його машині. Він мені каже: &# 171; Зазирни в бардачок, там для тебе лежить подарунок!&# 187;. Я дістаю, пакет з батарейками, всякими різними, і пальчиковими і мізіньчіковимі, ​​і акумуляторними із зарядним пристроєм&# 8230; Я потягнулася поцілувати його в щоку, а він поцілував в губи.

Я вагітна з великим животом. Мене цілує знайомий мені чоловік з вусами і мені сподобався теплий ніжний поцілунок. Чоловік був у закривавлених трусах.

Я лежу в ВЛАСНОЇ ЛІЖКА НА ЖИВОТЕ А МІЙ КОЛИШНІЙ ЧОЛОВІК цілує І НЕЖНО ГОВОРИТЬ, ЩО шкодує МЕНЕ . А ПОТІМ МИ цілуючи в ГУБИ І МЕНІ ДУЖЕ ЦЕ ПРИЄМНО.

чоловік одружений, він мій знайомий, разом працюємо, а наснився він мені, ми сиділи поруч, але не пам’ятаю де і я його поцілувала в губи, але поцілунок був не зовсім взаємним, ну і я прокинулася

добрий ранок!Поцілував чоловік несподівано і дуже ніжно .Охоронець, який працює в Торговому центрі в якому я працюю продавцем.

Мені приснився хлопець, який раннє за мною намагався доглядати .він молодший за мене з-за цього я уваги на нього не звертала і зводила все на жарт зараз я за чоловіком за іншим !а уві сні я не замужем .і в один момент ми побачилася з цим хлопцем в метро, ​​він запропонував поїхати відпочивати на природу до якогось водоймища, з його компанією!чомусь я переживала що його компанія всього цього не зрозуміє і буде проти того що ми разом .ми майже весь сон цілувалися і він так ніжно і зворушливо поводився зі мною&# 8230;

Наснилося ніби я на кілька років молодше чим зараз і ще незаміжня і немає дитини.ніби я рятувала актрису яка вмирала в своєму будинку.її будинок був схожий на печеру а вона була розміром з немовляти.після того як я її відвезла в лікарню на тракторі за кермом якого сидів лікар.я пішла мити голову і збиратися на дискотеку і вже я була в таборі.потім прийшла в ресторан де було багато іноземців села за столик до хлопців і з одним з них цілувалася дуже пристрасно.потім він запропонував мені усамітнитися але я відмовила.потім прокинулася

молода людина я його знаю і він молодший за мене на багато вирішив мене проводити ми йдемо і раптом він мене обійняв і ніжно поцілував випробувавши почуття нерішучості але мені ці почуття сподобалися я випробувала на собі що я ще бажана і приваблива.

мені давно подобається чоловік і ось в ніч з суботи на неділю сниться, що я з ним пристрасно цілуюся, аж подих перехоплює. до чого б це

Добрий день, підкажіть, будь ласка, що може означати мій сон.
Мені сьогодні приснився мій колишній чоловік, з яким ми розлучилися кілька місяців тому за моєю ініціативою. Він уві сні постійно обсипав мене поцілунками, в шию, спину, плечі. Мені було приємно, але потім я раптом усвідомила, а як же причини, за якими я з ним розлучилася. Мені він навіть не дав ніяких роз’яснень. Начебто сон був дуже приємний, але чомусь у мене знову виникли питання, на які я так і не отримала відповіді. І не могла зрозуміти, ми знову разом чи.

я в кріслі стоматолога, десь високо, а всі мої знайомі десь внизу, стоматолог теж біля мене, я чекаю лікування зуба, а він постійно відволікається, на кшталт затягує процес, рассазивает мені якісь байки, анекдоти, про щось то запитує, я розумію, що мене чекають внизу, але залишаюся нагорі з доктором, який не лікує, а псотоянно відволікається сам і мене не відпускає, цілує, але мені вниз і не хочеться.

Я йшла по вулиці з хлопцем, в якого закохана вже три роки, але в дійсності у нас немає відносин, ми не зустрічаємося. Ми йшли з ним, перед тим як перейти дорогу, на світлофорі, до нас підійшов один знайомий хлопець, в реальному житті він одружений, цей хлопець попросив про якусь допомогу, я чомусь повинна була його поцілувати, на що я дуже здивувалася , запитала &# 8212; твоя дружина не може цього зробити? Мій коханий мовчки все це слухав, потім через деякий час наступна картинка &# 8212; він стоїть позаду мене, обіймає, я відчуваю, як мої сідниці стосуються його стегон, потім чомусь я різко розвертаюся і відкидаю з себе його руки&# 8230; Потім інша картинка &# 8212; я цілуюся з тим одруженим хлопцем

Приснився поцілунок з одруженим чоловіком якому я подобаюся. Я йому сказала що викладу заміж. Він почала лаятися і обурюватися від цей новини і потім поцелрвал мене в губи

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ