Сонник Поцілунок з братом 😴 приснився, до чого сниться Поцілунок з братом уві сні бачити

Сонник Felomena описує поцілунок з братом як наближаються зміни позитивного характеру. Вас чекає виправдання сподівань, здійснення бажань. Цілуватися з братом в губи – попереду чекає добра дружба, задоволення.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Поцілунок з братом, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поцілунок з братом уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт, мені приснився сон що я лежу в ліжку з чоловіком, цілуюся і обіймаюся. Уві сні він мій брат. У житті у мене брата взагалі немає . Уві сні я переживаю, а він заспокоює мене тим, що ми ж не збираємося одружиться.
Спасибо заранее за тлумачення .

Я цілувалася зі зведеним братом, одну ніч в машині при його дівчині, іншу ніч, точно сказати не можу, але ці відчуття були приємними.

Вітаю! мені сьогодні наснилося, що я цілуюся зі своїм двоюрідним братом, який уві сні чомусь був моїм чоловіком (хоча у мене є реальний чоловік і дитина). поцілунок був дуже мені неприємний і я швидко його перервала. я слишаша, що поцілунки сняться до зради в реальності. тепер боюся, чого чекати від чоловіка?

було ясно&# 8230; Я в своїй комноте і раптом заходить брат двоюрідний і я чомусь плачу він мене заспокоює і раз&# 8230; поцілунок в губи довгий і дуже нежнгий потім лн злякано втік і все стало темним і я прокинулася.

Мені наснилося що я зустрічаюся зі своїм троюрідним братом. Але зустрічаюся таємно. І при цьому у мене ще хлопець&# 8230; Але я шалено люблю брата&# 8230; Коли моя тітка про це дізналася вона стала мене лаяти..Мовляв це твій брат і не можна з ним зустрічатися&# 8230; Мама з татом на це нічого не сказали. Прокинулася я з почуттям любові і ще пів дня ходила і думала про сон.

Ми сиділи з моїм четвероюродной братом і про щось розмовляли, коли я його обіймала, він весь час мене цілував в щоку і шию. Справа ще в тому, що я його люблю. І в житті у нас були моменти, коли ми обіймалися, але я перша обіймати його боюся (

Ми гуляли з моїм братом, був літній вечір, цілком теплий, дув лише легкий вітерець. Ми зупинилися з братом подивитися на якийсь будинок і раптом він мене обіймає і цілує, я не відстороняюся. Поцілунок був довгим. Після цього було багато поцілунків, обіймів і всяких ніжностей.

Доброго дня, Тетяно. Мені приснився сон вчора, де я в ньому цілувалася з троюрідним братом. Що це може означати?

Було свято (що то типо ярмарки), мене попросили знайомі підмінити їх за прилавком. Тут підходить троюрідний брат, ми дивимося один одному в очі і починаємо пристрасно цілуватися. Через деякий час я його відштовхую усвідомлюючи, що він мій брат і це можуть бачити родичі.

Привіт, сьогодні мені приснився дуже дивний сон. Сниться що я перебуваю у бабусі в селі, сиджу вдома і бачу у вікно як на вулиці всюди миготять блискавки, тут в кімнату заходить кішка чорна і двоюрний брат, він просить мене її потримати щоб вона не втекла, а потім в кімнату звідки то влітає ластівка і зникає. Пізніше він нахиляється до мене гладить по волоссю і починає цілувати в губи. На цьому сон обривається. Раніше мені кілька разів снилося що я з ним переспала.

Привіт Тетяна мені приснилося з 14 по 15.12.2014 як мене поцілував троюрідний брат до якого і так є симпатія!Як ми йшли гуляли двоем, потім він мене обняв і поцілував! до чого це?

Там сидів ще один мій друг, але ми з ним не бачилися жодного разу.

Мені наснилося що мій двоюрідний брат приставав до мене уві сні. насильно поцілував. Проти моєї волі. Весь мій сон він мене переслідував. Я тікала.

Був пізній вечір, я збиралася їхати додому, поки мій хлопець збирався
я розмовляла з його братом і він мене поцілував, а я навіть проти була.

Вітаю.Я не пам’ятаю початок сну, я пам’ятай середину.Я пам’ятаю що ми зним цілувалися, можна сказати пристрасно, як ніби так і має бути, обидва були задоволені.Я прокинулась.Дивно що мені приснився такий сон я про брата взагалі не думала, і 6 місяців з ним не розмовляла й не згадувала його.брат троюрідний.

Наснилося, ніби ми з братом любимо один одного, цілуємося.І хотіли щось більше, але не вийшло

Була близькість між братом, який зараз дуже далеко, вообщем уві сні, ми вели себе не як брат і сестра

мені приснився сон як я цілуюся зі своїм двоюрідним братом в засос і нам було дуже добре разом до чого цей сон?

Сьогодні приснилося то як я цілу брата, але не як родича, а як улюбленого. і цілувала його в губи. Брат не рідний, а син батькової сестри. І ситуація була дивна уві сні. Був новий рік, я з татом була в магазині і замість картоплі взяла яйця, потім він пішов кудись, а я зустріла брата, він подарував подарунок, а я в замін поцілувала його в губи. після ми розійшлися і я пішла шукати батька.

Мені наснилося, що ми почали зустрічатися з братом і дуже часто цілувалися. Родичі не знали, а сторонні люди не здогадувалися що він мій брат. До інтиму не доходила, ми одягнені лежали під ковдрою і цілувалися.

були на встречінах у мого брата, він сидів на стільці, я підійшла до нього і обняла, а він потім мене поцілував, поцілунок був пристрасний і довгий

Доброго дня.Сьогодні мені приснилося що я гуляю по кладовищу днем ​​з братом.ми з ним давно не спілкуємося і чому він мені наснився не знаю. кладовищі до речі світле і чисте уві сні було. Брата я обіймаю і цілу. до чого все це

Мені сьогодні приснився сон як я цілуюся зі своїм зведеним братом під місяцем, я була в червоній сукні а він в костюмі ось хотілося б дізнатися до чого це

нібито таке вже було і ми цілувалися братом або це був сон уві сні не можу зрозуміти потім він підійшов до мене виставив руки і сказав якщо вибереш правою то одягнешся в синій і між нами чогось не буде а якщо ліву то ми будемо разом я вибрала ліву але як то вийшло що праву і я обняла його і сказала куди я від тебе піду потім ми цілувалися він прістовал пізніше пішов але з нами сиділа моя мама і його батько потім я одумалася мені було дуже погано і огидно коли він прийшов він хотів мене обійняти але я відсувалася потім сказала що треба поговорити ми пішли і я почала він сказав нібито не потрібно я не хочу це чути якщо я домовився він вдарить мене але я не боялася його я боялася що це все продовжиться я йому сказала ми ж брат і сестра це неможливо потім він схопився за голову і одумався і нібито зупинився час і цього не було пізніше я прийшла там сидів він моя мама і його тато ще це все було так схоже на реальність я молилася щоб я прокинулася але цього не було він дуже довгий і коли я прийшла в вітальню я побачила що вони сидять а між мною і братом ніби нічого й не було він забув мені було страшно я почала кричати що це все неможливо а вони почали сміятися пізніше я прокинулася
але справа в тому що мені снилися подібні сни тільки не з братом але в цих снах вони всі схожі вони різні на зовнішність але повадки одні й ті ж.
Будь ласка допоможіть мені!

Доброго дня, Тетяно! мені сьогодні 11.09.2015 близько сьомої вечора приснився сон про те що ми з двоюрідним братом їдемо з моря, чому то були одягнені по осінньому (було холодно, опале жовте листя), їхали ми в машині, його друг нас забирав з моря. він сидів на передньому пасажирському а я з ззаду його. ми про щось перекинулися парою фраз після чого він повернувся, ніжно мені посміхався, що то сказав а потім поцілував в губи і відвернувся назад. поцілунок мені був приємний, і таким реальним нібито наяву. його друг який забирав нас з моря навіть подумав що ми пара (хоча мій брат одружений і один це знає) так як не знав що я його сестра. до чого це сниться? допоможіть будь ласка, дуже переживаю з цього приводу

Вітаю. Мені наснилося, що в кімнату заходить двоюрідний брат, і у нас виникає почуття пристрасті. Ми починаємо цілуватися і хочемо продовжити, було приємно, але він зупиняється, і каже, що краще не треба. І я думаю, адже це мій двоюрідний брат. В реальності він є мій двоюрідний брат.

сниться сон входжу в квартиру і стоїть пере-домною брат (двоюрідний) і тримає в руках два букети троянд, а потім я сказала спасибі і він мене поцілував у губи потім я прокинулася

приїхали два двоюрідних брата, один живий, а інший вже помер 1.5 роки тому, я їм відкриваю двері цілу і запрошую увійти

мені сниться, що до мене приїхав двоюрідний брат, ми з ним кожен день гуляли, було весело, а потім я поїхала до подруги, потім він приїхав і ми лежали в ліжку і цілувалися .

Мені 17 років, моєму двоюрідному братові теж, однофамільці, наші тата рідні брати.
Так ось він до мене прийшов уві сні, ми були в селі у бабусі він носив мене на руках, і всі дівчата заздрили і кричали я теж так хочу, на руках у нього я цілувалася з ним в засос, я сказала йому що ти мій брат Вибачте мені потрібно йти)
Я пішла додому до бабусі, а він прийшов до мене я фарбувалася дуже сильно тональника, він притулився до мене і цілував мене в шию, я обняла його і обличчям вимазала його байку, він її зняв&# 8230; моя рідна сестра сказала йди помийся своїми улюбленими духами як ти любиш) але це були і правда мої парфуми, і запах мій улюблений-полуничний я його усвідомлювала, я завжди багато пирскаюсь) попирскалась і прокинулася)

Мені снилася уві сні как-будто я сплю і мене буде двоюрідний брат але незвично а поцілунком в губи. Раніше мені теж снилися такі сни але вони були еротичними.

Привіт, мені приснилося, ми з мамою лежали в ліжку, двоюрідний брат прийшов і відразу з нами лежав, він мене відразу обійняв і поцілував, і навіть не пам’ятаю

ми з братом були в якихось ошатних костюмах, а потім тікали в окрему кімнату щоб цілуватися

сниться мені сон що ми в школі і я зустрічаюся зі своїм братом і потім цілуюся з ним а його однокласники в шоці

Мені наснилося, що мій брат, він молодший за мене, почав цілувати мене в губи, багато разів по одній хвилині і посміхався мені. Нам було приємно.

Здрастуй, сьогодні мені приснилося що у кого то в будинку (моїх знайомих) я цілувалася з своїм двоюрідним братом кісток.Цілувалися ми в засос&# 8230; Згадували як раніше нам було хороші (просто ми зустрічалися)

Всього точно не пам’ятаю, але пам’ятаю що ми з братом були як дівчина і хлопець і поцілувалися уві сні пару раз&# 8230; а потім все таки вирішили що це не правильно і розійшлися без образ і продовжували спілкуватися як брат і сестра

Мені снилося як я у родичів на очах цілувалася з 2-х Юродний братом.

що я зустріла свого двоюрідного брата ми кудись їмо і сним в засос цілуємося

Вітаю.
Наснилося, що я сіла в машину до двоюрідного брата для того, щоб він відвіз мене додому. З нами була ще якась незнайома для мене жінка. Я згадала, що забула сонцезахисні окуляри у батьків, від яких і їхала, а вони мені повинні були знадобитися. Брат сказав не засмучуватися, що відвезе мене спочатку до батьків за очками, а потім додому. І в якийсь момент пуі він притягнув мене до себе і пристрасно поцілував. В реальності у цієї людини скоро весілля.

Мені наснилося що я цілувалася з двоюрідним братом який служить в армії

Мій двоюрідний брат сидів біля мене а потім почав наближатися і чіпати мене по всьому тілу. потім ліг на мене обіймаю і лапаючи почав цілувати.я не вириваючись добровільно цілувалася разом з ним і отримувала від цього кайф. потім він почав роздягатися і на цьому сон закінчився. сон був чорно-білим але тільки його руде волосся мали свій колір.

Мені наснилося ніби я стояла біля свого брата, а він лежав на ліжку і мені захотілося різко поцілувати його, але уві сні думала, про своє хлопця, з яким позавчора розлучилася.Я попросила брата встати і полізла цілуватися він відповів взаємністю, але при поцілунки я розуміла, що мій брат цілується так, як мій колишній хлопець.Після цього я прокинулася

Вітаю! Мені 3 дні тому приснився сон мій недавно померлий хлопець, ми з ним розмовляли, уві сні у мене, ми з ним мало не торкнулися губами. До чого сниться мені такий сон

Привіт з 5 на 6 вересня 2016 мені приснився сон. У ньому я цілуюся в губи з молодшим (повнолітнім) братом чоловіка, відчуття приємні і мені і йому теж. Був якийсь свято, ми зустрілися поговорили і так далі, а потім почали цілуватися.

Вітаю!Мене звуть Юлія, мені всього 11 років з половиною.Моєму братові 17, в цьому році буде 18 років.Мені наснилося, що виходжу з під’їзду від мами і тата і тут мене цілує брат.Я не могла керувати сном або могла не можу зрозуміти&# 8230; Але такий сон (тільки не багато по іншому) Мені снився до цього, приблизно 2 дня назад.Я іноді замислювалася про те, що начебто люблю брата трохи більше, чим любов сестрі до брата..Він мені рідний брат..

Мені наснилася що я лежу на ліжку і мій брат ніжно цілує в губи, а коли я запитала що ти твориш він мені не відповів і поцілував ще раз!

Уві сні &# 8212; какбутто я встаю вранці, і буджу свого чоловіка. З наміром зробити приємне чоловікові, я його цілу. А дивлюся це, мої рідний брат а не чоловік.

Я стою у ванній кімнаті, готуюся до сну, він підходить і просто посміхається мило потім цілує (в засос) ну я не розгубилася і теж його цілувала, я побачила що мама лежить на ліжку і може нас побачити сказала йому, його це не зупинило, потім він почав мені мастурбувати &# 8230; далі не пам’ятаю.

Наснилося, що приїхав троюрідний брат, і коли ми розмовляли з ним, він поцілував мене в губи, через поцілунок сказав &# 171; Я знав, що ти будеш тут, тому приїхав заради тебе&# 187;, потім міцно обійняв і сказав &# 171; відчуваєш?&# 187; І знову поцілував в губи.

Мені наснилося, що я була в гостях у родичів. Ми з дідусем зібралися йти і мій троюрідний брат теж. Все відбувалося влітку, ми йшли як ніби через торговельні ряди, як на ринку. Ми дуже багато розмовляли і сміялися, в реальному житті ми вже дуже давно не бачилися. Потім мій дідусь завернув за ріг і брат мене поцілував, причому так пристрасно, я спочатку здивувалася, але потім зрозуміла, що мені це подобається. Дідусь повернувся і ми перестали цілуватися і пішли далі, на протязі всього шляху, він намагався знову обійняти і поцілувати мене.

Я бачила в ВАСН як цілу сваего дваюрод ного брата в губи, і це було перед знайомими людьми, після цього бачу як ніби я боюся, що про це дізнається мама, до речі отпоцелуя у мене не було ніяких відчуттів як ніби мені це було без розлічних, наперед дякую.

Вообщем справа була так, спочатку снилося що то зовсім інше потім несподівано я опиняюся на вулиці поруч зі своїм троюрідним братом ми з ним гуляємо розмовляємо по парку потім вирішуємо прокотиться на машині, і підходимо до якого то вантажівці і я не розумію чому ж у нього зовсім інша машина . Він означає говорить не бійся сідай і ми їдемо. Їдемо їдемо і перед нами постає велика круті сходи а брат не перестає їхати і ми їдемо вгору по цих сходах і чим вище тим кузов машини переважує кабіну і вже коли під’їжджали до самого верху я розумію що ми зараз перевернемо ми кричимо і несподівано він їде вниз . А потім ми опиняємося будинку і на початку я лежала на дивані а брат сидів поруч і ми починаємо біситься він мене шекотіт талкана а я сміюся і закриваюсь від нього а він начебто і грає але в той же час намагається мене обійняти. І тут він каже почекай давай почнемо спочатку я його запитала всмвсле? Він каже прибери руки від особи
Я прибрала і він нахиляється і цілує і найголовніше я відповідаю йому взаємністю у нас відбулася довга поцілунок а потім я встаю і виходжу з кімнати і потім прокинулася.

Мені наснилося що я цілуюся закритими очима з незнайомим але симпатичний хлопчик а коли я їх відкрила я побачила свого брата!

Я прийшла до брата додому (в гості) після школи (хоча в реальному житті так не роблю). Ми сіли на диван, і тут він повертається до мене і ми цілуємося, поцілунок був довгий і приємний.
Зарание спасибі за растолкование

Ми розмовляли з братом.і яя запитала коли він збирається робити пропозицію своїй дівчині на що він просто мене почав цілувати в засос

Наснилося що я цілуюся в засос зі своїм двоюрідним братом, і це було дуже приємно. Потім він мені запропонував зустрічатися і я погодилася, уві сні у мене були до нього почуття не як до брата і у нього до мене, хоча ми знали що ми брат і сестра. Після цього я вирішила розлучитися зі своїм хлопцем (в житті часом у мене є бажання з ним порвати). Потім сон обривається, і я бачу що перебуваю в кінотеатрі, зі мною маленька дівчинка 2-3 рочки, я називаю її донькою. Один сеанс ми просиділи нормально, а на другий з ними сіли два незнайомих хлопця, через них я відчувала неспокій і тривогу. Коли все закінчилося, ми вийшли звідти, і я зустріла свого знайомого, він здивувався що у мене є дочка. Коли ми йшли додому, я розуміла що зустрічаюся і живу з братом, але він зараз поїхав на заробітки. (В житті він дійсно поїхав туди).

я зустріла брата в маршрутці. потім ми з ним вийшли і пішли в гості до нього. там виявилося багато наших родичів, і ми поцілувалися в кімнаті (було світло)

Приснився сон з середи на четвер, що ми цілуємося, обіймаємось з братом мого чоловіка. Раніше ми були в сексуальних відносинах&# 8230; до чого це.

Двоюрідний брат Рауан був удома, він мене підняв, ми веслами, він опустив мене на землю і наші щоки торкалися, і ми почали цілуватися&# 8230; Він пообіцяв поїхати на море&# 8230; його сім’я приїхала з моря до нас&# 8230; у його рідній сестрички Раушан були подушки&# 8230; він (двоюрідний брат Рауан) привіз точно такі ж подушки мені&# 8230; друга двоюрідна сестра Алія нічого не отримала і образилася&# 8230; після я згадала інший сон але я уві сні не знала що це був сон який бачила раніше&# 8230; в тому сні мені не дісталося подарунка а сестрам Алієй і Раушан дісталися &# 8230; і привела їй приклад щоб вона не ображалася&# 8230; після брат Рауан взяв мене, Раушан і свою дівчину Малину на море&# 8230; але більше всіх приділяв увагу мені

Він був в положення напівлежачи, а моя голова була на його ногах. Я поклала свої руки йому на шию і почала притягувати до себе, ми цьомнули один одного в губи 3 рази, а потім в 4 раз я його почала цілувати по серйозному він відповів на поцілунок, але тільки один раз, але ось в чому справа в цій життя у мене немає брата, але я пам’ятаю як я називала того хлопця своїм братом.

Мені приснився мій двоюрідний старший брат. Точніше, що він поцілував мене в губи так, немов це було реально і потім я його. Незабаром уві сні він сидів зі мною і схилив свою голову мені на коліна і лежачи так, говорив зі мною.

Цілувалася в губи з зведеним братом в рамонтічной. Обстановці у себе вдома і брат сказав не говорити про це татові з мамою

Приснився брат двоюрідний, як він хоче мене, уривок запам’ятався як під одеалом ми цілуємося пристрасно і ніжно&# 8230;

Приснився поцілунок в засос з двоюрідним братом. Хотіла від нього відійти, але він мене тримав. Поцілувалися на вулиці і мені дуже сподобалося

Доброго дня! Мені наснилося, що я в стосунках з двоюрідним братом. Ми м ним цілуємося, але мені противно. Але факт в тому, що він насправді живить до мене теплі почуття.

Мені наснилося, що я приїхала до хрещеного брата. І ми почали цілуватися в засос. Після я пішла годувати хвору сестричку

Мені наснилося що я обіймаюся і цілуюся з двоюрідним братом) причому мені це подобалося, поясніть будь ласка)

Привіт, мені приснилося що я пристрасно цілуюся з кузеном в губи, і розумію що між нами виникає бажання зблизитися

Я була на день народження тата, з яким не бачилася дуже іншого років (мої батьки розлучені). І на сцені викликають дітей батька, але мене він не назвав і я заплакала і побігла кудись. Там був двоюрідний брат, (уві сні я знала що він брат) він заспокоїв мене потім я закохалася в нього і він поцілував. Але ми знали що не можемо бути разом, після поцілунку він був мовчазний і ніби сумував. Сон спочатку був яскравим потім чорно білим

Сидячи вдома у двоюрідного брата він почав мене цілувати ніби ми пара це був не просто поцілунок в щічку це був пристрасний поцілунок в губи, після ми гуляли десь і він поводився ті ніби ми пара

З родичами за столом. Потім йдемо на балкон з братом, але він далекий родинний брат. Розмовляємо стоїмо, потім цілуємося в губи. Я бачу як з боку ситуацію, т в голові майнула думка що він же одружений, навіщо ми цілуємося?! І ми йдемо прогулятися. потім прокинулася.

Привіт недавно л мені приснився сон що я цілу свого двоюрідного брата в шию а брат з боку мами син мого дядька і що означає цей поцілунок

Я поцілувалася з троюрідним братом. Ми були у нього вдома. Спочатку розмовляли, а потім поцілувалися.

Я лежала на спині, старший брат (двоюрідний) сидів поруч, з кимось розмовляв, потім різко поцілував в губи

мені наснилося що я була в магазині і комне підійшов мій двоюрідний брат і він мене поцілував у губи

мені наснилося що я була в магазині і комне підійшов мій двоюрідний брат і він мене поцілував
В реальному житті я з ним не спілкуюся і у нас досить натягнуті відношення а уві сні він посміхався і радий в прістсвіях мене

Була ніч, Я спала мене розбудив мій старший брат, обняв мене і сказав йди сюди сонце і почав мене цілувати, я прокинулася в шоці

Ми були в будинку, мій брат дивився з моєю сестрою відео (я чомусь ревнувала) після цього і мій брат і я лежали на ліжку, потім він попросив обійняти мене, і ми обіймалися лежачи в ліжку десь хвилину. Потім я його навіщо то поцілувала випадково зіткнулися губами, а він запитав: "ти про що думаєш? зовсім чтоли?». Потім прийшов дідусь і сказав що відлітає в кінці жовтня в Білорусь. Потім він пішов. Потім брат мене запитав: а ти мене ревнуєш? І щось він ще пробубонів. І я прокинулася.

Снилося що стою з братом в кафе, і мені прикро иль самотньо незрозуміле почуття, і я тінусь до брата обійняти його, він мене обіймає міцно і трепетно, ніжно, як своє дитя, дуже теплі почуття відчувала, потім прекращаються обійми і його рука на моїй щоці, і я знову відчуваю якісь незрозуміло теплі і Іскриня почуття захищеності, тягнемося один до одного торкає один одного губ ніжний поцілунок, потім в голові у нас обох пробігла думка, ми ж брат з сестрою але це нікого не злякало, таке відчуття що з ангелом цілувалася, до інцесту я ставлюся нейтрально.

уві сні ми зустрілися з братом після його плавання на зеленій спортивній яхті на воді, після чого він міцно мене обняв і спробував поцілувати в губи листопада ухилилася і підставила щоку т.до. був ще якийсь чоловік поруч з нами. потім ми опинилися в якомусь приміщенні і я пішла у ванну (з думками про те що зараз між нами відбудеться секс). Потім постукали в двері і я швидко одягнувшись вибігла з ванни боявшісь відкрила двері передбачала там побачити батька (який наяву виглядає навіть не так- уві сні мені здавалося що він високий і сильний і мене захищає від усього і опікується, а в житті все дуже сумно за цього приводу), але побачила жінку (нібито маму мою уві сні, але в житті вона теж не так виглядає) і на цьому я прокинулася.

сутінки.бачу двоюрідного брата, він підходить до мене і цілує мене в губи, обіймає, як улюблений чубків а не як брат, потім ніяковіє і тікає, я вирішила його наздогнати, і сказати що люблю його, потім продовжилися поцілунки і обійми, після в кімнату вошол мій чоловік і ми зробили вигляд що нічого не було

Я зустрічалася з хлопцем, який в один момент мене спробував згвалтувати. І я випадково зателефонувала синові, свого нерідного дядька. З яким у нас теплі відносини, і навіть він мені подобався, але одна проблема-різниця в віці 13 років.
Уві сні, він мене рятує від хлопця, і ми починаємо дуже добре спілкуватися. І в один момент, ми дивилися фільм, скаженіли і поцілувалися.

Снилося, що я цілувалася з двоюрідний братом і це було приємно і взаємно він цього теж хотів, тому що ми ховалися від усіх, що б ніхто нас не побачив.

Брат був нібито врятованим від вбивства, коли я знайшла його я природно зрадівши підбігла в сльозах і обняла його. А він в свою чергу почав цілувати мою шию і говорити що йому все одно хто що скаже.

здрастуйте, мені приснилося що ми цілуємося в губи з троюрідною сестрою причому так, ніби не брат з сестрою а хлопець і дівчина, після вона мене про щось просить, що це означає?

Ми були на нашій не великий дачі з усією родиною, і як то так вийшло що я зі своїм зведеним братом спала в одному ліжку, ми просто піднімалися і мені було приємно. Потім ми поцілувалися і нас побачила мама, далі вона розповіла про це моєму батькові і він був дуже злий не підпускав нас з братом один до одного а мама не була так вже й проти потім ми з ним шукали способи побути разом ховаючись від батьків в результаті все вийшло. Сон був дуже приємним і теплим мені не хотілося прокидатися

Уві сні зустрічалася з братом, і він почав цілувати і я теж його поцілувала, був дуже пристрасний поцілунок. Він дуже симпатичний, і подобається всім моїм подругам, дуже порада що є такий брат. І так він двоюрідний

Купила сир йду додому раптом побачила двоюрідного брата кинулася йому в обійми і він в щоки цілує і питає чи піду я заміж але за кого не говорив і мене в цей момент розбудили

Ми кудись їхали, потім зупинилися вийшли з машини і кружляли в танці, потім він до мене наблизився і ми поцілувалися

Точно не пам’ятаю але з початку ми цілувалися з мовою з моїм молодшим братом а потім з якимось чоловіком спочатку цілувалися а потім у нас був секс. поже нібито щось а * н * а * л * а з моїм братом

Ми розмовляли з братом лежачи на дивані, він був ззаду наді мною, я що то йому говорила, а він ніби не втримався і почав мене цілувати і ставити засоси. Я піддалася.

Зустрілися ми на вулиці з братом чоловіка і пішли гуляти 2ЕМ. Потім він обійняв мене і взяв за руку. Далі ми дуже добре і ніжно спілкувалися. Потім ми прийшли в парк і він мене поцілував. Ми дуже класно провели разом час. Потім він почав говорити, що у нього дочка і якщо він піде, то йому доведеться платити аліменти

Мені приснився поцілунок з моїм братом. Брат був нерідною, а двоюрідним. Ми відпочивали за кордоном з батьками. Після ми почали зустрічатися і все закрутилося. До чого це?

Привіт, уві сні я 2 рази поцілувала родича, а він не відповів на поцілунок. Коли я намагалася поцілувати його в третій раз він відвернувся і нас застала моя знайома. Я почала вигадувати відмазка.(Я їй сказала що мені щось в око потрапило).

Цілувалася з братом хлопця, за його спиною, таке снилося вже 3 рази, снився так само секс з його братом, я навіть не знаю що це може означати

Ми бігли від кого-то, потім коли ми вже спокійно йшли, я розплакалася, мій двоюрідний брат помітив, підійшов, намагався заспокоїти словами, я не заспокоїлася, потім він мене поцілував.

Мені наснилося що син вітчима приїхав з іншого міста (він там живе, і повинен приїхати скоро) і при зустрічі поцілував мене в губи син мого вітчима, і поцілував зовсім не як сестру а саме як дівчину

Мені подобається мій брат, і мені приснився з ним поцілунок, коли я його цілувала у мене в роті був льодяник, а після поцілунку він став схожий на корейця, у нього стали червоно-рожеві губи, а потім він сказав, що йому понраівлось

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ