Сонник поцілунок в Очі 😴 наснилися, до чого сняться поцілунок в Очі уві сні бачити

Поцілунок в очі сниться – ваші найпотаємніші мрії ось-ось здійсняться. Відчуття свята і твердої впевненості в тому, що скоро все буде дуже добре.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився поцілунок в Очі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться поцілунок в Очі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. Я Дар’я. Вік не має значення, скажу одне, я школярка.
Так ось, недавно мені прісної сон. Останній день навчання і урок англійської, ми з 2 групою дивимося фільм на англ. і тут до мене підходить хлопчик який мені подобається, він рази 3-4 поцілував мене в око, лівий. Після я сказала що він робить, а він посміхнувся і сів на своє місце.
Мене дуже хвилює що означає цей сон, напишіть по можливості швидше,
спасибі.

Сьогодні приснився сон, що зустрілася зі своїм хлопцем у вестибюлі метро, ​​ми про щось розмовляли, потім я стала цілувати йому очі.

Колишній чоловік-в розлученні майже 20 років.Стоїмо в черзі на покупку-оплату відпочинку біля моря, я пропоную додати свої гроші до його і купити більш дорогий номер (плануємо спільний), син буде з нами.Він перекладає свої гроші пачка по 1 тис.руб в мою коричневу, замшеве сумку.Я стою, настрій хороший, спокійний.Він цілує мене в око (правий)

цілував в очі знайому вагітну дівчину (дружина мого друга) відчуття були теплі стан впевнене. але таке відчуття що вона мені дуже подобатися хоча в житті таких відчуттів до неї не відчуваю а може намагаюся не відчувати. здавалося що у неї взаємні почуття до мене.

цілувала в очі і лоб сплячого колишнього чоловіка з якоюсь жалістю.(Ми з ним в жахливих відносинах, воюємо за дітей)

Вітаю! Сьогодні мені приснився сон, в якому мій коханий чоловік з яким не бачилися близько 13 років цілував мене в очі&# 8230;

чоловік цілував мої заплакані очі, чоловік сторонній, але почуття було таке, що я його знаю. Цілував очі так сильно, що у мене залишилися сліди як синці або синці. Коли він пішов, я виявила такі сліди коли дивилася в дзеркало. Мені було соромно, що хтось побачить моє обличчя.

Мене звуть Юлія. Я студентка. Наснилося, що один молодий чоловік з моєї групи, який мені симпатичний, кілька разів поцілував мене в очі і з загадковою посмішкою кудись пішов. Заздалегідь дякую

Спочатку я була на якийсь бельгійської весіллі (не знаю, чому саме на бельгійській, але її так все називали). Мої батьки були зі мною, але жахливо сумні. Я весь цей час танцювала разом з професійними танцюристами на весіллі. Потім я потрапила в якийсь магазин, який виявився місцем святкування весілля. До мене підійшов молодий чоловік. Він плакав. Я запитала, в чому справа. Він відповів, що у нього померла тітка. Тоді я його обняла і прошепотіла на вухо, що у моєї мами померла хрещена. потім він повів мене танцювати і поцілував у очей. На цьому сон закінчився.

Наснилася Джуна (цілителька) ми з нею розмовляли і вона попросила, щоб я закрила очі, я їх закрила вона мене поцілувала в очі і через закриті очі побачила красивих яскравих метеликів, що літають над галявиною, потім я відкрила очі і Джуна посміхаючись спитала, що я бачила і я їй розповіла це сон.

Наснилося що я лежу і мій співробітник підійшов і з такою турботою поцілував мій ліве око потім правий. Таке відчуття було як зразок він мене жаліє. Потім приснилося, що я блукаю по темних кімнатах і мені дуже страшно, я весь час намагаюся намацати вимикачів. Потім втратила свідомість і різко прокинулася в кімнаті темній з великими вікнами було дуже страшно.

Асал Алейкум!Доброго всім ранку! Я сон бачила з п’ятниці по суботу, бачила себе тітку і у чоловіка маму але її мигцем, ах та й у чоловіка батька, і в цьому ж сні я бачила дваіх мені не відомих хлопців. тож мій сон..Я і моя тітка їхали в квартиру робити ремонт, і коли ми приїхали піднялися на потрібний поверх і там стояли двоє хлопців. Один з них посміхаючись дивився на мене, ми зайшли в приміщення я пішла переодеватся і відчувала погляд на собі того хлопця . але ні кого не було крім тітки і мене. Ми закінчили і вийшли з будівлі на автобусну астановка, тут позваний у чоловіка мама і снагоном на мою тітку мовляв де ви і т.д. коли ми сіли в автобус слідом за нами пішли ті хлопці і тут у мене очей захворів і я закрила шпалери очі. І той хлопець каму сподобалася я швидко поцілував мене в той очей і зник, потім я відкрила очі і довго його шукала серед посажіров але на жаль&# 8230; раптом ми Стетем окозалось у батька мого чоловіка ми йому поїсти дали і я тут потім згадала того хлопця і мені так приємно стало на душі і я прокинулася..скажіть що це? До чого сон де цілують тебе в очі? Дякую заздалегідь.

Людина кинув мені в куточок ока чорний камінь, потім я підняла це ж камінь і кинула в нього, а в кінці ця людина цілував мене в куточок ока, тому що мені було боляче

Вітаю! сьогодні мені приснився хлопець з яким я не зустрічаюся, але він мені подобається.. ми ходили уві сні разом і він поцілував мене в око.

приснився що чоловік, який дуже подобався, якого не бачила пів року, про який вже забула, у мене вдома і його ніжний поцілунок моїх очей.

мені наснилося що мене цілували спочатку в одне око потім в інший а спочатку хотіли побити той хто цілував.

Сон приснився днем, я зустріла на ринку свою рідну середню сестру з її чоловіком на ринку, він мене радісно обняв і кілька разів поцілував в губи, потім став цілувати моє око зачіпаючи ресніциресніци.Сестра теж мене поцілувала вітально.Сон за враженнями приємний.

Я обняла свою кохану людину в машині, коли ми їхали. А він поцілував мене в око. Це було дуже романтично. Я не хотіла прокидатися

Наснилося, що до мене підійшов гарний хлопець і наочно при всіх встав впритул і поцілував в око, а у мене очі стали від цього сльозитися.

Чоловік відмовився цілувати мене в губи і сказав що не хоче і не розуміє чому не хоче і потім поцілував мене в очі

Приснився як улюблений цілував мені очі, а я не хотіла щоб він цілував боячись що Растані . вже другий раз сниться мені цей сон . І кожен раз я не хотіла щоб він цілував мені очі уві сні

мені наснилося, як я цілу в закриті очі, ніс &# 8212; чоловіка, з яким розлучилася 10 днів тому, за його ініціативою .

Вітаю! Сон починався ось так: я сплю на вулиці і приїхав 3 дорогі шикарні машини, вийшли 3 бізнесмени молоді красиві чоловіки. Один з них підходив до мене і познайомився, і я очі закривала, потім він погладив моє волосся, обличчя і поцілував мене в очах, потім через кілька час він мені багато кільце подарував і ОНТ як то на млем пальцях перебував, і мамі теж комплект подарував , потім ми погуляли вночі, і його друзі в ресторані посиділи і не оплачували ми пішли оплатили рахунок, потім що то не зрозуміло каша малаша і я прокинулася. ! спасибі

У мене лікується пацієнт. Він і приснився. Я спочатку поцілувала його в щоку з його дозволу потім поцілувала його в око.

Піддався дівчині якої подобаюся на поцілунок але вона зробила засос в око для того щоб у мене проблема перед дружиною і сказала значить буде війна я прийшов додому дивлюся в дзеркало і кажу що мене олеся вдарила в око але дружина сказала так тобі і треба

Мій педагог по танцях, який мені дуже близький. Побачив мене уві сні ласкаво назвав і поцілував в око і лоб

Доброго дня!
Мені приснився сон, в якому мій тато поцілував мене в закритий очей (здається в лівий). Він зараз живе далеко. Ми давно не спілкуємося. Що це може означати ?
дякую.

Чоловік цілував мої очі, як люблячий чоловік, по черзі кожне око, я відчувала його губи на нафарбованих віях і по-моєму це був актор Олександр Абдулов, уві сні він був молодий)

Дівчина яку я люблю міцно поцілувала мене в праве око. Ми зараз з нею посварився, але цей поцілунок я не можу зрозуміти до чого

Я ось вже 2 тижні як плссорілся з дівчиною яку я люблю, і щас я її побачив уві сні.
Уві сні вона багато багато цілувала мені в очі, у мене були дуже хороші почуття в цей час.

До чого сниться цей сон ?

Я недавно познайомилася з хлопцем в соц.мережах. Давайте назвемо його Кирилом. Сьогодні саме він мені наснився. Це вже сон. Спершу він пише мені, щоб я спустилася на перший поверх, я була на поверх вище, і попросив постояти поруч зі столом. До речі в реальному житті я його ніколи не зустрічала. Так ось далі я його бачу і посміхаюся йому, а він зробив вигляд ніби мене не бачить і не знає. Думаю ну ладно, хоча було трохи прикро. Потім через деякий час він повертається з подарунком і був трохи п’яний. Подарунком билa кутрка рожевого кольору. Я його з якості подяки обняла і поцілувала в щічку. Потім ми мило поспілкувалися, я могла вільно жартувати на різні теми і так далі. Далі не пам’ятаю як, але ми опинилися в квартирі і там я одягла куртку, вона виявилася мені мало завелика і тоді він сказав, що я можу носити її зі смугастою кофтою (я якраз вчора носила цю кофту). Далі з’являється моя найкраща подруга, яка в реальному житті знайома з Кирилом. Вони виходять з квартири, залишаючи мене одну. Вона відкрито його запитує, що він відчуває до мене, а він відповів типу а..еее. Ну немає. Ця розмова я не чула, про це розповіла мені подруга уві сні. Потім Кирило заходить і прощається зі мною, цілуючи в ліве око. Це було дуже ніжно. Я так ніяковіла. Після коли він вийшов з квартири, я побігла до своєї подруги і було хотіла розповісти, що ж він зробив, як раптом він заходить назад в квартиру і просить, щоб я лежала разом з ним просто так. Він щось на зразок тримав на руках, але не можу згадати. Я, радісна після поцілунку, говорю так. Ми вже лежимо на ліжку, не обіймалися і тим більше не цілувалися. Потім йому дзвонять батьки, про що то базікають, я питаю де твої батьки, він відповідає, що вдома. Їхній будинок був багато влаштований. Все це він говорив мені з якою то ніжністю. І на цьому нічого не пам’ятаю. Цей сон може що-небудь означати? Якщо що по відношенню до Кирила я не відчуваю закоханість, але є інтерес і якщо чесно можу навіть і не думати про цю людину і тим більше перед сном про нього не думала

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ