Сонник Поцілунок в голову 😴 приснився, до чого сниться Поцілунок в голову уві сні бачити

Приснився поцілунок в голову – відчуваєте потребу в турботі, особливе якщо сновидіння має тенденцію до повтору.

Вам доводиться покладати чималі надії на зустріч партнера, який зможе поставитися з розумінням до ваших потреб.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Поцілунок в голову, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поцілунок в голову уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, що я перебуваю в одній кімнаті зі своїм колишнім коханим і його братом, у мене коротка стрижка, я надягаю пальто і випадково удараюсь головою о полку настінну, мені дуже боляче, починаю плакати.брат сміється, а мій колишній цілує мене в тім’я і заспокоює. Але я точно знаю, що у нього є дівчина, але мені приємно що він так добре до мене ставиться.

Їхала в автобусі. Сиділа позаду всіх. Заходить мій хлопець і починає від радості цілувати мене в голову.

Я і чоловік якого я люблю але ми довно не разом ми з ним стоїмо в воду при солце, сонце дуже яскраве. Але ми соялі не самі а там били мої і його брати і сестра і ми стояли в лінію на проти сонця. Він на одному кінці я на іншому але він бере пірнув у воду і окозался біля мене потім все встали по різному він поцілував одну дівчину ти потім мене в лоб.
Потім начебто через вікно я бачу що він їде на машині з іншою дівчиною.
Я взяла і роздряпала ножем машину

Я гуляла з хлопчиком, який мені подобається, ми зупинилися, він ззаду обійняв мене і поцілував в маківку, потім ми продовжили йти за руку, а я поклала голову йому на плече

Я закохана в хлопчика, він друг мого дитинства
Наснилося, що я його обгяла і поклала голову на плече, він обійняв мене і поцілував в голову

Добрий вечір, Тетяна. Сьогодні мені приснився ось такий сон: я сиділа в школі на уроці, ззаду підійшли 2 однокласника і один з них другому сказав:&# 8217; не чекай-дій&# 8217;. Після цього другий поцілував мене в потилицю і обійняв. Будь ласка, напишіть мені значення цього сну. Спасибі заздалегідь!

Людина, яка дуже подобається, нібито повернувся на роботу (уві сні це було не робоче місце, а незнайоме мені приміщення). Нашу зустріч там смутно пам’ятаю, підійшов чоловік незнайомий, я начачала діалог з людиною який подобається, після щось сталося. Я схопила коханого за руку, після він поцілував в потилицю. Потім він зник

Це було дуже коротке закінчення сну. Уві сні я спала і ніби як уві сні чула свого найближчого друга, він заходив в кімнату і сів на край ліжка і поцілував мене в голову

Хлопчик який мені подобається уві сні спочатку поцілував мене в голову, а потім взяв за руку і ми кудись пішли. Все відбувалося в одній школі, але ми з різних шкіл.

Вітаю! Сон полягає в тому, що у мене було день народження, і я запросила багатьох, в тому числі і хлопця який при зустрічі поцілував мене в голову! Хлопець-мій знайомий! Підкажіть будь ласка, що це означає?¡

Здраствуйте, мені приснився такий сон як мій друг пришол до мене, хоча у мене є хлопець, після того як він пришол він мене посадив на коліна і просто поцілував, я побігла на ліжко лягла під ковдру і сказала я хочу спати, він мені відповів я тобі казав йди спати, потім коли я лежала він хотів леч сомной, але сказав, ох не пробачить мені Настя цього, ну ладно і ліг він прибрав моє волосся, але я особи не бачила його і він сказав що любить мене . Після цього він зібрався, взяв гітару і пошол на вулицю почав грати . А моя подруга Настя грала на трубі і сказала це їй дав якийсь хлопець, я побачила свого друга підійшла він сів на гойдалку і я підійшла до нього, якимось чином у його волосся стали зеленим кольором я поцілувала його в голову ми пішли я йому сказала що він в чорному списку в соц.мережі у мене і додала що Саша мене ревнує, хоча його теж звати Саша

Я була на весіллі зі своїм хлопцем.Дівчата-гості запропонували йому сфотографувати нас разом і він поцілував мене в голову. Але голова в мене була чомусь брудної (не жирна, а саме брудної, як у бродячої собаки)

Людина, який поцілував мене в потилицю, ми з ним не спілкуємося, але знайомі і були в хороших відносинах, зараз я не знаю які вони, тому що я розмовляла з його подругою і сказала що він неправильно вчинив, після чого той же розмова відбулася між нами трьома і після цього ми не бачилися, а не бачилися, тому що ми не такі близькі друзі. Мені здалося, що я вчинила неправильно, поговоривши з подругою, а не з ним, але в цілому нічого поганого не сталося.

Я, колишній хлопець, якого я дуже люблю і ми розлучилися недавно, мої друзі сиділи за одним столом. Я встала і пересіла до мого улюбленого, колишнього хлопця. Він обняв мене і поцілував в маківку.

Сон приснився з суботи на неділю. У ньому мене обняв і поцілував у голову хлопець, який мені дуже подобається. Але перед тим як він мене обняв, він попросив мій мезинец

Пам’ятаю з того моменту, як я сидів зі своєю коханою на дивані, поруч стояв і в жартівливій формі, при цьому сміючись сказав набридли ви вже цілуватися після чого моя кохана поцілувала мене в ліву скроню.

Як і моїми спогадами я була в гостях у своєї сусідки тітки Галі. Я пам’ятаю, що її квартира була такою ж планування, як Надина. Запам’ятала одну річ, що в душі прям перед тобою був зіницю, він завжди відкритий, але я його закрила. Після душу я пішла у великий зал. Я увійшла в кімнату. На невеликому дивані сиділа моя подруга, а поруч з нею Н. Вони щось люто обговорювали між собою, в руках у Н. було дві книги, одна велика, інша зовсім маленька. Я підійшла до них, щоб приєднатися до розмови. Вони обговорювали російського поета Бродського, при цьому Н. тримав в руках саме його книги. Побачивши мене Н. встав з канапи, поступившись мені місце. Тепер я сиділа з подругою, а Н. стояв позаду нас спостерігаючи за нами.
-Ви любите Бродського?,- Запитав мене Н.
-Так, чи любиш ти його ?,-Запитала мене моя подруга
Не пам’ятаю, що тоді я відповіла, але після цього Н. дав мені книги, які він тримав у своїх руках. я швидко подивилася велику, і віддала її. Маленька ж книжечка, чомусь зацікавила мене, я почала розглядати її. Н. стояв прямо за мною і спостерігав, що ж я скажу.
-Ну, що ви скажіть, &# 8212; він почав тягнути свою руку за книгою, але я повела я її вперед і почала перебирати її з однієї руки в іншу, щоб він не зміг забрати її в мене, &# 8212; але у мене ж сьогодні день народження, &# 8212; сказав Н. майже лежав на моїй спині, настільки далеко мої руки відсунули книгу від нього. Ми з подругою сміялися над його спробами забрати її, але чому то його слова зупинили цю боротьбу, я почала думати про те щоб повернути книгу, як відчула легкий поцілунок на своїй голові. Н. відвернув голову від моєї подруги, і ніжно поцілував мене в ліву частину голови, при цьому його руки і тіло лежало на моїх плечах і руках. Вона навіть нічого не помітила, а я повільно віддала йому книгу і почервоніла.

Зустріч з другом, якого не бачила АОТ вже 3 тижні. Не пам’ятаю, чи то це було при зустрічі, чи то по закінченні прогулянки, але ми обнялися (а він вище на голову) і він поцілував мене в маківку. Я просто посміхнулася. Був пізній вечір. горіли Фанарі.

Приснився мені сон, ми з подругою сиділи розмовляли у мене вдома, потім з’явився мій знайомий і поцілував мене ззаду в голову дуже швидко я злякалася і озирнулася і він стояв і соромився.

Уві сні ми з подругою сиділи і розмовляли, з’явився знайомий хлопець, і поцілував мене ззаду в голову раптово, я злякалася і озирнулася, він стояв соромився, так він довго стояв і нічого не говорив, я тільки намагалася щось сказати.

Ми йшли з друзями (гуляли), а коли всі почали йти додому один взяв мене за руку і він цілував в голову протягом всієї дороги

Вітаю! Мені наснилося, що хлопець який мені подобається, що ми з ним сиділи наче на дивані і він мене обняв і цілував в голову.

Яцеловала чоловіка в голову, ми обіймалися, а за спиною у чоловіка сидів хлопець з маленькою дитиною / їх я не знаю /

Я стою на кухні він же салат а мій хлопець, хоча насправді у мене його немає, спочатку сидів на стільці а потім підійшов до мене і почав цілувати в голову, потім прийшов брат і що то сказав що мій хлопець почав ревнувати

Мені наснилося, що мене цілує в верхівку хлопець з яким ми разом працюємо. І це викликає у мене несподіванка і задоволення

Я сиділа з подругою на вулиці підійшов незнайомий хлопець і поцілував мене в голову, так ніжно як ніби ми з ним разом і поруч сидів мій хлопець, він навіть не звернув увагу

Мені приснився хлопець який мені дуже подобається, вже приблизно пів року.Мені снилося що ми лежимо у мене вдома, він лежить у мене на колінах і я цілу його в потилицю, чи може це означати що або?

Привіт, чоловік танцює зі мною повільний танець, обіймає міцно і цілує в голову верхівку три рази, а сам вродеби каже що нікуди нехочет тпускать

Все відбувалося в школі, тільки я була в окрузі зі своїми однокласниками біля кабінету історії. Там ми зустрічали нашого нового однокласника. Спочатку він обійняв однокласницю і дивився і посміхався мені, потім я йому посміхнулася і кожен почав представлятися. Потім я по сходах почала спускатися і цей же хлопець поцілував мене ззаду в голову, знову посміхнувся і пішов.

Знайома поцілувала мене в маківку і обняла зі спини говорила що дуже порада мене бачити&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;

Вітаю.
Ми стоїмо з однокласниками, у мене на руках гарненький малюк (не знаю чий, я не замужем), потім мій однокласник (який я в таємниці його люблю) привітався з усіма, коли прийшов до мене поцілував мою голову і обійняв мене. Все відреагували нормально, тільки я була в шоці.

добрий ранок.
Уві сні бачу що я в салоні на роботі сиджу притуливши голову на стіл як би підлозі лежу і мій колега по роботі кілька разів цілує мене в голову дуже ніжно, він думав що я спала .І все)

Ми сиділи з хлопчиком, дивилися телефон, я просто до нього нахилилася, а він мене поцілувала в голову

Я пішла з компанією гуляти в цій компанії є людина яка мені подобається ми з ним завжди разом ходили розмовляли і тут ми все вирішили поісесть на лавочку а ми з чоловіком який мені подобається стояли поруч і він мене поцілував у голову і пріжаліменя до себе і ми стояли в обіймах

Мені приснилося что ві будете вдягатіся до менш чим я не знаю як це Було 2 годіні ранку до вечора підійде для мене це важліво для шкірного тобто на цілий ряд других за собою накладення Арешт на

Я, друг і подруга були на морі, один лежав обличчям до моря, подруга ж боком, море було спокійне і тому лежали дуже близько до моря, в якийсь момент мені захотілося закопати їх ноги в пісок, я запропонувала подрузі, вона відмовилася, і я підійшла до одного до його ніг присіла навпочіпки, і запитала, він нічого не сказав у відповідь, але я все зрозуміла, і тому все одно не расстроевшісь пішла до моря села на пісок десь в підлогу метрі від одного і вирішила, що буду сама капашіться в піску, в якийсь момент один встав підійшов поцілував мене в маківку і ліг назад.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ