Сонник Поцілунок 😴 приснився, до чого сниться Поцілунок уві сні бачити

Сон про поцілунок обіцяє увагу з боку протилежної статі. Зумієте отримати заслужене визнання, ваші старання оцінять по заслугам. Про вас згадає персона, від якої не сподівалися отримати подяку.

Ви цілували близької людини уві сні?

Поцілувати зятя уві сні ▼

Наснилося, що цілуєте зятя – приготуйтеся до клопотів. Очікується отримання не дуже радісну новину, через яку турботи тільки збільшаться, доведеться більше працювати.

Ви були знайомі з людиною якого цілували?

Сниться поцілунок з домовиком ▼

Сниться поцілунок з домовиком – настає період спокою, гармонії сімейного життя. Відносини з домочадцями будуть будується на довірі, все, що відбувається в родині буде вас тільки радувати.

Цілуватися з ворогом уві сні ▼

Цілуватися з ворогом за сонником Fеlomеna віщує досягнення успіху в примиренні з одним. Трапилася між вами сварка буде довго не давати спокою, проте відносини знову повернуться в колишнє русло.

Приснився поцілунок з однокласником ▼

Приснився поцілунок з однокласником – в скрутну хвилину зумієте отримати підтримку колишніх друзів. Не виключено, що комусь із них необхідна ваша допомога у важкий момент. Проявіть чуйність, це не залишиться непоміченим.

Цілували ви дитини уві сні?

Яким був ваш поцілунок уві сні?

Сниться повітряний поцілунок ▼

До чого сниться повітряний поцілунок? Сновидіння є символом мрійливості, платонічну любов. Не виключено, що воно відображає вашу неготовність до серйозних стосунків.

Приснився поцілунок в засос ▼

Цілуватися взасос уві сні – незабаром наяву відбудуться значні зміни. До чого вони призведуть, чи будуть сприятливими – на все це вкажуть деталі сновидіння.

До чого сниться неприємний поцілунок ▼

Сон про неприємний поцілунку є добрим знаком. Найближчим часом зможете отримати сюрприз. Не виключено, що це буде те, чого вже давно хотіли.

Приснився поцілунок з мовою ▼

Поцілунок з мовою сниться до відчуття ейфорії, занурення у власні мрії. Не втрачайте зв’язок з реальністю, не будуйте помилкових надій, щоб уникнути розчарувань.

Сниться ніжний поцілунок ▼

Сонник Fеlоmеna трактує ніжний поцілунок як успіх у протилежної статі. Незабаром з’явиться безліч залицяльників, які будуть робити приємне, кликати на побачення.

Які частини тіла ви цілували уві сні?

Сниться поцілунок в ніс ▼

Приснився поцілунок в ніс – ваші почуття по відношенню до целуемому людині відрізняються теплотою і турботою. Ви дійсно бажаєте йому щастя і хочете, щоб у нього все було добре.

До чого сниться поцілунок в спину ▼

До чого сниться поцілунок в спину? Вам варто показати свою справжню натуру. Зараз не найкращий час підлаштовуватися під будь-що, обставини можуть бути вам не на користь. Для контролю ситуації ви володієте необхідною силою.

Які події пов’язані з поцілунком відбулися уві сні?

Приснився поцілунок з четверга на п’ятницю ▼

Сонник Феломени розглядає поцілунок з четверга на п’ятницю як віщий знак. У реальному житті слід очікувати швидкого поцілунку, причому він необов’язково буде виходити від вашого партнера.

Цілували ви тварин уві сні?

Сниться поцілунок з кішкою ▼

Наснилося, що цілуєтеся з кішкою – наяву вас зрадять. Ймовірніше за все? це зробить той, на кого ви б в житті не подумали. Ретельніше доглядайте за своїм оточенням.

Приснився поцілунок зі змією ▼

До чого сниться поцілунок зі змією? Сновидіння є попередженням. У реальності ви непогано спілкуєтеся з людиною, який на вигляд доброзичливий, а насправді він зрадник.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Поцілунок, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поцілунок уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

поцілунок з людиною, яка дуже подобається, але не пов’язані з ним відносинами.

гузель, можливо вам доведеться зблизитися, тісніше потоваришувати.

Мені наснилося, що мене в щічку поцілував кохана людина&# 8230; потім сказав велике спасибі і взяв за руку&# 8230; при цьому було дуже приємне відчуття.що це означає?

А мені ось подобається одна людина, у нього є дівчина.Хоча, відчуваю, що я йому подобаюся.Але справа навіть не в дівчині, як в нас: якщо щось і є, то це тільки симпатія.Сниться мені, що лежимо на дивані я, він і моя подруга (вона весь час стверджує, що я йому подобаюся, а я весь час відмовляюся і кажу, що він мені не подобається і ми не пара).Так ось, він мене цілує в щоку, я його цілую в щоку, повертаю голову знову, і ми зливаємося в такому поцілунку&# 8230;))))) Що б це могло означати. Допоможіть, плиз.

Ваш сон, в якому був такий поцілунок, швидше за все, говорить про те, що ви можете дізнатися про те, що ви йому теж більш чим симпатичні.

Мені наснилося, що я цілу в щічку хлопця якого люблю. Але на жаль у нас це навзамін..
і все начебто на яву..і сон був світлий такий. Що це означає? І зараз коли згадую, у мене губи ніби німіють..

наснилося, що колишній хлопець написав про те, що все ще мене любить і хоче повернути. потім він почав мене цілувати і засовувати мову прямо в горло так що почала задихатися. ми з ним розлучилися рік тому, для мене це було дуже болісно і боляче. і ось тільки оговталася, почала його забувати, як приснився ось такий дивний сон. щоб це могло означати?

Що значить, коли перший раз цілуєшся з одним.до якого немає почуттів, просто симпатія.і при цьому не дуже приємно?

Майлі, сон в якому ви бачили поцілунок з одним, ймовірно говорить про те, що можливо вам доведеться з ним увійти в ближчі відносини.

ми спимо в одній кімнаті з коханим чоловіком (в даний момент ми в сварці). Я прокидаюся, потягуюся &# 8212; він підходить до мене і пристрасно цілує мене в губи&# 8230; справа до сексу не доходить, так як у мене місячні (на яву у мене як раз в цей момент почалися), я йду в ванну, приймаю душ, повертаюся, і ми гуляємо з ним за руку по величезному будинку дуже щасливі

Олена, можливо сон в якому вас цілує чоловік з яким ви в смітті, говорить про те, що ви на підсвідомому рівні готові пробачити образи і знову помиритися.

наснилося, що я заходжу в кімнату, а мій улюблений цілує свою колишню дівчину, яку раніше дуже любив. Я їх застала, і вони перестали цілуватися, причому йому стало соромно. а потім я знову зайшла, а вони разом лежать під ковдрою але одягнені. до чого цей сон? ми збираємося одружитися&# 8230;

алла, можливо сон відображає ваші підсвідомі переживання з цього приводу, тобто це швидше за все просто ревнощі.

Добрий день допоможіть розібратись зі сном мені приснилося що мене цілує колега по роботі в плече в те місце де у мене родимка, я прокинулася від чуства реальності і подиву, чо може означати даний сон.

оксана, можливо сон в якому ви бачите як вас цілує колега, говорить про те, що вам доведеться опинитися в незручному становищі.

Мені наснився сон. Я сплю відчуваю, що мене цілує чоловік, якого я дуже люблю. Я його не бачу, все проходить в темній кімнаті і ще з закритими очима, але я точно знаю, що цедует мене саме він. Зараз ми не в сварці, але він мене уникає. Поцілунок був дуже ніжний і після цього у мене залишилося дуже гарний настрій і стало тепло на душі. До чого такий сон?

Уві сні мене поцілували в щоку, але я не бачила нікого. Тільки відчуття дзвінкого поцілунку. До чого це сниться?

Ірина, поцілунок уві сні до радості, дружби.

Уві сні мене ніжно а пристрасно (як ніби в житті) цілував мій хлопець. Що цей сон означає? Просто не розумію або все буде дуже погано або дуже добре..

Саша, поцілунок уві сні може бути знаком теплих, ніжних почуттів.

Снилося, що цілує друг чоловіка і я порада цьому&# 8230; і каже, що оскільки ми обидва відчуваємо почуття один до одного нам важче буде спілкуватися. до чого це ?)

Ласка, можливо, доведеться розлука з тією людиною, з яким цілувалися.

Наснилося, що мене при зустрічі кілька разів поцілувала в щоку мій науковий керівник. потім вона мені дала в пакетику щось на зразок гороху, а я їй &# 8212; горіхи (фісташки). що це може означати?
(При тому, що для мене дуже важлива її роль в моєму житті)

Аліса, можливо сон в якому вас цілує науковий керівник, говорить про те, що між вами можуть утворитися близькі стосунки.

Снилося, що мій колишній чоловік (ми в розлученні, він одружився з іншою жінкою) зі мною дуже ніжний і ласкавий, пристрасно цілує мене в губи і говорить про свою любов. і, що дивно, я відповідаю йому взаємністю і мені дуже приємно (я теж його цілу).Хоча в реальному житті ми взагалі не спілкуємося, у нас дуже погані відносини і він мене ненавидить .

Людмила, можливо сон в якому вас цілує колишній чоловік з яким у вас погані відносини, говорить про те, що ви на підсвідомому рівні хотіли б щоб він змінив до вас своє ставлення.

якщо я уві сні я цілуюся з дівчиною яку нібито уві сні знаю, а в житті немає?

Барсик, можливо сон про поцілунок з незнайомою дівчиною, говорить про випадкових зв’язках в реальності.

мені наснилося, що мене пристрасно взасос цілує мій старший брат. Причому він зробив це публічно в присутності багатьох наших родичів, але я не зазнала ні краплі збентеження наче він мій хлопець!

Дарина, можливо сон про поцілунок старшого брата, говорить про те, що в реальності ви можете зробити якийсь дивний вчинок.

Мені снилося як я спілкуюся з колишніми однокласниками, а потім перед відходом цілу їх в щічку, немов прощаючись, і вони мене, але один, ніжно поцілував в шию, і це відчувалося начебто відбувається насправді, мені було дуже приємно.І я його бачила недавно, після довгої розлуки, і у мене до нього з’явилася симпатія.Що значить мій сон?

Дарина, швидше за все ваш сон результат ваших підсвідомих процесів, які пов’язані з виникненням симпатії до нього в реальності.

Я так і не зрозумів навіщо поліз в цей сонник, тому що я 100500 раз в них не вірю, але ще більше я не зрозумів дві речі:
1) Спочатку мені наснилося два сну, в якому я цілуюся з дівчиною (м’яко сказати не по дитячому), яку люблю і яка любить мене (у всякому разі сподіваюся xd), але ми в силу деяких обставин поки що не зустрічалися, причому в другому випадку між мною і хрензаеткем вибрала мене. &# 8212; Ось всюди пишуть, що це до розставання.
2) Не пам’ятаю що до чого, просто пам’ятаю, що вона ніжно поцілувала мене в щоку. &# 8212; це я не знаю до чого.

Ну так воть, власне, сам питання: взаємопов’язані ці сни і чого мені від них очікувати?

Денис, так як ви не разом то, власне і розлучитися ви не можете, так що ваші сни швидше навпаки до з’єднання.

Мені наснилося моя колишня робота і, як ніби, я на роботі сховавшись від усіх пристрасно цілуюся з колегою по роботі і як-ніби у нас з ним взаємна любов, а потім помічаю, що за нами підглядають, але в житті я цього хлопця зовсім знаю.Потім, на наступний день, мені теж сниться поцілунок з іншим вже чоловіком, який мені подобається, але я його теж в житті не знаю&# 8230;
Взагалі, мені зараз подобається один молодий чоловік, ми з ним добре спілкуємося, але я не знаю що він до мене відчуває&# 8230;

Допоможіть будь ласка в цих снах розібратися.

Надія, швидше за все ваш сон про поцілунки говорить або про випадкових зв’язках які можуть виникнути у вас наяву, або він безпосередньо пов’язаний з тим, що вам подобається хлопець і ваша підсвідомість через сон розкручує щодо ситуацій.

Мені наснилося, що на мій день народження прийшов чоловік, який мені дуже подобається, але нас не пов’язують відносини, з одним. Обидва були з подарунками і в подяку і поцілувала в щоку спочатку його друга, а потім його. Після того як я поцілувала його в щоку, ми, не зрозуміло яким чином, злилися в чуттєвому поцілунку (він був ніби наяву). Я не можу в усьому цьому розібратися і прошу допомогти.

Анна, швидше за все сон в якому хлопець який подобається вам цілується з вами на вашому дні народження, відображає ваше підсвідоме бажання, щоб це сталося з вами наяву.

Наснилося, що цілуюся з коханою людиною.. Тільки факт в тому, що ми зараз не разом.. ми розлучилися.. і так протягом року то сходилися, то розходилися..ось недавно розійшлися знову..як зазвичай у нас відбувається..і тут мені думається такий сон.. я сиділа у нього на колінах..і ми пристрасно цілувалися.. до чого це?

Христина, можливо сон в якому ви цілуєтеся зі своєю коханою людиною з яким посварився, відображає ваше підсвідоме бажання налагодити з ним відносини наяву.

мені наснилося, що я хлопчисько років 10-12 цілу себе дівчинку років 8-7&# 8230; і мені так сподобалося себе сому цілувати, що не могла відірватися&# 8230; що б це значило?мені 25 років

регина, можливо такий сон відображає недостачу близьких відносин з протилежною статтю наяву.

мені приснився друг мого чоловіка.він уві сні мене пристрасно цілував і я була не проти.я дуже люблю свого чоловіка і не наважусь на зраду.до чого це?

Ірина Ш., швидше за все сон відображає ваше підсвідоме бажання урізноманітнити своє особисте життя.

Кілька разів снилося, що молода людина сам перший цілував мене, спочатку в спину або через спини або збоку виходячи &# 8212; в в щоку, потім в губи. Молода людина наяву, випивши, заводить зі мною розмови на тему, що я його, пардон, хочу, розповідає, як саме, але при спробі просто обійняти відскакує і починає типу обурюватися, що це з ним роблять, також говорив, що йому подобається мій розум і талант і шкода, що я не чоловік, він би зі мною краще дружив. У нього є дівчина, яка останнім часом, років зо два, копіює елементи моєї зовнішності і, за його ж словами, не любить, щоб ми спілкувалися, зі мною ніколи не вітається. Коли сниться вона &# 8212; до неприємностей (перевірено на практиці). Про цього ж молодика неодноразово сниться сон, що він приходить до мене в білому одязі і питає, що ж йому робити, так як він заплутався у житті. Також нам з ним снився один і той же сон з різних сторін &# 8212; що він лежить, я підходжу до нього з ножем вбити його і не вбиваю.

Поет, швидше за все цей поцілунок говорить про те, що ви підходите один одному і між вами сильна психологічна зв’язок.

Скажіть.Я уві сні бачив як моя дівчина (наречена, ми хочемо одружитися скоро) цілується з людиною (уві сні це мій друг)&# 8230; До чого це може бути?&# 8230; приводів для розлучення у нас немає&# 8230; наскільки мені відомо (а у всіх сонниках пишуть все не дуже гарне), і дівчині знятися останнім часом дивні сни які не віщують ні чого хорошого..Підкажіть будь ласка

Володимир, швидше за все ці сни говорять про те, що ви і ваша дівчина сумніваєтеся в собі або ревнуєте один одного.

Вітаю. Мені сьогодні приснився дивний сон. Справа в тому, що я зовсім недавно розлучилася з хлопцем. Ми розлучалися, напевно, навіть довше, чим взагалі будували відносини. Та й не пара він мені.. не доля. Я недавно зустріла нового молодого людини і у нас все добре. А вчора перед сном, ми з моїм колишнім навіть розмовляли. Нічого серйозного, просто, як друзі. І він згадав всі обіцянки, що дав мені. Я була дуже порада, що ми не сердимося один на одного і можемо нормально спілкуватися. І як раз в цю ніч він мені наснився.. він був уві сні сам не свій. Навіть одягнений по іншому. Телефонував мені, говорив дивні речі.. і коли уві сні я поверталася додому, я зустріла його. Він говорив мені про якісь дурні рукавички, мовляв я їх вкрала у нього і повинна повернути. Він був злий на мене.. і що б не отримати від нього гарненько, я стала шукати ці рукавички. Я їх не крала, але все-таки собі дорожче.. Розумію, напевно, звучить все це нерозумно, але мене мій сон хвилює. Дак от.. я зайшла в під’їзд і стала підніматися по сходах.. а він за мною йшов і він лякав мене. я піднімалася все вище і вище, іноді складалося таке враження, що я хотіла втекти від нього. А сходи з кожним поверхом ставала все вже і менше.. як в моїх кошмарах.. коли сходи раптом кінчається і впирається в стелю. Я не люблю відчувати себе в глухому куті. Але на щастя, якраз в кінці я знайшла його дурні рукавички.. коли він їх одягнув, то став сам собою, нормальним і ніяк не міг зрозуміти, що тут відбувається. І вибачився переді мною. А у мене з’явилося дуже пристрасне бажання його поцілувати.. я накинулася на нього, стала цілувати в шию, в губи.. я цілувала його вухо і кусала мочку вуха. І потім пішла додому, посміхаючись. Воот.. мені сон видався дивним. Адже з тим хлопцем все скінчено і у мене є молодий чоловік, з яким у мене все добре. Допоможіть.)

Тетяна, все, що ви описали, в тому числі і поцілунок, швидше за все говорить про те, що ваш колишній хлопець не змирився з вашої незлагодою.

ми з чоловіком вирішили пожити окремо і не телефонувати. Так живемо вже 10 днів.
З понеділка на вівторок мені снитися наступний сон: незрозуміле місце (чи то інше місто, чи то десь в гостях), багато знайомих і незнайомих людей. Я приходжу до чоловіка миритися. Великі двері, але я знаю, що чоловік за дверима в іншому приміщенні. Заходжу туди, намагаються його обійняти &# 8212; він фиркає і отворачіваеться. Потім багато людей за великим столом, я теж. Чоловік сам мириться зі мною і ми пристрасно цілуємося.

наташа, і поцілунок і сон в цілому говорять про те, що ви зблизилися, але за ініціативою чоловіка.

З чоловіком не живемо вже 2 роки. Відносини хороші, дружні. А ось сьогодні уві сні побачила його поруч з вагітною жінкою. Розуміючи, що це його нова подруга, підходжу до нього, чмокає в губи, кажу щось на кшталт, що, мовляв, цей поцілунок буду згадувати довго, тому що він останній. А він стоїть і мовчить. І начебто виходять від нього якийсь холод і ненависть.

Відповідей вже не потрібно. Мій сон виявився пророчим. Сьогодні дзвонив чоловік і просив розлучення. Його нова подруга вагітна.

Альфира, цей поцілунок уві сні швидше за все символізує певну межу, після якої ваші відносини зміняться.

З хлопцем ми розлучилися. Сниться сон, як я сиджу одна він несподівано цілує мене в щоку і я прокидаюся.

Кріс, цей поцілунок, швидше за все говорить про те, що цей хлопець незабаром повернеться до вас.

підкажіть то я не знайшла хлопчик який при всіх всяко мене видає але я його дуже давно люблю і уві сні він швидко мене обіймає і цілує а потім миначалі зустрічатися і я кинула Іззі нього мого хлопця-його старшого брата.

настя, то, що ви бачили поцілунок, ймовірно, говорить про потягу до цієї людини.

сниться що молода людина, яка мені дуже подобається, але ми не разом, ніжно цілує мене кілька разів в щоку.

Марія, поцілунок в вашому сні, ймовірно, говорить про те, що ви прагнете зблизитися з цією людиною, але він може запропонувати вам тільки дружбу.

З хлопцем розлучилася на початку літа.Незабаром після цього посматрел фільм &# 171; Учень чарівника&# 187;.А зараз приснився сон Що я була вдома у головного героя цього фільму, у &# 171; учня&# 187;, Я відчувала велике потяг і симпатію уві сні!Він несподівано мене боязко поцілував, і у мене було таке відчуття як буд-то я його знаю давним-давно і люблю до втрати пульсу!І хотіла що б він мене цілував і цілував&# 8230; Що це означає?А важливо уві сні я була дуже щаслива, щасливішим я в жизні була, як в цьому сні!

Аліна, цілуватися уві сні з незнайомцем або персонажем кіно, як правило, обіцяє переживання і печаль.

я не знаю що мені робити..мені часто сниться како-то хлопець..але я ніколи не запам’ятовую його обличчя..тільки смак його губ..у мене таке відчуття, що уві сні у мене друге життя йде, друга реальність.Все що відбувається уві сні я відчуваю як реальність.. і кожен раз прокидаючись після сну де був цей хлопець, у мене відчуття що я його по справжньому люблю і він мені потрібен..мені він потрібен тут А не в сні.

Карі, то, що ам сниться поце з незкомцем, найімовірніше, говорить про те, що ви зараз перебуваєте в пошуку свого ідеалу.

Вітаю! мені приснився такий сон&# 8230; що я в своїй кімнаті (нібито це було вдень, тому-що дуже сильно світило яскраве сонце в вікно) мене поцілував хлопець (начебто я цю людину знаю, але обличчя його не встигла розгледіти), а потім ми з ним про щось ще вони говорили, і в кімнаті було дуже тепло і жарко, хоча за вікном була зима.

Наталя, то, що вам снився поцілунок незнайомця, швидше за все, говорить про те, що ви незабаром зустрінете цікаву людину.

Вітаю! Мені приснився сон, що я цілувалася зі своїм колишнім хлопцем, з яким ми розлучилися місяць тому. При цьому поцілував мене він і два рази. До чого це? спасибі.

Світлана, то, що вам снився поцілунок з цією людиною, говорить про те, що поки ви з ним не помиріться.

Вітаю! мені приснився сон про те, що ми сидимо з моїм улюбленим людиною і обіймаючи у мене в ванній кімнаті, і в цей час за нами дивиться моя лучшаю подруга, а потім вона зникає, а він посадив мене на коліна і легенько, але ніжно, приємно поцілував мене. А потім я прокинулася. Цю людину я дуже люблю і в реальності. Але він про це не знає. Я для нього просто подруга. Ми не зустрічаємося. І тепер куди я не подивлюся мені всюди ввижається, та картинка, у ванній, де я сиджу у нього на колінах, а він мене цілує, я навіть не можу передати як. Просто такого слова немає. Підкажіть до чого цей сон?

Юлюшка15, цей поцілунок, швидше за все, говорить про те, що вас чекає сварка чи сварка.

Вітаю! Я попросила дівчинку років 8 сказати що зі мною буде, вона сказала (передбачила) що не бачить міст що б це значило.

Анна, міст, як правило, обіцяє шлях до досягнення мети.

приснився поцілунок з колишнім хлопцем, немов він шашёл мене, ми здалеку переглядалися, він подошол до мене і поцілував і ми пішли разом. мені потрібен був квиток з села, а біля автовокзалу була Величезна черга, і він зайшов без черги і купив квиток (дуже виручив). і сказав що не бачить в майбутньому нас разом. до чого б такий сон.

надія, то, що вам снився поцілунок з цією людиною, ймовірно, говорить про те, що ви насилу знайдете спільну мову.

Аліна Сонник, прокоментируйте ласка мій сон. мучуся вже 2 доби. не спиться, що не працюється, чи не живеться (((

Мені приснився мій однокласник, як ніби він мене в школі притискає до стіни, я його починаю цілувати, я дуже добре відчула поцілунок уві сні неначе на яву, і коли ми цілувалися я його обняла за голову.до чого це може бути??

Дарина, то, що у вас був поцілунок з цією людиною, швидше за все, говорить про те, що вам буде важко знайти спільну мову.

Мені наснилося, що я з хлопцем (якого давно люблю, але боюся зізнатися). Сидимо ми в кінозалі і я його цілую в плече. Що б міг означати цей сон?

Painbow, такий поцілунок в вашому сні, швидше за все, говорить про те, що ви ніяк не можете знайти шлях зближення з цією людиною.

мені наснилося що ми були в шк&# 8230;
і мій однокласник..
ми з ним як би і друзі..але і спілкуємося мало і навіть дуже рідко..
(В дитинстві додому разом ходили&# 8230; недалеко живемо
якщо в 2м йшли&# 8230; добре спілкувалися а якщо і з одним його..ну розумієте там над здатися перед ним&# 8230; чо нитку образливе зробити&# 8230;)
стоїть поряд зі мною
чому то обійняв мене за талію і поцілував в щоку&# 8230;

чесно була здивована&# 8230;
скажіть пжл що це значить
у мене є хлопець&# 8230; і я не знаю що й думати

Наська, то, що він цілував вас, ймовірно, обіцяє вам з ним нерозуміння.

Вітаю . наснилося що я цілу колишнього коханця, поруч стоять його друзі (вони мене недолюблюють) а він не відповідає на мій поцілунок. що це може означати?

BlindFever, то, що ви його цілували, швидше за все, говорить про те, що ви навряд чи зустрінете більше.

Добрий день, у мене питання таке: чи може двом різним людям &# 8212; хлопцю і дівчині (досить мало знайомим) в одну і ту ж ніч присниться один і той же сон? І що це означає, коли сняться однакові сни?

Анна, навіть якщо між вами була яка-небудь близькість, це малоймовірно.

Вітаю. ми з моїм хлопцем в черговий раз намагаємося почати все спочатку. сьогодні снилося, що ми в розлуці, але гуляємо на чиїй то весіллі. був конкурс поцілунків і він повинен був поцілувати іншу. я підбігла і почала цілувати його замість неї. що це може означати. Дайте відповідь будь ласка.

Маріанна, такий поцілунок в вашому сні, швидше за все, говорить про те, що ви його будете ревнувати.

Доброго дня!снитися другий день що я цілуюся з одним і мені це подобається і йому теж.

настя, то, що в вашому сні між вами був поцілунок, ймовірно, говорить про те, що ви можете посваритися.

розлучилася з хлопцем в травні.
він в іншому місті.
сниться ніби я приїжджаю, ми гуляємо і я цілу його.. ем&# 8230; в мову!
як розуміти?

Чи, то, що в вашому сні б такий поцілунок, ймовірно, говорить про те, що ви можете від нього віддалитися.

Наснилося, що мене цілує колишній, в щоку, кілька разів, а я ухилялася від нього, уві сні відчувала що губи його дуже гарячі&# 8230;

Аня, то, що в вашому сні він цілував вас, ймовірно, говорить про те, що він все ще зберігає свої почуття.

Наснилося, що мій колишній підходить ззаду, обіймає і ніжно цілує в шию.Каже, що любить і скучив, я його починаю цілувати, а він просто стоїть&# 8230; потім йде, повернувся і сказав, що пізніше поговоримо.

Марина, то, що в етоі сні був такий поцілунок, ймовірно, говрят про те, що у вас буде шанс помиритися.

сон такий. Я відчуваю реальний поцілунок людини, який є моїм колегою, мені приємно, але я як-би прокидаюся, розумію, що це насправді поцілунок когось, хто є в кімнаті і відштовхую щось схоже на людину і остаточно прокидаюся від страху

і_ріна, то, що в вашому сні був поцілунок з цією людиною, ймовірно, говорить про те, що обставини можуть вас зблизити.

Доброго дня! Мені наснилося, ніби незнайомий молодий чоловік у військовій формі мене пристрасно цілує, після цього дякує мені і йде. Уві сні я всіляко намагалася ухилитися від поцілунку, а прокинулася з якимось задоволенням)))

шура, то, що в вашому сні був такий поцілунок, швидше за все, говорить про те, що вас чекає нове романтичне знайомство.

Доброго дня.Допоможіть зрозуміти сон.В реальності я познайомилася з хлопцем. Але близьких стосунків у мене не було. У нас взаємна симпатія. А сьогодні приснився сон, що ми зустрілися, почали цілуватися і нас висвітлив сонячне світло і целующімі один одного ми почали підніматися вгору до неба від щастя. Це був самий пристрасний, солодкий, взаємний, чуттєвий поцілунок.Не хотілося прокидатися від прекрасних почуттів, які ми відчували при поцілунки.

Прозерпіна, то, що в вашому сні був такий поцілунок, швидше за все, говорить про те, що ви в цих відносинах будете дуже щасливі.

Здраствуйте! мені приснився сон в якому я їду в машині серед двох моїх знайомих хлопців.Вони обидва сидять скраю від мене а я в середині, і один з них почав цілувати мене в губи. Що значить цей сон?
Заздалегідь дякую!

Приснився сон про хлопця який мені в житті дуже небайдужий, але відносин у нас немає (причина, його невизначеність). Уві сні я зі своєю подругою сидимо за столиком і підійшов до нас цей хлопець, хотів привітати мене і поцілувати в щоку, але я відсторонилася, ніби як я ображена була на нього, а подруга відповіла на його привітання і він ще кілька разів її поцілував в губи&# 8230; що чекає мене після такого сну? спасибі

Лена, то, що в вашому сні був такий поцілунок, ймовірно, говорить про те, що ви ймовірно говорить про те, що ви з цим людино втратите контакт.

Вітаю!
мені приснився сон, ніби мене довго і пристрасно цілує хлопець моєї найкращої подруги, і я відповідаю на поцілунок, нічого не можу з собою вдіяти.Всі проходять повз нас в під’їзді: мої батьки, просто перехожі, і всі дивляться з докором, а поцілунок все триває і триває.
У житті у нас нічого немає, ми просто друзі, і я не змогла б так вчинити з подругою&# 8230; в загальному, мене це дуже стривожило.
Поясніть, будь ласка, до чого це все було. заздалегідь дякую.

trash, то, що в вашому сні був такий поцілунок, ймовірно, говорить про те, що ви з цією людиною не зможете порозумітися з якоїсь причини.

вітання! Наснилося про мого як би хлопця по переписці. Значить так, він сидить у нас на кухні п’є чай і розмовляє з батьками, і мої батьки з ним так мило розмовляють. Я повинен звідкись вискакувати до нього, сідаю на коліна (я швидко села) і обняла його так міцно (у мене таке відчуття, що я його на Яву обіймала або обіймаю). Він посміхається, і я посміхаюся, потім міцний поцілунок. (При батьках) (Жах!)
Потім картинка змінюється, він мене десь чекає, але я його не можу знайти, потім знаходжу ми обіймаємось, розмовляємо і цілуємося.
Знову картинка змінюється. Я в весільній сукні, а жениха не бачу. От і все.
Що ви думаєте?

Настя, то, що в вашому сні був такий поцілунок, ймовірно, говорить про те, що ви з цією людиною зблизитеся.

Що означає, якщо приснився сон, як я цілуюся зі своїм колишнім, хоча на даний момент зустрічаюся з іншим!&# 8230;??(Уві сні все було так &# 187; ми зним в якомусь будинку, я до нього підходжу, ми з ним в смітті, він дивиться на мене, і я його цілу&# 187;

Вітаю! Ось уже більше року, як я працюю на новій роботі. І протягом цілого року мені сниться один і той же сон. Мій генеральний директор (якого, до речі я ніколи не розглядала навіть в якості чоловіка, складно уявити, хоча він хороший) Картинки бувають різні, але суть одна: він підходить до мене, починає обнімати, я говорю йому щось типу &# 171; що ви робите&# 187 ;, він намагається мене поцілувати (або цілує) до сексу жодного разу справа не доходила, але після поцілунку я розуміла, що у нас з ним стосунки. Завжди ось цей сюжет повторюється, хоча початок і може бути різним, а ось кінцівка така. Не можу зрозуміти до чого?Може є якийсь зв’язок з людиною, яку я люблю, адже вони одного знака зодіаку і навіть трохи схожі за характером і манерам, але з улюбленим у мене не складається нічого, все складно якось з ним. А з моїм генеральним у нас відмінні робочі стосунки і він знає як я ставлюся негативно до приставанням на роботі, тому ніколи нічого навіть на мить не дозволяє себе, хоча напевно я йому подобаюся, але я дуже шанобливо ставлюся до нього і його сім’ї. Підкажіть будь ласка що це? Мені ніколи раніше один і той же сон навіть двічі не снився, а тут рік вже.

Тіна, то, що вам часто сниться, що у вас відносини, ймовірно, говорить про те, що ви підсвідомо відчуваєте, що перебуваєте в кроці від того, щоб завести з ним роман.

Привіт, підкажіть будь ласка що означає коли бачиш уві сні собі спостерігає як улюблена цілується з подругою і якщо намагаєшся припинити це те вона у відповідь посміхається і продовжує далі цілуватися? (Знаю що колись будучи п’яною вона цілувалася з подругами) Будь ласка підкажіть що може означати такий сон, дуже душу тривожить 🙁

Слава, як правило, бачити такий поцілунок уві сні обіцяє сновидцу напруга в стосунках з другою половиною, ревнощі.

Мені приснився чоловік якого я дуже люблю.Тільки у мене є одна проблема він мене не любить.Мені вже 13 раз сниться сон що ми з ним гуляємо і цілуємося. При наших друзів, а в школі він зі мною спілкується дуже погано іноді здається що я його ворог. Хоча він знає що я без нього не можу жити.

Ірина, то, що в вашому сні був такий поцілунок, швидше за все, є виразом вашої прихованої пристрасті до цієї людини.

мені приснився дивний сон.я живу з коханим, але мені приснилося що мене в шию цілує незнайомий чоловік, в житті я його не знаю, але уві сні начебто ми були представлені один одному третьою обличчям, я не зраджую коханому, але уві сні я отримала задоволення від того, що чоловік мене поцілував&# 8230; що означає мій сон? Підкажіть будь ласка!

Євгенія, то, що в вашому сні був такий поцілунок, ймовірно, говорить про те, що ця людина незабаром висловить свою симпатію до вас.

Сниться мені, що мене починає цілувати моя дівчина, в присутності свого рідного брата..Що це може бути??

ВІТАЮ. в ніч з 09.11.2010 року на 10.11.2010 мені приснився хлопець, до якого я відчувала глибокі почуття, але який він не відповідав мені взаємністю, може тому що у нього була інша сім’я. мені наснилася, що спочатку я сиділа з його 6 річною дочкою.потім раптом бачу, що він везе мене на своїй машині, раптом, сидячи за кермом, він неожінно повернувся і поцілував в губи, дивлячись сумними очима, ніби щось хотів сказати. потім я вийшла з машини і він поїхав. будь ласка розшифруйте мій сон, а то після цього сну у мене якось знову стало сумно на душі, до чого цей сон

галина, то, що в вашому сні бачили такий поцілунок, ймовірно, говорить про те, що ви все ще відчуваєте до нього теплі почуття.

в ніч з 11.11.10 на 12.11.10 мені приснилося що мене взасос цілує знайомий чоловік, з яким ми не разу не бачилися, т.до. він живе в іншому місті, просто добре спілкуємося)) поцілунок мені дуже сподобався, хоча спочатку я не хотіла цілуватися, але він наполіг, і я розуміла, що це не правильно тому, що у мене вже є кохана людина, і ми з ним цілком щасливі ((

Дарина, то, що в вашому сні був такий несподіваний поцілунок, ймовірно, говорить про те, що вас чекає прояв симпатій з боку цієї людини.

Привіт, сьогодні снився сон я цілу свого однокласника, хоча ми з ним в хороших дружніх стосунках.
До чого б це?

здрастуйте, сьогодні під ранок мені приснився сон, в якому незнайомий мені чоловік, поцілував мене ніжно в губи, але на поцілунок я не відповіла, хоча мені було приємно (як на яву).причому я сиділа у нього на колінах і мені здавалося що ми давно знайомі, ніби це близька мені людина. я різко встала і зі словами:&# 187; почекай мене, я зараз повернуся&# 187; покинула його, пішла. уві сні до нього я так і не повернулася (т.до. прокинулася). сон дуже вразив, було все дуже правдоподібно. якщо вам не важко буде, підкажіть, що б означав цей сон?(В даний момент я не маю відносин з протилежною статтю)

Ліка, то, що в цьому сні був такий поцілунок, ймовірно, говорить про те, що ви з цією людиною можете посваритися.

Привіт, мені приснився сон такого змісту: я стояла в магазині вибирала одяг, зі спини до мене хтось підійшов і чуттєво поцілував в шию, мені було дуже приємно.Розвернувшись я побачила не знайомого мені юнака.Потім він узяв мою руку і з тієї ж чуттєвістю поцілував мій вказівний палець.В реальності цієї людини я не знаю, я заміжня і з чоловіком ми в сварці.Заздалегідь дякую)

Олена, то, що в цьому сні був такий поцілунок, швидше за все, обіцяє вам поява нового шанувальника.

Здраствуйте, мені приснився сон в якому мій однокласник, з яким я практично не спілкуюся, поцілував три рази в щоку.Мені дуже сподобалося.Що це може означати?

Вітаю ! Розлучилися з хлопцем 3 місяці тому і ось мені сниться, що ми знаходимося в одній компанії і він підходить непомітно від усіх цілує мене в щоку, яже отварачіваюсь і питаю &# 8212; &# 171; що все це значить?&# 187; на що він мені відповідає &# 171; Прости, ми не будемо разом, я все одно повернуся через рік або два до колишньої дівчини&# 187;. Стало ось просто цікаво, що такий сон може означати?

Катерина, цей поцілунок, швидше за все, символізує те, що вам хочеться відновити ці відносини, але ви не впевнені в тому, що все вийде.

наснилося те, що дуже пристрасно цілуюся з тим з ким дуже давно знайома раніше були симпатії, щас нічого немає.у мене є молодий чоловік.

Мені наснилося що моя колишня дівчина яку я до сих пір люблю. йшла по у обличчі разом зі мною і ще з кимось і тікала від мене жартома і сміючись, а потім в якийсь квартирі я підходжу до неї починаю щось робити (на кшталт лоскотати її на дивані) і вона мене цілує
сон був 21.11.2010

максим, то, що ви уві сні бачили такий поцілунок, швидше за все, говорить про те, що ви з цією людиною не зможете знайти спільну мову.

що означає сон, в якому я поцілувалася (зализати) з подругою?

Збравствуйте, мене просто приголомшив сон. спочатку передмова, у мене є подруга з якою ми ще й разом працюємо. тепер до сну, снитися мені, що я перебуваю у дворі будинку де вже давно не живу. бачу вдалині свого колишнього чоловіка і батька гуляє з собакою і тут до мене підходить моя подруга і починає мене цілувати, я в повному здивуванні (при чому подив і уві сні і я його начебто відчувала наяву, сама себе уві сні починаю вмовляти, що це сон), в результаті відстороняюся від неї, але вона ніби нічого не сталося знову тягнеться до мене цілуватися при цьому примовляючи, що хоче дитину&# 8230; я в жаху прокинулася. абсолютно не розумію до чого це. ну і в сонниках значення отримати поцілунок від жінки я не знайшла.

Яна, то, що в цьому сні був такий поцілунок, ймовірно, говорить про те, що ця подруга допоможе вам влаштувати вашу особисту життя.

Привіт, приснився сон в якому бувши між вами не малу кількість людей підходить до мене знайомий (з яким ми майже не спілкуємося) в стані алкогольного сп’яніння і цілує, незнаю чому спочатку я відповідаю взаємністю але потім помітивши кілька поглядів на нас відштовхую його, до чого це?&# 8230;

Вітаю! Сьогодні мені приснився дивний сон. Ніби мої родичі (що живуть в інших містах) і родичі чоловіка зібралися в одному домі, ніби як щось святкуємо. І тут до мене підходить двоюрідний брат чоловіка і починає мені щось говорити (що саме, не пам’ятаю), а потім цілує мене в губи. Мені стає соромно за цей поцілунок і я починаю шукати чоловіка, але його ніде немає. Потім ми з братом чоловіка опиняємося на дивані, він сидить, притулившись спиною до стіни, а я сиджу&# 8230; на ньому. він мене обіймає і ми цілуємося знову. І тут прям навпроти дивану я бачу свого чоловіка, який сидить в обнімку з дружиною нашого знайомого. Він абсолютно не звертає на мене уваги і цілує її кілька разів в щоку, але вона дуже скованна чомусь. Потім мені сниться, ніби ми з братом кудись біжимо, з якихось сходах піднімаємося, через натовп народу (відчуття, що в якомусь інституті, тому що навколо молоді люди). Добігаємо до якогось залу, він починає мене обіймати, але у мене підкошуються ноги, і ми падаємо на підлогу, але при цьому крутиться, як дзига. І знову нескінченні поцілунки. Потім ми кудись їдемо і ніби як уві сні посварилися что-ли&# 8230; Тому що знаходимося в різних кінцях автобуса. А потім виходимо з нього, йдемо до якогось будинку, Брат починає щось мені говорити, дістає документи, які уві сні для мене мають величезне значення, але чомусь я сама їх отримати не могла &# 8212; у нього вийшло. І знову цілуємося. До речі, ще уві сні я відчувала якийсь дивний потяг до нього. Тому що пам’ятаю. що була порушена цими поцілунками, він теж говорив уві сні про це, але у нас не виходило залишитися наодинці.
У реальному житті ми з ним спілкуємося остільки-оскільки. Ніяких надприродних почуттів я до нього не відчуваю, тому і хотілося б дізнатися, що це може означати.

Такий поцілунок, швидше за все, говорить про те, що між вами і цією людиною може скластися нерозуміння.

що може означати поцілунок з колишнім однокласником??він спочатку уві сні мене обняв ніжно, при моїй мамі, але він не помітила це!а потім повернув до себе і поцілував&# 8230; і мені сподобалося!

в житті я його взагалі не бачу і зустрічей з однокласниками не влаштовує!

Мені наснилася дівчина, яка мені подобається.. Ми сиділи за круглим столом компанією, коли вона раптом підійшла і почала цілувати мені голову = -OOO&# 8230;.

Вітаю! Прошу, розшифруйте, дайте визначення моєму сну. Загалом, мені приснилося що людина, яка мені не байдужий, подобається, на мене чимось ображений і як би повертається і йде від мене, але в цей момент я його зупиняю, притягую до себе і пристрасно цілую, і він відповідає мені взаємністю. У реальності, ми не зустрічаємося і раніше теж, лише бачилися зрідка, зараз ми не спілкуємося, він мені дуже подобається, але він не відповідає на мою любов, але мені здається що я йому теж не байдужа, але щось заважає нашим відносинам. Скажіть що означає такий сон? Буду дуже вдячна якщо відповісте. Заздалегідь дякую. До побачення!

Те, що в вашому сні вас помирив поцілунок, ймовірно, говорить про те, що ваші стосунки зміцнять випробування.

Доброго дня!
Мені наснилося, ніби сиджу я з людиною -, який мені подобається і з яким я була б не проти завести роман (він одружений далеко і надійно, я заважати не збираюся) &# 8212; в моєму саду. Перед нами стоїть столик, на столі два стаканчика і пляшка горілки. Він розливає горілку (я не п’ю взагалі, навіть у свята, не люблю, та й за кермом постійно) по самі вінця, ставить пляшку. Потім відразу нахиляється до мене і ми починаємо цілуватися, мені звичайно, дуже приємно і т.д, уві сні відчула насолоду його губ, хоча в житті такого не було ніколи. І нас навіть не бентежило, що навколо ходять мої родичі, колеги, його дружина десь поруч.
Підкажіть, будь ласка, що це означає?
Заздалегідь дякую!

Подібний поцілунок в вашому сні, швидше за все, говорить про те, що ваша пристрасть несподівано може вийти з-під контролю.

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, я вже вся змучилася&# 8230;
Сниться сон, що до мене підходить хлопець, який мені дуже подобається (ми не разом, про його почуттях я нічого не знаю), обіймає мене і на душі стає дуже добре і мені, і йому (все відбувалося ніби на яву)&# 8230;
Далі цей сон отримав продовження: він же підходить до мене і цілує&# 8230; Причому, при наших спільних друзів&# 8230; І знову мені і йому це дуже подобається&# 8230;
До чого це?! спасибі заздалегідь.

Ваш сон, в якому був такий поцілунок, найімовірніше, є вираженням вашого бажання зблизитися з цією людиною.

В останні час постійно сниться один мого хлопця. То ми з ним як би пара, то цілуємося з ним. І так вже дещо який час. За ніч навіть по кілька разів сниться цей друг. до чого б це?
П.з. В останні час ми давольно таки часто бачимо з цим другом.

Сниться з понеділка на вівторок (з 29.11.10 на 30.11.10) що один колишнього, з яким нещодавно розлучилися, при ньому цілує мене в шию. Дуже дивно, хоча в реальності це єдиний його друг який терпимо до мене ставився, всі інші просто відверто не любили мене.

Вітаю! допоможіть, будь ласка, розібратися з моїм сном.
ми зустрічалися рік з молодою людиною, але потім він поїхав в інше місто. стала рідше дзвонити і писати. він же, навпаки, дзвонив кожен день. попросив мене хоч іноді проявляти інтерес і увагу. я почала виправлятися, але потім знову стала рідше дзвонити. і він запропонував розлучитися. ообосновал тим, що йому здається, що я його вже не люблю і мені він набрид. але це не так. сказав, що не хоче більше мене і себе мучити. я не стала просити залишитися і вирішила, що раз йому відносини в тягар &# 8212; навіщо його мучити? але відчуваю, що він очікував іншої реакції і (як мені здається) образився. дуже сильно. ми розлучилися. і ось мені сниться, що ми зустрічаємося на вулиці, без слів підходимо один до одного і дуже ніжно цілуємося. мені здається, що це і не сон зовсім був! я все відчувала, як наяву. поцілунок тривав довго. і таких відчуттів я навіть не відчувала в житті. потім він посміхається і мовчки йде кудись. що це означає? який день не можу прийти в себе.. будь ласка допоможіть!

Ваш сон, в якому був такий поцілунок, найімовірніше, говорить про те, що ви все ще зберігаєте один до одного ніжні почуття.

у мене абсолютно така ж історія!! він поїхав вчитися в інше місто і ми майже перестали бачитися! його друзі довго його відмовляли. говорили що даремно він все це затіяв. що ми чудова пара і видно що любимо один одного. але він сказав що це його справа і як він вирішив так і буде. а потім такий же сон. тільки вкінці він не мовчки йде а говорить, щось ласкаве.. як це розуміти?

сон мені приснився з 1 на 2, 2 я повинна була виступати в ДК одному, але не вийшло я підвернула ногу.
вобщем сниться мені репетиція все як завжди, я сиджу в залі для глядачів на своєму звичайному місці 3 ряд скраю сидіння як би відпочиваю, дивлюсь як інші репетирують. в залі тьмяно, на сцені світло, все як завжди. поруч зліва сидить хлопець (ми знайомі але нічого незвичайного в житті не відбувалося, просто спілкувалися на привіт-пока, тобто нічого серйозного не було, та й бути не може) сидить значить раптом повертається до мене і починає в щічку цілувати, повільно так. я завмерла як вкопана, він продовжив цілувати рази 3 так, потім перейшов нижче до шиї. не знаю чому але я сприйняла ці поцілунки дуже інтимно, нехай вони були навіть не в губи. я завмерла не знаючи що робити, лише думки в моїй голові проносилися на кшталт: що він робить? як таке може бути? він цілує мене? МЕНЕ!? якщо цілує та ще й як, значить я йому подобаюся. як така як я може йому сподобатися? тут я підривають кажу мені треба йти, і звідкись вискакувати до знайомого якого то який був трохи далі в залі.
не знаю до чого ці поцілунки? якщо зможете пояснити допоможіть будь ласка.

Такий поцілунок в вашому сні цілком може передвіщати зближення з цією людиною.

Розшифруйте будь ласка цей сон, не дає спокою, дуже вже дивний:
Сниться з понеділка на вівторок (з 29.11.10 на 30.11.10) що один колишнього, з яким нещодавно розлучилися, при ньому цілує мене в шию. Дуже дивно, хоча в реальності це єдиний його друг який терпимо до мене ставився, всі інші просто відверто не любили мене.
При цьому я нічого такого не відчуваю, крім здивування.

Швидше за все, цей поцілунок має символічне значення, вас чекають незрозумілі і несподівані знаки уваги із сторони цієї людини.

Вітаю! Майже рік тому розлучилася з хлопцем, закохана в іншу людину, про колишнього практично не згадую. Місяць тому приснився сон: він прийшов до мене додому, сів поруч і довго цілував мої руки. вчора знову приснився сон з його участю, в якому він цілував мене, а мені було все одно. Підкажіть, будь ласка, про що це може говорити?

а мені наснилося то коли мене цілує незнайомий мені хлопчик, і ми ховалися щоб етого неувіділа мама, до чого ето?

З неділі на понеділок (05.12-06.12) наснилося що у друзів несподівана зустрівся зі своєю колишньою з якої розлучилися недавно і цілувався з нею, поки друзі пішли. Що це може означати ?

Здравствуйте, будь ласка допоможіть розшифрувати мій сон. Сниться мені цивільна дружина мого колишнього чоловіка, вона дуже розташована до мене. Уві сні вона показувала свій будинок, пригощала мене. Я буквально була в неї закохана. Потім мене охопило почуття пристрасті, я почала цілувати її в шию і випробувала оргазм. Я не розумію, чому мені наснилося це сновидіння адже в реальному житті я її все ще ревную до колишнього чоловіка

наснилося, що мій улюблений взяв мене до себе на роботу, я почала працювати разом з ним.тут він говорить &# 8212; я на зустріч і виходить. я йду за ним в коридор і цілу його. він іде, але без своєї сумки з документами і ноутбуком.
далі сон розвивається так, що я, будучи в компанії своєї мами і її знайомих дзвоню йому, а трубку бере його сестра і каже, що він не може розмовляти.
життєве уточнення &# 8212; вчора він полетів в іншу країну до Нового року.

Такий сон, швидше за все, говорить про те, що ваш чоловік може виявитися не готовим до тій поїздці.

уві сні мене дуже насторожив цей поцілунок і те, що я подзвонила на його телефон і трубку підняла його сестра..

відносини у нас з ним міцні і довірчі. разом майже рік, знайомі вже більше 4-ох років

Наснилося, що цілуюся зі своєю одногрупницею по універу. Причому раніше я в ній не бачив нікого, крім людини, з яким приємно спілкуватися&# 8230; Вся фішка в тому, що уві сні я буквально тонув від любові і радів кожному її дотику (я це чітко пам’ятаю), і прокинувся з почуттям радості на душі. Але по закінченні годин двох все &# 171; сонні&# 187; почуття пішли. Залишився тільки осад. Я не люблю її і не хочу бути з нею, але не можу не усвідомити, що зараз з нетерпінням чекаю ночі, щоб знову потрапити в цей сон :)) Можна було б подумати, що це на підсвідомості. Але ж ні! Я люблю іншу&# 8230; І я це прекрасно відчуваю. Тільки ця інша пішла від мене вже з півроку тому. Може це просто туга за колишньою так проявилася?

Можливо, такий сон говорить про те, що ця людина відчуває до вас таємні почуття, які незабаром відкриються.

привіт)) допоможіть розтлумачити сон будь ласка)
справа відбувалася в школі&# 8230; в підвалі&# 8230; був тьмяне світло&# 8230; я цілувалася з хлопцем дуже пристрасно&# 8230; навіть ногу на нього закидала (в реалі це мій колишній хлопець&# 8230; розлучилися недавно) потім ми йшли по вулиці на якій я живу&# 8230; і він мені каже що коли ми цілувалися це був сон&# 8230; і тепер між нами нічого немає&# 8230; я розлютилася і дала ляпаса..потім він зайшов в під’їзд і сказав:&# 187; ти б ще з двома хлопцями відразу гуляла&# 187;. я відповіла:&# 187; я і тільки з тобою зустрічаюся&# 187;.і у мене сльози потекли&# 8230;
ось&# 8230; що це може означати?

Те, що в цьому сні був такий поцілунок, швидше за все, говорить про те, що ви все ще відчуваєте пристрасні почуття до цієї людини.

Мені наснилося спочатку, що ми з моїм хорошим знайомим, до якого особливих почуттів симпатії немає, тільки дружня, що ми з ним лежимо обіймаємось на ліжку. просто разом лежимо в обнімку. в той же день він мені каже, що йому приснилося, що я уві сні його цілувала в щоки. а ще через кілька днів уже приснилося мені, що ми знову так само лежимо в обнімку на ліжку з ним і вже він мене цілує в щоки.))))) що до чого))))

з 9 на 10 грудня наснилося, що я швидко одягаюся. ранній ранок, відчуваю потребу прийти до людини якого люблю (в реальному житті ми не разом), я приходжу в його квартиру, двері мені відкриває його мама, вона порада мене бачити і навіть анітрохи не здивована моєму раннього візиту, на кухні ми перемовляємося з нею декількома фразами вона йде, і ось приходить він, сідає поруч, я тягнуся до нього і ні кажучи ні слова цілу в губи, відчуття цього поцілунку настільки сильні як ніби це відбувається не у сні. Якщо це можливо, будь ласка допоможіть розібратися в цьому сні, заранее спасибо.

Те, що у вас з цією людиною був поцілунок, швидше за все, говорить про те, що ви можете прийти до того, що у вас з цією людиною встановляться стосунки.

Здраствуйте. Мені наснилося що я цілу свою подругу, при зустрічі. Я була така порада що її побачила.

Мені сьогодні наснилося буд-то я зі знайомим хлопцем (ми з ним бачились рази 3-4) стоїмо на вулиці (кудись собіральсь) він поцілував мене в щоку (чого на яву не відбувається), я дивлюся на нього і розумію що він просто і кажу йому мовляв, навіщо ти прийшов ти ж хворієш отліжался би вдома, а він услашал це &# 8212; посміхається-сміється і уткнувся обличчям мені в шию.Сон був на стільки реальний, що я по-перше абсолютно все відчувала (поцілунок, подих), а по-друге я моментально після цього прокинулася і намагалася зрозуміти правда це чи ні.Що б це значило.До речі, мовляв.чол одружений.спасибі.

Ймовірно, ця людина відкриє вам свої ніжні почуття, але ви будете просто друзями.

Мені наснилося як я і мій однокласник сидимо за однією партою на одному стільці (хоча стільців було багато але ми зним в двоем сіли на 1 стілець) і ми що то писали а потім він до мене повертається ніжно повертає руками мою говолову і дуже ніжно і дуже ласкаво цілує мене в щічку&# 8230; ось і весь сон при цьому той хлопець який мені снився він мені дуже сильно подобається&# 8230; я жити не можу без нього але подобаюся йому я&# 8230; на жаль це я незнаю але ми НЕ пара&# 8230; поясніть будь ласка сон 🙂

Швидше за все, такий поцілунок говорить про те, що ви прагнете зблизитися з цією людиною, але на перший крок не готові.

Колега, який шалено подобається вже не перший місяць, сказав про те, що все, що крім роботи буде заважати. Після цього бачу сон, як заходжу до нього в кабінет, ми говоримо, збираюся йти, цілу його в щоку, ледь доторкаються, але губи самі знаходять один одного. Я навіть чула уві сні, як калатало його серце. До чого б це.

Привіт, мені прісної абсолютно незрозумілий сон.я там познайомилася з одним дуже цікавою людиною; навіть дивно, ніби це та людина, яку я шукала все своє життя.У нас все добре, а пізніше він зраджує мене, (але потім з’ясовується, що я все не так зрозуміла).потім все налагоджується.

мене більше збентежило те, що за весь сон я не побачила конкретного образу, але я була впевнена, що він &# 8212; моє все!

Ваш сон, за участю важливого людини, швидше за все, говорить про те, що ви можете бути розчаровані кимось, на кого Нехай покладуть більшу відповідальність.

Привіт з хлопцем я розтане давно .
мені приснився сон, що я лежачи на дивані розмовляю по-дружньому з його другом .Він (хлопець) підходить до нас і дружньо цілує в щічку, спершу одного а потім мене і пропонує мені сходити до косметолога і йде. у нього шкіра дуже ніжна і тонка а у мене пружна на обличчі.(уві сні)
до чого це?
спасибі заздалегідь.

Вітаю!я минулого тижня посварилася зі своїм хлопцем, тиждень не спілкувалися і в ніч з четверга на п’ятницю мені приснився сон, в якому мій одногрупник (не мій хлопець) спочатку гладив мене, а потім хотів поцілувати&# 8230;.але не встиг, т.до. продзвенів будильник. до чого це.

і на наступний день (з п’ятниці на суботу) мені приснилося, що мій знову-таки одногрупник (тільки не той, що в першому сні) цілує мене в шию і мені дуууже подобається. до чого такі сни.
заздалегідь дякую&# 8230;

Такі сни, найімовірніше, говорять про те, що ви готові шукати розраду в колі наближених до вас людей.

дня два або три назад мені наснилося, що я лежу на ліжку (одягнена) в незнайомому будинку і мене обіймає і цілує в губи не знайомий хлопець, якого я називаю ім’ям колишнього однокласника, якого не бачила більше семи років.потім до мене підходить моя подруга (зараз з нею дружу) і я питаю її, спала вона вже зі своїм хлопцем, вона каже що немає і ображається.хлопець який мене обіймає (при подруга не цілує) щось запитує, я відповідаю йому грубо і він іде.
що може означати такий сон?
зазделегідь дякую.

Найімовірніше, такий сон говорить про те, що вав чекає новий яскравий роман.

Я одружений 14 років, є двоє пацанів. Сниться, що в кімнаті з людьми мене цілує (і я відповідаю) дівчинка років 9-11. І шепоче мені &# 171; давай вийдемо в коридор, щоб ніхто не бачив нас&# 187; А спиною відчуваю, що ззаду спостерігає хтось в образі батька і ПОЧУВАЮ що він все чує і знає&# 8230;

Вітаю! мені приснився довгий поцілунок і поцілунок в шию з хлопцем, якого я давно добиваюся, але на жаль він не зі мною. причому він перший почав мене цілувати і уві сні я була здивована. підкажіть до чого це?

Вітаю!
Мені наснилося, що мене цілує хлопець з гарячими губами і мені це подобається! Але наяву цей хлопець мій однокласник, і я з ним всього навсього просто спілкуюся! Що це означає?

Привіт з хлопцем я розтане давно .
мені приснився сон, що я лежачи на дивані розмовляю по-дружньому з його другом .Він (хлопець) підходить до нас і дружньо цілує в щічку, спершу одного а потім мене і пропонує мені сходити до косметолога і йде. у нього шкіра дуже ніжна і тонка а у мене пружна на обличчі.(уві сні)
до чого це?
спасибі заздалегідь.

Така поведінка цієї людини в цьому сні, швидше за все, говорить про те, що він може дорікнути вас в чомусь.

Нещодавно я завдала болю одному дуже близькій мені людині. Потім приснилося, що ми вперше зустрілися в аеропорту, де поцілувалися і я була абсолютно впевнена, що це був прояв любові, що не висловлених слів. Але, загалом, не знаю, до чого цей сон.

Вечір добрий! Протягом трьох років я перебуваю в дуже складних (переважно по моїй же вини) відносинах з людиною, якого люблю більше життя. В останні півроку ми навіть не бачилися, лише зрідка дозволяли собі коротку електронну переписку, хоча живемо недалеко один від одного. І ось&# 8230; Мені приснився сон, який хочеться розтлумачити з Вашою допомогою.
Сниться, ніби мій улюблений і я виявилися &# 171; разом в одному місці&# 187 ;, і, перекинувшись парою фраз, я починаю його обіймати, цілувати і всіляко горнутися до нього. Він не чинить опір. Потім він начебто кудись збирається, йде, а я, здавалося б, не йдучи за ним, знову його зустрічаю, і знову починаю цілувати. При цьому відчуваю, що ось, коли він, поруч ми одне ціле, і мені добре. Далі сниться, що він починає фліртувати з якоюсь дівчиною, приходить її хлопець і мого улюбленого намагається побити. Але і тут я встигаю вчасно і кажу, мовляв не чіпай його, це мій чоловік. Ми йдемо, він мені вдячний і ми домовляємося, що ніби як будемо тепер триматися парою. Але я не вимагаю від нього любити тільки мене. Потім я знову його цілу, обличчя, губи, шию, торс, і ніяк не можу зупинитися, незважаючи на те, що відчуваю себе маніячкою якийсь.
Мені здається, цей сон може сказати щось про наше з ним майбутньому. Допоможіть, будь ласка, для мене це дуже важливо!

Такий сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете занадто багато уваги приділяти цим відносинам, не розуміючи, що вони тримаються тільки на вашій ініціативі.

Мені наснилося, що я цілу свого колишнього хлопця, який мені змінив, він вже зустрічається з іншою і каже мені я не знаю кого любити чи тебят, то чи її.

Сон приснився в ніч з 31 грудня на перше січня. Начебто я з хлопцем починаю цілуватися і падаємо в воду. і ось ми дуже довго падаємо на дно, продовжуючи цілуватися. коли вже починає зникати повітря, ми відліплювати один від одного і намагаємося спливти, але нічого не виходить, т.до. повітря вже немає. Прокинувшись, я не пам’ятаю &# 8212; виплили чи? здається, немає))) що б міг означати цей сон?
завчасно дякую за відповідь.

Ваш сон, в якому був такий поцілунок, ймовірно, говорить про те, що ви можете вступити в нову яскраву і успішну фазу цих відносин.

ДОПОМОЖІТЬ. ДОПОМОЖІТЬ. я шалено закохана в хлопця. а він мене вважає за знайому ((((
Наснилося, що ми з цим хлопцем страсно цілувалися!!
І цей сон мені вже 3 рази снився. Все було як по справжньому! Я прокидалася з почуттям, що це відбулося насправді!! допоможіть))

цілувалася з незнайомим хлопцем у нього вдома, причому дуже часто как-будто я жила у нього кілька днів, познайомилася з його батьками, цей сон сниться мені вже 3 дні поспіль, не можу розібратися до чого це. Допоможіть будь ласка!

Допоможіть будь ласка.Наснилося що я з моїм хлопцем стояли один перед одним і я його поцілувала в щоку а потім і він мене (в реальності ми не бачилися більше місяця і він як би незабаром повинен приїхати до мене) Дякую

Доброго дня. Часто сниться що цілуюся з емо (завжди з чоловіками), пристрасно, в губи. іноді це бувають представники будь-яких музичних груп, в стилі емо, а іноді просто незнайомі люди цього ж стилю. Хоча сама до цього стилю не маю ніякого відношення і знайомих у мене таких теж немає.
спасибі!

Здраствуйте подскажите до чого сниться дівчина яка мені подобається і я її цілу в губи.

Мені приснився мій оч хороший друг ну ми не зустрічаємося (изза його невизначеності) ми з ним цілувалися в школі (пристрасно) потім бачила що він носив мене на шиї. З цією людиною я зараз спілкуюся дуже добре і він мені дуже дорогий.до чого цей сон?

Я давно закохана в одного хлопця, але він рідко звертав на мене увагу, а уві сні ми періодично накидалися один на одного і стрстно цілувалися.Що це означає?

Мені одного разу снився що хлопець індикатором мені дуууже подобається, ВОСН перебував у мене вдома, (ось тільки ВОСН у нього чомусь була інша зачіска)
а я в цей момент чим то займалася і в цей час він подшел комне ззаду і поцілував мене в шию, що це означає. Відповіді ласка для мене це дуже важливо!

МЕНІ сниться що ми помирилися з колишнім і знову разом.сидимо на дивані і я кажучи йому як він змінився і став якимось чужим. Він мене пристрасно цілує в шию і вухо.мені подобається і я відповідаю тим же.він простягає пляшку з лимонад і просить спробувати його так як дуже смачний. Я п’ю з цієї пляшки. Ще один сон повторюється вже кілька разів. Мій колишній говорить своїй дівчині що любить мене і йде від неї.вона на мене кричить і лається а я ж відштовхую і вона зникає і колишній мій залишається зі мною. Ще сниться що він мені пише як сильно любить мене і хоче бути поруч. Що це означає

Такий поцілунок в вашому сні, швидше за все, відображає ваше підсвідоме прагнення відновити ці відносини, упевненість в тому, що не все втрачено.

МЕНІ сниться що ми помирилися з колишнім і знову разом.сидимо на дивані і я кажучи йому як він змінився і став якимось чужим. Він мене пристрасно цілує в шию і вухо.мені подобається і я відповідаю тим же.він простягає пляшку з лимонад і просить спробувати його так як дуже смачний. Я п’ю з цієї пляшки. Ще один сон повторюється вже кілька разів. Мій колишній говорить своїй дівчині що любить мене і йде від неї.вона на мене кричить і лається а я ж відштовхую і вона зникає і колишній мій залишається зі мною. Ще сниться що він мені пише як сильно любить мене і хоче бути поруч. Що це означає

Те, що ви в цьому сні бачили улюбленого в таких обставинах, ймовірно. говоит про те, що ви все ще бачите можливість відновити відносини з ним.

Прокоментуйте, будь ласка, мій сон.Мені дуже подобається молодий чоловік, він про це знає, але ніяких кроків в мою сторону не робить, просто спілкуємося. Сьогодні приснилося, що ми танцюємо на галявині в гаю, а потім він притягує мене до себе ближче і ніжно цілує в лоб.

Моя сестра зараз працює за кордоном. Наснилося вранці мені, що нібито вона приїхала і радісно мене обіймає і цілує 2 рази в щоку. В реальності ми дуже рідко і обіймаємось то. До чого цей сон?

Мені наснилося що мене пристрасно цілує мій однокласник, як ніби ми з ним разом, йдемо з ним в магазин купуємо продукти і йдемо в машину.Поцілунок мені дуже сподобався&# 8230;.До чого це.

Вітаю! допоможіть, будь ласка, розібратися з моїм сном. сьогодні 18.01.2011 мені приснився сон про колишнього чоловіка.Ми з ним в розлученні 12 років. Він зараз одружений, народилася дитина 7 років. Я не заміжня, від нього у мене є син, 13 років. З нами спілкується погано.Останній раз спілкувався в листопаді 2010р.Сниться, що хоче повернутися назад, уві сні говорить, що любить і радісно мене обіймає і цілує в губи. Уві сні я від нього вагітна двійнею. Він був радий. Від поцілунку я прокинулася.

Те, що в вашому сні ця людина хотіла повернутися до сім’ї, швидше за все, говорить про те, що ви відчуваєте брак його присутності у вашому житті.

Всім привіт! Сьогодні мені наснилася покійна мама, яка витирала рушником і мені теж сказала так робити, чому то ми знаходимося на трасі на зупинці, дивлюся а я гола, мені дуже соромно і я прикриваюся як можу, на щастя рушник довге, відкритим залишилося тільки живіт, раптом з’являється мій улюблений з яким вже рік не бачилася і не розмовляла і ніжною дуже теплою рукою проводить по животу а потім повністю гримає мене від усіх і ніжно цілує, мені дуже приємно, я чую що моє серце сильно б’ється і мені ніяково від того що він дізнається про мої почуття до нього, я відводжу його руку від серця, але він наполегливо мене обіймає, а мама так і стоїть осторонь огорнутий рушник і я відчуваю що у неї на обличчі спокійна посмішка, від того і я перестаю нервувати і просто насолоджуюся поцілунком з коханим, потім сон обривається&# 8230; Поясніть, будь ласка, до чого сон.спасибі!

Те, що в вашому сні ви були оголені, швидше за все, попередження про те. що хтось здатний відкрити якусь вашу сокровенну таємницю.

Мені приснився сон, що хлопець якого я люблю, але не можу добится його, поцілував мене, причому вийшло так що я почала задкує, він однією рукою обійняв за плече, я повернула голову, він почав мене цілувати, я його підтримала, до чого такий сон. Заздалегідь дякую )))

Привіт, приснився сон, що мене поцілував мій учень 16-річний.і спочатку я йому відповіла на поцілунок. а потім ніби як зрозуміла, що не можна, учень адже і відштовхнула його, а він сказав &# 171; ну чому я люблю вчительку?&# 187; ось. а ще бентежить те, що я гадала, з четверга на п’ятницю&# 8230; хто полюбить, той хай присниться..а тут це..чи означає це що-небудь?
спасибі заздалегідь

Ймовірно, цей ваш учень має до вас деякі почуття, але вам не варто сприймати це всерйоз, це дитина.

спасибі велике за Ваш коментар. я думала, сон пророкує проблеми і розбіжності з цією людиною, на його негативний ставлення до мене. Зараз стало спокійніше

Вітаю. Я зустрічаюся з хлопцем 5 років, він зараз в армії, ми заручені вже 2 роки. У нього є брат. Мій однолітка, ми з ним дуже погано і натягнуто спілкуємося, я його навіть побла один раз. Але це переменчево-то ми нормально, то вимушено, то зовсім ніяк не спілкуємося. Але напруга була і є завжди. І у мене завжди таке відчуття, що між нами щось відбувається. Зараз я іноді їжджу до батьків свого хлопця ночувати в гості і його брат теж там живе. У нього зараз з’явилася дівчина, він ніби як щасливий. І спілкуємося ми добре останнім часом, він навіть проводив мене на маршрутку і стояв поки я не поїхала. Я відчувала до нього за ці 5 років і ненависть і любов, і потяг. І мені снитися, що ми з ним цілуємося і намагаємося зайнятися коханням. Наче ми зірвалися з ланцюга і уві сні стало зрозуміло через що у нас був напружений спілкування-ми любимо один одного. І мені так добре з ним було. І нас застала їх мама, але ми прикинулися как-будто приколюємося. Тільки вона пішла ми знову почали цілуватися, хоча відчували велику незручність. І як це розуміти? Не розумію&# 8230; Напишіть будь ласка!

Ваше сновидіння, в якому був подібний поцілунок, швидше за все, відображає ту напруженість між вами, спілкування на межі сварки.

Під ранок приснився сон, де мене цілує в щічку однокласник, симпатичний мені&# 8230;..декілька разів&# 8230; і дуже повільно&# 8230; з посмішкою на обличчі..

Мені наснилося, що я цілу кілька разів в губи людини, який уві сні мій хлопець. Але наяву я його не знаю. Мені було приємно.(Першого поцілунку не було). До чого цей сон?

Вітаю. Сьогодні вночі 28 січня години в 3 ночі мені приснився чоловік, який мені дуже подобається (позначу його Р), але я йому довгий час не відповідала взаємністю (у нього є цивільна дружина) і відносини у нас з-за цього натягнутими стали і це мені заподіює біль. Так ось, сниться, що я на роботі і шеф пропонує мені і ще одній співробітниці їхати кудись гуять з ним і з Р. Я розумію. що про те, щоб їхала я, його попросив саме Р., мене бентежить така пропозиція і в той же час хочеться поїхати, але я відмовляюся. Виходжу з кабінету шефа, а там стоїть Р. і я лаю його за те, що він шукає зустрічі зі мною саме таким чином, немає щоб нормально запросити на побачення. І лаючи беру його обличчя руками і цілу безпорядочно в обличчя, але не цілу в губи. і кажу, що який же ти дурачёк мене мучиш, я ж тебе так люблю&# 8230; Цілуючи відчуваю свої поцілунки.. губи дуже ніжні. І згадую як він мене так само цілував. (В реальності було, але я його відштовхнула). При цьому поряд стоїть шеф, який з кимось свариться, але мене це не бентежить.

Таке сновидіння, найімовірніше, відображає те, що вас лякає те, що може статися так, що ваша особиста і професійна життя переплетуться.

я познайомилася з молодою людиною, ми з ним спілкуємося тільки по телефону і бачили один одного тільки на фото! Сон який мені приснився! Я влаштовуюся на роботу, це невелика команда молодих людей, які допомагають дітям.І там працює мій знайомий.Він умовляє мене працювати з ними, починає вчити мене грати на піаніно, а потім дуже обережно цілує.

Я підходжу до хлопця, якого люблю, але наяву ми не разом, і починаю його цілувати в губи. Він теж мене цілує. і коли ми цілуємося, я відчуваю солоність в роті. Солоний поцелуй- до чого б це.

Вітаю! Підкажіть будь ласка, що може означати цей сон?! Сидимо ми з знайомою дівчиною в одній кімнаті, з нами якийсь чоловік, з яким я добре спілкувався до зустрічі з нею, сидимо і не спілкуємося, потім всі разом зібралися вийти на балкон, я і дівчина вийшли, а хлопчина залишився, в загальному куди то пропав&# 8230; Вона зайшла перша, потім я, по шляху сильно сміялися і жартували))) Потім вона повернулася до мене зі словами:&# 187; Ой що це я сьогодні?&# 187; Далі смутно, толі вона оступилася і стала падати на бік, то вона спеціально так зіграла&# 8230; Сам факт що я її підхопив і побачив як вона тягнеться до мене, я спочатку втратив дар мови і руху, але потім сам потягнувся до неї, в результаті ми поцілувалися&# 8230; Цей поцілунок був РЕАЛЬНИМ! Я відчував реальні губи і дику пристрасть в собі&# 8230; Потім мозок на якийсь час включився і я сказав собі що це сон, але не зміг прокинутися і знову поцілував її, і через мить прокинувся&# 8230; З цією дівчиною ми дружимо, але спілкуємося тільки по скайпу, т.до. знаходимося на далекій відстані один від одного (Карелія і Фінляндія) Хочу правильно вчинити і не наробити дурниць, т.до. ця дівчина мій ідеал! Про що говорить сон.

Ваш сон, швидше за все, відображає ті ваші прагнення і бажання, які ви поки не змогли здійснити в реальному житті.

Вітаю!уві сні кохана людина взяв за руку і разочок чмокнув в губи.що це значить підкажіть будь ласка?

Допоможіть будь ласка расстолковать сон&# 8230; Мені наснилося як буд-то мій знайомий і я (ми разом вчимося) пристрасно цілуємося в губи, він цілує мене в шию і у нас це взаємно і обопільно. При цьому ми непомітно ховаємося від інших, так як за дверима знаходяться люди.
На яву, я рік тому любила цю людину, йому я теж подобалася, але він мене зрадив, через деякий час, після довгих моїх переживань, коли він почав зустрічатися з якоюсь дівчиною, мої почуття пройшли, але так як я писала раніше, ми разом вчимося, бачимо один одного кожен день, нам доводиться стикатися. Я по ньому бачу, що іноді він шкодує, що так зі мною вчинив. І я про нього не думала, а мені приснився цей сон, щоб це значило? З повагою.

Вероятноее за все, такий сон говорить про те, що на підсвідомому рівні почуття до цієї людини все ще залишилися.

Привіт, зараз я дуже переживаю через невизначеностей у відносинах з хлопцем. Він мені подобається і я йому подобаюся, він мабуть соромиться і не підходить до мене. і сьогодні мені приснився сон (2 лютого, середа), що він стоїть поруч і також не підходить. І мені вже все одно. Раптово, він підходить до мене, обіймає і ніжно цілує в щоку і навколо губ кілька разів. уві сні я відчула, що це початок відносин. що це означає?

Такий поцілунок в цьому сні, ймовірно, говорить про те, що ця людина зробить крок в вашу сторону вже тогода, коли ви не будете цього очікувати.

ВІТАЮ!Мені наснилося ЩО колишнього коханого ЗАПРОСИВ МЕНЕ В КАФЕ.ТАМ БАГАТО ДРУЗІВ МИ базікати. І він починає мене цілувати обіймати і говорити що нікому мене не віддасть. При всіх друзів.Я йому відповіла поцілунком.що може цей сон означати?

Вітаю!
У мене така історія, є дівчина яку я шалено люблю, зустрілися ми абсолютно випадково з нею, закохався в неї я моментально, але довго не подавав цього виду, потім вона дізналася про мою любов до неї, але я не знаю якщо у неї якісь НЕ будь почуття до мене, я думаю що врятли, і тут мені снітца сон, дуже красивий сон, повністю я його не пам’ятаю, але один уривок був такий, я лежу у неї на колінах а вона ніжно гладить мене по голові, потім з такою ж ніжністю чмокає мене кілька разів в голову. Що б це могло означати?

Таке ваше сновидіння, ймовірно, вказує на те, що ви таким чином знаходите можливість висловити власні фантазії пов’язані з нею.

У мене практично аналогічна ситуація. Сон був такий: чоловік якого я дуже люблю вже близько року лежить на моїх колінах і тд&# 8230; В житті ж ми вже близько 9 місяців не бачилися і наврятли побачимося (((Швидше за все це лише ігри підсвідомості ((Але моя вам порада, якщо вам дійсно потрібна ця дівчина то не зупиняйтеся. Жінкам часто буває важко самим проявляти ініціативу, (вона сама може так само мучитися як і ви), тим більше коли вони не бачать від вас проявів своїх почуттів. Не бійтеся. І удачі вам. )) PS.якби у мене була б зараз така можливість, я б так і вчинила.

Сновидіння, в якому був цей поцілунок, швидше за все, говорить про те, що ви прагнете побачити ініціативу з боку цієї людини.

Мне нравиться один молодий чоловік і по всій видимості я йому теж нрвлюсь, але ми поки не разом. Мені приснився сон про те, що він почав цілувати мене в шию, а потім він поцілував мене в засос. Що це означає?

Здраствуйте мені приснився мій колишній він просто поцілував мене в ліжку в щоку, але у мене до нього досі чуства&# 8230;.

Здраствуйте. мені снився мій тренер. в реальному житті я не можу зрозуміти, чи подобаюся я йому, потім як його поведінка не одназначно. так само і я не можу сказати, що він мені дуже подобається. приснився сон, що він гукає мене, а коли я повертаюся &# 8212; цілує і притискає до себе. а потім, ніби як ми з кимось розмовляємо, він постійно мене приобнимает за талію і притягує до себе. до чого це сниться? ооооочень хочеться дізнатися) заздалегідь велике спасибі)

Поцілунок в вашому сні, найімовірніше, відображає саме ваші почуття до цієї людини, ваші надії на взаємність з його боку.

здрастуйте допоможіть розібратися. я спала і ніяк не могла відкрити очі, а в цей час підійшов хлопець. і я знаю хто це хоча і не можу відкрити очі. він мене обняв і поцілував у губи. і для мене це був самий класний поцілунок

бачила такий сон.
цілувалася з хлопцем, з яким недавно почали зустрічатися. він був чому &# 8212; то без сорочки, в одних джинсах. поцілунок був ніби наяву, я його відчувала. а після цього через деякий час мене уві сні вдарив по обличчю колишній хлопець.
що це означає?

Що за безглуздий сай. ви чому повідомлення ігноруйте.

вітання&# 8230; мені приснився мій друг я з ним ще не цілувалася, але він мені дуже подобається про його почуттях до мене я нічого не знаю = (((&# 8230; мені снитися що ми з ним сперечаємося в жартівливій формі&# 8230;.посміхаючись один одному&# 8230; Потім він різко і страсно цілує мене&# 8230; будь ласка дуже хочеться дізнатися до чого цей сон&# 8230; за раніше спасибі..

Наснилася зовсім незнайома мені дівчина і то що ми з нею цілуємося&# 8230;. причому один і той же сон снився 4 дні поспіль&# 8230;.
що це означає. і до чого це?

Вітаю.Мені приснився такий сон: Колишня квартира, звідки я з батьками з’їхали.І чоловік, якого я знаю, але він мені анітрохи не симпатичний&# 8230; Мені подобається його друг) Так ось ніби він ми сидимо чай мій наречений і ми сидимо чай п’ємо, мама біля нас стоїть, він попросив моєї руки, потім мама пішла кудись і він мене поцілував пристрасно в губи, я відповіла йому , але трохи посторонилася.він розлютився.Щоб це могло означати?

Швидше за все, сновидіння такого змісту вказує на те, що ви можете бути збентежені поведінкою цієї людини.

Здраствуйте&# 8230; скільки разів би мені не снилися б поцілунки&# 8230;.але майже не разу у мене не було ні з ким нормального поцілунку&# 8230; ніби все цілуєшся&# 8230; і під час поцілунку або потім після поцілунку, у тебе в роті щось нібдуь оказиваттся, що викликає у тебе моторошне відраза (залишки пиши напарника, блювотние суміші) до чого це все, що за страннсті: (дуже лякають.Хоча не так давно був один раз сон виняток&# 8230; був нормальний поцілунок з моїм хлопцем, але потім через кілька днів мені сниться знову ж мій хлопець і з таким же блювотною поцілунком 🙁

Сновидіння, в яких ви бачили тільки неприємні поцілунки, швидше за все, вказують на те, що ви не можете вибрати чого хочете від відносин.

Здраствуйте наснилася мені сіводня як ніби я одружився на дівчинці років 7 весілля пройшло так швидко що я навіть не чиво не помітив.. і вона мене цілує пстояно

Вітаю.Сьогодні ніч снився сон що я цілуюся зі своєю колишньою коханою дівчиною, коли ми їдемо в метро і було світло (так як їхали не в тунель, а там де відкритий простір) і їхали в бік моєї станції .

Для довідки кинула вона мене перед днем ​​св.Валентина, що може означати цей сон?)заздалегідь дякую )

Мені наснилося, що хлопчик який мені дуже подобається (але ми з ним так як друзі), в момент коли я читала якийсь сценарій починає мене в губи цілувати, я чиню опір тим що міцно стискаю губи, але він не відпускає губи від моїх. і коли я розслабила я відчула слабку прохолоду у верхньої губи від його дотику.. різко прокинулася але почуття що зараз хтось прікосаться губами залишилося&# 8230; до чого це?

Сон, в якому цей хлопчик поводився так, швидше за все, вказує на те. що він може надавати вам несподівані знаки уваги.

Здраствуйте!
Мені наснилося що мене поцілувала дівчина. Вона мій друг. (До речі у мене до неї є невелика симпатія але не більше)
Поцілунок був простим чмоком в губи але дуже приємним, смачним =)
Що це може означати? Напишіть будь ласка..

Приснився сон, до мене підходить священик, мій сповідник, в реальності я до нього ходжу на сповідь&# 8230;. Підійшовши до мене уві сні, він нахиляється і кілька разів цілує мене в губи, відчуття дуже приємне, що не плотське, а що то світле, від поцілунку я відчула як ніби він намагається мене на що то викликати, показати мені що то&# 8230;..відкрити&# 8230;.. потім йде і дуже уважно дивиться мені в очі, поки не зник за дверима&# 8230;
Що означає цей сон?

Найімовірніше, сон, в якому ви бачили поцілунок, вказує на те, що ви можете отримати благословення і тим самим позбутися від сумнівів.

за останнім часом мені наснилося два дивних сну:
1) в якомусь приміщенні з множетсва кімнат і коридорів в одній з кімнат сидячи на ліжку мене пристрасно цілував хлопець, з яким я спілкуюся на дружньому рівні, але він мені не подобається, але ян равлена ​​йому. але поцілунок мені не сподобався і чомусь відчувалася сіль в поцілунку;
2) наснилося, що я не дівчина, а хлопець, який мріє давно поцілувати одну дівчину, яка в реалі моя добра знайома, і в підсумку таки поцілував, але при цьому знову явно відчувався &# 171; солоний&# 187; поцілунок&# 8230;

що б це все могло означати?

Найімовірніше, сновидіння, які ви описали, швидше за все, говорять про те, що ви можете відчувати невдоволення власним особистим життям, шукати незвичайні способи прийти до змін.

підкажіть будь ласка, що озна бачити уві сні, як хлопець якого я люблю, але ми не разом, цілує мене в щоку, при цьому моя сестра каже, він же тебе любить!.я не думала про нього він приснився мені спонтанно.і весь сон знаходився поруч і усміхався
в житті він уже заручений з іншою дівчиною

Вітаю.(Колега по роботі, який мені подобатися&# 8230; але ми не можемо бути разом і навіть ніби як уникаємо один одного.Як він до мене ставиться взагалі не знаю.) І ось мені сниться, що я в кімнаті навпочіпки присіла і граю з його сином, а він підходить до мене ззаду і поцілував мене в спину 2 рази.Я чітко відчула кожен поцілунок.Після цього прокинулася.Підкажіть, що означає мій сон&# 8230;

Така поведінка цієї людини у вашому сні, швидше за все, попереджає вас про те, що ваші надії на відносини з ним можуть не виправдатися.

Бачила колишнього хлопця уві сні. він говорив, що хоче повернутися до мене, хотіла його поцілувати в губи, змогла тільки доторкнутися губами його губ. він не хотів цілуватися. сказав, що краще поцілує сам і поцілував в щоки. потім стояли на порозі моєї квартири і обнімалися. домовилися ввечері зустрітися і він пішов по сходах вниз, посміхаючись. з ним ще була його мама весь цей час і спостерігала за нами. потім спустилася разом з ним. я стояла і дивилася за ними.

Сновидіння, в якому цей хлопець хотів відновити з вами відносини, найімовірніше, є вираженням такого бажання з вашого боку, очікування його ініціативи.

Мені в житті подобатися молода людина по роботі..ми навіть намагалися зустрічати але не вийшло..і я постійно бачу уві сні як я його цілую і кожен раз перша а він відповідає мені взаємність&# 8230; скажіть будь ласка що це означає?

Підкажіть будь ласка&# 8230; Я з одним (який мені в реальності подобається) стоїмо в магазині близько вішалок з речами, потім ми пройшли повз один одного зустрілися поглядами і почали цілуватися&# 8230; при цьому я була шалено щаслива&# 8230; потім я побачила, як нас побачив наш спільний друг і він був радий за нас&# 8230; що може позначати такий сон?

Дуже хочу дізнатися про значення свого сну. напишете будь ласка

Я вже кілька разів уві сні цілувала молодої людини в щоку, а потім йшла, раніше я з ним бачилася, а ось тепер немає, що це може означати?!

Мені наснилося як мій друг (який мені подобається в реальності) покликав мене до себе в гості, як тільки зайшли до нього додому він посадив мене на диван потім страсно і довго мене цілував, що це може означати!?

Мені вже другу ніч сниться, як мій хлопець йде від мене з іншою дівчиною. Спершу, це була не знайома мені дівчина, але дуже схожа на його колишню. А тепер ось снитися, як він цілує при мені мою знайому, а потім йде з нею. Що це може означати?

У мене є дуже хороший друг якого я люблю не як друга.. і він про це знає, але ми друзі. Мені сниться сон, що я лежу на льоду, і він опиняється поруч. Обіймає і цілує в щоку кілька разів. Мені було приємно)

Допоможіть будь ласка, буквально сьогодні мені приснився такий сон:
ми в троем сидимо на лавці&# 8230;. я посередині, з ліва сидить хлопець на рік молодший за мене кликати Євген якого я люблю, він про це знає і я йому подобаюся але ми не зустрічаємося&# 8230; а з права сидить його друг-однокласник &# 8212; Саша, я з ним теж дружу, і я йому дуже подобаюся але я люблю тільки Женю &# 8230;

сидимо ми на лавочці і тут Саша цілує мене в щоку (після поцілунку в мене ніякої реакції) він тоді цілує мене в губи (не в засос) (у мене ніякої реакції) &# 8230;
після цього Женя повертається до мене і починає цілувати мене в засос &# 8230; ніжно-ніжно ледве катаючись моїх губ.. Мммммм мені так приємно було, какбуд-то це насправді))) а Саша просто сидів і дивився..

Ваш сон, в якому були такі події, найімовірніше, говорить про те, що вам доведеться робити непростий вибір в особистому житті.

До чого сниться сон, де мене поцілувала колишня дівчина, поцілунок був приємний, бажаний, навіть прокинувся відразу і сльоза виступила.(З нею ми недавно розлучилися)

До чого сниться сон, коли симпатичний мені хлопчик, але з яким не спілкуюся абсолютно, несподівано поцілував в шечку, а потім в губи.

Мені сниться вона, вона знімається на фото оголеної, а я стою поруч (приблизно 2 кроки від неї). Після я тримаю правою рукою нижче спини (в цій кімнаті світло), після я її цілу в губи, вона чинить опір, потім лягає і плаче, після виходу з кімнати я цілу її ще раз, але вона відвертає голову, але мої губи встигають торкнуться її губ. Наяву ми з нею тільки як друзі, але вона мені подобається. Поясніть що це значить? Заздалегідь дякую

Ваше сновидіння, в якому був подібний поцілунок, найімовірніше, говорить про те, що ви можете поранити цю людину своєю нав’язливістю.

Вітаю. мені наснилося, що я чекаю вдома свого молодого чоловіка, але приходить його друг. і я як ні в чому не бувало лягаю з ним і він мене обіймає. ми просто розмовляємо. поруч з нами вікно. і все це бачить мій хлопець. я питаю де він так довго був, а він відповідає, що був зайнятий трохи. я прошу його підійти, але він тільки кидає фразу &# 171; в наступний раз&# 187;. я розумію, що він ображений, але коли мене знову цілує його друг, я говорю почекай. може з ним поговорити? тоді я йду в клуб, і розумію, що він там вже з кимось мило спілкується. в мені заграла оббила і я просто пішла. його друг (ну і мій теж) сказав, щоб я не розбудовувалася, т.до. Зараз мій хлопець переказиться і заспокоїться. всі.. взагалі не можу нічого зрозуміти. я ніби й розумію, що хлопець образився, але з іншого боку мені здавалося, що тут такого? що все це може значить??

Те, що в цьому сні ви вели себе так з цією людиною, швидше за все, говорить про те, що ви можете відчути до нього підсвідоме потяг.

Здраствуйте!!вже другий раз мені сниться як я цілу колишнього однокласника причому все це відбувається так пристрасно і ніжно наче любимо один одного..спочатку ми цілувалися потім я цілував його в щоки, лоб&# 8230; але я його вже року як 2 не бачила і не спілкуємося і в школі то толком не спілкувалися..хоча в школі була симпатія до нього&# 8230; що б це могло означати?Підкажіть будь ласка

Привіт а до чого сниться що ми їмо на машині з хлопцем якому я подобаюся і який мені подобається на машині ми зупиняємося виходимо з машини і починаємо цілуватися в засос це було так приємно.
що може це означати?

Реальне життя: у мене є хлопець і ми дуже давно не бачилися кілька місяців і у нас скоро зустріч. І ось з 14 на 15 березня приснився сон, що я цілувалася зі своїм хлопцем у ванній, я пам’ятаю ці відчуття. Це був мій перший поцілунок з моїм хлопцем уві сні, а в реальному житті ще поки не цілувалися. Цей сон означає, що я дуже чекаю його і як мені його не вистачає?

Вітаю! Майже 7 років тому я розлучилася з хлопцем, зустрічалися ми не довго, я і не згадувала про нього, (я вже 4 роки заміжня, у мене дитина) але ось уже на протязі 2 років він дуже часто мені сниться. Сьогодні мені наснилося ніби ми з ним розмовляли і на прощання він мене поцілував у щоку, хотів в губи але я ухилилася, т.до. за нами спостерігав мій чоловік і просто кипів від люті! Що може означати цей поцілунок?

Сновидіння, в якому був такий поцілунок, найімовірніше, вказує на те, що ви можете несподівано для себе його випадково зустріти.

Здраствуйте! що може означати мій сон: приснилося мені, що хлопець (в реалі я відчуваю до нього і симпатію і почуття ненависті) ніс мене на руках, усміхався і мені це подобалося і я відчувала почуття радості уві сні, потім він мене доніс до роздягальні, поставив і я його обняла і ніжно поцілувала в щоку і йому це ніби як теж сподобалося&# 8230; що це може означати?

Мені приснився хлопець зі школи ми цілувалися з ним у ванній (одягнені) * при цьому моя подруга в житті завжди говорив йому що я його люблю!,мені так соромно&# 8230;.він задоволена симпатичний але я її його НЕ точто-б люблю швидше він мені подобається вона каже що я на нього якось так дивлюся)) але ми з ним не знайомі я його знаю звичайно але і він мене але я сором’язлива дуже *.потім хтось дзвонить у двері я відкриваю її і там якийсь щось не знайомий каже це я який тебе 2 роки тому поцілував але це був точно не той !

Те, що ви в цьому сні бачили такий поцілунок, найімовірніше, говорить про те, що між вами може спалахнути жагучий потяг.

Вітаю! Мені приснився хлопець з яким я практично не бачуся, але він мені дуже подобається і я думаю, це взаємно. Так ось, снилося щоб ми лежали на якомусь містку над водою, ми мило спілкувалися, сміялися, обіймалися, а потім він мене різко поцілував взасос..Я приємно здивувалася, але потім що то з спонукало мене перервати поцілунок і різко втекти стрибнувши з містка у воду.. Що цей сон міг би означати? Заздалегідь дякую!

Ваш сон, в якому траплялися подібні події, був поцілунок, найімовірніше, попереджає про те, що ваші почуття можуть перерости в більш глибокі.

що означає, якщо я торкаюся ненавмисно губами з чоловіком (НЕ цілуюся) і ніяковію, не хочу щоб це хтось помітив.

Здраствуйте, допоможіть мені розібратися.Мені другу ніч сниться дівчина яка мені дуже подобається, можливо я в неї закоханий.Перший раз мені наснилося, ніби вона сиділа біля вікна на табуретці, і покликала мене рукою, посміхаючись.я сів до неї на коліна і ми почали цілуватися, і відразу ж мені стало снитися інше.другий же сон, я сиджу знову з нею, але вже на вулиці і з нами її подруга, причому її подруга сиділа правої сторони а моя кохана далі, і її подруга котороя мені раніше теж подобалася, але запропонувавши їй зустрічатися вона сказала що ми друзі і у нас не може бути відносин.а уві сні вона мені каже, що пам’ятаєш ти мені предлогал зустрічатися, я сказав так вона обняла мене і сказала що вона є моя дівчина, після ми гуляли з нею в обнімку, а моя кохана йшла взади нас, але начебто не одна.а незабаром ми повернулися до моєї улюбленої і подруга з якою в обнімку був я сказала поцілунок її я поцілував її в в скроню а потім відразу ж в щоку.вибачте що так багато написав, але я хочу розібратися що почому, заздалегідь величезне спасибі.

Подібний поцілунок в вашому сні, найімовірніше, говорить про те, що ви можете в недалекому майбутньому зблизитися з цією дівчиною.

Мені приснився хлопець, якого я не знаю в реалі&# 8230; але у мене були сильні почуття до нього уві сні&# 8230; коли він мене обіймав або цілував, я відчувала, що щось світле нез’ясовно приємне&# 8230; Хотілося притиснути його до себе і не відпускати&# 8230; що це означає.

Вітаю. Мені третю ніч поспіль сниться дівчинка, яку я дуже люблю, вона мене теж любить, але зустрічається з іншим хлопцем вже більше року і не може його кинути вдруге. І ось третю ніч поспіль вона мені сниться. Цієї ночі мені наснилося ніби ми в спортзалі граємо в футбол (я займаюся футболом) і ось вона теж грає. І після того як я забиваю гол ми з нею стоїмо мило розмовляємо прям на поле і я її, перш чим піти далі грати, цілу, але не в губи, а в лоб. Ось що може це означати?

Ваше сновидіння, в якому були такі події, найімовірніше, говорить про те, що ви зможете все ж завоювати цю дівчину остаточно.

Привіт) Мені сьогодні приснився сон, де ми з подругою, однією жінкою і двома хлопцями їхали в ліфті. Причому один з хлопчиків мій друг (разом в початкову школу ходили). Він стояв поруч зі мною, я не втрималася, і притиснулася до нього. Він зробив те ж саме і обійняв мене. І за все протяг їзди в ліфті він багато багато разів мене цілував в лоб і верхівку. Що б це значило??

Вітаю! Мені приснився сон в якому мій хлопець / с яким ми дуже сильно посварилися, він мене образив, і розійшлися /, біг за мною під дощем, я біжу додому з пельменями в руках, а він за мною. Заходжу додому, а там надувні кульки різних кольорів, один з них лопнув. І ось він щось говорить вибачається. Кличе на вулицю. Ми виходимо сідаємо в чужу машину на заднє сидіння, а попереду шофер. І ось їдемо і він мене, дуже пристрасно цілує. Після я прокинулася. Скажіть будь ласка до чого це? До розлуці чи ні?

Ваш сон, в якому були такі події, найімовірніше, говорить про те, що поточна сварка, найімовірніше, є перехідним етапом перед сприятливим періодом.

Мені приснився сон про мене і мого друга який мені подобається. Сон погано пам’ятаю. Але чітко пам’ятаю саме поцілунок. Що це може означати?

З коханою людиною живемо в різних містах, не бачилися вже майже 2а року і ось вчора мені сниться сон:
Починається з якогось марення я перебуваю десь (не пам’ятаю де) з подругою, потім ми спускаємося в каналізацію або щось на зразок того і цілеспрямовано йде в поїзд. Їдемо, під час поїздки я не бачу вагона / купе, не бачу пейзажів за вікном, не спілкуюся і не бачу подругу, я просто знаю що їду. Під’їжджаємо до станції, і я через вікно бачу, що на платформі (якщо можна так сказати, тому що це було щось досить віддалено схоже на вокзал) варто друг мого улюбленого, я вилажу (по маленькій сходах) з поїзда в цей час дивлюся вниз на свої туфлі на високих підборах. Коли піднімаю очі, бачу свою кохану людину (це для мене стає несподіванкою) відбувається замішання на пару хвилин, серце завмирає і гупає вниз, я це як наяву відчуваю, він простягає до мене руки. Ми обіймаємось, не відчувається бурі емоцій, як при довгоочікуваної зустрічі! знаходжу таке спокійне щастя. Він мене два або три рази цілує в губи (НЕ пристрасно, просто легкий, але приємний поцілунок), я хочу відповісти йому тим же, але спочатку поцілувати не виходить т.до. він якось похилив голову і я торкнулася губами його сорочки / коміра напевно. І потім відразу поцілувала його в губи, але так само як він мене.. легонечко.
І відразу прокинулася. Допоможіть, будь ласка, розібратися з цим сном. Це для мене дуже важливо.

Найімовірніше, це ваше сновидіння говорить про те, що вас чекають нові почуття, які спалахнуть несподівано.

уві сні мене поцілувала дружина мого друга.. Спочатку в вухо, а потім в шию.. Було приємно.. І не зрозуміло.. Після чого я подивився на неї і вона плакала.. Я запитав її.. Чому вона плаче, і навіщо вона так зробила? Що це означає? Я до сих пір переживаю..

Моя подруга зустрічається з хлопцем, в якого я безнадійна закохана, крім мене і нього про це ніхто не знає.Спочатку він виявляв до мене симпатію, був навіть такий епізод коли він не міг вибрати між мною і нею.І ось сегодя мені наснилося, що я йду по парку ввечері і зустрічаю їх, гуляють-о-пліч.Я повинен звідкись вискакувати до них і починаю кричати, подруга з переляку відходить назад, а її хлопець підходить до мене і ми починаємо цілуватися, все це відбувається дуже довго і, можу заприсягтися, що відчуття як наяву.А подруга стоїть і дивиться на нас.Потім в сон вклинюється обривок, де ми з подругою на кладовищі, стоїть біля могили моєї матері, причому моя мати ще жива й здорова.Я бачу її фото на пам’ятнику і прізвище і плачу.Що це все може означати?Прокинулася, переповнена емоціями.

Найімовірніше, ваш сон говорить про те, що ви можете зруйнувати їхні стосунки, але це негативно вплине на ваші стосунки з матір’ю.

Приснився досить динамічно сон, насичений різними подіями, але в основному всі навколо однієї людини, з яким я недавно знайома і який мені подобається, але він, здається, не відчуває до мене інтересу. Один з епізодів сну, коли він мене починає цілувати, але не в губи, а просто в обличчя, я сильно ніяковію і у відповідь ніжно цілу його в щоку. Дуже сильні відчуття від такого сну.

Ваше сновидіння, в якому був такий поцілунок, ймовірно, говорить про те, що ви ту людину теж зацікавили.

сьогодні мені приснився мій співробітник, з яким ми просто по-дружньому добре спілкуємося. Уві сні він пред’являв мені претензії за те, що мені подзвонив мій колишній: Чого він тобі дзвонить?? На що я відповіла, що ти мені не хлопець, не чоловік, ти просто співробітник і я не зобов’язана перед тобою звітувати, образилася на нього і розгорнулася йти. Поруч з ним був його друг, який йому сказав, щоб він що-небудь робив, діяв, типу, вистачить зволікати!! Мій співробітник побіг за мною, зупинив і дуже ніжно і легко поцілував у вухо. Я була в розгубленості і сум’ятті. На питання &# 171; Що ти робиш?&# 187; Він не відповів, а просто почав вкривати моє обличчя ніжним поцілунками: очі, щоки, кором губ!!
До чого б цей весь сон! Відчуття після сну залишилися дуже сильні&# 8230; Я тепер дивлюся на нього трохи іншими очима&# 8230; 🙂

Ваш сон, в якому ви бачили подібний поцілунок, найімовірніше, вказує вам на те, що ця людина може робити вам несподівані жести, висловлюючи свій інтерес.

Мені наснилася річка зі звичайною водою (не прозора, але і не прям щоб каламутна). Вода проте була насторожує, страху не було, побоювання тільки. Цю річку розділяла гребля з насипу чи що …- не знаю точно. Гребля була дуже високою. Я по ній ходила (одна). Пам’ятаю під ногами був пісок-земля (мабуть з цього і була гребля). По інший бік греблі було озеро. Воно було дуже красивим, мальовничим, з наічістейшей водою і вода була доверху самої греблі. було літо.Дерева по берегах озера. На озері була гладь, ні найменшого коливання. Але вона на стільки була вщерть греблі, що з’явилося передчуття що її прорве. Раптом в одному місці стала просочуватися вода з озера. Я спробувала якось зміцнити цей шматочок греблі, трохи преподнять, закріпити з цього піску-землі, але зрозуміла що це марно. Я якимось чином зникла з платини і була на березі в якомусь високому будівлю і дивлячись у вікно вже побачила як греблю зі всієї потужності прорвало і вода ринула в ту річку. Потім не пам’ятаю. Пам’ятаю тільки вода змішувалася і заспокоювалася, але ще бушувала. А далі в цьому ж сні мене цілував мій коханий чоловік. Дуже пристрасно і довго, було так, як ніби наяву (по відчуттях).
Що це все означало б?
В житті – дійсно є ДУЖЕ турбує і не дає мені спокою обставина, стосовно якого є варіанти якісь, але є побоювання. Є невпевненість в цих варіантах, з працею доводиться себе заспокоювати і тримати в руках, але часом здається неможливим. Що стосується хлопця – я з ним не спілкуюся зараз (не сварилися, все було краще чим раніше, не розлучалися), просто як розлука, але тимчасова вона чи ні – не знаю, т.до.не з моєї ініціативи. Все дуже не зрозуміло і в житті гублюся в здогадах. А мої дії …-не знаю…. Чи не нашкодять вони? Або краще далі якось стримуватися і чекати? Може й на краще мої бажані дії? Допоможіть зв’язати сон з життям. Все це пов’язано тільки з однією людиною! Не забудьте про поцілунок! До чого він?

Олечка, поцілунок був в губи?? Мені якщо сниться, що мене хтось цілує в губи, то ця людина потім намагається посваритися зі мною і чим більш пристрасний поцілунок, тим сильніше заподіє людина біль! Якщо сниться мені, що я намагаюся поцілувати в губи або цілу, то ініціатором сварки або розставання буду я! Якщо уві сні пристрасний взаємний поцілунок в губи, відповідно і сварка наяву буде взаємної!!
Бажаю тобі, щоб у тебе все було добре для тебе!!

Ваше сновидіння, в якому був такий поцілунок, найімовірніше, говорить про те, що ви можете помітити з боку цієї людини знаки уваги, які спровокують в вас бурю емоцій.

Давно сни не снилися, а тут два дні поспіль. Помогите узнать, що вони означають.07.04.2011 року під ранок приснилося: везе мене чоловік в перукарню, яка знаходиться поруч з будинком колишнього хлопця.(Незнаю чи є вона там в реальності). Після я опиняюся у нього в гостях і навіть сходила в душ. Він уві сні був радий що я зайшла. В реальності у нього вже є дружина і дитина, але уві сні ми про це знаючи не переймалися. Він цілував і вився у коло мене, жалкуючи що я пішла. В процесі розмови, поки я сушила рушником голову, ми присіли на ліжко і я дивлюся, а у нього ступень ні-мотолижкі. А потім уві сні мені чоловік дзвонить і питає недовго я в перукарні. На другий день снитися, що мене з кимось із-знайомих в човні хтось із друзів подтоскнул з берега в воду. І човен почав тануть, а ми на носі сиділи. Облич не бачила, вода спокійна. Човен водою наповнилася і ми попливли. Що це може означати? І як пов’язані ці сни?

Ваш сон, в якому був такий поцілунок, швидше за все, говорить про те, що ви можете відчувати таємне підсвідоме потяг до цього хлопця.

Мені приснився сон, як мене цілує знайомий хлопець (йому 17) мені (15) знайомі 3 роки. Зараз у мене є кохана людина. що б означав цей поцілунок?

Мені не перший раз сниться, як мене пристрасно цілує мій викладач. Хоча він не викликав ніколи у мене ніяких почуттів.

Допоможіть розпізнати, чи означає мій сон що-небудь? Я танцюю зі своїм колишнім шефом, з яким зараз спілкуємося як приятелі, не більше. Він намагається мене поцілувати в вухо, і я грайливо уколоняюсь від цього. У реальному житті ми обоє вільні, він молодший за мене на 5 років. Можливо, це моя підсвідомість шукає мені партнера у всьому вільних чоловіків?

до чого поцілунок колишньої дівчини (уві сні) причому пристрасний, і при цьому вона мені каже що я тобі нібито не потрібна, не ходи за мною, хоча в житті ми толком не спілкуємося, але я її б повернув чесно.

Мені наснилося що у мого (одне полого) одного нафарбовані губи, і він мені каже давай поцілуємося а я как-будто відмовляюся що-то тип говорю уві сні я не гей, але потім каже по братськи, і поцілував одного. До чим це?

Мені наснилося, що я цілувала незнайому дівчинку&# 8230; (дівчиною назвати її не можу) і причому цілувала не просто, а в засос, ще й навчала її як це правильно делаеться (говорила їй: так, тільки трохи повільніше) уві сні мені було навіть приємно&# 8230; до чого це?

Привіт, поясніть будь ласка мій сон. Я раніше зустрічалася з хлопцем, він мене любив, але вибрала іншого, хоча мені здається досі його люблю. У нього інша дівчина, він з нею довго зустрічається, напевно хоче з нею одружитися, каже тому що пора, вже 34 роки.
Зараз ми іноді зустрічаємося, і в останній раз у нас були близькі стосунки. Після цього мені приснився сон: Бачу як ніби він і я стоїмо в маленькій дуже світлій кімнаті, і він мене цілує дуже пристрасно і довго в губи, мені навіть стає боляче губу, я його трохи усувають, і бачу що він посміхнувся і у нього рівні дуже білі зуби (в реальності вони у нього зовсім не рівні), і я про себе подумала добре що він зуби зробив. І все. Ось такий сон, допоможіть будь ласка для мене це ДУЖЕ ВАЖЛИВО.

Ваш сон, в якому був подібний поцілунок, швидше за все, говорить про те, що ці відносини можуть мати неприємний підтекст.

А по конкретніше будь ласка що означає на вашу неприємний підтекст?

Розійшлися з хлопцем по через його невпевненості в стосунках. Але він мене не відпускає, дзвонить, кличе гуляти, приїжджає до мене але сходитися знову не поспішає. Я веду себе з ним як з другом, ніякої близькості не дозволяю, хоча він не проти, та й мені дуже хочеться, але я постійно себе стримую. Сниться мені сон, що ми йдемо по підземних переходах, раптом сідаємо на сходи і я починаю його цілувати. Після поцілунку він мені своїм виразом обличчя показав що цього не варто робити. Що це означає? Заздалегідь дякую!

Такий сон, в якому ви бачили поцілунок, найімовірніше, говорить про те, що ви можете все ж в певний момент зірватися, але це відносинам не зашкодить.

Вітаю! Допоможіть, будь ласка, розтлумачити сон!
У моєму житті є людина, до якої я відчуваю дуже сильні почуття. І я подобаюся йому. У нас могли зав’язатися відносини, але цього не сталося в результаті. Останні кілька місяців ми, можна сказати, не спілкуємося, на жаль&# 8230;
Нещодавно мені наснився сон: Зима, ясний день. Не знаю де я перебуваю, але зі мною молодий чоловік, який мені подобається і його друзі, троє, по-моєму. Навколо нас снежсное поле. Поблизу взагалі нічого немає. Вони починають дуріти. І сперечаються хто з них вище. Один з них, ніби жартома, каже: давайте сфотографуємося і на фотографії подивимося, хто з нас вище насправді. Вони вчотирьох стають в ряд і я їх фотографую. Потім під тим же самим приводом &# 8212; хто з нас вище &# 8212; я або ця молода людина, я пропоную йому сфотографуватися. Один з його друзів бере фотоапарат. Ми з цією молодою людиною чомусь йдемо в телефонноую будку&# 8230; А будка така стара, металева. У неї як би верх є, а низ відкритий. Ми з ним стаємо в неї. Я посміхаюся тому, хто нас повинен сфотографувати. І в цей самий момент молода людина, знаючи, що нас зараз будуть фотографуватися, цілує мене в губи. І ми так довго цілуємося&# 8230; Потім до нас підходить хлопець і віддає фотографію. А на цій фотографії зображений наш поцілунок&# 8230; І молода людина бере цю фотку, розглядає її. А мені ж теж хочеться подивитися. Я хочу взяти її у нього, а він не дає. Починається дражнити мене. Потім все-такі віддає її мені. Я подивилася на неї і він забрав у мене її назад&# 8230; Забрав і пішов&# 8230; І я бачила, як він йде по цьому сніжному полю&# 8230; Кілька його кроків і я прокинулася.

ваш сон, в якому був подібний поцілунок, швидше за все, обіцяє благополучне розвиток ваших відносин в найближчому майбутньому.

Мені дуже давно подобається один хлопець!!
АЛЕ я не завжди розумію подобаюся йому 🙂
він начебто і проявляє знаки всніманія але сказати не може!
так мені приснилося що він мене цілує&# 8230;
що це може означати?

Вітаю . Допоможіть розтлумачити сон, сама намагалася, але нічого не виходить. Сон був з 29.04.2011 по 30.04.2011.
Сон пов’язаний з хлопцем, який мені подобається, вже довгий час, але ми не дуже спілкуємося як по своїй натурі я дуже скромна.
Так ось, спочатку все відбувалося в школі, ми сиділи в шкільній роздягальні і він заснув на моїх колінах, але вчителька прийшла і почала
читати мені лекції, що таке поводження непреемлімо в школі. Через деякий час я зробила перший крок, і ми поцілувалися, легко, але двоє були задоволеними. Потім ми цілувалися ще, де то 3-5 разів. Один раз поцілувалися перед моїми друзями, а саме перед моєю подругою, яка мені завжди заздрить. Ну, там ще було пару дівчаток, з якими у мене реально хороші відносини.

Заздалегідь дякую . Буду дуже вдячна .

Ваш сон, який містив такий сюжет, найімовірніше, говорить про те, що вас лякає реакція оточуючих на прояв ініціативи з вашого боку.

Привіт, абсолютно заплуталася в значеннях, вчора приснився сон, уві сні я цілувалася з хлопця який мені дуже подобається на протіженія року&# 8230; ми цілувалися дуже ніжно, в реальному житті ми з ним мало і безглуздо спілкуємося, але я йому не цікава, правда останнім часом спілкування стало по краще&# 8230; і уві сні я як би прошу у нього поцілунок як подарунок, але коли я його починаю цілувати несподівано для себе навіть, його ставлення змінюється і він сам мене починає цілувати ніжно ніжно, що б це значило!

сон був дуже реалістичний, і коли прокинулася&# 8230; таке відчуття що це було насправді, і ще сиділи ми в машині.. але не пам’ятаю чия вона навіть начебто не моя і не його.

Ймовірно, такий ваш сон, в якому був поцілунок, вказує на те, що ви можете провести приємно час з цією людиною.

Контекст мого поцілунку уві сні мене спантеличив&# 8230; СОН: Я сиджу на корточках в ванній / вода в ній не набрана /, переді мною також на корточках сидить мій зять / помер два роки тому /. Я його гладжу по щоці, шкодуючи про те, що його немає і говорю йому, що, якщо повернути все назад, то я допомогла б уникнути його смерті. Ми відчуваємо при цьому один до одного близькі, саме людські відносини. Потім двері у ванну кімнату відкриває покійна бабуся / мати мого вітчима / і хоче зайти до нас, але я їй показую, щоб вона закрила двері &# 8212; вона уходить. Після я цілу зятя і він відповідає мені на поцілунок взаємністю. Особливо сексуального потягу не було. Враження про сон залишилися теплі, як ніби рідні) Що це значить?&# 8230;.

Ваш сон, в якому були такі події, найімовірніше, є важливим застереженням. Вам може загрожувати близька небезпека.

Вітаю ! Приснився чоловік з яким розлучилися два місяці тому. Зараз він живе в іншій країні і на іншому континенті.Сниться нібито прилітаю до океану, зупиняюся в готелі і на свій подив зустрічаю мого &# 187; колишнього &# 187; . Ми опиняємося на березі океану. Чому то все вполутьме, як би сутінки&# 8230; і найдивніше, що це какбудто б він, але в той же час я дивлюся і бачу, що це його друг, а не він. Друг починає мені про розповідати про нього &# 8230; дале абсолютно несподівано для мене намагається поцілувати мене в губи. Я дуже здивована і думаю&# 8230; якщо я йому відповім, той приїде і все рассажет йому ! ? Він намагається зробити це знову .Потім я розумію, що це мій чоловік, а не друг (якісь метаморфози незрозумілі для мене) Він каже, що повинен сховатися і піти і я повинна в цьому йому допомогти, так як його переслідує одна дама (28 років) з якою він зустрічався за ці 2 місяці і він не знає як позбутися то неї.Я дуже здивована і допомагаю йому піти від неї.Ще більше я дивуюся, коли бачу пізніше обличчя цієї особи .Вона п’яна, не зовсім в своєму розумі і обличчя у неї в декількох шрамах &# 8230; дуже давніх і вже зажили рубцях.На мою він сказав, що знайде мене в готелі.Найдивніше, що мене вона ніби не помічала, хоча я була видна для неї, вся увага була спрямована на нього, але вона його так і не знайшла.Я допомогла йому піти. Наперед дякую ! ! !

Найімовірніше, такий ваш сон, говорить про те, що між вами залишилася сильний потяг на підсвідомому рівні.

Вітаю)
наснилося, як я зі своїм коханим пристрасно цілувалася на підлозі в спортзалі а потім на снігу..що це означає??
ми вже не бачимося 2 місяць, так як він далеко-працює..
разом вже майже рік і на все життя)))))

Вітаю. я люблю ту людину, яка мені приснився. ми розлучилися з моєї ініціативи. Так ось, мені наснилося, що він сам захотів повернутися до мене, і потім був момент, що ми сиділи в обіймах, і я дуже страсно цілувала його в засос в шию, а він одночасно мою руку. щоб це значило, підкажіть.

Привіт, мені дуже подобатися один молодий чоловік&# 8230; ми з ним спілкуємося зараз як друзі&# 8230; весь час фліртуємо&# 8230;. але не чого більше, при цьому у мене є молодий чоловік&# 8230;
а сниться мені вже 2-ий раз що ми з тим хлопчиком який мені дуже подобається цілуємося, причому дуже пристрасно&# 8230;
підкажіть до чого б це снитися?

мені наснилося то що я цілуюся з колишнім хлопцем при його друзів і моїм татом до чого б це?

Мені наснилося що я цілуюся з колишнім хлопцем біля свого подєзда.з ним ми вже більше року не разом.він був дуже наполегливий, а я дуже злякалася що хто то нас помітить
(У мене є зараз хлопець з яким через пів року я одружуся)
допоможіть будь ласка розобратса&# 8230;.

Вітаю!
Мені наснилося, що я цілуюся з колишнім чоловіком, причому довго так, дивлячись один одному в очі. Нещодавно мені вже снився цей сон. Але сьогодні після поцілунку він висловив своє невдоволення в наших минулих відносинах (хоча висловлювати повинна була я), але я промовчала, і ми далі цілувалися. А потім він встав і пішов. І далі сниться, що ми в супермаркеті, я, він, його нинішня дружина і ще якась жінка, і його дружина намагається загубитися з ним в натовпі, щоб сховатися від мене. Я, махнувши на все рукою, йду.
Зауважу, що він мені вже давно не снився. До чого б це?

Поцілунок в цьому сновидінні, найімовірніше, відображає те, що ви очікуєте від цієї людини конфліктної поведінки.

Мені наснилося, що я в одній нічній сорочці вийшла на вулицю до колишнього хлопця. Ми трошки пройшлися, зупинилися. Він сказав: Дай свою руку. Я дала йому руку&# 8230; він поцілував. Потім понюхав до плеча і сказав, що пахне чорницею.

мені приснився поцілунок з колишнім чоловіком (не живемо більше 10 років але спілкувалися недавно щільно по телефону- були проблеми із загальним сином) У нього нова сім’я 3-4 роки вже. так ось він мене цілує в губи і як то мені тошнотно від його поцілунку &# 8212; думала виверне прямо, а через секунду притерпілася і начебто нічого, не так і противно як спочатку здалося&# 8230; що це означає?

і ЩЕ мені наснився сон, ДЕ ЧОЛОВІК (КОЛИШНІЙ) ВЗЯВ два презервативи (КІЛЬКА) І КУДИ то зніміть ПОЇХАВ. а Я ДИВЛЮСЯ І ПРИКРО, ЩО ЗУПИНИВСЯ пожити У НАС А ПОЇХАВ КУДИ ТО&# 8230;. ЩО ОЗНАЧАЄ? ЦІ ДВА СНА приснився ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ.

а що означає, якщо наснилося ніби мій молодий чоловік цілується з моєю подругою у мене на очах? Поганий сон якийсь, мені аж не по собі&# 8230; ((

Мені наснилося сьогодні, що мене залишили з пацаном, якого я мало знаю, він приводить мене на якусь вежу ми з ним про що-о говорили потім якось ми опинилися на землі я на ньому і цілуємося ніжно, було приємне відчуття, що б це значило?

Вітаю!
Мені наснилося сьогодні, що мене залишили з пацаном, якого я мало знаю, він приводить мене на якусь вежу ми з ним про що-о говорили потім якось ми опинилися на землі я на ньому і цілуємося ніжно, було приємне відчуття, що б це значило?

вітання!Мені наснилося що я цілуюся в засос з незнайомим хлопчиком (брюнет, решта не запам’ятала).Спочатку він мені щось заспівав (трохи) а потім я повільно до нього потягнулася, він до мене потягнувся і ми пристрасті поцілувалися!дуже довго ЦЕ робилося.Ще здавалося, що ми один одного дуже сильно любимо.Мені там було дуже приємно, і все було як наяву.коли я прокидалася, то не хотіла з ним розлучатися (будильник розбудив).А зараз, відчуваю що я в нього закохалася, і зараз це почуття відчуваю&# 8230; (я не хочу його забути)

Те, що в сновидінні трапився поцілунок, найімовірніше, відображає ваше підсвідоме прагнення завести нове знайомство.

Привіт =) Мене буквально тиждень тому кинув хлопець, з яким ми зустрічалися практично 2 роки, все було чудово, ми були шалено щасливі, любили один одного, і впевнена, що любимо дотепер і раптом в один момент він прийшов, як ніби інший людина, повідомив про це (розставанні, вінів себе, що з ним щось трапилося, а потім пояснив, що втомився). Я до сих пір прокидаюся і не можу повірити у все це. Мені вже снилося те, що він повернувся і все було добре. А сьогодні мені снилося, що ми з ним на якомусь ювілеї&# 8230; я була щаслива така&# 8230; веселилася, посміхалася, приколювалися&# 8230; і він пішов вітати іменинника і поцілував мене в щічку з чарівною посмішкою сказавши мені:&# 187; Будь завжди такою!&# 187; посміхаючись пішов вітати =) І моїй мамі сьогодні ж наснилося, що він повернувся і все стали знову щасливі! до чого це?!

Подібний поцілунок, найімовірніше, відображає ваше прагнення до примирення і неготовність на прояв ініціативи.

Вітаю! Мені наснилося ніби я зустріла свого друга який мені дуже подобається на вулиці, він кудись поспішав але я його перетягнула до себе&# 8230; ми гуляли було дуже темно! і він хотів мене поцілувати, але йому не дала цього зробити і він поцілував мене щічку! ми гуляли гуляли, і потім він пішов&# 8230;

Вітаю. приснився друг (відносинами не пов’язані і такий симпатії немає) я заходжу в квартиру він починає цілувати мене в губи, потім в шию. Не буду брехати, було приємно це відчувати 🙂
до чого це все було?

Привіт)) Мені наснилося, що я в темряві цілу хлопця, з яким познайомилася і спілкуюся по інтернету, але він не відповідає на мій поцілунок. Цей хлопець в реальності говорить, що дуже любить мене і хоче приїхати.Я йому не дуже вірю, але хотілося б щоб він приїхав. Що міг би означати цей сон?

вітання!Мені снилося уривками (маленькими) і снилося ніби я з Едвардом Калленом (з фільму &# 171; Сутінки&# 187;) зустрічаюся&# 8230;
перший уривок.В їдальні:
Едвард сидить за столом і на наступних стільці сидить Белла (але вони були друзями), я підходжу і цілу в щоку Едварда (це був знак любові), а потім і Беллу (знак дружби).
другий уривок.На перерві:
Я сиджу в своєму кабінеті англійської мови.Стукає в двері Едвард, висовуючи в кабінет голову, і кличе мене.Я відразу не зреагувала.Потім він заходить встає поруч зі мною і цілує в щоку, я встаю і йду з ним (в цей час на нас дивилася і дивиться, посміхаючись, училка).Ми вийшли він сів на підлогу і каже, що він все що може робить щоб мене захистити від вампірів (навіть у нього були джінци порвані)&# 8230;&# 8230; далі вже не по цій темі.
ПРОШУ ЛАСКА СКАЖІТЬ ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ.

Такі ваші сюжети снів, найімовірніше, говорять про те, що ви занадто багато думаєте про цю людину або він сильно вразив ваша підсвідомість.

Привіт) Мені сниться ніби я їду в ліфті з батьком, і двома хлопцями одному років 18 і він дуже гарний, другого років до 10, я їх ніколи не бачила раніше.їдемо в ліфті дуже довго, близько двох годин, в цей час у мене зі старшим хлопцем зав’язується розмова, ми балакаємо, жартуємо сміємося, тут час мені виходити, я поцілувала його в щоку при виході, а він починає цілувати мене в губи, і ми цілуємося хвилин 5, а потім я йду.що б це могло означати, допоможіть будь ласка?

Сни, в яких трапляються такі поцілунки, як правило, говорять про те, що ви можете почати відносини з цією людиною.

До чого сон, коли хлопець цілує мене в маківку, в лоб?Більше нічого.
На даний момент, дуже неясні відносини.

Привіт, допоможіть розпізнати мені мій сон: Якийсь свято, можливо в парку, вже кінець підходить йому, всі сіли в тихому місці великою компанією. Я розмовляю з одним, обертаюся і бачу свою дівчину цілується з чуркою і той намагається через одяг пестити її клітор. Я йому відразу по пиці і питаю у дівчини ти що твориш, на що вона відповіла, як я можу відмовити!
Дівчині в цю ж ніч наснилося як вона народила дитину і поруч ходив якийсь чоловік. Дитина сміявся, вона з ним грала.
Допоможіть розібратися що за фігня така. Заздалегідь дякую

Те, що в вашому сні був такий поцілунок, швидше за все, говорить про те, що ви можете бути занадто ревниві.

Привіт, мені приснилося що ми з друзями йдемо після школи на наше улюблене місце і оди хлопчик відвів мене подалі і поцілував і не чого не сказавши ушол потім ми разощлісь по домівках і через годину дзвонить і просить вийти я вийшла ми з ним гуляли і знову він мене поцілував.
Допоможіть розібратися в цьому сні. Зазделегідь дякую.

Снилося що хлопчик якому я подобаюся, та й він мені теж (але ми не разом) як би поцілував мене і таким чином запропонував зустрічатися, було дуже велике почуття реальності&# 8230; Що це могло б означати? Заздалегідь дякую!

Наснилося що я цілувався з женшиной мало знайомої, яка дуже подобатися поцілунок був невзасос, потім я її харчувався в чомусь допомогти, але вона дала зрозуміти що неварто.

Вітаю! Мені приснився уві сні поцілунок з хлопцем з царської сім’ї (з принцом)! Як буд-то ми вже були пара або повінчані!І поцілунок з ним був такий ніжний і пристрасний, як на яву, що можна було &# 171; розтанути&# 187; від цього поцілунку!Я навіть прокинулася з цим відчуттям.Що б це все означало.

Я зустрічалася з хлопцем, зараз ми просто спілкуємося.Я до нього відчуваю почуття, може це і любов&# 8230; не знаю, просто не хочеться собі в цьому прізноваться.І мені цієї ночі приснився сон як буд то Я з ним розмовляю, у мене була опущена голова, і Я відчуваю як він мене цілує в щоку, це було так ніжно.І Я уві сні обмірковую цей вчинок, хотіла у нього запитати &# 171; що це було ?&# 187;, але чомусь не запитала.На цей сон не припинився, Я подивилася йому в очі і ми злилися в поцілунку)) Що це значить?

Вас чекають яскраві любовні переживання, переродження почуттів, це сновидіння віщує позитивні зміни.

Вітаю. Мені приснився досить дивний (але в якомусь сенсі приємний сон). Я і моя знайома стоїмо, я поклав їй руку на плече&# 8230; а вона поцілувала середній палець, і на питання що ти робиш, відповіла цілу (кеп). До чого б такий сон?
P.S. Все б нічого тільки от у мене дівчина є і я її люблю.

Вітаю! Мені приснився сон, що я заходжу в кімнату, а там мій улюблений цілує іншу жінку (особи її не видно). Причому я стою, а вони мене не помічають. До чого це? Може я просто його ревную?

Вітаю! Мені наснилося як мене поцілував у губи (не в засос) хлопець (в реалі він мені подобатися, але ми не спілкуємося).я запитала навіщо, але він нічого не відповів! Скажіть будь ласка, що це може означати?

Сьогодні (09.06.2011) мені приснилося, що я гуляю по березової алеї під ручку з молодою людиною, яких мені дуже симпатичний, але ми ніколи не бачили один одного в живу, тільки на сайті вконтакте.
потім я цілу його в щоку, а через кілька кроків він мені відповідає поцілунком в губи, ми цілуємося, але через невелику кількість часу я починаю задихатися і прокидаюся.
поясніть мені будь ласка найкращий сон в моєму житті 🙂

Такий поцілунок з вашого сну, найімовірніше, говорить про те, що спілкування з цією людиною для вас може виявитися дуже перспективним.

Мені наснилося, що ми з мамою дивилися фотографії, а на одній з них я цілувалася з хлопцем. Ми з ним знайомі. Зустрілися на море, там були разом. Але ми живемо в разних місцях, рідко спілкуємося.У нього зараз є дівчина. Я в Цьогоріч на море не їду, а він буде там 2 місяці. Толька щасливий випадок може статися, якщо я поїду на море.(Якщо поїду, то тільки туди &# 8212; ето батьки так вирішили).Допоможіть, будь ласка розобратся з етім сновидінням =)

Такий поцілунок з вашого сну, швидше за все, говорить про те, що ви можете розвинути відносини з цією людиною в інтимному ключі.

Підкажіть, будь ласка, розібратися в одному сні. В реалі я дружу з хлопцем. Ми знайомі 7 років. На самому початку відносин я йому сподобалася, але він мені немає. Потім він сказав, що ми різні і нічого не вийде у нас. Але вже через 1-2 роки він мені почав дуже подобатися. А я-то для нього тільки один уже. Ми навіть переспали 1 раз, але це було дурістю. Правда він потім хотів зі мною спати, чисто для здоров’я, а я так не хочу. Тепер йому сподобалася моя сестра, я ревную його&# 8230; І мені наснилося, що я йду в будівлі кафе, столики відокремлені один від одного перегородкою і раптом з-за перегородки з’являється він, садить на коліна і дуже ніжно цілує в щоку. Він за столиком був з якимись людьми, які не розбірливо бачила їх&# 8230; Що б це значило?

Я прокинулася з дуже хорошим настроєм, мені був приємний цей поцілунок. Відчуття було, що це все відбувається насправді, в житті.

Сновидіння такого змісту, швидше за все, говорить про те, що ви можете отримати від нього пропозицію розвивати відносини в романтичному ключі.

подруга каже, що сон може бути пов’язаний зі спогадами&# 8230; через те що думаю про нього. це може бути якось пов’язане?

А мені наснилося що хлопець який мені дуже подобається (раніше ми зустрічалися і ходили в ресторанчики і був флірт, але нічого серйозного не було, але потім все якось зійшло нанівець) несподівано запросив мене на побачення, я дуже зраділа і стала представляти як ми зустрічаємося і я відчуваю що дуже скучила починаю його заціловувати! Цікаво цей сон до розвитку наших відносин або просто наснилося потаму що я за ним скучила?

Те, що вам ця людина сниться, найімовірніше, говорить про те, що ви можете бути психологічні прив’язані до цієї людини.

Вітаю. Я вчора посварилася зі своїм хлопцем, і в цю ж ніч бачила як ми дуже страсно цілуємося. Що це може означати? Надеюсь не розлуку.

Вітаю! Мені приснився сьогодні вночі дуже дивний сон. Брат мого чоловіка стояв ззаду і почав цілувати мене в шию, обіймати, пестити. Особи я його не бачила, але знала що це точно він. І головне мені це подобалося, я навіть не пручалася, у мене від задоволення пішли мурашки по тілу, я це все відчувала. Що ж це може означати?

А мені приснився такий сон: Я стою з молодою людиною (в реальному житті він зірка) ми про щось говоримо., говоримо .. Ніби як вже прощаемя .. Ось він підніс свої губи до моїх (ми дуже сильно бажаємо поцілуватися-БАЖАННЯ нереальне!) Я взяла поцілувала його &# 8230; І ми почали цілуватися, цілуватися, цілуватися, цілуватися, цілуватися З ТАКОЮ пристрастю!-Нереальні! від такого кайфу, ЛЮБОВІ і пристрасті: у мене до цих пір тремтіння в колінах!
Що означає такий сон?
заздалегідь дякую&# 8230;&# 8230;..

Сновидіння, в якому був такий поцілунок, швидше за все, говорить про те, що ви можете отримати шанс розвинути стосунки з цією людиною.

Мені наснилося, що мене кілька разів і довго з пристрастю цілує в губи моя подруга. І було приємно. Я не пручалася. Відчувалося єднання з нею якесь. Хоча в житті напередодні ми трохи посварилися. До чого б це?

я незабаром йду в театр, на виставу артиста, який мені дуже подобається!!
Мені сниться сон недавно, що після вистави я підходжу до цього артистові, питаю, можна з ним сфотографуватися, він дозволяє. я його міцно обіймаю, починаю Челован в щоку, думаю як до нього підкотити ближче, щоб він мене помітив, він не відповідає взаємністю, просто варто як укопаний..що це означає?

Сон, в якому сталися описані вами події, швидше за все, говорить від ом, що ви маєте сильну симпатію до цієї людини, можливо, інтимне потяг.

Вітаю!
Приснився молода людина, до якого у мене дуже сильні почуття, але зараз ми з ним, на жаль, не спілкуємося&# 8230; Т.до. я дуже сильно образила його, кілька місяців тому&# 8230;

Уві сні ми з ним перебуваємо в якомусь багатоповерховому будинку. Підходимо до якихось дверей. Двері білого кольору і на ній наклеєний ордер, т.е. квартира опечатана. Ця квартира, як я зрозуміла, належала йому. Я хотіла двері відкрити, але коли спробувала, зрозуміла, що я можу цей ордер порвати, і не стала цього робити&# 8230; Потім ми з ним виявилися в цій квартирі. Вона здавалася зовсім порожній і нежитловий. І теж була вся білою: стіни, підлога, стеля&# 8230; Навіть диван, який там був, теж був білим&# 8230; Крім нас там була ще якась жінка з дитиною &# 8212; хлопчиком&# 8230; Я так і не зрозуміла, що вони там робили&# 8230; Але квартира, схоже, продавалася&# 8230; і йому належала, мабуть, тільки по паперах&# 8230; Він відчував у ній себе невпевнено і поводився не як господар. Ми з ним сиділи на дивані і між нами лежали шашки на дошці&# 8230; Т.е. ми або грали в них або збиралися в них грати&# 8230; Потім був епізод, в якому ми з ним цілувалися. Причому цілувала його я, а він відповідав на мої поцілунки. І як мені здається, не дуже охоче&# 8230; Хоча цілувалися ми з ним довго. А після поцілунку був епізод, в якому я сиджу на дивані, він сидить праворуч від мене, як би нижче, і його голова лежить у мене на плечі&# 8230; а я гладжу його по волоссю&# 8230;

Те, що ви уві сні бачили такі події, найімовірніше, говорить про те, що ви можете дізнатися про таємну прихильності до вас.

Доброго вам дня.
Ми з дружиною в розлученні (вінчані), є син.
Два рази сниться колишня дружина (хоча я дуже рідко бачу сни, навіть після емоційних потрясінь.
1 сон-дружина зі своїми родичами.
2 сон-дружина почала пристрасно мене цілувати і говорити що любить.
Всі ці сни з’явилися в той момент? коли я запросив на побачення нову знайому.
Допоможіть будь ласка розтлумачити сни.
спасибі.

Ваші сни такого змісту, найімовірніше, вказують на те, що ви все-ще підсвідомо прагнете повернути своє минуле.

Мені наснилося, що мій улюблений спить, а я підходжу до нього і цілу його. До чого це?

Мені наснилося, що я цілуюся з власною матір’ю уві сні в засос, і мене охопило почуття подиву, ми хотіли схопитися губами, а у нас все якось не виходило, і потім мені стало не дуже приємно, я як би розуміла, що цього не можна робити зі своєю матір’ю, але все одно продовжувала.

Мені приснився дивний сон: Молода людина з яким ми давно вже розлучилися і не бачилися вже приблизно місяців 7 раптом прийшов до мене, взяв за руки і почав цілувати взасос.Причому сам поцілунок був дуже дивним: довгий, глибокий і найголовніше, під час поцілунку ми вдихали повітря не через ніс, а дихали как-будто один через одного ротом.Відчуття дихання в поцілунку було дуже виразним і шалено приємним, я навіть прокинулася.А коли знову заснула, побачила продовження сну, як виявилося він приїхав до мене миритися, а я йому кажу: &# 171; Ти ж начебто на інший одружитися збирався?!&# 187; А він мені відповідає, що одружуватися не збирався (а я уві сні знаю, що ніби-то збирався, але з тією дівчиною чомусь розлучився). Мені здається, що він мені бреше і я починаю скаженіти, підходжу до нього зла-зла і питаю: &# 171; Так на кого ти одружитися збирався?!&# 187; Він дивиться на мене в подиві, а я зі злості беру і штовхаю його, він падає на диван. Причому весь цей час було відчуття щирості з його боку, а я йому все одно повірити не могла.
Підкажіть будь ласка, до чого таке сниться?

Сновидіння, в якому він повів себе так, швидше за все, вказує на те, що ви можете дізнатися про те, що він все ще готовий зустрічатися з вами.

Цілувалася колись з цим хлопцем, він мені до сих пір подобається. Але від віддалився, і я і не намагаюся бути якось з ним, але хочеться&# 8230;
Уві сні він хотів мене поцілувати, але я відвернулася..
що означає??

Мені наснилося як я проводжу руками по обличчю одного, відчуваю, що він голений і тут раптом він мене поцілував так що аж в очах потемніло.Скажіть, будь ласка, що це означає?
Заздалегідь дякую.

мені наснилося як я цілуюся зі своїм колишнім чоловіком.Уві сні були такі приємні ощушенія, як-буд-то ми і не расстоваться.

привіт, мені наснилося, що я цілуюся зі своїм чоловіком.(Він знаходиться далеко від будинку).так ось, пам’ятаю він мене цілує, а мені чомусь тікати треба було, і пам’ятаю, що він був гладко поголений, це до зради?

а мені наснилося ніби я поцілував незнайому дівчину на прощання після прогулянки взасос. і після цього пішов (вона була симпатичною) що це значить?

Вітаю! Наснилося, що незнайомий хлопець підійшов і поцілував мене в губи, а потім відразу ж пішов. При цьому уві сні було таке відчуття, що він хоче мені зізнатися в любові.

Вітаю.
Мені приснився хлопець, який мені подобається.Після літніх канікул він побачив мене в магазині помахав рукою, підбіг і почав цілувати в щоку.А його друзі при цьому говорили &# 171; він в тебе закохався&# 187;.До чого б це могло бути?

Ми з чоловіком в хворобливому розриві, не знаю чим це остаточно скінчитися, але зараз ми на відстані.
Сон: бачу себе і чоловіка у дворі якогось приватного будинку, затишно.Чоловік поруч, і відразу..починає мене цілувати, я відповідаю на поцілунок, сама цього дивуюся.У дворі стоїть ліжко, ми з чоловіком лежимо на ній, я ответнута від нього, він мене обіймає зі спини, дежіт мене і&# 8230; робить характерні руху (хоча ми в одязі, і сексу немає), мені просто приємно від того, що він мене хоче, що міцно мене утримує.Ліжко скрипить, і я бачу як мигцем десь у дворі проходить мама моя. Я потім теж опиняюся поруч з нею, вона ніяковіє &# 8212; так як чула наше &# 171; скрипуче примерение&# 187;.

Ваш сон, в якому він поводився так, найімовірніше, говорить про те, що ви все ж готові його пробачити.

мені дуже часто сниться, поцілунок з однієї і тієї ж знаменитої персоною.
Кожен раз уві сні ми зустрічаємося в різних місцях, але робимо одне і теж кожен раз як присниться ! Мені прісиналось це вже 6 разів.
Що це може означати ?

Мені приснився сон де, людина з яким у мене досить невизначені відносини (він не хоче поки створювати будь-які відносини), ніжно цілує мене, причому поцілунок цей відчувається немов наяву. По правді кажучи це єдиний чоловік з ким я взагалі коли небудь цілувалася уві сні. Ця людина регулярно мені сниться, і кожен раз сни ці буд-то реальність. За відчуттями вони виглядають як побачення уві сні, кожен раз незвичайні історії, іноді віщі сни. Один сон навіть передбачив з ним сварку. Що можуть означати сни, в яких поцілунки відчуваються так ніби ти цілуєшся в реальності? Ініціатором поцілунку в моїх снах, завжди до речі був він. Занадто гострі відчуття&# 8230; Допоможіть будь ласка зрозуміти природу моїх снів&# 8230;

Що примітно у багатьох снах присутній моя мама, вони не знайомі, але ось наприклад в останньому, я втратила її і намагалася знайти, і поки шукаю її, зустрічаюся в коридорі з ним, стоїмо ми біля вікна. Він намагається допомогти мені її знайти, потім ми починаємо розмовляти, спочатку він співчуває мені, що я не можу її знайти, тому чомусь починає гладити мене по правій нозі. Далі він дивиться на мене, нахиляє голову і утикається їй мені в грудну клітку, потім підіймає голову і починає мене дуже ніжно цілувати, я відповідаю йому взаємністю і дуже чітко відчуваю його губи, навіть присмак сигарет (хоча я ніколи з ним не цілувалася в реальному життя! ). Він обіймає мене, каже, що я його сонечко, і що йому тепер все одно, я продовжую обіймати його і відчувати, ніби він тут поруч.

Чи не давав мені спокою перший сон, після якого і почалося наше з ним спілкування. Ми з ним зустрічаємося і у нього трохи відпущені вниз волосся&# 8230; він на мене так дивиться сумно і говорить &# 8212; Аріна, ну накой я вам здався? (Так і сказав)
і це все чомусь відбувається при мамі
далі не пам’ятаю &# 8212; поцілувалися ми чи ні, але
через мить ми опиняємося в кімнаті, де стіни пофарбовані в колір чайної троянди ну або якийсь рожевий, ми лежимо в ліжку і цілуємося дивимося один на одного, і в цій кімнаті двоє дверей &# 8212; одна веде на вулицю, а там погода хороша, травичка зелёнаяона як би зліва&# 8230;. а другі двері, відкрита і звідти видно&# 8230; реальне життя, робота і т.д. і вона навпроти ліжка прямо знаходиться.
Але що примітно лежачи в ліжку &# 8212; ми тільки цілувалися, нічого більшого.

Був ще один сон з поцілунком. Ми знаходимося на якийсь будівництві. Навколо крани, які не добудовані багатоповерхівки, і час доби схоже на якийсь затемнений світанок. Ми стоїмо дивимося один на одного, він цілує мене і між нашими губами пролітає сріблясто-біла димка і піднімається вгору.

Сни такого плану можуть бути вираженням того наскільки ви психологічна прив’язаність виникла до цієї людини, показником вашої симпатії.

16 липня, сниться генеральний директор, уві сні поводиться неадекватно, починається посміхатися і приставати в повному розумінні. Під ранок неділі 17.07. велика гірка дрібних грошей, на сковородах смажиться їжа, в невідомому місці, або квартирі, віддаю дрібниця невідомій жінці, треба начебто когось поминати, щось докупити з продуктів. Входить директор разом з водієм і йде прямо до мене весь час посміхаючись. Під ранок години в три чую чітко чоловічий голос, спочатку запам’ятала слово, потім знову заснула. Мені голос здався (чи то &# 171; домовичка&# 187;), то чи чітко голос шефа. На роботі з ним відносини чітко конфіденційні. Не хотілося б конфліктів. Але вже сама знаю, як він присниться, так мені якась неприємність. спасибі .

Те, що в вашому сні він поводився так, найімовірніше, говорить про те, що вам пощастить отримати розташування з його боку.

Вітаю!. Я з мамою в дерев’яному човні річка, я з вудкою, витягла велику рибу і так кілька разів витягувала (до 4-х разів). Після цього виявилася поза човни, пливла по річці, заважали підводні корчі.
спасибі!

наснилося що, я в школі, школа вибухає (початковий блок), я біжу в старший, вдаючись в старший блок, я пишу своєму колишньому хлопцю щоб він вийшов з класу, чому то хотілося поговорити, він не виходить, потім сама прямуючи в туалет зустріла його самого і його найкращого друга.сама починаю розмову.прошу повернутися.ми цілуємося.і у нас все добре.
такий сон сниться вперше, за два тижні (як ми розлучилися), але все сни полягають в тому що, я прошу його повернутися.що б це могло означати?!

Те, що в вашому сні була така ситуація, швидше за все, говорить про те, що у вашому житті скоро стануться яскраві події.

Приснився сон.Допоможіть будь ласка.цілуюся з колишнім хлопцем.ну як цілуюся, не зовсім.він дозволив себе поцілувати (просто поцілувати в губи). я почала його цілувати в шию так пристрасно (знаючи що у нього є дівчина) я чітко пам’ятаю що три рази.він сказав що немає так не піде.я посиділа чуть чуть просто.потім він сказав що б я його поцілувала.я його поцілувала в губи.потім він сказав що б я не користувалася підведенням.так як у мене очі маленькі стають.ось і весь сон.допоможіть будь ласка розшифрувати його.ми з цим хлопцем як би і не зустрічалися.ми з ним були 4 дні разом.ми знали один одного але не спілкувалися, у нас за ці 4 дні 2 рази був секс.вообщем все швидко почалося все швидко і закінчилося.розшифруйте будь ласка, спасибі

Сновидіння, описане вами, швидше за все, говорить про те, що ви можете зрозуміти що це спілкування тримається лише на вашій ініціативі.

приснився сон, до нас в клас заходить хлопець моєї найкращої подруги, підходить до неї і чмокає в щоку, потім підходить до мене і починає пристрасно цілувати в губи, все це бачить подруга, починає плакати і йде. На мене починають кричати однокласники а я продовжую з ним цілуватися вже лежачи на дивані&# 8230;.
В житті мені подобався цей хлопець але у нас не було жодних стосунків і вже більше року ми не поддержуем зв’язок. Він намагається відновити стосунки з подругою, але вона проти.
Поясніть, будь ласка, до чого цей сон.
Заздалегідь дякую!

Сновидіння, в якому був такий поцілунок, швидше за все, говорить про те, що ви можете дізнатися, що він зацікавлений у відносинах з вами.

В ніч з четверга на п’ятницю мені приснився щасливий сон. Моя подруга (вона дуже красива і розумна, в реальності я в неї таємно закоханий, можливо вона навіть здогадується про це) зізналася мені в коханні, і вона мене поцілувала ..

Сподіваюся, це віщий сон?

Допоможіть будь ласка.мені наснилося що я в школі зустрів дівчинку яка мені подобається і ми обидва потягнулися поцілувати один одного в щічку, але не можу сказати, але так нормально і не поцілували один одного, а тільки посміялися.

Наснилося, що я прийшла в гості до свого друга. Потім я підійшла і легенько поцілувала його в губи. Пішла збиратися щоб піти. він заходить запитує що це було. і потім так вийшло, що ми поцілувалися вже серйозно. Пам’ятаю ще що намагалися приховати весь сон оето від мого улюбленого людини.

Наснилося, що я сиджу на коком-то пляжі дивлюся на море і небо.Світило яскраве сонце, пам’ятаю, що мені було жарко.
Несподівано з’являється мій молодий чоловік.Він як буд-то йде повз мене, потім зупиняється, прослизає на колінах до мене, прямо по піску і починає пристрасно цілувати (цілує не звичайно, як буд-то засмоктуючи мій язик)
Я відчувала цей поцілунок як на яву!

Ваш сон, в якому були такі події, найімовірніше, говорить про те, що ви можете пережити приємні емоції в цих відносини.

Вітаю!Наснилося, що хлопець цілує мене у вухо і какбудто дме в вухо.
Що це означає?!

а ось мені пірснілось що мене знаменитий актор цілує в щоку, одночасно мені стає приємно одночасно дажке є трохи розчарування від цього. до чого це підкажіть?

Емм&# 8230; мені наснилося..що знайома людина майже вночі..але темно вже..цілує мене&# 8230; і при цьому я відчуваю в роті гіркота..

Сон: я сиділа в концертному залі, було багато людей навколо. На сцені виступали провідний і людина в образі супермена&# 8230; Потім ведучий почав бити &# 171; супермена&# 187 ;, і вони прилетіли прямо до мене.Билися, лаялися, а потім супермен почав мене цілувати, і це тривало досить довго&# 8230; =) У нього ще сережка була в вусі&# 8230; Жодного з цих людей я не знала.Бред, чи не так?=)

Мені 2 дня сниться мій колишній хлопець.Спочатку що він мене цілує, і хоче помиритися! Другий сон, що я йому дзвоню і питаю, чи не знайшов він річ, яку я втратила! А він у мене питає куди я пропала, що нудьгує!Що може означати цей сон? Скажіть будь-ласка, може відновлення відносин?

Підкажіть будь ласка, що означає сон, я заплуталася і не можу зрозуміти.
Уві сні мене цілує в губи мій колишній молодий чоловік, а я в свою чергу намертво стиснула губи?

Я люблю свого колишнього однокласника вже 3 роки, але не взаємно. Сниться він мені рідко&# 8230; давно вже не снився, та й якщо снився, то в незначних моментах. А вчора наснилося, що начебто ми в школі (школу я закінчила в цьому році, а він 2 роки тому пішов з 9 класу і поїхав вчиться в місто, приїжджав тільки на канікули.) Ну ось сниться ніби ми в школі, я заходжу в клас, повинен був бути урок музики і дивлюся, але не знаю куди сісти, бачу його на першій парті біля вікна і сідаю до нього, думаю, що він зараз отсядет від мене, але він не відкидають. Але тут він повертається і починає мене обіймати і мені це подобається, довго обіймає, потім починає цілувати в шию&# 8230; до чого б це&# 8230;

Ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви все ж маєте шанс добитися взаємності.

Мені наснилося, що я зустрілася зі знайомим хлопцем. Все було прекрасно, він почав цілувати мої руки по черзі. У цей момент я відчувала радість і полегшення. У житті ми реально общяться всього пару днів на море, а потім переписувалися, і ось уже два тижні він мені зовсім не пише 🙁 Мені дуже важливо знати чи означає щось цей сон.

Вітаю)))
Мені днями приснився сон: в знайомої мені місцевості, на галявині біля лісу стоїть молода людина, я підходжу до нього і ми починаємо один з одним пристрасно цілуватися. Я нібито не знаю цю людину ні уві сні ні в реальності, але особи його толі не бачу, чи то не запам’ятовує. На ранок я прокидаюся з таким відчуттям, що я дійсно цілувалася, із задоволенням&# 8230;
Що може означати такий сон.
І ще кілька разів мені теж снилися поцілунки з незнайомцями, але при різних обставинах&# 8230;

Поцілунок з цього сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви незабаром відчуєте прилив тепла в особистих відносинах.

Вітання)
Оч дивний сон мені приснився&# 8230; просто справа в тому що мені подобатися мій однокласник і уві сні я не здержалась і поцілувала його перша..потім він до кінця сну мене цілував по немногу&# 8230; причому це як був ніжний романтичний поцілунок. І я знаю що я йому подобаюся&# 8230; в життя і він мені теж трохи&# 8230; але я ось тільки немогу зрозуміти що ж це означає??
підкажіть

Здраствуйте) Скажіть будь ласка, що означає сон в якому мене цілує мій колишній молодий чоловік, а я йому на поцілунок не відповідаю взаємністю?
Просто сон мені вже приснився другий раз, а відносини у нас були дуже давно, от і не можу зрозуміти)

Їду я в машині з нинішнім бойфрендом, в його машині, він за кермом, і раптом нам переходить дорогу наш спільний знайомий і на радісних емоціях сідає до нас в машину ззаду (він працює поч. у внутрішніх органах), і ми заїжджаємо на територію автовокзалу, не знаю, навіщо він туди поїхав, кружляв він там кружляв по цій території, а коли стали виїжджати звідти, виявилося, що всі виїзди перекриті і навіть якісь ворота теж замкнені, він тоді набирає швидкість і хотів перескочити через невеликий рівчак, там стирчала невелика труба вертикально, і він на неї заскочив, потім заднім ходом з’їхав з цієї перепони, і куди далі, не знаємо, а потрібно змиватися, може його дружина застукати, і я тоді кажу нашому попутника: у тебе ж зв’язку, повідом &# 171; своїм&# 187; нехай нас випустять, він кудись вийшов і я бачу, як приїхав цілий патруль з миготливими сигналами, відкривають ворота, і раптом відразу &# 8212; вечір, я подивившись на патруль, повертаюся до машини і бачу &# 8212; в ній немає дверцята передньої, де я сиділа, бойфренда теж немає. Я розвертаюся від машини в сторону воріт і бачу &# 8212; наш попутник повертається до машини, і біжить натовп людей в мою сторону, і хочуть до машини підбігти, а я стала і керую цим натовпом, вказуючи їм рукою в бік, мовляв, йдіть звідси далі і вони все слухняно слідують моїм вказівкам. І звідки не візьмись виявився переді мною мій колишній коханий (ми з ним вже 2 роки, як в сварці, розлучилися, а душа у мене болить донині по ньому, розлучалися дуже важко обидва, на грунті ревнощів і суцільних непорозумінь), він припав до мене і як став пристрасно мене цілувати в губи, я йому відповідала взаємністю, аж плакати від радості хотілося, люблю я його. І все, і задзвонив будильник.

Найімовірніше, таке сновидіння говорить про те, що ваш молодий чоловік спробує припинити ваше спілкування з цим спільним другом, можливо з ревнощів.

Вітаю!Мені сьогодні снився колишній хлопець&# 8230; ми йдемо з мамою, я обертаюся бачу його, він йде за нами (до речі була гарна погода, але чому то над ним йшов дощ і він майже плакав, одягнений був легко) потім він нас наздогнав доторкнувся до мене, я відскочила він привітався, запитав чи немає парасольки&# 8230; потім виявилося, що у нього немає грошей, а він хоче їсти&# 8230; я себе увазі як кам’яна (просто ніяк не можу пробачити його поведінки зі мною), мені все одно я говорю мам пішли, а вона йому грошей дала!а потім ми вже гуляємо з подругою, і він йде з одним я хочу їх обійти, але він перекриває мені дорогу я вириваюся, він говорить, що хоче зі мною поговорити, а я кажу, що не хочу!вириваюся постійно, потім погоджуюся на розмову, він пропонує відійти йде то мене обіймає, то руку на попу покладає..я говорю: Прибери руки!Це все в минулому забудь&# 8230; а він благає все почати спочатку, каже, що любить, а я не хочу і у мене навіть немає ні краплі жалості, як уві сні так і наяву&# 8230; до чого б цей сон?

Такий поцілунок з вашого сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете пережити приємні моменти романтичного характеру в недалекому майбутньому.

Мені наснилося, що, прощаючись з колишньою дівчиною, (яка розлюбила мене, а я до сих пір її люблю), ми почали цілуватися в засос, на очах у всіх друзів, а потім вона пішла в сум’ятті. В реальності у нас натягнуті взаємини. Що це могло означати? Поясніть, будь ласка, я мучуся. І це вже не в перший раз.

Вітаю! мені приснився сон а через день другий, спочатку я бачу тест на вагітність моєї дівчини і розумію що він позитивний, і думаю значить нехай народжує, я не кину її, але тільки думаю як мені доведеться важко все життя з нею бути, в реальності на цей момент ми знаходилися в Соррі, і при другому сні теж ще не помирилися. А через день мені сниться як я на задньому сидінні якийсь машини поцілувався з симпатичною дівчиною, колегою по роботі, це був дуже приємний поцілунок, навіть коли прокинувся залишалися дуже позитивні емоції, хоча в реальності з нею не спілкуюся практично. Що все це може означати?

Сновидіння подібного плану, ймовірно, відображає те, що на даному етапі ваші відносини повні довіри і турботи.

Вітаю. Підкажіть будь ласка, що може означати сон про моє колишнього хлопця&# 8230;
Ми з ним розлучилися 2 роки тому..але не через нас, а через обставини.. після, протягом року-півтора часто листувалися, через рік зустрілися і знову і були дуже раді зустрічі, але через розлуку розуміли, що ми не можемо бути разом..через кілька місяців після нашої останньої зустрічі я дізналася, що у нього є дівчина..кілька тижнів тому ми знову перекинулися парою повідомлень..
і ось сьогодні він мені всю ніч снився..Як буд-то незрозумілим чином ми зустрілися, і провели якийсь час разом, гуляючи.. потім прийшла його нинішня дівчина, і він їй каже при мені, що йде від неї тому що у них мало спільного..вона нормально реагує, і я їй дарую свою морську свинку..після пам’ятаю що уві сні мені і моєму колишньому було дуже добре разом..ми обіймалися, цілувалися..але я помітила, що він змінився.. почав курити.. а потім мені раптом стало шкода віддавати свою свинку, і я пішла до неї забирати її назад, і вона мені її віддала.. потім пам’ятаю ми ще тривалий час спілкувалися з ним, їздили кудись на машині, говорили по телефону.. і я прокинулася..
бред какой-то, але що це може означати&# 8230;?

але спочатку в реальному житті ініціатором припинення відносин була я..
і ще на рахунок сну..натомість на мою свинку яку я забрала у його дівчини я сказала, що принесу їй нову, з магазину..

Те, що в сновидінні був такий поцілунок, найімовірніше, вказує на те, що ви можете отримати запам’ятовуються знаки уваги від приємного вам людини.

Вітаю. Мені сьогодні наснилася покійна прабабуся, яка спілкувалася з моєю бабусею (її дочкою). Я знав уві сні що вона мертва, але почувши розмову підійшов до неї і запитав чомусь сдедует-який рахунок буде у футбольному матчі&# 8230; на що прабабуся відповіла.сім&# 8230; сім&# 8230; в вересні місяці&# 8230; і стала притискатися губами до моєї щоки, при цьому сильно тримаючи мою голову щоб я не зміг вирватися. Я почав кликати свою бабусю, її дочка, вона підбігла і витягла мене&# 8230;.Підкажіть будь ласка, що це може означати?
Заздалегідь вдячний&# 8230;

Сновидіння такого плану, найімовірніше, вказує на те, що ви можете отримати несподіваний для вас але приємний знак уваги.

Привіт, допоможіть будь ласка розтлумачити сон.
мені наснилося що я викликаю ліфт йду в нього і натискаю на поверх якийсь і едууу. а двері були прозорі такі і я все навколо бачила. а навколо взагалі було начебто метро і люділюділюдівезде а я все їду їжу причому не вгору а взагалі незрозуміло за якою траєкторією. і тут ліфт зупиняється і входять в нього 2 хлопця. мені якось не по собі стало. один з них почав до мене приставати я злякалася вже. бігти то нікуди а їхати ще довго. потім ми вже нормально стали спілкуватися.. і тут я говорю йому нібито &# 171; слухай завжди так довго їхати на цьому ліфті? ми хвилин 40 вже їдемо. він говорить дааа. завжди так. &# 187; їдемо далі і ось моя зупинка нарешті виходжу і за мною один з цих хлопців йде. виявляється ми на одному поверсі жили і він каже: &# 187; ну давай до мене зайдемо посидимо поговоримо.&# 187; я кажу &# 171; ну ок.&# 187; Коли вже треба було йти я попрощалася з ним і стала відкривати двері а він так подивився пильно на мене і я чомусь мимоволі підійшла до нього він обійняв мене і поцілував. це було так прекрасно. я прям відчувала все наяву.все настільки реально було.і потім я просто сказала йому &# 171; поки&# 187; і пішла. і потім так йду з усмішкою і думаю нібито &# 171; ось кльово..&# 187;

Ваш сон, швидше за все, символічно виражає те, що ви на даному етапі можете спробувати сплести воєдино особисте життя і роботу.

мені наснилося, що хлопець (моя колишня любов) підходить до мене ззаду, обіймає і спрашует: ти мене ще любиш?
я говорю, що немає, а він починає мене цілувати і в цей час позаду сиділа його дівчина.що це означає?

Мені наснилося, що мене поцілував маленький хлопчик. Було дуже ніяково, т.до. я злякалася, що він тепер буде думати, що я його мама. Підкажіть до чого це?

Мені наснилося, що я хотіла що б він мене поцілував, а він не хотів. Але потім взяв і поцілував . Що це означає?

Мені сьогодні наснилося що я цілувалася з приятелем своїм, до чого це. я одружена&# 8230;.

Приснився хлопець який мені дуже подобається. він мене цілував в шию. Що це означає?

Приснився хлопець який мені дуже подобається, обійняв і поцілував мене в плече. що це означає?

Сьогодні я приснилася як мене поцілували&# 8230;
Все починалося так &# 8212; Я, вночі, йшла по коридору моєї школи вмесьте з декількома симпатичними і красивими хлопцями &# 8212; деякі з них теж учятся в моїй школі, але я ніколи з ними не розговарівала в жізьні, а інших я раніше десь бачила..
Ми розмовляли і про щось і сміялися. Потім я решила напуває по іншому коридору а вони пішли по протилежному.
Один з них слідував зі мною. Дійшовши до кінця коридору ми зупинилися. Я чуствовала як він стояв як буто &# 171; приклеєний&# 187; до моєї спини і щось говорив. Потім я повернула обличчя до плеча, і він різко поцілував мене. Було дуже приято на початку, а по тому страсно,
на стільки як буто мене справді цілували. Я не бачила його обличчя але знаю точно що ето не була незнайомець &# 8212; я чусвую що вже знайома з ним. У нього були густі чорні волосся.
Мені 15.

Будь ласка скажіть що етот сон означає!

Те, що в вашому сні трапився такий поцілунок, найімовірніше, говорить про те, що ви можете отримати несподівані знаки уваги від людини з вашого кола.

Вітаю. Хочу щоб ви мені допомогли
Мені приснився сон ніби я поцілувалася з хлопцем (якого я не знаю і вперше бачила), але це був не просто поцілунок. Я наче на яву поцілувала хлопця. Я відчувала дотик губ як на яву. Цей хлопець був схожий на Емінема, але не зовсім, просто схожий. Я ніколи не відчувала що діється уві сні, просто снитися і все, а тут наче на яву. Я прихильниця Емінема, але це нічого не означає.
Допоможіть
Розкажіть, що це?
І що могло означати поцілувати як на яву
Оля, 14 років.

Те, що в вашому сні трапився такий поцілунок, найімовірніше, говорить про те, що ви зараз підсвідомо налаштовані на пошук партнера для романтичних відносин.

зима..на вулиці темно..я гуляю одна на вулиці, раптом я озирнулася, і ти там йдеш..побачив мене, зрадів, обійняв міцно, і сказав більше нікуди не відпустиш&# 8230; поцілував&# 8230; пів години напевно цілувалися&# 8230;.і потім ви на машині з друзями кудись поїхали (на білій якийсь машині), і ти мені рукою струму помахав, а я залишилася босоніж на снігу&# 8230;.ось.до чого такі сни сняться а.

зима..на вулиці темно..я гуляю одна на вулиці, раптом я озирнулася, і колишній там йдеш..побачив мене, зрадів, обійняв міцно, і сказав більше нікуди не відпустить&# 8230; поцілував&# 8230; пів години напевно цілувалися&# 8230;.і потім він на машині з друзями кудись поїхав (на білій якийсь машині), і він мені рукою струму помахав, а я залишилася босоніж на снігу&# 8230;.ось.до чого такі сни сняться а.

Здрастуй, скжі ласка, що означає такий сон: я сиджу у нього в кімнаті за комп’ютером, він підходить, нахиляється і цілує в лоб, далі він сказав якісь слова які на відріз вилетіли в мене з голови&# 8230; = (, слідом я відразу чмокнула його в губи, він відразу ж повторив те ж саме (чмокнув мене в губи) потім я його знову потім він мене, але це було з насложденія і напевно з пристрастю&# 8230;..далі сон закінчився&# 8230;

Ваш сон, про який ви розповіли, ймовірно, говорить про те, що ви можете помітити, що ця людина виявляє після того значні знаки уваги.

Поясніть будь ласка значення цього сну: була любов і інтимні стосунки десь з півроку, він поїхав на батьківщину недавно і зараз дуже далеко, розлучилися на не дуже приємній ноті і він повідомив перед від’їздом що сюди він більше приїхати не зможе, а їхати з ним я відмовилася. І сниться сон з четверга на п’ятницю як він мене дуже пристрасно і довго цілує, і не скажу що приємно було, але бажання і почуття виходили від мене, і коли він оташел від мене ефект від поцілунку тримався на губах, я навіть облизнулася). І коли отешол ​​ліг на ліжко і привидиться що начебто він собі чим те прикрив обличчя. Будь ласка роз’ясніть значення сну. Невже це до повного розриву або до зради. Адже любов ще залишилася і жевріти надія що він дасть про себе знати. Адже я так цього чекаю ((

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете отримати приємні і несподівані для вас знаки уваги від цієї людини.

А у мене хлопець, який подобається видалив вчора з друзів.Хоча я розумію, що у нього щось до мене є.він не може зробити перший крок. сон такий:
&# 171; ми в школі і цілуємося взасос, після цього він сказав, що я класно цілуюся, він залишився задоволений..&# 187;
Що це означає.

мені наснилося, що я йду з хлопцем в обнімку&# 8230; і він пару разів ніжно цілує мене в голову&# 8230; на яву&# 8230; цей хлопець мені дуже подобається, але він ні з ким не хоче заводити стосунки&# 8230; до чого цей сон?

А мені наснилося, що я цілуюся з одним хлопця свого колишнього, ми з ним спілкуємося зараз тільки в інтернеті (так як живемо в різних країнах), є взаємна симпатія у нас.Тільки от коли ми цілувалися, я була трохи розчарована поцілунком він начебто кусав мене чи що і подумала уві сні, що мій колишній хлопець цілується все-таки краще.До чого це, поясніть будь ласка.

Наснилося що цілу дівчину, при цьому паря як би в повітрі з нею. Що б це могло означати?

Вітаю! Мені приснився сон, що я поцілувалася.
Діло було так:
Я сиджу в нашій шкільній їдальні. Був чи якесь свято (просто було багато народу). З правого боку (на інший стілець) підсів мій хлопець (мій однокласник). Він дивився на мене, і мені стало трохи ніяково, і я відвернулася (ніби щось дивилася в інший бік), але він продовжував дивитися на мене. У нього був рот трохи відкритий і я, повертаючи голову, хочу йому сказати щось і так вийшло, що ми поцілувалися (цілувалися секунд 10). І я про себе думала (це чудово, ніжно і приємно (хоча мені подруги розповідали, що перший поцілунок не надто у них був)). І все решта час він на мене дивився.
Ось такий сон.
P.S.: Мені перший раз приснилося, що я цілуюся, і я ніколи не цілувалася в губи.

Подібне сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете отримати можливість розвинути стосунки з цікавим для вас людиною.

Сьогодні (22.10.2011р.) Під ранок приснилося, що мій коханець лежачи на ліжку просто поцілував (чмокнув) мою знайому з соц.мережі. Побачивши це, я трохи накричала на нього (що це ти робиш?) А він мені у відповідь просто посміхаючись посміхався, і я звичайно ж його трохи вдарила (не сильно), але уві сні дуже хотілося його побити. А знайома з соц.мережі вдавала як нічого не сталося, хоча, мабуть якось і була небайдужа до нього (так здалося).

Таке сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися в положенні, коли на вас будуть сипатися компліменти і приємні знаки уваги.

мені наснилося, що я йду з хлопцем в обнімку … і він пару разів ніжно цілує мене в голову … на яву … цей хлопець мені дуже подобається, але він ні з ким не хоче заводити стосунки … до чого цей сон?

Доброго дня!Допоможіть розгадати сон. Мені сьогодні наснилося, що я зі своїм колишнім чоловіком (ми 10 років були разом, розлучилися 2 роки тому, і за цей час він одружився мені на зло і у нього недавно народилася дитина) зустрілися і як-ніби знову на нас нахлинули ті ж почуття , що і в самому початку наших з ним відносин. Ми були щасливі, цілувалися і він мене підняв на руки, прямо на плече посадив до себе і кружляв..Ми не помічали нікого навколо. Все було так реалістично, і я, знаючи, що у нього є нова дружина і дитина, абсолютно не звертала на це уваги, і начебто його це ще менше хвилювало чим мене. Встала з таким дивним почуттям, то чи радості, чи то порожнечі..До чого це може бути?Спасибо большое за тлумачення!

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що вам слід готуватися до того, що ви будете в центрі уваги, вас оточать компліментами.

Здрастуйте, у мене ось така історія невелика, дуже цікаво. Вчуся на 3-му курсі, є кохана людина, чи не лаємося &# 8212; все чудово. Але час від часу протягом останніх 2-ох років мені сниться одногрупник, з яким ми навіть і не друзі, в принципі. Уві сні він мене дуже сильно любить, цілує, обнімає і каже ніжні слова. Уві сні між нами просто іскри літають, а наяву я про нього і не думала. Ось і минулої ночі з 15.11.11 на 16.11.11 мені приснився він &# 8212; Ми гуляли, він мене цілував, потім ми вирішили піти до мене щоб&# 8230; ну напевно зрозуміло. Прийшли, а там домашні, він сховався в шафу. Потім домашні пішли, прийшов улюблений і ми з ним зайнялися коханням, при цьому одногрупник перетворився в мою собаку (О_о) і спостерігав. Що означають ці сни? Адже після таких снів мене і правда до нього тягнути починає щось, до одногрупника.

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете дізнатися рано чи пізно про те, що цей одногрупник має по відношенню до вас певні почуття.

Добрий вечір, Аліна! Сниться мій колишній керівник (у нас були теплі відносини, зараз ми знаходимося в різних країнах) -обличчя, як в телевізорі і звітувати мене, щось говорить з докором. Потім я входжу на свою кухню, він сидить за столом і щось читає. Я підходжу до мийки, до нього спиною і починаю мити посуд. Мою ретельно, досить довго, а сама думаю, що треба б запропонувати йому включити светільнік- йому, напевно, читати темно. Закінчую з посудом, повертаюся до нього, а він, як раз, уже встає з-за столу. Я взяла зі столу якийсь рушник під ним лежав батон. Чоловік бере мене за руки і каже ну що ж нам тепер робити? Є два вихода- обжимається по кутах, як 15-річні підлітки, а можна&# 8230; (не можу згадати, що він сказав). Що ж тобі потрібно? Що ж ти хочеш? Може бути-цього? І поцілував мене. Поцілунок був якийсь неприємний, мені не сподобався-, як, якщо зробити губи літерою &# 171; Про&# 187; і доторкнутися. А вигляд у нього якийсь хворобливий і ця людина дуже худим був уві сні. Я йому кажу-підемо. Він встав на повний зріст, я підхопила його за за талію, він мене, і ми пішли. Обидва в домашніх халатах. Я прощупала, що у нього під халатом немає нижньої білизни, прощупала у себе- те ж саме. Мене кличе сестра, я обертаюся і кажу її &# 8212; почекай, я його відведу, і ми з ним, обнявшись, пішли далі, не знаю куди.
В продовження сну &# 8212; зал очікування в аеропорту. Багато народу. Він ходить по залу, за ним біжить його дружина і дочка років п’яти (насправді-я не знаю-чи одружений він і чи є у нього діти). Дружина некрасівая- це я відзначила уві сні, вона пильно на мене подивилася і побігла його наздоганяти. А я в залі очікування з однієї метою-дивитися на нього, бачити його, спостерігати за ним. Ситуація з залом очікування повторюється два рази, потім я виходжу із залу.

Ваше сновидіння, про який ви розповіли вище, найімовірніше, говорить про те, що вас чекають важливі справи, які зближуватимуть вас з колишнім керівником.

Добрий час доби! Ще влітку, в ніч з четверга на п’ятницю (з 7 на 8 липня) мені наснився дуже приємний для мене сон. Уві сні моя близька подруга сказала: &# 171; Льоша, я тебе люблю!&# 187; і раптово поцілувала мене в губи в засос, ми цілувалися близько двох хвилин, після чого я прокинувся від щастя&# 8230; У житті ця дівчина моя близька подруга, вона мені дуже сильно подобається, але я боюся їй зізнатися в своїх почуттях. Ми з нею ділимося секретами, у нас просто дуже схожі долі, ми народилися в один місяць, і життя було дуже багато схожих подій, приблизно в один і той же час. Іноді мені здається, що я їй теж подобаюся. Чи був сон з поцілунком віщим?

ВШЕ сновидіння, в якому був поцілунок, найімовірніше, говорить про те, що ви можете помітити, що ця подруга проявляє по відношенню до вас симпатію.

Сьогодні приснилося, що я намагалася поцілувати хлопця, який зовсім недавно мені подобався (зараз вже немає).Навколо було темно.Поцілунку не відбулося.Я как-будто усвідомила, що роблю щось не так і відсторонилася.

Доброго вам дня!Дівчата, допоможіть розтлумачити сон. Навіть соромно розповідати його)) Сниться мені сьогодні, що я лежу в ліжку (але не пам’ятаю гола чи ні) з подругою, а між нами лежить її коханець або хлопець (не знаю як його назвати, т.до. вони то зустрічаються, то по 2 тижні не знають про один одного нічого..схоже що між ними просто секс) і він обертається до мене і починає взасос цілувати, а подруга начебто з ін боку спить. І ми цілуємося, потім я відчуваю як він збуджується, кладе мою руку на свій статевий орган з метою продовження цієї справи))), але я йому кажу немає..я можу тільки рукою (ну ви розумієте)))). І раптом подруга встає з ліжка, йде в іншу кімнату зі словами: &# 171; Ось яка ти порядна виявилася. Варто подрузі заснути, як ти скористалася становищем.&# 187; І з таким до мене зневагою. Я намагаюся виправдовуватися, що мовляв я спеціально хотіла так (рукою), щоб не образити тебе. І раптом вона змінює своє ставлення і ми нормально спілкуємося. Допоможіть цей дивний сон розтлумачити. P.S. Слід сказати, що до самого &# 171; процесу&# 187; уві сні не дійшла.

Такий ваш поцілунок в сновидінні, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися в ситуації, коли хтось від вас далекий буде дуже красномовно висловлювати почуття по відношенню до вас.

Дуже дивний сон, я сплю і відчуваю що на мене хтось потихеньку видирається, все вище і вище, дуже легко і обережно, а потім відчуваю що хтось цілує мене в губи, три рази. Я прокидаюся, оглядаюся по сторонах, але в кімнаті нікого немає. Відчуття було дуже дивним і реальним. Що це могло б означати?

Сниться мені ЩО Я ІРУ ПО ТРАПІНКЕ І ПОРУЧ появляється мущину (З ЯКИМ Я РАССТАЛЬ В РЕАЛЬНОСТІ І ВІН ПОЇХАВ В ІНШУ КРАЇНУ) З ДУЖЕ гарним приємний погляду кімн І ЯК-ТО Я ВОСН ПОЧУВАЮ ЩО ЙОГО ДУХ І ТІЛО БЛИЗЬКО ДУЖЕ ДУЖЕ ДУЖЕ БЛИЗЬКО БІЛЯ МЕНЕ І ВІН питаеться ЛАСКАВО ПОЦІЛУВАТИ &# 8212; АЛЕ Я забирав РІЗКО обличчя І Неда цілуватися. І РІЗКО появляється ЙОГО МАТИ І МИ З НЕЮ ВЖЕ ЙДЕМО З двома дітками ХЛОПЧИК І ДІВЧИНКА З 3ГОДІКА ДЕСЬ.МИ ЇХ НОСИЛИ НА РУКАХ. А ПОТІМ КОЛИ МИ ЙШЛИ З ЦИМИ малюк хлопчик ВОСН ЗАДЕРАЕТ мені спідницю РУЧКОЮ І М ЦЬОГО мущину МАМА ПОБАЧИЛА МОЄ БІЛЕ БІЛИЗНА. СТРАННО. Об’сніть СОН ДЕТАЛЬНІШЕ СПАСИБО.
ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що вам доведеться опинитися в епіцентрі уваги того, хто вас цікавить, але ви не впевнені в тому, що зможете з цією людиною побудувати гармонійні відносини.

Мені сниться що мене цілує людина яка мені дуже симпатичний. Цілує в губи дуже ніжно, потім в шию. Було оочень приємно. Підкажіть щоб це значило. Заздалегідь дякую.

Вітаю! З п’ятниці на суботу мені приснилося, як я сиджу в кімнаті на дивані поруч з хлопцем, який мені до сих пір подобається (ми не бачилися вже багато років) і він цілує мене ноги (ступні), мені дуже подобалося, було відчуття що ми дуже кохаємо один одного. Що б це могло означати?

мій колишній чоловік мені сниться з періодичністю 2 рази на тиждень ми в розлученні вже 9 років і у мене немає до німу взагалі ніяких почуттів він для мене не існує. я відчуваю його присутність іноді бачу його, він бере участь у всіх моїх дествиях уві сні хоча на яву ми навіть не вітаємося коли проходимо повз.чому таке відбувається

підкажіть будь ласка, мені приснилося що я поцілувалася з однокласником, який мені дуже подобається. В щічку&# 8230; хоча в реалі ми ніколи не цілуємося коли вітаємося!

Вітаю! Мені вже вдруге сниться, що мене цілує чоловік, кіт. мені подобається, але між нами нічого немає. Перший раз приснилося, що він приїхав з відрядження і привіз мені букет типу ікебани, я його взяла і сказала &# 171; отож, що це означає&# 187; і легенько поцілувала його в губи, а він каже &# 171; немає, ОСЬ що це значить&# 187; і пристрасно цілує мене в губи. Другий раз приснилося, що він прийшов до мене додому лікувати мою дитину, а коли я його проводжала біля дверей, він мені сказав &# 171; ну коли ж ти нарешті перестанеш соромитися?&# 187 ;, а я відповідаю, що я вже не Стеняев і тоді він цілує мене в губи дуже тепло і ніжно. Саме з такими почуттями я прокинулася. Ці сни мені сняться тоді, коли між нами відбувається непорозуміння і я вирішую, що між нами вже нічого не буде. Не розумію, він до мене відчуває, то що мені сниться або я просто цього підсвідомо хочу. Заздалегідь велике спасибі.

Таке ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете так відшкодовувати нестачу спілкування з цією людиною.

Мені подобається одна дівчина (схоже я закохався в неї, адже я думаю про неї часто) яка старша за мене. І ось недавно приснився сон, ніби я лежу на ліжку поварачівается голову на ліво і бачу цю дівчину, після цього ми тягнемося один одному і цілуємося пристрасно після цього я починаю цілувати її в шию, і вона ніби відштовхує мене і каже: Не треба! Після цього я прокинувся..Мені приємно те що я з нею цілувався, що б це могло означати?

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете опинитися в положенні знаки уваги від людини, яка вам симпатична вже давно.

Наснилося, що подруга, з якою пів року не спілкуємося через сварку, під час зустрічі поцілувала мене в щічку, причому не один раз, а так наполегливо! до чого це?

Наснилося, що обіймаю і цілу в щоку коханої людини&# 8230; Підкажіть будь ласка, що це означає&# 8230;

Наснилося, що я обіймаю і цілу в щоку коханої людини&# 8230; Обидва були задоволені і посміхалися&# 8230; Підкажіть будь ласка, що це означає&# 8230;

Мені наснилося, що Хлопець, до якого я досить тепло ставлюся, підійшов до мене ззаду, в той час як я сиділа, обійняв і кілька разів поцілував у чоло.Так, немов би це було чимось таємним.Немов би по секрету дав зрозуміти, що щось відчуває.Я подумала про це уві сні)
Навколо було багато-багато квітів, немов в поле.І всі вони були яскравими і барвистими.
Дивно якось.
При цьому, уві сні я відчувала, що любов буквально захльостує мене.)
Підкажіть подалуйста, що це могло б означати.

Ваш сон, в якому стався такий поцілунок, найімовірніше, говорить про те, що ви можете пережити приємний моменти, які будуть пов’язані з близькістю з тим, хто раніше був далекий від вас.

Ой&# 8230;.. А мені таке наснилося&# 8230; У мене в класі є хлопець який дуже симпатичний я не знаю як він до мене, але я до нього не байдужа.і мені снитися,
що він запрошує мене на танець, ми з ним танцюємо, потім він мені каже, давай поцілуємося, і тягне до мене губи я зніяковіло повертаю голову і він цілує мене в шию&# 8230;..а потім в губи&# 8230;.а&# 8230;&# 8230; це так красиво&# 8230;..я так хотіла, щоб сон збувся&# 8230;.скажіть будь ласка що це означає?

Те, що в сновидінні був такий поцілунок, найімовірніше, говорить про те, що вам з цією людиною буде порозумітися дуже непросто.

Мені приснився улюблений&# 8230; Я його уві сні намагаюся обійняти, цілу його, але він не те, щоб відштовхує, просто без особливого ентузіазму все це сприймає, не звертає на мене уваги. Навколо нас дуже багато людей. Що б це значило?

Мені приснився сон в якому я стояла в темній кімнаті (мені страшно) і тут підходить хлопець, який мені подобається, я не бачу його обличчя, але точно знаю, що це він. Хлопець починає мене цілувати, але з якоїсь причини я починаю відвертатися від нього, уникати поцілунку. До чого цей сон?

Вночі прокинулася від чіткого відчуття, що мене хтось цілує від щоки до куточка губ. Розплющивши очі, переконалася, що в кімнаті крім мене нікого. Що це могло бути?

мені наснилося, що мене цілував хлопчик років 7-8. вроде как я уві сні його знаю і це син моєї знайомої. цілував він мене в губи, але так по-дитячому і від щирого серця! прямо з таким задоволенням&# 8230;

У мене, ось так: викладач з танців раптом не ставить ні з сього.варто моя група він підходить до однієї тисне їй руку я стою улюиаюсь він йде до мене зі сдовамі а тебе, я щас поцілую підходить і цілує. Що це б значило?

Вітаю!
З 30 на 31.12.2011 приснився сон, чоловік, який мені дуже сильно подобається, як ніби він підійшов до мене ззаду, обійняв мене і став ніжно цілувати в шию.Відчуття уві сні були незрівнянними.
Будь ласка допоможіть розшифрувати цей сон.
P.S. На даний момент ми з ним перебуваємо в різних країнах.

Мені наснилося то що я цілуюся з хлопцем, якого зовсім в житті не знаю. Поцілунок зовсім не сподобався. Що це означає??

Прошу Вас допомогти розшифрувати мій сон!

Мені наснилося, що я сплю і до мене підходить дівчина (я її знаю ще з інституту, але ми не спілкувалися ніколи так), і цілує мене сплячу, не пам’ятаю точно куди, здається, в щоку&# 8230;
Чомусь прокинувшись, виникло відчуття, що в образі цієї дівчини, була якась сутність (або диявол, або ангел)&# 8230;
Сам сон був кошмарним, вночі скрикувала&# 8230 ;, а потім, приснився знайомий колишній молодий чоловік, стояше за рогом і, щось нашіптує, пильно і зло дивиться, як би на мене&# 8230; (ніби закляття).

Цей поцілунок з вашого сну, швидше за все, говорить про те, що ви можете дізнатися про почуття цієї людини до вас.

Таких снів я іще не бачив і ніколи про таких не чув !
Мені ето приснилося з четверга на п’ятницю, проміжок часу з 05:00 &# 8212; 6:30.
Але сон був як на яву і час уві сні було таке ж.

сон.
Я на роботі (оператор ігрових атомат, працюю в одному місті живу в іншому) сиджу на роботі, АЛЕ місце роботи не моє а какойто великий торговий центр один поверх, є кафе, і бутик одягу. Приходять гравці, а ето хлопці з Мого!? міста 3-5 чоловік, 2 знаю (але давно не бачив), 2 не бачив в обличчя, 1 не знаю.Я використовував мат в нашій уяві і почалася бійка, ми вийшли в коридор!? і виявилися в коридорі школи!! дітей!! купа, бігають. Я і мій охраник! (Людина з яким я познайомився ввечері перед Сном), ми почали разгавор потім вони почали тікати охраник побіг за ними я вернулсо назад так як Згадайте що не закрив сейф.Приходжу на робочі місця прям зі школи!! в двері і вже на роботі)))).Потім приходить зауч починає кричати що як ви мене дістали я в шоці. Потім приходить хлопець з тієї п’ятірки якого я не знаю, ми починаємо дратса він мені розбівает ніс але я переміг він іде. Потім повертається охраник весь чорний в болоті і каже &# 171; наздогнав&# 187;. Потім приежайте начальство наше робить нам втик і уежает. Десь о 05:00 Ярик (охраник) йде додому. І ось тут начінаетса ХАОС. Появляетса з НЕ одкуда купа!! народу людина 100. Всі хочуть грати, крик, гамір, в кафе веселятса коротше кошмар . У бутик приходить мій знайомий (Кабан) з яким я тільки вітаюся до дівчини там у них секс і тд. Мені подсувают фальшивие гроші і тут з нема звідки беретса один хлопець з якого ми завжди гнали!! Або їх було двоє не пам’ятаю (Люба і Чорний), але мені завжди їх було шкода але я теж іздевалса морально!! з них. І починають мені у всьому допомагати, каже (рят) що гроші фальшивие і тд. Потім появляетса Вона з подружками, а Хаос продолжаетса)) Вона теж мені що то допомагає і я цілу її а Вона мене (по-французьки).
Сон дивовижний етім що я запам’ятав дуже багато дрібних деталей що само собою дивно (наприклад Ярик забув телефон, а потім він вже лежав розібраний на дрібні детальки але без батареї і я можу так само розкласти ети деталі, замки на холодильниках з пивом маленькі такі Електрон замочки , труси Кабана &# 8212; сімейка) .І найголовніше дівчину звали Віола!! (Після поцілунку я запитав &# 171; Як тебе хоч звати? а вона мені &# 171; Віола&# 187; а я їй &# 171; У мене Якраз Сосідка звуть Віолета&# 187;) . Остання фраза перед тим як проснутса &# 171; Кабан ти остаешся тут? Бо я закриваю Цю шарашку &# 187;

Про такий собі сон чо скажете??
P.S. Пишу В розділі поцілунок бо як відразу проснулса захотів знайти Віолу і не поверете нашол. Чо робити не знаю))
P.P.S Я розумію що ето якась чуж але так і було сам у шоці.

Таке ваше сновидіння, найімовірніше, є проекцією ваших дитячих страхів в результаті якогось недавнього стресу у вашому житті.

мені наснилося, що хлопець..який мені ніби як подобається (я в цьому до кінця не впевнена, є сумніви) при зустрічі підходить і цілує мене..в губи або щоку точно не пам’ятаю..але я цього не очікувала і було приємно. що це означає?

Допоможіть розібратися.Мені часто сниться що я цілуюся з подругою кіт.зі мною живе вмете.точніше уві сні вона мене цілує а не я розумієте.?і це по настояшему здається.

Мені наснилося, що мене пристрасно цілує хлопець який мені дуже подобається. що це означає?

Я зустрічаю людину, з яким ДУЖЕ давно у мене дружній секс, потім ми випадково зустрілися і дуже дружно (і без сексу) провели вечір, було про що поговорити через 15 років. Так ось, через рік, приснився мені дуже пристрасні відносини з цією людиною (чого я не тримаю в голові) і падаємо ми з ним в прірву, під час всіх цих пристрастей, і нам все дарма, бо ми такі щасливі, і далі все добре. Все це перепліталося з реальними подіями в моєму житті. спасибі за допомогу.

Це сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете отримати шанс переінакшити відносини з цією людиною.

Мені наснилося, що я цілу хлопця, з яким я спілкуюся десь 2 тижні, але він цього не хоче.

Мені недавно приснився сон, але я до сих пір не можу його забути!Було це так: Ми з моєю подругою зібралися на річку купатися, ось прийшли ми туди і я бачу хлопця якого я люблю, але він не відповідає мені взаємністю і ще двох моїх друзів, один з них мене любив і предлогал зустрічатися, але я відмовила. Так ось прийшли ми з подругою на річку і пішли купатися, потім я викупалася вийшла погрітися і виявилося що я забула вдома рушник я підійшла до цих хлопців і села на колоду біля багаття поруч з тією людиною якого я люблю. Він дбайливо і так ласкаво укрив мене своїм рушником. ПЕотом ми знову пішли купатися, ми купалися дуже довго. Вобщем мій сон закінчився тим що ми стоїмо на середині річки по пояс у воді а вже вечір і сонце сідає і ми дуже страсно цілуємося&# 8230;&# 8230;.він тримає мене за талію, а я обіймаю його за плечі. Скажіть будь ласка до чого цей сон і що це означає дуже потрібно.

Мені наснилося ніби я з мамою і бабусею поїхала на море, там ми оселилися в приватному секторі і раптом мені увагу став приділяти молода людина, а після нього чоловік старший за мене набагато і цілував мене в щічку і в голову, т.до. Нижче його була . І мені так приємно на душі було і було відчуття що він хоче щоб я дружиною його була . А мені з ним поруч так добре було . спасибі вам .

Вітаю!
Допоможіть, будь ласка, розтлумачити сон правильно.
Мені наснилося, що у мене є молодий чоловік (насправді його немає і обличчя його я запам’ятала смутно) я його дуже люблю, але від нього крім сили і сильного потягу до себе нічого не бачила, він постійно цілував мене і мені подобалося. Я пам’ятаю момент ми з ним біжимо тримаючись за руки з будинку моєї бабусі, сміємося, під’їжджає великі сани (на вулиці тепло, снігу немає), котяться вони за помахом чарівної палички. Ми сним сідаємо в сани і знову цілуємося. У санях багато людей, яких я не знаю і бачу вперше.

з вівторка на середу мені приснився хлопець (він мені вже давно подобається), який мене цілує в куточки губ&# 8230; якось раніше у нас відбулася розмова, і він сказав, що я йому теж подобаюся, але бути ми разом не можемо, по не зовсім зрозумілих для мене причин&# 8230; тепер ми досить непогано спілкуємося, іноді телефонуємо один одному&# 8230; що б це могло означати?

я дівчина (мене приваблюють дівчата) наснилося, що цілуюся з подругою, до якої мене тягне, але ми давно не бачилися (повинні зустрітися через пару днів). і уві сні для нас обох це було в новинку і все відбувалося дуже ніжно і обережно. Не підкажете, що це означає?

Вітаю! Прощу прокоментувати сон моєї дівчини.. подробиць багато я не знаю, знаю лише те, що її поцілував колишній хлопець в шию.
-я була в подиві, адже він мені друг одногрупник
-тобі було приємно ?
пауза
-небагато..

ось мене це насторожує.

Вітаю.Допоможіть розтлумачити сон.Справа в тому, що моєму чоловікові приснився його давно померлий дідусь.Подробиць сну незнаю, але ключовий момент сну в тому, що дідусь його поцілував уві сні.Мені здається, що це поганий знак.Чи може цей сон мати якесь більш невинне значення?Наперед дякую.

Мені наснилося що гарний незнайомий мені хлопець валить мене при всіх на вулиці і цілує в лоб.Підкажіть будь ласка що це означає.

мені наснилося що я почала цілуватися з хлопцем який мені подобався і тут хтось заходить до кімнати і ми одход один від одного &# 8230; це хлопець з яким я ніколи не зустрічалася і останнім часом стала його ігнорувати і він став себе дивно вести .. тепер ми часто сваримося, а раніше він ледь міг мені сказати два слова

Сон з понеділка на вівторок був таким: що мене несе мій знайомий, який мені подобатися, на руках і при цьому я навіть вирватися не можу і ніжно цілував мене.Мені було дуже приємно, але я намагалася вирватися в боязні, що нас побачать. Зрозуміти не можу до чого це? І в реальному житті не можу зрозуміти, чи подобаюся я йому. Чи пов’язаний цей сон з ним? Допоможіть розібрати його. спасибі за допомогу!

мені наснилося з понеділка на вівторок, що я для того щоб перевірити хлопця незнайомого (який уві сні мені подобався) цілу його в губи, а йому це не подобається він починає кривитися що це значить.

Мені, приснилося що мене цілує хлопець з яким мене колись хотів звести наш спільний друг, але в загальному нічого не вийшло спілкувалися тільки дистанційно і навіть жодного разу не зустрілися. Зараз у мене є інша людина, яка мені дуже подобається, так ось уві сні той хлопець цілує мене, а я відстороняюся і все думаю про те кого зараз люблю&# 8230; до чого б це?)

Розтлумачте таке сплю снитися сон про дівчину з якою я знайомий І вона працює в тур агенції та ми їмо на море, і тут боярин сказав стоїмо 15 хвилин ми вийшли і приступили обциловувать друг-друга з пристрастю Наступного дня дзвоню етой дівчині а вона дійсно працює в тур агенції, і виходить заміж через кілька днів

здрастуйте, посварилася з цивільним чоловіком. сьогодні наснилося що ми дуже сильно билися, потім крізь крики і сльозу я його обняла, і тихенько сиділи в обнімку! скажіть будь-ласка до чого це?

Мені наснилося, що нібито мій однокласник підійшов до мене, поцілував у щоку і втік.І ніби я розумію, що він в мене закоханий.Що це означає?

Привіт, мені не дає спокою один сон приснився мені недавно. Будь ласка допоможіть розтлумачити. Мені приснився мій колишній молодий чоловік, ми з ним давно вже розлучилися (два роки тому), він намагався відновити стосунки кілька разів, але я не бачу в них сенсу.Загалом, на даний момент у нас немає ніякого контакту, і я цьому порада. А наснилося наступне: Ми сидимо з ним в одній класній кімнаті якогось навчального закладу.Сидимо за різними партами, я навіть не дивлюся в його бік, хоча знаю, що він там. Він встає зі свого місця, підходить до мене і починає мене цілувати взасос. Мені це не подобається, я навіть трохи пручаюся, а він не відступається і продовжує цілувати.Через якийсь час я розумію, що отримую від цього задоволення. Весь цей час він до мене сильно притискався і я відчувала його ерекцію. Потім він на секунду перервався і сказав: &# 187; ну ось бачиш, все точно так-же, як було раніше, я в цьому ще раз хотів переконатися&# 187;. Ми продовжували цілуватися. А після цього, він почав вести себе так, ніби зі мною одружитися зібрався, почав будувати якісь плани на майбутнє&# 8230; Дивно, до чого таке може приснитися? пожалуйта поясніть. спасибі.

ВІТАЮ. Я ТРИ МІСЯЦІ ТОМУ познайомилися в інеті З хлопцем, він ДОВГО І УПОРНО НАМАГАВСЯ МЕНЕ зачарувати. ВІН офіційно одружений, АЛЕ ВЖЕ РІК НЕ ЖИВЕ З ДРУЖИНОЮ, ЖИВУТЬ ДАЛЕКО ОДИН ВІД ОДНОГО В РІЗНИХ МІСТАХ, ЗІБРАВСЯ розлучень. У ЛИСТУВАННЯ і телефонні дзвінки МИ ПОНЯЛИ ЩО ДУЖЕ ПІДХОДИМО ОДИН ОДНОМУ за характером і темпераментом, АЛЕ ЖИВЕМО ТЕЖ У РІЗНИХ МІСТАХ.ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ДОМОВИЛИСЯ, ЩО Я переїду ДО НЬОГО І БУДЕМО ЖИТИ РАЗОМ.
ДВА ДНІ ТОМУ, СКАЗАВ ЩО йому приснився сон, ЩО НІБИ Я ПРИЇХАЛА, ВІН МЕНЕ ЗУСТРІВ І МИ СТАЛИ З НИМ ЦЕЛОВАТЬСЯ в засос, АЛЕ НЕ ДОВГО Т.До. СОН НЕЗАБАРОМ перервати.

вже не першу ніч сниться що мій чоловік цілує іншу дівчину. я сама цього не бачу, але відчуваю. починаю його бити і він зізнається.

поцілунок з начальником, який мені подобається, але він молодший на 12 років, під час поцілунку його вириває, а у мене після цього з’являється почуття розгубленості

Наснилося, що на якомусь святі, в нашу компанію друзів приходить новий молодий чоловік (в житті з ним я не знайома), уві сні у мене до нього з’являється симпатія, хоча я там знаходжуся зі своїм хлопцем. Я підходжу до новачка, познайомитися і після короткої розмови він мене цілує. Я перебуваю в стані ейфорії і весь вечір ми проводимо разом, а мій хлопець в це навіть не втручається, він просто кудись зникає. Що це могло б означати? Наяву у нас з ним не дуже гладкі відносини.

Сьогодні приснилося, що сиджу десь в гостях з моїм колишнім, з яким давно розлучилися.ми сидимо разом як закохана парочка: він мене тримає за руку, цілує, я соромлюся, але я страшенно щаслива.

Мені вже 5 разів сниться як мене цілує в губи (дуже ніжно) мій однокласник і обіймає мене, чи не більше (ми з ним просто друзі в житті), але парадокс, мені подобається не він а його друг (з ним я також спілкуюся, але менше (через моєї незручності при ньому)). Але за весь час він жодного разу мене не цілував уві сні, хоч і снився, я з ним просто розмовляла.чому.
P.S. Я не знаю чому, але мої сни на стільки реалістичні, що іноді стає страшно&# 8230;

Приснився хлопець, який мені дуже подобається. Уві сні я поцілувала його, там ми стали хлопцем і дівчиною. Він дивився мою сторінку в контакті, де в списку друзів він був десь на другому місці, на першому &# 8212; інший хлопець. Мені було так добре, не хотілося прокидатися, адже весь час ми були разом, ми обіймалися, зустрічалися&# 8230; сон з п’ятниці на суботу. Підкажіть будь ласка, чи означає це що-небудь?

Вітаю! сьогодні уві сні побачила як мій цивільний чоловік пристрасно цілується уві сні зі свої другом, пізніше уві сні він мені розповів, що у них була статевий зв’язок. підкажіть будь ласка, що це означає. прокинулася дикої головним болем і пів дня ходжу про це думаю.заздалегідь дякую

Привіт, допоможіть розібратися. Мені наснилося, що я цілуюся зі своїм хлопцем в перший раз (на яву ми ще не цілувалися) і мене чомусь потім нудило і було не приємно. Що це може означати?

уві сні мене поцілував людина, яка давно мені дуже подобається, але у нього є дівчина, а відносини у нас з ним просто дружні.. що б це могло означати?

Вкотре сниться хлопець, який мені подобається.
Уві сні, у нас спочатку було щось типу побачення, а потім я його поцілувала в щоку і пішла додому. Після я вирішила сходити до нього додому, прийшла, але потім згадала, що у мене справи. Я знову повернулася додому, а потім зателефонувала цьому хлопцю, після вийшла на вулицю до свого дому і там мене поцілував хлопець, там була вже ніч і потім я вже здогадалася, що це не той хлопець, який мені подобатися. Більш того з цим хлопцем ми майже не знайомі.
Дивний сон, щоб це значило?

Приветик? Тут ще тлумачать сни.
Допоможіть з моїм сном, заздалегідь дякую.
У мене є друг, давним-давно нас розкидало по різних країнах.Але ми спілкуємося, хоча давно не бачилися, по засобом інету, листів, фото&# 8230; Знаємо що відбувається у кожного в житті.Обидва ми сімейні вже.Але я з чоловіком розлучилася недавно, а він після цього &# 8212; одружився.Але симпатія між нами залишилася, тому стільки років &# 171; дружимо&# 187; на відстані..Часто сниться мені.
Сон такий:
Я в кафе з цим МЧ. Там є наші друзі. Швидше за все зустрілися ми ще раніше і прийшли в кафе разом з ним, тому що немає подиву від зустрічі.Все спокійно, столики, друзі розмовляють, все добре.Помітила що ніхто не сидів, всі були стоячи.
І ось МЧ варто і разговаріват з кимось, я підходжу до нього, і так впевнено (наче це правильно і так має і бути) &# 8212; обіймаю його.Він в куртці і легкому светрі.Так ось я руку одну під куртку, і обняла за спину.А другу руку його на груди і голову притиснула до нього.Він теж так спокійно мене обіймає двома руками і продовжує спілкуватися з ким говорив.
Я розумію що за спиною стоять люди, серед них &# 8212; подруга з нашої шкільної компанії, яка до сих пір йому симпатизує, листопад то знаю що за всі ці роки н їй жодного разу знаки уваги не чинив&# 8230; І мені вперше стало &# 8212; все одно, що подумають ті, що за спиною.Мені було так добре, так умиротворено&# 8230;.що не було діла до інших.Мені просто набридло себе контролювати, ось захотіла &# 8212; обняла, і йому добре і мені.Така захищеність під його &# 171; крилом&# 187;, хоча і розумію що все на нас дивляться, від цього є легке незручність&# 8230;.
Потім не пам’ятаю що було&# 8230;.І кінцівка така &# 8212; я в тому ж приміщенні кафе.Стою біля стіни, притулилася спиною і стою.Теж хтось є&# 8230; а МЧ немає. І тут я бачу як в отворі дверей з’являється його обличчя, він шукає мене очима, типу тут я? побачив.підійшов.Швидко і близько.Взяв мої руки в свої і знову &# 8212; пальці переплелися.Знову я не можу опиратися, як-то цим прийомом він мене обезаружіл чи&# 8230; І поцілував. Було таке відчуття типу &# 8212; та скільки можна чекати зручного моменту? Йому стало теж все одно що на нас дивляться ті, хто в кафе, друзі і просто люди.
Я навіть потім, після поцілунку помацала пальцями губи &# 8212; щоб повірити, що взагалі це сталося, щоб запам’ятати момент.

Мені наснилося, що я сиджу на підлозі в якійсь прохідній кімнаті. У цій же кімнаті на дивані сидить чоловік, з яким у мене наяву складаються стосунки. Він різко спускається на підлогу і пристрасно цілує мене. Мені подобається, але я знаю, що в сусідній кімнаті його дружина. Я злегка відштовхую його і кажу: «Не треба. Раптом хтось увійде ». І в цей момент заходить його дружина. До чого цей сон?

Приснився сон, в якому хлопець, який мені
подобається, але з яким у нас не було відносин, бере мене за руку, відводить за кут, каже, що не може більше контролювати свої почуття і ніжно цілує мене в губи
. Відчуття були, що це не сон і що ми зблизилися.Що це може означати?

А мені наснилося що я цілуюся з хлопцем який мені подобається і при цьому на нас дивиться мій колишній!! Підкажіть що це могло означати??

Здраствуйте, поясніть будь-ласка мій сон&# 8230; є молода людина, яка мені дуже подобається, і з його боку теж є якісь знаки уваги&# 8230; отож мені наснилося, що уві сні він поцілував мене, а я віддала йому ляпас, до чого такий сон?

Мені наснилося що я целовалаась з вампіром на цьому сайті написано що це до втрати життя. а чиєю

Мені давно подобається хлопчик. І от не давно в перший раз мені наснилося, що уві сні він мене цілує. А далі здається ви зустрічалися. До чого це?

допоможіть мені, будь ласка, розшифруйте мій сон. Наснилося мені, що до мене підійшов мій колега по роботі і став мене цілувати. Цілував так ніжно і пристрасно, я спочатку стояла в заціпенінні від проісходяшего, але втриматися не змогла, хоча розуміла, що цілуватися з ним не варто.(Мені він дуже подобається і здається я йому отже, але він одружений). Що це означає?

Я не пам’ятаю весь сон, тільки поцілунок. Ми сиділи біля вікна що &# 8212; Чи і він поцілував мене в шию і цілував поки я не прокинулася. Це було дуже під час і я дійсно хотіла цього, ніжно так ненав’язливо. З цим хлопцем ми знайомі, більш того ми оочень добре спілкувалися того літа і він мені подобається до сих пір. Хочу його поцілувати, ну або просто щоб обняв. Хочу з ним перебувати. Він мені часто почав сниться. Я дуже щаслива навіть від того, що він обійняв мене або став поряд (уві сні буває таке). До чого ці сни ?

одногрупник, який в реальності надає мені знаки уваги, а я їх приймаю) сьогодні приснився мені в цікавому сні.. як ніби він мені дарує 3-тю кільця, з’єднаних разом, і пропонує мені руку і серце, я одягаю ці кільця і ​​питаю: -&# 171; а звідки ти знаєш мій розмір?&# 187; а він відповідає: &# 171; здогадався!&# 187; і через деякий час підходить і цілує&# 8230;.

мені наснилося, як в мене закохується знайомий хлопець (з яким ми може не разу не спілкувалися, а просто бачили один одного), він начебто мені подобається, але як то я не особливо палаю до нього, потім ми сидимо біля дзеркала, на лавочці, і він ніжно цілує мене в шию, після я його цілую в шию і відчуваю тепло і мені дуже подобається це, таке відчуття ніби я злітаю на небо.

Приснився сон, як я одна від усіх пішла і намагалася виїхати на автобусі. Але в той час поки я чекала, прийшов друг (молода людина з яким не пов’язані відносини, але ми один одному подобаємося, але не можемо бути разом за обставинами) Коли він прийшов я його приобійняла (зі Слован: що я втомилася) він мене сильно обійняв і поцілував у вухо. Я брала його ласки, але сама нічого не робила.
Що це все означає?

Доброго дня! Допоможіть мені, будь ласка, розшифрувати сон, це дуже важливо для мене. У моєму житті є чоловік, який мені дуже подобається, але стосунки у нас з ним лише дружні. Мені наснилося, що цей чоловік їде на червоній спортивній машині (а наяву у нього така ж, тільки синя), потім бачить мене, зупиняється, виходить з машини, я підходжу до нього привітатися, а він мене цілує в губи. Заздалегідь дякую).

мені наснилося що я в гостях у хлопця, який мені дуже симпатичний&# 8230;
ми лежимо на круглому ліжку, я що то їм, раптом він наближається до мене дуже близько..наші губи дуже близько..але не до стосуються&# 8230; раптом він легко стосується моїх губ&# 8230; і різко віддаляється і каже що є потрібно акуратніше&# 8230; (
і тут я розумію що все губи у мене в крихтах&# 8230;
до чого це?з цим хлопцем ми толком не спілкувалися&# 8230; але знайомі&# 8230; дуже він мені симпатичний&# 8230;

Привіт, мені приснився сон, що я цілуюся в засос зі своїм ворогом, після бійки, але мій ворог дівчина і я як би теж&# 8230; Що це може означати?

а мені вже протягом року снитися сон, що я цілуюся зі своїм другом (він сильно любив мене, коли ми вчилися в школі, а потім я звела його зі своєю кращою подругою, яка теж його сильно любила). уві сні ми завжди цілуємося по сильному взаємною бажанням, дуже ніжно так, трепетно ​​я б сказала 🙂 часто в подібних снах він до жаху боїться свою дівчину і просто тікає до мене, або просто вона йому не мила..але факт &# 8212; близько року один і той же сон &# 8212; слів немає&# 8230; що це може означати??

ще сьогодні снився сон, що я цілуюся зі своїм викладачем з інституту.. він мені в житті симпатичний дуже, молодий, харизматичний) в загальному сни, в яких я цілуюся за взаємною бажанням з молодими людьми, які мені симпатичні і в житті, до чого дуже часті &# 8212; що це може означати.

Цілувався з дівчиною, яка колись подобалася.
Після школи вона заміж і народила. У нас не було відносин ніяких. Я про неї не думаю, не маю ніяких еллюзій, і взагалі в класі 9м пройшла до неї симпатія.
Уві сні все було ніжно)) проходив якийсь концерт, мені здалося, що це випускний або останній дзвінок, (хоча не дивно, що саме це мені здалося, вчора ж був останній дзвінок і я зайшов в школу навідатися до вчителів))
Ну ось, її там хтось вдарив по щоках і ісщез, я це помітив і ласкаво став втішати, чіпаю щічку. А вона взяла і поцілувала мене.
Якось так: D

Наснилося, що мене проводжає на роботу подруга, ранок, темно, т.до. зима. Я знаю, що дуже спізнююся, бачу, що підходить мій транспорт, і кажу їй: &# 171; Ну, все, поки!&# 187; І тут вона різко притискається до мене і намагається поцілувати мене (вибачте, взасос). Я її відштовхую різко і кажу, що не зараз.

Я знаю, що такі сни до розриву відносин, але т..до. все-таки вона мене не поцілувала, в принципі, то що це означає? Дуже чекаю відповіді

Ось уже кілька тижнів поспіль сниться мені однокласник колишній. Якого я не бачила років 8. Сниться по різному, але взагалі загальне що ми шукаємо. То він мене при цьому я його не бачу, то навпаки я його шукаю. Сьогодні сон приснився він заходить в клас з однокласниками. Я його бачу і в душі радість наконецто..прийшов. він підходить до мене і цілує кілька разів руку при цьому дивиться кудись, але точно не на мене. І до чого це снитися? У школі мені він дуже подобався і я йому, але ми не зізналися в цьому один одному.

якщо уві сні цілуюся з людиною який мені дуже подобається.Ми з ним не бачили один одного, не зустрічалися, але на початку відносин і спілкування я йому подобалася, але потім перестала подобатися.Ми зараз не спілкуємося, але він мені дуже подобається.І вчора мені приснився сон як ми випадково зустрілися й поцілувалися кілька разів.Але поцілунок був щирим і в очах у нього була любов.Поясніть будь ласка, допоможіть розібратися.

в моєму сні я цілувалася з хлопцем, який працює зі мною, але я з ним неообщаюсь

Мені наснилося як я цілуюся (причому це дуже пристрасний поцілунок був) в засос з молодим з людиною лежачи на ліжку, з яким в минулому були у нас можна сказати відносини, але зовсім не довгі, а в даний момент я його сприймаю як одного . І при цьому він мені сниться два дні поспіль вже і всі ці два рази виходить так, що ми лежимо разом в ліжку, до чого це, аж надто цікаво))))

Вітаю. Мені наснилася дівчинка, яка мені дуже подобається, але в реальному житті ми просто вітаємося і спілкуємося через інтернет. Я йшов в будівлі, а назустріч вона з подругою (з якої я тільки вітаюся), у неї було довге волосся, кольору блонд (У неї дійсно були такі волосся, але потім вона перефарбувалася під брюнетку і підстриглася під каре) я дуже здивувався цьому і , пройшовши їх, я обернувся, щоб подивитися на її волосся і завмер, вона теж обернулася, підійшла посміхаючись і привіталася, поцілунком в щоку. На цьому сон обірвався.

мені наснилося, ніби той хлопець який мені дуже подобається, ми з ним навіть особисто не знайомі, цілував мене на виступі. всі дивилися і природно обзавідовалісь .цей виступ був 2 рази.мені дуже сподобалося, він поцілував мене в губи а потім вибачився і поцілував у щоку два рази, а до цього по дороги до виступу я запропонувала йому і його другові встати до мене під парасольку, так як лив дощ.

Мені на ніч з четверга на п’ятницю приснився сон як я з подружкою, але не дівчиною гуляємо йдемо по мосту і вона мене поцілувала в засос і на наступні день ми з нею йшли саме цим мостом і вона мене поцілувала. А в гуглі видає відповідь що поцілунки уві сні до розлукам або що то типо цього. Поясніть мені цей сон чому ми навпаки зблизилися а не посоріть.

мені наснилося то що я кілька разів поцілувалася з хлопцем який мені шалено подобається при чому це було у мене вдома і він був п’яний або обкурені (не пам’ятаю)&# 8230; в життя ми з ним не спілкуємося хоча раніше дуже добре спілкувалися і він мені подобався&# 8230; і я йому характер. деякий час (в той час коли у мене до нього були друж.почуття) потім він мені знову почав характер.(Коли йому стало пофіг на мене) і через гордість я перестала з ним спілкуватися.

мені наснилося то що я кілька разів поцілувалася з хлопцем який мені шалено подобається при чому це було у мене вдома і він був п’яний або обкурені (не пам’ятаю)&# 8230; в життя ми з ним не спілкуємося хоча раніше дуже добре спілкувалися і він мені подобався&# 8230; і я йому характер. деякий час (в той час коли у мене до нього були друж.почуття) потім він мені знову почав характер.(Коли йому стало пофіг на мене) і через гордість я перестала з ним спілкуватися.
відчуття від поцілунку залишилися дуже приємні як ніби наяву а не уві сні&# 8230;

наснилося то що хлопець який мені дуже подобається (нехай буде І) був у мене вдома з друзями (яких я незнаю) і вони були чи то обкурені чи бухіе&# 8230; але потім вони (друзі) пішли а ми з І кілька разів поцілувалися&# 8230; потім він начебто заснув в під’їзді біля моїх дверей і я прокинулася&# 8230; в життя ми перестали спілкуватися хоча раніше спілкувалися і я йому нек-рої час подобалася (у мене до нього тоді були друж. почуття) потім він мені знову почав подобається (а йому вже пофіг було) і через гордості я перестала з ним спілкуватися&# 8230;

Уві сні мені снилося як ніби я перебуваю в лікарні..А по сусідству виявилося що лежить хлопець якого я дуже люблю (на жаль ми з ним не зустрічаємося). Через деякий час він опинився у мене в палаті зі своїм другом.Вони сиділи на ліжку і про щось розмовляли&# 8230; Потім він (хлопець) попросив мене до нього підійти і нахилитися.Я так і зробила&# 8230; Після, він поцілував мене в щоку, я тим часом трохи заспокоїлася і села на своє ліжко&# 8230; Через деякий час він знову підійшов до мене, обійняв і знову поцілував в щоку..після цього мій сон обірвався..Було таке відчуття що дії відбуваються в реальності&# 8230;
Підкажіть, до чого такі сни??

Я півтора року розлучилася з хлопцем, але життя постійно нас зіштовхує. Та й наші зустрічі зазвичай відбуваються приблизно 23 числа першого місяця пори року. Місяць тому я знову його зустріла. Начебто думала, що він вже мій. Ми зустрілися. Через тиждень він сказав, що все скінчено, що я занадто себе люблю. А вчора я дізналася, що він в невидимий режим мене поставив в контактному листі. Так уже було, через три місяці він сам мені написав. І ось вранці, годині о восьмій я прокинулася, сьогодні, 20 червня, заснула і мені приснилося, що ми цілуємося, обіймаємось.

Уві сні я спілкуюся з хлопцями з університету і бачу одного, який прямує в гості до своєї одногрупниці. Я йому телефоную, але якимось чином опиняюся в гостях у все тієї ж одногрупниці. Мені захотілося сховатися від усіх і я знайшла окрему кімнату. Тут з’являється він і починає мене цілувати. До нас вриваються якісь хлопці, він виганяє їх і продовжує цілувати, та ще й як!! Цілував довго і часто. В житті я відчуваю по відношенню до нього деяку закоханість, а він то ніби як жартома каже, що ми ще одружимося і що ми ідеальна пара, то говорить про те, що я його сексуально залучаю, а то і зовсім знаходить дівчину на пару тижнів.

Мені приснився сон, як ми всім класом сидимо десь в приміщенні там щось типу уроку, а поруч сидить мій однокласник який мені раніше був симпатичний. Так ось він плямкає або навіть поцілував мене в губи при всіх, а я така відштовхую його, і кажу типу що він божевільний, а сама при цьому вся червонію. А він після поцілунку дивиться на мене посміхається і здавалося що йому було все одно що цілував при всіх і як я його лаяла. Після сну я зрозуміла що цей поцілунок мені сподобався. До чого б це?

мені наснилося ніби ми з моїм хлопцем ніжно обіймаємо один одного і сильно сильно . ну ми в реалі один одного любимо.. я думаю цей сон означає нашу взаємну любов. але ось що дивно: я помітила уві сні що наші губи з’єдналися разом в такий підлозі поцілунок&# 8230; що це означає? не те що б ми цілувалися а просто були з’єднані міцно міцно і губи теж з’єднані&# 8230;.

Сьогодні приснилося, що я сиджу на ліжку в якому то будинку де зібралися мої родичі..і тут підходять 4 хлопця (нізвідки не візьмись).сідають поруч&# 8230; один мені сподобався&# 8230; далі відбувається сварка цього хлопця і моїх родичів&# 8230; потім ми з ним цілуємося, а далі взагалі я йому врізала з вертухая: Dу нього була рана з кров’ю&# 8230; потім на якомусь рингу все змагалися&# 8230; а далі взагалі дискотека була) допоможіть будь ласка розібратися, що це означає)

Вітаю! мені приснився чоловік який мені дуже подобався раніше, уві сні він мене обіймає і цілує в голову в весок і в щоку!що це означає?дуже цікаво!

не пам’ятаю з чого все почалося але пам’ятаю що я стояла на кухні свого будинку, заходить хлопець (якого я знаю, але ми рідко спілкуємося) він з посмішкою тримаючи за талію притискає до стіни (так що мені здавалося ніби це не уві сні) і ніжно цілує. після того кака нас попросили віддалиться з кухні все повторилося на ганку будинку, він так само обійняв за талію і ніжно поцілував в губи, кажучи при цьому: яка ж ти все таки симпатична.))) В житті мені так, чим то подобається цей хлопець) поясніть, спасибі)

наснилося що я цілу свого улюбленого которго я пролюбила дуже багато в засос і не раз &# 8230;. і до чого я його як то вкусила за мову і у нього пішла кров, після етого я прокинулася &# 8230; я його і зараз дуже люблю і не можу без нього &# 8230; він зараз знаходитися дуже далеко і ми не спілкуємося ((допоможіть пожалуста а то Я сильно переживаю &# 8230;. так само мені снилося що ми бігали і дуріли з ним, і знову ж цілувалися &# 8230;.. я колись з ним зустрічалася.) *

У незнайомому будинку знаходилася серед родичів, і лежачи на молоду людину, цілувала його, ми обидва були задоволені

мені приснився сон, в якому я була в якійсь кімнатці, і за дверима грали пісні, які мені дуже подобаються. Через деякий час я відкрила двері і побачила незнайомого хлопця, в його рисах були зведені, напевно 4 людини. які мені знайомі. Він взяв мене за підборіддя і хотів поцілувати, але я крутилася і сильно кричала, а потім втекла, а він і його друзі побігли за мною. ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ? PS: у мене є хлопець

мені приснився хлопець, обличчя не видно було, що просто підійшов до мене просто поцілував в губи (від поцілунку я прокинулася і залишалися ще кілька секунд приємні враження) розвернувся і пішов. пам’ятаю його зі спини, статура красиве, мабуть і сам він гарний. що це може означати?

Наснилося, що мене в шию поцілував хлопець, до якого у мене симпатія, але ми з ним не пов’язані

Пам’ятаю тільки 2 моменти:
1. У чиємусь будинку, я, в чужій сорочці, яка мені велика, сиджу на колінах у мого знайомого, (якого я зовсім не знаю, ми пару днів працювали разом). Я до нього не відчуваю нічого ні в реальному житті, ані в снах, але там, у мене створюється враження, що нам просто нічого робити, все, що відбувається тільки заради забави. Так ось, поки я сиджу у нього на колінах ми недовго дивимося один на одного, а потім він каже: &# 171; Ну якщо вже, так все склалося, чому б нам не&# 8230;&# 187; Ну ось тут якраз все і сталося. Це було забавно, нібито перший поцілунок і все таке.
2. Ми в ідіотських костюмах влаштовуємо іграшкову весілля, ну, як в дитячому садку.
всі.

Вітаю. У минулому році я познайомилася з хлопцями. Женя і Саша. Ми були в одній групі з гітарі (якщо це важливо). Вони обидва милі і мені подобалися, але у Саші мене тягнуло більше, здавалося, він більше мене розуміє і у нас більше спільного. Але потім я пішла з тієї групи і ми зустрічалися лише раз за 3 тижні приблизно. Я шкодувала що пішла, мені здавалося &# 171; ну не така моя доля повинна бути&# 187;. Хоча я особливо не мучилася з цього приводу, іноді мені доводилося згадувати Сашу. Зараз я в іншому місті. Так ось мені приснилося що я зустріла мою групу тут, в цьому місті. Я підходжу до нього так несподівано і він так радий мене бачити. Прям обіймає сильно сильно. Потім я кажу підемо погуляємо, покажи мені де тут що, типу я не місцева. Це було в торговому центрі і я начебто не знаю його, але насправді я там часто буваю. І ми пішли, женя теж там був. Потім коли ми прийшли кудись, і начебто пора розлучатися і ми поцілувалися. Там було ще багато всяких нюансів, але вони з ним не особливо пов’язані. Наприклад там звідкись взялася моя вчителька з фізкультури, напевно тому що я цього літа початку спортом займатися. І там був мій дааавній знайомий, теж грає на гітарі. Раніше він був моїм колегою, а тепер конкурент. Ну ось, щодо поцілунку. Я б не звернула особливої ​​уваги на цей сон, якби він був з кимось іншим.

Вітаю! Мені приснився сон, що я цілувалася з хлопцем, якого люблю, але він мене немає. Перший раз ми їхали в автобусі і я його поцілувала (це був перший поцілунок в моєму житті) і мене мало не знудило. Я відразу ж прокинулася. Другий раз коли я заснула знову був автобус і він мене сам поцілував і мені дуже сподобалося, але як тільки поцілунок закінчився я прокинулася. Що це означає? спасибі.

У мене був сон нібито я лежу на снігу і сміюся, а у мене щось запитує хлопець, який на яву мені дійсно подобається, але він ні чого не знає, але я не відповідаю і далі сміюся, а він підходить і цілует мене коліно , знаю що воно було голе і я перестаю сміятися, стаю серйозної. До чого таке? Наперед дякую!

Привіт, мені недавно приснився сон, що я нібито в незнайомому будинку, сиджу нога на ногу на лавці, поруч сидить подруга, і підходить хлопець який мені подобається (і він про це недавно дізнався), і цілує мені коліно, а я повернулася до подрузі і питаю &# 171; що це було?&# 187; а вона &# 171; він перевіряв подобається він тобі чи ні якщо ти прибрала коліно це означало б, що він тобі більше не подобається!&# 187;&# 8230;..допоможіть будь ласка, дуже цікаво що це значить.

Вітаю!
1) Мені наснилося, що я нібито прийшла додому, а там мої батьки (яких я поцеловала- привітала), на кухні був хлопець який мені раніше подобався дуже сильно (але зараз просто нейтрально до нього ставлюся, може трохи краще), після того як я поцілувала тата, я його побачила і побігла до хлопця обняла його, він теж обняв і поцілував у щоку (і я потім вирішила у відповідь поцілувати), а пізніше я пішла у ванну, де мила руки моя близька подруга. Ми з нею теж обнялися.
2) До цього сну (перед.), Мені наснилося ніби я в коридорі (в селі), збираюся вийти, але тут відкриваю двері і бачу що за 2-3 метра йде незнайомий хлопець, я злякалася, швидко зачинила двері, але раптово двері сама відкрилася, я кинулася її закрити але перехотіла, подумавши будь що буде. Цей незнайомець зайшов, обняв мене спочатку спереду (як би радий мене бачити), а потім ми сіли в цьому коридорі чи на диван, то чи на крісло і він обіймав мене ззаду. І у мене було таке відчуття, що не передати словами&# 8230; Що то близьке з радістю. Що б це могло означати, скажіть будь ласка! спасибі.

наснилося що я хлопець, цілу хлопця, причому так натурально що і зараз це відчуваю, обличчя, запах, смак&# 8230; ужас какой)

Мені наснилося, що я цілуюся з коханою людиною, але раптом помічаю, що це незнайомий мені хлопець.
Що б це могло означати?
спасибі.

Мені наснилося, що хлопець, який мені подобається запрошує мене погуляти. Було похмуро, накрапав дощик. Я не знала, що сказати. Я хотіла зайти в будинок, але він взяв за руку мене і притиснув до себе. Він боязко говорив: &# 171; Підемо разом погуляємо, удвох&# 187;. Я мовчала. Він хотів мене поцілувати, але чомусь дуже стеснялнялся. Ми вже майже торкнулися один одного губами. Він дуже міцно мене обняв. Я стояла навпроти коліткі і в щілинку побачила свою сестру, вона звідкись йшла і дуже уважно дивилася на нас (Я знаю, що їй подобається інший хлопець, його двоюрдний брат). І я прокинулася&# 8230;

Розшифруйте будь ласка мій сон. Заздалегідь величезне спасибі!

ось почав часто сниться брат двоюрідний і то що ми цілуємося, все починається з того що ми сидимо на дивані він до мене ближче і цілує і я в цей момент прокидаюся і коли знову засинаю ті ж самі дії.Якщо що ми і в реалі цілувалися тільки нема про що погане не подумайте.мені 16 йому 22

Вітаю! мені наснилося, що з &# 8212; за мене б’ються два моїх знайомих хлопця. потім один з них підходить до мене і несподівано цілує. поцілунок був дуже ніжний.. але до цих хлопців я ніколи нічого не відчувала і ставилася як до приятелів. до чого б цей сон? спасибі!

Вітаю.Допоможіть, будь ласка, розібратися зі сном.Вже дуже він став мене хвилювати:

Приснився хлопець, якого насправді я люблю, але мені здається, що і до мене у нього є симпатія, але щось його стримує.(Вірніше не щось, а то, що він мій троюрідний брат, там довго пояснювати).Так ось, він зі своїми батьками приїхав в гості до мене і моїм рідним.Коли він тільки мене побачив, підійшов близько і міцно-міцно обняв мене за талію і зібрався цілувати.Але тут різко з’явився мій тато (хоча тільки що його поруч не було) і я, побачивши його, відсторонилася від хлопця.Пам’ятаю, що прям уві сні жахливо засмутилася, що тато нам завадив, я навіть злегка злилася.Через деякий час мій коханий знову підходить до мене, обіймає і тягнеться поцілувати.Я відстороняюся (напевно тому що в житті я знаю, що це недобре і так не можна), а він каже:&# 187; Ну ти чого, я ж просто в лоб!&# 187; і я перестала чинити опір, а він ніжно цілує мене в лоб.Потім хлопець пішов на балкон курити, я за ним, а його вже немає.Дивлюся вниз, а він стоїть під балконом і каже &# 171; Я тебе зараз зловлю!&# 187; і посміхається.І тут він різко видряпується назад на балкон і міцно мене вистачає знову за талію, сміється і знову лізе поцілувати.І тут звідки не візьмись з’являється мій тато, і я, звичайно ж, намагаюся відсторонитися від хлопця.Але він мене не відпускає, а так само міцно тримає.Папа йде, і хлопець, мило посміхаючись, цілує мене в щічку.Ось такий сон.Може, це маячня, але мені дуже важливо знати, що це може означати.
Вибачте за таку довгу поему))

Мій хлопець поїхав на два тижні, за цей час мені весь час сняться різні хлопці, і з кожним уві сні я цілуюся&# 8230;.
До чумі це ? було вже близько 6 таких снів, тобто 6 різних хлопців&# 8230;.

ми лежали в одній ліжку з моїм хлопцем з яким я зустрічаюся два роки . я лежала на лівому боці і він теж, він ззаду обнел мене і поцілував в шию мені було приємно. а кімнаті було темніше

Мені приснився сон, що я цілуюся лежачи на підлозі з людиною якого я знаю, але не бачу його обличчя. До чого цей сон?

Я бачила як моя суперниця цілувала мого партнера.
І ще як цілувала свого партнера в ліфті.

Я в мережі познайомилася з хлопцем. І мені наснилося, що відбулась наша довгоочікувана зустріч. Ми були щасливі. І відразу при зустрічі ми опинилися в ліжку і я його початку всього обциловивать, а він поставився до цього байдуже, у нього не було ніякої реакції. до чого це?

Вітаю!
Уві сні Я сиджу вдома дивлюся телевізор, і хлопець якого я люблю дивиться на мене і сидить переді мною. Він так чуттєво дивиться мені в очі. Потім я зайшла у ванну і там темно. Потім він підходить до мене і цілує мене в лоб. Потім я прокинулася. Що це може означати?
Потім моного часу пройшло теж стем хлопцем. Він покликав мене. Сидить на столі.

мені наснилося, як я цілувалася з хлопчиком який мені дуже подобається і я наяву мріяла про це поцілунку.Але цей хлопчик зустрічається еа яву з іншою дівчиною.

уві сні хлопець який мені подобатися поцілував мене в щоку, як ніби це було насправді, а не уві сні. і я різко прокинулася

Привіт, мені приснився колишній молодий чоловік, з яким ми зараз прекрасні друзі (я сама захотіла розлучитися, по прііне того, що не любила)
Так ось, мені сниться сон, якийсь старий, величезний будинок в ньому купа народу, і колишній мч поцілував мене, в той момент, коли його дівчина кудись відходила. Благав мене і просив того, щоб я відповідала йому взаємністю. До чого цей сон?

мені приснився хлопець в якого я закохана . я сиділа в кріслі, він нахилився близько до мене, я навіть пам’ятаю запах його шкіри, такий тонкий і приємний. Він дивився мені в очі, потім трохи торкнувся однієї моєї щоки своєю потім інший. я відчувала що він мене хоче поцілувати. Але потім еа прокинулася. Так прикро. Що б ето означало, я його вже так давно не бачила.

Здраствуйте!
Уві сні я цілуюся і гуляю зі знайомим хлопцем.Ми гуляємо він говорить що йому добре зі мною.Ми з ним терпіти один одного не можемо і постійно сорімся в життя.Але ранше ми цілувалися по дурості

Вітаю! Мені наснилося, що мене ніжно цілує в губи незнайомий мені хлопець і я не проти цього. Після сон обірвався! Що це може означати? Підкажіть будь ласка!

Мені сьогодні приснився мій найперший хлопець, перше кохання. спочатку ми сидимо на кухні, спілкуємося потім він йде в кімнату де комп, і там починає через деякий час цілувати в шию&# 8230;. Що це означає.

Є дівчина, з якою зустрічаюся 2 роки.
З середи на четвер приснилася дівчина незнайомка, яка мені давно і до цих пір дуже сильно подобається і душа моя бажає зустрічі з нею, хоча я її не знаю, але бачив рідко.
Сон такий: Незнайомка мила посуд у мене вдома, коли я це помітив, я попросив мені самому зайнятися миттям посуду, поцілував її і вона мене пустила мити.
Що означає такий сон з незнайомкою і миттям посуду? Що ви можете сказати? спасибі

здрастуйте, підкажіть, що означає якщо я уві сні цілу через стіл свою тітку, в голову, а потім відчуваю на губах мед, в сенсі у неї на голові був мед!

здрастуйте, підкажіть що означає, якщо уві сні я поцілувала свою тітку через стіл в голову, а потім відчула на губах мед. в сенсі у неї на голові був мед.

Вітаю!Скажіть будь ласка, мені снитися протягом деякого часу один і той же сон, що я зустрічаю кращого друга (я його не бачила вже рік) хочу його поцілувати, але він не хоче що б я його цілувала (((

Мені наснилося ніби мене цілує дівчина, яка мені дуже подобається, головне те, що вона сама до мене підійшла і поцілувала&# 8230; Скажіть будь ласка до чого це)))

Мені вже близько тижня сниться хлопець який мені дуже подобається (але я йому напевно немає) І я б хотіла дізнатися, що означає що він щоночі сниться мені, і вчора він уві сні намагався мене поцілувати, загравав і взаємно виявляв симпатію ? допоможіть дізнатися що це означає?

Здраствуйте, мені наснилося сон, в якому я цілу вказівний палець одного знайомого. я з ним бачуся дуже рідко, може 2-3 рази на рік. в цей і не какає дні я не зустрічалася з ним і не було жодної розмови про нього
дивно що уві сні я побачила його, і що цілувала саме вказівний палець. буду вдячна, якщо допоможете зрозуміти смись сну. спасибі

розтлумачте сон
Передмова: розлучилися 3 місяці тому, я його кинула через обман. з мого боку почуття були, а може і є, з його немає і не було. Для мене розрив був важкий. Але час лікує, мені вже все одно на нього.
Місяць не снився або більше. І ось вчора наснилося, що ми сидимо в темряві, то чи на вулиці. чи то в кімнаті не розібрати через темряву. Сидимо, обіймаємось. пристрасно цілуємося. І я ніби пам’ятала образу і хотіла його відштовхнути, але мене штовхала якась сила до нього. Фізично щось штовхало до нього. Уві сні було купа позитивних емоцій. І коли я захотіла подивитися в його очі, то не могла їх побачити.. Там була тінь, а ніс та губи чітко бачила. що це означає?

Вітаю. Бачу уві сні що мені треба залізти на кузов фури, і сказали толь знизу через коналізація. І мене мотузками опускають в брудну коналізація і переходячи через труби знизу залазити в кузов. До чого цей сон? спасибі.

Наснилося, ніби підійшла я до своїх двох сестер, одну ніжно поцілувала в щічку, а інший сказала, що тебе не буду цілувати, бо ти зробила один непривабливий вчинок.

Вітаю&# 8230;&# 8230; 1 сон мені приснився приблизно 19 липня я люблю одну людину дуже дано але колись йому про це не говорила і мені сниться як я мої подруги і він сидимо у мій бабусі в квартирі і весело розмовляємо потім збираємося на вулицю і він спочатку йде в обнімку з першої моєю подругою а потім з другої і коли ми доходимо до його будинку він бере мене Ноя не хочу і відштовхую його але потім він все таки мене бере в обнімку а потім за дві руки і каже що ж ти така скромна і йде потім 23 липня він гине в авто котастрофе
2 сон мені приснився де то через 10 днів після цього він разділялся на дві частини в першій ми з подругою зібралися кататися на лижах вийшли на вулицю пройшлися трохи по снігу без лиж і зайшли в якийсь лижний будинок там стояла багато ліжок телевізор і все навколо було дерев’яне і ми з подругою лягли на одну з ліжко як раптом заходять ще поцанов 5 і серед них він живий і він мені посміхається друга частина сну каторая мене цікавить найбільше починається раптово ми з ним лежимо в пастелі в майже повній темряві і він мене цілує в шию повільно спочатку один раз а потім другий ії дивиться на мене трохи посміхаючись а очі його дивилися на мене і блищали &# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;.. скажіть будь ласка що це означає

Вітаю! цей сон мені приснився приблизно 19 Липня 2012 Я люблю одну людину дуже давно але колись йому про це не говорила і мені сниться як я мої подруги і він сидимо у моїй бабусі в квартирі і весело розмовляємо потім збираємося на вулицю і він спочатку йде в обнімку з першою моєю подругою потім з іншого потім бере мене за талію але я як би не хочу з ним ось так іти вириваюся але потім все таки погоджуюся ми з ним йдемо по дорозі в обнімку розмовляємо потім ми доходимо до його будинку він бере мене за руки і говорити що ж ти така скромна і йде 23 липня він гине в авто катострофа &# 8230;
2 сон мені приснився де то через 10 днів після цього він разділілся на вде частини в першій ми з подругою зібралися кататися на лижах вийшли на вулицю пройшлися трохи по снігу без лиж і зайшли в якийсь дерев’яний будиночок там стояло багато ліжок і телевізор ми з подругою лягли на ліжку як раптом заходять ще 5 поцанов і серед них він живий і він мені посміхається друга частина сну яка мене цікавить найбільше починається раптово ми з ним лежимо в пастелі в майже повній темряві і він цілує мене в шию повільно один раз а потім другий раз в губи і дивиться на мене трохи посміхаючись а його очі дивилися на мене і як би блищали &# 8230;..

Mne prisnilos chto ya siju ryadom s odnim moim znakomim, i kogda ya na nego posmotrela on menya poseloval, i eto uvideli vse! I podrugi, uchitelya, prohojie. Ya pitalas otstranitsya no on derjal menya krepko. No v realnosti s etim parnem ya osobo ne obshays, mi prosto zdorovaemsya i vse i nikakh chuvstv u menya k nemu net. Chto eto mojet znachit&# 8217;?

Мені наснилося, що я з класом в якомусь лагерекі і ось я виграю, відходжу подалі підходить хлопчик (в жизні в одному класі, в цьому році щільно з ним спілкуюся, він мені дуже подобається), ми лежимо на снігу, він мене обіймає ну і я його. Я питаю це правда ти мене любиш, він відповідає так. І ми цілуємося, я в повній радості. Найголовніше мені снилося з 1на 2ноября, у нього день народження в жизні 2ноября. прошу дайте відповідь.

мені наснилося що ми з моїм коханим хлопцем цілуємося. він перебував у в’язниці а я пішла його відвідати. але на справді він зараз дійсно знаходиться у в’язниці

Мені другу ніч поспіль сниться, що мене целут в щоку мій друг, мені і приємно, і сумно водночас. Причому я знаю що подобаюся йому, але він для мене просто друг. Чи не підкажете що це може означати?

Мені другу ніч поспіль снитися що мій друг цілує мене в щоку, мені і приємно, і грусно одночасно. Я знаю що дуже подобаюся цьому хлопцю, але він для мене просто друг. Підкажіть будь ласка до чого це може снитися.

я зі своїм другом в якому то будинку&# 8230; він сидів на дивані, а я лежала у нього на колінах&# 8230; ми про щось балакали, як раптом я чомусь підвелася і ніжно поцілувала його в губи, він відповів взаємністю&# 8230; поцілунок був недовгий, цілувалися навіть з обережністю&# 8230;.потім ми ще кілька раз ось так же поцілувалися&# 8230;.

до чого таке сниться. адже ми просто друзі&# 8230;

як ніби я лежу з оголеною спиною і мене цілує в спину новий знайомий, а коли закінчує-я сідаю, обертаюся..і бачу поруч колишнього чоловіка, який просить випити&# 8230; ось до чого б це

Мені приснився хлопець з яким я розлучилася два роки тому але до сих пір люблю його&# 8230; Ми типу грали веселилися і раптом я падаю на ліжко і він ніжно цілує мене. Що б це могло означати?

Мені приснився хлопець з яким я розлучилася практично два роки тому&# 8230; Він до сих пір люблю його&# 8230; Ми типу гралися веселилися і раптом я падаю на ліжко ми дивимося один на одного і він ніжно цілує мене. Що б це могло означати

Вітаю! Мені наснилося, що хлопець з яким ми ніразу не спілкувалися, але бачимо один одного майже каждай день (він мені не байдужий), раптом обіймає мене, піднімає мені одну ногу, я як в танці обхоплюю його цієї ногою, підскакують до нього на руки, він мене тримає, і раптом ми повільно починаємо цілуватися, я це все відчула як на яву, що це могло б означати?! Заздалегідь дякую.

Люблю його вже 3 роки, про це він не знає. Нещодавно зустрічалася з його кращим другом, з яким я навіть зізналася в почуттях до його друга. Постійно перед сном думки про Нього, мені здається, що ніде не буде такого як Він.
І ось сниться мені сон, де я Йому зізнаюся в почуттях, ми ховаємося від якихось людей (я особисто ховалася від його друга, з кіт. зустрічалася), обіймаємось, цілуємося..
Прокинулася і навіть думала зателефонувати йому, дуже сильно сон в’ївся в голову..

Мені наснилося що мене цілував колега по роботі в шию, обличчя, плечі, попутно вимовляючи слова любові.Мені дуже хотілося щоб він поцілував мене в губи, від його поцілунків були дуже приємні відчуття.Але наяву ця людина мені байдужий.Що це означає?

Я розмовляю з друзями хлопця, який мені дуже подобається в реальному житті, і тут заходить він.Я поцілувала його в губи, він відповів на поцілунок.Ми пройшли в іншу кімнату і продовжили цілуватися на ліжку.Що це означає?

приснився любимий (колишній вже на жаль) сниться, що він дарує мені гру, ми цілуємося, поцілунок страсно, палкий&# 8230; , А потім він говорить такі слова: я не тужу.. хочу.. треба було так&# 8230; до обіду я відчувала це почуття на своїх губах.. як буд-то я з ним ток цілувалася по справжньому

Вітаю! Сниться мені, що я їм червоно-жовту сливу і виявляю, що вона червива, але хробака я не бачила.З лівого боку від мене сидить мама, і раптом несподівано з правого боку я відчуваю, що мені під блузку на живіт лягла тепла чоловіча рука. Я повернула голову і натрапила на поцілунок, такий солодкий, солодкий. Я знаю цього чоловіка, у нас була тільки віртуальна листування місяці 3, між нами дуже велику відстань, нас дуже тягнуло один до одного, але ми постійно лаялися&# 8230; і я вирішила обірвати цей зв’язок і муки. Я написала йому прощального листа і пішла. До чого цей сон, підкажіть будь ласка? велике спасибі!

Вітаю!Мені наснилося, що ми з моїм другом (саме іншому, а не хлопцем&# 187; цілувалися.Причому я навіть не пручалася, він просто підійшов і почав мене цілувати.Пам’ятаю, що я хотіла щось заперечити, але він сказав, що йому все одно і продовжив.До чого б це?Відразу хочу сказати, що він не збирається нікуди виїжджати (просто побачила десь значення сну &# 171; поцілунок&# 187; -той, хто цілує-поїде) Заранее спасибо.

Мені наснилося, що цілуюся з коханою людиною, з яким ми давно не разом, і він в реальності не йде зі мною ні на який контакт, просто у нього сім’я&# 8230; ось, значить, цілуюся я з ним, відчуваю велике задоволення від поцілунку, а потім раптом розумію, що це не Він, а мій колишній чоловік, з яким давно розлучилися, відносин не підтримуємо і я взагалі про нього ніколи не думаю. Щоб могла означати така метаморфоза?

Мені приснився сон як мене цілує якийсь хлопець але я не бачу його обличчя тільки бачу губи, губи схожі на губи мого хлопця, ми різко поцілувалися і різко від один одного відштовхнулися, що це означає

Я працюю в пансіонаті і колишній директор ще працює, щось я зробила і він мене поцілував у губи я навіть відчула і прокинулася на кілька хвилин. Це сон.
Пояснюю, почуттів до директора ніколи не відчувала, він старший за мене на 13 років і вже на пенсії

хлопець який мені давно подобається, але ми з ним не складаємося в стосунках, прийшов до мене і захотів поцілувати, але як тільки він мене обняв я його відштовхнула, адже боюся, що через це поцілунку у нас можуть зіпсується дружні стосунки, я йому пообіцяла пізніше прийти до нього&# 8230; після я дуже довго не могла до нього дістатися, постійно щось заважало, але в підсумку я до нього добралася.Ми довго лежали обіймалися і говорили про щось

Мені наснилося ніби я кудись втекла з хлопцем.зразок був мені знакамий а начебто немає уві сні я його називала Льоша і так само ми з ним цнловалісь, в якому то приміщення типу школи

ну типу ВОСН я плакала а він патходет і падержівает мене патом я в якомусь приміщенні і я благадаря його за щось стрибаю і АНІМАЛ його він теж міцно обіймає і я його цілу а він якось нехочет потомушто там його радители що це озночяет

В ту, яку я закоханий вона намагалася поцілувати мого кращого друга, але він її відштовхнув і при цьому я спостерігав через камеру вбудовану біля сцени, а й все це відбувалося на сцені за лаштунками.

Мені наснилося що я і мій знайомий (знайомі лише тиждень) стоїмо в шкільному коридорі і тут він мене поцілував, він мені подобається) підкажіть до чого б це?

Привіт, мені приснився дивний сон, але я спробую пояснити. В житті мені подобається одна людина, але ми не знайомі. І мені сниться, що я його цілую і відчуваю, що він відповідає на поцілунок. І під час поцілунку, я розумію що цілуюся зі своїм котом, і т.е у мене через кота була зв’язок з ним. Далі я розумію що цілувалася з котом і починаю мити рот, витиратися і т.д. Допоможіть будь ласка.

я мокра в рушник сиджу біля багаття (після моря)
друг мого коханого хлопця, з хлопцем ми не зустрічаємося, люблю його вже 10 років .раніше я йому подобалася, завжди надавав мені знали уваги, навіть цього літа)
повернуся до сну)
я підходжу до багаття і виду його друга, який обіймає дівчину якусь, підходить до мене і каже, що я дівчина його мрії (при цьому дивиться на мої груди)
потім підходить ззаду ОН, обіймає ззаду і цілує в лоб, в щоку, сідає я притискаючись до нього, обіймаємось))
і все.прокинулася)

мені наснилося, що я прийшла на роботу, мій начальник спочатку трохи підвищив голос на мене, а коли я пішла, то він пішов за мною, різко зупинив мене, взяв за руку, притулив до стіни і поцілував. я йому уві сні відповіла взаємністю. що це може означати?

Він був короткий ми йдемо всім класом на З і моя кохана дівчина (незнаю любить вона мене чи ні) тримає мене за талію (вона дет взади з подругами) і потім підтягує до себе і питає: ти мене любиш? я естевственно відповідаю: так і потім вона мене цілує прямо в губи
Це означає що вона мене любить сильно?

Мені приснився колишній хлопець якого я до сіх пір люблю! як ніби він мене цілує!ніжно!&# 8230; в носик і в губи&# 8230; ми вже з ним не раз розходилися і сходилися в життя і він до сіх пір визнається мені в коханні!&# 8230; що це означає!?

наснилося, що я випадково вдаряю (несильно) рукою подругу (навіть скоріше знайому), вона починає плакати і ображається на мене, я підходжу, перепрошую щосили, вона плаче ще більше (як я зрозуміла &# 8212; растронута моїми вибаченнями), потім починає цілувати в шию, обличчя, губи. цей незграбний момент, коли я дівчина. з орієнтацією у мене все в порядку. що б це значило..

Вітаю!
мені наснилося що мене цілує хлопець який мені подобається це відбувається в ванні, цілує він мене пристрасно, різко в засос 3 рази, а потім я його один раз але не так як він поцілунок мій і його дуже відрізняються.
Що це означає?

Сьогодні мені приснився мій однокласник, він до мене предвінулся і мабуть хотів поцілувати, а я йому тихо говорю що навчи мене цілуватися, так він мене і поцілував. Було дуже приємно і тепло, на моїх губах виявилися його слину які я злизала і проковтнула.
Але в житті у мого однокласника, з ким я вчуся є дівчина, але він постійно видно переживає коли мене немає або якщо я в школі то у нього з’являється посмішка.
Будь ласка допоможіть мені роз’яснити сон, заранее спасибо.

Мені наснилася що мій колишній чоловік мене цілує, і раптом відчинилися двері і вашла білява дівчина, я її не знаю і раптом вона лягла між нами і колишній мій чоловік почав пестити її, і раптом я захотіла поцілувати чоловіка а він відвернувся. ось.

І один сон був вчора там мій керівник по роботі цілує мене в губи, мені це так не сподобалася, що я відійшла від нього.
ось.

мені приснився сьогодні вночі сон, що я спочатку говорила з людиною який мені дуже подобається (в житті у нього є кохана, яка зустрічається і любить іншого), а після він сів до мене на диван і поцілував мене в губи&# 8230; що це значить?:(

З дружиною не живемо 5 років-вразводе мені вона як і раніше подобається але відносини чисто приятельські я живу сам він теж сама з нашим спільним дитиною сниться мені що ми зустрічаємося сней чисто випадково на сходовому майданчику між поверхами розмовляємо я нагінаю голову а вона в цей мбремя зпід Тишка цілує мене в щоку ліву кілька разів какби крадькома мені так добре і приємно я цілу її вответ в губи вона не чинить опір поцілунок виходить вологий теплий дуже ніжний мені дуже добре на душі і я просебя думаю що напевно і вона як і раніше менялюбіт

я недавно перейшла в нову школу. У ній я зустріла хлопця старше мене на рік і він мені дуже сподобався. а через деякий час мені приснилося що він мене цілує і просить вибачення, до чого це ?

Мені наснилася група &# 171; One Ditection&# 187; було багато чого і заплутано і ясно..і сварки і любов але в кінці&# 8230; Він Зейн відлітав зі своєю групою подзвонив мені я приїхала він обійняв і поцілував сказав полетиш зі мною&# 8230;.НУ МОЖНА НАЗВАТИ &# 171; РОМАНТИКА СО ЗІРКОЮ&# 187;

02.01.2013
Сьогодні мені приснився сон як я їхав невідомо куди в автобусі на задньому ряду зліва, а катя теж саме тільки з лівого кінця (але вона сиділа з моїм однокласником) а між нами були її і мій портфель. Потім я несподівано для мене, зауважив що вона сидить біля мене, я подивився на неї, як би подумав і обійняв її і її ПОПА була у мене на правій стегнами. Далі ми почали цілуватися просто сидячи. але вже не в автобусі а де то в затишному місці.
Так леї поцілунок як то сильно змінився
Вона залізла на мене і її груди були на моїй ну в такій позі (сексі), але ось що мене збентежило так це вона мене цілувала а не я її, а коли я почав разом з нею разом то в кус як би змінився і став на трішки кислі, а потім все нормально. Ну а далі мене ****** брат невеликий розбудив

мені наснилося що ми з чоловіком стоїмо обнявшись міцно і при цьому я відкушують шматок кавуна і даю йому відкусити. а потім я відразу пристрасно його цілу в губи. але йому це не дуже сподобалося ніби.. скажіть будь ласка до чого може бути цей сон (в реальності в наших відносинах то сварки, то примирення, то ревнощі з мого боку)

Привіт дуже розраховую на вашу допомогу.мені іноді сняться віщі сни і перед тим як я побачила цей сон я перед сном попросила відповіді на питання що мене чекає в новому році в особистому житті. І ось значить сниться мені людина на якого я вирішила в реалі забити і більше не намагатися нічого робити для нього просто піти з його життя.ну так ось сниться мені невелика але дуже світла від сонячного світла кімната там в кріслі сидить він і я з ним просто розмовляю і жартую, більше як друзі навіть, тут приходить дівчина і каже мені лягти і починає мені набивати тату (я її дуже давно хотіла ) і ось вона почала набивати я вскочила підбігла до молодої людини села до нього на крісло і багато багато разів почала цілувати його в губи ці поцілунки були короткими але їх було дуже багато і він теж цілував мене і я була така щаслива і він теж потім назад лягла набивати тату потім знову скочила до нього що б поцілувати і так до тих пір поки татуювання не була закінчена, потім я вийшла з кімнати і подивилася на тату і мені вона не сподобалася я повернулася назад підійшла до молодої людини дуже близько лицем до лиця і він каже мені я пам’ятаю все що ти говорила, я питаю його навіть те що говорила рік назд він сказав що навіть це пам’ятає.(В реалі я дійсно знаю що він все пам’ятає до сих пори нагоді може згадати мої слова типу любові немає що відносини мені не потрібні і тд, загалом дуже злопам’ятний) і на все це я йому кажу знаєш я чекала тебе більше року, я думаю що цього часу достатньо, більше я тебе чекати не збираюся .і як тільки я це сказала я прокинулася&# 8230;.

Вітаю! Я недавно почала зустрічатися з хлопцем, який домагався мене два роки. Щоб його далі не мучити, вирішила відповісти на його прохання (бути його дівчиною) згодою. Хотіла подивитися що з цього вийде. Він мене дуже любить, а я розумію, що не відповідаю йому тим же. Він мені як би подобається, але не настільки, щоб виходити за нього заміж. А він будує серйозні плани.
Так ось через кілька днів, після того як почали зустрічатися сниться мені сон:
Що я десь гуляю зі знайомими на вулиці ввечері (компанією) і ось підходить до нас інша компанія хлопців, симпатичних і незвичайних (мого хлопця поруч немає). Зав’язується якусь розмову, знайомство, а я стою осторонь, в діловій позі (типу крута) облакотівшісь на щось. І підходить до мене хлопець (прямо весь в моєму смаку) з тієї компанії хлопців. (Знайомився він з мною чи ні точно сказати не можу &# 8230; так як не пам’ятаю) так ось, підходить і як би дивиться якого я росту (оглядає) наближається і починає цілувати мені шию. А мені так приємно, так ніколи в житті ще не було. І розумію, що хлопець є (а я вірна, змінювати не дозволю собі, це нижче моєї гідності. та й совість не дасть). Розумію що це неправильно, що він мене цілує, а я і не чиню опір, хоча бачу його в перший раз в житті. Коротше знаю точно що він мені точно сподобався (готова була б заміж за нього вийти), а ще в дар залишив мені хутро якоїсь тварини (хороший хутро, гарний такий) &# 8230; більше нічого не мною. Заранее спасибо =) !

Мені приснився дуже яскравий сон, де в гарну сонячну погоду з’являється моя колишня, повільно підійшла до мене і поцілувала мене в губи &# 8230; весь сон дуже розмитий, але цей момент добре запам’ятався .що б це могло означати?

Мені приснився та людина яка мене любить, але мені він просто сімпотічен як один там ще була моя найкраща подруга і один того хто мене цілував. праворуч сидів його друг продуманий він сидів а зліва моя подруга. потім присувається він до мене ближче і каже що він знає що я його люблю що він це бачить, і він мене теж любить, так чому ж ми не разом, знову говорить що він знає що я його люблю і цілує в засос, а я просто в шоці і його друг говорить ось це пристрасті і я прокидаюся. що це означає. Розкажіть, будь ласка

Мені наснилося що я просто стаю в кімнаті.. І раптом заходить він.. Ми ніби посварилися, а потім він сказав дбайливим голосом:&# 187; йди до мене&# 187;..він обійняв мене міцно-міцно притиснув до грудей поклавши підборіддя мені на голову і пестячи моє волосся він прошепотів:&# 187; все буде добре&# 187;.. Подивився мені в очі при цьому тримаючи мою голову в руках. І раптом він повільно і ніжно доторкнувся до моїх губ і &# 171; чмокнув&# 187; і знову подивився мені в очі і теплою посмішкою посміхнувся і поцілував у скроню, а потім в лоб.. А посе як я не хотіла але прокинулася ((

Мені наснилося, що я йду по коридору, на зустріч мені йде знайомий молодик, до якого в реальному житті є симпатія (про його реальних почуттях я не знаю). Тут ми обидва зупинилися і почали говорити, сміятися і т.д. І тут несподівано він обіймає мене і цілує в шию&# 8230; Мені це дуже приємно&# 8230; І тоді я прокидаюся&# 8230;
Через кілька днів він знову мені наснився&# 8230; Я кудись йду, і зустрічаю етого хлопця. Тут ми починаємо обніматся, сміятися, дуріє, немов діти&# 8230;.І тут я прокидаюся&# 8230;
До чого б це.

мені наснилося що я стою поруч з хлопчиком який мені подобається і з подругою. він щось сказав їй а вона поцілувала його в щічку. потім він сказав що у мене спітнілі руки, взяв мене за руку і пройшов зі мною в кінець кімнати і сказав що я йому не підходжу. до чого це?

здрастуйте) мені приснилося що я, хлопчик який мені подобається і моя подруга стоїмо в якійсь кімнаті (ми все в одному класі вчимося) він сказав їй щось типу: ти не вмієш обніматися і цілуватися. вона лягла йому на плече і поцілувала його в щічку.(Я так здивувалася) потім він сказав, щоб я дала йому руку &# 8212; я дала і ми пішли в інший кінець кімнати. там він сказав, що я йому не підходжу і подивився на мою подругу (я мало не заплакала). вона мені потім сказала, що не піде з ним на побачення. скажіть будь ласка до чого цей сон?? адже в реальному житті він добре ставиться і до мене, і до неї, але на неї звертає більше уваги&# 8230; і не він не вона не готові до серйозних стосунків.я сама заплуталася&# 8230; заранее спасибо)

Вітаю. мені дуже хочеться дізнатися значення свого сну.
Під ранок мені приснився сонячний день. я йду по ринку, зупинилася біля жінки, яка торгувала прикрасами. я купила у неї шпильку для волосся і пішла далі&# 8230;.. Далі йду я по якомусь коридору, до мене підходить мій хлопець, хапає мене і пристрасно цілує! я від радості мало не співаю.
в реальності я самотня, хлопець якого я бачила мені незнайомий, але уві сні ми були парою&# 8230;.. до чого таке може приснитися?

Мені дуже подобається один хлопець, і одного разу мені приснився сон, що коли я прийшла в шкіл уна заняття, то чомусь я опинилася в шкільному городі, і він мене там поцілував, але нас перервав його друг. Підкажіть, що це означає. Заздалегідь дякую)

я зустрічаюся з дівчиною довгий час. сьогодні мені приснилося що вона зі своїми подругами сидить в одній кімнаті, а я з одним в інший, одна з її подруг зайшла до нас і присіла поруч зі мною, не звертаючи на неї уваги я далі розмовляю, потім відчуваю що цілують в шию, я думав що це моя дівчина, оглядаюся це була не вона&# 8230; я відразу побіг в іншу кімнату до нього сильно поцілував і сказав як сильно її люблю, потім ще раз заспівав їй пісні під гітару, не знаю від куди взялася вона&# 8230;.і будильник. що це могло б означати?

Вітаю. Ось мій сон: я лежу на ліжку, вона знаходиться чи то в якомусь магазині, то чи в лікарні (можливо в лікарні, т.до. сон приснився мені в першу ніч, проведену мною вдома, після лікарні). Потім заходить хлопчик, який мені подобається, сідає біля моєї подушки, я піднімають і цілу його в щоку) Мені було дуже приємно і тепло в той момент, немов це відбувалося по справжньому.

Вітаю! У мене є хлопець, з яким я зустрічаюся вже 5 місяців. Але сьогодні вночі мені приснився хлопець, який мені подобався влітку і зараз іноді до нього спалахують маленькі почуття. Він завів мене до кімнати і почав цілувати пристрасно в губи і при цьому обіймати. Я відривати від нього, тому що знаю, що у мене є хлопець. Він посміхається і вмовляє мене кинути його. Я кажу ні. Він знову мене цілує, а потім йде і каже, мовляв, подумай&# 8230; Я ще запитаю. До чого це може бути.

Мені подобається хлопець. Ми з ним дружимо, спілкуємося. Не знаю, чи знає він про моє ставлення до нього. Він снився мені кілька разів, але там ми просто розмовляли. А сьогодні мені приснилося, що в моєму колишньому будинку. Початок сну я не пам’ятаю &# 8212; тільки те, що він сидить на лавці, я стою поруч. Я була чимось незадоволена. Поки я щось розповідаю, він просувається на лавці в мою сторону. Я це бачу, але не відходжу. І тут він різко схоплюється і цілує мене. Я навіть злякалася. Поцілунок був довгим, я встигла відкрити очі і подивитися в його. (Вони у нього карі). Пам’ятаю, що обіймала його за шию. А потім мене розбудили. Заснувши, бачила, що він завів розмову про поцілунок (минулий сон відношення не має), а я сиджу і обіймаю його. (Чи то за плечі, то чи за шию. Зі спини.) Розбудили. Заснувши, знову бачу його. І так кілька разів.

Скажіть будь ласка що означає мій дивний сон. Небуду розповідати його цілком, та й не пам’ятаю я його весь, але один момент мені запам’ятався дуже яскраво&# 8230; Були сутінки, починало темніти, в якому то провулку з какойто вузької стежкою,
я проводжала одногрупниця, і коли дійшли до місця куди їй потрібен, ми почали прощатся, а вона на мене так ніжно посматрел взяла за плечі, ну пріобніла, і поцілувала в засос, тривало це довго&# 8230; Потім цей поцілунок повторився, і в цей час я думала ну прям уві сні -що я роблю? Це ж дівчинка&# 8230; Як дивно вона рухає мовою&# 8230; Але в целов мені не сподобалося ощющение, хоч це було дуже ніжно&# 8230; Що значить цей стнанний сон, якщо я колись не цілувалася з дівчинкою, я просто не схвалюю цю дію так як я сама дівчинка. . Попередньо спасибі велике за допомогу

Вітаю! Мені ось з четверга на п’ятницю приснився сон, ніби мене цілує мій коханий чоловік.Цілує несподівано, я цього не очікувала.Поцілунку я дуже чекала.Але він виявився&# 8230; дивним.Мова хлопця був наче пересохлий, в ранах і солоний. Такий, знаєте, солоно-гіркий на смак. Дуже дуже неприємно було..
P.S. з цією людиною мої стосунки не взаємні.Я його люблю, але всього лише його подруга.

Привіт, мені снитися один і той же сон, як я цілуюся з б колишньою дівчиною, поцілунок пристрасний, солодкий, ніжний. В основному я бачу її губи, і то що ми цілуємося солодко, і як ніби обидва потребуємо цього, обидва нудьгували по один одному, обом це потрібно, на стільки пристрасно, солодко.. Хоча вона мене кинула, і ми з нею не спілкуємося, але сон уже снитися постійно, кожну ніч.

Мені наснилося як улюблений хлопець цілується з моєю подругою&# 8230; з хлопцем ми не зустрічаємося але у нього є дівчина&# 8230;.навіть не одна а дві&# 8230;.але тим не менше уві сні він цілувався ні зі своєю дівчиною і ні зі мною а з однією з моїх найкращих подруг!що означає такий сон?

Вітаю!Я люблю одного хлопчика..у нього є дві дівчини і він знає що я його люблю&# 8230; мені наснилося як він цілується з однією з моїх найкращих подруг&# 8230; що б це значило?

Наснилося, що цілуюся з людиною, якого давно знаю. він коли &# 8212; то відчував до мене любовні почуття, але я ніколи не відчувала до нього якийсь &# 8212; або симпатії. Поцілунок був дуже коротким, але солодким. І нам було дуже добре.
Що це може означати?

Вітаю! Мені приснився колишній друг (саме один, чи не коханець), з яким у реальному житті ми дуже сильно посварилися. Уві сні ж цей один міцно обіймав мене ззаду, втупившись у мою шию. А я міцно притискалася до його обіймає мене руці і не хотіла відпускати&# 8230;. Це тривало довго&# 8230; І я була просто неймовірно щаслива уві сні. А потім один розгорнув мене до себе обличчям і спробував поцілувати (а цілуватися я не люблю ні в реалі, ні уві сні). Я відштовхнула його злегка, підняла голову і побачила тільки його зуби&# 8230; Вони були з редчіной. Я здивувалася тому, що раніше не помічала, що у нього такі зуби&# 8230; Але на загальному щасливому настрої уві сні це не відбилося&# 8230; Більш того, щастя не покинуло мене і після пробудження.і весь день всюди (що б не робила, я відчувала його запах з сну)&# 8230; Що це? Просто робота мозку?

ВІТАЮ.На вихідних мені наснилося, що колишній хлопець запросив мене в кіно, після цього ми опинилися в якійсь квартирі і я хотіла його поцілувати, але тут він почав вириватися і відштовхувати мене, і після цього я сумна розмовляла уві сні з подругою і вона сказала мені, що &# 171; не переживай, він тебе любить&# 187; -або що то в цьому роді) що це могло б означати?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ