Сонник початок Кукурудзи 😴 наснилася, до чого сниться початок Кукурудзи уві сні бачити

Сон, в якому ви бачите очищені качани кукурудзи, віщує успіх і радість, благополуччя і достаток в житті.

Якщо в сновидінні йдете через поле з міцними качанами, значить вас чекає велике багатство, особливо якщо ви фермер. Все, що ви забажаєте в цій сфері, принесе хороший дохід.

Якщо заміжній жінці сниться кукурудзяний стебло з кількома качанами – сюжет обіцяє їй поява дітей, підвищена увага з боку чоловіка.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився початок Кукурудзи, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться початок Кукурудзи уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я удочерила доньку подруги і назвала її Ніка. Потім я заблукала, вийшла з підземки не в своєму районі і запитала у жінки, куди мені йти. Вона зголосилася показати мені дорогу. Ми вийшли до поля кукурудзи. Там все тягнули з поля кукурудзу. Я запитала, хіба її не охороняють? Жінка відповіла, що он там спав сторож. Я побачила прим’ятий слід від тіла в полі, але сторожа там не було. Виходячи з поля, вона запитала &# 8212; хіба ти не будеш брати кукурудзу? І я взяла 2-3 пакета з зірваними качанами.

Мені наснилася величезна виставка квітів і овочів, особливо мені запам’яталися орхідеї і кукурудза, так само в цьому сні був присутній молодий чоловік який мені подобається і він був дуже милий до мене і навіть закоханий, як ніби я приходжу в гості до тітки і тут він з посмішкою вилазить з-під ковдри, ми гуляємо сміємося веселимося фліртуємо

Мені приснився я очистила кукурудза листя і різала половину і збиралася покласти каструлю для варення

Ми з чоловіком йшли по полю з кукурудзою і збирали її. А навколо на скільки було відео були поля кукурудза та інших злакових і ще мені снилася полуниця на тому ж полі що й кукурудза, і ми її їли. І ще там було зоране поле, на якому теж росла кукурудза. Ми ходили і підбирали качани і на обирали повний бус качанов.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ