Сонник почалися Місячні 😴 наснилися, до чого сняться почалися Місячні уві сні бачити

Якщо сниться, що місячні почалися не в очікуваний час, то вас чекає несподівана втрата, втрата, яка заподіє біль. Або ж цей символ може обіцяти хвороба, про яку ви нічого не підозрювали.

Щоб уникнути таких неприємних сюрпризів, частіше перевіряйтеся у лікаря, пройдіть повне обстеження, щоб знати, якому органу організму потрібно приділити особливу увагу.

Якщо вам доводиться в сновидінні чекати початку місячних, а вони так і не починаються, – вас наздоженуть труднощі, непередбачені ускладнення в рішенні якихось проблем, в поточних справах, в яких родичі допомогти не зможуть. Тому не сподівайтеся на них даремно, справляйтеся власними силами і ресурсами.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося почалися Місячні, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться почалися Місячні уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося що у мене пішли місячні, було все залите кров’ю, я подумала що це на яву

Мені наснилося, що у мене і в моєї сестри в туалеті починаються одночасно месечние

Був сон з понеділка на вівторок. Було багато ще уві сні, але я не пам’ятаю. Спочатку наснилося, що я побачила місячні на прокладці у себе, хоча проссебя думаю, що вони вже були і не повинні зараз починатися. Неприємне відчуття уві сні було.
А сьогодні теж сон приснився, що пішла в туалет і місячні несподівано почалися. Темно-червоні. І теж подумала, що вони не повинні ще бути&# 8230;

Якщо чесно, підозрюю щодо дідуся. У нього рак 3 ступеня.

Мені наснилося, що ми займалися сексом з моїм чоловіком під час місячних а потім вони сильно полилися і весь одяг і постільну було в крові. А далі я дуже погано пам’ятаю, що було але це було в якомусь приміщенні не знайомому

Уві сні був па з одним хлопцем. Під час цього у мене почалися місячні і цей хлопець подумав що я незаймана, крові було не так багато але постільна білизна я і той хлопець були в крові. До чого сниться такий сон? Сон з середи на четвер

Наснилося, що йду а туалет, і бачу на папері, що почалися місячні. Їх було небагато, ось тільки лише буд-то почалися

у мене затримка, але в цей місяць Вересень наснилися 2 рази місячні?уві сні не розумію очікувано або не очікується, вони пішли.

Уві сні я була вдома з дівчиною але дівчину не пам’ятаю все було нормально я лежала на мені була сукня або сорочка білого кольору і тру теж білого кольору на проти виявилося дзеркало в дзеркалі я побачила що в мене на задній частині з’являється кров я сказала дівчині у мене місячні пішли не очікувано і треба помінятися сон до кінця не закінчився я прокинулася

Прийшла до свого гінеколога жінки, при огляді на кушетці у мене почалися несподівано критичні дні з фекаліями, мені стало дуже соромно і я почала все ховати, а вона сказала що нічого страшного таке буває!

Несподівано пішли місячні і кров була червоного кольору а була темного кольору

Мені наснилося яскравий сон що ми з чоловіком хотіли зайнятися коханням але у мене не очікується пішли місячні

Уві сні приснилося що у мене місячні чорні шматки або викидень чтоли не пам’ятаю і насправді вранці пішли місячні

Наснилося, що пішла світла червона кров з піхви. Я спочатку дуже злякалася, але потім зрозуміла, що це всього лише місячні, і часом їм вже прийшло (хоча в реальності ще не скоро). І я прям бачу цю кров і її колір.

Я школярка, і виступала з однокласниками на сцені в школі. Я була в головній ролі, але мене ніхто не предупріділ і я не знала що робити на сцені. Зазвичай, глядачі сидять в залі, але коли відкрили завісу, нікого не було. Мене це здивувало. Потім ми всі пішли зі сцени і я пішла переодіватся. Виявилося, ноги мої ззаду були всі в крові. Я спочатку подумала, що поранилася, і отріагіривала на це спокійно. Але, потім до мене дійшло, що це місячні . У роздевалке був відкритий душ і я перед усіма дівчатками почала змивати кров. На мене ніхто не звертав увагу крім какойто дівки, років 14 і її мами. Вони мене напружували. Постійно дивилися на мене, шепотілися і насміхалися тіхоря наді мною. Мені було якось незручно і я хотіла розплакатся. А далі нічого не пам’ятаю

Добрий день, приснилося місячні початок циклу, уві сні змінювала прокладку, кров не червона, брудна і був мерзенний запах.

Наснилося, що я збираюся зайнятися коханням зі своїм адвокатом- жінкою, і побачила невеликі виділення червоного кольору на простирадлі. Дуже зраділа, що не треба займатися любов’ю і зраділа місячним, так як наяву у мене клімакс.

Мені наснилося що я сиджу в машині з друзями і у мене пішли різко місячні. Схожі вони були на воду але червоного кольору а то цього у мене була шестиденний затримка

По ногах потекли місячні і я пішла у ванну підмиватися і мені треба було кудись йти, я була в нашому старому будинку де ми раніше жили я його дуже любила

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ