Сонник плавати в Море 😴 приснилося, до чого сниться плавати в Море уві сні бачити

До чого сниться плавати в морі? Сновидіння має виключно позитивне значення. У найближче час бажання почнуть виконуватися, вийде здійснити раніше намічені плани.

Кому наснився сон про плавати в морі?

Жінці приснилося, що плаває в морі ▼

Плавати в морі уві сні для жінки – щось зміниться в ваших відносинах з партнером або стан здоров’я. Море спокійне – роман буде доставляти виключно приємні емоції. Купаєтеся в бурхливому морі – стан здоров’я погіршиться, а відносини виявляться під загрозою.

З ким ви плавали в морі уві сні?

До чого сниться плавати в морі з рибами ▼

Сон, в якому ви плаваєте в морі з рибами, обіцяє авантюри і барвисту життя. Найближчим часом нудьгувати не доведеться. Також бачення передрікає нові знайомства.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився плавати в Море, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться плавати в Море уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Просто плавав під водою в море і мене нічого не турбувало.

Вітаю! Снилося уві сні що я купила собі чорні шкіряні туфлі-балетки я їх одягла і мені було комфортно в них, а потім різко снитися що я купаюся в морі але море без хвиль тихе спокійне

плив з одним спочатку на глибину, а потім на спині швидко плив до берега. приплив першим і повернувся до подій першого сну. друзі чекали. замовляв шашлик

Сниться скеля і я стрибаю в чисте і тепле море, там багато людей віддалік і я і всі насолоджуються чудовою прозорою водою, поруч якась скеля, але я не можу на неї залізти і продовжую з задоволенням купатися
Щоб вилізти на берег, треба піднятися на крутий обрив, але я просто радісно купаюся і пірнаю, повний захват

мене як би легко штовхають в море плавати і мені страшно тому, що я плавати не вмію, до того ж бачу пливуть левів. На мій подив, перебуваючи у воді з левами, я пливу разом з ними як-би до берега. Вода під час плавання була спокійна. Вечір, а можливо перед штормом.Я отримала задоволення.

Плавала в морі, були не великі хвилі, збирала які палиці. Було багато народу. Все про що то говорили

Море трохи хвилювалося, я побачила як жінка легко пірнула і попливла майже не рухаючи ні руками ні ногами, я подумала- яка легкість! і вирішила спробувати так само&# 8230; і у мене вийшло, я попливла легко і вільно і було радісно на душі!

Мені наснилося, що я бачила хлопців, плаваючих в морі поряд з мостом. Їх було не пам’ятаю скільки, близько п’яти. Міст був настільки величезним, що берегів було не видно. Як я їх бачила теж незрозуміло. Але потім якось я теж опинилася поруч. мене покликали. Хто покликав я не пам’ятаю, але всі були дуже доброзичливими. Я їх звідки то знала, але імен не пам’ятала. Я плавала разом з ними, але одна. Мені ніхто не заважав, тільки голоси, що радять що мені робити було чутно. Дно зверху було не видно. Вода була темно-зеленою. Мені порадили пірнути. Коли я пірнула, то випадково відкрила очі, вода була прозорою, світлою, але колір залишився. Море було нерухомо. Про сонце нічого не пам’ятаю, воно напевно за мостом було. Ми плавали під мостом, між його опорами. Море було оочень глибоким, до дна було допірнути, але ніякого хвилювання з цього приводу не було. Відчуття щастя, спокою і цікавості. Коли пірнула вдруге продзвенів будильник (. Ось так. Сон приснився сьогодні. З вт на ср.

Я їхала на автобусі на море.Проїжджали якісь звалища зі старими речами.Бачила людей, кидаються брудом.Коли прийшов час виходити, я виявила, що у мене пропав гаманець.Плакала, як же я буду відпочивати без грошей.Але коли приїхали (це був якийсь російський острів в Греції), виявилося, що в відпочинок-все включено.Я пішла до моря з подругою..Був жовтий пісок і багато великих черепашок.Потім я плавала.Вода була чиста і прозора.Коли вийшла з води, який то хлопчик віддав мені квиток в номер з кондиціонером і душем&# 8230;.

Наснилося, що плаваю в морі і не відчуваю дна . Те воно з’являється то пропадає . в цілому почуття страху відсутнє, але хвилювання було . У воді мені було тепло .Світило сонце . Більше схоже на те . що дії уві сні відбувалися перед заходом.

Я зі своїми дітьми підпливала до берега моря після аварії. Було тепло і сонце, спокійні хвилі, прозора вода. Плисти було легко і приємно. Дивлячись на берег, я розуміла, що це місце, куди я давно мріяла потрапити.

мені снилося ччто я близько ростовського госпіталю (лежав там в 2003м році після поранення) заходжу в море і плаваю. потім я чомусь на своєму домашньому кріслі пливу там же в воді, вже ніч, мене відносить від берега. я не здаюся і пливу на вогні госпіталю. виплив. пішов в лікарню, там спілкуюся з сестрами, прошу зателефонувати додому і розповідаю їм все вище сказане, що віднесло від берега і я ледве виплив. кажу їм що навіть паспорт і права водія не замочивши. вони дозволяють почекати до ранку і дають позаоніть. тут я прокинувся. сон кольоровий

снилося спокійне, чисте, прозоре море. Я купалася зовсім гола. Потім стали з’являтися люди, близькі, потім суєта

я пливла дуже довго і далеко, потім там були печери через які можна було потрапити в затишні місця, типу бухти

глибоководна дуже широка і глибока спокійна заводь і далеко берег плавав з колишньою дружиною і донькою спокійно без лайки щось говорили не пам’ятаю

Плавала і задихалася від браку повітря, і набирала повітря десь в печері по землею серед вибухають вулканів і поточних лав.

Якщо матері сниться, що дочка спливає далеко в море і її вже не видно, а потім в море з’являється автобус, дочка хоче зайти, а водій відмовляється її брати.

Пливла по морю, то в човні, то в воді, не одна, з яким молодим чоловіком, додому, було дуже цікаво, пам’ятаю сміялася, море злегка хвилювалося, дивилася вдалину на горизонт, шукали дорогу додому, знайшли припливли, якийсь інший будинок, розмова між нами, і мені запропонували, він запропонував бути його дівчиною, я знаючи що у нього дівчина є, він сказав нічого страшного, що буде дві, я погодилася.потім розмова з сином старшим, що то я йому пояснювала, але розмова була спокійною&# 8230;&# 8230;

Наснилося, що мені потрібно було потрапити в будівлю, але для це мені потрібно було обійти великі камені, це можна було зробити, тільки перепливши їх в море. І я прямо в одязі зайшла в воду. При цьому, я відчувала легкість і бажання увійти в цю воду, але коли я там опинилася, спало неприємно, але я все таки я перепливла і виявилася в потрібному місці

Друг плаває з дівчиною в чистому морі, де немає берегів, дівчина від нього спливає, а один починає тонути

Я вирушила з купою знайомих, з якими познайомилася в різні проміжки часу, на море &# 8212; грати в битву на виживання. Ми там нібито боролися, хоча «смерть» деяких виглядали правдоподібними. У підсумку я стала однією з тих, що вижили. Але сон не додивилася, так як задзвенів будильник

Я плавала в морі під водою з безліччю рибок різних кольорів переважно сріблястих і я відчувала їх дотику.і у мене уві сні було відчуття захоплення.

Снилося, що пливу на спині з одним, (коли то були до нього почуття, але не склалося) по морю.Море блакитне блакитне, пливла за течією, вчепившись в нього (хлопця). Виднівся дуже близько беая біла яхта..потім опинилася в іншому місці приміряла болонквое довге пальто, воно на мене сиділо, як балдахін.НІЧОГО в результаті не вибрала і мені вирішили подарувати шубу, але я її не міряла&# 8230; але знала, що воно вже моя&# 8230; що означає, шуба, пальто, куртки і море..не зрозумію.

Я плавала в морі в милому маленькому приморському містечку-курорті, вода була прозора і в воді поряд плавали риби великого розміру.величезні.Мені було приємно і радісно уві сні.

Плавала у чістій ​​воде. Проходили незнайому Дистанцію.незнаю куди плівті, но знала что коли пройду мене чекають

Снилося що я плаваю в морі і далеко запливла, (але так як я плавати не вмію) допливла до берега, де на мене чекав мій хлопець

були з друзями дуже далеко від будинку, але втратили машину і вирішили плисти по морю до будинку. дуже довго і багато пливли, забрели на острів і зустріли там ще знайомих, а до будинку так і не дісталися

Був якийсь свято, і потім я вийшла із залу, де все гуляли і побачила море. Не замислюючись я зайшла в нього приблизно по коліно і потім просто впала в нього. Попливла, але туди, де не глибоко. Я боялася, що не вмію плавати хоча в житті плаваю відмінно і пірнаю теж. Я вийшла на берег, море стало темним, нічним, я знову пішла в море, і буквально падала в його води відразу ж. Виходила на берег і знову знову повторювала все це. Потім плином мене отнемло туди, де море стало блакитним і все навколо і я в тому числі побачили русалку. блискучу красиву. Але мені чомусь стало нецікаво. Я вийшла на берег і пішла туди, де була темна вода і ніч. І знову впала в воду.

Я бачу море, в ньому купаються люди. Коли я заходжу в нього і пливу, відчуваю воно мулисте, брудне і дрібне. Але хоча воно дрібне я пливу а не повзу по дну. В якийсь момент розумію, що я ковтнула цю брудну воду і прокидаюся. Море сниться як мінімум раз на півроку. найчастіше хвилюється

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ