Сонник Плавати в каламутній воді 😴 приснилося, до чого сниться Плавати в каламутній воді уві сні бачити

Сниться, що плаваєте в каламутній воді – до погіршення поточних справ. Через недомовок вас переслідують підозри, а скоєні вчинки постійно турбують совість. Вас мучать переживання майбутніх складнощів через наявну напруженості.

Не варто боятися розібратися в поточних справах і вивести їх на чисту воду. Спробуйте заздалегідь взяти все під контроль, адже момент істини все одно буде неминучий.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Плавати в каламутній воді, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Плавати в каламутній воді уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. Ніби як зіштовхнули в каламутний вир, виплив на острів, потім переплив на берег. Вода не холодна, каламутна.

Ну моїй мамі приснилося що я плавала з великими рибами, і вона мене 4 рази доставила з води бо боялася, де то там мені було 8 років тобто я була маленькою

я впала в яму з каламутною водою а потім плавала в чистій холодній воді потім пила вино і веселілаь потім

Вітаю! Мене звуть Любов Мені сьогодні приснився сон що мені потрібно було переплисти на інший берег, а вода каламутна і плавати я не вмію, а треба.Я кидаюся в воду і думаю як плисти якщо я не вмію і раптом знизу з дна піднімається якесь велике тварина але я його не боюся і везе мене до іншого берега.

Плавала в басейні з жівртнимі чи бобрами чи андатрамі. Вода прозора, але не чиста як у ставку. Кликала до себе сина. Він не йшов. Катався на велосипеді. Я його зловила і хотіла зним стрибнути з вишки. Але вода в басейні пішла і на нас прилип п’явки. Я відірвала від сина їх. А у мене забралися під шкіру. Але я їх витягла але вже були схоже більше на черв’яків чим п’явок.
Дуже страшно. Допоможіть.

Я стояла на березі озера, вода була каламутна, а ближче до берега бруд і зелений мох. В озері були незвичайні і красиві тварини. Я плавала в цій воді, і мені це приносило задоволення, хоча я не вмію плавати в життя. Я плавала не одна, а з друзями і родичами, а коли виходила на берег, переступила максимально бруд і мох.

Втратила стільниковий телефон, коли купалася в річці в каламутній, брудній воді. Потім мені допомогли знайти телефон і я поїхала додому без взуття.

Купалася в каламутній воді, потім загубилася, не могла знайти телефон. Знайшла місце куди треба було прийти, але втратила дітей

Я опинилася в школі, я збиралася йти додому, ми з подругами вийшли зі школи і йшли додому йдемо йдемо потім я побачила щось на зразок ставка такого блідо зеленого кольору я зайшла в воду і там плавали нешкідливі морські тварини різних кольорів, я бачила блакитного восьминога, зелено коричневу черепаху, і Кокую то чорну плоску велику рибу, потім я вийшла з води суха ми пішли до моєї подруги підійшли до її дому я бачила багато червоної кислиці але гілки були вже сухі після заморозків ми зайшли в будинок моєї подруги через вікно вікна у неї не було просто проріз а самого скла не було у неї вдома на кухні стіни були побілені в білий колір але вапном вже була дуже облізла і все більше я не чого не пам’ятаю потім я прокинулася

Я зайшла в каламутну воду і попливла коли обернулася до берега в небі з’явилася літаюча тарілка і почала спускатися на землю, з неї вийшли 3 людини 2 чоловіки і 1 дівчина потім вони зіштовхнули з обриву машину в річку а я з подругами почали тікати звідти

Пливла з якими то людьми в водоймі темно-зеленого брудного кольору, були водорості, вони не приємно стосувалися мого тіла, від куди то поруч опинився пливе ведмідь, я злякалася що б він не кого не поранив, що б я воді не виявилося крові і він нас не з’їв, а страхом і панікою я і люди пливли, потім в прокинулася

Пливла з колишнім чоловіком на човні по каламутній воді, мені було страшно т.до я знаю, що погано плаваю, але в якийсь момент я перестала боятися т.до зрозуміла, що в разі чого сама зможу доплисти до берега.Але ми благополучно доплили і там я побачила двох знайомих .яких немає вже в живих.

Асфальтова дорога перетворилася в довгий басейн з водою. Я плив по дорозі-воді, вода була каламутною але теплою. Світило сонце, був яскравий день.

З малої води з’явилася велика вода дуже багато і я поплив по воді зачепився за острів і вийшов на острів і пішов по острову побачив гроші лежать на землі в піску землі і почав збирати їх зібрав багато і тут з’явилися люди хотіли відібрати гроші я їм дав відсіч і втік від них людей з грошима ..

Я на відпочинку з маленькою донькою, на море, але море як затоку вузьке, коли підійшла ближче то побачила що вода каламутна, але я не пам’ятаю що купалася в ній&# 8230;

Я плавала в річці. Вода була мутна, темна і були великі хвилі.Мені було страшно. Я боялася потонути.

Я попливла з друзями в каламутній воді, щоб дістати і зірвати красиві квіти, і за всім цим спостерігали люди

Плавала в каламутній воді, піднявся вітер і хвилі, важко було виплисти, але я справіласі і встигла виплисти на берег

Снилася річка проточна але вода була каламутна і холодна а ще в ній були люди яких я не люблю можна сказати вороги

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ