Сонник Плавати в брудній воді 😴 приснилося, до чого сниться Плавати в брудній воді уві сні бачити

Сонник тлумачить плавання в брудній воді як неприємні справи, після яких на душі залишиться негативне враження.

Будьте обережні, велика ймовірність зв’язатися не з тими людьми або опинитися в скрутному становищі.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Плавати в брудній воді, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Плавати в брудній воді уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! я плавала в морі, воно перетворилося в річку, а потім якась тінь з’явилася і страх, а вода як бруд, але не противна, повертаю назад і все повертається вода стає знову чистою і глибокої

Я що то шукаю під водою але при цьому як то дихаю, хв 7-8 я що то шукала начебто якийсь то красовок, там зі мною ще були люди це мої знайомі, але я їх не довідалася, в результаті я випала і сказала що нічого не знайшла, я відпочила хв 5 і назад тільки мені вже що то дали щоб я тудаьскладивала знайдені речі, я взяла і далі пірнув знайшла якийсь м’ячик гумовий з яким діти грають, камені і ще щось, потім я побачила тунель, і пішла до нього, як я тільки заходжу туди на мене біжать якісь люди старі зовсім я їх все як би б’ю вони лежать, я далі йду і бачу дуже багато телефонів різної марки, а я в даний момент хотіла айфон, а там їх було на стільки багато що у мене не влізло, я взяла телефонів штук 20 напевно все, далі вже не пам’ятаю

Наснилося, що я спочатку пірнаю в брудний водойму, якісь труби навколо, сливи, вода аж зелена.
Довше мені починає снитися морське узбережжя, я сиджу на ньому і сечу ноги в воді. поруч якісь тварини, коти что-ли, я їх гладжу
Потім з’являється Мілка-подруга і колега по роботі, ми довго йдемо вздовж берега і приходимо в якийсь будинок, там моя сестра і ще багато людей. Мілка з вікна кухні окріківает якихось людей-вони цигани, і просить у них поділитися смаженим насінням, заходять двоє дівчат-циганки і обсипають нас ними, насіння дуже багато. потім одна з циганок каже мені що поворожити і я повинна буду швидко записати те, що вона скаже. Я шукаю ручку і аркуш паперу-насилу знаходжу. Вона говорить наступне:
У відпустку йди в місяць, в назві якого є ці букви -м, р, л, п, а, тоді з її слів буде лялька від коханої людини.
Скоро дасть про себе знати чоловік, якого давно знаю-з ним мені судилося бути (в цей момент вбігає мій син і приносить телефон-там повідомлення від Дениса, з яким ми хрестили Вову і циганка говорить, що це типу він).
Казала ще щось, але не пам’ятаю що
Після я лізу в підвал, як у батьків вдома і дістаю звідти мішок, в ньому-стара друкарська машинка, на кшталт як бабусина і якісь журнали рукописні.
Далі я опиняюся на ринку, там ларьок з постільною білизною, моя сестра вибирає собі комплект і йде, я вибираю собі плед графітового кольору-приходжу додому розстеляю, покликом своєї дитини і ми проводимо ритуал.трьом своїми руками Какку-то порошки або крупиці, вони шиплять і якийсь голос говорить, що за здійснення задуманого потрібно нагодувати трьох жінок які прийдуть в мій будинок.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ