Сонник Плавання 😴 приснилося, до чого сниться Плавання уві сні бачити

Згідно сонником, якщо ви займаєтеся плаванням – в реальності вам не вистачає тепла і розуміння оточуючих.

Де наснилося плавати?

Плавати в тихому водоймі уві сні ▼

Якщо ви плаваєте в тихому водоймі – вас чекає благополуччя і нічим не затьмарене щастя.

На чому пливли уві сні?

Сниться плисти в човні ▼

Плисти в маленькому човні – можливо, ваші запити занадто високі, оцінюйте своє становище більш реалістично.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Плавання, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Плавання уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, що перебуваю на морському курорті, навколо дуже багато води, хвилі є, але це не шторм, вода захльостує навіть пірс. Я плаваю в воді і під водою близько до берега, вода кольору морської хвилі, поруч плавають дельфіни та інші великі морські тварини (щось на зразок морської корови), до них навіть можна доторкнутися, дельфіни підпливають зовсім близько і грають зі мною, вистрибують з води, як в дельфінарії. Але все одно присутнє почуття страху, що в воді може бути також акула, тому намагаюся не відпливати далеко від берега.

Таке плавання в вашому сні, швидше за все, відображає ваші переживання, які будуть мати сильний вплив на ваш настрій.

Наснилося ніби я перепливаю озеро з одного берега на інший
У компанії своїх друзів.
А ще два рази снився телефонну розмову з коханою людиною,
Хоча він залишив мене рік тому, кинув.

наснилося що я стою на березі моря, і випливає красивий дельфін на берег, а я підходжу до нього близько і цілу.

Вітаю! Допоможіть, будь ласка розтлумачити сон! У мене після нього неприємне відчуття тривоги! Ми пливемо на кораблі невеликому по морю, видно острови, береги&# 8230; Все красиво навколо, і раптом з неба летить бомба і на горизонті десь вибухає, піднімаючи велику хвилю темної, сірої води&# 8230; Ми з переляку намагаємося повернути управління корабля від хвилі, але вона перед самим кораблем раптом вщухає і нас не дістає. Я виходжу на самий верх палуби і бачу, що наш корабель раптом починає наповнюватися водою дуже швидко. Вода сірого кольору, з чорними крапочками попелу&# 8230; Ми з чоловіком намагаємося її звідти виплескать, але все марно &# 8212; корабель тоне ще з якимись людьми, а ми з чоловіком подали вплав. До берега приплили дуже швидко і успішно. Хочу подзвонити комусь із тих, хто залишився в кораблі &# 8212; не можу знайти в телефоні номер&# 8230; Ми залишилися на березі&# 8230; Я прокинулась.

У кімнаті плавають риби різні, рожеві в пір’ї красиві риби, в стразах риба мене вкусила. А потім я плавала разом з ними, але води не було.(Я в житті плавати не вмію.)

Я з мамою була на чужому весіллі, абсолютно незнайомих людей, нас запросили через інтернет, я заміжня, все гуляли, веселилися. Мама нареченої весь час намагалася звести мене зі свідком. Потім всі пішли на берег річки і почали купатися. Я теж попливла, озираючись назад.

Вітаю! я плавав з дитиною на березі моря і до нас підплив великий усміхнений морський звір якого я уві сні визначив як морська корова Потім вона попливла і припливли дві свині ми пропливли між ними і вони нас не чіпали і зайшли в будинок на березі де нас чекала дружина і вона бачила це все у вікно

У мене ВАСН великому річки багато люди, і вони все куди так поспішати і у них страх є, серед них і мене теж страх був, різко страх просапайте коли я рухався і прокинулася

Привіт) Мені приснився сон, як я з подругою плаваю в озері, але ми не вміємо плавати.Заходимо в воду і вчимося плавати..що це означає?

Я моя Мама, Папа, Братик плавають у водоймі з камінням потім я стрибаю у воду і прокидаюся цей сон приснився 2 рази будь ласка допоможіть зрозуміти цей сон, до чого цей сон?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ