Сонник Плакати ридма 😴 приснилося, до чого сниться Плакати ридма уві сні бачити

Наснилося, що плачете ридма – наяву очікують приємні події, пов’язані з позитивними емоціями. Чим більше ридань – тим більше щастя можна очікувати.

Ридати від образи – закінчення несприятливого періоду в житті. Розчарування, тривоги будуть безпідставними, перешкоди самоліквідуються, здоров’я покращиться.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Плакати ридма, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Плакати ридма уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я уві сні їхала в автобусі з сестричкою і чоловіком, за одну зупинку до будинку я опинилася в автобусі одна, я почала панікувати як це так вони вийшли і навіть мені нічого не сказали, я приходжу додому, вдома нікого, дзвоню сестрі, виявляється вони вийшли і пішли до них додому, я плачу прям реву кричу на них, чому вони мене залишили. зла на чоловіка особливо. а він там баню бачте топить, я збиралася туди .але не дійшла, прокинулася Але пам’ятаю що плакала я сильно, прям в істериці.

я була на роботі і вийшла через двері при це зустрівши свого лікаря, я запитала як аналізи, він нічого не відповів а зайшов в якусь двері, я за ним і він стоїть з іншим лікарем і вони не знають що зі мною і після цього я заридала ридма

наснилося, що мене звільняють з роботи, я ридаю ридма і віддаю багато дрібниці начальнику (уві сні начальник з попередньої роботи, з іншої країни)

Доброго дня. Буду вам вдячна якщо ви мені допоможете зі сном. Наснилося мені що я бачу свою 8-й річну дочку у якій були довге світле волосся спереду дуже коротко стригтися. я в жаху йду кудись і бачу старшого брата і розумію що це він обстриг моєї дитини. причому я розумію що він для своєї дружини обстриг (вона носить накладні волосся) моя злість не знала меж. Потім я дуже сильно через це плакала.
буду дуже вдячна&# 8230;&# 8230;. З повагою.

Доброго дня. Мені снив сон, в якому я народила дівчинку, но после цього початку дуже плакати и Пішов Сонячно, плакала під дощем, но НЕ відчувала шо Сонячно мене мочив.

Снилося багато ріжих котів. кішок і кошенят. кошенят мені треба було втопити, тому я плакала. прокинулася від того, що плачу

добрий вечір! Мені приснився колишній хлопець, що я сильно ридма плачу у нього на плечах, при цьому говорю що мені погано без нього і я хочу бути завжди поруч з ним, він мене намагається заспокоїти, кажучи, що все буде добре, на цій ноті сон переривається ( ((

Я збираюся на ДР до своєї подруги, чоловік начебто теж збирається зі мною, але я з великим запізненням приїжджаю одна, там уже майже все з’їли і випили. У мене з собою пляшка коньяку і я наливаю собі чарку, і тут приїжджає чоловік, я наливаю йому, а це вже не коньяк, а якийсь сік, але через якийсь час він починає осідати і це вже не сік, а вино. І я не на ДР, а на зустрічі однокласників в іншому місті і чоловіка поруч немає. На мене накидається з кулаками хлопець і ми б’ємося, але один мій удар і він лежить без свідомості (я з дитинства боюся бійок і ніколи не билася). Треба їхати додому, але я розумію, що запізнилася на останній автобус, а слід. тільки в 6 ранку іншого дня і я прошу своїх однокурсниць пустити мене на одну ніч, але мені чомусь все відмовляють, я починаю плакати. І тут бачу свою хорошу подругу (вона в реалі запрошує мене до себе в гості) і зі сльозами прошу її, але вона демонстративно відвертається і йде (живе вона одна), і мені стає так прикро, що я просто заливаюся сльозами, ридаю ридма. Мене шкодує і запрошує інша, але я знаю, що у неї велика родина і не йду до неї. Прокинулася, ніс закладений, сльози ллються&# 8230;

плакала і відкривала двері своїм ключем

Мені сьогодні приснився дуже дивний сон, в тому сні, я спала, а потім прокинулася подивилася у вікно, де я побачила, як мої друзі Вже дружно собіраються їхати на природу без мене, я відкрила вікно кричала їм почекайте мене, але вони не чули, і я дуже сильно плакала через це, як ви думаєте Тетяна, до чого був цей сон і що він означає.

плач захлинаючись.як в дитинстві. Які то голі торси.похмуре приміщення.

Привіт снитися мені, що я лежу в лікарні і мені ставлять катетер в ліву руку, але катетер дивний наче голка з квадратним накопичувачем, де кров наповнюється. Всі пішли і я одна в палаті з цим катетер і він переполняеться кров’ю і у мене починає сильно боліти рука, я виходжу з оплати і ні кого немає, біжу по всіх коридорах і відмовляюся в школі, де оточують мене вчителі дітей, я всім пояснюю, що болить рука і катетер переповнений кров’ю, все розводять руками і тоді я починаю плакати на взрид і через це прокинулася.

Сон досить сильний за емоціями був !Їхали з подругою на зустріч разом, сомной був син молодший.Приїхавши на машині до призначеного місця раптом ця подруга нібито стала обмовляти на мене і ми почали лаятись і ніби як битися і взявши за голову її вона мене кусає за палець !Я її кинула і від образи сильної кинула її і почімуто раптом стала шукати телефон який нібито втратила, втікши кудись далеко і дуже сильно і навзрив плачу села на асфальт і і продовжувала плакати і тут проходить чоловік або жінка не пам’ятаю але чітко пам’ятаю руку подає мені і кажучи теплі слова і стало дуже добре на душі !

наснилося, ніби прощаюся з абсолютно незнайомою людиною, який повинен їхати.ця людина зі сльозами і посмішкою на обличчі обіймає мене. Я дуже сильно плачу. Там були ще люди, але вони не плакали, просто щиро прощалися.
Обстановка уві сні була тепла, біля берега моря.

Бігла і плакала на вибух і не вистачало повітря жахлива біль і смуток всередині відчувала&# 8230;.все і відразу навалилося, і незнаю як далі жити

Мені снилося під ранок: я в сільському будинку, недалеко син з дружиною. Я не можу зупинити ридання, дуже гірко, але тихо плачу і не можу зупинитися. Розумію, що моя тиха істерика неприємна моїм дітям, намагаюся стриматися і не можу. Відчуваю як їм неприємно це. На місці не сиджу, рухаюся, які то побутові справи зі сльозами здійснюю. Беру на руки внучку, бачу, що у неї навертаються сльози через мене, стримуюся, посміхаюся. Розумію, що потрібно піти і не обтяжувати їх. Я збираюся в дорогу. Потрібно йти пішки, далеко. Діти мене збираються проводити до автобуса. Навколо лежать кучугури снігу і я снігом очищаю бруд з гумових чобіт. Не дуже комфортна дорога, але вона веде додому.

Вітаю.Сон із четверга на п’ятницю. Я йшла по алеї в парку і дізналася, що пропала моя улюблена кішка. Дуже переживала, шукала її всюди, але не знайшла.Плакала на взрид, не могла заспокоїтися.Потім прийшов знайомий чоловік і приніс її. Вона була брудненька. Я її погладила і відчула, що вона схудла і прощупується хребет.Я знову розплакалася не могла заспокоїтися. А кішечка сиділа спокійно.

Уві сні померла мама прибрала більшість ікон з дому. А я дуже сильні ридала перед нею і просила повернути ікони на місце.Казала їй, що вона сама дуже віруюча людина і не має права забирати ікони з дому. Плакала дуже сильно. А мама не погоджувалася.

Не пам’ятаю весь сон, пам’ятаю момент. Куди бігла, там хлопець (знаю його. Пару раз БАЧИЛА) просить вислухати його, зупинитися, що то там про почуття. Я просто кричу що б він залишив мене в спокої і в сльозах облокачіваясь на його плече. Як побачила його сьогодні, повз проходив, прям таке дивне відчуття прийшло. І фрагмент цей зі сну згадала.

Вітаю. Мені наснилося, що я і мій колишній чоловік напівсидячи на дивані, я тримаю його за руку, моя голова у нього на плечі і я плачу навзрид, тому що по телевізору повідомили, що почалася війна і його заберуть воювати.

Все що я пам’ятаю, це те що я в усьому зростали кожен раз в один і той же місце дізнаючись про чиюсь загибелі і ридала, перед тим як прокинутися я дізналася про загибель свого нареченого, і тоді моїм ридань не було кінця, і я прокинулася

Випало волосся з одного боку а потім я дуже сильно плакала це було на вулиці була або осінь або весна.дія була на роботі. Повз проїжджала начальниця

Уві сні я була сестричкою. І потім 2 чоловіків прийшли, один з них зґвалтував мою сестричку і змусив все це чути. На наступний день ми збиралися на вулицю, але не вийшли. Там де ми, був як інший світ. Крім нас ще люди були. І цей чоловік був другом моєї мами. того інциденту, я ходила плакала навряд. Пізніше все це розповіла мамі&# 187; то, що той чоловік зґвалтував сестричку а мене змусив слухати&# 187; але у мами не було ніяких емоцій, тоді ще поруч сидів та людина. Через 2 хвилини зайшов до кімнати тато, уві сні виглядає весь обріс, і я начіла йому розповідати, у нього в очах відчула біль. І я сказала зі сльозами на очах:&# 187; Паап&# 187; (Рази 4). Він промовчав, і я підбігла до нього обняла його, ми з ним разом почали плакати.
Після цього сну я прокинулася зі сльозами і не могла прийти в себе.
Хочу зазначити, що в мені ні у кого не було будь-яких емоції, я одна ревіла.

Мені наснилося що мій друг і мій не друг переспали, і я сильно почала плакати, і так весь сон, що я сильно плачу.

Уві сні побачила свого колишнього кращого друга, з яким ми припинили спілкування, уві сні він прийшов до мене і сказав дуже дивні речі "я згоден бути одруженим з тобою» або щось на зразок, для мене уві сні це була дуже крута новина і я просто розпливлася від щастя, але потім він додав якесь умова, яке було неможливо і пішов, поки я шукала якісь речі і просила його не йти, він мене навіть не чув і не слухав. Від цього всього мені стало так погано і я ридала шукаючи шляхи, щоб бути знову разом

Наснилося що моя мама стояла поруч і сказала мені що я їй не потрібна я плакала на взрид і мій старший брат мене заспокоював і говорив що вона пожартувала

Був новий рік, все метушилися, потім мого хлопця попросили з’їздити в магазин, він поїхав, я чекала довго, вирішила зателефонувати, він сказав, що він в магазин, потім я знову його довго чекала, побачила у вікно машину, подумала, що це він йде, коли зайшли в будинок, то виявилося це інші люди, я йому знову зателефонувала, взяв трубку його друг, почав зображати голос оператора, я сказала, що я знаю що це його друг, просила дати трубку моєму хлопцеві, але хлопець відмовлявся і вони переводили тему, потім я побігла на балкон, дивилася на вулицю, чекала його машини і весь цей час дуже сильно плакала, і відчувала себе жахливо сумно уві сні.

Наснилося що прийшла додому і виявила пропажу всіх золотих прикрас, і шуби. Починаю відчайдушно шукати і ридати. А поруч стоїть мій померлий син і подає моїх дві золоті каблучки, і каже що прибрав з в інше місце. А мене все одно накриває якийсь відчай і я плачу навзрид.. відчуття якоїсь то безвиході&# 8230;&# 8230;

Вітаю.
У понеділок ми йдемо на запис реєстрації шлюбу.
І ось на тему весілля мені приснився сон.
Про те, як мій наречений мені зізнався в тому, що зустрічається з вересня з моїм ворогом (що вже вела у мене хлопця) і зізнався в зраді з нею.
Я була в істериці.
Але при цьому ми продовжували спілкування і навіть спали разом, але зустрічався він все таки з нею.
Допоможіть будь ласка розтлумачити цей сон.
Дуже страшно, що перед весіллям піде щось не так.

Померла мама, я дуже сильно плакала, сіли з татом за столом, а на столі багато курчат маленьких бігають і чорні і білі

Наснилося, що ходили з татом по парку, де вигулюють собак і де так само живуть бездомні.Все це відбувалося У теплий день.
Тобто татові подзвонила Мама і сказала вбити собаку і принести їй.Сказала убити маленьку, але в кінці він убив велику темну собаку.
Ось ми йдемо, проходимо повз дитячий майданчик.Папа запитує у людей, де більше бездомних собак, вона каже йому, що пройшовши трохи далі, побачимо.І одна дівчина сказала: «А для чого вам?Є шкуродери, а є ті, хто допомагає тваринам.Хто ви?»-Вона подивилася на мене, ми зупинили свій вибір.Мої були наповнені сльозами.Вона зрозуміла по моєму погляду, що ми зовсім не для того, щоб допомогти.
Ну і потім я йшла далі в сльозах, тато йшов за мною
І ось, під деревом, лежала чорна собака, вона була досить велика і довга.Папа сказав, що ось це вона і почав наближатися до неї.Вона різко встала на карачки.Я відмовляла тата, тримала як могла, але у мене нічого не вийшло і я вирішила просто втекти
Я бігла захлинаючись в сльозах, дуже сильно плакала

потім прокинулася
Всі.

я уві сні втратила дочу і плакала на вибух але в кінці сну знайшла доньку
в цьому ж сні мені подарували 3 ари красивих чобіт, сон був без кольоровим, сірим
погода була ні тепло ні холодно

Наснилося що з чоловіком (з яким зараз не живемо) майже помирилися і зібралися кудись їхати. Машину вигнали за ворота і я говорю щас в туалет сходжу і пішла в загальному. Тут дивлюся моя мама в будинку їх з’являється теж я питаю че вона тут робить а вона каже його мати покликала сказала що буде серйозна розмова. Я у нього хотіла дізнатися в чому справа виходжу до нього а він поїхав. Я заходжу назад в будинок його мати незадоволена там ходить туди сюди потім до мене підходить і каже щоб я нарешті то вже залишила його в спокої і псувала йому життя. Я в шоці від такого відповідно. Начебто майже помирилися з ним все нормально а тут бац він їде нічого не сказавши і ще його мати мені такі речі говорить. Дзвоню йому кілька разів трубку не брав спочатку. Потім взяв і каже я думав ти сама про все здогадаєшся. Я кажу а навіщо тоді ми почали знову спілкуватися з тобою як теберь після сьогоднішнього спілкуватися будемо взагалі. Треба ж буде як то хоча б заради дитини бачитися ти ж сам про це говорив і сама вже давно в трубку плачу. А він мені каже а ти що не знаєш чтоли?, Я кажу що не знаю? А він каже я ж в Чехію їду. Днями. назавжди. І я йому кажу а ми взагалі то офіційно одружені. Ти в курсі що без моєї згоди тебе не випустять нікуди. А він каже. В курсі. Але ти мені його сама даси інакше буде гірше. І я вже ридма плачу речі збираю залишилися свої там а там ще Діани (його колишньої дівчини) речі і я їх ховаю по кутах щоб вони йому на очі не попалися і він про неї не згадував. Пару собі навіщо то забрала. І весь цей час плачу. Прокинулася від звуку свого реву в загальному.

Ми приїхали кудись, йшлося про те, що я подобаюся хлопцеві, але розповідав про це той хлопець який мені подобається і потім він сказав, що не згоден з ним, і образив мене, після цього я вийшла з приміщення і почала плакати, той який мене образив сказав: &# 171; нічого нехай плаче&# 187; і весь сон дивився на мене косо.

Був сонячний день, я гуляла і зустріла старого знайомого, ми дізналися один одного, міцно обнімалися і плакали один одному в плечі він сказав що дуже нудьгував, потім ми пішли в магазин і я погано пам’ятаю що було там

Застала чоловіка з жінкою, він змінив мені, я ридала голосно, довго і ридма.було боляче.
Застала зненацька, він був дуже здивований, але особливо не панікував, розмовляв тихо і спокійно.

Привіт Тетяна, уві сні мого чоловіка посадили в тюрму, я дуже була налякана і сильно плакала, прийшла до нього на зустріч в СІЗО, але коли почали розмовляти, коли його побачила, як ніби це був не він, поведінка іншого і він на зовнішність був не зовсім схожий на мого чоловіка хоча я знала що це він, і він був молодший, сон приснився під ранок з четверга на п’ятницю, сон був яскравий.До чого цей сон.Так лячно.

Я розлучилася з хлопцем, але підтримую з ним контакт, розлучилися через моєї провини, сьогодні мені приснилося що я багато плачу, можна сказати навіть весь сон я в різних точках просто плакала на вибух через нього

Привіт сьогодні вночі мені наснилося
вісь що чоловік помер і його поховали а я тільки що дізналася. Я спочатку не повірила. Потім я ридала на взривд

Я знайшла маму, потім уві сні образила її, сказала їй чому вона живе з чужими людьми а не зі мною, і після цих слів вона загубилася, я шукала її і плакала

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ