Сонник Півонія 😴 приснився, до чого сниться Півонія уві сні бачити

Півонії уві сні – це символ любові, пристрасті, серцевої прихильності між чоловіком і жінкою. Коли в сновидінні з’являються півонії, побачене говорить про вашу готовність почати нову романтичну історію.

Дуже скоро всесвіт відгукнеться на це бажання і надасть можливість особливої ​​зустрічі. Вона пробудить ніжні взаємні почуття і в результаті розвинеться в незабутній роман.

Якого кольору півонії вам наснилися?

Бачити уві сні рожеві півонії ▼

Якщо вам приснилися рожеві півонії – це щасливе передвістя. Ви відчуєте романтичну закоханість людині, який недавно з’явився у вашому оточенні.

Можливо також, що інтерес народиться до давнього знайомого, який раптом стане для вас привабливим. У будь-якому випадку, найближчі місяці ви будете насолоджуватися ейфорією.

До чого сняться білі півонії ▼

Білі півонії, побачені уві сні, символізують ваше передчуття взаємної любові. Якщо сниться, як ви даруєте комусь півонії білого кольору, це означає, що наяву ви перейдете від пасивних мрій до активного зближення з цікавить вас особистістю.

Бачити уві сні бордові півонії ▼

Якщо вам приснилися бордові півонії – сновидіння пророкує пристрасний роман. Коли уві сні вам підносять подібні півонії, то наяву чоловік, гаряче закоханий в вас, почне демонструвати свою зацікавленість, надсилати дорогі подарунки і шикарні букети.

Сонник настійно рекомендує приймати знаки уваги тільки в разі, якщо ви можете відповісти на його почуття взаємністю. Якщо ж ви байдужі до прихильнику, краще відразу припинити його ініціативу, щоб не опинитися в небезпечному становищі.

Сон про червоні півонії ▼

Якщо уві сні ви бачите червоні півонії – це знак, який свідчить про нервовому перенапруженні, яке ви самі собі створюєте.

Переоцінивши свої сили, ви погодилися на надмірні зобов’язання і в найближчі тижні відчуєте серйозний стрес від перевантаження. Не намагайтеся проігнорувати втома – поки не пізно, відмовтеся від частини роботи і приділіть час якісного відпочинку.

Бузкові півонії уві сні ▼

Сон, в якому ви звернули увагу на бузкові півонії, налаштовує вас на швидке романтичне побачення. І хоча ви будете сильно хвилюватися, сонник Феломени обіцяє, що задоволення від цієї зустрічі перевершить найсміливіші очікування.

Які півонії вам наснилися?

Снилися квітучі півонії ▼

Якщо ви побачили квітучі півонії, сонник запевняє: ваше особисте життя якісно зміниться. Якщо ви самотні, то скоро вступите в хвилюючу романтичний зв’язок і проживете багато прекрасних, незабутніх моментів. Якщо вже перебуваєте в близьких відносинах, то вони стануть глибше і гармонійніше.

Зав’ялов півонії по сонником ▼

Якщо півонії уві сні тьмяні і зав’ялити – приснилося вказує на вашу незадоволеність нинішніми відносинами в парі. Ймовірно, вам би хотілося більшої пристрасті або романтики від партнера, або вам здається, ніби він охолов до вас. Не варто нагнітати атмосферу і мовчки тривожитися. Щира розмова про страхи і бажання – краще, що можна зробити для вашого союзу.

Скільки півоній вам приснилося?

Приснився букет півоній ▼

До чого сниться, що ви даруєте комусь букет півоній? У реальному світі ви будете сміливіше і успішніше заводити знайомства. Чим ширше і різноманітніше стане коло спілкування, тим вище шанс зустріти відповідну особисто вам людини, з яким можна збудувати довірчі взаємини.

Бачити уві сні кущ півоній ▼

Сон, де ви, помітивши квітучий кущ півоній, зриваєте з нього квіти, пророкує, що зіткнетеся з змусили замислитися наслідками колишнього добробуту. Можливо, ви занадто довго віддавалися задоволень і забули про обов’язки. Або вам повідомлять інформацію, яка розіб’є ваші солодкі мрії.

Що ви робили з півоніями уві сні?

До чого сниться нюхати півонії ▼

Нюхати півонії і насолоджуватися їх запахом – такий сюжет часто сниться напередодні значних поліпшень. Їх причиною можуть стати нові знайомства, вражаюче подорож або поява додаткових джерел доходу.

Що б це не було, ви проживете захоплюючий, що запам’ятовується, насичений позитивною енергією період.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Півонія, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Півонія уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня! Допоможіть розгадати сон. Мені наснилося багато кущів піонів і серед них я шукаю квіти, які розпустилися (вони в середині кущів, складно відшукати) і обрізаю &# 8212; мені потрібно подарувати багато букетів&# 8230; Але весь час присутнє відчуття жалю, що не можна обрізати так багато квітів, тим більше що перед цим я бачила, що квіти вже обрізала моя бабуся (якій вже немає в живих, але яка вирощувала у себе півонії).
Наперед дякую)

мені при снилися величезні рожеві нереально красиві півонії, які тільки ра спустилися і я їх показувала подрузі.вона удівляласьпотому що вони були наче у нас над головами.а ще поруч ходив священик.потім я їх весь час нюхала і чіпала руками.прокинулася просто в ейфорії.

мені подарували півонії, а я їх зім’яла і кинула, а потім вони у мене знову опинилися в руці але стебла були зламані на навпіл

Мені наснилося що проходячи по ринку я побачила натовп і вирішила подивитися що там, там продавали квіти, це були півонії, я купила один не великий білий піон не багато розкрився

Мені пріcнілось, що я в під’їзді зустріла бабусю і вона попросила мене допомогти їй занести букет рожевих півоній.
Заздалегідь дякую!

наснилося, ніби я йду за вагітною колегою (яка повинна піти в декрет) по лісі, йде дощ, світить сонце, де ростуть півонії. і пахне літом і дощ приємний.

мені приснився букет біло-кремових півоній, я їх ложу в вазу і ставлю цю вазу на стіл в центрі кімнати. Вони дуже пахнуть ніжно і я наслождаюсь їх ароматом

Гуляла з усмішкою не то по парку чи то по саду все зелене не одна а з ким не пам’ятаю тут інші люди стали підходити і нюхати різні квіти хтось кричав що іриси красиві хтось про ромашки я за посміхалася і захопленням кинулася до півонії і говорила того хто був зі мною ой білі півонії люблю такі а далі нічого не пам’ятаю

Вітаю!мені наснилося як мій молодий чоловік утік за мною з букетом півоній щоб їх подарувати мені а я від нього йшла-навколо було багато зеленої трави-на даний момент ми в розлуці з моїм хлопцем-прошу розтлумачити мій сон-буду дуже вдячна!

Я збиралася на випускний і не могла знайти квітку я знайшла жовті півонії і вони мені не понравілілісь, а потім я побачила червоні і була від них в захваті.Я зірвала їх понюхала і на цьому сон закінчився.

Татья, Здравсвуйте! Я точно не пам’ятаю. тільки частина. Що у мене на столику біля ліжка лежить букет півоній яскраво-рожевого кольору, стебла і листя темно-зелені. нічим букет не перев’язаний. бутони розкриті. Думаю про те, що треба їх у вазу поставити, ніби вони і так всю ніч пролежали без води. Ставлю на інший стіл у своїй кімнаті (на цьому столі стоїть полотно з моїми портретом &# 8212; він у мене і в житті варто). Гарний, пишний, але естетсвенно букет у вазі.

Все, що пам’ятаю)
спасибі!!

Мені приснився сон там де хлопець з яким ми більше не спілкується привіз мені золоту каблучку та сережки і великий букет ніжно блакитних півоній в формі серця і запропонував жити

в саду нюхала ще не розпустилися до кінця бутони півоній&# 8230;..моя покійна мама їх дуже любила (про маму це не сон, просто додала від себе)

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні мені приснився такий сон. Це був травневий вечір. сутеніло. Моя мама поїхала в село, тому я була вдома одна. Я вирішила сходити в магазин. Незважаючи на те, що був уже вечір, було тепло. На мені були одягнені довгі джинсові шорти і чорна футболка. По дорозі в магазин я зустріла свого однокласника. Але в цей день я в школу не пішла (це була субота, також у мене була легка застуда). Він запитав чому мене не було в школі, я сказала, що прихворіла. Потім він запитав куди я йду, і я відповіла, що в магазин, на що він запропонував піти разом (йому потрібно було купити пиво), так само ми з ним трохи поговорили про моїй подрузі Даші, а потім він дістав чим і почав балуватися. А я й уві сні, і в житті дуже боюся ножів . Він мені трохи порізав праву руку, я бачила кров. Потім ми з ним розмовляли про зірок і дивилися на небо. Далі я опинилася на іншому кінці міста і побачила тата, з ним ми поговорили про маму, і в цей момент мене вкусили два комара в ліву ногу, дуже свербіло, я всю дорогу чесала ногу. А потім стався несподіваний поворот подій і я опинилася у своєї подруги Даші на дачі, а там у неї були величезні півонії з людський зріст, а сама квітка розміром з голову. Вони були двох кольорів: одні рожеві, а інші яскраво-бордові. Будь ласка, допоможіть розтлумачити сон. Буду дуже вдячна.

сон приснився з нд на пн. захоплюючий сон. Я і хто то ще рядом. ми як буд то на спец гойдалки. високо піднімалися а потім спускалися, а внизу багато піонів. красивих. квітів, що розпустилися-рожевих, потаємні, світлішими.я була у захваті. а потім яблуня, всипана стиглими червоними яблуками, міцні, спілі. і це теж мене раловало. потім чомусь я лежала по яблунею.

Бачила уві сні рожеві півонії, трохи про подробиці: вони лежали на землі, я їх не зривала, побачивши рожеві півонії почала збирати, правда уві сні мені не дуже сподобалося те, що я збираю їх із землі.Квіти були трохи зав’ялити

з початок приснилася купа дрібних черепашок і серед них одна велика.Деякі були живі і їх поїдали маленькі черепашки в акваріумі.Потім прання з чистим ароматним білизною.Потім я опинилася на дачі з красивими яскравими квітами я шукала дельфініум а знайшла шикарний жовтий півонія, а ще бордовий.В кінці сну я тримала на руках маленьку дитину який мене обкакался.

Зривала півонії білого кольору і збиралася робити з них букет, квіти були розкриті і в бутоні . Хотіла зірвати рожеві, але мені щось завадило

Вітаю! Мені наснилося, що молода людина, яка мені подобається, подарував мені білий піон. Але тільки ця квітка був чомусь в маленькому чайнику. Тобто стирчав з носика 🙂 я прийняла цей подарунок? і на цьому сон закінчився.
Заздалегідь дякую!

наснилося як я йду зустрічаю чоловіка, і говорю з ним як з батьком, (хоча батька батька у мене давно вже немає) ми домовляємося про зустріч, і він просто відвертається і йде з якимось мужиком. Я йду далі, в гарненьке гарненькому плаття, бачу як до магазину під’їжджає хлопець на мопеді (з яким у нас в реальному житті, непонятки у відносинах, і з яким я в будь-який момент вже готова просто розлучитися) не помітивши мене він вже сів в мопед що б виїхати, я підійшла до нього злегка як би обняла, що б він помітив. Він повернувся до мене і сказав мої останні слова чим той схожі змістом з реального життя: (я дослівно не пам’ятаю, але звучить приблизно так) &# 187; Ти підеш від мене якщо я не прийму твій вибір&# 187 ;, я йому відповіла що так. І він не кажучи ні слова поїхав, я подумала це фініш, а він просто переїхав дорогу, взяв півонії яскраво рожеві які він схоже віз мені, повернувся до мене і подарував їх. Після запитав, де ми поїдемо щоб обговорити це питання, я сказала що до мене додому, і ми поїхали

Вітаю! В ніч з п’ятниці на суботу приснився сон, в якому я була в полі. Світило сонце і стали з’являтися всюди біло-рожеві чудові півонії! Я лягла в півонії і їх так було багато, що навіть землю не відчувала, відчувала одні бутони півоній! У буквальному сенсі я купалася в них і потім опинилася оголеною і кожної клітини тіла відчувала прекрасні квіти і здавалося, що і тіло моє прекрасно. До чого такий дивний сон міг наснитися? До сих пір почуття радості від цього сну. буду дуже вдячна за відповідь. Тетяна

Привіт, мені приснилося, що один дуже впливова людина подарував мені ніжно рожеві півонії, з була цілий оберемок, але вони були вирвані з клумби і з цього були з корінням, але тут же підійшов його помічник і подарував мені таку ж оберемок тюльпанів, коли я стала їх ставити у вазу то вони (півонії і тюльпани) виявилися вже без коренів, акуратно зрізаними але я розуміла одне, що я не знайома з цими людьми, але коли вони мені їх дарували, то сказали спасибі за те, що не злякалася, ми тебе за це дуже поважаємо.,і це була як якась своєрідна подяка з їх боку.

як би в траві, я нахилилася і розставивши траву руками побачила красивий білий піон, і говорю кому то взад себе, подивіться який гарний і як смачно пахне

білий піон. з рожевими прожилками&# 8230; хотіла купити білий, а були тільки такі&# 8230; але я його все одно купила&# 8230; мені його викопали, щоб я на дачі його посадила

Доброго дня! мені наснилися білі півонії! Ніби я гуляю по місту, точніше по елітному району.Скрізь чисто, через всіх вікон вилізли півонії, вікон взагалі не видно, красиво дуже. і сонце світить яскраво! і думаю про себе треба взяти відростки, і я обов’язково куплю в цьому районі квартиру!)))

їхала на якусь зустріч побачила намет з квітами в основному троянди, підійшла до неї між троянд стояла ваза з півоніями блідо рожевого кольору, все півонії були дрібними один великий (всі в бутоні що не розкрилися) і я взяла великий на ньому прямо на бутоні був наклеєний цінник 58 руб. я полізла в сумку шукати дріб’язок без здачі, тут задзвонив телефон я почала шукати телефон, продавщиця почала давати мені свій телефон кажучи не його я шукаю, я їй відповіла, що у мене схожий де то в сумці і я його шукаю.

бачила, як вночі на мене біг величезний білий кінь, я злякалася, намагалася сховатися в будинку, але він підійшов до дверей і поводився дуже тихо. тоді я відкрила йому двері і стала милуватися його красою, а він ніби перетворювалася на людину, чоловіка, який був чи то чим то одурманений, то чи дуже жвавий і разгорячон в силу своєї молодість. в будь-якому слуае, я трохи боялася його. раптом з’явилися яскраво-малинові півонії, які він хотів мені подарувати, але я не встигла взяти їх, як він став з розламувати і говорити, що не треба, напевно, це робити

ми йшли сестрою по вулиці бачу в клумбі ростуть два шикарних кущів піонів . сестра вирішила зірвати кілька кольорів, я позаздрила на неї і вирішила зірвати весь кущ він був дуже гарний. на цьому весь сон і закінчився.

Наче у мене було свято і все приходили і дарували квіти, пам’ятаю відчуття радості, але пішла моя когдатошняя подруга і подарувала величезний букет синіх кольорів, я й гадки не мала, що жто за квіти (намалювавши їх після сну мені сказали, що жто були півонії) я поклала цей букет до всіх кольорів, але треба сказати, що цей букет мене вразив. Потім всі ці квіти перетворилися в повітряні кульки, і хто, то випадково половину випустив, і коли вони знову стали квітами, я кинулася дивитися відразу на ті сині, щоб переконатися, що вони не полетіли. Напевно треба пояснити, що тв подруга яка мені подарувала ці квіти уві сні в житті ми коли то спілкувалися дуже добре, але з’ясувалося що у нас був спільний молода людина, до якого я небайдужа до сих пір, але мої почуття навзамін, і вона приховувала, але мабуть у неї теж судячи з її поведінки і я припинила будь-яке спілкування з нею, уві сні я не могла зрозуміти що я відчуваю, коли її побачила, жто було здивування&# 8230;.але не можу сказати, що я порада була тією дівчиною, я була вражена квітами&# 8230; ще мене здивувало що уві сні жто були хижі квіти, засунувши палець в серединку, пелюсточки починали крутитися і а як би ковтати, але палець не виходило;) з цією дівчинкою в житті ми вже давно не спілкуємося і можу сказати що не хочеться &# 8230; дуже було багато проблем

Пора року осінь, листя вже немає, небо сіре. А між сусідським і нашому будинком розцвіли білі півонії, дуже великі і красиві. Коли я зайшла за будинок, щоб подивитися ближче виявилося, що вони цвітуть за парканом на території сусідів.

снилися півонії-це мої улюблені квіти, їх дарували мені, але чомусь уві сні вони мені не подобалися і здавалися гидкими

Наснилося, що мій хлопець, з яким не в місці, т.до трохи посварилися, подарував рожеві півонії.

Мені подарували шикарний букет великих рожевих півоній і я його поставила в вазу

Наснилося, що я нащла кілька букетів їх півоній. І Додатково ще збирала по обному рожеві букети

наснилися рожеві півонії.я стояла перед кущем півонії.один був великий, інший в кулі не розкрито.дуже гарні.і зелений кущ

Наснилося, що колишній подарував букет ніжно-рожевих півоній (мої улюблені), став на коліно і вибачався, особи його не бачила, просто розуміла що це він, на передньому плані був сам букет. Я була дуже здивована, запитала що він робить? навіщо? все, що пам’ятаю

приснився великий красивий кущ півоній, білих, красивих, навіть, здається, відчувала їх запах.

сьогодні мені приснилося спочатку, як в моєму танцювально колективі мені на 8 березня друг подарував півонії рожеві, щоб я не сумувала, а потім я сварилася на цю теми з людиною, з яким у реальному житті перебуваю в дуже дивних отноеніях: ми з ним зустрічалися, були дуже близькі, його звуть Рома, так ось ми ним сварилися через те, що всім букети подарували їх улюблені, а мені в підсумку подаруємо один, т.до. са ого Роми в цей момент не було&# 8230; потім він мене як буд-то вдарив, але сам цей момент я не дуже пам’ятаю, ньо знаю, що він мене вдарив, ось і він з другом (Колею) ходл за мною по поверхах двужетажного будівлі, намагаючись знайти мене і попросити пробачень.а зі мною була дружина Колі-Настя, вона натякала мені, що з Ромою мені надопоміріться.т.до. ми любимо один одного і повинні одружитися, не дивлячись на його дебідлізм.в результаті Рома знайшов мене і ми поміріліс, потім я цієї Настею початку активніші підготовки до нашому весіллі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ