Сонник Північне сяйво 😴 приснилося, до чого сниться Північне сяйво уві сні бачити

Якщо ви бачили північне сяйво – то скоро у вашому житті трапляться важливі зміни.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Північне сяйво, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Північне сяйво уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Мені сьогодні наснилося північне сяйво. Але почалося все з того, що була ніч і я входжу в якусь високу темну вежу. Не знаю, навіщо я туди пішла, але я піднімалася і піднімалася, немов знала, що мене там чекає щось хороше.
І раптом я бачу там посеред величезного залу стоїть жінка. Вона одягнена була в мантію, немов чарівниця, а в руці вона тримала білосніжну сову. Я запитала у неї, куди я потрапила. Не пам’ятаю, що вона мені відповіла, але вона сказала: &# 171; Якщо хочеш дізнатися свою долю, йди за совою.&# 187; Вона відпустила свою сову, і птах кудись полетіла. Я пішла за нею.
І тут бачу обрив, але внизу видно величезний нічний ліс. Я потім подивилася на небо і тут побачила північне сяйво. Сова тим часом села мені на плече, а я заворожено стала дивитися на це прекрасне явище&# 8230;
І тут я прокинулася і більше нічого не пам’ятаю.

Мені снилося небо в темних, чорно-фіолетових хмарах. Потім нижній край хмар засяяв яскраво фіолетовим сяйвом. Це було дуже красиво, незважаючи на темні хмари.

дивилася у вікно і фотографувала на телефон було оень світло і красиво кольорових фарб не було але уві сні я думала то це сяйво

темно вийшли з-за будинку а там північне сяйво знаєте воно було як копито кінцями до верху а потім став виблискувати фейверков так красиво було

Я з тіткою летіла на літаку, він злітав. У вікно ми бачили велике красиве північне сяйво.

здраствуйте, приснилося що бачила північне сяяння, з колишнім покійним мужом сон приснився в воскрісенья на понідельнік

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ