Сонник Північ 😴 приснився, до чого сниться Північ уві сні бачити

Бути на півночі – знак того, що складна проблема буде вирішена.

Йти на північ – попередження про те, що ви повинні не забувати про духовний розвиток.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Північ, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Північ уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я йшла по товстому льоду, до берега. На березі було місто занесений снігом. Я зрозуміла, що перебуваю на півночі. Дійшовши до берега, я обернулася. І побачила корабель, замерзлий в льоду. Я пішла далі. Місто здавалося безлюдним. На вулицях багато снігу. Але підійшовши ближче, я зрозуміла, що він не занедбаний. Просто люди ховалися в будинках.

ми поїхали на північ. там снігу по коліна, завжди темно, і холодно.. провели на вулиці весь сон

Доброго дня!
У сьогоднішньому сні я виявилося десь на півночі і я була там не одна, а з кимось із близьких мені людей, але люди під час сну змінювалися. Там було все в снігу, але я не відчувала сильних холод. Потрібно було кудись піти і особисто мені йти було необов’язково, але я вирішила піти з усіма. В руках у мене була папка з документами і я подумала, що з нею мені буде йти не дуже зручно, я витягла ці документи, згорнула їх і поклала комусь в кишеню. Далі була широка бетонні сходи, які були в радянських магазинах, сходи були досить міцна, але моїй мамі весь час здавалося що вона може не витримати і говорила всім щоб по ній не йшли натовпом. За цими сходами нам потрібно було спуститися буквально один поверх. Ми спустилися (в цей момент зі мною були моя мама і моя подруга) і підійшли до продуктового ларька, купили там два чаю з лимоном і один зелений і пиріжки.

Гарний незнайомий хлопець взяв двох моїх знайомих дівчат і мені також запропонували поїхати кататися на лижах на північ Я пам’ятаю що треба летіти літаком 9 годин потім я Я вже на півночі і швидко їжджу на лижах люди зустрічалися добрі якийсь мужик подарував банку світло блакитною фарбою з таким прицілом що він хоче зустріти мене знову, але я віддала цю фарбу бабки у якій я з дівчатами зупинилася Потім знову літак і я опинилася вдома у мене питання ? Невже люди з вищих планет мене забрали і я була у них в гостях ? Дайте відповідь що означає мій сон? Вранці прокинулася і легке хвилювання..

Наснилося що з міста, через мости дістався на північ, зустрів багато знайомих.там було багато річок і озер. Багато риб було красивих.ввечері були вечері, багато їжі всякої і багато людей

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ