Сонник Пити 😴 приснилося, до чого сниться Пити уві сні бачити

Пити уві сні відображає ваше ставлення до навколишнього світу, до ситуації в даний момент ситуації. Залежно від поглинається рідини, можна зрозуміти, що саме вас турбує і що можна зробити, щоб вирішити питання, яке хвилює.

Що ви пили в вашому сні?

Якщо сниться, що п’єте чисту воду ▼

За сонником Fеlomеna пити чисту воду означає гарне самопочуття і приплив життєвої енергії. У вас є мета, яка надає сили рухатися далі. Завдяки цій уявній установці на успіх, він до вас дуже скоро прийде.

Якщо приснилося, що п’єте святу воду ▼

Сон, в якому п’єте освячену воду, віщує міцне здоров’я і довголіття. Ваші думки чисті і непорочні, у них немає ні жалю про минуле, ні переживань про майбутнє. Якщо бачили, як хтось інший вживає святу водицю, можете вірити цій людині, у нього добрі наміри по відношенню до вас.

До чого сниться, що п’єте брудну воду ▼

Якщо уві сні довелося пити брудну воду з неприємним запахом – пізнаєте гіркоту розчарування, в серці оселиться печаль і смуток. Вийти з цього стану виявиться нелегко. Можливо, доведеться вдатися до допомоги близьких людей, яким ви не байдужі.

У чому була вода коли ви пили її уві сні?

Що значить сон, в якому п’єте воду зі склянки ▼

Пити уві сні воду зі склянки означає, що вас турбує стан здоров’я. Останнім часом з’явилося легке нездужання і занепад сил. Бачення попереджає, що це симптоми початківця серйозного захворювання. Зверніться до лікаря якомога швидше.

Як ви пили воду в вашому сні?

До чого пити багато води уві сні ▼

Згідно сонником, пити багато води, означає прагнення сновидіння до влади, лідерства. Така людина не терпить підпорядкування і не може виконувати чиїсь розпорядження. На жаль, задоволення цього його бажання поки не передбачається. Перш, чим зайняти чільне місце, необхідно розвинути в собі необхідні для цього якості.

Якщо приснилося, що ви ніяк не могли напитися ▼

Якщо сниться, що ніяк не можете вгамувати свою спрагу – значить, ваш спосіб життя не приносить вам радості і задоволення амбіцій. Те, чим доводиться займатися кожен день, викликає почуття нудьги і роздратування.

Що означає пити жадібно за сонником ▼

Жадібно пити воду уві сні означає, що ви перегинаєте палицю у відносинах з людиною, що запропонувала вам допомогу у важкій ситуації. Він уже починає шкодувати про своє рішення надати підтримку і думає, як би тепер відмовити в свою участь у ваших справах.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Пити, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пити уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що я п’ю з чарки джин. До чого це?

Олена, пити джин уві сні, можливо є ознакою того, що вам належить розслабитися в хорошій компанії.

Мені наснилося, що я п’ю абсент в компанії друзів і пригощаю їм інших.Вони якось скептично до нього поставилися, а я довго їм пояснювала смак і красу цього напою, вмовляла їх.

Дарина, то, що ви уві сні пили абсент, швидше за все, говорить про те, що хтось вас розчарує.

Здраствуйте, мені снилося, що уві сні я випила 4 кавових склянки холодної чистої води. Що це може означати ??

мені снилося, що у мене на роботі гуляє компанія, в якій мої подруги і неприємні мені люди. Уві сні мені трохи прикро, що мене не запросили і навіть соромно, що я бачу як вони гуляють. І я беру з кабінету якісь речі (ніби за ними прийшла) і швидше йду. Чомусь наливаю в буфеті собі чаю, але мені наливають половину гуртки і я знову йду до свого кабінету, тому що там є чайник. Зайшовши, я бачу там якихось незнайомих чоловіків і веселощі триває. Чоловіки намагаються зі мною заговорити, але я дуже швидко ні накого не звертаючи уваги, доливаю воду, йду і п’ю чай, сидячи в фоє.

Такий ваш сон, в якому вас відвідало почуття образи, швидше за все, вказує на те, що вам не вистачає уваги в колі вашого спілкування останнім часом.

Допоможіть, пожалйста.
Моїй подрузі (у неї немає інтернету) наснилося, ніби вона чекає гостей на свій день народження, накриває стіл. Приходить компанія, яка в житті разом не може зібратися. У ній близькі їй люди, вороги (неприємні люди) і зовсім чужі, просто знайомі. В результаті все дуже багато п’ють спиртного, напиваються і стають дуже сильно п’яними, включаючи її саму. У неї велике відчуття тривожності і страху.

Швидше за все, подібне сновидіння вказує на те, що вашій подрузі буде непросто прийти до взаєморозуміння з її оточенням.

Наснилося що сиджу у дворі за столиком, влітку, п’ю пиво на самоті і відчуваю задоволення, спокій, насолода?

Посварився з дружиною. Вона З трьома ДІТЬМИ ПІШЛА ДО СВОЄЇ МАТЕРІ.Мені часто СНИТЬСЯ, ЩО ВОНА П’Є ВОДУ З СТАКАНА АБО СМІЄТЬСЯ, ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ХТО МОЖЕ ВІДПОВІСТИ, НАПИШІТЬ БУДЬ ЛАСКА.

Приснився якийсь моторошний сон..Був в ньому момент, сиділи зі знайомою в маленькому кафе, я привезла з Німеччини банку пива. Склянок у нас не було, ми взяли попільнички, очістлі їх і розлили туди. П’ю мене рве. Дивлюся а в попільничці недопалки з попелом..Беру другу, п’ю з неї, ситуація повторюється.. Що це може означати. з голови не виходить..

Доброго дня вам! Мені наснилося, я стою біля вікна з коханим чоловіком і золоті промені сонця мене всю осяяли, я подивилася на свої руки вони мерехтіли золотистими промінчиками, я набрала в долоні промені сонця, коли зазирнула в долоні, то побачила що у мене в долонях набралася чиста, але перламутрова вода, точніше прозора і з легким перламутром. Я її не замислюючись випила, і вона виявилася прохолодною і дуже смачною водою! І ще в мозку крутилося що мене Бог благословив на народження сина від цього чоловіка&# 8230; У мене є син йому 4,5 року&# 8230;

мені наснилося що я встаю з ліжка і йду пити воду але не напивався&# 8230; і пив все більше і більше, смак води навіть відчував. до чого б такий сон?

У є великий стакан води, і ось мені сниться що я прокидаюся від спраги і я починаю прям пити ось цими великими стаканами воду

Розкажіть будь-ласка, перший сон БУВ про ті что я з кімось трівалій годину віпівав, а другий сон про ті что я бівся з хлопцем, я его боявсь но я его побивши и я виграла в цьом двобої&# 8230; напішііть на це відповідь!! и я вам розкажу як в мене зараз складається в жітті!

Я п’ю зі своєю мамою і подруго, гуляю, йду в кіно зі своїм колишнім, який до сих пір мені не байдужий, фарбую волосся в темний колір і мені дзвонить телефон. Я прокидаюся

я стояла у крана з водою пила воду просто літрами і ні як не могла напитися &# 8230; просто не відчувала смак води

починаючи з понеділка сняться сни про те що я напиваюсь і в кінці свого алкогольного сп’яніння за скоєні вчинки стає соромно

Мені наснилася моя добра знайома, яку я давно не бачила і з якою давно не спілкувалася. Уві сні ми пили з неї пиво, в моїй старій квартирі, в якій я вже давно не живу. За відчуттями сон не був негативним.

Мені наснилося, що я п’ю чисту воду зі склянки і ніяк не можу напитися. Скільки б я не випила, мені було мало&# 8230;

Мені наснилося, що я пила дуже багато води з кухля і не могла напитися, часом вже розумію, що начебто і вистачить пити, але продовжую це робити.

Мені наснилося що я сьогодні йшла ку дато і зустрілася по дорозі зі своєю колишньою найкращою подругою потім вона мені що то сказала і я її на чола бити але не довго потім підійшла до мене дівчёнка і назвала мене повією і я і її начитав бити з неготівной енергіі і душила її теж і мені подобалося що я цю дівку бити&# 8230;

Загалом так.
Я начебто в гуртожитку студентському великому жила і ходила по ньому з кухлем і де бачила кран з водою, наливала і пила води, але не напивалися.
Потім вийшла в магазин, за газованою водою, але так до нього не доходила, хоча він був за крок, а здавалася що до нього йти ще дуже-дуже довго.
І я пила з кухля, з пляшки, а як ніби смак так і не уловлювала і моторошно хотілося постійно пити.

Вітаю! Мені наснилося, що я зайшла на кухню і випила води, а потім ще пару раз випила бо мене мучила спрага я хотіла пити ще і ще. Вода була холодна і чиста. Чекаю відповіді, заранее спасибо!

Привіт Тетяна, сьогодні вдень я лягла і заснула, мені почався снитися сон, що я п’ю воду, і не напиваються, і ще так жадібно п’ю, буд-то у мене зараз заберуть кухоль з водою, і весь сон я бігала туди-сюди і пила воду, але ніяк не могла напитися

Я з двома співробітниками одна з них мені не приємна пили в нічному клубі коктейлі. Коктейлі кольорові яскраві але смак не пам’ятаю. П’яною себе не відчувала.Одна зі співробітниць опановує пішла танцювати а та що неприємна сказала дивись ось як треба заводити натовп.

Мені наснилися, що ми з друзями гуляли біля річки. Десь в метрах 20-25 гуляла жінка, з 2 великими коричневими собаками.І раптом, її собаки зірвалися з повідця, і вони побігли за нами (нас було начебто 4). Ми бігли по лісі і побачили затоплене річкою місце і пішли в середину цього затопленого місце.
Це сон снився мені 2 рази.Коли сон закінчується, я прокидаюся дуже переляканим, хоч собаки ці не наздогнали нас.Протягом всього сну, я відчуваю, страх і якусь енергію поспіху.
Я сподіваюся, що ви мені допоможете розгадати цей сон

Я опинився на ринку і мене мучила спрага, я підходив до всіх продовца за мінералкою. Купив почав пити і тут я випив цілу пляшку, а не напився і меніралка була без газів . ладно подумав що продали неякісний. Купив ще 7 бутилокк і все одно ненап. І тут я прокинувся.

Вітаю. Мені сьогодні наснилося, що я ніяк не можу напитися води, я випила кілька чашок вишневого компоту і ще води. Більше начебто нічого не бачила, уві сні була вдома.

Здраствуйте постійно сниться колишній хлопець про який я навіть не думаю і давно забула вчора наснилося що ми з ним випиваємо уві сні

Мені снилася померла бабуся, яка мене напувала водою в якій був розлучений попіл (мені здавалося, що я про це знала)

Здравствуйсте! наснилося, що п’ю воду з пляшки в великих кількостях? що це означає? звичайний інтерес..)

Мені дуже сильно хотілося пити, я пішла на кухню і випила дуже багато води і соку. А після я повернулася в кімнату, і побачила, що мені написав хлопець, який мені дуже подобається, але ми з ним не спілкуємося. Розмова була безглуздим. І я прокинулася.

Ya pila vodu s kofeynoy chashki neskolko raz s takim naslajdeniem&# 8212; voda bila nastolko vkusnaya I chistaya, chto ya ne mogla ostanovitsya

Наснилося, що я була вдома у батьків і мені подзвонили і сказали, що хлопець мій напився з братом і пропав, загуляли десь (наяву ні хлопець ні брат не п’ють взагалі).Потім я його побачила, він був зовсім п’яний і щось мені пояснював, а я пам’ятаю, що тільки плакала

мені наснилося що я випив стопку текіли отруєної в барі але я не вмер мені бармен дав ключ від дверей і я вийшов з бару

Наснилося, ніби-то я тримаю пляшку з водою і дуже сильно хочу пити. Але коли я пріподношу пляшку і намагаюся надпити вона кудись всередину мене виливається (как-будто би в порожнечу), намагаюся ковтнути, але все марно.
Прокинувшись я дуже хотів пити.

ми потрапили в пастку.І в цей момент я дуже хотіла пити.Навіть у роті все було боляче і все злипаються.не було ні слини нічого

Ми з моїм хлопцем були в будинку і кудись стали виходити, зупинилися в коридорі, там на столі в невеликої круглої чашці стояла вода ми випили, але я не бачила щоб він пив, я пила точно, потім ми пішли, через деякий час повернулися я йому і кажу вода адже брудна, а ми її пили, він сказав нічого страшного, ну і я така ну й добре, потім я прокинулася

Мені наснилося, що я постійно хочу пити. П’ю будь-яку воду, мінералку, солодку, сік, але коли починаю пити саме мінералку, то вода не потрапляє в рот.

Снився що я (жінка) сиджу з колегою (чоловік, який мені подобається) за столом в затишній атмосфері. Я пила чай з кухля, а він алкоголь з келиха. Хотіли випити як закохані п’ють, хотіли випити як закохані. Але щось не так пішло і все на цьому

Вітаю. Сьогодні приснилося, що ми з подругою сіли у мене пити чай. Я налила обом. Вона швидко схопила мій келих і випила половину. Я вирвала келих. вона засміялася.

Здраствуйте! Я сеггодня вночі Побачив сон Який мені цікавий, так як цей сон був дуже ясним!уві сні я Випив дуже багато води!! я пам’ятаю що пив Воду З пляшки! Багато пив! і не міг напитися! вода З пляшки Практичний Закінчувалася! але я діставав Іншу Пляшку І все пив і пив. Не можу все одно Напитися. На смак Вона була як шипучка! немног Щіпущая але приємна на смак. потім я прокинувся)

Здраствуйте, мені наснилося, що я дуже багато п’ю води, і ніяк не можу напитися

Уві сні я сиджу і стакан за стаканом пила воду, мені це подобалося, вода була смачною і прохолодною, дуже багато випила!

Вітаю..Я хотіла поцікавитися..Мені на вчора на сьогодні приснився сон!Я побачимо що біля моєї ліжку коштує 3 пляшки з солодкою водою..Я взяла одну випила взяла другу почала пити..А хоча я не начевала у себе вдома..До чого цей сон..допоможіть.

піднімалася по сходах, що не обладнаної, щоб попити мінеральної води, коли піднялася, то опинилася в церкві, мені сказали що там ікона і мощі святої, я підійшла і стала молитися і просити здоров’я всім своїм родичам. Потім налила в чашку води і стала пити.

Мені наснилося що я п’ю воду звичайну чисту питну і не можу напитися, п’ю з круглої миски.

Вітаю. Мені приснився сон де ми зі знайомими зібралися і п’ємо алкогольні напої. На самому початку сну ми їхали до знайомих все разом на трамваї.

я пила дуже багато води, компоту зі склянки і все ж не могла напитися. Мені дуже хотілося пити

Мені наснилося, що я хочу сильно пити, і п’ю багато води уві сні, але мені все одно хочеться ще &# 8230;

Вітаю! мені приснився сон ніби я сиджу в клубі за барною стійкою, обстановка теж клубна, були незнайомі люди, був чоловік який випив склянку текіла, і я за ним повторила, випила чарку без нічого, смак був хороший і мені сподобався, що може це означати?

їхав в набитому автобусі і сильно мучила спрага, так-як не було води і все дружно поділилися слиною в скляний стаканчик і я пив.

випив багато 2 літрових банок чистої прохолодної води, але не напився, до чого б це?

мені наснилося що я була вдома і дуже хотіла пити, але коли я пила воду я не могла їй напитися і смак у соку, мінералки і звичайної води був однаковий я його майже не відчувала . А просячи маму пояснити чому я не відчуваю смак води, вона мені нічого не відповідала ніби взагалі не чула мене

Пив уві сні з преподаваталем колишнім вино у нього не вдома а в квартирці дісталася йому від діда.

Уві сні опиняюся в готелі і питаю бармена за стійкою у вас воду можна пити з-під крана? Хто то поруч відповідає &# 8212; не можна на кшталт. А бармен подає чисту воду в білій чашці і каже &# 8212; можна, можливо. Я п’ю і потім питаю його , &# 8212; правда можна? Вода без запаху, абсолютно чиста

Привіт, мені приснився сон де я п’ю якусь рідину (сік) з пляшки а там виявилося багато волосся, потім я почав витягувати волосся з рота. До чого це?

Я йшла з міста, з якого то нового кафе. Побачила маленькі фантанчікі з прісною водою і зупинилася що б попити. Пила я і було так приємно і смачно пити, але я не могла напитися, хотілося ще і ще і ще. Зрештою мене розбудила&# 8230;

Привіт, я сам не п’ю вже більше п’яти років взагалі, а сьогодні наснилося ніби, я п’ю пиво, а сам думаю навіщо п’ю, але п’ю все одно.Що це означає

Уві сні я купила в магазині пиріжок і там же його з’їла. Потім мені налили склянку води і я його випила. Потім я хотіла купити пляшку води з собою але в магазинах не було літрової води без газу і я бігала шукала і так і не знайшла

Привіт, мені приснилося що я п’ю воду з вуст пробабушкі давно померлої, їли проглатіла мало не вирвало, що це означає?А ще вона мені дає 2 кольори нових сарафанів на вибір помаранчевий і чорний типу вибирай яку хочеш забула в щось я виграла

сидимо удвох з кумом за столом -пьем багато горілки з стопок і щільно їмо м’ясні та овочеві страви., я не п’янію, хочеться пити ще.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ