Сонник Питання 😴 приснився, до чого сниться Питання уві сні бачити

За сонником, чути питання від кого-то – значить, наяву хтось вами скористається.

Хто ставив питання в вашому сні?

Уві сні ви самі когось питаєте ▼

Якщо ви самі когось питаєте уві сні – вам вдасться жити по справедливості.

Хто відповідав на ваші запитання уві сні?

Сниться хтось відповідає на ваші запитання ▼

Наснилося, що хтось відповідає на ваші питання – шукайте в цьому таємний сенс.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Питання, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Питання уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

уві сні я чомусь завжди тікаю від знайомих і при цьому літаю замість того щоб бігти (літаю я легко ну трохи іноді немогу управляти собою хочу вгору лечу в низ&# 8230; хочу в низ лечу вгору&# 8230;) Старнно&# 8230; я боюся того що вони мене наздоженуть часто за мій біжить хто то один із знайомих і це хлопець я боюся&# 8230; але перемагаю при цьому сміючись йому теж весело&# 8230;) до чого все це?(Снитися досить часто, коли лягаю спати недумаю ні про кого з тих хто за мною біжить т.д&# 8230; та УЕ ну і фанатзія у мене) XD

Катюшkа, такий сон, найімовірніше, обіцяє вам флірт з кимось із знайомих.

Привіт моїй подружці снився сон. Весь цей сон якась бабулька їй говорила: &# 171; Купи весільну сукню, купи, а то не встигнеш. Вона ще незаміжня і її молодий чоловік зараз в армії! Що б це могло означати?

А ще після відходу її хлопця в армію, їй кожен день сниться що врачь бере у неї з вени кров, не може вену намацати, в результаті розколупавши цю вену йде, вона весь сон ходить з обвислими веною і численної кров’ю шукає цього лікаря.

Такий сон, ймовірно, є віддзеркаленням прагнення цієї дівчини скоріше вийти заміж.

Мені кілька разів снилася одна моя знайома дівчина, але в сні вона від мене постійно тікала, ледь я встигав її помітити.А від недавно снилося пару раз, що вона сама підходить і нікуди не тікає.До чого б це?

Мені наснилося що я працюю десь невідомо де і тут дізнаюся що моя колишня дівчина їде на навчання електричка о 16:40. Втік з роботи на вокзал і не добігаючи до платформи (перону) кілька метрів приходить електричка і я бачу як моя колишня дівчина (б.д.) Входить в тамбур. Двері закриваються і я біжу за електричкою, і мені хтось сказав що вона поїхала розгортатися і насправді вона розгорнулася пошкодивши сусідню електричку і переїхала на інший шлях в тому ж напрямку. Я встиг зайти і зустрів її, ми разом вийшли з електрички і стояли на платформі (пероні) і обнімалися (наче й не розлучалися) і тут я побачив одного і подругу (у них серйозні стосунки) там були фотографи і фотографували нас з моєю б.д. і друзів. Далі я навіщо то пішов в магазин і коли вийшов побачив що б.д. немає і яка то електричка рушила і я за неї і знову НЕ добігаючи пару метрів двері закриваються. Я благав водіїв електропоїзди щоб вони відкрили двері але вони сказали що не можна. Коли поїхала електричка за нею стояла ще одна і я побачив у вікні б.д. і вона теж рушила вперед проїхавши кілька Вогонь вона здала назад і відкрила двері я зайшов на пару вагонів далі де сиділа б.д. і щел до б.д. по вагонах&# 8230; далі я прокинувся. З дівчиною я розлучився 2 тижні тому. Прошу пояснити як розуміти цей сон. спасибі

Те, що в сновидінні було багато поспіху, найімовірніше, говорить про те, що наближається момент, який допоможе вам багато чого в своєму житті змінити.

сниться що я стою десь після чого я відчуваю здатність. я вимовила щось і тут руки стали як магніти. я задала питання руки сплеснули. після задала ще питання знову руки грюкнули. я вирішила перевірити задала питання долоні НЕ грюкнули. виявилося що ставлячи питання долоні відповідали так і немає. коли я плескала переді мною стояло дзеркало подивившись в нього замість себе я побачила образ свого хлопця, хоча сама відчувала себе самої-собою.
Підкажіть будь ласка!

Ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете отримати можливість проявити свої незвичайні таланти.

Вітаю! Допоможіть будь ласка зрозуміти сон. Мені наснилося (з четверга на п’ятницю), що я змінюю своєму чоловікові, а найжахливіше, що я завагітніла від коханця! Зраду я від чоловіка не приховую і він приймає мене з чужою дитиною. Коханцем є чоловік з яким у мене була давно зв’язок і чоловік знав про це.
спасибі!

вітання.Підкажіть, у нас з чоловіком без вісті пропав син і в поминальний день 2 листопада мені і чоловікові він приснився без очей.Що б це могло означати .

Вітаю! мені наснилося з четверга на п’ятницю, що до мене в гості прийшла Ясновидюща. І я їй поставила запитання&# 8230; за молоду людину, я її запитала це він, той кого я чекаю? Мені вона відповіла Так це він, я додала питання, це той від кого у мене буде ще одна дитина? на що вона мені відповіла також так це він. І дабавіть що ізночально нами керуватиме інтерес, що з його боку, що з моєї! Скажіть як мені розуміти цей сон? Зазделегідь дякую.

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете пройти через важлива розмова, який вплине на ваше майбутнє сприятливо.

Мені снилися кишенькові дуже красивий годинник і їх було багато я на одних з них накручувала час! Що це означає? Спасибі)

Снився пожежа на цілій вулиці, спочатку я дивилася на нього з далека потім і горіла кімната в будинку, я його гасила і загасила успішно!

Здраствуйте, мені приснилося, ніби мій колишній хлопець, з яким вже майже рік не спілкуємося і він раптово зник і перестав зі мною говорити, запитав мене уві сні, якщо я його люблю, До чого це?

а мені наснилося..там було чотири людини, два навпроти мене і поруч зі мною моя мама. чую у мами питає хтось п’ятий &# 171; в якій би всесвіту ви хотіли жити?&# 187; мати&# 187; в цій&# 187; і я відразу ж подумала що відповім. що в інший&# 8230;
що означає?

мені наснилося, що у мене з’явився дар управляти предметами, тобто я направляю руки до якогось предмету побуту і можу його підняти або забрати (як ніби руки-магніти), при цьому я сильно напружуюся і ще уві сні я говорю що мені коли то сказали що я можу лікувати руками, скажіть будь ласка що це може означати.наперед дякую

мені наснилося, що я і моя найкраща подруга, сидимо і в щось граємо. граємо, граємо&# 8230;. і до нас підсідає наш однокласник, і він сідає саме поруч з моєю подругою. і починає теж з нами грати. і щось моя подруга і він почали сперечатися і сваритися, а взяв та й так не очікувано її поцілував, а вона так обурилася цього, і так як би здригнулася. і він говорить їй &# 8212; ти що так Шугай то?. а вона говорила типу-ти що так робиш, ну коротше вона так відшкодовувалась&# 8230; а він взяв та й ще раз її поцілував і почали вони цілуватися&# 8230; ну і після вони зустрічалися. ось і все 🙂 до чого це таке??))))))

мені приснився мій колишній хлопець, як ніби його в кімнату заводять його батьки, а у нього руки дуже збиті, ніби він з ким бився. його батьки говорять, що це після нашого з ним розставання він почав битися з усіма вони йдуть і я починаю з ним розмовляти&# 8230;
от якось так..
поясніть будь ласка, а то я думаю зателефонувати дізнатися як його здоров’я?

Підкажіть, будь ласка, що може означати сон з понеділка на вівторок (з 05.08 на 06.08) про колишнього хлопця (вперше приснився після піврічного розставання)
Опишу детальніше події і відчуття уві сні.
Отже, я опинилася у нього вдома, ми дуже довго дивилися один одному в очі (уві сні вони у нього були яскраво зеленого кольору, хоча в житті сірі). Потім ми торкалися один до одного, і він сказав, що дуже його образила. Я мовчала, але дивилася каючись, і як, мені здалося, він пробачив. Потім з’явилися його батьки, зав’язався милий розмова. Пам’ятаю відчуття неймовірного комфорту і щастя в той момент.

Мені сьогодні пріснілосьчто я маю справу з мало приємною жінкою середніх років.Нібито вона зробила якийсь вбивство, а я свідок.Ця злочинниця стала в мій будинок і нагадувала мені про те що я знаю і з загрозою того, що я піду як співучасниця.З нами сиділа якась дівчина, її обличчя я не бачила, але вона у всьому сні фігурувала.Жінка зробила злочин їла рибу з консервної банки і мене змушувала.Потім зажадала укласти її спати і ми пройшли в спальню не багато мебльовану.Стояла двоспальне ліжко з білим матрацом (чомусь без простирадла і подушок) там повинні були спати ми з цієї незрозумілої і тихою дівчиною, ж / вбивця захотіла третьої лягти до нас, але я запропонувала зрушити ще одну таку ж таки не заправлену одномісне ліжко, щоб всі вмістилися.Потім невеликий провал сновидіння і вже інший сюжет з тими ж героями.Я вирішила розповісти все поліцейським.Ця жінка стала гнатися за мною і ми опинилися на какойто палубі і бігали навколо столу, у тій в руках миготів какойто предмет, яким вона хотіла мене поранити, але тут на палубу піднялися двоє ставних чоловіків з правоохоронних органів в костюмах і заарештували злочинницю.Один з чоловіків (надалі по відчуттях виявився моїм хлопцем з реальності) в чорному піджаку, притиснув до своєї міцно до своїх грудей.Я розплакалася, але від полегшення і підтримки.Сльози прям котилися.Чоловік почав мене жаліти, запитав з трепетом сильно я перелякалася?Говорив щоб не сумувала, все позаду.До чого такий сон =)?Прошу не залишати без відповіді, а то не зможу спати ночами і помру від цікавості =))) = Р.

Я сиділа за столом з ЛазаревимС.Н.-З АВТОРОМ книг &# 171; Діагностика карми&# 187; і ще кількома незнайомими людьми на природі.Ми чомусь пригощалися і я весь сон томилася: як мені запитати у нього про себе.Мене зупиняло те, що не буде нескромним заважати людині під час його відпочинку?Це я уклала з того, що проти звичаю говорив він про речі, зовсім незначних.Так і прокинулася, не наважившись на питання.А дуже хотілося дізнатися дещо..

мені наснилося що я померла але найбільше уві сні я шкодувала що не могла проститься і близькими і я дух і немогу знайти собі застосування весь час думаю що я буду робити сон не був страшним швидше незрозумілим відчуття теж не зрозумілі я весь час думала як я буду спати а духи хіба сплять

Привіт Тетяна мені наснилося: Що, на мене робили замах, хотіли задавити автомобілями (легковими). зеленого кольору. Далі я намагався, від них втекти, але вони мене наздоганяли, і намагалися все одно задавити. У мене якось вийшло, на ходу перестрибнути машину, потім я перестрибнув за паркан. І ліг, на землю, на вулиці була зима. Після чого одна з машин, проїхала теж за паркан, і вже там мене намагалася задавити.Інша машина була далеко. Після чого я заліз, на якусь будівлю (магазину або кіоску). після чого машина намагалася заїхати на дах за великим замету снігу і дістати мене. У підсумку я зістрибує з іншого боку, а та машина залишилася на даху. Друга машина стала наздоганяти мене і намагатися зробити те ж саме.(Задаючи). Я тікаю між будинків. Біжу по кущах (шипшини) які дряпають мені руки, до крові. Після чого, я повертаю на дорогу в іншому напрямку і продовжую бігти. І бачу що якась дівчина заходить в один з під’їздів, сусіднього будинку. І я забігаю в цей же під’їзд. Піднімаюся сходами і зупиняюся. Між першим і другим поверхом. Дивлюся у вікно і бачу як та машина їде з величезною швидкістю, і гальмує трохи далі цього під’їзду. Де знаходився Я. ПІСЛЯ ЧОГО Я ПРОКИНУВСЯ. Тетяна розкажіть, до чого це сниться.
P.S. ВО СНЕ Я відчуває почуття СТРАХУ-СМЕРТІ&# 8230;

Здраствуйте.мій сон про те, що я і моя сестра як би померли..і ось ми ховаємо свої тіла&# 8230; перекладаємо свої труни.але як ніби у нас тепер нові тіла..що це може передвіщати?

Ми з молодим чоловіком розтане десь півроку тому. І майже відразу у нього з’явилася дівчина.Ми з одного села, але живемо в різних містах.
З вівторка, на середу мені сниться сон, де я наполягала на зустрічі, він мені говорив що дівчина не зрозуміє, але все ж погодився.Зустріч чомусь відбулася в метро і коли ми зустрілися, у мене була буря емоцій, я його цілувала..він мені говорив, дівчина побачить, що ти робиш..
Потім він погодився на другу зустріч і коли я побачила його, я знову почала його цілувати, як буд-то він нікуди не йшов, як буд-то він мій.
І після ми почали розмовляти і він зарядив знову, у мене дівчина, раптом не зрозуміє..
І я розгорнулася, пішла..
Він кричав мені у слід.
Я прокинулася в сльозах, не знаю як цей сон розцінювати.
спасибі за допомогу.

Мені приснився бог, я йому задавала питання, а він на них відповідав.хотілося б дізнатися&# 8230;..правдиві ті відповіді які він мені говорив?

мені знайомий улюбленого сказав і не мрій про нього (про улюбленому) а я насмехнулось над ним, взяла коханого за руки, улюблений раптово підняв мене на руки, і я сказала знак &# 187; а може я його майбутня дружина,?&# 187; подивившись вже на улюбленого спрасіла &# 171; да ж? &# 187; а він серйозно так, кивнув головою, на яву у нас були вільні стосунки, місяць як він зник

Вітаю! Мені приснився мій знайомий який помер майже рік тому: як ніби я зайшла до нього за чим то, він відкрив двері привітався начебто, я зайшла до нього додому. Про що то говорили або я що то питав не пам’ятаю!

Вітаю. Мені сниться, що до мене підходить жінка і каже:&# 187; Ви Вікторія?&# 187; Я кажу &# 8212; &# 171; Так&# 187;. Мені зараз подзвонили і оповідями що ваше запитання по квартирі решаеться. / А я дуже хочу отримати квартиру! І все.

Здравствуте. Тетяна, мені вже двічі не дуже давно снилися сни 1-ий сон дві жінки на фото на кладовищі природно мертві дивилися на мене а другий раз на днях дві жінки одна в халаті стояла і дивилася на а в торую не пам’ятаю теж дивилася на мене але ці два сну вони на мене дивилися мовчки, підкажіть до чого це,

сьогодні 24.08 приснилося що я розмовляю з дівчинкою і уві сні це сестра колишнього хлопця . Насправді у нього немає сестри. Я задаю дівчинці питання про нас. Розкажи, хто винен: він сам вирішив або його мама. Дівчинка посміхається і каже що не скаже все, але все ж сказала фразу, що &# 171; Він мало тобою дорожив&# 187;. Потім я бачу як вона йде . Я проводжаю її. Дівчинка позитивна, хороша.
спасибі заздалегідь

голос уві сні питав як давно я дзвонила і казала з детми Я відповіла давно . мені сказали що мій колишній чоловік більше не в цьому світі і діти потребують в мені

мені снилося що цілуюся з одним з індикатором мені раніше подобався .Іво сні мені було не приємно .мені не подобалося .а потім я бачу себе і сама собі кажу .а за мною стаіт цей друг і інший хлопець з Каторі я тольконачала спілкуватися і цілувалася і питаю себе:&# 187; ТОБІ ПОТРІБЕН хлопчик або чоловік ?

Підходжу до лазні, бачу, що вона охолола, холодна. Питаю у батька (померлого давно): чим протопити лазню? Він вказав на що лежала поруч рибу і сказав топити баню нею. Я взяла цю рибу і почала топити баню. До чого це? Заздалегідь дякую.

побачила чорні хмари над головою

побачила чорні хмари над головою, таких нікога не бачила. бігу забирати своїх дітей додому. знаю буде великий злива і треба купити сигарет щоб мені вистачило для пережданія. поки я бігала хмари розійшлися поспішаю додому зла що жінка продавець мене затримала через своїх домашніх сварок і моїх сигарет у неї не було. йду-бачу кошеня, а з лапки у нього кров тече. дивлюся на свої нігті, а з вказівного пальця лівої руки тече кров з під нігтя-я в подиві. а на правій руці на вказівному пальці ніготь шарується до м’яса на очах і мені хочеться плакати за праву руку. я думаю- що це таке і чому так. і прокинулася з неприємним відчуттям смутку

сниться телефон, на телефон приходять смс питання від мого колишнього. Ставив питання з приводу мого сина, ніби як по ньому скучив. написав що хоче поговорити про наші стосунки, ніби як натяком на відновлення відносин

Приснився питання уві сні &# 8212; тобі потрібна молода людина і я дуже злякалася, у мене є молодий чоловік і я відповіла немає.

Підходжу до дзеркала уві сні і починаю тиснути чорні точки (вугри) збоку від куточків рота.вони видавлюються невеликими стрижнями і на ви тиск місці проступає трішки крові.до чого це сниться?

Мені наснилося, що машина без водія поламала паркан заповіт нам рідного дому, стовпи залишилися, я хотіла зупинити машину але не змогла, вона сама ще так котилася а потім заїхала в канаву і зупинилася.Я дуже сильно плакала

я потрапила в якусь квартиру і втратила свідомість мене поднела бабуся відкрила мені двері кинула цукерку і сказала йди я підняла цукерку але не їла її що це може означати?

Одну ніч приснився голим улюблений молодий чоловік, а на другу ніч приснився роздягатися і просив дивитися як він це робить

Мені приснився чоловік. Я його кохаю. Але уві сні я намагаюся поставити запитання з приводу відносин, а він як зникає, причому ситуації різні. Наприклад ви їдемо на човні, я задаю питання, і зникає. Уві сні мій батько казав мн зі злістю, навіщо за ним ганяєшся, відпусти. Хочеться дізнатися тлумачення, адже реально ситуація та ж.

Мені приснився сон, ніби я перебуваю в інтелектуальній грі (нібито &# 8212; &# 171; Я найрозумніший&# 187;) і нам поставили запитання. І я на нього відповів правильно, що б це могло означати?

Приснився сон такого роду. Стояв з хлопцями біля парковки, розмовляв і раптом повз проходить жінка і каже що б ми відійшли від парковки під’їжджає якийсь господар, цей господар почав паркуватися і машина завалюється і падає задом через перила в низ. Ми дивимося на нього він лежить, хотіли підбігти до нього в низ по сходах, а жінка каже нам &# 8212; &# 171; розбігайтеся він сумашедший&# 187;. Я починаю відходити назад, але вже на мене біжить вгору по сходах жінка, хапає мене і каже- &# 171; що ти наробив?&# 187; І намагається скинути мене з цього обриву в низ, я охерел і прокинувся. За шкірі Марушки.

Наснилося що сіли за стіл і стали пити алкогольний напій. Коли я намагався випити, то один з людей за столом встав і випадково мене зачепив. В результаті чого частина напою я розлив на себе, а частину все таки випив.

Мені наснилося як я на руках (армрестлінг) боровся з противником або ворогом, і дуже легко побілив кілька разів, я навіть фору йому давав))) Не можу знайти значення сну.

я там уві сні прокинулася я не зрозуміла який там рік був.
мені там уві сні один друг допомагав, сон здавався мені реальним, і я боялася що це відбувається зі мною на яву, уві сні була какае-то толь страшна бабця, толь відьма.мене перетягнули в каку то кімнату і вона переселила в мене вроди як духу толі (демона), уві сні та бабка наповнювала мій рот кров’ю, а какаето сила тримала мені рот не давала закрити його . там був не один мій друг, а їх було багато&# 8230;.
ми бродили по сну в пошуках виходу. у мене було величезне бажання прокинутися, але не виходило&# 8230;.
а ось як я вийшла зі сну я не пам’ятаю
ще був момент то що мене щіпнулі уві сні, а я це відчула в реальності, і мені було це дуже страшно
допоможіть мені дайте розумне пояснення, і від чого це може таке снитися.
зазделегідь дякую.

Я вранці як завжди йшла в школу. Тут мене наздоганяє мій однокласник і каже: &# 171; Я тебе проведу&# 187;. Я погодилася. Через деякий час він бере мене за руку.
Що значить такий сон?

Сниться мені, що я кудись збираюся і я повинна одягнути сукню, але замість припасеного рожевого шовкового у мене на ліжку припасено чорне в білий горох з рюшами, а рожеве висить на якийсь перегородці. Я подивилася на лежить в горох плаття і вирішила його одягнути, т.до. воно мені здалося більш практичне, але одягнути я його не встигла, т. до. прокинулася.

здрастуйте приснився сон як ворожка мене проклинає поклавши мені руку на серце. дуже важко на душі після цього сну, допоможіть будь ласка

Привіт моїй бабусі наснилася померла сусідка. Причому вона прийшла в гості і подарувала чорну фату, сказавши що це мені на весілля подарунок. Дуже цікаво дізнатися до чого таке наснилося.

Була як би величезна вечірка ми там були з моєю дівчиною все пили танцівалі взагалі відривалися б величезна пространсва безліч місця це була не одна кімната вона кудись відійшла помоему в туалет я її не дочекався почав хвилюватися і пішов її шукати зайшов в туалет перевірив всі кобінкі одна була закрита мені це здалося дивним і не хто не відповідав я подивився з верху там було порожньо глянув напол а там все було посипано всякими речами прикрасами гаманцями взагалі втраченими речами вийшов звідти пішов туди де все це починалося на тому місці побачив 2 накритими одеялос зірвав його там спало 2 якихось бухіх пацана Вибачте накинув покривало і пішов далі шукати пройшовся по всяких місцях по Драбина як в будівлях з концертними залами і потім як то забрів в такий старий коредор якщо ми раніше були в такому блотном районі то тепер потрапили в бідні я йшов по коредор і вийшов в місце в сірих тонах там це було відкрите місце на деревах була зроблена різання по дереву і були вирізані красиві малюнки такого більше пов’язаного з вірою сенсу там зустрів старого друга і якихось мужиків закурили в одного випала запальничка я підняв її підкурив почав розглядати її вона була не звичайною форми раніше я таких не бачив подивився сказав що класна віддав назад почали розмовляти з мужиком який займався різкою по дереву я запитав як він це робить він почав показувати і раасказивать начебто що його цього начил батько потім події пренесени на вулицю в Даболім знайоме мені місце провів там майже все життя ітам зустрічаю ще 1 старго одного ми розмовляємо потім вирішили пройтися у нього була нова машина але ми пішли пішки по алеї яку я добре знав а машина сама поїхала за нами стрет у нашій улиці 1 друга про ктор я згадував рание і пішли далі тут че то власник машини відкриває богажник і починає на нас кричати хто не вилючіл грубку я йому відповідаю Андрюх та я навіть не знав що вона там у тебе є цей же твоя машина і тут чую привіт мул спочатку я повернув голову в ліво вуідел а потім почув не пам’ятаю вовобщем почув тихо привіт повернув голову на ліво і буквально біля мене дуже близько стояла моя дівчина біля дерева з якимось засмученим або винуватим обличчям і трохи червоними очима я схопив її заруку сказав пацанам що б почекали і НАСА відходити з нею назад запитав у неї де вона була на що вона відповіла а де був ти. Прошу помогіде НЕ давно з нею серйозно посварилися все було на тлі моєї бесмисленно ревнощів тільки все начебто налагодилося прошу помогіде не знаю до чого цей сон прокинувся в стані страху всього трясе намагався як то стримати сон що б почути її відповідь але всеровно прокинувся від цього сильного почуття страху

Вітаю!мене звуть Ольга..будь ласка, дайте пояснення моєму сну&# 8230; мені приснився сік ніби я вагітна на великому терміні але в животі у мене не дитина а кошенята..і так відчуваю бо коли вони штовхаються в животі..я відчуваю їх лапки&# 8230; але відчувала під час сну себе добре&# 8230; як ніби мене це дивувало..що не дитина а кошенята&# 8230;

А на слід.день мені приснився сон.соски ..пелюшки..діти&# 8230;
Не розумію..до чого це??
Заранее спасибо вам!

вітання. мені сняться страшні сни. уже півроку. я вже боюся. 3 рази мені приснився. могила. перший сон я йду вздовж кладовищі а там зарості, йду мені страшно і в кінці бачу аул. йду мені страшно і неприємно але я вибралася . другий сон маленький пагорб.а там могили і вниз тече вода а я зі своєю дитиною йду дивлюся на могили а там всі мої знайомі. мені страшно йду з дитиною до світла. і там теж вибралася. третій сон. хто то мене шукає. я ховаюся а тому могила. я зняла фотографію з могили і поставила своє фото . той хто мене шукав знайшов могилу подивився і побачивши мене на фото пішов. а я назад пріклеела ту фото і забрала своє. я вже боюся. допоможіть що це означало б. помогіітееее!

У мене є один сон которийповторяется! Перший раз прісної років 5 назад, я лягаю спати, тільки закрив очі і тут у мене в очах сильне напруження мене наченается трести і разворачівоть на спину (тіло мене не слушеетя, все на стільки ряльно, приміщення в якому я нахажусь, почуття коли тіло треться про Просталь і Одія) і наченается я злітати междлено над ліжком і летіти в сторану вікна і тут я прокидаюся в дикому жаху! Цей сон повтаряется НЕ завісемості від тово де я сплю і приміщення проектує ті в яких я сплю. Цей сон повтаряется ось протягом п’яти років. Найцікавіше коли я ліг спати а вакруге бвилі люди я бачив і слишел продолжненія їх розмови який був на вербу. Але бувають таки еже схожі сни (снядся частіше) цього типу майже в точності як вони але в схожих снах всетаки осозноешь що це не реально. Мене дуже лякають ці сни допоможіть може поясніть мені суть сну і він перестане мені докучати.

Мені наснилося що ми сидимо з коханим в своїй кімнаті, з донечкою нашої.Тут йому дзвонить дівчина, я питаю хто, він скидає&# 8230; і розповідає що вона з нами працює трохи вище офісом, і ім’я її говорить (його я не запам’ятала).потім я лама телефон на дві частини від злості, нотелефон знову задзвонив, і я беру трубку, на питання що тобі треба, і навіщо ти дзвониш, адже у нас дитина!навіщо руйнуєш життя?вона мені сказала що цей хлопчик (ну типо наш син, хоча у нас донечка) був і не раз отриманий, і йому він не потрібен він мені сказав що взагалі не хотів його!(Додам, що мій чоловік уві сні сказав правильну адресу своєї роботи, там є такі офіси!і ми з ним ще не в шлюбі, у нас є донечка, але він її ще не удочерив, хоча вона його рідна!) Допоможіть!мені часто знятися такі сни. ((((Я вже винищила все нерви собі (((.

Вітаю! Пам’ятаю лише малюнок мого знайомого і якийсь голос говорив &# 171; дізнайся що це значить!&# 187;

Наснилося, що дитина впала в шахту ліфта і я стрибнув щоб врятувати його, в результаті начебто не вижили і так раз разом. До чого це?

Сьогодні уві сні я ходив в старому-бідному двоповерховому будинку з скрипучими підлогами&# 8230; В сусідній кімнаті жила дівчина (з якої я перестав спілкуватися) і її батько&# 8230; Пам’ятаю я дивився в проліт через дві кімнати (в своїй квартирі), мене охопив страх і темрява почала згущуватися в самому кінці коридору&# 8230; Оглянувся назад &# 8212; мати і сестра на ліжку перед телевізором, навколо все старе і потрёпаное&# 8230; Кішка моя пригнала до мене на руки і тут ЗВУК -що то страшне вже тут. Я схопив кішку, щоб вона не бігла в це страшне місце. Сам з переляку. обернувся назад &# 8212; НІКОГО (родичі і кішка пропали). Варто диван і виникла людина. Він схопив мене за руку&# 8230; Його очі білі&# 8230; Навколо залишилася тільки тьма і мене туди засмоктує, але він тримає мене, посміхається і каже: &# 171; Якщо хочеш, я можу закінчити все зараз&# 187; Мене охопив страх перед смертю, що відпустить мене в темряву. Я сказав: &# 171; Немає&# 187; і тут же прокинувся

Сниться чоловік з Жінкою (можливо чоловік і дружина) Жінці я разбівааю обличчя, від чоловіка я тікаю він мене наздоганяє, і своїм кільцем проколює мій палець, до чого це?

Що якщо сниться хлопець, якого ненавидиш, а він ще й на білому коні заходить в магазин?

Колишня дружина великий будинок племяник дає мені взуття я надягаю з колишньої готуємося кудись тут виявилося її сестра з детми вони зайшли в Кокойти двері я теж за ними там виявився лазня я присів помітив у себе на правій нозі обмотаной мотузкою мусульманська чітка біля свого коліна вона обмативалас ь я начебто намотував і не виходило.

Що означає якщо дівчина брата, стоїть біля води з немовлям і упускає його. Батько хоче врятувати але вже хвилі знесли його

Що означає якщо дівчина брата, стоїть біля води з немовлям і упускає його . Батько хоче врятувати дитину але хвилі знесли дитини

Приснився сон дивний днем.Не можу зрозуміти до чого.Мами немає в живих вже 5 років.За весь час мені жодного разу не приснилася.Є будинки собака французький бульдог, сука.Тиждень тому ми її пов’язали з псом.Вообщем сон такий сниться мама ніби жива і собака наша народила сама в порожній квартирі.І ми з нею йдемо дивитися цуценят новонароджених.Але вони все темного забарвлення сірі палеві.До чого такий сон?Сон приснився днем.

Доброго дня ..
Приснився такий сон &# 8212;
Їду я з подругою в ліфті &# 8212; спускаємося вниз до 1 поверху, стан подруги в п’яному стані, я в повному адекватний і не п’яний ., як тільки доїхали і ліфт відкрився &# 8212; я виходжу з ліфта, обертаюся &# 8212; а вона вже гола стоїть в ліфті (повністю оголена &# 8212; одяг як буд то зникла) Я порахував це не суразним (бо роздягнутися можна було і вдома) і натиснув кнопку виклику, що б вона їхала додому .. в скоре я виходжу з дому та йду в подиві, погода зимова.. Різко змінюється фаза сну &# 8212; вона вже внизу з якимось невидимим людиною, я повернувся (знайшов з нізвідки курточку з капюшоном і одягнув на неї &# 8212; що б прикрити оголене тіло і вона не замерзла .Вона сиділа на корточках як після сильного похмілля (Було погано) Відбувалося все в парадній і ліфті) !
(Подруга моєї колишньої дівчини, дружимо &# 8212; як друзі) не бачив вже більше підлозі року !
&# 8212;&# 8212;&# 8212;&# 8212;&# 8212;&# 8212;
Спасибі за приділений час)) прошу вас розтлумачити сон)

Я тягну тягну волосся з горла трохи менше потім багато еше багато вийшло і стало трохи легко що це озночает.

Моїй колег по роботі наснилася я. Прийшла і посміхаюся кажу дивись що мені моя невістка подарувала і на мені були красиві золоті сережки з брилиантом і на всіх пальцях золоті кільця красиві без каменів. Обіцяє чи щось для мене цей сон?

Наснилося, що до мене прийшов чорт і сказав не боятися мене і запропонував дружити. Я його став чухати, як кота. Він розповідав мені різні історріі і водив на шахту, на моє колишнє місце роботи. Підкажіть, що це означає? Заздалегідь вдячний.

Можна питання? Вітаю. Допоможіть растольковать сон.Моє ім’я Світлана .мені 38.прісніласть моч квартира в якій я не живу.знаю що в одній з кімнат перебувати хлопець з яким не давно розлучилася.він лежить в

ліжка.я заходжу в кімнату і кажу йому прощай і йду одіваться в коридор до дверей.Поруч стоїть ворожка з якою я знайома і дарує мені пачку порожніх сірих аркушів паперу, але 1 помічаю з буквами, але не розумію про що.Начебто взулась … одягла куртку … але помічаю що шнурки розшнурував, мови на &# 171; вулиці&# 187; … І я кажу ворожки&# 187; він мене не відпускає&# 187; вона ствердно каже щоб я запитала &# 171; що він хоче?&# 187; … я боялася … але зібралася з силами і крикнула це … після чого я почала злітати не високомудроватя … і чула страшний рев не тварини … немає … але від цього реву мені стало дуже добре і легко … і я прокинулася.

Доброго дня!
Допоможіть будь ласка розпізнати сон який приснився 07.03.17.
Ми з чоловіком прийшли в храм, я принесла чорну красиву свічку в свічнику зі скла, Батюшка у мене запитав звідки вона в мене. Я відповіла, що через незнання взяла Її в храмі, але потім подумала і приношу Її назад, так як розумію що це погано. Далі мене Батюшка веде, щоб вигнати з мене диявола. , а чоловік іде з іншим батюшкою. Мені Батюшка і матушка читає молитви (при цьому чомусь п’ють пиво) і потім ставлять на коліна перед відкритим вікном, на вулиці день і вдалині видніється море (спокійне гарне блакитне) куди я намеренна поїхати з чоловіком після всього. Спочатку я подігривала, що в мені як би хто то є, але потім як я встала, все почало падати (іконостас), які предмети почали летіти в мене, я дуже напуганность і намагаюся знайти притулок у батюшки, а він досить спокійний але особливо нічим допомогти не може. Я вибираю на вулицю, а там вже ніч, починаю голосно кричати і мені через це стає соромно що подумають люди, але нічого з собою зробити не можу так як одержима бісами.

Допоможіть будь ласка розпізнати що це таке. Прокинулася в холодному поту (((

Вітаю! Сняться сни, не з мого життя. У снах я можу бути чоловіком або жінкою, не в цьому справа. І сни не з моєї історії, життя. Наче я спостерігаю і строю історії сну сама, за своїм бажанням. В основному буває так, як я хочу, весело) Бачу незнайомі особи, які дивляться в очі і я відчуваю що ми знайомі давно і їм добре зі мною. І до того ж я уві сні знаю, що можу продовжити їх настрій або змінити на шкоду будь то свого героя з сну. У сенсі я знаю, коли їм добре буде і заздалегідь відчуваю що дещо буде ображений і тут же відчуваю образу і перетворююся в скривдженого. І далі все почуття ображеного і тд і тп як на долоні.
Я сама не пишу, працюю зазвичай.

на горіщі лежить солома чи сіно .,місцямі відбувається загоряння гарне яскраве полум’я, дабі все незгоріло відсовую інше в сторону Дабі все незагорілось- Ніби перестрахових собі. І отримайте удовольствие и что горить и что є ті что убезпечивши что незгоріло.

Вітаю! Мені наснилося, що я займаюся сексом з дівчиною. А сама я теж дівчина. Сон був дуже натуральним, таке відчуття на яву все відбувалося. Дія було у мене вдома; кілька було дівчат, тобто я зі своєю парою, і хтось був теж зі своєю парою, але хто не знаю. Ми були тільки в нижній білизні.
Всі ці незвичайні дії почали мені снитися з того, що ми цілувалися, посміхалися один одному, потім як пам’ятаю лягли&# 8230; і почали займатися сексом, вона цілувала мене в шию&# 8230; настільки все це відчувалася як дійсно в живу.

Мені снилося, що хлопець, який мені дуже подобається, задав питання дивлячись в очі з надією: ти будеш про мене турбуватися?

Мені задавали питання про модельний агенстві, я їм відповідала, там все було добре, а задавав питання мені знаменитість

Снилося, чтоя повертаюся в якусь чужу школу. Але при цьому в передчутті зустрічі з однокласниками. Всі сиділи поотдаль, а один однокласник сидів попереду. Я сіла поряд з ним. Потім ми робили якусь роботу. Ніби як малювали листівки або що то в вигляді того. У цей момент з’явилося два одногрупника з університету. Один з них малював метелика рожевого кольору помоему. Потім однокласник, до якого я підсіла, задав питання &# 171; навіщо ти тут?&# 187;

Вітаю! близько місяця тому мені уві сні незнайомець порадив купити фотоапарат. вчора, знову ж незнайомець (не можу сказати один і той же це людина чи ні) нав’язливо питав коли вже я куплю фотоапарат. ці сни якось запам’яталися, з огляду на те що до фотографії я жодного відношення не маю. А ось доньці справді фотоапарат подарувала на день народження і запропонувала це сама, не знаю чи є тут зв’язок, але це було два тижні тому

здрастуйте, мені наснилися в будинку під ліжком три птиці сорока або ворона. сова белодимчатая. глухар молодий зовсім . Я їх взяла в руки. спочатку соркоу-випустити її на вулицю. потім сову &# 8212; теж випустила. а глухаря взяла в руки про віднесла до куркам в загін. Що це може означати?

Доброго дня! Моїй бабусі приснився сон: я тримала в руках таз з невеликою кількістю води, в якому плескаються дві разие риби-судак і карась. І бризки летіли мені в обличчя. Бабуся уві сні хотіла сказати мені, щоб я кинула цей таз, але не могла з-за сміху. До чого міг сниться цей сон? Заздалегідь дякую!

мені наснилося, як нас обогралі. Ми прийшли з мамою в квартиру і там не було важливих речей. Я побігла до себе в кімнату подивитися не вкрали телефон. Його у крали взагалі. Я побачила поруч на підлокітнику дивана ноутбук. Він був не мій. Я побігла до мами з ним. Мама плакала, я їй показала ноутбук і сказала, що відбитки залишилися. Мама сказала, що я молодець і сон закінчився

Виділа уві сні бивщую невістку з хусткою на голові і мама моя якісь мило туалетний передає чтоли для онука наче чуже місцевість гора Соол

Привіт, мені приснилося що я зламала свій ноутбук на частини, при цьому не пам’ятаю як це сталося. Паралельно з тим як я намагалася знайти в Інетрнет сайт, де починають його, до мене заходив в кімнату молодший брат а я кричала і виганяла його, щоб він не бачив зламаний комп’ютер

Наснилася померла мама.Наче якийсь будинок, типу склепу і я туди довго не ходила і вона просила про допомогу, оли я прийшла.Я звільнила її та й ми розмовляли, вона відповідала на мої запитання.Я їй задавала про Бога, про той світ.

Мій друг з нашої компанії сидів навпроти мене, дивлячись мені в очі, запитав: «хто у тебе був до мене?». Дивився він на мене з спантеличеним поглядом, чекав відповідь від мене. Я хотіла відповісти, але сон перервався.

Привіт, моєму чоловікові приснилося сьогодні сон, моя покійна бабуся кликала його в місто де вона жила, і вони приїхали а будинок закритий і вони пішли за будинок на галявину почекати коли брат принесе ключі, але в будинок так і не зайшли, в житті він не бачив мою бабусю, але уві сні розумів що це вона. Допоможіть будь ласка розтлумачити цей сон

Двоюрідну сестру поховали в понеділок. У цю ж ніч, під ранок, мені сниться сон, що ми з нею зустрічаємося в дверях і вона мені каже: &# 171; Чекаю тебе наступної весни. Я дізнаюся тут все гарненько&# 187;. Я в жаху прокинулася. Будинки негаразди з дня її відходу. Що цей сон може означати для мене?

Сон був таким: – я прокидаюся вранці, підходжу до дзеркала, і спочатку нічого не помічаю, підняла футболку і вже коли хотіла її відпустити, побачила що я схудла, і у мене з’явився прес, я напружила його, і побачила кубики, я була дуже порада, допоможіть будь ласка дізнатися до чого ж це снилося

У друга були вдома він дуже сильно схуд ми йому допомагали і я Дуже сильно засмутився
Перший раз мені такий сон приснився
Просітал в інтернеті щодо сну і показано що проблеми з фінансами і тд.
Нам насправді у мене теж є борги і проблеми з грошима і тд.

Приснився сон, що я сильно схудла, але в нозі у мене стирчала вивихнути кістка, дуже сильно стирчала

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ