Сонник піскові Годинники 😴 наснилися, до чого сняться піскові Годинники уві сні бачити

Сонник трактує пісочний годинник – як знак того, що вам доведеться жити загальними проблемами і робити багато всього, щоб їх вирішити, можливо, участь в якихось масових заходах, демонстраціях або гуляннях.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися піскові Годинники, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться піскові Годинники уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

темна кімната, я стою в середині, попереду стоїть піраміда з заліза, іржава. в середині цієї піраміди вбудовані пісочний годинник, а в самому верху 1 очей налитий кров’ю який стежив за мною.

Уві сні я прогулювалася по набережній, на горизонті безкрає море, я стою обличчям до води і мене цікавить пейзаж праворуч на повороті, там видно побудоване одноповерхова споруда з дерева і ще що то на зразок незавершеною будівництва.Самим захоплюючим виявляється надто велика пісочний годинник з основою (ніжкою) в чорному кольорі. Дуже довго вирішувалася підійти до них і в результаті підійшла до них на відстані близько 60метров. хотіла підійти ще ближче але мене хтось покликав, і я побігла назад. На цьому сон закінчився.

мені наснилося, ніби я лежала з одним на ліжку і ми дивилися в стелю. Мій друг, який був уві сні, приїжджає в нашу країну рідко, тому ми спілкувалися на різні теми і максимально насолоджувалися спілкуванням (без інтиму). Він привіз багато сувенірів, в тому числі і ці пісочний годинник. Було дуже багато дрібничок, але мою увагу уві сні загострилося саме на годиннику&# 8230; Вони були дуже красиві, але я не пам’ятаю йшли вони чи ні.

мені наснилися пісочний годинник, спочатку вони були приліплені до картини, а потім вони опинилися у мене в сумці, і вони були порожні без піску.

Мені 25 років. Я якимось чином потрапив в хащі з сухих кущів і гілок. Як раптом якась бабуся підпалила гілки і все згоріли. Я вибіг і не обпікся. Все хащі згоріли без сліду і попелу. І всюди стала зелена трава. Але якесь колода не згоріло і воно подався з гори в низ. Коли я до нього підійшов я побачив на ньому щось як барабан з скляною кришкою а в нутрі пісок. Тоді до мене підійшла та бабуся, я дізнався в ній знайому бабусю яка жила біля мене. Вона померла близько року тому. Вона сказала що це пісочний годинник і вона тим піском вмивається. Все це відбувалося в досить позитивній обстановці.

Привіт, наснилися пісочний годинник, я їх перевернула і пісок виявився зверху
Частину сну я не пам’ятаю.

Мені дали (хто, не побачила, але відчувала енергію добру потужну від людини) в руки великі важкі пісочний годинник в дерев’яному каркасі. У верхній ємності годин піску вже залишалося 1/4 від усієї кількості. Я хотіла привернути годинник, але не виходило. Поставила їх на порожній дерев’яний стіл і стала чекати, коли пісок весь пересипется.

Я бачу кілька людей і поруч з кожним пісочний годинник.У однієї жінки, що стоїть недалеко від мене, в годиннику закінчився сипатися пісок і я зрозуміла що її потрібно рятувати.Я схопила її за руку і побігла по білому полю (сніг).Там ми наздогнали ще одну жінку, яка дуже здивувалася що ми її наздогнали і була цим незадоволена.Ми пішли за нею.Підійшли до високої кам’яними сходами і стали, дуже важко, підніматися.Коли піднялися, ми порозбігались будівлю і з’їхали з гвинтовою гірки вниз, але не далеко.А потім знову піднялися знову на якийсь майданчик і ці жінки зникли, а я залишилася одна.І прокинулася.

мені наснилося, що я розбив пісочний годинник на своєму робочому місці і весь пісок розсипався по всьому столу

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ