Сонник писати сечею 😴 наснилася, до чого сниться писати сечею уві сні бачити

Мочитися уві сні може означати, що ви відчуваєте напад ностальгії по комусь або за чимось. Можливо ви сильно сумуєте за людині, якого більше немає у вашому житті. Іноді цей сон може означати, що в реальному житті у вас період апатії, меланхолії.

Слід врахувати які відчуття у вас виникають, коли ви писали уві сні. Якщо ви відчуваєте велике полегшення і навіть деяку радість, значить, скоро здійсняться якісь ваші бажання або здійсняться деякі незначні очікування.

Якщо ж ви відчуваєте незручне почуття від цього процесу, вас чекають труднощі в реалізації планів.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився писати сечею, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться писати сечею уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Дочка едает мене поліції мене Орестові на вулиці .потім в’язниця .знову вулиця начебто похмуро ілт дощ стою писаю

Мочився в умивальник, з сечею виходили згустки черв’яків, без болю, черви тонкі довгі.Все відбувається в незнайомому для мене місці.

Я дуже догло мочилася в туалеті, відчувала себе облехчёной але думала що це не закінчиться ніколи.
Що це може означати?
Це відбувалося в звичайному туалеті.
А до Етова мені приснилося що я пила дуже багато чистої води з пляшки, негазована

Я сіла писати в коридорі, в якому то будинку і боялася що мене побачать, після я побачила калюжу сечі і почала розмазувати ногами в сторони. Потім пішла і бачу що виявляється був поруч туалет, я зайшла в нього . Подумала почім у я туалеті не писала, хай би на підлогу але в туалеті. Там не було унітазу і було темно і брудно.

Мені наснилося, що я вийшла на подвір’я зайшла за будинок і почала писати.І тут з усього гаража виходить сусід і бачить мене.
І посміявшись наді мною він розповідає дружині і синові і вони теж з мене сміються.і потім мені сниться, що вони сміялися наді мною цілий день

Зайшла в вокзалі за кут і сіла писати, вишда начальниця станції і ропросіла помити підлогу, тому що брудний. Потім я пішла в якийсь приміщення типу фіз.процедурної і сіла писати на килимок перед дверима душової. Писала багато і таке полегшення отримала.

Бачу що пописав в відро, бачу сеча червона, і думаю нирки застудив що сеча з кров’ю. Все що бачила уві сні.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ