Сонник Пірнати 😴 приснилося, до чого сниться Пірнати уві сні бачити

Якщо вам приснилося, як ви поринаєте – це свідчення конфлікту з вашою підсвідомістю. Вам потрібно звернути увагу на самопізнання, розібратися в собі, у внутрішніх страхах і переживаннях.

Можливо, слід піти на ризик, або зробити вчинок, якого від вас не чекають, або зайнятися чимось новим, несподіваним і оригінальним.

Куди ви пірнали в вашому сні?

Звідки ви пірнали в вашому сні?

Сниться пірнання з мосту ▼

Пірнути з моста уві сні – це говорить про необхідність дозволу незабаром нелегкого завдання. Направте всі зусилля на її завершення, і вам не доведеться шкодувати: мета буде досягнута, а спогади про виконану роботу залишаться приємні.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Пірнати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пірнати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Починається сон так: нібито всю землю починає затоплювати океан, я і ще кілька людей (я їх не знаю) знаходимося біля якоїсь гори, вода наближається, але ми не відчуваємо опастности. я захотіла спуститися кудись вниз, до кордону води, зі мною пішли маленькі діти, я йду акуратно по камінцях, щоб не зачепити воду, діти біжать по воді. раптом якась змія виповзає з води, я злякалася, але не оступилася (змія була схожа на великого пуголовка) я наступила на неї і розчавила, ми довго розглядали це істота і пішли далі. потім якимось незрозумілим чином я опинилася у величезній будівлі, гда посередині розташований басейн. він був дуже глибокий, я і ще якийсь хлопець полізли купатися, я трималася за нього бо знаю, що плавати не вмію, я не боялася, коли трималася за нього. раптово ми піднялися на велику висоту (метрів 10) і летіли вниз назад в басейн, поки летіли цей хлопець перевернув мене вниз головою і сказав звести руки, я так і зробила і пірнула в воду, він весь цей час був поруч. ми вийшли з води і всі захоплювалися як ми разом красиво це зробили, всім дуже сподобалося. в душі було ніби каталася на американських гірках, на кшталт страшно, але в той же час емоції щастя! ось&# 8230; всю ніч снилася вода&# 8230, не з знаю що це означає&# 8230; в житті я студентка, у мене є хлопець, але він далеко, він льотчик, вчиться в іншому місті, я його дуже люблю, мені його чекати ще два роки, може це пов’язано якось з ним?

Олена, пірнати уві сні може означати виконання бажань, пов’язаних з коханою людиною. Піднятися на висоту, можливо, досягти великих успіхів.

Вітаю. Мені наснилося, що мені доводиться пірнати з аквалангом і в костюмі, щоб проплисти через брудний і мутний канал. Мені страшно. але я пірнаю. А моя подруга пірнає не боячись. До чого може снитися такий сон?

Юлія, можливо сон про пірнанні говорить про те, що наяву вас може здолати якийсь внутрішній страх перед якимось важливим подією.

Вітаю.мені ж наснилося як я стоячи біля кромки каламутної води спостерігаю як мій хлопець пірнає. причому довго не спливаючи.я його прошу так не робити і вийти з води.але він не слухається і продовжує змушувати мене турбуватися.
наяву з цією людиною ми давно вже не пара.до чого такий сон?

Аделя, можливо такий сон про пірнанні вашого колишнього хлопця, говорить про те, що на підсвідомому рівні ви відчуваєте якісь побоювання за його життя.

Я не пам’ятаю початок самого сну, але я з ще якоюсь людиною пірнаю в воду&# 8230; Причому з висоти чомусь. Пірнули і вод ми вже на дні. Там якась печера, горять факели. Ця людина тримає мене за руку&# 8230; Ми були в спорядженні, але чомусь пірнали з затримкою дихання. Я переживаю, що дихання скоро закінчиться, тому що глибина велика&# 8230; Але нічого не відбувається&# 8230; Все нормально&# 8230; Потім спливаємо і я прошу щоб хто-небудь надув мені жилет&# 8230;)

до речі в реальному житті я погужан з аквалангом) може це щось значить)

Влада, то, що ви пірнали в воду, ймовірно, говорить про те, що вас незабаром захлиснуть почуття і переживання.

Не зрозуміло мені водойму.скоріше дамба.я і ще чол 8 половина знайомих половина немає мені людей пірнаємо солдатиком в воду в яму 50 на 50 см.глибина 3х поверхового будинку.а потім повільно через ці поверхи якого то реально затопленого будинку піднімаюся.і так постійно.вода прозора т.до. саме спливання займало дуже багато часу і було досить цікавим.перший раз звертаюся з проханням оч. цікаво просто.заздалегідь вдячний&# 8230;

саша, то, що ви в компанії людей глибоко пірнали, швидше за все, обіцяє вам участь в ризикованій справі.

Я з кимось йду по літаку і раптом з хвоста літака бризгнула вода і швидко стала заповнювати.Я розумію, що не добіжу вперед до виходу, пірнула в аварійний вихід під крилом. Виплила, потім ще допомогла співрозмовнику, витягнувши назовні. Вода була прозора.
Заздалегідь дякую.

Ната, то, що в вашому сні була така ситуація, що вам в літаку довелося пірнати, ймовірно, говорить про те, що ви можете не здійснити деякі свої плани.

пляж. Я дивлюся на людей, що купаються, і теж хочу плавати. Я розбігаються і пірнаю в воду, пірнаю глибоко, пливу до самого дна, і тут я не пам’ятаю як я почала розкопувати мул, може щось побачила, взагалі я починаю рити морське дно, і знаходжу в ньому алмаз, дуже великий, навіть гігантський , я з подивом розглядаю його, потім починаю далі рити намагаючись знайти ще що-небудь, але знаходжу всякі дрібнички, вже не пам’ятаю що, якусь бутафорію, і випливаю на берег з алмазом. кінець. о_0

Феля, то, що в вашому сні ви пірнули і знайшли алмаз, ймовірно, говорить про те, що вам потрібно ризикнути щоб розбагатіти.

Я пірнаю і хочу довше протриматися під водою. Потім, коли виринають, дуже довго піднімаюся догори, що навіть переживаю. Але вода при цьому чиста, прозора і навіть світиться

сниться сон, що я в ванні, вода прозора, з піною, але піна красива, як мереживо, біла-біла, хоча її трохи; зі мною ще пара-чоловік і жінка; ми пірнаємо змагаючись, хто більше протримається під водою на затримці дихання; наготи не пам’ятаю; пам’ятаю, що мені повітря не вистачило і я перша виринула.

схожий сон..пірнаю, виринаючи високо злітаю і назад (як дельфін). проте негативних емоцій при цьому не відчуваю

Я бачила воду і знала що це океан, поруч сос мною стояли люди хтось з них було мало приємний мені, одна дівчина пірнула і і виринула черз неокторие час сказала чото дістала до дна-відштовхнулася. Я стрибнула в воду чомусь саме притиснувши коліна до грудей, ніколи так не стрибаю у воду. Потім почала встпливатьнаверх зрозуміла що повітря може закінчиться але відкривала рот і заглативала повітря в легені. Я не могла спливти, намагалася відштовхувалася як зазвичай коли піднімаються вгору, але було якесь відчуття що під ногами так і залишається дно і я відштовхуюсь а вгору не піднімаюся. І воду злегка каламутна, спочатку я боялася розплющити очі під водою а потім відкрила і побачила що вода каламутна і навколо порожнеча

Найімовірніше, такий ваш сон попереджає про те, що ви можете піти на ризикований крок в майбутньому, який може привести до неприємних наслідків.

Наснилося, що зістрибнула в воду з величезного карабля, було дуже високо і вода синя, наче в океані на величезній глибині..з хлопцем..попливли до берега, поки пливли, помітила плавники дельфінів..вийшли на берег..у берега два дельфіни, я вирішила.що вони можуть померти і почала їх штовхати в воду і плисти з ними на глибину..

наснилося, що стрибнула у воду звичайного знайомого ставка, дістала до дна, але спливти не можу-мене наче притиснуло до дна невідома сила&# 8230; кінець сну не пам’ятаю 🙁 що це може означатьть? при тому, що дня за 4-5 до цього приснилося, що видерли 4 зуба&# 8230;

Доброго вам дня! Снився дивний басейн з дуже чистою водою який вирішує чи потрапить той чи інший в рай чи в пекло.І я повинна пірнути в нього. Я бачила як пірнув один мій друг і цей святий басейн направив його в рай. Пірнула я і басейн викинув мене з води визначивши мені пекло. І після цього я уві сні питала порад і сподівалася, що можливо у мене ще є шанс все виправити, щоб потрапити в рай.Все було схоже як ніби на судний день. було багато людей шукають щось, ще бачила пекло але не заходила туди. Будь ласка, що мій сон може значить все як то дивно.. спасибі

Те, що ви уві сні пірнали, ймовірно, говорить про те, що вами можуть опанувати нові приємні переживання.

А мені снилося, що я пірнаю, дуже глубота, бачу що ще нижче огромнаяяма і далі тьма, я намагаюся виплисти братньою, але у мене майже закінчилося повітря (без акваланга, затримавши дихання), і ці останні 2 метрра здаються кілометровій..але виринають.
Підкажіть&# 8230;
спасибі.

Вітаю!Снилося мені, що ми з друзями плавали на яхті.Заплили далеко в море і зупинилися, щоб покупатися.Я зістрибнула з яхти і дістала до дна і побачила його (очі були відкриті), чому я дуже здивувалася, так як було дуже глибоко.

Я в ванні з прозорою білою піною, зі мною двоє-чоловік і жінка, ми пірнаємо, затримуючи дихання і змагаючись, хто довше протримається під водою. Я, задихаючись, виринають першої.

Сниться, як ніби я граю в гру і мені кожен раз потрібно пірнати, і на дні там будувати маленький замок.і в останній раз коли я стою на дні, я починаю розуміти, що якщо я пірну ще раз, то вже не вирину!і я випливаю останній раз, і більше не пірнаю (вода була чиста)

Сниться, начебто я граю в гру, і мені щоразу потрібно пірнати на дно, і там будувати маленький замок.І коли я пірнула в останній раз, я стою на дні, і думаю, якщо я пірну ще раз то вже не вирину, і я випливаю в останній раз, і більше не пірнала.(Вода, була чиста)

мені наснилося що уві сні я була на величезній яхті, потім якийсь чоловік підвів мене до краю, і ми разом стрибнули у воду, вода була темно синього кольору, чому то я вирішила що це був океан ,, я винурнула і мені ще раз захотілося це зробити.я не пам’ятаю куди надалі подівся цей чоловік

Пірнав три таза в басейні на глибину 5-6 метрів. Просто йшов вниз з поверхні &# 171; солдатиком&# 187;. Правда, басейн на поверхні схожий на величезний магазин. Пірнув перший раз випадково і дістав до дна. Виринув мене попросили докази того, що я дістав дна. Пірнув ще раз узяв камінчик виринув, віддав, а це щось із золота стилізоване обличчя 2см. Пірнув вже з цікавості і побачив два ланцюжки. Взяв одну і затиснув в кулаці. Виринув і нікому не віддав. Ланцюжок була зі срібла.

купаємося в озері з незнайомою мені дівчиною веселимося вона каже давай до дна дістанемо я не подав виду що не надто цього бажаю погодився глибоко було вона швидко спливла а я ледве ледве ледве не задихнувся&# 8230; ось так)

Приснився сон з середи на четвер, я стою і бачу як мої племінники купаються в каламутній воді, маленька стала тонути, я знаючи що не вмію плавати крикнула чоловікові щоб допоміг і сама стрибнула у воду щоб її врятувати дістала її і винесла на берег, не знаючи як робити штучне дихання і прокинулася від страху&# 8230;

Вітаю. Мені наснилося, що я стою на мосту, і дивлюся вниз на величезний водойму (не знаю, море або океан) з блакитною прозорою водою. Міст дуже високий, дуже велика відстань до води. Я відходжу від краю моста для того, щоб розігнатися, в цей час сумніваюся чи варто стрибати т. до. можу розбитися об воду. Розбігаються і стрибаю. Лечу вниз головою і помічаю якусь металеву конструкцію, що стирчить з води (довгасту, у вигляді причалу), боюся, що потраплю на неї. Але благополучно входжу в воду головою вниз (головою не вдарився). Відчуваю задоволення від стрибка. Розлучилася з хлопцем в день перед цим сном. Чи може бути якось пов’язане? І взагалі що він може означати?

Уві сні я наче приїхала на море&# 8230; на кшталт лікарня або санаторій..але хворих я не бачила&# 8230; на кшталт стою на горі на висоті в одязі і стрибаю у воду і пірнаю і виринають йду і думаю як тепер буду йти мокра..але ніби й не мокра&# 8230;.потім мені хочеться на ніч додому піти але там противна директор у якої не втечеш і я думаю що змирилася&# 8230; потім біля будівлі продавали якісь квитки на змагання я була ще з ким то..чоловік і жінка такі знайомі мені&# 8230; вони пішли за квитками, а їх немає&# 8230;.. До чого ці пірнання..і мені подобалося це був не один раз..але тоді я не пірнала і так чітко не ощющала&# 8230; сон з неділі на понеділок&# 8230; Дякую&# 8230;

Вітаю!не можу зрозуміти сон, мені часто сниться як я плаваю, частіше в чистій і спокійній воді, в цей раз мені приснилося що я пірнув, вода була дуже прозорою, але світла було мало, потім я почув голос людей на березі, вони мене звали, але виринути вже не вийшло не вистачило сил&# 8230;..

Мені наснилося що я пірнула в воду і могла ходити по дну як на суші не потребуючи повітрі, але мені було це незвично і я дивувалася почему не захлинаюся. Далі я стала вгору спливає поспішаючи покинути дно. Що б це могло означати?

наснилося: пірнула в чисту воду дістала до дна ногами і не спливла юводоем знаходився в місті, дно пісок

наснилося що дочка пірнає і не виринула. я покликала чоловіка на допомогу. Він став пірнати і не знаходить її.

Наснилося що занурююся в воду в аквалангу боюся страшно що не вистачить повітря, коли поринала було багато водоростей і не видно дна прям тягнуло вниз, але вибралася звідти жива і здорова

в безкрайньому морі, на понтоні, величезний дзвін, на зразок цар-дзвін. я на самій маківці дзвони. він починає розгойдуватися. глухі удари дзвону. мені страшно, що я розіб’юся про воду, якщо стрибну.При розгойдуванні дзвони, при самому короткому відстані з водою, я плавно входжу в тихе і красиве море.

пірнувши я пливла майже по дну, повітря мені вистачало. Вода була на стільки чистої, що можна було подумати, що її і зовсім немає, але вона була, я пливла. Дно було чисте, жовтенькі, тільки зрідка траплялися якісь зарості. У центі водойми я побачила велику, красиву рибу. Я хотіла її зловити але не було чим. Я повернулася на сушу на пошуки чогось для лову риби. Знайшла тільки маску на очі. Пірнула ще раз за тією рибою, але вже її не знайшла.

чоловік спасаеться від кого то, плаваючи в воді, пірнає що б сховатися, далі я його ховаю і рятую від кого то в кімнаті під ганчірками

мені наснилося як я пірнаю в воду..на велику глибину і торкаюся дна і я цьому порада, бо раніше не виходило торкнутися його, але в голові думка, що мені не вистачить повітря, але я все таки виплила

наснилася кристально чиста вода, я пірнала уві сні.відкривала очі під водою.до чого це?і в моєму сні були сходи.по якій я спускалася, впала.сходи зламалася, але я залишилася ціла.як би відвернулася, повертаючи і бачу що лестіца ціла.

Вітаю! Снилося що пірнаю в море або річці не зрозуміло, вода чиста прозора, плаває багато риби. Одну рибу я зловила, з вигляду вона горбуша, винесла на берег поклала на пісок не можу згадати жива вона була або мертва, але я переживала що вона втече поки я знову буду пірнати. Потім снився сон інший бачила свою дочку вона була або сонна або хвора я її укладала в какой то наметі або курені не зрозуміло. ще снилося що перебуваю в лазні теж разом з донькою, але милися ми або просто були в лазні не зрозуміло.

Вітаю! Мені наснилося, що мене схопили і ми пірнули в воду і стрімко з великою швидкістю занурювалися все глибше, поки я не зрозуміла, що життєві сили, мене залишають, потім я дуже різко зібралася з силами і виринула, сон був, виразний і моторошний

Я пірнаю в озері разом з бабусею і дідусем (таке дитячий спогад) Далі після нирків під воду, на поверхні я виявляю, що у мене випало три зуба, зуби здорові, без крові, приносить їх мені дід з дна озера. Цікаво дізнатися, що означає цей сон.

Мені наснилося що я зі своїм хлопцем гуляла, погода була тепла, ясна. Ми вирішили скупатися, спочатку пірнув він, я подивилася на воду вона була звичайного річкового кольору, на поверхні плавало кілька аркушів, потім я пірнула слідом, а озерце це було дуже глибоким, але мені вдалося доторкнутися до піску і я відчула лажной холод, коли я виринула то ми з хлопцем посварилися і чомусь я без речей абсолютно ногая побігла додому, але не до себе, а опинилася вдома у колишнього хлопця, потім побачила колишнього і тут сон припинився.

Великою компанією ми пішли на природу, в місце з водоймою. Незважаючи на перебіг, я пірнала в воду кілька разів, в перші рази я затикала ніс, після вже перестала. Весь час у мене в руках був мій коричневий щоденник. Ще в моєму сні було дуже багато яскравих фарб, якими ми кидалися або бруднили один одного. Коли я мила раковину, я побачила павука, який дуже швидко переміщався, варто відзначити, що я дуже боюся павуків.Так само було дуже багато вульгарних моментів. Від геїв, яким заборонили проводити гей-паради, так само секс-іграшок і розмов про анальний секс. Раніше мені снилося, як я пірнаю з високої скелі в красивий блакитний водойма з водоспадом, там більше нікого не було, і про нього навряд чи хтось знав.

Сниться: бачу свій автомобіль з вікна будівлі і як якийсь, мені невідомий чоловік, відкриває мій автомобіль, сідає і на ньому їде. А я з боку милуюся і кажу комусь, який гарний мій авто. А потім міркую, що ж він його викрав. Але страху і переляку чомусь у мене не було.
І далі, ще епізод, їхала я за кермом свого автомобіля по вибоїстій і глинистої дорозі. Але справлялася з керуванням легко і була задоволена, як я керую автомобілем і знаю як правильно проїхати цю дорогу.

Наснилося що купався з незнайомою мені компанією пірнали з берега я після кого то пірнув і під водою врізався в ковзає в піщане дно прокинувся через те, що лежачи на дні не міг не дихати НЕ спливти

Сниться мені що я в воді, і нібито намагаюся з’ясувати глибину річки, і сам то знаю що глибина там чимала, так як плаваю на поверхні і ноги до дна не дістають, річка проточна НЕ стояча, ширина річки в одних місцях 5-7 метрів , і ось я пірнаю під воду набравши повітря, дістаю ногами дно, за моїми мірками приблизно метрів 2.5 і у мене думка, як же я тут буду ловити раків? ну думаю ладно, на такій глибині мені їх не половити, хоча звик ловити раків на будь-якій річці, і тут я стою на березі з вудкою і на вудку попався рак, у думаю наловлю хоч вудкою, в загальному в руки рак так і не потрапив, зірвався з вудки, одна клешня на гачку, ну сам собі думаю нічого, зараз я наловлю їх тут на вудку, так як вони клюють на хробака, і ось стою я біля річки і дивлюся хто то там плаває купається, людини обличчя бачу і знаю його , хоч насправді не знаю, ось я його і питаю, яка там глибина і чи є там нори раків, хлопець пірнає і через час виринає повідомляє, глибоко дуже ну нори є, і ось я набравши повітрю з розбігу стрибаю у воду до самого дна, мацаю руками дно річки очі не відкриваю це ж річка, запалиться очі якщо плавати з відкритими очима, мацаю і розумію що повітря не вистачає пора виринати, і розумію що нори я так і не знайшов, спливаю на поверхню, і прокидаюся з затриманням диханням, ось такий сон.

Я була в якійсь шикарною садибі. Підлоги і стіни прикрашені мозаїкою. Було багато людей там і білий кінь. Я пішла звідти з якоїсь причини, але пізніше повернулася і злякалася. На місці садиби утворився водойму. Я була з дівчиною і її туди привела я. Я заметушилася, де ж садиба, але в цей момент поруч зі мною виявився білий кінь. Той самий! Я пішла за ним, а він несподівано на всьому скаку пірнув в еттот водойму. Ми не замислюючись пірнули за ним. В житті я не вмію плавати і в воду заходжу по півгодини. Уві сні я згадала про це, але це мене не зупинило. З розгону я пірнула під воду слідом за конем. І виявилося, що під водою ховається та сама садиба і там є повітря і живуть люди також, як і раніше. Я не пам’ятаю подрообностей, про що я розмовляла з людьми, але пам’ятаю, що танцювала, кружляла. Танці були несподіваними і дуже складними. Загальне враження від цього сну приємні. Я прокинулася сповнена гордістю за власні досягнення.

Мені наснилося, що я пірнаю в синьо-чорне море (Потому-что була ніч) в саму-саму глиб, і підсвідомо я розумію, що пірнула навіть нижче чим сама глибина цього моря, потім я виплила і почала розмовляти з якимись дівчатами , які нібито були моїми подругами.а перед тим як пірнути, я розмовляла з татом, і покійної мамою, нібито з ними приїхала на це море, але вони залишилися на пляжі

У мого товариша щось впало на дно ополонки і я, так як професійний плавець зголосився пірнути. Самого факту пірнання не було &# 8212; я прокинувся

Всією сім’єю пірнали в море.Вода середня по чистоті.На наступну ніч схожий сон, тільки пронирівалі всю річку впоперек по самому дну.

Я був якимось кадетом і вчив новобранців плавати (Пірнати). На колір води я увагою не загострив&# 8230; ну звичайна така, але дно я під водою розглянув ніби як

Вітаю!Мені наснилося, що я стрибаю з великої висоти в море.Пірнаю дуже глибоко, в воді роблю вдих і видих, потім через пару секунд виринає.Вода була світло-зеленого кольору, але чиста!До чого сниться такий сон?

Доброго дня, Тетяно! У цю ніч мені приснився досить дивний і моторошний сон. Загалом, сниться мені, що я стою як ніби на величезному камені, зі мною стоїть ще дівчина, це була або моя подруга дитинства, або хто-небудь інший. Швидше, перший варіант. Так як я плавати не вмію, я пірнала з величезної висоти в темну воду, була наче ніч, але вона була прозора тк я бачила багато каменів у воді. коли я пірнала, дуже боялася вдаритися об них, але цього не відбувалося. і всякий раз, коли я пірнала, подруга підхоплювала мене. потім, після цього всього я пішла в якесь місце, де сиділа моя сестра і її молодий чоловік. і з ними був ще один хлопець, його я не знаю. дослівно сон не згадаю, не можу. але що це могло означати?

Вітаю. мені часто знятися сни, але на цей раз він був дуже реалістичним і незвичайним. Мені снилося, що я пірнаю в басейн, дуже глибокий, метрів 10, і ніяк не можу дістати до дна. Я все намагаюся і намагаюся, але то мені не вистачає повітря, то стає страшно і я спливаю. Потім пробую пірнути з дрібної сторони, але все марно. Я боюся глибини, але я повинен допливти до дна.

невеликий боссейн. кругом мене були люди, незнайомі, вони плавали і пірнали. і я подумала, прям уві сні, а чому це я так не можу і теж стрибнула, і швидко виявилася на дні, я прям доторкнулася до нього, я його чітко відчувала. а потім різко піднялася з дна нагору, це теж дуже швидко відбулося. і власне все

Мені наснилося що я зі своїми друзями пішла на річку, ми прийшли туди а вода чорна, потім ми поробовать воду ногою і вона стала червоною, як кров.І тут мій друг стрибнув Щучкою, а навколо нього було все червоне, і він не виплив.Потім ми всі пригнули і не виплили.

пірнаю в бурхливий океан але коли занурююся в воду бачу всю красу і спокій підводного світу. не хочу виринати

Доброго дня, Тетяно! Плавав в блакитному басейні вода прозора, плавала довго, і ось я глибоко пірнув і коли почала спливати мені не вистачило дихання і начебто, я вдихаю не можу і починаю йти на дно, а потім збираюся з силами і по стінках починаю йти на верх, і мене на верху вже зустрічають знайомі, які при цьому дивилися як я плаваю деяких я знаю і на Яву, а деяких тільки уві сні, і ось ка тільки я піднялася на верх вони мене дістали з води і почали вичитувати а якби ти не змогла піднятися ти б потонула.. і т.д.

Сниться мені що я була не одна уві сні, як буд-то з сім’єю або близькими друзями. І перша пішла в воду, і пірнула прям в глиб . Сон був спокійний без тривог. Мені було комфортно у воді як буд-то я риба. Що це означає?

я стояла на краю будинку і мій знайомий штовхнув мене я пірнула в озеро маленьке, поруч стояв мій хлопець. Я впала з великої висоти в озеро воно було брудним. Я була з відкритими очима болю від плескоту води не відчувала, я не задихалася бачила що і хлопець мій впав як і я з висоти і виринув. я тож виринула. потім ми як то виринули так що опинилися знову на тому ж високому будинку

я пірнав за речами в якимись, ніби в колодязь або щось подібне, намагався врятувати і витягнути свою річ, але врятував тільки речі друзів, а до своєї не дотягнувся коли пірнув останній раз, пам’ятаю що не зміг дотягнутися до неї, побоявся опуститися глибше , думаючи що мені не вистачить повітря піднятися на поверхню і підніматися на поверхню мені перестало вистачати повітря, але чому то я зітхнув під кінець під водою, набрав повітря ніби, і прокинувся

всю ніч мені снився покійний улюблений дідусь як живий мрець і було ще таких з ним ціла кімната мені було моторошно і я боялася перебувати поруч з ним мені було спокійніше поруч з іншими такими ж і потім я побачила бабусю вона подивилася на мене і лягла на кушетку по пояс гола до мене спиною, потім приснився хлопець з яким я живу і чому то я пірнала в басейн за нижньою білизною своїм набирала повітря і знову пірнала дістала тільки труси а ліфчик залишився бо я прокинулася але пірнала я одягнена

У море пливуть безліч чоловіків, один з них мій чоловік пірнає і дає мені потрошенную рибу . Я на плату лежачи в руках чим і з жахом дивлюся на людей у ​​воді .(&# 187; мій чоловік моряк і знаходиться в рейсі &# 171;).

Я стою на сходах або краю басейну (великого. з прозорою водою) де є ще люди і повинна стрибнути вниз і проплисти як би під водою. Я довго готуюся до стрибка. розгойдувати, збираюся з силами, стрибаю, але у мене весь час виходить перекид, перед тим, як пірнути в воду. Я засмучуюсь і пробую знову і знову. Почуття при цьому, що я обов’язково повинна це виконати добре. Потім, коли у мене виходить по іншому і я засмучена, якийсь чоловік (на кшталт як тренер) пояснює, щоб я не розбудовувалася, що я виконую вже стрибок більш високого рівня. (В реальному житті в воду стрибати боюся, плавати люблю). Ще до цього я бачила двоюрідну сестру-ровесницю, ми не близькі давно, живе в іншому місті. Вона була з маленькою дитиною в колясці, я проводжала її перед від’їздом додому, але чомусь довела тільки до зупинки, а потім переживала і відчувала почуття провини, що не проводила до поїзда. Ще в цьому сні була близька подруга, ми чомусь зупинилися в якомусь готелі, схожому на гуртожиток, в нашому ж місті, а потім повинні були виїхати раніше і звільнити кімнату. Пішли гуляти в місто &# 8212; було літо, а опинилися на крижаній гірці, де каталися люди на санках. Ще до цього я бачила тролейбус, то я вийшла з нього, то чи взагалі не сіла і пішла в іншу сторону, шукати аптеку, а потрапила в той готель і вже з подругою. І все це в добре знайомому мені місті зі знайомими назвами вулиць, але я чомусь не знала дорогу та запитувала її. Але найсильніше почуття і переживання в цьому сні було перед стрибком у воду і під час нього.

Я стою з незнайомими людьми на камені а навколо море тихе, чисте, і ось мені кажуть стрибнути туди але я так на яву не вмію плавати, але все ж я стрибаю, коли туди падаю таке відчуття було..і ось я в воді але я попливла і прокинулася..

наснилося що пірнаю в воду, але на дні темно.шукаю по підвалу або якомусь приміщенню людини.за припущеннями його вбили і в підсумку складається висновок що він просто пішов, але живий.пляшки порожні від горілки бачу

Я пірнула в чисту прозору воду з власної волі (схоже як в басейн) і каменем пішла на дно, хочу виринути, але розумію, що тіло мене не слухає, я не можу поворухнутися і починаю тонути.Я злякалася, але не захлиналася.Як закінчився сон, не пам’ятаю-я або прокинулася, або виринула&# 8230;

Мені снилася що я їду відпочивати на море, проїжджаю красиві старі будівлі, оздоблені мазаікі. Потім наш автобус зупиняється біля водойми і все виходять поплавати. У центрі водойми розташований отвір і все в нього пірнають і виявляються як би на нижньому рівні водойми. І все вже пірнули а я все ще не можу його знайти або пірнути у мене не виходить. Так і не вийшло. прокинулася

Я плавав у ріці, пірнув під ВОДУ І РУКОЮ торкнувся дна, АЛЕ ВИНИРНАЛА НА ПОВЕРХНЮ І доплисти до берега. ВОДА В РІЧЦІ натурального КОЛЬОРУ

Снилося, що вночі плаваю і пірнаю, потім виходжу на берег, берег не пологий, а крутий, хоча і не високий. Не знаю, озеро це або річка, але вода досить глибока, велика. Так само снилося, що одна знайома сказала про мою подругу &# 171; ми їй речі даруємо&# 187;. Що б це могло означати? Що значить, якщо сняться лабіринти, сходи і полум’я?

пливла в водоймі вода тепла але каламутна, сама багато разів намагалася пірнути спеціально але нода виштовхувала, а кгда мені пропонував допомогу молода людина, що пливе поруч, то після його дотику я починала тонути і його відштовхувати, штовхала-пливла далі&# 8230; і так пару раз, а коли пірнала сама, то на мілину вода виштовхувала то спливала на поверхню моментально.течія була неслабка в різних місцях водойми, вода була теплих відтінків кольору, тепла, але каламутна

снилося, що плаваю в басейні і нирюя, але пірнаю на дуже довгу дистанцію, навколо мене всі знайомі мені люди: тато, брат з дружиною

Ми з чоловіком плаваємо в море, раптом чоловік починає пірнати і я пірнаю слідом за ним, як ніби я до нього прив’язана. Я думаю: чоловік знає, що я не вмію пірнати, значить це буде недовго, очі у мене відкриті в воді. Потім відразу бачу, що ми сидимо на березі в якійсь бухті і я руками ловлю рибку, а чоловік каже, лови, ми на неї будемо ловити велику рибу.

ми з моїм знайомим відпочиваємо на пляжі, він натирає мені спинку кремом, а після ми стрибаємо з великого каменю в море і пірнаємо

уві сні всі дії відбувалися в якомусь громадському басейні, але все начілось з перегляду серіалу на подобу СЛІД або Обмани мене про вбивства, діти років 8-10 хлопчик і дівчинка (брат з сестрою) вбили своїх батьків всадив їм якийсь предмет щось на зразок ручки в сонну артерію,
потім почали вбивати і інших, поступово з серіалу це перейшло в &# 171; реальність&# 187; уві сні в тому самому басейні, також напали на мою сестру, в кінці сну я дізналася вона вижила і жива здорова. а ми з мамою бігали від них і шукали поліцейських
сон закінчується на тому як ми заходимо в палату а там я бачу сестру і що вона жива і здорова

мені наснилося, що мій колишній молодий чоловік (розлучилися з ним недавно) прийшов за мною на роботу, взяв за руку і почав кудись бігти весь такий щасливий, і я кинувши все, побігла з ним. Ми опинилися на море.Зняли верхній одяг і почали плавати, пірнати, я пам’ятаю як притискалася до нього і хотіла поцілувати, але він відвертав обличчя. Але я все одно була дуже щаслива

наснилося, що пірнаю в річку в костюмі і на дні збираю золоті предмети (кільця, ланцюжки та інші прикраси). вода чиста і прозора

Я з розбігу пірнаю бомбочкою глибоко в воду, потім пливу під водою трохи, потім намагаюся виплисти, бачу зверху світло сонця а до повітря ніяк не допливу, після цього сну я прокинулася так само уві сні і побачила старіючого чоловіка.

Привіт, мені приснилося що я пірнаю в чисте озеро чи ставок на дно, щоб дістати гроші. Були і монети і паперові купюри, я їх збираю і виринають що б залишити і спуститися за іншими, труднощів з диханням не було, мені було комфортно під водою. Скажіть що б це значило?

У мене стріляли свинцевими кулями дуже великого калібру, я пірнала в воду, щоб врятуватися, і у мене виходило, пірнала дуже глибоко і надовго, але легко випливала. Останнім часом часто сниться, як пірнаю в шторм або перепливаю під водою океан.

Все було так: яскраво блакитний спалах, і я в океані, чистому, прозорому, я пливу, там не було риб, я пливу і пливу вниз. Потім, я починаю розуміти що мені не вистачає повітря, я намагаюся виплисти, але без успіхів. я відчувала що задихаюся, на цьому сон закінчився, і я помітила що на ліжко світить місячне світло, хоча, я начебто закривала штори&# 8230; І ще була велика задишка. Що це може означати?

Я плавала в басейні десь закордоном, було два басейни поруч, один не глибокий, а інший дуже глибокий, оточуючі мене люди відмовляли пірнати мене в глибокий басейн, ніхто не вірив що я зможу, але я пірнала і випливала раз по раз, і слідом мені сниться абсолютно інший басейн, круглий і в десять разів глибше того басейну, але як я не намагалася туди пірнути мене зупиняли, сон був кольоровим вода в басейні блакитна і чиста

мені наснилося, що я з високого будинку стрибала в басейн і лечу і думаю, що зараз не потраплю!потім снитися, що я вже в басейні і так добре мені, а волосся сухе і я пірнаю і сечу волосся!

на сон був не довгим, суть сну я не знаю де виявилася але весь час зі мною був мій хлопець, перед нами була якась річка, навколо було багато людей, як якесь уявлення було, всі веселі і все плескають, мій хлопець теж сміється і каже що давай стрибнемо в ту воду, я подивилася на НЕ неї і сказала що не вмію плавати тому трошки боюся, а потім (ми завжди трималися за руки) і я його з силою своєї руки потягнула за собою, ми нюрнули він мене натягнув на верх і звинувачуючи з води, ми сміялися нам було весело, нам все плескали, а потім коли ми вийшли і йшли далі, я побачила маленький паровоз і на ньому були різні звірята там був кролик який показував лапою мені привіт і була мініатюрна коза, яка посміхалася, Мій хлопець подалі пішов, я його почала кликати і ми почали фотографуватися у цих звірів а потім ми повернулися до готолелю

наснилося, що пірнала в воду, плавала) потім навіть розглядала себе ж на фото (точніше як я пірнала) що це значить?

Я і ще кілька людей і мої друзі пішли на пляж незрозумілою дорогою, на камені там з не великої висоти каменю ми стрибаємо трюками в воду, вода спокійна не сильно прозора, в воді кров туди підпливли великі риби розміром з пів руки, і потім ми пішли , в приміщення я взяв собі медаль на шию все це було на кшталт типу змагання .

Я стояла на краю обриву з подругою вона пірнула і почала тонути я неумея плавати вирішила її врятувати і пірнула за нею в річку СЗГ змеямівода була злегка каламутній

я в компанії з друзями, ми плаваємо в море (або басейні, тому що є пірс), вода синя і чиста. нам весело, ми пірнаємо

Вітаю! Приснився сон, в якому я була на парковці або якому &# 8212; то підземному приміщенні, воно стало швидко наповнюватися водою, багато вибігли, а я з хлопцем залишилася, він сказав потрібно пірнати і діставати інших&# 8230; пірнати я не вмію, але уві сні зі страхом довелося поборотися і стрибнути в воду, я почала плисти і в цей момент прокинулася&# 8230; до чого може бути такий сон?

наснилося що я зі своїми друзями затримую подих і пірнаю в воду&# 8230; при цьому ми відкривали під водою очі і дивилися один на одного&# 8230;

Снилося що я плаваю з аквалангом у поверхні води, але періодично занурююся глибоко. крім того ще й людям пояснюю як і де пірнати.

здрастуйте, мені приснилося що ми з маленькою дитиною з чоловіком своїм були сначоло вшити, а після я його вже побачила у воді і я сама була вже одна.Дитину зі мною вже не було, а чоловік був у воді спочатку пірнув а після випірнув з води, і варто знову в воді вже в своїй курточці а був без неї і після я прокинулася?

Чоловік на моїх очах пірнає два рази воду а там дрібно, потім пірнає втретє і там дуже глибоко і він не може спливти, чіпляється за скелю, я біжу до нього з удочкойчтоби допомогти і тут я прокидаюся. Підкажіть, що це може означати, це річка там до цього пропливли люди і багато собак, навколо берега багато дрібних крижинок.

З водоспаду стрибнула в блакитну чисту воду і пливла з відкритими очима, зі мною була дівчина з якою на даний момент не спілкуємося.

Привіт, мені наснилося, що я стрибаю з висоти в якийсь водойму на глибину, але відразу випливаю, воду не можна назвати чистою і прозорою, але вона і не брудна, як у звичайній нормальній річці. Потім мені сниться, що я літаю над будинком моєї бабусі покійної в селі і при цьому відчуваю адреналін, тому як лечу сама без всяких пристосувань і на моєму шляху перепони: дерева, дроти, дах&# 8230;

я була в басейні з незнайомими людьми, але уві сні я їх знала. їх було багато і вони всі пірнали з головою. я залишилася остання, тому що боялася, але вони мене підбадьорили і я пірнула, я була в масці і бачила як я пливу наверх до повітря, дуже красиво, блакитна вода і світло. я виринула і пішла перевдягатися.

просто уривок &# 8212; стрибаю у воду з невеликої висоти і йду дуже глибоко, з жахом думаю, як спливати, але енергійно пливу і виринають&# 8230;.

Мені наснилося так, вирішили з друзями покупатися. Пішли, пригнцлі в воду але я був скажімо так вокруз замотаний якийсь дротом. Коли я був під водою у мене за3ончілся кисень, але я вдихнув і вийшло що я можу дихати під водою. Я вибрався з дроту і виплив на поверхню. Потім сказав друзям що вмію дихати під водою і все.

я з незнайомою мені дівчинкою з темним волоссям вирушили поїздом на озеро вона сказала пливи за мною я попливла, вона почала розповідати історію цього озера &# 187; цього озера вже багато-багато років і коли то воно висохло і після з’явилися 2 річки одна там де встає сонце а друга де сідає але озеро з річками висохло і з’явилося маленьке озеро&# 187; все це вона швидко розповіла що дивно так це те що я плавала в одязі тримаючи телефон в руках, він випав і я пірнула за ним дівчинка теж і мені не вистачало повітря. на цьому моменті я і прокинулася

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ