Сонник Пиріжок 😴 приснився, до чого сниться Пиріжок уві сні бачити

Сон про пиріжки обіцяє матеріальний достаток і благополуччя, несподівану радість. Цей символ має ще одне тлумачення, що означає збільшення в сімействі.

Що ви робили з пиріжками уві сні?

Пекти пиріжки уві сні ▼

Снилося, як пекли пиріжки – чекайте криза в житті. Те, що сталося подія стане переломним моментом в житті, після якого буде нелегко відновитися. Печені пиріжки з начинкою говорять про сплячому як про м’яку і поступливою натурі. У суперечці навчитеся відстоювати свої інтереси.

Їсти пиріжки уві сні ▼

Їсти пиріжки – сонник визначає як насуваються суперечки і конфлікти в питаннях з’ясування відносин. Відсторонитеся від людей, що не становлять ваш коло спілкування, це дозволить уникнути непотрібних розглядів і сварок на болючі теми.

До чого сниться ліпити пиріжки ▼

Наснилося, що ліпіть пиріжки – будьте готові до несподівану знахідку фізичного або духовного плану, отримання корисних відомостей, інформації, яка допоможе в подальшому. Сенс життя раптово знаходить реальність і чіткість.

Наснилося готувати пиріжки ▼

Готувати пиріжки уві сні – слід звернути увагу на флірт і несерйозні відносини з чоловіками. Надмірна легковажність створить непотрібні проблеми, на вирішення яких знадобиться час.

Пригощати пиріжками уві сні ▼

Пригощати пиріжками – таке сновидіння сонник визначає як спробу налагодити контакт і встановити ділові відносини з партнерами по бізнесу. Проявіть поступливість і уважність, це дозволить привернути їхню увагу.

З чим були пиріжки уві сні?

Наснилися пиріжки з картоплею ▼

Сняться пиріжки з картоплею – отримання прибутку і радість від події. Купівля пиріжків з картоплею – швидка поїздка до родичів, радісна зустріч з близькими, яких давно не бачили.

До чого сняться пиріжки з капустою ▼

Побачити уві сні пиріжки з капустою – отримати довгоочікуваний відпочинок і можливість уникнути виконання рутинної роботи. Присвятіть час, що звільнився собі і своїм інтересам, захопленням і хобі.

Побачити уві сні пиріжки з повидлом ▼

Пиріжки з повидлом або джемом як начинку сонник визначає як швидке романтичне побачення, поцілунки і взаємні ласки. Приділіть увагу своїй другій половинці, намагайтеся більше часу проводити один з одним.

Сниться пиріжок з маком ▼

Сон про пиріжки з маком говорить про нездійсненних мріях і постійному вітанії в хмарах. Погляньте на життя реально, ставте перед собою відчутні цілі і досягайте їх виконання.

Які пиріжки були уві сні?

Яка кількість пиріжків було уві сні?

Багато пиріжків уві сні ▼

Наснилося багато пиріжків – очікування плідного знайомства і хорошою зустрічі, приємних турбот. Відвідайте далеких родичів, друзів, з якими давно не бачилися. Зустріч принесе позитивні емоції і радість.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Пирожок, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пиріжок уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я пекла багато пиріжків з яблуками, як би на поминки, а потім виявилося що це не поминки і я їх їла і їла і не могла наїстися, мені вже було нікуди, але я ходила і через час з’їдала ще по половині
я вже заміжня, тому і прошу розповісти, що це може ще означати?
заздалегідь велике спасибі!

Христина, сон в якому ви печете, а потім їсте безліч пиріжків, говорить про те, що ви на підсвідомому рівні можете хотіти якихось змін у своєму особистому житті.

я стояла на кухні і пеку пиріжки з вишнею&# 8230; правда спекла зовсім небагато. а потім один з’їла, як би спробувала, що спекла. до чого б це?

Дарина, то, що уві сні ви пробували пиріжок, швидше за все, віщує для вас період відповідальності перед кимось.

Часто сниться що їм пиріжки з м’ясом.До чого б це?

Катерина, то, що в вашому сні ви їли пиріжки з м’ясом, швидше за все, обіцяє вам стабільний достаток.

я бачила дуже багато смажених пиріжків з картоплею, але ніяк не могла їх спробувати, т.до. весь час виникали якісь перешкоди. цікаво, що б це значило?

Ельвіра, такі пиріжки, ймовірно, символізують ваші шанси розбагатіти.

Мені наснилося, що мені дали пиріжок, в ньому посередині картопля, а з боків&# 8212; капуста

здравтвуйте, мені наснилося, що я напекла пиріжків багато. Вони такі всі рум’яні і дуууже смачні.Я їх їм і їм, і не можу зупинитися, як подумаю які вони класні. Ще уві сні переживала що так багато їм &# 8212; це ж дя фігури шкідливо, І сестрі теж кажу, що напекла багато тільки мало вже лишилося.Я не заміжня і нареченого теж поки на горизонті немає? розтлумачте будь ласка.

Сон, в якому було багато пиріжків, швидше за все, говорить про те, що ви будете жити в достатку.

Наснилося сьогодні, що у двір, де живуть батьки, заходять люди, а на підносах у них багато красивих пиріжків! і вони йдуть і йдуть, і я між ними, а їх так багато!
Що б це означало?

Наснилися дуже великі, смачні і редкосний пиріжки з м’ясом (їх продавали тільки в одному місці і купити їх можна було тільки через одну дівчину, вона була медсетрой). Але потім виявилося, що вони з Котячий м’ясом. жах.
Я прокинулася з дикої нудотою&# 8230; На ніч не їм &# 8212; не маю такої привички. І я не вагітна.)))

Аліна здрастуйте)), допоможіть розшифрувати сон, приснилося якась чужа бабуся з пиріжком, потім вона відламує половинку і мені простягає частина пиріжка, я його беру і надкушує, портом дивлюся а там багато м’яса, і я намагаюся розглянути що за м’ясо.потім прокидаюся з тим почуттям що сон про м’ясо сниться до поганого. до чого цей сон. спасибі.

Вітаю. підкажіть, будь ласка, що може означати такий сон: подруга дістає з пакета солодкий пиріжок і пригощає мене (його пекла її мама)&# 8230;.

Привіт Мені наснилася моя недавно померла бабуся Нібито вона накриває стіл і ставить тарілочки з пиріжками трикутної форми Столи дуже низькі Потім вона бере ганчірочку і стирає зі столу крихти &# 8230; Я ж стою і спостерігаю за нею Скажіть до чого цей сон ? Наперед дякую

Вітаю!Приснився прилавок повний смажених пиріжків.Продавець продає їх покупцям пакуючи в пакетик.А я все дивлюся і визначитися не можу, який же я хочу.Але точно пам’ятаю що хотіла з капустою.Але так і не купила

Вітаю! Сьогодні снилося, що якась далека родичка стояла разом зі мною на кухні і смажила на олії пиріжки&# 8230; навіть не пиріжки, а щось на подобі булочок. До чого це? спасибі

Здраствуйте подскажите пожалуйста до чого сняться пиріжки з капустою їх було не багато але вони ділилися половину смажених і духових і ми їх їли з моєї рідною тіткою. спасибі

Вітаю. Мені наснилося, що я стою в магазині і переді мною на полицях різні пиріжки. Я купила з м’ясом і капустою. Що це може означати? Заздалегідь дякую.

Вітаю. Мені приснився сон, що то я купила то мені дали пиріжок, я його їла&# 8230; і дійшовши до середини мені попався величезний чорний волосся&# 8230; фу&# 8230; я його прибрала в бік. До чого б це? Спасибі)

Мені наснилося, що я печу пиріжки, а вони дуже швидко печуться. А я переживаю, як-би їх швидше зняти з дека. Все встигаю перекласти лопаткою в тарілку. А вони как-будто з листкового тіста і у вигляді трояндочок стали.

Вітаю! Наснилося як я голодний шукаю магазин з продуктами..І все потрапляю в якісь нудні, з мізерним асортиментом ларьки..
Забігаю в Торговий Центр, там спочатку потрапляю то в магазин білизни, то в На другий поверх піднімаюся &# 8212; потрапляю знову в якусь кожгалантерею, але, спустившись вниз, виявляю намет, де лежать млинці зі сметаною (в реалі дуже їх люблю), 4 продавщиці за прилавком стоять, веселі такі, в білих накрохмалених фартухах і головних уборах.. Я починаю з ними жартувати. Мовляв, ось вас я і шукав.. Потім дивлюся на прилавку стоїть страва безліччю різних сортів пиріжків&# 8230; Всі вони з плодової начинкою і один з трупом: одна з продавщиць починає перераховувати, з чим пиріжки: з яблуком, вишнею, картоплею і т.д.. І в кінці заявляє, що один з них з Трупом (все відбувається в жартівливій формі, я розумію, що пиріжок-то з м’ясом.. Я перебиваю продавщицю, кажу, що мені з повидлом. Беру 4 штуки.. після цього починаю при них їсти гарячий прямо з печі пиріжок, з випливають повидлом..І розумію, що вони теж хочуть..Ділюся з ними. Відламуючи кожної по шматочку.

Дане ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете відчувати брак уваги і турботи з боку оточуючих.

Мені наснилося що я взяла чужі пиріжки з картоплею і з’їла їх зі своїм хлопцем, а потім коли мене запитали чи не бачила я пиріжки я відповіла що не бачила. Підкажіть до чого це?

Бачила сьогодні уві сні, ніби я купила 3 ​​пиріжка і кави, причому пиріжки такі пристойні, великі, правда з чим вони були не знаю.

Здраствуйте&# 8217; мені наснилося що хто дарує пиріжки але я не бачу хто в руках пакет вже з пиріжками я їх наченается викладати на сковорідку, а в тарілки лежать смажені пиріжки з картоплею, хто жарко його немає я починаю перевертати пиріжки що б вони не згоріли.

Здраствуйте&# 8217; мені наснилося що хто дарує пиріжки але я не бачу хто в руках пакет вже з пиріжками я їх наченается викладати на сковорідку, а в тарілки лежать смажені пиріжки з картоплею, хто жарко його немає я починаю перевертати пиріжки що б вони не згоріли.

Вчора, 05,10,13 в ніч молодика мені наснилося.що я відкриваю холодильник і бачу в ньому в мисці багато сріблястою сирої мойви . А сьогодні -з 5 на 6,10 на 2 ю ніч молодика мені приснився пиріжок з м’ясом, і нібито його збирався з’їсти мій син, хоча він вегетаріанець.До чого б ці сни?

Мені наснилася покійна мама, ніби вона напекла дуже-дуже багато пирогів з повидлом і булочок. але я нічого не їла. До чого сон?

Вітаю! Приснився город в кольорах, туалет сповнений лайна і я сіла в нього. мої волохаті ноги і вдома в два, три поверхи недобудовані, красиві, спасибі

прийшла до подруги і почала їсти її пиріжки з картоплею і не могла наїстися а потім вони закінчилися, а я все одно хотіла ще пиріжків

Привіт, мені приснилося що мене з якоюсь дівчиною пригощають пиріжками з вишнею, а після проводиться якесь випробування на якому кінь повинен добровільно зайти в сарай і задавити маленьку змію (як я зрозуміла вужа).Мій кінь з цим справляється, а чужа немає, і ця змія починає стрибати за мною і намагатися вкусити&# 8230; Подібні каламбурні сни я раніше не пригадаю.

У кошику на столі лежали захололі пиріжки з картоплею (я знала, яка там начинка). Стала вибирати пиріжок тонший і гріла його на сковорідці. Далі не пам’ятаю.

снилося багато посуду і брудною і чистою.А мама пекла пиріжки на сковороді, але на вигляд як з духовки, красиві і я їх вилажіваем і разлупивала щоб холоднішими.І пробувала їх&# 8230; А перед цим снився мій колишній молодий чоловік, і ми з ним займалися сексом, але почуттів до нього у мене вже не було, але він був таким щасливим і весь час посміхався.

Наснилося що я у знайомої купувати не нові чоботи за 70 грн. але вони гарні, чорного кольору (замш зі шкірою) в дуже хорошому стані, видно що ношені, і вона мені ще продає три пиріжка здобних красивих . розраховувати купюрами

Великий деко пиріжків з картоплею. тільки з духовки. я стою з кимось розмовляю. мені хочеться з’їсти їх. і я говорю співрозмовнику, що вони з картоплею.

на ринку сиділа дуже старенька &# 8212; але яка то тепла бабуся &# 8212; і вона торгувала пиріжками &# 8212; у ній вони були дуже красиві і смачно пахли &# 8212; я купила парочку &# 8212; потім вирішила пожаліти її &# 8212; і я купила все пиріжки

сонячний день. Квітучий сад. Гуляю з сином років 10-ти (йому 15). Двір будинку, де жила дружина. Разом ми там не жили. Удома майже не видно. Зі столу у дворі беру коробку розміром як з під дорослого взуття і заходжу за невелику будову з яскравою білою стіною і дахом, не нижче голови. З гілок дерева звисають великі стиглі плоди бордовою черешні. Я пробую з насолодою і рву в коробку. Потім їм і рву стиглий кизил. Потім з’являється яскраво.помаранчева стигла хурма. Я пробую. Солодко, соно і не в’яже. Рові в коробку. Коробка бездонна, але заповнюється. Після на даху з’являється щось на зразок підношення зі свіжими печеними пиріжками. Я беру кілька і ложу в коробку поверх ягід. Кришка не закриваю, щоб не рімять.Підемо почастуємо маму, кажу синові вийшовши з-за будови і даю йому пиріжок. Але він не любить пампушки з маком і забирає тільки свіжу здобу, а Я з’їдаю частина з абрикосовим повидлом. всі

Я гуляв по незнайомому місту, там були дуже високі будинки, мінімум 16 поверхові, але вони були не житлові, тобто ніхто там не жив майже, лише на балконі 1 поверху грала музика і там було 2 хлопця, уявіть себе ді-джеями та один з них бігав пекти пиріжки з вишнями.Я зайшов в цей багатоповерховий будинок зі своїм синочком 3 років і став підніматися в ліфті дуже давньої і незрозумілою конструкції, ліфт весь час застрявав, потім застряг надовго і не міг далі їхати.Потім я прокинувся.

Вітаю.Сьогодні мені наснилося точніше 04.05.2014 році, що я уві сні бачила дуже багато гарячих пиріжків на протвине хоча це смажила моя бабуся в їдальні і це було в школі.І ми з сестрою захотіли поїсти і ми взяли пиріжки.Вони були дуже гарячі і не знаю чому, але я майже відчувала смак і ковтати було трохи тяжко.Скажіть до чого це.

Я сиділа за столом і в мене на тарілці було 2 котлети і 2 пиріжка (смажених), потім я побачила поруч з собою моїх знайомих, (це були батьки колишнього хлопця моєї дочки, я і дочка в хороших відносинах з ними) Я пригостила їх пиріжками (пиріжків було багато) ми їли пиріжки і розмовляли, про що не пам’ятаю.

уві сні я замішую тісто і роблю начинку і риби, дуже хвилююся.Поруч мої роботодавці і замовник.Обстановка приємна, потім я бачу готові пиріжки дуже красиві, переживаю чи сподобаються вони гостям.потім я пробую один і дуже смачно.Починаю пропонувати пиріжки всім і все прокидаюся.

пригощала чаєм з пиріжками двох знайомих жінок.потім вони пішли.раптово.,не попрощавшись, дивилася на них з балкона. після цього з’їла пиріжок з м’ясом сама

Я сиджу на лавці біля під’їзду з сусідами. З під’їзду виходить моя дружина з мискою пиріжків з яблуком і віддає мені. Я починаю роздавати ці пиріжки сусідам і розповідаю їм звідки яблука для начинки.

Я їла уві сні пиріжки зі щавлем солодкі, бачила ще маму покійну вона нічого не говорила, але в доброму гуморі і ще траншею вириту по краях якої чорна м’яка земля і траншея ця у дворі, у кого не пам’ятаю.

мені Примніть, що я накладаю в каструлю пірожуі з печінковою начинкою щоб їх розігріти, і це мені каже робити мама

З подругами сиділи на вулиці і вагітна знайома пригостила нас пиріжками з картоплею, сказала, що це її чоловік їх спік. Нас було 4, а пиріжків 3, ми ще дкмалі, як би їх поділити між собою

Я їду на велосипеді по звивистій вулиці то там то сям біля будинків стоять цигани і готують на мангалі різну їжу нарешті я зупиняюся підходжу до циган які роздають своїм шашлики пиріжки і всякі інші частування нарешті один з циган помічає мене і пригощає гарячим пиріжком я приймаю пиріжок і починаю є.

Було дуже багато пиріжків з печінкою. Вони гарячі прямо з духовки, цілий деко. Я взагалі не люблю печінку, а тут я їла їх і їла, мені так було смачно.

здрастуйте приснилося що смажу пиріжки з картоплі. тобто тісто не пам’ятаю тільки коржі картопляні які у мене розвалювалися постійно. до чого б ето?

наснилася померла бабуся пригостила пиріжком я його відкусила, а там черви виявилися і чий то голос, що нічого страшного я такі вже їла.

снився чоловік з роботи, співробітник.разом з ним їли духові пиріжки з вишнею, дуже відчувала смак вишні.ще уві сні було багато людей і магазинів.також снилися мої дочки.уві сні було багато суєти.

лежать 2 пиріжка рум’яні красиві, (пам’ятаю що жоден). я їх купую. бачила начинка &# 8212; у вигляді капусти (уві сні був салат, якісь листя), пам’ятаю, що з яйцем і цибулею не було).

я йшла по дорозі і їла пиріжок в ньому було оченята багато повидла і він був дуже смачний я іспитовал почуття голоду і з задоволенням його сьела

пиріжки пsшащіе, ароматні, з вишневим варенням в більшості, дуже смачні, з хрусткою скоринкою)) ходила, вибирала, дуже хотіла, купила і їла

я залишила пакет з пиріжками біля входу в аптеку пробула там довго а коли вийшла його вже не було пам’ятаю що запазуху у мене була моя біла кішка і я разом з нею шукала свій пакет по вулиці по базару зустрічала знайомих людей а пакет з пиріжками так і ненашла

Я побачила, що знайшла пиріжки.2 були в отдльном пакеті, а 3 в іншому.Я подумала, що ті 2 з печінкою.Але виявилося, що вони з картоплі.Дльше нічого не пам’ятаю.

коли перелазили через вікно на вулицю на сусідньому підвіконні побачила дві тарілки свіжих смажених пиріжків.. подумавши при цьому що вони постійно тут стоять&# 8230; захопила один з них&# 8230; попався з м’ясом&# 8230; по дорозі їла і було смачно&# 8230;

Вітаю! Мені снилася моя колишня двокімнатна квартира, сон був досить динамічним, всіх подробиць я не запам’ятав&# 8230; найяскравіший епізод &# 8212; я заходжу на кухню, а там на блюді свіжоспечені пиріжки, за сюжетом сну їх спекла мама&# 8230; я беру пиріжок, відкушують, а він з вишнею &# 8212; солодкий і смачний&# 8230; я його їм і в цей момент прокидаюся&# 8230;

мені наснилося, що мені мій хлопець приніс смажені пиріжки з картоплею і я їх їла і ще там в тарілці лtжал відварну картоплю.. до чого мені все це приснилося? з хлопцем я перебуваю в сварці ми розтане і після цього мені сниться цей сон.

сиділи з дівчиною у неї вдома в кімнаті, я їв пиріжок з вишневою начинкою, потім проходить її бабуся і дивиться на мене (дівчина це моя коханка), потім дівчина йде на вулицю, через деякий час я виходжу на вулицю шукати її, йду до сараєм а там машина, вона виходить з машини іншого хлопця (колишнього хлопця) і йде до мене на зустріч, почали лаятись і я прокинувся

снилося, ніби у мене своя пекарня, і я печу великі, відкриті пироги.І начинкою у одного пирога були зерна кави, акуратно викладені на поверхню тесту.

Я аспірантка. Мені наснилося, що ми з своиим науковим керівником ліпили пиріжки, наскільки я пам’ятаю, це були пиріжки з м’ясом. Я не впевнена, але начебто ми так їх і не засмажили.

я продавала пиріжки і вони переплуталися де з м’ясом Агді скартошкой але я вирішила їх продати по одній ціні як ніби вони все смясом ті по дорожче

Пам’ятаю тільки момент, как-будто мене покликав мій улюблений, я була в цей час з сестрою, я повернулася побачила пиріжки на блюдце і відкусила один. У підсвідомості я розуміла, що кличе він мене як би на роботу

Видавала сестру троюрідну заміж (хоча вона давно заміжня) бачила її покійну бабусю, весілля не відбулося. Ми з нареченою опинилися в іншій квартирі.вранці бачу багато пирогів великих, смажених, з хрусткою скоринкою, ароматних. Один надкушує, дуже смачний. До чого це?

Мені з четверга на п’ятницю приснився сон, як я ката тісто і ліплю пиріжки з капустою і з картоплею і печінкою, і смажу їх на сковороді. А чоловік заходить і каже ого ти навчилася смажити і починає дзвонити своїй мамі розповідати, вона каже мовляв залиш я приїду спробую, вообщем насмажила я цілий тазик цих пиріжків, причому встигала і смажити і капусту шинкувати на них, поварачівается а немає їх чоловік майже все з’їв

Вітаю. Мій сон такий: стою я в магазині на касі і бачу лежить прірожок з капустою (один) я його купую, але не їм (хоча уві сні я так його хотіла з’їсти, я дуже люблю пиріжки з капустою). Попередньо велике Вам спасибі.

Здравствуйте, меня зовут Інна, сьогодні приснився сон, що я вибираю на підносі пиріжок.їх було багато.але я вибрала самий який мені сподобався.Що це може означати.підкажіть.

Вітаю. Приснився сьогодні сон що я збираю гриби і поляна велика, я зібрала невеликий пакет і вирушила додому, по дорозі зустріла свою колишню подругу з дітьми і розповіла їй про грибний полянке- вона хотіла піти позбирати теж, але раптом з дитиною щось трапилося страшне. Пізніше я вирушила на галявину а там вже купа народу.

Снилося виробництво плоских, круглих пиріжків.в цеху багато людей ліплять пиріжки і я теж.начальство цеху на місцях.до мене ставлення хороше з боку начальства

[email&# 160; protected] s mamoy poexali na marshrutke, ostanovke na katoroy mi doljni bili [email&# 160; protected], pochemu to ya ne nashla dostatochno dzeneg za menya i mamu, a kogda mama xotela dac dengi menya, [email&# 160; protected] ya raschitalas, ya ne vzyala, a shofyoru cherez kokogo to visogo i prilichno odetogo parnya dala 2 pirajki mesto deneg za menya i mamu

Свекруха напекла пиріжків дуже багато, з незадоволеним виглядом, але ніхто їх не їв. Вони стояли у великій мисці. Я два рази запізнилася на потрібний автобус.

Я йшла по дорозі повз одноповерхових будинків на перехресті побачила за огорожею стіл з банкою молока і жінку літню. Мені захотілося молока. Я підійшла що б купити. Мене запросили в будинок. І за столом пригостили молоком і пиріжками. Спочатку я сиділа просто, а потім здається їла.

мені наснилося що ми йдемо з чоловіком і він їсть пиріжок з м’ясом а там купа хробаків

наснилося ліплю пиріжки, почен здорово виходить, складаю на деко, і запихають у стелю, ніби там духовка, пиріжки хороші виходять, навколо мене багато людей і я їх ніби як знаю, а ніби й немає, чоловік з яким розлучаюся пріснідся але не ругалісьі які -то незнайомі чоловіки, звуть мен Маша, наснилася з четверга на п’ятницю

Доброго дня, Тетяно!Я зараз зі своєю свекрухою не спілкуюся!Але, вона мені наснилася сьогодні, я до б я перебуваю в її квартирі і вона мені дає смажені пиріжки.Я їй кажу, спасибі я не їм печене і пішла від неї!

наснилися пиріжки в руках, при чому з’явилися там несподівано, більше схожі на біляші, тонкі, але начинка світло-жовта

Я ліплю пиріжки у своїх приятелів в кафе . Зі мною поруч коханий чоловік і він весь час запитує з чим пиріжки . Весь час уточню з чим пиріжки. Пиріжки з картоплею. Поруч також багато печінкових КатлетА вже смажених

мені наснилося чотири великі сірі миші, які я намагалася вигнати з дому, двох мені вдалося вигнати.Потім мені приснилося, що в гості прийшов якийсь літній чоловік і пригостив нас пиріжками. їх був величезний пакет

Я посмажила пиріжки з картоплею, і залишила остигати.А сусідські діти сіли я вийшла і побачила і кажу хіба так можна,
а мати цих дітей а що тут такого.

чоловік уві сні приніс до мене в будинок величезну тацю з пиріжками, випікав сам&# 8230; я їла, пиріжки з картоплею (рум’яні,)

Сиділи в колі друзів і мені треба було піти на роботу. Хотів взяти пиріжок з кошика, а товариш закрив руками і не дав. Я його обізвав і пішов. Це все що я пам’ятаю. Я прокинувся. був ранок

Діти просили пиріжки, спочатку мій син, а потім дві дівчинки, але я не дала сказала що вони вже брали.Пиріжки не мої, а бабусині з маком печені
[email&# 160; protected]

до чого сниться пошук пиріжків?
шукала по всіх місцях була похмура погода. більше нічого сказати не можу так як його не пам’ятаю і безліч деталей упустила

у мене були два пиріжка.один з маком, другий з вишнею.було двоє чоловіків, серед яких знаю одного.я запропонувала незнайомій один з пиріжків, він вибрав з маком і відразу ж при мені їв.потім запропонувала знайомому чоловікові, він якусь випічку вже їв. з вишнею не захотів, хотів з маком, але з маком я вже віддала незнайомому&# 8230;

Наснилося, що у мене сьогодні повинна бути весілля а я не встигаю собратся і як би я не метушилася, бігала, розумію що не встигнути.В житті я заміжня. Сон приснився з понеділка на вівторок

Прісгілося кума замісити тісто, тісто підійшло, вона, наліпили пиріжків з сиру і насмажила на сковороді, а пиріжки повітряні м’які, рум’яні, смачні, вона мене пригостила з сином ,, а потім я захотіла теж спекти, поставила опару, вона у мене підійшла, але як то не так як у Куми, мені хотілось теж як і у неї. Так і не насмажила .прокинулася.

Привіт, приснилося що разом з дочей купували пиріжки з грудкою і з яйцем, їли їх, купувала з віконця так як кудись їхала, на чому їхала не пам’ятаю.

Доброго дня! Багато тестомешалок місили тісто, тісто по стрічці їхали для порціонної оброблення. Люди і я разом з ними ліпили пиріжки з горохом і відносили на жарку. Ще їла пиріжки.

..Коханка чоловіка стояла в кіоску і смажить а багато пиріжків, себе я не бачила але чоловік там був .

Мені снилося два сну, але запам’яталися лише три маленьких фрагмента
З першого сну, ми (компанія друзів) зайшли в шахту, там було світло і були двері всюди, але було дуже низько і вузько. Це був лабіринт, ми знали що це небезпечно, але я була впевнена, що ми знайдемо, ми шукали скарби! Я не пам’ятаю знайшли ми їх, там обірвалося.
другий сон
Пам’ятаю фрагмент, папужка маленький жовтенький в клітці, потім інший фрагмент, він сидить уже на волі, на карнизі, а я роблю своїми руками йому іншу клітку, краще, чим колишня&# 8230;
І ще один фрагмент
Я дивлюся на брльшой шафа з пиріжками і різними хлібобулочними виробами, вони стоять як на виставці, я ще подумала, чому вони не псуються
адже там був сир, помідори, м’ясо&# 8230;.

Син бере пиріжок з чужої тарілки у жінки, яку запросили в будинок і все сидять за загальним накритим столом.

Наснилося що хочу їсти.Сусідка пече пиріжки . Потім у жінки яка недавно померла забирає одна знайома недредений полпірожка і віддає мені.Але я не їм, відмовляюся.До чого це?

Привіт, мені приснилося що я насмажила величезну гору різних пиріжків, а собака з’їла половину пиріжків з м’ясом, я її прогнала, але дуже засмутилася і навіть пробила відро з нечистотами, все було в фекаліях&# 8230;

Подобається дівчина, спілкуємося тиждень. Спершу їй приснився сон, де була вона, я і наші друзі (пара) і ми що то приховували від них. Сьогодні мені приснився сон, де ми сидимо в одному класі, але я сидів спиною до нього і ми про щось постійно говорили. Після нас вигнали з класу, направили в буфет і ми почали їсти пиріжки

Мені приснився сон, в якому я напекла багато пиріжків і мій колишній директор (я довгий час була в нього закохана і через своїх почуттів звільнилася з роботи, так як в обох сім’ї), так ось мій директор їв мої пиріжки з превеликим задоволенням

мені наснилося що сусідка принесла повну кошик пиріжків Я сказала що навіщо так багато я теж буду піч і прокинулася

На руках був смажений пиріжок. Зламала а там тісто було сире. Що це означає? Є не стала. Наперед дякую

Добрий день, мені снилися ніби, я приготувала багато пиріжків і склала їх по начинці.я з усіма ділилася цими пиріжками, пригощала тих людей, які перебували поруч

Я прийшла до подруги на весілля вона зі времм предлага мені домашні пиріжки смажені я постійно відмовлялася

Я зі своїм чоловіком зараз в смітті. А уві сні він приніс мені два дуже красивих смажених пиріжка з турботою і теплом.

Мені наснилося, що я смажу трикутні пиріжки з колишнім хлопцем, а зараз я наречена з іншим чоловіком

З понеділка на вівторок У сні мама бачила як я плачу і як мені Сусідка дала пиріжок .Що це означає?

У будинку у тітки і дядька, які померли, пік пиріжки з Вішеу, з них скла червоний вишневий сік. Вони всі разом говорили і їли їх

Я хлопець мені 26 років по знаку риба наснилося што я перебуваю в школі в своєму потім зміна і я купую пиріжок з картоплею і починаю є і бачу там рідного братика свого у нього була ковбаса і один знайомий хотів відібрати і я почав з ним битися але не зміг він забрати ковбасу потім я прокинувся

Бачила уві сні пиріжки, давала пробувати чоловікові очікувала що він скаже про них, але вони були уві сні вже готові.

Наснилося, що я состаршей своєї дочкойв іншому місті, поки дочка ходила в магазин за стегенцем я пригощала циганку пиріжком. Але циганка поцікавилася з чим пиріжок. Я і сама не знала з чим він взяла чим розрізала навпіл він був з лівіром. Тут вийшла дочка і почала говорити мовляв не варто спілкуватися з циганкою. Я пояснила, що циганка не винна просто я пригостила її пиріжком, у мене ще залишилися пиріжки всім вистачить, якщо немає то я не буду їсти.

Я віддала багато пишного дріжджового тіста куме і спостерігала, як вправно вона ліпить вироби. За столом сиділи гості, часу не було, і я порадила зробити один великий пиріг. Кума початку його робити, загортаючи край кіскою. Раптом хтось прийшов і вона попросила мене закінчити ліпити. У мене не вийшло, тому я почала ліпити такі, як вона ліпила спочатку.

Я бачила уві сні як ми з мамою зайшли в манікурскую, і далі там сотялі кошик пиріжків, і коли відійшов господар я їх швидко почала красти в сумку, тобто почала красти

До чого сняться пиріжки печені з м’ясом?,які дуже захотілося уві сні .але поруч була покійна мама, яку я пригостила ними.потім вона намагалася купити молочну продукцію нам.молоко, сметану, але не купила я прокинулася

Привіт, уві сні були чоловіки, їх було 3-4, я їх знаю, ми перебували в квартирі, вони в кімнаті, я на кухні, не знала що приготувати, подзвонила мамі запитати як зробити тісто на пиріжки, я їх зліпила, але не посмажила.

ОНУК МАЛЕНЬКИЙ спік булочкіУГОЩАЛ, мене і мого колишнього чоловіка.За Пробував булочки вони були без начинки, просто Здобнов .Ми з чоловіком раділи і хвалили онука який він молодець.Як він їх пек я не бачила, бачила тільки що приніс до нас на тарілочці і пригощав

Йшла з якоюсь дівчиною і їла одн пірожоктакрй м’який (не солодкий) з таким апетитом. Вона разказивала що то, а я їла пиріжок один не більше.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ