Сонник Пиріг з маком 😴 приснився, до чого сниться Пиріг з маком уві сні бачити

За сонником, пиріг з маком – свідоцтво того, що удача зараз як ніколи прихильною до вас, обставини будуть складатися саме так, як вам треба, більш того, найближчим часом ви зустрінете свою справжню любов.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Пиріг з маком, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пиріг з маком уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені сни знятися дуже рідко. Сьогодні перед ранком приснився сон, що я бачу пироги з маком половинку сьела, потім ще отламала половинку і з’їв і прокинулася.

Дочки на день народження засипала торт насінням маку

Уві сні в трьох поверховому будинку пекла жінка пироги на 22 людини і я з’їла один пиріг з маком свіжий хрусткий, дуже смачне тісто

Мені наснилося що мама напекла дуже багато пирогів з маком, але вони весели на паркані в пакеті і я їх з пакета діставала і їла

Я на роботі їла тістечка з маком, але хотіла з м’ясом. Я ожила коли спробувала його. Мені подруга дала, а всім з м’ясом.

Побачив як жінка продає пироги з маком але грошей не було і я його вкрали і почав їсти мене схопили і хотіли викликати міліцію продавщиця дуже обзивалася. Потім забрали мою сумку і дівчина почала мене захищати пропонуючи гроші щоб повернули сумку. Дівчина говорила чому ти не взяв з собою поїсти.

Привіт, приснилося що я була в гостях і моя тітка спекла 1 Пірго з маком і ще один з’явився Піро з маком, я взяла найбільші шматки де багато про маку було, сама їла і давала своїм дітям, потім варила суп

Пекли пироги разом з іншими людьми. Дуже швидко виходило формувати великі пухнасті, з маком. Вийшло дуже багато пирогів, складали готові у велику каструлю

Мені наснилося, що я .пригостила покійну двоюрідну бабусю шматочком пирога з маком. Ось відрізала шматочок, поклала на білу тарілочку і простягнула їй. Вона взяла.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ