Сонник Піранья 😴 наснилася, до чого сниться Піранья уві сні бачити

За сонником Феломени, піраньї не є позитивним символом. Вони попереджають, що незабаром можна зіткнутися з рядом невдач, як у професійній діяльності, так і в особистих відносинах. Тільки гранична обережність допоможе уникнути більш важких наслідків.

Побачені в мріях хижі риби повідомляють, що поруч знаходяться люди, здатні піти на зраду. При цьому деякі з них користуються безмежною довірою з боку сновидіння. Подібне збіг обставин негативно відіб’ється в першу чергу на емоційному стані.

Є висока ймовірність, що найближчим часом активізуються вороги. Вони всі сили спрямують на руйнування кар’єри і репутації сплячої людини. Бездіяльність у даній ситуації тільки погіршить і без того непросте становище. Якщо не вжити заходів, конкуренти з вами розправляться без особливих зусиль.

Постарайтеся підійти до тлумачення побаченої картини відповідально, щоб підготуватися до майбутніх подій, уникаючи зіткнення з неприємностями. В іншому випадку, проблеми просто поглинуть вас з головою.

Якими були піраньї в вашому сні?

Сняться піраньї живі ▼

Наснилися живі піраньї? Справитися з позначеними справами без підтримки з боку колективу по роботі або близьких людей навряд чи вийде. Крім того, бачення повідомляє, що іноді треба діяти рішучіше, проявляючи старанність і цілеспрямованість.

Що робили піраньї уві сні?

Піраньї кусають уві сні ▼

Сниться, що піраньї кусають? Прівідевшіеся сюжет не віщує нічого доброго. В особистих відносинах найближчим часом почнуть виникати труднощі. Неприємностей слід чекати і в професійній діяльності. Виною цьому послужать обставини, що складаються не на вашу користь.

Постарайтеся проявляти спокій і стриманість. Непростий період на життєвому шляху необхідно просто перетерпіти.

Де ви бачили піраній уві сні?

Сняться піраньї в море ▼

Значення сну, де піраньї були в морі, повідомляє, що не треба надто сильно вірити в долю. Якщо не почати діяти зараз, прикладаючи максимум зусиль і проявляючи уважність в справах, то і добитися нічого не вийде.

Що ви робили уві сні?

Спіймати піранью уві сні ▼

Сон, де ви примудрилися зловити піранью, виступає як провісника попадання в складну ситуацію в професійній діяльності. Вибратися з неї буде важко, але ви впораєтеся з цим завданням, приклавши максимум зусиль.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Піранья, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Піранья уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вчора наснилося, що мене вкусила піранья за ногу, потім ганялася за мною, навіть коли я на сушу вийшла, я від неї втекла, але з’явився кіт, який був схожий на цю піранью, я його обдурила і теж пішла … поясніть будь ласка!

Вікторія, можливо сон в якому вам не давала спокою піранья, а потім і кіт, говорить про те, що у вашому житті можуть з’явиться якісь вороги.

а мені наснилося як я зашол в какойто музей і там був величезний акваріум з великою акул і безліччю піраній, я присів на стілець і побачив що прямо на мене повільно рухається величезна акула я както став задихатися ніби повітря закінчився але потім вона обернулася і поплив, і я вдихнув! потім підійшов до акваріума і став дивитися на піраній вони були застиглі як Вольда і не рухалися.. кчему цей сон?

Роман, то, що уві сні піранья НЕ напала на вас, швидше за все, говорить про те, що ви зможете розкрити приховану загрозу і захиститися.

Сьогодні вночі мені приснилося, що я зі своєю сім’єю переходила струмок. Біля містка в воді, стояло пластикове біле відро і в ньому була риба. Кілька карасів і одна піранья. Рибу я виловила, взяла і піранью, але вона не опиралася. Я розглядала її зуби і показала їх чоловікові з донькою, що ця риба небезпечна, а потім взяла і вдарила рукою по голові рибі. Всі зуби у піраньї розсипалися, немов і не трималися&# 8230; до чого цей сон? не можу розшифрувати, т.до. сни у мене віщі&# 8230; Заздалегідь дякую!

Тетяна, то, що в вашому сні ви одалелі піранью, ймовірно, говорить про те, що ви зможете одалеть того, хто на вас тисне.

Мені прислів, що я зловила рукою піранью і довго носила її в руці
з відкритою пащею. Я не знала, що мені сней робити, просто ходила і дивилася на неї. До чого це все сниться?

Мені прислів, що я зловила рукою піранью і довго носила її в руці
з відкритою пащею. Я не знала, що мені сней робити, просто ходила і дивилася на неї. А потім випустила її в ванну з водою і вона там почала плавати. До чого це все сниться?

Нападник на мене з мечем безликий чорний ангел ховається і перетворюється в піранью, я її гривні а вона сново склеюється&# 8230; Але потім я її спалюю, відокремивши її голову від тіла&# 8230; Дії відбуваються на роботі.

Бачила уві сні, як купаюся в озері і мене хтось кусає за ногу, я зрозуміла, що там багато піраній. в результаті я вийшла з води і не постраждала. Далі бачила, що піднімаюся на крутий пагорб і поруч зі мною йде коричнева кінь, а також ще якийсь чоловік з конем. З великим зусиллям ми піднявшись на вершину гори, ми бігом спустилися вниз в чисте море. Далі, я опинилася на кораблі і бачила дуже багато риб в чистій воді, були там і акули, можливо вони всі були акулами і просто плавали у воді. Взагалі мені постійно сняться акули, коні

Такий сон, в якому в воді були піраньї, швидше за все, говорить про те, що обстановка навколо вас в бліжп = айшее час може виявитися дуже лякає.

мені наснилося, що я зустрілася зі своїм колишнім хлопцем і він запропонував поїхати мені в місце, де ловлять піраній.там виглядало все як закритий басейн, в якому плавають піраньї, при чому ці риби зовсім не були схожі на піраній зовні, але я точно знала що це вони.я не намагалася їх ловити, але чомусь вирішила погодувати їх морквою, але у мене не вийшло.

мені наснилося, що зо мною женуться піраньї, причому їх мільйони, в цей же час мої ноги обвивають черви і не дають мені бігти, до чого цей сон?

Наснилося, що я приїхала до тітки в гості, а у неї стоїть акваріум, замість розділової стіни, високий і тонкий. А в ньому плавають піраньї, мінімум з десяток, але дуже красиві, блискучі і малорухливі, при цьому вода в акваріумі йде чіткими шарами: зверху каламутна і зелена, потім з домішкою піску, потім ще темніше, нижче світліше, а починаючи з половини і до дна-прозора, як джерельна. Піраньї були в &# 171; піщаних&# 187; шарах, і мені життєво необхідно було дістати якийсь предмет серед них, і мені було моторошно страшно, але незабаром я помітила що вони на мене не реагують, і я просто проштовхнула цей предмет в чисту воду.

Сновидіння, яке ви описали вище, найімовірніше, говорить про те, що ви можете постраждати від агресії в сім’ї тітки.

Мені сьогодні наснилося, що мене оточили риби. Вода була чиста. Я точно не знала, що це за риби, але подумки розуміла, що піраньї. Вони не кусали мене і не заподіяли шкоди. Просто було страшно. Чи може сон бути до вагітності.

Вітаю! приснився сон нібито велике чорного кольору озеро.. я нахиляюся і бачу там дохлу рибу.. і потім відразу картина як якогось людини в цьому озері&# 8230; його розриває оч багато піраній&# 8230; ось до чого це?

А мені снилася хішьная риба. Я її зловила і носила за плавник і тулуб весь сон.вона вже була підлозі дохла, я її пожаліла потім і відпустила в воду, на що вона була вдячна.

А мені наснилося, ніби сіотрю як в амазонці (каламутна вода) ловлять піранью. Коли витягли її на вудку&# 8230; різко смикнули вона каа ніби злетіла і полетіла з відкритим ротом в мою сторону. Рот її був весь червоний, закривавлений&# 8230; і вчепилася мені в шию. Я прокинувся. До чого б це? дякую.

наснилося сьогодні, що на березі можливо моря, так воно прекрсано було..і десь в далеке бачу кита! Хочу його завпечатліть, шукаю телефон&# 8230; але телефон виявився такий маленький, що загубився в кофті і фотографувала вже кофтою! потім побачила чарівних дельфінів, а після найбільших піраній&# 8212; більше мене рази в 2-3! я на неї націлила кофту, після побачила мене і стрибає на мене&# 8230; я її рукою отпихнула, вона все одно стрибає і вже не в воді вона! мене за руку бере якийсь хлопець і стрибаємо у вікно будинку! потім виявилося, що в кофті залишилися маленькі піраньї, схожі на павучки і вони до мене бегажалі! я пішла з цього будинку, а хлопець залишився з піраньями&# 8230;.подивилася на море (воно було зовсім спокійним) і пішла!

мені наснилося що я з подругами і своєю мамою стоїмо за гаражем бабусиного будинку (вона живе в селі) і там поперек тече якийсь широкий і глибокий струмок.(Насправді його там немає) в ньому кишать піраньї. мама туди стрибнула і її розірвали піраньї, було видно тільки кров. я почала сильно плакати, причому навіть наяву, а не тільки уві сні. а піраньї прям вистрибували і води і назад, я кинула якийсь великий предмет туди і вибила декількох на землю, але вони не померли, а лежали і сіпалися. потім я ходила і ревіла уві сні, а друзі ніби мене не розуміли і не підтримували. будь ласка скажіть до чого це?

Мені наснилося що я перебуваю біля потічка, і зі мною є друзі (але насправді їх я незнаю), а ще був корейський актор, під землею все лід, у мене нога поранилася і тече кров, і змиваю її ходячи по струмочку, вода була холодною, і раптом під льодом з’являються піраньї і ми біжимо, мене схопив за руку той актор і ми разом біжимо, а потім за нами біжить моя подруга і я тут зриваюся з рук актора і допомагаю їй і ми разом біжимо, але раптом незнаю як але я сама бігу і тут зупинилася переді мною піранья лежить смикаючись і все потім прокинулася.Скажіть до чого це все.

Мені наснилося що я зловив піранья, дивився на нього і на його зуби довго і дивувався. До чого цей сон. Заздалегідь дякую!

Мені сниться, що ми з друзями на море, кругом пісок. І раптом бачимо багато риби пливе в нашу сторону, виявилося це піраньї. Ми кинулися бігти, але вони пливли швидко, і їх величезні пащі з великими зубами намагалися нас схопити. Я зупинилася і сказала: &# 8212; &# 171; Тільки б вони не вміли повзати по піску&# 187 ;, як тільки я це сказала, вони вистрибнули з води, і поповзли за нами по піску. Тут нас охопив страх і ми осталбенелі. Я прийшла в себе і крикнула біжимо, і побігла. Обернувшись, я побачила, як мої друзі зникли, і я залишилася одна. Я побігла далі, але піраньї з’явилися з усіх боків і оточили мене, як раптом я почула голос подруги вона кликала мене на великий камінь або скелю. Я намагалася дострибнути, але не змогла. Піраньї хапали мене за ноги і всюди була кров, я ревіла. У підсумку я прокинулася.

Сьогодні мені наснилася яма а в ній вода але не чиста, я опустила у воду прутик, а там початок клювати рибка на цей прутик, чоловік мій оступився і впав туди, я його виташіл, а на нозі у нього три піраньї він їх обтрусив і вони відлетіли на на землю і у них замість хвоста ще одна голова.

Доброго дня!
скажіть до чого сниться піраньї, вони дуже швидко поїдають кинуті їм воду риби, і поруч з піраньями плавають трохи більше їх зубасті риби.
Заздалегідь дякую!

Мені наснилося как-будто я плавала в річці мого дитинства (батьки давно продали там дачу), я плавала з незнайомими жінками і здається з мамою, вода була кришталева (дно навіть видно), а потім настав вечір і ми попливли в загату, а мене скував страх і я не попливла і там маленькі піраньї як мальки напали на них

Заходжу в комноту, бачу великий пакет зводиться і піраній, штук 20.Мені треба було їх погодувати хлібом чомусь.І тоді Я зможу вийти з кімнати.Наченается кришити хліб і вони починають стрибати.Пакет падає і разлевается вода разом з піраньемі.Я чомусь швидко відкриваю кран з теплою водою і застрибнув на стіл.Думою як їх зібрати.Бачу савок і потехоньку наченается заёрпивать назад в той же пакет.На цьому місці Я прокинувся.

Сьогодні приснилося ніби я з моїм хлопцем ловили рибу, на якийсь річці! Вода була чиста і там плавали всього дві риби! спочатку я зловила одну, а це виявилася піранья, вона була дуже агресивна! я її почала бити об землю, після вона здається померла!Руками я до неї не торкалася! І молодій людині сказала щоб він її теж бив! Уві сні ми вбили дві риби або просто оглушили, не знаю!

Наснилося, що я йду і берега річки, а на березі піраньї і вони мене не чіпають, а на оборот тікають, я наступила на одну і вона розірвалася на навпіл.Допоможіть розгадати будь ласка!

Наснилося, що я і одна людина впали в озеро з великої висоти, там були піраньї, вони нас покусали, але коли ми вийшли з озера, вони до сих пір залишалися на нас, тримали міцно зубами. Я хотіла знайти лікаря, щоб їх зняв і обробив рани. Але той хлопець пішов перший. Тут я опинилася в якомусь магазині, в ньому я зустріла своїх знайомих, з якими працювала колись, попросила у них допомоги, ми пройшлися по магазину, мене проводили до туалету, там я змогла одну піранью відчепити своїми руками, я відчувала всю біль, від піраньї залишилися дірки, ми пішли в кабінет з лікарем, але там і так була черга і той хлопець теж з піраньями зайшов перший, потім я його більше не бачила. Коли дійшла до нас чергу, я зайшла в кабінет, а піраньї слід прохолов, як ніби все по дорозі відпали, але дірки як були так і є, що це цікаво може бути?

мені наснилося що я зі своєю сім’єю і дідусем поїхала купатися на ставок. спочатку ми купалися, а потім дідусь сказав що з іншого боку багато риби і ми пішли рибалити. дідусь ловив великих риб, а мені траплялися маленькі. потім ми какбудто почали там купатися і виявилося що були зовсім не риби а піраньї. вони всіх кусали. раптом одна вкусила і одна з них вкусила мене я кричала дідусеві але він ніби мене не чув а потім він зняв піранью і викинув її. потім ми опинилися на маленькій платформі а навколо плавали маленькі піраньї, раптом я ненавмисно насупила в воду і вони почали мене кусати я швидко прибрала ногу і більше нічого. до чого це?

я вагітна і останньо сняться дивні сни (((вчора мені наснилося, що я в каламутній воді зловила рибу&# 8230; спочатку вона здавалася великою і красивою! я покликала маму з татом подивитися і поклала її в ванну&# 8230;. потім виявилося що у неее величезні зуби і вона стала якоюсь мерзенної і страшною&# 8230;.

Приснився сон ніби я поїхала в жарку країну куди і як не знаю але там вічна спека і пальми =) і ось пішла я з мамою типу в зоопарк тіраріум . Так ось бачила уві сні багато дельфінів і білуг вони плавали в басейні з діточками пройшла далі неподалік стояв басейн з піраньями навіть навколо басейну мертві піраньї лежали, а пройшла трохи в бік там дуже багато різновидів павуків від чорно-жовтого, чорно-зеленого і чорних маленьких і великих і чомусь я боса пішла по ним . вбити не вбила але вибирала місця щоб пройти.

приснився такий сон і як його трактувати все по різному виходить. сниться мій рідний дім вулиця&# 8230; поруч чому то є вулкан і він почав вивергатися ми на пагорбі якому то почали швидко спускатися до води від палаючої лави все в диму .. крізь вогонь по уламках почала підніматися шукати свій будинок він виявився цілим&# 8230;..зайшла в будинок&# 8230;..квартира порожня і нізвідки не візьми чутися звуки гарчання і повзуть риби з зубами великими&# 8230; половина риби половина з ніжками і ось я від них тікала ., захищалася&# 8230;.справжній фільм жахів якийсь :)..допоможіть трактувати

Сьогодні вночі наснився мій двір і там багато великих брудних калюж і моя полруга хоче їх виміряти, роздяглася, на ній біле нижню білизну, і полізла і в одній калюжі почала тонути, я її побігла рятувати. тягну її за руку а за нами ка ніби риби пливуть, піраньї ну я її вдало витягла і при тому ми обидві сухі, потім вже відбувається справа в якійсь квартирі і не сней а з родичами мого чоловіка, ми намагаємося зловити піранью і вбити бігаємо за нею а вона ховається і шипить, в результаті зловили і обробили як звичайну рибу але докнца вона не померла і ми вирішили відрізати їй голову.,і тут вже сниться сестра чоловіка як ніби в ванну приймає з відкритими дверима але вода вже чиста.

Сьогодні вночі наснився мій двір в ньому ніби величезні, брудні калюжі і моя подруга хоче виміряти їх глибину, роздяглася, на ній було біле нижню білизну, і полізла. і водної з калюж вона починає тонути я пішла її рятувати тягну її за руку а за нами наче піраньї пливуть але я її вдало витягла і при тому ми обидві сухіі, потім справа проісхоліт в кокой-то квартирі але вже не сней а з родичами мого чоловіка ми намагаємося зловити піранью, а вона ховається і сичить в результаті її спіймали і обробили як звичайну рибу, але вона не померла і ми вирішили відрізати їй голову, тут сниться сестра чоловіка приймає в ванну лежить в ній і двері не закрила а вода у ванній чиста.

Привіт, я сьогодні вночі бачила уві сні два великих акваріума, в одному були золоті рибки і всякі різні маленькі рибки, а в другому були великі риби, деякі були красиві і начебто не становили загрози, а другі були зубасті і піраньї, одна піранья постійно хлюпала в акваріумі і все намагалася вилізти з нього, а всередині вони ганялися один за одним. Не можу зрозуміти до чого цей сон, теж до якихось прихованим загрозам або що то ще?! Допоможіть розібратися будь ласка. Заздалегідь дякую)

Наснилося, що в акваріумі (типу невеликого басейну) плавають два дельфіни і ін. рибки і раптом, а розумію, що там від кудись з’явилася піранья! І бачу, він з’їдає одну рибку! Я заганяю всез риб в відсік, намагаючись врятувати від піраньї, але розумію, що вона туди проніклаі всіх з’їла і вода вся в крові! Плачу, дельфінів шкода! Біжу до батьків, а вони кажуть, типу, сама винна і не шкодують і не підтримують мене! Прокинулася вся в сльозах!

Привіт, уві сні я бачила, що перебуваю в торговому центрі, народу було мало, вітрини порожні.Іду, йду бачу хлопця, він весь у крові, і тут до мене летить піранья, чіпляється прямо в щелепу, було боляче, я навіть відчувала цю біль, потім схопила піранью руками, намагалася розірвати їй пащу, але не вийшло .Потім вона напала на мене знову, цього разу я швидко зреагувала і з криком розірвала їй пащу, після чого я відразу прокинулася.Допоможіть будь ласка розтлумачити цей сон .

приснився перон, але у води, зі мною велику валізу і він сповнений пачками грошей, йдуть за мною 2 мужиків, чемодан розкривається і гроші висипаються, один з мужиків падає в цю воду я дивлюся а до нього 3 піраньї підпливають до нього, там ще були риби, але річкові, у піраньї пам’ятаю дуже добре її зуби

уві сні мені наснилися 2 піраньї, вони куснула мене за коліна, рази 2, в воді, вода була прозоро-чиста! останній раз, коли я проходила через воду, вони знову мене вкусила, але я взяла їх руками і викинула на сушу. вони подохли.до чого б це?

У моєму сні я була в дуже гарному місці. Там були річка і гори. Але всюди були різні змії і гадюки. Точно пам’ятаю, що була ще й величезна анаконда. Зі мною були ще люди. І ось один чоловік дістав з маленького струмка в горі піранью, а потім вона перетворилася в кобру і вкусила мене.

Мені наснилося піраньї було їх багато з великими зубами вони плавали в басейні вода була блакитна чиста. Але ці піраньї були настільки злими що вони вистрибували з басейну прям на мене з великими зубами хотіли мене з’їсти&# 8230; До чого це?

мені наснилося, що люди перетворювалися в акул і піраній, і воювали, я як би дивилася з боку, піраньї це були добрі люди і вони виграли
що позначає підкажіть будь ласка?

Вітаю! Мені прісної піраньї! Але я їх не віділ! Я наче був у якості піраньї, один з численних риб! Бачив з під води як плавають люди і віділ очима піраньї як вони нападають на людей! Або я сам був піранью, не зрозумію! Віділ з верху як люди купаються у воді, а потім під Ведою очима піраньї, як вони піднімаються і нападають на людей! Що це означає?

мені приснився сон, де я з якоїсь компанією, знайомої мені уві сні, полюю на піранью. мої знайомі чомусь схожі на русалок, а кімната заповнюється водою з піраньями, вони ловлять моїх знайомих і їдять їх, а потім починають плисти за мною, я встигаю поплисти в іншу кімнату, але вода заповнює тільки одну кімнату, а в другу не перетікає. І ось все знайомі з’їдені а я стою в іншій кімнаті і дивлюся на піранью, яка стежить за мною. потім я ховаюся за пріталку і виглядаю на піранью, і знову ховаюся. що це може означати? О_о

Мені наснилося, що я прала а туди в машинку потрапила піранья і я б’ю її, щоб вбити.ну а потім я сильно вдарила і начебто вона втратила свідомість&# 8230; а коли витягла її з машинки я побачимо, що це миленький бобер, мені стало шкода його і я стала доглядати за ним!він чимось був схожий на маленьку дитину

Наснилося, що в воді біля мене з’явилося 2-3 піраньї, я взяла скат від колеса (у нього чомусь було прозоре дно), зачерпнула воду з піраньями і винесла їх на пісок..на сушу, весь цей час піраньї злобно оскалом дивилися на мене&# 8230; але не могли нічого мені зробити, а коли опинилися на суші..то були дуже розлючені&# 8230; Допоможіть розтлумачити до чого це??

Доброго дня!
Мені приснився сон в якому я купалася оголеною в чистій воді і соромилася своєї наготи, т.до. там були люди (я їх не бачила, але знала що вони там є). Мене заспокоювало те що там був і мій чоловік (цивільний чоловік). Коли я вирішила вийти з води і підпливла до берега (це виявився саме берег річки), то зрозуміла що сама не зможу вийти, т.до. берег досить крутий. Я покликала чоловіка і тут побачила застиглих у воді риб. Придивившись (в цей час я нерухомо висіла в воді), я стала дізнаватися в них піраній. Запитала у чоловіка: &# 171; це піраньї?&# 187;. Він спокійно відповів: &# 171; да&# 187;. Він не поспішав витягати мене з води, а я не могла попросити його про це &# 8212; мовчала і з острахом дивилася на піраній.

Мені снилися риби, одна з них вкусила мене за вухо і я довго не могла її зняти з себе.потім мені снилися п’явки які смоктали у мене кров.

Ми з моїм хлопцем рибалили. Але нічого не зловили і йшли на кшталт назад, я як би йшла по затопленій даху якогось будинку по каламутній воді, моя вудка була опущена і волосінь з гачком були вільно поміщені в воду. Вода була якогось рудого і мутного кольору. І раптом я випадково витягаю з вод як би вудку а на гачку піранью. Я не пам’ятаю що потім з нею робила, але помойму вона мене і не намагалася вкусити.
Сон приснився з неділі на понеділок.
Буду вдячна за тлумачення

Мені потрібно було перейти вбрід, іншого шляху більше не було.При спробі це зробити мені в ноги буквально вгризлісь ціла зграя піраній.Я намагалася відбитися і кликала на допомогу, але мене ніхто не чув.Я прокинулася від жаху і болю.Скажіть, до чого б це?

Сон про те що я годую піранью яка знаходиться в акваріумі.Їх було десь штук 5-7.Але ще я їх годувала рибою.Я кинула їм велику рибу, і вони миттєво на неї напали.

у мене уві сні було піранья і звичайна риба, вони обидві жили в річці. піранья їла мишей. я засунула в цю річку руку. і піраньї трохи її не з’їли, якби я не встигла вийняти руку

Тетяна, добрий день! Мені снився дивний сон, але витлумачити мені хотілося б тільки частина його. Мені снився сон з піраньями. Їх було дуже багато, і були вони в каламутній зеленій воді. Я спостерігала за ними з вишки, і пара риб в стрибку виявилися у мене під ногами&# 8230;. А потім ще дрібні рибки були у мене в руках, але їх я не ловила.Просто побачила їх на долоні, як лусочки.

наснилися тигри разом з піраньями то чи в акваріумі чи клітка з водойму, мій чоловік кинув у воду стегенце і тигри пострибали у воду щоб його з’їсти і піраньї теж на нього накинулися в результаті у одного тигра постраждала лапа, я йому уві сні її чимось то обробляла, і дуже злилася на чоловіка, кричала що так не можна, і що я міліцію викличу щоб його покарали за негідне поводження з тваринами, і мені дуже хотілося забрати хоч одного тигра собі щоб доглядати за ним, агресивними вони не були скоріше нещасними, в життя чоловік тварин любить і ніколи б їм не зашкодив, тигрів і піраній уві сні бачила вперше

доброго дня снитися мені что стоит 3 басейни, в одному-вода Брудний, дохла риба дрібна, водорослі зверху плавають; в іншому-риба велика Хаора но є жива и дохла вода каламутна; третій-вода чиста риба велика жива активна піранія я боюся щоб вона мене не смак, а мені нужно вібрато басейн щоб полити місто бачу іде знайомиться думаю зараз вона підкажіть якові воду брати и я прокинулася&# 8230;..цікавий сон поможіть розтлумачіті.

Наснилося що було стару будівлю я разом з незнайомою сім’єю жила і початок руйнується одне потім інше місце через погоду пам’ятаю що потім ми пливемо по морю і дуже багато народу і нас протягом деякого часу починають кусати риби піраньї, ми встигли допливти до найближчого місця і вилізти сухими і знову йдемо в новий готель, сім’я у них документи залишилися я розумію, а у мене їх немає так як я їх там в готелі залишила, і я думаю як їх забрати, бо відразу дзвоню мамі і кажу що документи залишила і щось таке середній стан в розмові.

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося наступне&# 8230; гм, це буде довго.

Я прокидаюся в старій, пошарпаної машині зеленуватого кольору, що їде вперед по асфальту, нашому, російському, з зерном. У машині, крім мене, друзі і подруги.

Раптово на узбіччі, праворуч, я боковим зором помічаю кошеня. Дивного досить кошеня. Ми гальмуємо, вилазимо з машини, і виявляється, що у нього відсутня половина тулуба. Це, ясна справа, налякало дівчат, що сидять в машині.

Небо починає темніти і дуже швидко стає чорним ніщо, лише по краях, на горизонті, біла смужка. Оглянувшись трохи навколо, я заходжу за квадратний будинок, поруч з яким лежав кошеня, більш нагадує зупинку, і бачу величезну піранью, оранжевого кольору, з пластика. Вона подивилася на мене і бадьоро поповзла по похилій, &# 8212; да, уже похилій, &# 8212; стіні на присоску замість хвоста. Я її ловлю і відкидаю геть, при тому, що вона спочатку прилипає до моєї руки. Оглядаючись, я бачу, що будівля-куб стало будівлею-пірамідою, і по ньому біжить собака. Я гукаю її, і вона підбігає назад до мене, я її гладжу з любов’ю. Після цього я входжу в піраміду&# 8230; і опиняюся в іншому сні.

Хотілося б мені знати, що значить сій сон, оскільки прямо перед цим у мене в житті ледь не сталася трагедія. І незважаючи на те, що це більше нагадує божевільний марення, в ньому присутні знаки, тлумачиться різними людьми по-різному. Наприклад, кошенята або піранья.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ