Сонник піраньї до чого сниться піраньї уві сні

Перш чим приступати до тлумачення того, до чого сняться піраньї, слід пригадати, на кого ці рибки нападали уві сні, підказують сонники. Залежно від деталей, ці річкові хижачки можуть символізувати, як нападки недоброзичливців, так і силу сновидіння.

сонник Міллера

Бачити уві сні одну піранью в акваріумі – символ суперечливості сплячої людини в своїх бажаннях, запевняє психолог Густав Міллер.

А якщо вам пам’ятається, що наснилася зграйка цих хижих рибок, що плавають у величезному акваріумі, то таке бачення може означати мінливість в настрої. Вам буде хотітися то плакати, то сміятися, причому, без видимих ​​на те причин.

Хтось «точить» на вас зуб

Пастор Девід Лоффа запевняє, що приснилися піраньї, які кусають уві сні – знак небезпеки. Хтось, що має не дуже великий «вага» в суспільстві, але вміє переконувати оточуючих у своїй правоті, бажає вам нашкодити, налаштовуючи ваше оточення проти вас. Будьте напоготові!

А якщо бачите уві сні, як ви, не дивлячись на небезпеку, намагаєтеся вивудити з річки цю зубасту рибу, а вона вас вкусила, то, за версією Циганського тлумача, це означає зраду людини, яка вам дуже дорогий. Цілком ймовірно, що вам заподіє страждання кохана людина, і, зауважте, зробить він це зумисне.

Ви – гідний суперник

Тлумачення сну, сюжет якого оповідає про ручної акваріумний піраньї, пророкує перемогу над усіма, хто бажає вам зла. Сонник Мандрівника стверджує, що наснилося піранья, яка не кусає сновидицей, а лащиться про його руку – символ твердого характеру і спритного розуму сновидіння. Ви той, кого не радять мати у ворогах.

Східний оракул також говорить про вміння постояти за себе, розшифровуючи, до чого сниться купання з піраньями, які не нападають на сплячого.

Цікаве пояснення примарилося піраній дає Психологічний сонник. Так як ця зубаста риба рідко випливає на полювання поодинці, то, приснився зграєю, вони вказують на вміння того, хто спить, об’єднувати навколо себе людей.

Вас будуть терзати сумніви

Чи не такими райдужними будуть трактування, що роз’яснюють, до чого сняться голодні піраньї, які нападають на людину або тварину.

Якщо ви уві сні з жахом спостерігали, як одна піранья вкусила когось у вас на очах, а ціла зграя через лічені хвилини обгризла тіло нещасної жертви, то це означає, що ви збентежені чиїмось вчинком. Ви страждаєте від того, що не можете зрозуміти, виправдовуєте ви вчинок вчинила або засуджуєте.

До чого сниться, що ви годуєте піраній м’ясом, милуючись їх злагодженою роботою щелепами і, в той же час, жахаючись від своєї кровожерливості? Сонник Фрейда підказує, що це – ознака психічної нестійкості. Ймовірно, у вас зараз не найкращий період, тому ви напружені, знервовані і нездатні приймати обдумані рішення.

Зверніть увагу!

Якщо в нічний мрію піранья цапнув вас за щось, згадайте, яка саме частина тіла постраждала, радять сонники. Наприклад, бачити, що це:

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ