Сонник Піраміда 😴 наснилася, до чого сниться Піраміда уві сні бачити

Піраміди – це передвістя глобальних змін у вашому житті.

Підніматися на вершину піраміди – для досягнення задуманого потрібно буде побувати в багатьох місцях.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Піраміда, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Піраміда уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! А мені приснився дивний сон. Дивлюся у вікно і бачу, що йде назустріч чоловіка. По праву руку від нього йде білий гусак на червоному повідку-стрічці. За гусём гордо крокує велика сіра собака, на якій стоїть пес поменше, а на ньому примостився ще менший собачёнок. Процесія мирна, важлива така :))))

я стою на вершині перловою піраміди .кожен рівень це зменшується квадрат який расшіряеться до основи. піраміда неймовірно висока її підставу йде в нескінченність і я ошушаю неймовірне захоплення і адреналін перебуваючи на самій верхівці

Мені наснилося, що я хочу врятувати своїх близьких від нападу і в метушні бачу на небо і бачу піраміду, а в ній всевидюче око, піраміда золота і від неї на мене падає світло, якого немає на землі, оранжевожелтий, і я розумію, що це божий знак і тепло йде у мене по всьому тілу.але інші цього не бачать

Мені наснилося що річка збільшилася до розмірів моря, і стала абсолютно безмежний. І з глибини цього &# 171; моря&# 187; стала спливати піраміда. Я бачила тільки її вершину, але відчувала яка вона величезна під водою. Все це я бачила як би зверху.

Привіт, наснилися всі три піраміди, але не на своєму місці а в на околиці мого рідного міста, і побачив я їх тільки на заході, як тільки побачив відразу захотілося поїхати до них і поїхав з друзями на машині до них. вони були дуже масивними здавалося до них пару километров

мені наснилося що я полетіла&# 8230;.У небо&# 8230; всі захоплювалися&# 8230;.все знімали на відео&# 8230;.я була на вершині піраміди де 180 метрів заввишки&# 8230;

Добрий день) Мені сьогодні вночі наснилися карти таро, вони були збудовані в піраміду, при чому у відповідності з ієрархією таро. Піраміда карт оберталася.

Наснилося входження в золоту піраміду. У піраміді є вхід але він вдає із себе перевернутий трикутник, я входжу внутр піраміди і бачу на стінах ієрогліфи, але не єгипетські а щось схоже на арабські. Я всередині не один нас троє. Багато відгалужень коридор проходить через всю піраміду. Чув кроки і ми бачимо тих хто всередині піраміди і вони хочуть нам допомогти, відкрити додаткові наші можливості мозку.

снилися роскопкі піраміди фалаона бачила потайні двері як люк посипалася пил і я йду відкривати її і будильник розбудить мене.

Мені наснилася єгипетська піраміда, ми ходили в ній з одним, а потім з дівчиною і коли вийшли з неї, частина від неї відвалилася. Приснився сон, коли я спав днем.

їду в автомобілі з чоловіком по дорозі додому дивлюся в небо а там перевернута піраміда золотого кольору сяє це все барвисто небо синє трохи хмар білих .

я опинився в якомусь морі або океані, раптом побачив дві вершинки пірамід стирчать з під води, одна виступала на пів метра, інша на два метри. Я підплив заліз на першу піраміду, з подивом почав рассуждать- про ці пірамідах напевно ні хто не знає, треба з фоткати щоб було якесь доказ про мою знахідку. Роблячи знімки другої піраміди, раптом мене відволікають поруч стоять дівчата і просять щоб я і їх з фотографував. Далі не пам’ятаю.

Так я і так все зрозуміла))) Дякую, Тетяна. Я письменник, і мої постійні кольорові сни- це мій учитель зі мною так говорить)

Приснився сон кольоровий стоїть переді мною велика піраміда, я дивлюся на неї, і мені каже якийсь голос якщо я піду до неї, і про йду у коло неї то до мене повернуться всі труднощі які у мене були, і я стою дивлюся на неї, але до неї не пішов !

Добрий вечір Тетяна, снився сон 08.02 під самий ранок і я прокинувся, значить так приснилося мені що я то карапкаюсь ніби як по піраміді тільки вона трохи спотворена але колір саме пісочний і на ній є невеликі виступи де можна присісти, заліз вище хмар, подивився внз злякався як я буду спускатися, вид з висоти був просто чудовий і насичений. Піднявшись на гору я побачив дитину, що плаче здається світловолоса кучерява дівчинка і вона відразу почав ковзати вниз, я встиг його зловити і прокинувся.
спасибі.

Я був в піраміді, мені так здавалося. Я торс був оголений. Я йшов з факелом в руках по темному коридору. Коли я загорнув наліво, біля мене пройшла дівчина, я не помітив її обличчя, вона була вся чорна, вона дуже швидко пройшла біля мене. Далі я пішов прямо і став спускатися по сходами вниз. Після я увійшов до кімнати, вона була середніх розміром. вся темна, заповнена водою, лише факел висвітлював її. На її стінах були якісь єгипетські малюнки. Я не став пильно дивитися на них. Я вставив смолоскип в тримач на стіні, пройшов 2-3 ступені вниз, я бюил по пояс у воді і стояв майже на середині кімнати. Потім я повернувся, обличчям звідки прийшов. Схрестив руки на грудях&# 8230; і почав падати в воду. Потім я прокинувся

Я спостерігаю схід сонця але він на півночі і на сонці щось сидить як вогненні голки, все вище піднімається серед хмар, і тут з сонця вже на південному заході крутиться піраміда в небі, наче вторгнення, страх, потім я бачу знову на півночі якусь карту, знаки

Вітаю. Моєму другові приснився цікавий сон за участю мене. Йому приснилося, що я стою серед пірамідок, складених із золотих монет. Монети яскраві блискучі, складені в конусоподібні пірамідки, розташовані по 10 в ряд і по 7 в ширину. Що б це значило?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ