Сонник Піонер 😴 приснився, до чого сниться Піонер уві сні бачити

Піонер – ви стали на шлях самовдосконалення, і не хочете зупиняти на досягнутому.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Піонер, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Піонер уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

здрастуйте а можете мені в кантакте надіслати у мене недавно помер чоловік мені сниться як ми з ним йдемо по мосту взимку лід кругом в низу річка завмерла і з нами хлопчик ми все в чорному і чоловік не говорить це наш син потім сниться я намагаюся по тросу на дах влесті але толька до половини змогла і тому спустилася снилося що я себе бачила своє поховання я лежала і знизу за всіма спостерігала багато квітів була і люди були знайомі

Ми з начальницею прийшли на екскурсію в музей, а ним виявився хитний вагон-бочка, а там лежали всі піонерські атрибути, барабан, краватки, форма. Ми стали приміряти і пов’язувати піонерські галстуки, хтось одягав на шию барабан, форму і всі жінки раптом стали молодими юними піонерами і вирішили пройтися вулицями міста з горном, барабаном в формі, в піонерських краватках (показувала на собі як правильно зав’язувати краватку, хто призабув). Натовп висунулася, (стрункі дівчата в формі, з атрибутами, видно що крок карбують, барабани, звуку не чула), а ми пішли позаду, розмовляю про справи, прийшли в будинок чийсь відразу за стіл, він не накритий, вирішили скинутися на вино, ми в цьому участі не брали, де випивка, там ми не можемо бути, пішли, начальниця одягла чиюсь курточку, (темно-коричневу, з невеликою хутряний окантовкою) я їй сказала, що це не ваша, на що отримала відповідь: яка різниця, за розміром підійшла, хтось і мій плащ одягне. Я їй кажу, ви були в фіолетовому плащі, насправді на ній бачила сірий, а одягаєте коричневу курточку&# 8230; зібралися і я прокинулася&# 8230;. Відчуття радості, щастя, гордості, що так добре вийшло, начебто зайшли в музей, а пройшли вулицями міста&# 8230;

Наснилося що мене приймають в піонери і зав’язують мені червону піонерську краватку. І я засмутилася що мені зав’язав неправильний вузол. Як то недбало.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ