Сонник Пила 😴 наснилася, до чого сниться Пила уві сні бачити

За сонником, застосовувати пилу – до виснажливій праці, але в той же час вдома налагодитися така обстановка, в якій ви зможете відпочивати і тілом і душею.

Яка пила приснилася?

Сниться величезна пила ▼

Якщо пила величезна – займете керівну посаду в солідній компанії і в значній мірі збільшите свій бюджет.

Уві сні пила іржава або поламалася ▼

Пила покрилася іржею або поламалася – успіх від вас відвернеться.

Наснилося пила пропала ▼

Пила пропала – будете учасником заходів, через які понесете великих втрат.

Який звук чули уві сні?

Звук працюючих пив уві сні ▼

Вам приснився звук працюючих пив – ваше матеріальне становище значно покращитися, будете жити в достатку.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Пила, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пила уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

У горищному приміщенні над своєю квартирою виявив 2 ручні пилки&# 8230; зрадів що знайшов, вважав що вони пропали

Йшла по вулиці. Побачила людини в камуфляжі. Накинувся зі спини на мене з бензопилою. Начебто не порізав.

добрий вечір! Тетяна, не скажу що сон був насиченим я лише бродив по лісі, під ногами переважала не зовсім приємна сира грунт з травою.не знаю що я робив, але я знайшов пилку-чиста, нова, з приємно блакитний ручкою. (Пила НЕ двостороння, тобто одна ручка)

виявився в господарському магазині великий вибір будь-якої побутової техніки не знаю чому я вибрав бензопилу я був такий радий .а коли вона за працювала і я як по маслу розпиляв колоду захопленню не було меж я оглянув пилу з усіх боків це був твір мистецтва єдино полотно було трохи коротше чим мені хотілося але мене це не збентежило і я пішов з пилкою додому такий радісний начебто виграв купу грошей

мені снилося знайома місцевість. у мене будинок знаходиться біля лісу і уві сні я дивилася як пиляють наш ліс. кольори уві сні були зелений і коричневий.

Наснилося, що я в котеджному селищі, ходжу з електропилкою і вишукую дерева щоб спиляти їх на дрова, але в окрузі, по периметру лісу практично випив дерева які можна спиляти, залишилися ліжь ті які ростуть для краси.Я ходжу в доль будинків сусідів і дивлюся якісь дерева заважають, для того щоб їх випиляти, а потім перепелів і порубати сокирою.Провід від пилки періодично доводиться перетягувати з одного місця для іншого, але в цьому і полягає проблема що піти на зразок далеко не можу так як пила працює від разетки.Зайшла до одним сусідам на ділянку, і запропонувала їм свою допомогу в обробленні дров, показавши як я добре справляюся з пилкою і сокирою.Так само побачите уві сні свою пробабушку яка давно умірла, вона пошкодила палець і у неї потекла кров, але не сильно.

Наснилося, що уві сні був якийсь хлопець, він всіх вбивав його знайти не могли, а я всюди ходила з одним якому подобаюся, але ми не спілкуємося в реальному житті. Далі якісь ножі, пилки, сокири в крові ..Сходи які я бачила була в крові. лікарі .общага якась, свято було. смутно пам’ятаю..я бігла босоніж по снігу потім повернулася хто місця де забула взуття і взяла її і ще взяла пилку, сокиру&# 8230; а в кінці мене хотіли вбити я його встигла за горло схопить і прокинулася

я купалася в морі до мене підпливли троє чоловіків, хотіли щось зі мною зробити я виплила на берег, вони погналися за мною, я намагалася відбитися, але у впала на пісок, і тоді у одного з них в руці з’явилася бензопила, і він почав відпилювати мені руки, потім ногу, а потім почав пиляти обличчя. Що це може означати

Я посварилася з хлопцем і уві сні розпиляла його на три частини, думаючи, що в Америці якщо що його пошиють. Тупий сон коротше.

Наснилося, що перевозив нову електроплиту, вона коштувала 9900 доларів. Віз я її за кермом Газелі, або чогось дуже схожого. Віз повільно, щоб не перекинути

Я з татом в сварці, ми продаємо квартиру і він приснився усміхнений в червоному і дає мені дерев’яну пилу, каже: &# 171; Беріть і пиляйте&# 187;. До чого сон ?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ