Сонник Пил 😴 наснилася, до чого сниться Пил уві сні бачити

До чого сниться пил? В сонник Феломени даний символ тлумачиться як ваше бажання забути і не згадувати про що-небудь. Бачення знаменує зв’язку з нечесними на руку людьми без моральних принципів, з якими не вдасться уникнути контактів в реальності. Постарайтеся вчасно розпізнати їх.

Де була пил уві сні?

Що сонник говорить про пилу на підлозі ▼

Побачити уві сні на підлозі багато пилу – до плутанини, що заважає навести лад у думках і почуттях. Пил закриває справжнє значення речей, і осягнути його можна лише, якщо позбутися від нанесеного шару пилу.

Наснилася пил в будинку ▼

Наснилася пил в будинку – сновидіння свідчить про накопичені проблеми, що залишилися в минулому, але не дозволяють насолоджуватися повноцінним сімейним життям.

Бачити уві сні пил на меблях ▼

Бачити уві сні пил на меблях – в реальності присутні фактори, що заважають насолоджуватися вам повноцінним життям. Пора розібрати старі думки, немов курну шкатулку – вихід з ситуації виявиться десь на поверхні.

Яка кількість пилу вам приснилося?

Сон, де було багато пилу ▼

Сон, де було багато пилу, символізує загрозу, що нависла в реальності над вашими фінансовими проектами. Жінці дане сновидіння віщує втрату коханого, викликану його захопленням сторонньої жінкою.

Що ви робили уві сні з пилом?

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Пил, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пил уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що я мою підлоги в готельному номері, який ми зняли на відпочинку з подругами (ці дві дівчини наяву мені не знайомі), мила я підлогу дуже довго, весь день, було дуже багато кімнатного пилу (виносили її відрами), нарешті я домила підлоги і насолоджуюся чистотою кімнати, потім відчуваю у своїх ніг кішку, яка терлася об мої ноги і муркотала я її взяла і скинула з балкона (був перший поверх), повертаюся в кімнату а там вже 2 курки чорні ходять, я їх теж через балкон. Чи пов’язано все в цьому сні або все треба тлумачити по-окремо?
спасибі!))

Елька, то, що в вашому сні було багато пилу, яку ви прибрали, ймовірно, говорить про те, що ви можете позбутися від поточних проблем копіткою працею.

а кішка і курки говорять про те, що вороги ваші володіють чорною магією.

весь сон описала в розділі палац тут же хотіла уточнити дещо.. наснилося що в одній з кімнат старовинного невеликого але дуже приємного палацу знаходяться три рояля покритих пилом, ну как-будто на них ніхто давно не грав (палац був тільки придбаний моїми знайомими) на одному з них лежала скрипка, коли я взяла скрипку щоб сфотографувати, і потім акуратно ставила назад, пилу на роялях вже не було&# 8230;

Сновидіння, в якому була пил, швидше за все, говорить вам про те. що вас можуть ввести в оману.

наснилося похмура погода. як ніби людина великої мітлою замітає сухі зів’яле листя. і листя ці піднімаються високо разом з пилом і обламаними сухими гілочками дерев.

Якийсь чоловік розвіє весь обман у вашому житті одним своєю появою.

Наснилося, що колишній коханець прийшов попросив вибачення за свої погані слова і почервонів, потім витрусив ковдру через вікно, ковдру було дуже запилене.Що б це значило? спасибі.

Вітаю! Допоможіть, будь ласка, розтлумачити сон (приснився в середу вранці). Спочатку я грала з маленькою дитиною (приблизно однорічним, він був темношкірий, з чорними, дуже блискучим волоссям, одягнений по-зимовому), він дуже весело сміявся. А далі я почала підмітати пил, вона була всюди на підлозі великими такими клубами. Що це може означати? спасибі заздалегідь!

Пил, дуже багато пилу на підлозі, в кухні, я починаю мокрою ганчіркою мити підлогу, виходять сірі розводи, що не завершую прибирання і кидаю ганчірку зі шваброю і йду з цієї квартири, вона не моя.

на моїй машині дуже багато пилу, мій колишній хлопець її прибирає, а я на нього лаюся, що він так не акуратно на ній прокотився

Мені наснилася квартира, яку ми я дзьоб зняли, до нас прийшла ви гості моя знайома з дітьми та під ліжком було багато пилу&# 8217;

сон був ніби я прокидаюся, встаю з ліжка і бачу грудки пилу &# 8230; багато, сірі такі&# 8230; потім я стала їх прибирати&# 8230; далі не пам’ятаю.

піднімаю круглий килимок а під ним товстий шар пилу і думаю, як би акуратно прибрати, що б пил не піднялася.

уві сні поліцейські витирали пил біля мого телевізора .а я в цей час збирала іграшки і скидала і зі сходів в свій двір

Було два хлопця, з одним з них у мене стосунки в житті, Він повинен був мене підвезти кудись.І раптом я побачила під ліжком гроші, багато, залізні, великі, як ніби вони до цього стояли &# 171; стопкою&# 187; і впали (так лежали) Я відсунула ліжко а там пил, велика і в ній вже немає грошей а тільки деталі від біжутерії: кулончик, підвіска ще що то, я ні чого не взяла а просто сильно здивувалася, що дуже багато пилу&# 8230; І ще приснилося що я з чоловіком на каруселі-гойдалки.І я боюся розгойдуватися (і в житті теж) нас розгойдали пару раз і я попросила жінку зупинити..ми були не одні на гойдалки..

Вітаю!
мені наснилося золото, його було багато, але воно було чуже!якийсь чоловік узяв кільце і так легко стер його на тертці, потім я бачила золотий пил

Сниться, що приходить знайомий хлопець, майстер по ремонту ноутбуків. Після перевірки ноутбука, він витягнув з нього вентилятор і почав його чистити, потім я почала витягати з кулера ноутбука великі грудки пилу. Після я розплатилася (точно пам’ятаю, що це 70 грн, купюри по 50 і 20 грн). Спочатку він відмовився, але потім взяв оплату. Ось такий сон&# 8230;

Мені наснилося дуже багато бруду і пилу в будинку на підлозі. Я почала підмітати. Потім перевернула і струсила диван, і стало важко дихати від пилу і я втекла

мені злилося відразу що один прийшов весь поцарапаний і побитий але хто його побив він не пам’ятає потім не снилося що в общаге до нас прийшла перевірка і у нас було багато пилу на всіх що було в кімнаті і я з друзями почали її чательно витирати і прибирати всю кімнату&# 8230; потім я прокинувся

Привіт, мені приснилося що я в ліжку струшую простирадло, а звідти пил, яка заповнила всю кімнату.Що це? спасибі.

в кімнаті і я і мій молодий чоловік, дуже багато пилу на підлозі, я щоб прибрати пил беру ганчірку, ганчірка дуже брудна, і йду у ванну кімнату, щоб випрати ганчірку, викручую брудну ганчірку над ванною, з неї стікає брудна вода, тут я помічаю, що у ванній замочена сорочка мого хлопця. і розумію, що я забруднила її

Вітаю!Я витирала пил, але вона знову і знову з’являлася&# 8230; і я нічого не могла зробити, до чого це&# 8230; дуже цікаво.

Дістала дві ковдри з-під ліжка, а вони все в пилу, пил струсила і хотіла піти прати, але мене зупинили.І ще в цьому сні бачила себе з залисинами на лобі.

Заходжу в підвал свого будинку, а там вигрібають пил з приміщень, тонни пилу, яка схоже ніколи не забиралася. людей не бачу, схоже якийсь технікою, т.до. бачу пил просто величезним обсягом клубочучи викочується в прохід підвальних приміщень. Потім бачу в підвалі чистота і там сидять два-три працюючі за столами хлопців.

я бачу свою квартиру без меблів, покриту всю товстим шаром будівельної сірого пилу. вхідні двері без замком і прочинені

Мені наснилося, що моя падушка на ліжку була покрита пилом. Я вийшов у двір і став її витрушувати, пилу було дуже багато, а дружина мені і гоиоріт: &# 171; Що ти робиш, весь пил летить в будинок в відчинені двері&# 187;. Я їй сказав, що б вона закрила двері. Далі не пам’ятаю.

Мені наснилося ДВІР МОГО ДИТИНСТВА ЯКИЙ БУВ НАЯВУ ЗАВЖДИ дуже чисто А ВО СНЕ сесь до собачого лайна покрита шаром пилу І МОЇ САПОГИ У ТАКИЙ ЖЕ ПИЛУ.

підмітала підлогу, вимітала пил з будь-яких кутів. було дуже дуже багато пилу, навіть трішки задихалася від неї

значить так. я нібито прокидаюся у бабусі (померла давно) в селі .встаю. йду повз дзеркала, трельяж. незважаючи. бачу чоловіків, родичі вони ..дівчинки на кухні років 16.молодше за мене. мені 28. теж на вигляд знайомі.музика . я віддаю маленький блокнотик однієї. з думкою, що треба в дзеркало подивитися&# 8230; може туш розмазала&# 8230; йду ..дивлюся, а там у тіні ця дівчинка&# 8230;.хм. мені сподобалося відображення. йду до ліжка збираю іграшки сина &# 8230; тут бабуся проходить, обличчя не бачу&# 8230; лягає на ліжко . дивлюся з головою закрита чистим ковдрою, іншим! здивувалася. пошкодувала. втомилася вона. стала під цим ліжком збирати теж іграшки сина&# 8230;. зразок промені сонця, і пил бачу)))) думаю, треба б прибрати)) йду трохи в сторону, роздивляюся іграшку. і бац! зліва стоїть дівчина з чорним волоссям, як у мене але довше, до плечей. (А я інша, як у відображенні, як та дівчинка і волосся інші) варто з ножиком ..каже що то.не розумію. замахується в пупок прям. паралельно я кричати починаю і прокидаюся

будинок великий великий і в ньому була біля сходинок в самому будинку пил, потім прийшов пацан знайомий років 9 і я його виганяв

Я лежу на ліжку біля неї по кутах павутина і павучок перебігає через мене я його обтрушую і з матраца злітає в повітря пил б’ю по ліжку рукою і знову пил піднімається багато

пил у мене під ліжком-приходить до мене в будинок &# 171; старий&# 187; знайомий з онуком (успішний підприємець-будівельник), чомусь заглядає під ліжко (замість ліжка бачу розкладачку), а там пил і я дуже соромлюся.Так само уві сні присутні мої подруги, але як-не пам’ятаю!

Ми в моїй старій квартирі з мамою.Вона в кімнаті зі своїми приятельками.Але, на кшталт, я купила цю квартиру.І в кімнатах багато пилу.Ми помили стіл і все п’ємо чай з тортом.

У мене була чиста квартира-прийшов чоловік приємної зовнішності і спав мені допомагати в прибиранні. Я побачила, що у мене на підлозі дуже багато зібраної в купки пилу-ця людина метушився-намагався навести порядок у мене в будинку, потім я стала своє взуття брати в руки-вона у мене ламалася-вийшла ціла гірка зіпсованої взуття-он сказав, що, нічого-куплю нову тобі взуття Я була йому дуже вдячна, що він допоміг мені прибрати в будинку в якому побачила ще й чужих людей, які чистили стіни-було багато пилу&# 8230; Завтра я їду в інше місто-в гості мою адресу [email&# 160; protected] mail.ru Я давно не заміжня.

в моїй квартирі гості, а у мене дуже брудно, всюди пил товстим шаром лежить. мені дуже соромно за бруд. я роблю вигляд що мені погано, я вболіваю. я хочу щоб вони пішли і я все прибрала, а вони починають самі прибиратися.я лежу в ліжку з закритими очима але підглядав і жахаюся скільки пилу. один з гостей однокласник помер два роки тому друга подруга разом працюємо, інших не пам’ятаю здається хтось з роботи.

під ранок побачила цей сон: прийшла до колишнього коханого, а у нього яскравий блискучий підлогу жовтого кольору і весь в пилу, а сам чоловік неохайний, злегка під-шофе, недалеко від нього якась жінка неохайна, я сказала, що не думала, що він до цього дійдемо і ще, що зараз приберу і піду. Стала підмітати, пил прямо-таки явно відчутна, товстим шаром, а в кутах сеча кота. Розумію, що потрібно теж прибирати, але не пам’ятаю: мила чи ні&# 8230; Коли стала підмітати-раптом опинилася поруч і племінниця моя, і мама-ніби прийшли звідкись&# 8230; я сказала, що зараз все помию і ми підемо. Це ж саме сказала чоловікові&# 8230;

КОЛЕГО з якою розлучився, в ступці щось заважає, А ПОТІМ В ОБЛИЧЧЯ і обсипати З ГОЛОВИ ДО НІГ золотим пилом-НА ТОБІ

уві сні, як ніби я прокинулася а на простирадла піді мною пил не дуже багато, сіра

Добрий вечір, мені наснилося, що я витирала пил з зеленого листя квітки, типу фікуса

Мені наснилося, що я перебуваю в квартирі мого колишнього коханого чоловіка. Він теж був там зі своєю дружиною. вони були якісь відчужені. Мені самій було ніяково, що я там знаходжуся. Квартира була на диво проста, скромна, нагадувала мені мою стару квартиру. Було неприбрано, пилові і сміття валявся. я помітила, що вони і справді були якісь відчужені, проходили повз как-будто не рідні. Я вирішила навести їм порядок і почала збирання, витирала пил і пилісосіла. На полиці в пилу стояли духи його дружини, і його одеколон. мені стало цікаво, яким одеколоном він користується і навіть сфотографувала пляшечку на мій телефон. Телефон приснився абсолютно такий, як у мене на яву. Зрозуміти не можу, що б це значило. Я про нього не думала і дружину його ніколи не бачила. Є предроложеніе, що він думає про мене, так як сниться регулярно протягом багатьох років.

Наснилося приміщення схоже на багатоповерхову парковку&# 8230;&# 8230;.але тільки замість етажей- великі труби (широкі) йдуть гвинтоподібно&# 8230;.я хотіла пройти туди, в трубу, там досить широко, але раптом, звідти стала вилітати пил, і тому я не полізла в неї, стало некомфортно&# 8230;.я зрозуміла, що, десь знизу, людина-двірник підмітав в трубі і весь пил по гвинтоподібної трубі полетіла вгору &# 8230;&# 8230;.

Я пилососом прибирала збилися в щільні клубки біля плінтусів статі. Намагалася її видути і зібрати пилососом. він забивався і доводилося руками допомагати всмоктувати пил. Що це означає

Я уві сні чекала гостей і що то треба було взяти з буфету, встала на стілець і з подивом побачила великі шматки пилу. Витерла і побачила що чисто. Зраділа що встигла до приходу гостей.

Я ходила уві сні в шкарпетках по курному підлозі і хотіла взути взуття

Приснився сон, ніби я розмовляю по телефону з хлопцем, заглядаю під ліжко і починаю руками збирати клубки пилу, вигрібати з кута

До мене прийшла вчителька в гості, і раптом я розумію, що на підлозі грудки сірого пилу все всюди є.в другій кімнаті також картина.Я хапають швабру і починаю все мити прибирати.Мені дуже соромно і ніяково.

Мені наснилося кімната, стіни все сірі, все сіре, я почистив частина пильного дерев’яної підлоги щоб зламати і дістати звідти що то
АЛЕ, мама висипала весь пил туди ж (на цю частину підлоги)

в реальності розлучилися з хлопцем через його зрад. Дуже сильно страждаю. не спілкуємося другий день. сьогодні приснилося, що ми разом, обіймаємось, щасливі.І всього мого сім’єю, в т.ч. і колишній, протираємо стінку від товстого шару пилу.

Я потрапила в групу дитячого садка, він був уже закритий, але сторож відкрив мені ключем двері і впустив. Я з дітьми і чоловіком прийшла туди націлено забрати якісь свої речі. У підсумку я знайшла в шафах деталі (вазочки, цукорниця, розетки для варення, мініатюри ваз&# 8230;) від фарфорового сервізу мами моєї. Я природно почала його складати в пакет, чуючи його стукіт один об одного. Потім ми почали прибирати всі іграшки по місцях, і під столами і стільцями я бачила грудки пилу

Доброго дня. Наснилися військові дії. З міномета до дому підлетіла граната, ми втекли. Гаранта розірвалася, нічого не зруйнувалася, тільки напилю в будинку. спасибі

Чи не чітко пам’ятаю
Але знаю, що від якогось вибуху вся бувальщина осідала на поверхню-на двері і прочеее &# 8230; А ще бачила покійних батьків в ліжку разом

Клієнтської бази для всіх хто багато продає (для юросіб і фізосіб)! Дізнайтеся докладніше! Skype: prodawez390 Email: [email&# 160; protected] Whatsapp: +79139230330 Viber: +79139230330 Telegram: +79139230330

Дерся на гору з пилу, а коли видерся нагору, оступився і полетів вниз у прірву і прокинувся.

Приснився сон, наш будинок в якому жили раніше, ми його продали давно, є веранда крита, і там на підлозі було багато сірого пилу толі пісок, як на вулиці сірий пісок, стала його підмітати а він назад на веранду, тому що за дверима був вітер, я перестала подмітать пішла в будинок і за вікном піднявся пил що не було ні чого видно, я стала закривати вікна і прокинулася.

Я лежу на коханця, раптом піднімаю голову, сама злегка підводиться, дивлюся ми як на підлозі, м навколо багато пилу, сказала що треба вимити підлогу, прокинулася

Привіт, мені приснилося що я дивлюся у вікно, а на вулиці літає яскрава, зелена, магічна пил. Але потім з часом полетіла далі. Що це означає? Заздалегідь дякую.

Наснилася пил на підлозі однієї з кімнат квартири, де був недавно зроблений ремонт (здається, в невеликій кількості). Виникло бажання змести пил до порогу руками, але щось завадило зробити дану дію (чи то передумала, чи то щось інше &# 8212; не пам’ятаю)

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ