Сонник Піклуватися 😴 приснилося, до чого сниться Піклуватися уві сні бачити

Наснилося, що про когось дбаєте – означає, що саме співчуття і, розуміючи, чекають від вас ваші рідні.

Що бачили уві сні пов’язане з турботою?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Піклуватися, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Піклуватися уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося, що в будинку моєї бабусі, яка давно померла, всі померли і я повинна піклуватися про бабусю і переглянеш домівку.

Це було на вулиці, падали листки (схожі на чайні) і поруч була людина, яка раніше мені подобався, але тепер все пройшло і у нього є дівчина. І я впала, вдарилася і відключилася, але болю не відчувала. А коли прийшла до тями він був наді мною, щоб листочки не падали на мене і коли побачив, що я прокинулася, у нього було схвильоване обличчя.

колеги в віці 50 років, виявляється мають маленьку дитину-хлопчика, вік близько 2-років. Приносять його з собою на роботу. І я його беру на руки. І бачу, що він без шкарпетка, хоча прохолодно. Я намагаюся зігріти йому ніжки і дивуюся безтурботність батьків, хоча вони дуже дбайливі батьки.

Все, до чого сниться прояв теплих почуттів, обіцяє благополуччя. Хтивість або надмірна нав’язливість уві сні загрожують обернутися збитками наяву.

ніч. Навколо досить людей. всі метушаться. Я йду своєю дорогою і бачу відому особистість, яка (в житті мені подобається своїм характером). Ми ніяк не знайомі. Я від подиву збентежилася і спробувала видатися на очі, але все таки зустрілися поглядом і його погляд застиг на мені і з’явилася усмішка. Я продовжила йти, прискорюючи крок. Зайшла за ріг вулиці, в душі радісна, вирішила подивитися назад і бачу цю людину, він поїхав за мною на машині, але за кермом був не він, він з подивом і посміхаючись підходить до мене, дуже обережно. У мене чомусь незрозумілий стан, він підходить дуже близько, бере за руку, все це дуже трепетно, і в якийсь момент я розумію що я вагітна і починаю народжувати. Він мене саджає, поруч відразу з’явилася мама, я починаю панікувати і метушитися, мама мене підтримує, він весь цей час поруч. Тримає мене за руку, дбайливо і трепетно ​​заспокоює мене і метушитися у всьому, цілує руку. Пам’ятаю що мені було приємно але в той же час паніка була присутня і в один момент коли я закричала, я різко прокинулася. Приємно-незрозуміле почуття.
П.З. Я не думала про цю людину, не дивилася і не читала про нього в цей час 🙂

Я вкриваю одеалом чоловіка він у відповідь критикує що йому ненравится веснянки на травнем Летцен потім я бачу подругу ана сорітся з матір’ю і доводити палю мати до сліз я обіймаю її мати і лаю падруга

Хлопець молодий, симпатичний дбав про мене, це було для незвично так як не очікувала що він зверне на мене увагу, і тимчасове татуювання ми з ним зробили

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ