Сонник Пігулка 😴 наснилася, до чого сниться Пігулка уві сні бачити

Наснилися таблетки – в справах очікується успіх. Сновидіння може передвіщати нездужання або проблеми зі здоров’ям. Слід звернути на це увагу і подбати про своє самопочуття.

Що ви робили з таблетками уві сні?

Купувати таблетки ▼

До чого сниться покупка таблеток? Наяву проявляєте недовірливість, перебуваєте в постійних пошуках у себе захворювань. Вам здається, що ви невиліковно хворі. Щоб заспокоїти себе, зверніться до лікаря.

Скільки таблеток вам приснилося?

Сниться багато таблеток ▼

Багато таблеток по сонником Феломени означає необхідність прислухатися до порад оточуючих. Іноді погляд з боку може бути корисний. Рішення мають бути ухвалені самостійно, однак думка інших також буде важливим.

Наснилося дві таблетки ▼

Бачити дві таблетки уві сні – нездатність впоратися з власною заздрістю, долають вас всякий раз, коли ви спостерігаєте когось успішніше або краще себе.

Що сталося з таблетками уві сні?

Розсипати таблетки уві сні ▼

Сниться, що розсипали таблетки – можливі труднощі при спілкуванні з друзями. Сновидіння також характеризує надмірне самолюбство сплячого, що провокує конфлікти з оточуючими.

Якого кольору таблетки вам наснилися?

Сняться зелені таблетки ▼

Наснилися зелені таблетки – проблеми зі здоров’ям скоро закінчаться. Самопочуття покращиться, ви підете на поправку. В майбутньому серйозних проблем зі здоров’ям не передбачається.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Пігулка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пігулка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Аліна, добрий день! Сниться, що сидимо за столом, нас кілька людей.Навпроти мене сидить чоловік, у якого сильно болить палець на руці, і він просить у мене знеболююче. Я даю йому дві таблетки, хоча розумію, що досить було б і одного. Він прийняв їх, через якийсь час почав говорить- як же йому стало добре, нічого не болить, що він відпочиває від болю. І раптом у нього починається серцевий напад. Я розумію, що причиною цього стало передозування ліків, які я йому дала. Я йому кажу:&# 187; Іди в тулет, тобі треба проблеваться, очистити шлунок&# 187;.

Тетяна, то, що ви в цьому сні дали дві таблетки, швидше за все, говорить про те, що ви можете говорити багато приємних слів.

Доброго дня! Мені наснилося, що я залізла в свою сумку і побачила що частина таблеток випала якимось чином зі звичайного блістери&# 8230; я давай випали таблетки шукати на дні сумки, знайшла частину, не всі&# 8230; а це гормональні контрацептиви які я приймаю&# 8230; під час пошуку я все думала де іже інші таблетки, адже мені ж скоро потрібно почати приймати, а на нову ніби як дорого купувати&# 8230; заздалегідь дякую

я гуляла по новому місту вночі з друзями.а потім якийсь пробіл і у себе вдома п’ю багато різнокольорових таблеток

був на дні народження у сусідки, потім всі вийшли на вулицю, я повернувся в будинок щоб випити таблетку від головного болю. потім повернувся до компанії

Привіт, мені наснилося ніби колега порекомендувала таблетки від нудоти, я пам’ятаю, вони стояли 164 руб.Я сходила в аптеку і купила їх, ще діставала і мамі показувала їх. Решта не відноситься до пігулок

Наснилося, що я тримаю в долоні багато таблеток, цілу жменю. І п’ю одну за одною. Ні гіркого смаку, ні приємного не відчула. Просто п’ю і все.

Мені наснилося, що я лежу в лікарні, вагітна. Але ще на дуже маленькому терміні, без живота. І у мене жменю таблеток. В основному були білі. Але також великі зелений і такого ж розміру жовті. Були ще якісь дрібні, на кшталт сині або, може бути, синьо-червоні. І я їх все пила уві сні. Ще снився якийсь водойму. Дуже брудний. І начебто він у цій же лікарні. Або поруч з нею. Або це вже був інший сон.
Що це означає?

Мені снилося що я була в лікарні пила десь відразу 7 таблеток, потім бачила себе з боку як мені робили укол.Потім побачивши себе як я лижу на животі без свідомості обличчям до вікна а ноги до дверей.Але там теж лежали люди багато людей але вони буд то були мертвими

ya videl devochky lico nevidel no ochen polojitelnoe energi, ya poprasil chtobi ya toje dal test no ne pomny kaky, a ona otvetila ne smojesh, ya poprasil i ona saglasilos, snimal iz symki ​​tabletky, chasi, tolsti cep s kamnyami i esho odin chto to , no ne pomny, do etovo ona ryky polojila na menya v plechy a ya znay pochemy pocelaval ryky i bil ochen priatno. i ya segodnya celi den dymay o niom

мені наснилося что я посварились з хлопцем і мені Було дуже погано.и я решила Напіт таблеток.тому что мені НЕ хотілось жити.

ніби упокойная бабуся прийшла і розсипала по підлозі таблетки Азат прийшла упокойная невістка і розсипала червону ягоду потім пішли

Наснилося, що я роздаю конверти з грошима і привітаннями від керівника. У однієї дівчинки був самий товстий конверт. Я кажу &# 8212; напевно там найбільше грошей. Вона відкриває його, а там таблетки. Вона і говорить &# 8212; я просто замовляла у нього таблетки.

Вітаю. Я підходила до школи в якій раніше навчалася, але виявилася чомусь в Америці.Спочатку це була будівля, потім я сприймала це як корабель, в кінці знову як будівля. Там були ліжка як в поїздах підвісні, на них були люди, вони готувалися до урагану і знали що їх буде дуже сильно трясти.Ми встали в чергу за пігулками і мені їх видали.(Ці таблетки допомагають міцніше триматися за поручні під час тряски) Я випила деякі таблетки, деякі що то мені завадило випити.(Начебто вони випали з рук) Я взялася за поручні і стала чекати тряски.Мені було навіть цікаво трохи, пережити таку подію.Тримаюся, чекаю але ураган починається не.Мені набридло чекати.Я думаю -а чого я взагалі переживаю, це в Америці шторм, а не у нас.Я встала і пішла з Америки і виявилася в Росії.)) (Емоції уві сні були важкі, швидше за приємні) Дякую.

Моя знайома отримує сертифікат з грошима на лікування, нібито від важкої хвороби.Потім дає мені подивитися цей сертифікат, я там знаходжу таблетку (капсулу) і дозволяє мені її випити.Я її випиваю, вона каже, що таблетка призначалася їй, але раз випила, то здоровіше будеш.Потім ми з нею не погано говоримо, я їй дарую книгу.І по чомусь я їй сказала, що б вона коли її прочитає, щоб дала комусь іншому і так щоб по ланцюжку ця книжка йшла.Я цілий день ходжу з цим сном і не можу зрозуміти, що це?)

Наснилося, що я п’ю таблетки, але помилково випила не той препарат, який потрібно і в великій кількості. І стало мені погано.

Я стояла в черзі за сметаною, але мені продавець дала чомусь 2 великих пластини таблеток, декількох таблеток вже не хватвло. Я з подивом дивлюся на продавця, але черга дуже велика, штовхаються. Я подумала: напевно, таблетки мамі. Потім бачила в цьому магазині старих знайомих, яких в житті давно не бачила. З одного з них збиралася влаштувати невеликий собантуйчік, але прснулась.

Вітаю! Мені наснилося, що у мене день народження і мені все родичі зібралися і разом дарують таблетки&# 8230; я їх навіть деякі розглянула, було написано кальцій, магній..інші не пам’ятаю.

наснилося що моя дружина дайот мені 3 таблетки одна маленька, друга трохи більше а третя велика. я дві випив а третю велику було дуже важко ковтнути, я запивав водою багато і както ковтнув і відразу прокинувся відчуття ніби в реальності ковтнув що то. что ето може бути.

Вітаю! Я брала таблетки уві сні, які я приймаю наяву, і я не могла проковтнути ніяк таблетку, запиваючи водою,. Вона почала вже розкладатися від рідини, а склад таблетки шкідливий для зубів і у мене була паніка від того що я не могла ніяк її проковтнути.

сон був такий ніби я біля свого будинку в саду. як ніби мені дають таблетки .і я їх не п’ю.а намагаюся їх вставити в дерево і знаю що вони проростуть і там буде малина.також я перекопувала сад

уві сні я пила таблетки. по відчуттях, мені потрібно було взяти одну, але я усвідомила це, коли випила пів пачки. я сиділа в паніці, що зі мною буде.

Вітаю! значить сидить переді мною батько мій і каже що скоро прийде день його смерті, (наяву батько живий) і питає у мене претендую я на його будинок, я сказала крізь сльози так, і ще сказав що крім мене ще двоє людей додому претендують, що це означає?

Моя племінниця змішала і розкидала мої таблетки, а я їх збирала і складала в баночки і ще у неї були гарні руді довгі кучеряве волосся

з четверга на п’ятницю бачила як колишній чоловік (зараз він мене ігнорує) нагадав мені що потрібно випити таблетки, і дістав для мене 4 пари дрібних таблеток (одна пара були таблетки фурагина. я раніше брала фурагин). але як тільки я взяла таблетки все разом, щоб випити, вони якось втрачали свої якості, тобто частина стала розсипчастою, колір змінився, як буудто таблетки перетворилися в шматки крейди, без кольору, ну ніякі. але не пам’ятаю в результаті я прийняла ці таблетки чи ні. спасибі!

я замість тата продавала в магазині.прийшла моя мама у неї дуже боліла голова і я не могла знайти їй потрібні таблетки..весь час в руки потрапляло щось не те..в результаті знайшла сумку з прикрасами і мені сказали що тепер буде продавати прикраси&# 8230;

Наснилося, що мій покійний батько лежить в лікарні і йому принесли 2 пляшечки таблеток, які я вживаю і я їх забираю.

Привіт, мені приснилося то що помер мій батько і племінник, найімовірніше від того що прийняли таблетки в великій кількості! Але уві сні вийшло так що за день до цього я все це знав і вони ще були живі, я намагався їх попередити, але мені ніхто не вірив.

До нас в школу прийшли якісь дивні лікарі, потім вони повідомили про якийсь вірус, вони сказали їх ознаки, так ось у мене проявився перша ознака &# 8212; слабкість, але перед цим приснився сон інший в ньому мені сказали яку таблетку ти вип’єш червону або фіолетову ?і сказали їх призначення, але я забула (так ось я вибрала червону, потім я почала важко дихати-глубо вдихаючи, це був 1-ий ознака, потім мене посадили в якусь чи то капсулу не пам’ятаю і вона оберталася як пісочний чась і зверху сипалися таблетки-червоні і фіолетові, мені сказали збирати, я почала якомога швидше зібрати червоні і все, сон був незвичайним.

хлопець чекає від мене компліментів, фарбую туш на довгі вії, я лежу вдома на 2-х ярусної ліжка і мені дають ложкою таблетки розведені водою, мама хлопця кричить на нього сильно, на вулиці на землі лежать жовті яблука, і ще розірвані лотерейні квитки

наснилася таблетка від тиску чомусь чорного кольору, Це було з четверга на п’ятницю

моя добра знайома просила у мене таблетки: три но-шпи, 2 таблетки Кетарол і ще одну, не пам’ятаю яку. Вона була не одна, а зі своєю матір’ю, яка була зацікавлена ​​в тому, щоб я дала таблетки. Я пам’ятаю знайшла таблетки ношпа, дала їй, а Кетарол шукала, кажу, що сама не п’ю їх, а тільки бабуся&# 8230 ;, начебто знайшла і їх.

У сні поклав в рот багато таблеток не ковтав, через пів хвилини трохи розтане виплюнув всю гущі собі в долоню

1. Я відкриваю кошелечек (косметичку), в якій і в реальному житті лежать мої таблетки. Дістаю крупинки гомеопатії і розсипаються, збираю недбало, складаю назад. Другий раз відкриваю, дістаю таблетки і крупинки гомеопатії, знову розсипаються, швидко складаю, засовує все в маленьку коробочку з під таблеток, в яку в реальності складно помістити всі ліки. закриваю косметичку. Третій раз відкриваю, а там повно живих чорних комах, можливо жучків і Муравйов. Їх так багато, що таблетки не видно. Я закриваю гаманець. Таблетки так і не пила. 2 сон. Весь не пам’ятаю. Головне: на траві, не далеко від водойми і близько до мене сидять дві великі жаби. Добрі, усміхнені, що то мені кажуть. Одна спокійна, друга більш грайлива, стрибати і більше говорить. Слів не пам’ятаю. (По життю я не дуже люблю всіх тварин, але до цих жабам у мене приємне розташування). 3 сон. Чиста вода. море. Але багато в воді скель, каменів. Вони все гладкі, різних розмірів, фалічні. Світло, яскраво. Я на човні або на чому то іншому (не бачу на чому) пливу по морю, обминав ці кам’яні виступи. Сприймається мною, як гра або змагання. Настрій хороший.

Наснилося, що я швидко з’їдаю все пачки таблеток зі своєї аптечки.жуючи їх. побоюючись, що отруєний. потім полюбала на ніч свого улюбленого і лягла спати з думкою, що отруєний, а то і зовсім не прокинуся. таблетки їла все підряд відкладаючи заспокійливі в сторону

спочатку мені приснився тхір, в одязі з намистин, але у цього тхора був щурячий хвіст, потім я зламала таблетку навпіл, викинула її і роздавила свою шпильку

мені наснилося що ми з чоловіком купували мені таблетки, але вони були розсипані, там були жовті й зелені і продавала їх жінка у неї був намет в якій були ліки а поруч з цим наметом була сходи, що ведуть в небо

мені снився двір бабусі а у дворі тітка рідна і дядько сиділи за столом їли коржі а вдалині сиділа мати моя а вони не кликали за стіл далі снитися що дядько побачив таблетку яку я приймаю зараз на землі і виявив не задовольняється.далі я йду на місто і підходжу до груші і збираю під нею сдядей і тіткою плоди бананів і груш. ах да на місто я йшла і їла теже коржі. емейл olqahudova2016.khud&# 8230; @yandex.ru

Жувала уві сні жменю таблеток однакових, чи не ковтав їх просто переживала в порошок, потім взяла пляшку газводи випиваю її вона змішується з цими таблетно порошком, виходить дуже дика хімічна реакція і в мене через ніс починає бігти піна..На мене всі дивляться а мені так смішно, що у мене піна з носа ,, перехожий теж бере газводи відпиває її і намагається через ніс зробити піну, але я то знаю що потрібні ще таблетки але йому не говорю і мені ще смішніше.Навіть на Яву мій чоловік сміх чув.

Наснилося що кошенята в будинку були зачинені потім разблежалісь зловили їх&# 8230;..далі прийшли рідні сіли за стіл і батько дав таблетки в пачці я почав діставати світлу він сказав немає бери чорну і я її впустив

Наснилася покійна бабуся живий в білій хустині, красива і добра. Давала мені і моєму улюбленому білі таблетки. Ми їх не прийняли т.до. я прокинулась.

Стою на зупинці з хлопцем, (на роботі кілька разів бачила його в обличчя, але ніколи з ним не спілкувалася), почему_то він був у військовій формі (у нас форма одного), потім ми опиняємося в колишній квартирі моїх батьків, лягаємо в одне ліжко , просто спимо, і дитина мій з нами спав. Потім якось настає ранок, і я уві сні знаю, що зможемо, і починаю переживати, що скоро прийде чоловік. Цей хлопець, одягнув шорти чоловіка і ходить в них, потім я одягла на нього жовту футболку, я йду в зал і бачу чоловік прийшов, і цей хлопець поруч, чоловік злиться, починає махати кулаками на мене, але хлопець його зупиняє. Я кричу чоловіку, все давай розлучимося, по хорошому, будемо спілкуватися, виявилося ще, що чоловік з цим хлопцем знайомі. Потім я заходжу знову в зал, бачу чоловік сидить, не зрозумілий такий, я запитала, що трапилося, він наковтався таблеток, я починаю переживати, і начебто дзвонила в швидку (точно не пригадаю). На цьому сон закінчений.

U menja ugroza prerivanija beremennosti. Mne prisnilosj wto vra4 mne vipisal antibiotiki, vrode kak iz za kakoito bolezni.Ja priwla k vra4u, medsestra dala mne tabletki.

Пам’ятаю, що тримаючи таблетку в руках говорив дівчині, що я знайшов її. У мене давно таке було на яву давно. Пігулка була кольорова. Дівчина начебто колишня.

дістаю таблетки з сумки там написано маминою рукою найменування ношпа і раптом вони пасипалісь я збираю а вони сипаютя дуже довго я їх збирала потім різко перейшла на другоц сон сниться мій молодший онук знімаю з нього памперс а там багато довгих чорних волосся обплутують його ніжки і я різко прокинулася

Моя подруга лежить в лікарні, лікується від наркозалежності, і мені приснився сон що вона там наковталася таблеток, з цим у мене з нею немає. Я дуже переживаю.

Доброго дня! Я пам’ятаю не весь сон. Пам’ятаю що пила жовті таблетки жменями чомусь а останні вже йшли погано і початок рвати мене і від цього я прокинулася

Вітаю!Мені наснилося, що я п’ю таблетки жменями, вони були білого кольору..Що прям в горлі застрявали&# 8230;

бачила уві сні що я плачу від болю в лівій стороні спини.Я пішла до сусідки і попросила у неї знеболювальні таблетки але я їх впустила і розсипала.Скільки змогла я їх зібрала і ще я бачила що я тримаю на руках маленького голого дитини.Що це означає?

багато білих таблеток лежало на столі, і я стояла зі склянкою води і запивала одну за одною

Уві сні я їв багато таблеток, їв всякі таблетки&# 8230; Але не пам’ятаю кольору &# 8230; Потім у мене після цього сну пішов ще сон про екскалатор я хотів спуститися вниз і завжди куди б я не пішов всюди екскалатори в верх&# 8230; Ще після цього у мене був сон там де я намагався втекти від когось але струму це було в стилі Minecraft&# 8230; Було дуже страшно страшно, незнаю скока тривають сни але 1 сон тривав у мене кажіться 10 хвилин і потім переключався на екскалатор і я падав з нього&# 8230; Потім сон знову переключався і я вже був удома потім сон знову переключився я піднімався на екскалатор потім знову на сон з гонитвою струму я як то вбив приследователей&# 8230; потім у мене задзвонив телефон&# 8230; І я підскочив&# 8230;

Здраствуйте, я сьогодні прілягла поспати і мені наснилася жахлива картина що, я побачить себе в ролі ворожки і Вролях пацієнта і я Вролях паціеткі їла хліб з малому і там були маленкие шматочки таблеток і мені стала погано я почала задіхать а потім я прокинулася пояснив пожалуста мій сон.Але я запам’ятав що я Вролях ворожки говорила що то що ми повинні бути в місці що це означає поесніте мені мій сон мене це хвилює?

даю чоловікові таблетки від тиску не допомагають я дуже хвилююся і сьогодні приснився сон що збираю таблетки по підлозі своєї квартири

даю чоловікові кожен день таблетки від тиску і не збивається я дуже хвилююся і сьогодні приснився сон що збираю таблетки по підлозі нашої квартири

покійний батько лежав у мене на руках як дитина а обличчя старе і я
давала йому таблетку в рот і все це відбувалося як би на якомусь
відкритому транспорті

Мені наснилося.ніби уві сні я своєму покійному дідові дала таблетку білого кольору.що це означає??

колишній хлопець прийшов до мене А ПОТІМ СКАЗАВ ЩО ЙДЕ КУПИТИ МЕНІ ЄдУ І ТАБЛЕТКИ ПОВЕРНУВСЯ З смачною їжею і В РУКАХ БУЛА ОДНА ТАБЛЕТКА НА ЯКІЙ БУЛО намальований білий Кролик

сьогодні вночі снилося що я їду в машині. по головній вулиці міста лунає дзвінок телефону, піднімаю трубку і чую голос купи таблетки&# 8230;.

Привіт, допоможіть ращобраться&# 8230;&# 8230;
Хтось прийшов в гості з дитиною. Хлопчик, приблизно рік.і він у мене зі столу взяв таблетки (ліщінопріл, від тиску) . я почала витягати їх у нього з рота і їх було не менше п’яти штук. Дитина не з’їв жодної.

Вітаю! Буду цьому дуже вдячна! Мені наснилося, що я п’ю таблетку для того, щоб померти. При цьому я не попрощалася ні з ким і співчуття тільки у мене на обличчі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ