Сонник Піджак 😴 приснився, до чого сниться Піджак уві сні бачити

Сонник Felomena розглядає побачений піджак як передвістя зустрічі, пов’язаної з бізнесом. Вона може стати вирішальною у вашому житті, оскільки повинна забезпечити матеріальний ріст і високе місце в соціумі.

Який піджак вам наснився?

Наснилося, що бачите чоловічий піджак ▼

Дивитися уві сні жінці на чоловічий піджак – сновидіння, яке попереджає про можливість появи неприємностей, отриманих з боку чоловіка. Вони можуть полягати в матеріальних втратах.

Дівчині привидівся чоловічий піджак, в який одягнений хлопець, – можливо, більша частина негативних явищ, присутніх в реальності, спровокована вашим обранцем. Постарайтеся подивитися на нього з іншого боку.

Новий піджак для чоловіків в сновидінні – символ поліпшень, розширення можливостей. Позитив прийде у ваше життя, якщо ви не пропустіть наданий шанс.

Сон про жіноче піджаку ▼

Якщо сниться, що приміряєте жіночий піджак, – наяву вам слід більш яскраво розкривати свою жіночність, адже на даний момент ви її ретельно заховали від оточуючих.

Новий піджак за сонником ▼

Наснилося, що оточуючі розхвалюють ваш новий жакет, – в реальності ви не звертаєте уваги на слова колег по роботі. Намагайтеся вникати в ці розмови, з яких вийде почерпнути чимало корисного.

Довгий піджак уві сні ▼

Сон, в якому фігурував довгополий піджак, свідчить про прекрасне щодо оточуючих до вас. Завдяки своїй добрій славі, в реальності ви маєте можливість хорошого заробітку.

Сниться військовий піджак ▼

Сонник інтерпретує сновидіння про військове жакеті як майбутнє знайомство наяву. Ймовірно, що новоспеченим залицяльником виявиться чоловік-військовослужбовець.

Наснилося, що бачите лаковий піджак ▼

Якщо уві сні був присутній лаковий піджак, то в житті ви ризикуєте опинитися обдуреними. Підлість слід очікувати від того, хто викликав велику довіру.

Сон про рваному піджаку ▼

Сонник попереджає, що рваний піджак для чоловіка означає виникнення проблем у торговельній сфері або можливі труднощі в матеріальному відношенні.

До чого сниться маленький піджак ▼

Наснилося, що піджак вам маленький, – належить прийняття важливого рішення, де легко помилитися. Намагайтеся більш скрупульозно порівнювати плюси і мінуси перед тим, як остаточно відповісти.

Гарний піджак уві сні ▼

Тлумачення сну про красивому жакеті, відповідному сучасній моді, обіцяє вам велику ймовірність раптової романтичної зустрічі з незвичайною особливої.

Коли сниться джинсовий піджак ▼

Сонник Феломени трактує бачення про джинсовому піджаку як наступ стабільного періоду в житті. Несподіваних подій, швидше за все, найближчим часом не буде.

Якого кольору був піджак уві сні?

Значення сну про чорному піджаку ▼

Як говорить сонник, дивитися на піджак чорного кольору, надітий на знайомого, означає можливість зради. Більш пильно доглядайте за супутником, щоб не стати жертвою обману.

До чого сниться піджак жовтого кольору ▼

Якщо приснилося, що піджак жовтого кольору, – в реальності настає час вдалих справ, досягнення нових матеріальних вершин. З’являться можливості весело розважитися.

Блакитний піджак уві сні ▼

Сон про блакитному піджаку показує те, наскільки ви близькі до досягнення своєї мрії. Киньте всі свої сили на заповітне бажання, а не вистачить – близькі обов’язково допоможуть.

Якщо сниться малиновий піджак ▼

Сон про піджак малинового кольору обіцяє вам перевагу над суперниками, успішні справи і потужну силу захисника, який завжди поруч.

Наснилося, що піджак був зеленим ▼

Бачити уві сні зелений піджак – передвістя швидкої грошової надбавки. Вдалою буде робота в сфері бізнесу, що дасть поштовх для відкриття нової справи або власного проекту.

Що ви робили з піджаком уві сні?

Купувати піджак уві сні ▼

Сниться, що купуєте піджак, – грядуть зміни на краще. Може бути, вам вдасться отримати нову посаду або поліпшити своє матеріальне становище іншим способом.

Міряти піджак за сонником ▼

Наснилося, що доводиться міряти не підходящий під фігуру піджак, – наяву добре подумайте перед тим, як взятися за ризиковане справа. Спочатку проаналізуйте можливу успішність проекту.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Піджак, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Піджак уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

До чого снітся- ніби чоловік одягає свій старенький піджак на нову роботу, який багато років провисів в шафі, навіть малуватий, погано неказисто виглядає, але, раптом, прямо на очах, перетворюється в новий, по фігурі відповідний, красивий піджак?

Снився дитина, як ніби моя молодша сестра будучи 2-3 рочків, який корабкался важко крокуючи по піску на дюну. Раптом з неба впав мій чорний піджак, (який я кілька років одягав його колись на роботу, а коли зносився, викинув в контейнер) і впав прямо на дитину, накриваючи його цілком. Канєшно, я з переляку прокинувся. Було вже перед ставання на роботу.

Сниться мені ніби я зі своїм нареченим в гостях у мами, і тут вона дістає піджак з короткими рукавами і каже я його сама пошила для тебе. Я його приміряю а він довгий і в області таза злегка затісний. Дивлюся на нього то він мені здається чорним з білими вставками, то здається синім теж з білими вставками, і комір абсолютно не подобається. Я її вмовляю перешити його мама все відмовлялася. Вранці заходжу на кухню вона все що там шила, дивлюся він вже брудно рожевого кольору, вона говорить сама потім прострочити ці дві лінії. І коли я його вирішила приміряти він вже був зовсім білий з короткими рукавами, з класичним коміром для піджака, але мені під з але здається ніби це вже сорочка така.

Вітаю.скажіть будь-ласка та чому наснилося: білий піджак чорна сорочка на людину, яка мені дуже симпатичний, і він сидів за кермом авто.а потім я бачила все неначе зверху, а польоті.спасибі.

приснився піджак чоловічий новий дорого виглядає сірого кольору в річку не сильно виражений лежав на підвіконні у власному будинку

Вітаю! Наснилася що на мені новий одяг, костюм з присутністю червоного кольору і зверху дорогою піджак темного кольору.І я така задоволена цим.

наснилося багато курчат маленьких і жовтих&# 8230; і ще маленький мені піджак джинсовий але коли його міряла мені був нормальний але я обірвала рукава

Я приміряла красивий кольоровий піджак, на ньому були намальовані, ніби аквареллю квіти, багато красивих кольорових квітів. І я його купила, він прекрасно сидів на моїй фігурі

Мені снилося що мені шиють піджак тоесть я бачив як кроїли і пришивали плечі комір. І бачив мигцем правда сам піджак досить приємний на вид.

Я приміряла на себе велюрові піджаки насичених кольорів-темно синій, смарагдовий, бордовий!Але нічого не вибрала!Вони здавалися надто об’ємними!

Мені приснився піджак чоловічий салатового кольору (відтінок ближче до жовтого). Коли я почала його розглядати він виявився зі шматочків м’яса. м’ясо підсушене. Уві сні я звернула піджак і викинула.

Я приміряла дуже світлий подовжений піджак, Він відмінно сидів на моїй фігурі, я розглядала себе в відображенні і мені захотілося собі такий.

Здраствуйте, мене звуть Маргарита мені 27 років. мені недавно приснився сон, я бачила чоловіка, колишнього друга своєї рідної сестри, він був в чорному шкіряному піджаку. Хотілося б знати що цей сон означає

начальник прийшов до мене в костюмі мого покійного дядька (який мене дуже любив) і не знімаючи піджак, застебнув його так, чтоя виявилася всередині разом з ним в одному піджаку -він з рукавами, а я у нього на грудях. обидва стоїмо .

приснився жовтий піджак сучасного крою дуже красивий і людина которомуц він належить річ потребувала прасування і була пом’ята потім постала нв вішалці доглянутою і дуже охайною

Мій сон почався так: я побачила знайому яка уві сні працює продавцем на ринку в кіоску і вона звернулася до мене з тим, що у неї новий завіз товару. І серед нього я помітила дуже гарний піджак, знайома запропонувала його приміряти але ось на цьому сон і обірвався.

Я була одягнена в білу сорочку і чорні брюки, які зняла а потім знову одягала, сорочка була вишита білим, золотистим і був на мені білий піджак (більше виражалася потім сорочка) і бачила з боку на чоловікові білий піджак і теж білу чоловічу вишиту сорочку, але моя була нова і з етикетки і начебто запозичена в каго то чи красти але не знаю в кого, потім я її зняла і тримала в руках.

Одягла піджак, він дуже великий на мене. За спиною стояв керівник мого підприємства і спостерігав за тим, що відбувається.

Доброго дня, Тетяно! У моєму сні, я віддала свій, якийсь, дуже дорогий піджак-хлопцеві, який мені подобається. І ось ми разом кудись прямуємо, за кордон або на якусь важливу церемонію, і все нас бачать разом. я його (хлопця) цілу, і він в шоці від несподіванки. Ми проходимо контроль (як в порту); він пройшов, а я ні. Так і прокинулася. У реальності, ми однокласники, які не бачилися 4 роки. Нещодавно зустрівшись, мені він сподобався, правда, він їде на практику через кілька днів. Швидше за все, я йому не подобаюся. До чого цей піджак снився?

наснилося що я приміряю піджаки червоного і чорного кольору, обидва мені підходять, красиві стильні, але червоний ще під колір губної помади і в кінці я не пам’ятаю який я купила

Наснилося, що ми з чоловіком зайшли в великий магазин і йому сподобався костюм яскравий причому Кіркорова ми його розглядали потім я дивилася, не нові ночнушки в одній я побачила ди рочки але не купила

Привіт, мені приснився сон, ніби я ввечері десь залишилася одна, стою на вулиці і не знаю що робити, і тут підходить до мене хлопець, і говорить не бійся я тебе відвезу додому&# 8230; а далі я пам’ятаю тільки що стою в якійсь кімнаті, і починаю по шматочках перекладати торт, все шматки темні були, шоколадні, а один красивий ласий і білий, такий як я люблю, я не втрималася і спробувала його&# 8230;. а далі я опинилася в магазині, мені сподобався костюм, білий піджак і шортики, але коли я приміряла піджак, він різко на мені змінився в білий кожушок, але такий легкий м’який і приємний&# 8230; але я його не купила&# 8230; сказала що прийду пізніше.

Вітаю! мені наснилося що я йду з чоловіком і мені холодно..він знімає свій чорний піджак і віддає його мені і стає дуже тепло..потім я притискаюся до нього але він ніби як відштовхує мене спочатку..як би з міркувань пристойності але потім вже не пручається і ми так з ним сидимо

Ми збиралися з друзями кудись вийти. Я довго приміряв досить симпатичний піджак з джинсовими елементами, і мені це все подобалося, добре сиділо, хоча ношу я подібний одяг по великим урочистостей. Всі пішли, а я так і залишився приміряти свій новий гардероб, мені стало сумно і прикро, що мені не сказали куди всі йдуть. Я сів у вітальні і мовчки ловив тлін на самоті.

Мені наснилося, що знайшла у мами піджак, матеріал м’яка замша, синього приємного кольору, як ніби він у неї давно лежав, а я тільки побачила і одягла. Він був мені майже по фігурі.

ЗДРАСТУЙТЕ МЕНЕ ЗОВУТ гуляти. Мені наснилося ЩО ЗНАЙОМА ПОДАРУВАЛА МЕНІ ПЛАЩ Я його одягли ПЕРЕД ДЗЕРКАЛОМ І МЕНІ ДУЖЕ ЙШЛО ПЛАЩ ВИЯВИВСЯ ЛІТНІМ МАЛЮНОК НА НЬОМУ БУВ У ЦВЕТОЧЕК

мені наснилося, що ми сиділи в кафе на кшталт це були мої друзі, але насправді незнайомі люди, вони що то говорили про шкоду солярію, але дуже тихо і я не чула їх, на мені був одягнений піджак, чомусь чоловічий, і один чоловік поліз до мене в кишеню і дістав звідти гроші і телефон, але я у нього їх забрала назад, я начла питати друзів що такого ввредного в солярії, вони говорили що був один жахливий випадок, але не розповідали мені про нього, а потім вони пішли, я схопила пачку сигарет і з криком ви забули сигарети побігла за ними, а цей мужчінапотом схопив мою сумочку і ми якось опинилися на сходах, він з нею втікав, а я його наздоганяла, а потім він мені її віддав, сам але схопив за волосся і кудись потяг і я прокинулася

Уві сні генеральний директор (роботодавець) надів мені на плечі (з боку грудей, а не спини) свій піджак.Потім було поставлено питання: тепло? Я відповіла: так, після чого він дозволив мені його зняти. Я зняла піджак, повісила на поруч стоїть стілець, після цього мені дозволено було вийти з кабінету.

дід мого чоловіка (ми розлучені) йшов по вулиці в піджаку до якому по шву на спині діра і раптом одна частина піджака відривається і падає.Він починає нервувати і кидатися, я вибігаю з дому і затягують діда до себе в будинок, йому погано, даємо якісь краплі йому, питаю телефон його дочки, він не дає, а раптом я дізнаюся і подзвоню своєму чоловікові, він боїться. Але потім все таки дав, пам’ятаю, що в телефоні були нулі, шістки і вісімки &# 8212; всіх по дві. Прибігла його дочка. І я прокинулася&# 8230;.

Мені наснилося, що я познайомилася з чоловіком, на мені було одягнено, салатового кольору водолазка, рожево малинова спідниця і жовтий підажак.. таке поєднання кольорів що означає&# 8230;.?

снилося, що у мене з’явився новенький відмінний малиновий піджак (або скоріше &# 8212; ніжно-рожевий, точно не пам’ятаю). я спочатку не хотіла його купувати, а потім зрозуміла, що він дуже навіть нічого

я була на ринку з сестрою і на лавці висіли 3 однакових піджака жіночих кресового кольору з чорним кантом. я запам’ятала лише шматок сну але сон був тривожний від нього я прокинулася. (Сестра чим щось не довольга була а я не пам’ятаю що їй говорила але ми не прийшли за покупками але чомусь цей піджак мені запам’ятався

Мій синій піджак я побачив на якомусь своєму знайомому, до речі цей піджак мені подобається. А на лацкані піджака значок у вигляді Мальтійського хреста. Він реально на ньому присутні. У цьому році купив на Мальті. Я його уві сні ніби і зазначив. Не пам’ятаю що за людина була в моєму піджаку. Але не ворог це точно. Або один або нейтральний.

я гналася за своєю колишньою подругою уві сні за те, що вона віддала мій золотий піджак в луску моєму колишньому колег і за сумісництвом товаришеві, я її зловила на рейках поїзда

наснилося мені сьогодні що я буду тамадою на чиїй то весіллі і хто подарував мені піджак для цього в кишені піджака я знайшов пучок однодоларових купюр

мені снилося, що на плічках я несла коричневий жакет, снилися червоні туфлі що я їх одягала, вони були дуже зручні і красиві.

Я приміряла свій піджак і виявила, що у мене є ще два види. Причому дуже цікавих моделей, які мені дуже йшли. До чого це?

Уві сні прийшла на прийом до лікаря одного боку, а виявилося вона почала говорити, що я одягнена ні так, як всі, а інша дівчина, з ким я раніше працювала, запропонувала мені два піджака, вони мені дуже йшли, красиві такі.

Наснилося що я своєю новою начальниці яку ще толком не знаю і побоююсь пропоную купити в магазині симпатичний золотистий піджак і він їй добре підійшов.поясніть будь ласка а то я подумую піти в інше місце

я приміряла речі, які підходили б до джинсів і одягла піджак. після зрозуміла, що піджак чоловічий, він був на мене злегка великий

здрастуйте, мені приснилося що типу я зі своїм колишнім класом поїхали на ринок і так типу я собі купила піджак і типу мені предлогали ще білу але брудну сорочку але я не взяла, Ю і езё предлогали купити кішку за 50 руб але я не купила, і типу я одягла піджак а сорочка типу у мене була жовтого кольору а піджак берюзовий

я був одягнений в красиве елегатное в синій піджак сорочка, сині штани, у мене була борода, (хоча в реальності у мене його немає) ну я був просто не відобразимо

я ходила в сірому чоловічому піджаку, накинутому на плечі, красивому і акуратному. Складала щось дрібне в кишені. Звідки він взявся &# 8212; не пам’ятала і дивувалася тому, що він на мені виявився якимось чином.

Я зняв піджак в кафе і повісив на спинку стільця. Пішов, потім повернувся і дістав з карманампіджака портмане, а там порожньо, немає ні грошей ні документів, н картки. Я був в шоці, але розумів на підсвідомості що це сон і треба прокинуться&# 8230;.. І я прокинувся і заспокоївся чтотлішь сон!

Наснилося, що жінка наполягла щоб я поміряв піджак, я була в її будинку, вона сказала, що вони зберігають в ньому гроші. Піджак був чоловічий її чоловіка начебто, старий, синій з великими гудзиками, він був мені за розміром.Ця жінка так раділа. Потім вона повісила його назад у шафу. Щоб це могло означати?

сіро-блакитний піджак, їх було два &# 8212; один малий, інший великий, другий принесли після того, як перший не підійшов.

Був якийсь свято мені я була в білій сукні з і ми гуляли з подругою мені було холодно і хтось дав мені чоловічий педжак

Я стояла перед шафою зробленого з білого дерева. Я розвішувала речі. І попалися мені на очі спочатку сірий строгий костюм (спідниця і желет), потім я помітила сірий піджак . Він був на вішалці. Я підняла його і сказала, що він у мене на всякий випадок.

Мені приснився світло блакитний піджак, сон був смутний, але точно знаю що він мені дуже сподобався.

Вітаю! Мені наснилося, як чоловік одягає свій піджак на мене, так як мені стало холодно. Я була в білій сукні, ніби весільному. Це відбувалося на якомусь святі&# 8230; Але точно не на весіллі. У житті цього чоловіка я знаю.
Ще перед цим сном мені снилося, як я з групою невідомих мені людей знайшли розчленований жіночий труп, потім він почав щось говорити, але я нічого не відповідала.

наснилося, що мій померлий дідусь подарував мені піджак і краватку (на плічках вони були), що не строгий, щось сірих тонів і з блідо-джинсовими вставками. Я його не одягала. До того, як подарував, ми гуляли, сміялися, згадували, обнімалися.Вцілому, сон був дуже теплим і емоційним. Прокинулася в сльозах Дякую

Бачив уві сні, як я був у кравця і він надів на мене піджак, який був ще не готовий. Піджак припав впору. Залишалося доробити деякі деталі.

Я бачила уві сні&# 8230; Що ми з чоловіком сидимо в машині, і тоді друзя чоловіка нам пропонує надіти і передає зношений піджак, але чоловік відмовляється від пропозицій. Що це означає

бачила в чорному піджаку колишнього свого чоловіка був дуже сердитий сон був коротким

Хотіла купити чорний піджак, але продавець сказала, що він буде мені малий і я не купила

наснилося що ходжу по магазину з хлопцем який подобається і ми вибираємо йому піджак. пам’ятаю він міряв піджак білого кольору. потім він обійняв мене і сказав що хоче від мене дітей. на яву ж ми з ним не спілкувалися близько трьох тижнів.

добрий день приснився ніби тітка дає мені піджак раніше померлого дядька з орденів медаль до чого б це

Доброго дня! мені дав один в транспорті костюм мені кудись треба було, потім я перед дзеркалом починаю міряти тільки піжак він виявився дуже великий на мене, брюк не було.

Доброго вам дня! Розтлумачте, будь ласка! Наснилося, що на мене колишній мій чоловік одягнув свій піджак. Піджак мені в пору. Самого колишнього я уві сні не бачила, тільки відчуття його присутності. Ходила в піджаку, потім в кишені подивилася, а там квитки в кіно. В одній кишені на двох на одну дату, в іншій кишені теж два квитки на іншу дату. Ці дати пройшли, і я розумію, що він ходив з кимось. Хоча до цього моменту ми розлучилися. До чого це? спасибі.

Вітаю. Мені приснився сон, що я мерію піджак, такого, що не малина як в 90, а яскравіше, такий насичений прям і великий вельвет, і він прям на мене і мені дуже подобається&# 8230; до чого це?
Заздалегідь дякую. [email&# 160; protected]

Сьогодні уві сні я втратила чужий піджак і жд квитки.намагалася їх знайти

Мені приснився померлий колишній хлопець, він прийшов до мене в кафе з якоюсь дівчиною. Він був спокійний і не говіркий. Поки вони піднімалися по сходах, я поправляла його чорний піджак. Потім вони сіли за столик, я зняла з нього піджак і повісила на вішалку. Дівчина замовила каву. Я була вкрай здивована його побачити, але негативних емоцій не відчувала.

Я ніколи не носила велюрових піджаків, а весь кінець сну я була в ньому (чорний або темно-синій) і намагалася запам’ятати що
я в ньому

Вітаю.Мені наснилося, що мені подарували новий білий піджак із золотою облямівкою по бортику.Я його мірила уві сні і він дуже вдало сів по фігурі.Я бачила як би себе з боку.Дарувала його дівчина в якості подарунка від швейної фабрики

Міняю один піджак і він не підійшов, а інший красивий дизайнерський і вони мені підходить, але мені Наїна не вистачає грошей

Випадково знайшла в своєму гардеробі новий піджак, який планувала собі купити

Уві сні я чистила щіткою піджак прямо на чоловікові незнайомцеві. Піджак був дуже потертий і запорошений, а йому потрібно було йти на побачення.

Мені приснився як ніби я мерею новий синього кольору піджак але він малий на мене

Яскраво-синій піджак лежав на дивані, на якому я сплю. Піджак новий, чистий, не м’ятий. Вродливий.

Що я в велюровому піджаку і йду міняти його на інший сучасний піджак

Мене наснилося, що я йду по торгових рядах з одягом. І раптом бачу чудовий, вельветовий синій піджак. Як би він підійшов моєму покійному синові&# 8230; І раптом він підходить ззаду і говорить:&# 187; а давай я поміряла&# 187;&# 8230; Одягає піджак і задоволений, усміхнений йде по проходу вдалину. Допоможіть розгадати сон. спасибі.

Вітаю! Мені наснилося що я купила піджак сірого кольору знайомому в подарунок. І цей піджак виявився йому завеликий. І моя сестра на мене дуже сильно розсердилася що я чужим роблю такі дорогі подарунки.

уві сні мені пріснілься піджак я його одягав він був довжиною яегозагнул там були кнопки

я перебувала в кімнаті не знаю в чиїй, стояла на ліжку і одягла чорну шифонову спідницю, (довжина трохи нижче коліна) з білими маленькими малюнками і чорний піджак, після цього в кімнату зайшла мама і я спустилася з ліжка і ми з нею почали расматривать плаття на для неї.

Я стояв біля дзеркало і міряв піджак, він був чорні, добре сидів на мені, так само на мені була чорна сорочка, яка добре поєднувалася з піджаком, і був сірий галстук

накинула піджак якогось хлопця, тому що було холодно, а він стояв і посміхався. піджак був синій і оксамитовий

кінотеатр. Пошуки своїх грошей. Знайшла впала вішалку. На ній синій гарний піджак.

mne prisnilos shto nadevayu novii pidjak, snaruji belogo cveta, snutri galubova

я співаю на сцені в новому стильному білому піджаку в чорних красивих класичних туфлях..так як в реальному житті не співаю вже рік

Мені снилося що я пріміряб новий Денська костюм брючний і нові туфлі червоного кольору

мені пріснілось- як ніби я віддаю паль піджак поносити якийсь леді. а вона у відповідь прідлогает заплатити і я погоджуюся.

Вітаю ! Мені приснився сон що приїхав мій чоловік з відрядження, я дуже зраділа (на яву, він насправді у відрядженні і скоро повинен приїхати) і питаю його що купив? показуй подарунки! І почав діставати сорочки, таких у нього немає взагалі, і одна була нова світла, начебто біла, і дістає піджак бежевий, говорить йому хтось віддав, тільки його трохи треба перешити, міряє його і показує! Уві сні я була радісна і щаслива ! Але до чого цей сон міг снитися не зрозумію! Те що я в очікуванні приїзду чоловіка може тільки ! Але мене прям ця сорочка з піджаком таке яскраве враження залишили ! Я дуже рідко пам’ятаю сни, а цей прям запам’ятався! Допоможіть розтлумачити сон будь ласка!

наснилося, що 2 піджака начальника коричневий і чорний погано лежать.Я намагаюся повісити їх на стілець, але коричневий нормально, а чорний весь мнеться, намагаюся на вішалку, те ж саме

Мені наснилося що травень мама розмовляла з моїм улюблені ввечері водворе мого будинку але двір був іншим и мая мама дбайливо одіваеть на нього мій піджак Наєв у них хороші взаємини але моя мама
ще не ЗАНЕТ що він значить для мене для її він просто мій друг мій піджак червоного евет бачу їх зави бачу як піджак зводиться на його спині дуже дивуюся на те навіщо він одіваеть мій піджак хочу звернутися донього для зав’язування розмови і там запитати його навіщо він одіваеть мій піджак але він не обарачітается швидко йти геть. Будь ласка відповіді що означає цей сон. спасибі.

мені снився театр, в гримерці якого я вибрав і взяв з собою самий білий гарний піджак.

коротше. Всього сюжету я вже не пам’ятаю. Основна ідея полягала в тому, що я чому вирішив убити яке важливого чувака, будував плани і тд, в середині сну до мене прийшла колишня однокласниця і прямим текстом натякала на секс. Я відмовлявся, сказав що після справи все буде. Коротше я цього мужика вбив, приперся додому де вона мене чекала, вирішив прийняти душ, як тільки заліз у ванну з розетки почала бити вода, я як то Чи впорався з цим, закінчив приймати душ, вже заходжу в кімнату де вона мене чекає і прокидаюся

Мені наснилося, що я одягнена в класичний костюм, чорна спідниця, піджак, біла блуза і краватку. А також довге кучеряве волосся

Я запізнювався на роботу і одягнув піджак яка не одягав багато років він виявився трохи більшим

Німецьке містечко &# 8212; чистий, вилизаний &# 8212; натовп людей на розпродажі.Я краду (одягнувши на себе з биркою під свою куртку) піджак натур. замша &# 8212; глибокого синього кольору, що мені не властиво.Гублюся з сестрою і йду одна т на станцію &# 8212; добиратися до Росії

Бачила що то типу зустрічі випускників. Одна пара однокласників (вони разом зі школи). Його дружина показала на вішалці сильно пом’ятий піджак яскравого оранжево-червоного кольору.

вішала на плечики чоловічий піджак, синього кольору, знайомого чоловіка, який був у гостях в будинку моєї мами&# 8230;

Побачила сина уві сні одягнений в старій, рвані смокінгу (піджак з брюками майже сірого кольору)

Уві сні вибирала штани і піджак для примірки, а в подальшому для покупки. Але не могла визначитися з піджаком.

Побачила покійного чоловіка в піджаку, який йому великий.Начебто була наша весілля, але ми в іншому якомусь кафе, я прошу його піти додому, а він каже, що ще рано-поки все докінця сдесь не закінчене.

Я сьогодні бачила свого колишнього начальника, чоловіка. Ми з ним танцювали, розмовляли, до чого це було на роботі, але місце не знайоме. Стан, що він взяв мене на роботу, і я знову працюю там, звідки пішла .Потім я виявила у себе в тумбочці його речі: брелок дуже дорогий під золото, гроші в іноземній валюті на витрати, я розумію, що все це було в його піджаку. Потім я ходжу в його піджаку, і намагаюся йому віддати, але він зайнятий десь в стороні розмовляє з іншими співробітниками, потім у мене перевіряють якийсь квиток, який я надаю. І в кінці я натикаюся на квітку троянди в горщику. відчуття щастя.

Колишня дружина одягла мій чорний піджак і уві сні прийшла миритися. Я був і радий і стривожений. У підсумку вона повинна була поїхати з дітьми до рідні і повернутися

Тетяна миллер, приснився що якийсь родичами подарував мені піджак джинсовий, але у нього їх було два, але він залишив собі той який новей.

Вітаю. Вобщем сон такий: Ніби як новий рік.прийшов дід мороз привітати дітей до нас додому.і чому то роздягнувся.і був у білій травень її і брюках. А потім я вже допомагаю йому одягнути піджак при цьому допомагаю йому поправляю комір і за плечі його так тримаю як буд-то знаю цю людину давно.при цьому розумію що я його бачу вперше.ось.какой то маячня&# 8230;

Приснилася сама собі, що перебуваю у лікаря. Він каже, що я вагітна. І я відразу &# 8212; це відчуваю. Далі бачу дорослого чоловіка, який кидає свій піджак на підлогу. Я його піднімаю. Потім дізнаюся, що цей чоловік теж лікар.

Купила піджак світлого кольору від якого безума, але схоже що це був костюм двійка з спідницею, але спідницю купили до мене, продавщиця сказала, що спідниця не підійшла б мені, а я її запевняла, що могла б перешити по собі, так як у мене хороша кравчиня і вона пообіцяла, що як тільки отримають такі костюми мені продадуть спідницю, а в кінці сну був красивий світанок, яскраво рожевий і я прокинулася.

Мені чоловік подав (подарував) піджак, мені спочатку здалося, що піджак червоний, але коли я його одягла він був яскраво рожевий, дуже красивий колір. Я одягла жіночий піджак, він був з оксамиту, рожевого кольору, він був новий і дуже розкішний, видно що дорогою. Мені дуже сподобалося, я була щаслива.

Доброго дня! Мені наснилося що я зі свекрухою витираю гряс з піджака чоловіка, цей піджак його робочий я боюся а б не було якихось неприємностей у нього

Доброго дня! сон-чоловік, нравившийся мені, спостерігає зі сторони за мною&# 8230; потім знімає з себе піджак і кидає мені, що б потримала. я погано зловила і він торкнувся землі і чоловік пальцем мені пригрозив (жартома) – акуратніше треба. а сам сідає за стіл і починає випивати з чоловіками&# 8230;.піджак сірого кольору і дорогої марки. до чого цей сон.

У магазині я вибирала піджаки. Вибір був між помаранчевим і яскраво жовтим. Вони були в комплекті з краватками такого ж кольору. Я приміряла їх і зупинилася на жовтому.

подарували піджак в шоколадно якихось кольорах. дуже красиво сидів на мені і йшов на-віч. з колективу міряли дівчинки більше нікому не підійшов.

Привіт, приснилося 4 піджака в моєму гардеробі строго класичного крою. однакового, але різних кольорів: чорний, бірюзовий, бордовий і золотий.

Приснився близький чоловік в новому зеленому піджаку, нових кросівках. Все було нове і йому дуже йшло. Були ще якісь речі нові.

Bідел клечатий костьюм колишнього чоловіка на столі типу робочого і рваний.
Взяв піджак і запитав когось-де хозяйін?

Збирався у відрядження, не можу знайти піджак (костюм). Потім вийшов на вулицю бачу висить на високовольтних дротах. Випрані висить, сушиться.

Приснився чорний КОЖЕН піджак, сюртук на моїй свекровка, а я нібито хотіла поносити цю річ.

Я гладила рукава чоловічого піджака. Чоловік ночував у нас вдома і збирався йти на роботу. Він приніс мені на прасування піджак, а там тільки рукава були пом’яті. Я переживала, що погано впораюся, але в підсумку погладила нормально.

Я побачила свого чоловіка в шкіряному чорному новому піджаку і нової сірій сорочці і у нього на голові було густе волосся, а в житті він лисуватий

Мені наснилося що ми з топової подругою пішли в магазин щоб купити подрузі піджак. Ми мскалі його в торговому центрі який мені сниться не в перший раз. Але так піджак ми і не знайшли.

Зустріч в іншому місті у одного будинку його батько був в піджаку я був в піджаку і один був у піджаку і ми збиралися кудись їхати

Мені наснилося що ми з чоловіком на якийсь сцені за лаштунками і у нього на рукаві порваний піджак і я йому пропоную зашити його прямо на ньому він говорить не треба погана прикмета не зняту річ зашивати але я кажу я швидко і зашиваю а він глворіт про як добре виходить

Мені приснився гарний теплий м’який піджак молочного кольору і така ж спідниця. Піджак в продовженні сну був на мені і я всю ніч шукала цю спідницю, тк не могла згадати, де вони точно продавалися. У підсумку я знайшла цей магазин і прокинулася

Я була повністю гола і на мені був чоловічий піджак, який прикривав повністю мою наготу. Так я ходила по вулиці

Мені мій улюблений зняв з себе чорний піджак і я взяла його і повісила на вішалку. А він залишився сидіти в білій сорочці

Мені наснилося, що я був в піджаку, в якомусь приміщення, схожим на клуб, але музику я не пам’ятаю, піджак був світлий

Я в своєму робочому костюмі, піднімаюся в ліфті зі своїм колишнім колегою. Він колись був трохи вищий за мене по службових сходах, в іншому відділі, втім, якийсь час він був моїм начальником, хоча з тих пір ми з ним залишилися в рівних відносинах. Кажу йому: &# 171; У тебе була найважча робота, ніколи такої не позаздрю: нескінченні звіти, таблиці, зведення ..&# 187; А він відповідає: &# 171; Я люблю свою роботу ». Ми проскакуємо потрібний йому поверх, і опиняючись вже вище його, чуємо, як якісь жінки &# 8212; його колеги, які стоять на тому поверсі, довбають в зовнішнє дверку ліфта. Мій супутник здригається, і по прибуттю на верхній поверх, натискає кнопку, і ліфт починає спускатися вниз. Я не проявляю занепокоєння з приводу того, який поверх потрібен. Я просто розмовляю з колегою.

Вийшовши, я опиняюся в навчальному класі. Коштують парти, і я на середньому ряду. А зліва (яка удача) моя знайома дівчина, в білому светрі. Підходить до мене і каже, що ще в минулий раз помітила протертості на моїх штанах. Як же так, думаю я, адже мені їх добре відремонтували, зустрічали нитками, добре підібраними в колір, та й місце на брюках таке, що не повинно бути комусь помітно. Опускаю голову, і бачу, що, так, дійсно, брюки втратили свій первісний вигляд. Дивлюся, а у надягнутого на мене піджака відриваються рукава, так, немов за них потягнули, надірвали, але не відірвали зовсім. стирчать нитки. Ой, як же я так ходжу, подумав я, дивлюся, а спина піджака теж протерлася, і утворилася дірка. Я його знімаю, скидаю на стілець, сам в білій сорочці. Більше не одягну. І добре, що ніхто особливо, ймовірно, ще цього не помітив. Доведеться, думаю, приходити сюди в своєму парадному синьому костюмі. Не зовсім до місця, ну нічого, нехай буду краще самий ошатний. А взагалі, потрібно купити чорний костюм, давно вже хотів.

У лівому ряду парт сидить інша група, з іншого факультету. Моя знайома дівчина серед них. У нас разом з ними поєднані лабораторні роботи. Я пам’ятаю, так бувало. А потім оглядаюся, а ця група всім складом вже пішла, і дівчата тієї немає. Хтось каже: «Звичайно, хіба буде нормальна людина ходити на першу ранкову пару». Я згадую, що і сам колись так робив регулярно – не ходив на перші пари. Хоча, звичайно, прикро, що вона пішла, зі мною не попрощавшись.

Во время візіту до знайомого пропав мій піджак .Який так и не нашли .Сон пріснівся в ніч з1 на 2-ге січня 2018р. тобто 15-ий місячний день. прошу розтлумачіті.

Уві сні батько купив братиком піджаки і я в тому числі купив собі. Я хотів приміряти піджак. Піджак начебто було пов’язане з червоним кольором. Червоні смужки були

Мені наснилося, що я сиділа в одному з кабінетів університету і там чомусь в кутку стояла прасувальна дошка з праскою. Раптом в цей кабінет зайшов наш молодий викладач з яким у мене дружні стосунки, він дуже поспішав і попросив мене погладити його піджак. Я погодилася, але мене хтось покликав, я пішла залишивши піджак, а повернувшись до кабінету я бачу, що він сам гладить свій піджак і навіть не обурюється, що я не виконала прохання, а навіть якось з розумінням дивився на мене

Приснився хлопець, який подобається, в червоному піджаку, що для нього дуже дивно, так як подібні речі він не носить. Погано завжди запам’ятовую сни, але чітко пам’ятаю, що ми разом йшли до мене додому.
Що б це могло означати?

Ніби в літній день пішов сніг, красиві сніжинки падають, ми гуляємо сім’єю на вулиці, є замети ніби, я босоніж побігла по снігу до машини, тому що вона сама почала їхати&# 8230; вона сама доїхала до клумби і розгорнулася в напівоберт і зупинилася. Потім ще снилося ніби я машину переставляла, і теж по клумбі їхала назад, розгорталася, і після її зупинилася, тому що машина дивно їхала, ззаду хтось мені сигналив, а я просто притулилася більше до абончіне і стояла скільки потрібно (недовго) і поїхала далі, як розібралася, чого не їде як треба. Потім приснилося, що ви знайшли піджак дорогою, з сумкою де лежав. І мене запитали, може дружині потрібен і йому продати, я сказала немає. Нібито тишь 5. А я Вам потім запропонувала настійно повернути піджак власнику, що б не псувати свою карму, і ви не бажаючи погодилися після моєї зворушливою мови) дали мені цей піджак, що б я повернула і я поїхала його віддавати. І тут я дивлюся на цей піджак, він новий, гарний, добре, але якийсь маленький, ніби це піджак або виснаженого або молодого виснаженого, і поїхала в офіс якоїсь красивий повертати, і коли брала піджак думала, може цей чол мене познайомить з моїм чоловіком майбутнім)))) чого я так думала не зрозуміло) я б віддала і все) більше б не бачила того дивака)

Сон про піджаку як я його типу шила але не шила як малювала на ньом сріблом типу як ручна робота він весь обресований срібленими малюнками дуже красиво

Привіт, я бачив себе в синьому піджаку, білій сорочці, червоний галстук, синии штани. До чого б це?

приснився мені какойто свято, побачив однокласницю яку дуже давно не бачив, ми з нею побачилися, і раптом набігло багато народу все були знайомі, і один друг у якого в даний час лежить моя кепка, мені її уві сні віддав і такий каже ось димон тримай піджак типу синій, я його відразу одягнув, він просто шикарний був, і ось говорить тобі краватки, точно не пам’ятаю але їх було штук 5-10 і все мені подобалися, я був просто радий як дитина, ось такий сон мені приснився)

Мій дядько, який пропав безвісти накинув мені на плечі свій саетло Серв піджак і я пішла без свого дядька. Він це зробив мовчки. А по дорозі я зустріла свого колишнього шефа.

Добрий день, Тетяна! в ніч на 21,10,18г приснився такий сон! епізод 1 &# 8212; Я гладжу лляної бежевого кольору чоловічий піджак для свого директора; епізод 2 &# 8212; на робочий корпоратив я прийшла у весільній сукні без фати, і директор для якого я гладила піджак, обсипав мене компліментами, а його дружина щиро посміхалася!

Наснилося, що свій жакет дістала з пакета акуратно складені жінка по роботі. Коли вона його дістала, він був загорнутий так, щоб не пом’яти і навіть сколотів голочками. Жакет був світлого коричневого кольору. Далі приснилася ще одна жінка з роботи, яка показувала вже свій жакет в клітку, на картатому присутні червоний, рожевий кольори і трохи білого. Перший жакет, нібито, був придбаний в дорогому бутіку, другий &# 8212; пошитий.

Я бачила, що збираюся на зустріч випускників і тому одягаюся в усі гарне. Так як у мене коротке волосся, я вирішила наростити собі волосся і вони повністю зливаються з моїми власними. На вечір я приходжу в білому довгому платті і не Могк знайти ресторан. Там мені допомагає коасівий незнайомий хлопець і вказує місце. У ресторані я посварилася з дідусем і демонстративно йду звідти. На виході з ресторану я зустрічаю того хлопця і він пропонує мене підвести, і віддає мені свій піджак. У нього був мотоцикл, який їхав як велосипед. Після того як я повернулася додому, він пише мені по електронній пошті і відправляє наші фотографії, які були зроблені поки ми їхали додому

Я уві сні забрала з собою чужий чоловічий піджак. Кишені його були роботи цукерками і дрібними іграшками.

Вчора мені приснилося те, що я поїхала в магазин і купила собі там піджак за 4500 гривень, за свої гроші. Мені 16 і мій бюджет становить не так вже й багато. У магазині я була не одна зі мною була то ін, то від подруга. З тим, з ким я була я попередила сказавши те, що не говори мамі, що я купила піджак ха таку велику суму грошей.

я був в наутюженних красивих брюках чорних в дрібну білу смужку і темному однотонному піджаку який я зняв і одягнув на незнайому мені дівчину але уві сні ми були знайомі вона була вища за мене ростом і піджак був їй в пору але вона його зняла і віддала мені я його надів і виявив що мені він злегка завеликий

БІГ ПО поверх, ЩОБ НАЗДОГНАТИ КОЛЕГ ПО РОБОТІ -було незручно БІГТИ В піджак і Я толі НА 2 ОМ АБО 3 ЕМ поверх ВІДДАВ робітників, щоб ПОТІМ ЗАБРАТИ У НЬОГО.-Добігши до ВЕРХНІХ поверх І ПЕРЕДУМАВ, ЩОБ ЗАЮРАТЬ ПИДЖАК-ХВИЛИН 10 НЕ МІГ ТОЙ САМИЙ ЕТАЖ І прохід ШУКАТИ .АЛЕ НЕЗАБАРОМ РОБОЧІ самі потрапили МЕНІ І ПОВІДОМИЛИ ВСЕ В ПОРЯДКУ З МОЇМ піджак.ПИТАННЯ -Що ОЗНАЧАЄ ЕТО ?

Батькові купили піджак сірий і сорочку зелену і попросили мене його поміряти але я старанно і злобно відмовився міряти і дозволив його притулити тільки по плечах

Я йду по дорозі поруч хтось я обізнана людина йдуть піджак сповзе з моїх плечей я знала але серовно йшла він теж помітив але не сказав в кінці втратила піджак схожий на Шольн темно синій потім я шукаю не знайшла там злодії багато було

Я побачила внука падаючого з дуже великої висоти всередині багатоповерхівок де внутрішня сходи.Я, коли він падав просила Господа про допомогу і щоб він не розбився.Потім я не знаю як опинилася біля входу будинку і мій син і моя невістка і ще якийсь чоловік винесли клейонку квітчасту і я запитала вона жива?

Йшли з хлопцем ніби подавати документи в університет, в сірому великому залі. Я була в яскравому червоному платті, яке сиділо на мені легко і трохи відкривало груди. Хлопець був у костюмі, темного кольору, а його піджак був надітий зворотною стороною.

Приснився сон що знайомий хлопець з мого дитинства йшов зі мною поруч і я відчула як він мене обійняв за талію і накинув свій піджак дорогий і якісний (
Світло коричневого кольору в клітину, великі квадрати різних відтінків коричневого). І пам’ятаю моє почуття подиву, від того хто обіймає і що в піджаку мені комфортно, я прям відчула що піджак дорогий і класного якості.

Вітаю ! Мене звуть Оксана . Мені наснилося, що хлопець який пропав в Атлантичному океані, а це не сон це правда (одягнений в невидимий піджак з цього у нас немає ніяких звісток це сон про нього)

я одягнув свій піджак і з удовльсвіем зауважив, що схуд, піджак мій улюблений і він добре на мені сидів

ВІТАЮ. ПИДЖАК КОРИЧНЕВОГО КОЛЬОРУ, складеному. Я ЙОГО забула В МАШИНІ. МЕНІ ПОВЕРНУЛИ. НА ПЛЕЧАХ невелика плямочка

мені снилося, що я маю сірий новий, чистий, але не випрасуваний піджак в рюкзаку, і я його намагаюся одягнути, при цьому йду з якоїсь дорозі; дорога в цілому хороша, чиста, але зустрічаються брудні ділянки, які я намагаюся обходити

Приснився чоловік з яким я зустрічаюся, в образі покійного колишнього чоловіка. Був одягнений в красивому бірюзовому піджаку, який в плечах був йому замалий.

Наснилося ніби я якимось гостям подарувала по піджака (яскраво сині) і тюльпани. Але один з гостей викинув і піджак і тюльпанчик, а хтось мені їх показує, ось дивись, їх викинули.

Вітаю.
Почалося все з того, що ми з подругою пішли на урок фізкультури. Приходимо туди, а нас змушують бігати на лижах в спортивному залі. Причому там були мої однокласники, які вже пішли зі школи, бо я вчуся в 11 класі. Також там був хлопець, який мені сильно і довго подобається. Ну ось, ми в лижах, бігаємо, а гальмувати я не можу, я врізався весь час в стінку. Ну все. Урок закінчився. Ми з подругою йдемо в роздягальню. Я хочу щось взяти з шафи в школі, а роздягальня і шафка знаходяться поруч. Це була моя реальна школа. Повертаюся назад і бачу игольница і голка стоїть, а поруч наша вчителька праць лає інший клас, що вони голку поставили неправильно. Я взяла в руки голку. Повз проходить хлопець, який подобається, Микита. Я його тицьнула в руку цієї голкою. Ми почали обніматися, обіймалися довго і було так добре на душі, так класно. (В реалі знаю, що у нього є кохана дівчина в його рідному селі. Він її дуже любить і мене вважає другом. Ми розмовляли на рахунок цього). Я беру знову цю голку і колю в спину. Він ще міцніше обіймає і що то говорить, про любов.(Не пам’ятаю точно) я прошу у нього піджак, в якому він зараз. він віддає. Я стою і трясучись в його обіймах. Ми перестаємо обніматися я знову йду в роздягальню, бо у мене там подруга і всі речі. Я їй показую піджак. Ну в принципі і все

Двічі снилося, що мої костюми одягають інші люди. У другому сні я плакала, хто віддав мої піджак

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ