Сонник Підошва 😴 наснилася, до чого сниться Підошва уві сні бачити

Підошва, згідно сонником – віщує конфлікти.

Що трапилося з підошвою уві сні?

Уві сні на підошві помічені діри ▼

На підошві є діри – назавжди припините спілкування з кимось.

Наснилося підошва відклеїлася ▼

Підошва зовсім відклеїлась – буде біда, до збитків.

Що робили з підошвою уві сні?

Вбивати уві сні в підошву цвяхи ▼

Ви вбивали в підошву цвяхи – хтось поведеться нетактовно по відношенню до вас, будьте готові уникнути ганьби.

Сниться ставите нову підошву ▼

Сон, в якому ви ставите нову підошву – в похилому віці ризикуєте терпіти злидні і байдужість оточуючих.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Підошва, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Підошва уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я з чоловіком не живу, недавно у нього помер батько.Перед цією подією мені приснилося, що у нашої дитини начебто на тапочці відстала підошва попереду.Я так зрозуміла, що нашу дитину чекає шкоди.І незабаром помер дідусь.
А сьогодні моїй мамі приснилося, що у мого чоловіка відпала підошва на взутті повністю&# 8230;
До чого?

Сон приснився з п’ятниці на суботу. Я йшла по розбитій дорозі в нових туфлях, подарованих дочкою, і раптом побачила, що підошви продірявилися і відстають. Я сказала про це і вона принесла мені мої ботильйони на хутрі&# 8230;

Наснилося, ніби зустріла старих подруг, ми обнялися, поцілувалися, потім я взяла в руки свій чобіт, а у нього каблук відстав і підошва.

У магазині мені пропонують купити теплі черевики сіро-бежевого кольору. Я їх міряю і на мені відривається підошва. Я від них відмовляюся, а продавець пропонує їх взяти безкоштовно.

Наснилося, що я хочу віднести чоботи в ремонт, підремонтувати, перевертаю їх, дивлюся&# 8212; а підошва стерта майже зовсім, і мої чоботи схожі на шкарпетки)))

Зима, ожеледь і вода.Мені виходити на вулицю, щоб йти додому і відчуваю що в підошву що то укололо і холодно, дивлюся, а підошви немає і наскрізна діра, а я розумію що мені виходити і вступати в воду. і я незнаю що робити.

Я в нових штанах синього кольору в червону цяточку, помічаю що на мені нове взуття (типу кеди) спочатку наче запилені, але потім розглядаю, що вони в тон брюк.Хочу піти, але помічаю, що на правій нозі злегка відходить збоку підошва.Піднімаю ногу, а підошва відпадає, при цьому сама взуття міцно зашнурувати і тримається на нозі підошву.Знову ставлю ногу в відпалу підошву.Трималася вона чи ні не пам’ятаю. Залишок сну шукаю місце де купила взуття, щоб здати назад! не здала.Підошва гумова білого кольору.

Доброго дня! Мені наснилося, що я мою брудне взуття (я бачила бруд на взутті) і на одному з моїх черевиків не до кінця, десь на половину, відклеївся підошва.
спасибі!

Доброго дня ! Мені приснився сон, мовляв я дивлюся на свій чобіт, а в ньому відклеїлась підошва &# 8230; Тетяна, поясніть мені ще один сон, будь ласка &# 8212; я перебуваю вроди-б на кладовищі, переді мною свіжий горбок могилки. І хтось із-за спини мені каже &# 8212; мовляв дивись, провалилася могила. Коли я дивлюся на цю могилу &# 8212; там в червоній (навіть червоної) Трунов лежить мій син. Усередині труни білосніжна оббивка, по груди син накритий червоною тканиною, і одна рука лежить поверх цієї тканини і складена в дулю &# 8212; дулю. Я дуже злякалася, заплющила очі. Коли знову подивилася в яму &# 8212; в Трунов син був перевернутий спиною до мене.

Привіт, сниться мені що я біжу в очікуванні радісної зустрічі і на ногах чітко бачу білу підошву. До чого це?

наснилося що відклеїлась частина на половину у старого взуття намагаюся заклеїти але я їх не ношу вже 10 років в комірчині валяються

Уві сні чистила взуття в лівої ноги, сама знімала підошву, вона наче була набряклий від води, і з легкістю відклеювалася як папір. Потім доходила до п’ят, і чистила п’ят як шкаралупу, без болю. П’яти ставали свіжими, але маленько в піску. Були босоніжки чорні, з верху нові, тільки з низу не можу сказати що брудні, але забруднені, з четверга на п’ятницю бачила.

Мені наснилася стерта взувши, точніше п’ята блакитних чоловічих кросівок . Я Беру в руки кросівок і дивлюся на стерту п’яту, таке відчуття, ніби людина ходила завжди з п’яти і тому вона стерлася, що це могло значить?

Мені наснилося, що знайома попросила купити для її дочки чоботи. Я -пережівала, але все-таки вирішила піти приміряти. Примірявши, чоботи підійшли мені ідеально, але я побачила, що підошва чобота дуже сильно відклеюється. Я дуже здивувалася, адже я приміряла нові чоботи.

сьогодні наснилося.йду і раптом зупиняюся піднімаю ногу і бачу стерту підошву дивлюся на взуті ногу і бачу що сильно стерла підошву і дивуюся як я примудрилася їх так стерти

Наснилося, що на моїх кросівках стерлася підошва. Стала дуже-дуже тонка і гладка. Наче я дуже багато ходила. Колір у підошви був уві сні червоний (або лососевий). Я ще уві сні подумала &# 8212; &# 171; дивно. Підошва на кросівках так швидко зносилася. Треба нові купувати.&# 187;

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ