Сонник підніматися в гору 😴 наснилася, до чого сниться підніматися в гору уві сні бачити

Довелося підніматися в гору? Сонник Феломена цей знак розглядає як шикарні перспектив. Незабаром вдасться досягти поставленої мети.

Вийде знайти рішення для більшості проблем, що принесе тільки позитивні емоції. Рекомендується докласти ще трохи зусиль на шляху до заповітне мрії.

Яким способом ви піднімалися в гору пішки?

До чого сниться підніматися в гору пішки ▼

Наснилося, що ви змушені підніматися в гору пішки? Сюжет говорить про необхідність в діях. Спробуйте відшукати гармонію в собі, щоб не злякатися поставлених завдань. Залишаючись дратівливими, нервуючи по кожним дрібниці, ви не зможете отримати бажаного.

На машині підніматися уві сні на гору ▼

До чого сниться, що на машині починаєте підніматися на гору? Чекайте виникнення шансів і перспектив, вони відкриють двері до добробуту і щастя.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося підніматися в гору, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться підніматися в гору уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Сьогодні приснилося, що піднімаюся на берег річки з низу від річки вгору на берег (реальне місце) бачу травичку і землю, прикладаю зусилля щоб наступити і утриматися, хапаюся за якісь рослини, щоб піднятися.Попереду йде мама здається. вона вже залізла і я за нею, я до її допомоги не вдаюся, сама забралася.

Доброго дня, Тетяно. Відразу про сон. Обстановка така: вечір сонце майже село, гора досить висока.. Пора року &# 8212; десь березень у середніх широтах. Місцевість вся гориста, кам’яниста, дрібні залишки трави. . Людина 30 гуськом піднімаються на гору, серед них є мої знайомі, навіть дружина, але вони йду слідом поотдаль. Попереду йдуть незнайомі мені люди. Прямо переді мною якась дуже літня жінка, вона досить швидко крокує вгору, я вирішив, що якщо вона тка змогла, то і мені зовсім не проблема, І так, так воно і є, незважаючи на залишки снігу по краях і мерзле грунті і вітрі &# 8212; йти не важко, я навіть майже бігом це роблю. Мої знайомі дуже відстають. але я знаю, що все одно наздоженуть. Стежка йде по хребту&# 8230; і якщо справа він пологий, то зліва &# 8230; чим вище піднімаюся, то все більше обрив. І ось я на вершині. Там дуже гарний вид на призахідне сонце. Видно його лише краеешек вже. На вершині стоїть маленький будиночок з однієї комнаткой і плоским дахом. Усередині старенький стілець, подряпаний підлогу дощатий, диван в стилі 70-их років. двері квола. Будинок з шлакоблоків з тонким шаром штукатурки. Я ще подумав, що вночі він сильно продувається на цій горі. Я вийшов назовні, а тут і інші піднялися (я маю на увазі мої знайомі і друзі і дружина) Вот такой вот сон)) Заранее спасибо))))

Доброго дня!
Допоможи розтлумачити сон&# 8230;
Я піднімалася в гору по дорозі і мені залишилося якихось 5-10 метрів, (при цьому підйом не був для мене проблемним) як ззаду мене підштовхує рукою &# 171; під попу&# 187 ;, улюблений молодий чоловік, з яким ми були колись близькі&# 8230;
P.S. в звичайному житті ми з ним телефонує 2-3 рази на рік. Почуття між нами ще є, але ми живемо з ним в різних містах і він сімейна людина. А у мене росте наш з ним малюк.
Наперед дякую!

Мені наснилося, що машина з’їхала з гірки і зупинилася недалеко від берега озера. Я бачила машину з боку, але було відчуття, що за кермом сиджу я. Далі я підійшла до берега. Спочатку було багато маленьких калюж, а потім вже починалося озеро. Вода скрізь і в калюжах і в озері була дуже чиста і прозора. А потім машина піднялася задом в гору і знову я бачила цей підйом з боку. Хто був за кермом не знаю.

піднімалася по схилу гори вгору і там зупинився поїзд мені треба було встигнути на нього, при цьому ще допомагала сестрі підніматися теж, тільки запали в поїзд і зітхнули з полегшенням, що встигли.

Я їду вночі, взимку в трамваї, виходжу на зупинці, навколо ліс і я провалююсь в сніг по груди. Потім йду на іншу сторону в гору і не можу піднятися, Прошу допомоги у йдуть попереду дати мені руку, це військовий чоловік. І так само я розумію, що трамвай поїхав з моєї сумкою, там гроші, телефон, документи. Що робити я розгубилася

машина піднімалася по різко вверз йде дорозі, був крутий підйом і я ще подумала, що не вийде, але вона виїхала дуже плавно і красиво))

Доброго дня ! Протягом декількох років сняться сни що я піднімаюся в гору, не один і той же сон, різні місцевості. Найчастіше навколо зелена красива природа, і починається він з поїздки а по дорозі ми виходимо і я починаю підніматися до вершини. Причому не можу сказати що я падаю уві сні і лечу вниз, такого жодного разу не було. Іноді сон закінчується в процесі підйому іноді я піднімаюся до самої вершини. Впринципі сни яскраві і приємні.

Бачив сон, як піднімаюся з друзями по засніженій горі, важко по пухкому снігу. потім їхав по затопленій вулиці на машині&# 8230;.вода по капот була

піднімалася по засніженій горі на машині з сім’єю і спускалася по Лєдяєв горі вниз з водою і собакою, а потім коду спустилася виявилася в світлому приміщенні на СШЕ.

Добрий день, Тетяна. Мені сниться сон, в якому я йду з молодою людиною, ми недавно знайомі (вже були інтимні стосунки), і перед нами гора, спочатку в гору піднявся він, а потім він зверху простягнув мені руку, щоб допомогти забратися, я беру його за руку і піднімаюся.P.S. Це як то пов’язано з ним?спасибі.

Мені наснилося що я піднімаюся в гору зі своїм хлопцем і коли ми вже майже забралися на вершину почали скативатся вниз, до чого це скажіть будь-ласка?

ніч. Я піднімаюся на високу гору. Гора вся заросла деревами. Через густий зелені внизу ще темніше, не видно навіть Місяця. Але піднімаюся я по кам’яних сходах, висіченим у скелі. Сходинки по відчуттях вологі і подекуди покриті мохом. Дійшовши до середини, дивлюся вгору. Там, де закінчуються ступені, починається нагромадження сірих валунів. Розумію, що за ним я до вершини не доберуся і повертаюся назад вниз, щоб розповісти всім, що я підкорила гору..

піднімаюся в гору.гора не рівна.кам’яниста..нарешті добралася на вершину.переді мною вузька гладка дорога, типу калеі..я наближаюся до неї.і тут я прокинулася

Здраствуйте Тетяна! мене звуть Юлія! Мені наснилася сніжна гора багато снігу діти граються спускаються по ній і їм весело, і мені захотілося по ній спуститься, я залазив по цій горі але мені дуже важко, устовалі ноги, але я залізла на неї! і коли я захотіла по ній спуститься снігу ставало всеменьше іменьше і виходить, що я спускалася по ній руками вперед і я уві сні думаю чому я так спускаюся на животі, а не сидячи на дупі, тож погано іне зручно спускалася, а коли спустилися то зовсім сніг розтанув і я вимазала сопагі вгрязі були встала і йду оглядаюся і думаю треба каток вода облити щоб слизький був, а на верху гори жінка якраз обливає водою цю гірку. і я пішла далі дивлюся чоботи брудні хочу почистити і необшто снігу немає, а навколо з’являється зелена травичка івесенніе квіточки, йду далі з’являється какойто Карідоро а побакам кімнати я йду по коледору шукаю кого небудь, щоб Попрас почистити взуття і бачу жінку вона мене покликала до себе і я заходжу до неї в кімнату а вона, щось готувала, я прошу у неї чёнібудь, щоб почистити сопагі і вона відламує каку то палицю я взяла її і вийшла на вулицю і починаю зчищати бруд з чобіт і праснулась! Тетяна мені дуже багато сняться снів і багато сни я розумію я навіть живу по своїх снів, і як би завжди прідполагаю, що мене чекає в найближчі дні! але деякі сни я не розумію! підкажіть будь ласка, що означає цей сон?

Літній погожий день. Сонце світить, дерева і кущі раскачіваются- дме досить сильний вітер. Я стою не бережу озера босоніж в білій сукні. Красива, з темним волоссям нижче плечей. Дивлюся на воду: біля берега вона прозора, чим далі, тим темніше і глибше. У воді зграйкою носяться мальки. Вода дуже холодна, студена, я це знаю навіть не пробуючи, не дивлячись на те, що літо. Раптом бачу човник, вона сама змахує веслами і пливе у напрямку до мене. У човнику нікого немає. Підпливла до мене і зупинилася.Чекає, щоб я сіла в неї. Я думаю: одна плисти не хочу, нехай би хлопець в ній був, і залишитися не хочеться, так цікаво, що ж там за горизонтом, на іншій половині озера. Думаю, думаю і не знаю що робити, і так погано, і сяк. Човник постояла, постояла, та й попливла далі. А я так і залишилася стояти на березі&# 8230;

Вітаю?
Уві сні бачила багато.
1.Газон з сиділа відпочивала мої рідні серед стадо, не далеко від них я бачила свою ворогові заздрісну жінку.Потім я переходила спокійну чисту річку, і відразу піднімаюся в гору на руці у мене палиця, по шляху стоїть юрту 2, я зайшла один з них вмиваюся поклала рушник, пішла продовжую підніматися в гору, на піку гору перешкода дорога завалена там лежить труну багато трави , горба недрогала всю траву оталківала з палицею і пройшла всі це.а на горі горі ходить три людини незнайому, зніми я необщающаяся вони пройшли повз мене, і я на горі бачила Ландшафний гори будинку цікавилася і милувалася. Що все це означає.

Я ПОДНЕМАЛАСЬ У ГОРУ З Мальєнко дівчинкою вона начитав ПЛАКАТИ І ЗУПИНИЛАСЯ А Я ПІДНЯЛАСЯ ДО КІНЦЯ ІШЛА по рівній дорозі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ