Сонник підніматися по сходинках 😴 наснилися, до чого сняться підніматися по сходинках уві сні

За сонником Felomena, підніматися вгору по сходах віщує позитивну динаміку розвитку справ, поліпшення самопочуття, можливість реалізувати існуючі в теорії проекти, ідеї. Не прагніть перестрибувати через сходинку, йдіть по життю в розміреному темпі.

Сон може також означати перспективи по службі, просування по кар’єрних сходах, постійний рівномірне зростання, що відразу ж позитивно позначиться на рівні добробуту.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося підніматися по сходах, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться піднімалися сходами уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Піднімаюся сходами, щоб відкрити двері, яка закрита тільки на ланцюжок. Потрібно відкрити тому, що прийшли. Квартира велика, стелі високі, сходинки високі і великі в ширину. Відчинила двері жінці (по сну розумію, що сусідка) лаялася з нею, у неї зуби гнилі&# 8230; і пішла до себе в квартиру.

Вітаю.Мені наснилося, що, я, піднімаюся по сходах на сцену, в залі багато людей, потім, я, стою на сцені і дивлюся на зал, а, сам думаю, ось як бачить зал артист.

Я наречена на розкішне весілля потім я разом з супутником (нареченим) бежим по сходах на гору але потім я виходжу на вулицю в зимовий час і стою спочатку у дерева а потім кудись йду (куди саме не пам’ятаю а точніше не знаю)

Піднімаюся по кам’яних сходах і йду через кладовище, день ясний, ніщо не турбує .і сон повторюється багато років.

я піднімаюся вгору по злегка кривим сходах, а за мною піднімаються два цуценя долматинца.вони були бездомні і мені їх було дуже шкода і уві сні я іспиталачувство сумніву-забрати їх до себе додому чи ні

Поднемаьась на сходинках зеленого кольору дерев’яні вже залишилося 5 сходинок дійти до верху сходинки ломаюца посередині і я падаю дуже високо але стала на ноги ні де не боліло

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ