Сонник Підлітки 😴 наснилися, до чого сняться Підлітки уві сні бачити

Підлітки – ваша поведінка буде відрізнятися навіженям.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Підлітки, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Підлітки уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вчора лягла близько 1 ночі, заснула через 20 хвилин, наснилося, мені не дуже приємне сноведеній, Неначе я, де то в чиєму то будинку, сидить хлопець на стільці нахилившись і лікті його на колінах, після що то сталося (пам’ятаю частинами) взагалі мій друг &# 171; паладин&# 187; Вова, загинув, я не знала що це, пам’ятаю чи то лижі, то чи ще щось, але люде було багато. Я побігла до людини, здається чоловік був, він показав фотографію людини який сидів який був &# 8230;.. Лікті на колінах у якого були, показав, я його згадала, як він сидів і посміхався&# 8230;. А після я ні з того ні з чого побігла до шафи з годинником таки великими, відкрила дверцята, і тут тако труп цієї людини, в такому ж становищі якому вони був, т.е. сидячому, ну вообщем після цього я і прокинулася. Що робити. я не знаю як сказати паладин що мені наснилося.

мені снилося що ми з подружкою (вона молодша на 2 роки) ходили в темряві по незнайомих дворах, там сиділи і алкашнічалі, я намагалася шукати шлях де не буде темно, і я знайшла, але вже посвітлішало (я згадала це місце, тому що воно мені снилося в іншому сні) і я її повела за собою, в какой то прохід де було темно, там сиділи 3 дідка ми з ними поговорили і пішли у двір і ми вийшли туди де нам дуже знайома місцевість, тому що це місце є в реальній життя.

ми були в якомусь тонель травня уся рідня були Зімніть крім батька батько по ходу будинку був ми були здається в россии ну ВОСН говорили що здес все люди російські ну потім за нами хтось тоесть якісь сушествующих погналися ми збежалі від туди я і моя троюрідна сестра вийшли Останній з тонель потім ми коли вийшли почали збирати якусь траву і ось так я прокинулася

Доброго дня, Тетяно. сьогодні з неділі на понеділок бачила такий сон. ніби у нас в гостях (я і чоловік живемо у моїх батьків, але зараз він у відрядженні і уві сні його не було) дорослий великий багатий чоловік з сином. і мені мама каже, що цей дядечко хоче переспати зі мною за гроші. приготувала нам кімнату. я туди заходжу, а там не дядечко, а його 10-12 річний син. а я сиджу і чекаю коду же прийде його батько. але хлопчик мені каже, що він не прийде, тому що він &# 171; замовив&# 187; мене для сина, щоб я його навчила займатися сексом, ніби як перший учитель. я від цього уві сні розгубилася, але зібралася і приступила до дії. ми вимкнули світло, закрили двері, я пересіла до нього і почала розповідати що за чим йде і ми переспали. далі я прокинулася. що б це все означало?

Якісь хлопці підлітки стояли і дивилися на мене, погляди нічого не висловлювали, але були ясними, яскравими, як на картині. всі. спасибі.

Вітаю! Я побачила себе уві сні 12-річним підлітком. тіло підліткове, а свідомість уві сні моє, доросле. Я стояла з хлопчиком взявшись за руки такого ж віку (по відчуттях мій син, йому зараз 14 років, але я не бачила явно, що він) в дверному отворі. Бачила нас зі спини. Ми грали в весілля. Я була в зеленій сукні, ножі колін, без рукавів. На голові замість фати, щось незрозуміле жовтого кольору, об’ємне, довжиною до колін. Щось на зразок тонкої сітчастою фіранки для вікна. за структурою. Зовні хлопчик схожий на сина, худенький. Одного зростання зі мною. В чорних брюках і синьому светрі. Далі бачу себе з собакою (лайка), яка мені виляє хвостом, облизує мене. Ми з нею обіймаємось. вона більше мене трохи. Дуже розумна, я з нею розмовляю, а вона як людина, відгукується на кожне слово. Мені так добре з нею, я сміюся уві сні і відчуваю щастя. Потім ми встали і пішли з нею удвох і я прокинулася. Після сну була спокійна

Я в дитячому будинку і намагаюся привести дівчинку підлітка в це дитячий будинок і вона йде за мною

Вітаю.Уві сні я побачила хлопчика років 9-10, мені незнайомого, з білим волоссям, він був дуже добрим і милим.Я була на другому поверсі, він на першому.Потім він піднявся і став біля сходів і покликав мене і сказав, що в сусідній кімнаті мене чекає біда: хлопець з чорним волоссям і ножем.Я взяла чим, він взяв якусь палицю з цвяхами, коли ми підійшли удвох до дверей і відкрили її, там стояв той хлопець, про який говорив хлопчик.Я в того встромила ножа, а хлопчик ударив чорного по обличчю.Він помер, а тіло лежало під ліжком, половина тулуба було видно і його злі очі дивилися саме на мене.Цей сон мені приснився приблизно 3 роки тому, але я ніяк не можу його забути і того хлопчика теж.

Наснилося багато дітей-підлітків, одягнених в тільники, таке відчуття, що навчаються в морехідному училищі, я з ними спілкувалася і у одного була в руках красива біла собака

Вітаю! наснилося що я в якомусь інтернаті де дуже багато підлітків і я серед них. я розумію що я вже дуже доросла тітка в порівнянні з ними). Я не довго походила там і вирішила піти, подивившись на себе в дзеркало я побачила своє волосся акуратно зібране у хвіст. І пішла, коли йшла було відчуття незручності, як не в своїй тарілці.

наснилися близнюки підлітки хлопчики лет14 зі своїм батьком. У них були світло-руде кучеряве волосся

Мені приснився мій друг і він сказала що любить мене і хоче зі мною зустрічатися, все відбувалося в школі.

сон був про те, що я встала з кровате, потім знімаю труси, і бачу на щоденні кров але кров рожева
Зараз мені 13 місячних ще не було жодного разу

Вітаю! Я підліток, мені 15 років, маю улюблену другу половинку. Сьогодні приснився сон, як у кого-то на день народження, був дуже дивний конкурс, де кожен вибирає людини навмання, а та людина йому подарунок. Мені випав зовсім незнайомий мені чоловік, років 20, запропонував вийти заміж, з кільцем в червоній коробочці. Я йому відповіла, сухо, ясно і зрозуміло &# 171; немає!&# 187;. І пішла звідти в найдальшу кімнату. Там мені стало не по собі, я почала плакати і огорождать себе від всіх людей. Мене запитали в чому справа, що сталося, на що я просто говорила ім’я своєї другої половинки з життя. Потім через деякий час уві сні, я гортала соцмережа &# 171; Інстаграм&# 187; дивилася сторінку того незнайомця, і шкодувала в тому що відмовила йому. Що цей сон може означати?

Я ішла а він сидів на скомейке і сказав дівчинка давай погуляємо як тебе звати?
Я иму сказала извени ну я йду гуляти з друзями ну він сказав що нічого я теж піду! Я сказала що я не люблю коли в компанії більше 4-х чоловік ну він сказав що ничево і пішов зі мною!
Моя сестра Кіра взялася неоткудото вже вдома з етім підлітком нам мама запропонувала поїсти ми плели і ось етот хлопчик вийшов на вулицю і сказав мені що буде мене там чекати! Потім він мені подзвонив і запитав де я чому так довго я сказала що вже біжу я вийшла і ми кудись пішли тільки вже без моєї сестри Кіри!всі

Мені приснився типу серіал про підлітків, самі звичайні, влаштовували вечірки у великому будинку біля басейну, але найбільше бачила дівчинку яка була закохана в тихого, найкрасивішого хлопця

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ