Сонник Підкорятися 😴 приснилося, до чого сниться Підкорятися уві сні бачити

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Підкорятися, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Підкорятися уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Йшов звітні збори в лікарні, чомусь в лекційному залі мого інституту (альма матер). У тій лікарні не працюю давно. Пішов на підвищення через це начальника, а зараз він чекав мого виступу, перед яким раптом дали світло&# 8230; Фрагментами снилася нинішня моя служба, кіт. очолюю-туалет, відрізана газета, моє нараду, думав попити чаю.

Пріcнілось що я підкоряюся волі дівчини, і не міг ні чого з цим вдіяти, в результаті вона виявилася чоловічої статі .. вообщем маячня повний. До чого б такий кашмар.

вітання.. мені наснилося що вночі до Мньов кімнату зайшов чоловік.. я ховалася, він знайшов почав говорити, що ти будеш належати мені.. робити те що я скажу.. або смерть або мені будеш належати.. і я випрагнула в вікно, а про тому бігла уві сні і перестрибувала перепони..

Снилося, що потрапила в рабство, де торгували жінками і дівчатами. І в сексуальному плані в тому числі. Я випадково на вулиці побачила чоловіка, і стала благати його мене забрати, швидко розповідаючи де я і що сталося. Чоловік звинувачував мене, що сама у всьому винна. в результаті, через місяць він мене забрав обманним шляхом

Привіт, мені приснився дуже дивний сон. В якому я перебувала вдома, і я не пам’ятаю з ким, т.до. в кожній дії людина змінювався. Я була в одній в кімнаті, а ця людина в інший. В моє вікно в кімнаті постукали 3 циганки, я їх прогнала, потім одна з них сказала &# 171; я і сама з нею впораюся&# 187 ;, і початку &# 171; управляти&# 187; моїм розумом. Я намагалася втекти і кликати на допомогу, а вона не давала, і в цей час вони забирали всі гроші і золото що у мене були. Я все ж як то дісталася до іншої кімнати і покликала на допомогу. сон переривається. Тут події змінюються що я, і ця людина боремося з цією циганкою, і це настільки реалістично, настільки страшно. Пізніше, іншу людину поранили, перерізали горло, і в той момент цією людиною була моя подруга. А потім горло перерізала я, цієї циганки. Пам’ятаю поліцію, розслідування, хто як проник, хто кого вбив. І в кінці виявилося, що ці циганки нічого не вкрали, а я одну з них вбила, в своєму ж будинку. Подруга була жива, горло зажило. І в кінці, коли я пішла подивитися на місці чи моє золото, одне кільце (на мою пропало, срібне, його не було), а інше срібне кільце було дуже маленького розміру і погнуте. Прокинулася я в холодному поту від усього цього.

Мої подченение не послухали мене, і пиячили, я прийшов і почав умовляти їх після чого я їх вмовив і вони пішли працювати

Привіт, сьогодні мені приснився дивний сон. Я була на дачі у бабусі з дідусем, але при цьому там були присутні ще й речі, предмети з їх квартири. Обстановка була жахливою, все було в чорно-сіро-білих тонах. Я і мої однокласники якимось чином там опинилися і не могли піти з дачі. Нас не випускав звідти якийсь чоловік в чорному. Він просив, щоб ми знайшли павука, який повинен був бути десь захований на дачі, цей павук потрібен був йому в якихось злих цілях. Так як я краще за всіх знала дачу, я зважилася керувати і пропонувала різні місця, де міг бути захований цей павук. У підсумку я його знайшла, і цей чоловік в чорному погодився нас опустити, але дивився він якось злобно. Я не зрозуміла, відпустив він нас чи ні, що було далі &# 8212; не знаю. Пам’ятаю, що чоловік в житті був мені знайомий, але я не можу зрозуміти хто це. І до речі, павук був не особливо схожий на павука, швидше за все це було щось подібне сучасної іграшки. Допоможіть, будь ласка, розібратися.

Сплю з дівчиною обіймає мене ззаду.Намагалася шепотіти і підпорядкувати мою волю, я вирвався.Далі пішов у своїх справах.Повернувся в кімнату, обняв її зі спини, і почав розповідати про сон.Вона ж почала ухилятися від мене.Потім я поклав їй руку на спину і мене наче закрутило в іншу всесвіт (прокинувся і закричав)

Я толком не можу зрозуміти але сон був такий що були якісь гноми і вони сказали толі коробку здолати толі щось інше але Надиби чтото здолати або вони зделаліби щось дуууже погане це був вечір коли вони взяли мене рабство вони відпустили додому щоб здолати цю коробку я прийшла додому вони дзвонили кілька разів запитати зделали я цю коробку я відповідала немає і приступала робити цю коробку на наступні день я пішла в школу забуваю про цю коробку але ввечері згадую я дзвоню їм а вони мене заблокували я їм дзвоню вони мене разблакіривают у мене стоїть вибір щаблокіровать їх або продовжувати общаца і тут мене будять

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ