Сонник підійматися на Гору 😴 наснилася, до чого сниться підійматися на Гору уві сні бачити

Доводиться підніматися на гору? Сонник говорить про швидке виконання заповітної мрії, можливості отримання довгоочікуваного підвищення на посаді.

Очікується період нових успіхів і вдалих починань. Головне – не упустити ідеальний момент для ривка в щасливе майбутнє.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося підійматися на Гору, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться підійматися на Гору уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилася точто мої друзі і знайомі їхали на різних машинах і ми з моєю подругою Анею Шамсіевой пішли на коток найцікавіше що коли ми вийшли або весна була і літо було і мене хтось покликав і

наснилася похоронна процесія несе два відкритих труни одного з небіжчиків раніше десь бачив. Процесія йде важко в гору. Потім двоє людей беруть труни і несуть кожен по труні на спині небіжчики при цьому трясуться в гробах. За всім цим спостерігаю з боку.

Добиралася до улюбленого. За далекій дорозі. Піднімалася на кручу, переходила через воду, бруд і бачила корів

Я поїхала до померлої бабусі в село, але на дорозі виявилася дуже велика гора піску (вирита яма) і я на цю гору пішла вгору, щоб перейти її і пойьт по дорозі до бабусі, але мене зупинив і відрадив служитель церкви.Він мені сказав, що є інший шлях і направив мене в обхід йти.Я пішла і зі мною ще 2 жінки з двома дітьми пішли, але не подалеку я побачила бабусин будинок.Ми всі туди зайшли, і я побачила сплячу свою померлу бабусю.Вона відкрила очі, посміхнулася мені і заснула знову.Я прокинулась.

спустилася зі сніжною гори разом з санками. сиділа їх довго чинила, зверху з високою-високою крижаної гори вниз їхали хлопці (каталися) з трамплінами і тд і тп і польотами в сніг на річку. я санки полагодила і пішла дертися вгору по сніговій горі і місцями був лід. але я залізла на саму вершину цієї гори і лягла відпочивати

Я піднімалася на гору покритою зеленою травою. Коли піднесли на саму верхівку то зістрибнула і злетіла на своїх крилах

Я піднімався в гору, вона стала крутіше і я послизнувся, але втримався за травинки.Так хапаючись за травинки я пересувався, поки не відчув руками м’яку і рихлу землю і потім встав на ноги.

Снилося ніби катаюся по засніжених горах шукаю що то. Навколо снігові гори, іноді змінюються літніми ландшафтами, все зелене і дуже красиве

Вітаю!мої сни завжди уривками йдуть..спочатку мені снилося, що я в якомусь незнайомому приміщенні, типу готелю, або пансіонату, йду на обід, потім я вже намагаюся піднятися на високу-високу гору, мені складно і страшно, але я майже на саме вершині.без страховки, але найяскравіше, що я пам’ятаю-навколо багато кульбаб.дуже багато.спочатку я повзла одна, але потім поруч зі мною виявився хлопець, я не пам’ятаю його обличчя, але чомусь прокинулася з чітким відчуттям, що це мої колишні однокласники і для себе я відзначила, що у нього була страховка.

Ми з чоловіком ходили по горах, насолоджувалися їх величчю і красою! Чоловік пішов вперед, спускаючись по вузькій ущелині а я за ним. Раптом я відчула що спускаюся не туди. Я застряла. Мені страшно. Я кличу на допомогу чоловіка, знаючи що він десь внизу, але він не чує, не відповідає. Кричу вгору з надією що мене почують проходять поруч люди. Кричу на декількох інязиках, якими володію. безрезультатно. Я одна. Я панікую, задихаюся.
Раптом приходить думка, що треба заспокоїтися і пробувати рухатися самій. Що я зробила. Я вдало вилізла без пошкодженні. Шукаю очима чоловіка, але не знаходжу його. Хвилююся і йду на його пошуки.

__________________________ я піднімалась на круту гору встелену Яскрава Гарньє квітами.Вийшла на вершину дуже Радісна

Снилися дівчинки однокласниці, приїхали в гості, чекали мене, потім снився грузинський ресторан на горі&# 8230;.ледве ледве забралися туди&# 8230;.там невеличка зала&# 8230; кухарі готують шашлик прямо біля столу на вугіллі&# 8230;.Вийшла на терасу и прокинулася&# 8230;..Про що такий сон?

вечір або похмурий день.Я видираюся по крутому схилу, покритому коричневої сирої землею.Я вже майже біля вершини, але підніматися важко. Мені простягає руку жінка похилого віку, обличчя її не пам’ятаю, але знаю що воно мені знайоме.З її допомогою я легко видираюся на рівну площадку на вершині.Припускаю, що цієї жінки можливо немає в живих, але це не лякає.На душі полегшення і спокій.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ