Сонник Підборіддя 😴 приснився, до чого сниться Підборіддя уві сні бачити

Згідно сонником, підборіддя без рослинності – попереджає про те, що ви можете піддатися пориву пристрасті і закинути всі свої справи.

Який підборіддя приснився?

Уві сні на підборідді щетина ▼

Якщо на підборідді є щетина – вас можуть звільнити з займаної посади, або ж розчаруєте близьких вам людей.

Сниться гострий витягнутий підборіддя ▼

Підборіддя дуже гострий і витягнутий – трапитися те, що вас засмутить.

Побачили уві сні подвійне підборіддя ▼

Приснився подвійне підборіддя – будете багато і самовіддано працювати, але ваші старання не оцінять по достоїнству.

Наснилося ямочка на підборідді ▼

Побачити на підборідді ямочку – скоро опинитеся на гребені хвилі успіху.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Підборіддя, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Підборіддя уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я бачу себе в дзеркалі. розглядаю обличчя. Бачу на підборідді невелику припухлість білого кольору &# 8212; зразок прища. натискаю &# 8212; випливає молоко з підборіддя. Я пробую &# 8212; воно солодке і тепле.

такий сон може означати народження дитини або якесь придбання в особистому плані.

Мені приснився сон, де я мене цілує мій знайомий (насправді у нас немає відносин), він робить це пристрасно. Я так здивована, що намагаюся усвідомити сон це чи реальність. Сон на стільки ясний, що мені здається ніби це все відбувається насправді. Я задаю йому питання, які мене на самому цікавлять і він мені на них відповідає. Я дивлюся на його обличчя і бачу ямочку на підборідді (в реальності її немає), мене вона так зворушила, що я її поцілувала.

Вітаю! Мені наснилося, що я у себе на підборідді помітила чорну крапку, а коли почала тиснути вийшло дуже багато гною, як ніби з великого прищика. спасибі.

здрастуйте, я б хотіла написати 3 моменту, яких були побачені мною уві сні. 1) мій колишній молодий чоловік, з яким ми вже давно не спілкуємося і я про нього давно не згадувала, приснився зі своєю дівчиною. справа була так, ми з ним зустрічалися, уві сні, я дізнаюся, що він мені зраджує, в душі стала боляче і прикро, я плачу і бачу він і його нинішня дівчина лежать на підлозі, він на ній і в його роті її стать особи.
2) я сиджу в туалеті напівгола і моя права нога опинилася в унітазі, причому двері були відчинені і 2 молодих людини це бачили.
3) на моєму підборідді з’явилися маленьке чорне волосся, які я видаляю пінцетом і відчуття було незручне.

Снилося, що ми з сином дивимося відео і з подивом бачимо мене, одягнену в красиву чорну блузку і довгу синю спідницю. Причому у мене гарна фігура і наряд сидить відмінно, тільки все псує подвійне підборіддя&# 8230;

Мене вкусила бджола в підборіддя. Там залишилося жало. Я його не витягнула і підборіддя трохи опух і хворів. Я реально відчула біль уві сні від укусу.

Привіт, мені приснилося що я стою дивлюся в дзеркало і тисну величезний прищ на підборідді дуже багато рідини гнилі супротивної вилізло з нього, що це може означати?

Мені наснилося, що у мене був жирні подвійний подюородок, який звисав, і я цього страшенно соромилася. Потім я розглядала фото, де я у весільній сукні, але дуже товста і негарна

мені наснилося що у мене друге підборіддя і на ньому ростуть рідкісні волоски

Вітаю. Наснилося ніби я дивлюся в дзеркало і моє обличчя виявилося набагато старше чим я зараз. Мені ця година 32 роки. Уві сні мені було приблизно 60 років. І у мене був обвислий підборіддя із зморшками обличчя і шкіра стареча вся в дрібних тонких зморшках. І я довго дивилася в дзеркало і дуже засмутилася що так жахливо виглядаю. І прокинулася.

Я бачила уві сні жінку і у неї був другий підборіддя дуже товстий, прямо складка жиру.Я злякалася, що у мене може бути такою ж негарний підборіддя.але я себе не могла розглянути, але розуміла.що у мене такого немає.

Наснилося моє обличчя в дзеркалі. Пильно роздивляюся підборіддя і бачу &# 171; чорні точки&# 187;. Натиснула-витягнулася біла нитка. Показала дочки і кажу: &# 171; Дивись як я можу&# 187;

Мені наснилося, що мене згвалтував незнайомий чоловік повненький і років сорока. Всіх деталей я, на жаль, не пам’ятаю. По-моєму, спочатку я у нього щось запитала: щось типу як кудись пройти і.т.п. Він почав мене чіпати і гладити. Я пручалася і благала, щоб він цього не робив, але він не слухав. Потім він уклав мене на лопатки і вчинив статевий акт. Він посміхався, мугикав від задоволення і не слухав моїх криків.Мені було боляче і неприємно, але я не могла вирватися, тому що чоловік був багато сильніше. Я відчувала своє повне безсилля і загнаність в пастку.

Що може означати коли видиш восле у дитини кіова на підборідді?уві сні ми з дитиною спали я уві сні прокинулася і побачила у дитини кров на підборідді.

Наснилося як уві сні чоловік вкусив мене за підборіддя, дуже боляче і я відчувала сильну припухлість. Потім ми сиділи за столом і я разлтвала чай по чашках.

Приснився людина який недавно помер, -Живий, з ізгризаним підборіддям і нижньою губою ізгризаной.Фактично повністю з’їдена ця частина його особи.Ізгризана їм же.Начебто він живий але обличчя без підборіддя з дірою на цьому місці.Я уві сні підійшла до нього і запитала чому він не помітив що сам себе погриз?І стала говорити йому що б він був обережний і більше не гриз свій підборіддя і нижню губу.Я взяла уві сні клейкопластирь і намагалася їм заклеїти рану на обличчі ожилого, який помер, рідну людину.Що це означає?

Дивлюся на себе в дзеркало і бачу, що у мене великий жирний підборіддя. І жахаюся того коли він встиг вирости .І сама собі кажу, що це мені попередження від Вищих сил, що пора менше їсти і зайнятися своїм способом життя. Хоча, я не товста на яву.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ