Сонник Піаніно 😴 приснилося, до чого сниться Піаніно уві сні бачити

Піаніно сонник Феломена розглядає з позиції розміреності. Життя наповнена спокоєм, умиротворенням, благополуччям. У більшості випадків музичний інструмент пов’язаний з особистою життя. Він вказують на прекрасні відносини, наповнені гармонією, сімейним затишком, щастям.

Привиділося, що ви граєте, віртуозно виконуючи різні симфонії? Сновидіння віщує реалізацію сексуальних фантазій. Партнер повністю підтримає ваші задуми, мрії.

Що уві сні ви робили на піаніно?

Ви бачили уві сні піаніно цілком?

Наснилися клавіші піаніно ▼

Побачили уві сні клавіші піаніно? Сновидіння здатне послужити відображенням сильних вражень, почуттів. В майбутньому негативні і негативні емоції почнуть змінювати один одного. Багато чого буде залежати від дій, що робляться, рішень. Постарайтеся відповідально підійти до всього, що відбувається навколо вас. Помилки здатні негативно позначитися на емоційному стані.

Скільки піаніно вам приснилося?

Сниться багато піаніно ▼

Значення сну, де привиділося багато піаніно, здатне передбачати швидку зустріч з цікавою людиною. У мріях з’явилося бажання зіграти мелодію? Зустріч матиме благотворний вплив на ваше життя. Ви зможете домогтися означених завдань, впоратися з негараздами, знайти вихід зі складної ситуації.

Якого кольору піаніно вам приснилося?

Наснилося чорне піаніно ▼

Сниться чорне піаніно? Старовинний музичний інструмент повідомляє про втрачені можливості. Ви проігнорували поради, важливі рекомендації, що випадають шанси. Це послужило причиною виникнення численних перешкод на шляху до позначених завдань. Постарайтеся надалі не упускати перспективних можливостей.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Піаніно, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Піаніно уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені наснилося, що хлопець який мені дуже подобається, грав для мене на піаніно.
що це може означати?
заздалегідь дякую.

У подруги в квартирі після недавнього переїзду багато дрібних речей і ми в першу чергу збиралися винести до нового переїзду білий рояль (з останнього поверху). До чого це?

Моє повне ім’я Гульзахон-воно рідкісне! перейдемо до справи у моєї бабусі майже добудувався будинок вже майже рік живе тепер ближче до справи&# 8230; Мені наснилося що вона купила 3 ​​піаніно але а я в реальності обажаю піаніно ну у неї було 3 піаніно на вибір і я грала мені дуже подобалося!

Мені наснилося, то що я граю на піаніно, мелодія така гарна. Я професійно грала, потім я пішла до свого вчителя з музики, вона питала, купила я піаніно?І я відповіла що так. Вона говорила що я добре граю на піаніно.А так, піаніно було світлого дерева.

Піаніно стояло на камені біля моря, погода похмура, я дивлюся на це з вікна чужої квартири, все знаходиться відразу за вікном, і замислююся про красу виду

мені наснилося що чоловік хоче купити дуже дороге піаніно я його відмовляю а він не слухає (в будинку ніхто не грає на музичних інструментах)

Я побачила два піаніно, мені захотілося його купити. Мені 14 років. Я пішла і попросила маму купити мені його. Вона спочатку впиралася, але все ж швидко погодилася, далі не пам’ятаю, походу я прокинулася.

наснилося що я зайшла в кімнату в якій стояло піаніно, я сіла і почала грати причому я усвідомлював що у мене нічого не вийде так як не вміла грати на піаніно в реальному житті. Але виходила дуже гарна мелодія, я усвідомлено натискала на клавіші інструмента, ніби граю не в перший раз і вмію поводитися з інструментом. За моєю грою спостерігали дівчата які також після зайшли в кімнату. Вони стояли біля мене і слухали мою гру. Після гри я пішла, але знову повернулася в цю кімнату і знову почала грати але вже іншу мелодія і слухачів з’явилося більше, приєднався чоловік. Після я вже грала на піаніно власне написану музику. І я грала на піаніно дуже красиву мелодію і мені ця подобалося. Але клавіші на піаніно були чорними. Але це не завадило моїй грі

Сьогодні мені приснився дивний сон. Уві сні було багато подій які зараз не особливо чітко пам’ятаю, була якась метушня жизненая відбувається на вулиці, багато народу навколо і справ, що і хто конкретно не пам’ятаю. Потім це все перейшло плавно в незнайоме будівля на зразок школи з великими довгими коредор і великими кімнатами за якими я ходила, і знову навколо багато народу і справ частиною яких була і я але як би трималася осторонь. Потім я опинилася в великому залі з накритими білими скатертинами і їжею стоять окремо один від одного по всьому залу, багато народу, а покакому нагоди було це свято уві сні я не зрозуміла і кажеться це було не важливо для мене, я була частиною цього але і в той же час в НЕ. Я була за столом де були мої рідні і знайомі, пам’ятаю тільки маму інші були просто фігурами. Все було смутно і метушливо. Після цього мені снилося інше місце, яке зараз пам’ятаю більш чітко чим два попередніх. Квартира, знайома для мене, поруч була мама ще хто то і також якісь справи і суєта. З кухні я почула звуки піаніно, і терміново попрямувала в кімнату де стояло це піаніно. За ним сидів молодий чоловік (знайомий для мене по життю, людина яка мені дуже симпатичний і навіть непросто симпатичний&# 8230; він дуже сильно мені коли то сподобався з першого погляду, і всі мої думки протягом трьох років були про нього, але мене він не помітив&# 8230; і після закінчення трьох років я змирилася що так повинно бути, і ось тепер він снитися мені). Я сказала йому що воно засмучено трохи т.до. на ньому ніхто давно не грає, але весь його вигляд показав що це не важливо і він його налаштує. Потім в своєму сні я чітко бачила це піаніно точніше його клавіші, і почуває поруч фігуру це молодої людини. Потім я стала розповідати що я давно не грала на ньому і вже навіть не пам’ятаю як грати. (Кілька років тому у мене була мрія навчитися грати на піаніно, і я взялася за цю справу самостійно, і у мене вийшло навіть двома руками, грала кілька творів). Ми з ним розмовляли і я відчувала такий стан, мені складно описати, дуже позитивні емоції, навіть стан щастя. Потім з’явилося у нас інше заняття, складання букета з живих різних кольорів (я недавно закінчила курси з флористики, але на роботу так і не влаштувалася в цій діяльності). І весь цей час ми розмовляли. Я стала йому розповідати чому я не стала працювати флористом і не договорила&# 8230;. я прокинулась. Прокинулася з тим же станом яке відчула уві сні розмовляючи з цією людиною.

У мене помер тато. Трохи більше року тому.
З дитинства я говорила, що помру і мене поховають у весільній сукні, ну тобто я так і не вийду заміж, тобто помру зовсім молодий.
Ось і приснився тато, сидить в куточку і посміхається, тіло моє стає крижаним і не так як уві сні, а як по справжньому, і я питаю у нього я вмираю? він махає головою, мовляв так. я питаю, а чи можу я щось з цим ще зробити? вижити як-то, він махає знову так. тут я падаю на коліна починаю молитися, просити не забиратися мене так рано, що я дуже хочу ще жити. і тут тіло стає тепліше, я дивлюся на тата і питаю, допомогло? він говорить так. і я прокинулася десь о п’ятій ранку, дуже страшно. в майбутньому ще снилося, схопив мене обняв і не відпускав, було теж страшно. а недавно приснився, я запитала ти не хочеш щоб я була щаслива? і він чомусь сказав немає. хоча за життя я його дуже любила і він мене, і ніколи він так не зміг би сказати насправді. скажіть до чого ці сни? дуже страшно засинати, і взагалі дуже боюся ночі. завжди сняться сни, багато всього і завжди запам’ятовую, через снів зовсім відпочиваю, потім ходжу днями згадую. дуже втомилася від цього&# 8230; буду порада якщо зможете мені щось пояснити. заздалегідь дякую

Мені наснилося, ніби я добре граю на піаніно. Я ніколи раніше не грав на ньому. Це сниться мені вже по-друге через не довгий проміжок часу. Куди б я не натиснув, йде гормональна музика. Уві сні я граю двома руками. Я знаю, що одна рука грає мелодію, а інша рука грає бас, і все. Уві сні мені це подобається, я граю там із задоволенням. Навколо були якісь люди яких я просто не помічав, я не бачив що вони роблять і де вони були, поруч або далеко. Я був захоплений тільки музикою.

В ПОДАРУНОК ВІД БАБУСІ ОТРИМАЛА піаніно, КРУГОМ ГОВОРИЛИ, ЩО Я ЦЬОГО ТАК ХОТІЛА! ОЦЕ СЮРПРИЗ!! А ПІСЛЯ, Я ПОЧАТКУ ГРАТИ.. ХОЧА Я НЕ вмію ГРАТИ НА ЦЬОМУ ІНСТРУМЕНТІ..

перебуваючи в однокомнотной квартирі я побачила трьох чоловіків перший &# 8212; чоловік, другий &# 8212; чоловік від якого я безума, третій-просто знайомий який раніше мною цікавився. коли я їх побачила разом то я злякалася що чоловік дізнається про мою зраду але все пройшло спокійно, а потім я залишилася чомусь одна і сльно чекала що другий чоловік повернеться назад. потім трохи пізніше я почула дзвінок у двері і відкривши їх мені принесли піаніно.

Наснилося, що кращий друг (хлопець) грає на піаніно для мене мою улюблену мелодію, вона тепла, ніжна, заспокійлива.Я сиділа поруч і була найщасливішою дівчиною на планеті, один посміхався мені у відповідь.

мені наснилася парадна великого багатоповерхового будинку і там стояли різні речі але вони були дуже красиві і старі, комоди шафи і столи і ще було піаніно біле і з золотом дуже красиве і я прікаснулась до клавіш і воно заграло красиву мелодію і я злякалася. А ще я хотіла се це вкрасти..але не встигла і прокинулася.

Я спала почула дзвінок телефону взяла трубку стала відповідати потім я зрозуміла що дзвонить колишній чоловік я здивувалася посматрел на номер го номер був незнайомий. Він питав мене чи не потрібно моїй племінниці піаніно його сестра збиралася взяти інше а це запропонував взяти. І ми поїхали забирати його рк моєму. ?

Доброго дня! Мені майже всю ніч, як мені здавалося, снилося, що я пересуваю чорне піаніно, біля мене була моя мати, яка зараз дуже хвора. Піаніно схоже на те, яке мені купували в дитинстві.

Мені снився сон, що я купую на якийсь барахолці, дуже старовинне, але красиве піаніно.

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося, що я граю на піаніно, причому однією рукою. Взагалі я не вмію грати, але дуже хочу навчитися. Уві сні мелодія була дуже красива.

наснилося велике чорне піаніно і маленька червона, на великому я натискати клавіші, а червоне тільки торкнулася вона розвалилася

Я, мої дві подруги, і знайомий хлопець (ми його проводжали), ми гуляли, при цьому я була на велосипеді, але потім злізла, на вулиці чомусь стояло синє піаніно, хлопець почав грати на ньому якусь зарубіжну пісню, звучало дуже красиво, після того, як він закінчив я сказала, що не піду його проводжати далі, буд-то з велосипедом важко, він пішов уздовж по дорозі а ми з подругами базікали&# 8230;

приснився новий синтезатор і мені дуже він сподобався і я отримала від цього задоволення так добре від цього було, що не передати &# 8212; ще мені наснилося про те, що я вагітна мені зараз 47 років

Мені приснився сон, в якому, я стою біля підніжжя НЕ гори, а якийсь великий височини, поросла по краю величезними, древніми (але красивими, з великими країнами) деревами. Я намагаюся піднятися на гору, мені не відразу вдається, але в кінцевому підсумку я знаходжу більш-менш низьке місце уступу і, підтягуючись на одному з великих коренів, я видираюся на цю піднесеність. Нагорі я виявляю старовинне кладовище. Ходять якісь жебраки люди, і збирають цукерки і яку то їду. Я розумію, що на цьому кладовищі цей день -помінальний, і в цей день ще був церковне свято, а то й ошібаюсь- прічіста.Я з кимось ще чого то їв у якийсь могили, але потім пішов далі. Побачив якесь приміщення, зайшов до будинку, і виявив гарне старовинне піаніно. Я грати не вмію, але намагаюся чогось зобразити, правда не всі клавіші звучали. Далі все якось смутно пам’ятаю&# 8230;

Я сиджу за столиком і бачу.як дівчина сідає за роялі або піаніно і починає грати з за від столика за інший інструмент сідає юнак, вони здається не дуже знайомі і на мій подив починає грати набагато лудше чим дівчина підігруючи їй, дівчина не втрачається і грає з ним в парі, звучить джазова музика.а я сиджу і слухаю і думаю, що якщо мене попросять зіграти я зможу зіграти тільки класику, потім я опиняюся в якому то магазині і вибираю якісь віщо не пам’ятаю які і що то купую, здається боді і що то ще.все це в якійсь іншій країні або світі не в Росії.

мені наснилося що я перебуваю в санаторії, вже був відбій і ми лягали спати і я лягла в ліжко .Потім виявилося що це не ліжко, а піаніно і я з нього впала .

приснився хлопчик з яким вчилася коли &# 8212; то, він давно помер, але приснився живим і грав на піаніно&# 8230;

Пропонувала покупця піаніно, відкрила всі кришки, протирала клавіші, молоточки. Все відбувалося у дворі мого будинку, хоча піаніно муз. школи де я раніше працювала.

Наснилося, що в гостях у подруги, яку не бачила багато років, граю на піаніно. Піаніно маленьке, схоже на синтезатор. Мелодію, яку я грала, була приємною і мелодійної. І ще чомусь я натискала на клавіші якими -то паличками. Потім в кімнаті з’явилася мама подруги (яку я теж не бачила багато років). Вони мені не здивувалися.

Наснилася покупка світлого піаніно, вбудованого в меблі. Також його транспортування. Я перевіряла його настройку, але звуків не чула. Уві сні оцінила настройку як хорошу.

Доброго дня! Я йшла по величезному будинку з безліччю кімнат, і ось в одній я побачила одне піаніно, потім інше і третє. я відкрила кришку одного, натиснула по клавішах, але воно було старе і деякі клавіші западали, раптом мене привернуло увагу третє, воно було старовинне, що не лаковане, а з дерева красиве, відкрила кришку і почала грати, на подив звучання клавіш було красивим і гармонійним. і я відразу запропонувала жінці яка мене супроводжувала по дому купити його. От і все:-)

Дівчина з яким я спілкуюся сиділа і вчила мене грати фортепіано. Руки тремтіли коли вчився. Коли я прокинувся я спотел.

Мені наснилося, що я грала на піаніно кольором. У залі, де відбувалося це захід був дуже мало народу, людини три, це я і близькі мого колишнього хлопця, з яким ми жили 5 років разом

вибрала, замовила піаніно, а коли його привезли (живу на 5 поверсі) відмовилася від нього, покійний тато присоромив і велів розрахуватися за покупку

Наснилося що якийсь хлопець грав на піаніно і плакав, я стояла і дивилася, піаніно було коричневого кольору

Спочатку я бігла з двома дівчатами з лікарні після ми довго бігли по місту і наткнулися на банду яка почала гнатися за нами і ми випадково впали на кладовище коли падали зруйнували кілька могил і ці бандити зупинилися перед кладовищем схоже вони не бажали туди заходити, далі ми йшли по кладбещу і забрели в стару будівлю воно також було на кладовищі і я почала гарно грати на піаніно після прийшов чоловік в чорному і покрутив на мене пальцем що неследует на ньому грати але я далі красиво грала

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ