Сонник Петтинг 😴 приснився, до чого сниться Петтинг уві сні бачити

Петтінг – попереджає про проблеми зі здоров’ям, які знайшли відображення в інтимній тематиці, і безпосередньо з нею пов’язані.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Петтинг, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Петтинг уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю!Мені приснився досить довгий сон.Спочатку я була на вечірці з якимось хлопцем.Мені він подобався уві сні.Потім ми з ним піднялися на ліфті в окрему кімнату.І він відразу повалив мене на ліжко 0_о але уві сні я розуміла що так зраджу своєму реальному хлопцю (так як хочу щоб інший був моїм першим) і з цього у нас нічого не було, крім пристрасного поцілунку, погладжувань щось в цьому роді.Потім настав ранок і я почала швидко збиратися і йти в цій кімнати.Вона була високо і зі сходами.Потім в кімнату зайшов якийсь хлопець ще, і він сказав що хоче мене згвалтувати Але я йому не дозволила.Так як мене захистив якийсь чоловік убив того хлопця ножем.Потім я почала бігти з того дрова, там було багато зборів.Але я все ж вибралася.Здається такий сон сниться мені вже 2 раз.До чого це?

Здрастуйте, я бачила уві сні, що якийсь хлопець дивиться на мене. Для початку соромиться, а потім я приходжу до нього, а в нього постає на мене. Потім я сідаю на його великий член, який буває в стані ерекції.

Розлучився з дівчиною, три дні тому наснилося, що вона просить вибачення, а вчора, що я з нею займаюся любов’ю. Причому, так як вона незаймана, то невинності не позбавляє, виключно петтінг. В кінці вона говорить з усмішкою &# 171; майже оргазм отримала, але щось не зрослося&# 187;

Вітаю. Мені приснився сон, в якому ми зі знайомим кохалися. У нас з ним дружні стосунки тепер, але ми з ним спали пару раз, він мені дуже подобається, ні дня не проходить, щоб я не згадала про нього, я з ним не пов’язують, щоб не нав’язуватися, а сам говорить. Без проблем пиши в будь-який час. Ось сон з ним це вже не перший раз, до чого цікаво він сниться?

Приснився петтінг з 3мя знайомими чоловіками. Мені це шалено сподобалося, але в реалі статевим життям не живу, бо соромлюся фігури . Подібний сон сниться не перший раз

Наснилося, як я вийшла на балкон, і на вищих поверх ах, повернувши голову вправо, бачу як займаються сексом без штор і я якийсь час спостерігаю

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ