Сонник Петля 😴 наснилася, до чого сниться Петля уві сні бачити

Петлю слід розуміти – як знак того, що хтось хоче заманити вас в любовні мережі.

Зав’язувати петлю – зможете налагодити вигідні зв’язки, тим самим поліпшите своє фінансове становище.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Петля, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Петля уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

побачила мотузку. зав’язала петлю. Прив’язалася до зелених деревах на березі. І впала в чисту воду. Був страх розбитися.

Вітаю! Пам’ятаю тільки закінчення сну. Яка то суєта в місті. Дивлюся на небо і бачу безліч вісільних петель.

Вітаю! наснилася залізна петля, не з мотузки а саме залізна.я її уві сні випадково знайшла, і ще здивувалася кому в голову це прийшло, робити залізну петлю і ховати?спасибі

Я був в школі грали переганкі потім мене повело до туалету я нашол петлю я повішу і потім мені залишилося 4 секунди щоб я помер і я встиг прокинуться!!

Вчора мені наснилося як мій молодий чоловік, нібито хотів зробити мені сюрприз, і привів мене в якесь підсобне приміщення, нібито підвалу.
Там було пере до мною подвешанний петля, туборетка, і біле м’яте плаття на манікене поруч, і мій хлопець вказував на всі ці речі.
В кінцевому підсумку я прокинулася.

мені наснилося чтоя легко віпуталась спетлі петля била з волосіні така затягнута але ялегко зняла зшеі але сон бив не кольоровий

Приміряла петлю для повішення на себе і збиралася повіситися після того як наліплю пельмені) а петлю в’язала з бантика кольори веселки.

Привіт, мені сьогодні-з неділі на понеділок приснився дуже дивний сон. Хотілося б дізнатися до чого. У моєму сні я сама одягала на себе петлю, петля була не з мотузки, а з якогось щільного, твердого матеріалу, схожого на блискавку, і робила я це з таким почуттям, ніби це так і треба, як ніби-то приміряла її- наділу і зняла. Після чого стала перебирати якісь речі, абсолютно однакові, акуратно складені стопками в пакеті, і речі ці були атласні білого кольору, потім раптом в самому низу пакету виявилися точно такі ж речі, так само акуратно складені, тільки вже чорного кольору, побачивши їх я розгубилася і стала ховати чорні речі під білими, так щоб їх було не видно. Прокинулася я з почуттям легкості, переляку і побоювання не відчувала, але все одно дуже цікаво до чого це сон. Заздалегідь дякую.

Мені наснилася біла петля потім я вибирала собі штучні троянди-похоронні, темно бордового кольору!

Сніось що моя кого із рідних повісила і на мене накинула зашморг і стала душити угражает.я ледве ледве впросила її НЕ душити мене а вона плпкала і хотіла задушити.все таки відпустила.В реалі ми з донькою пріехвлі в гості до рід моїм і вона просить залишитися побільше.я не погодилася так як вдома справ багато.

Образ без контакста: петля з досить нетонких чистого білого мотузки, що висить переді мною. До мене відношення не мала, суїцидальних думок і в помині не було.

знімають фільм, і я в цьому фільмі граю роль, людини, який повинен повіситися. я одягаю петлю на шию, але мало не задихаюся і вилажу з неї&# 8230; другий дубль, я намагаюся засунути голову в цю петлю, але так і не наважуюсь, прокидаюся на цьому етапі з почуттям занепокоєння&# 8230;

Доброго дня, Тетяно! Наснилася двері в квартиру розписана якимись погрозами на адресу нашої сім’ї і зверху на двері весела петля.

Здраствуйте. цікаво ! Наснилася петля на стелі шибеника . І хлопець в темному приміщенні показував на неї .

Це якісь жах як для мене шо означає я снаходжуся здаєця летній кухні сдаєця це вечір Я стою біля плити и вдрук газ начінає збільшуватісь то зменшуватісь и вдрук все змінілося что плитка газова змінілася на дущ В якій я мівся и промовляє Щось просто жахліві слова
Вдрук падає петля просто на голову я відбігаю и обернувши и бачу чорну петлю весящу над мною !
Допоможіть что це?

Петля з мотузки, підвішена на люстрі, в чорній темряві і людей саджають у віз і вони їдуть зі швидкістю світла додому в порожнечу

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ