Сонник Петарда 😴 наснилася, до чого сниться Петарда уві сні бачити

За сонником, приводити петарду в дію – до захоплюючого проведення часу в оточенні життєрадісних людей.

Що робили з петардою уві сні?

Купувати петарду уві сні ▼

Купувати петарду – будете засмучені тим, що говорять про вас люди, яких ви вважали близькими приятелями.

Уві сні петарда вибухнула поблизу вас ▼

Якщо ж петарда вибухнула поблизу від вас, і ви злякалися – недоброзичливці будуть діяти нишком.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Петарда, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Петарда уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сестра вистрілила з великою петарди і розірвала дах в сусідському будові і у нас в будинку я думала що стеля впала виявилося провалилася підлога.

я був з батьками на новій дачі, там був басейн але він був порожній потім я зустрів друзів і ми пішли пішки в далеку дорогу ми сильно втомилися і нас підібрав старий і висадив на за лісом тому-що мій друг нахамив йому, ми йшли через поле а в поле були калюжі з нафтою, ми знайшли петарди і почали їх підривати одну за одною, і ось ми підійшли до мосту, міст був старий ми вирішили перейти його, в кінці мосту він почав розвалюватися і я впав на балку поста я намагався залізти назад але старий який нас довіз заважав мені.

Доброго вам дня! Мені снилося что я у вікні Вночі бачила дуже много пітард Які Стріляли и деякі зних потрапляли мені в кімнату и я з чоловіком втемноті хова від них Було страшно) Дякую!

Мені приснився сон, ніби новий рік або ще якийсь свято, тепла зимова ніч.Ми виходимо з подругами, які в даний момент дуже далеко від мене, і запускаємо петарди і фейверков, всі кричать від радості.так було хороший.до чого це?

Я їду зі своєю кращою подругою, ми зустрічаємо дівчину, вона мені знайома, але ми не спілкуємося, і вона начінаетчто-то мені доводити, потім мф добре ладнаємо, йдемо по алеї, і моя подруга найкраща перевзуватися з туфель в взуття на плоскій підошві, ми пртсажіваемся на лавку, і ззаду нас ще лава де сідають молоді люди, через короткий проміжок часу.біля нас начіниют вибухати петарди, я спочатку не звернула уваги, поки вони не стали загорятися поруч. Я подумала на які отримали молодих людей, але потім коли бежвла від цих бомб наяінала розуміти, що це робить ця дівчинка, знайома, вона біжить попереду мене і кидає ці пітарди, одна бомбочка потрапляє мені в рукав і його разривет, а я була в чорній шкіряній куртці, в кінці я наздогнала цю дівчинку (вона пр яка творить що це ті хлопці в нас кидають їх) і, сказала все що про неї думаю, і тут я проснуласб

Мені снилося як я взрівав пітарди і вона не вибухнула а патом як мій друг Подош ана початку деіеть і Парані ево

Мені снився сквнр зі квітами. Один чоловік збирався підірвати петарду, але вона ніяк не вибухала. толко диму було багато. він її ногою штовхав-штовхав і марно.

На вулиці почула шипіння, озирнулася і стався вибух на землі, поруч були ще люди і все стали тікати і зі спини до низу у мене загорілася шуба прям був вогонь.

Пітарди вибухнула прям біля голови був сильний звук який мене розбудив .а страх скував все тіло

Привіт, приснилося що я перебуваю в дуже темному приміщенні, несподівано звідкись з’явилася моя директриса, одягнена на ній була моя улюблена футболка, вона попросила у мене сигарету, я пішла і принесла дві сигарети одну закурила вона а іншу я. Я ненароком упустила сигарету в шовку в підлозі на перший поверх, сигарету впала прямо в коробку з петардами. я швидко спустилася на перший поверх, коли наблизилася до коробки дві петарди встигли вибухнути біля мене. на цьому сон перервався.все відбувалося вшанувавши повній темряві. але директрису і коробку з петардами я бачила відмінно.

Снилося що я з одним і його мамою Ішлі підривати вночі 3 потужні петарди але так і не підірвали їх а чим точно кончелся сон не пам’ятаю

Заходжу в магазин, а там стояв хлопець і дивився на мене. Потім він вийшов, я подивилася, що хотіла і пішла додому. Коли виходила з магазину там стояв він зі своїм другом. Ну я пішла додому і вони слідом за мною, потім, переходячи дорогу, я впала на краю дороги, але цього не бачив. Після цього ми пішли разом і про щось розмовляли, але потім біля будинку він хотів підривати бомбочки, але не вийшло, т.до. жінка помітила і накричав на нього. Всі.

петарди, їх кидав у нас з одним мій однокласник&# 8230; від цих петард ми тікали..був вечір, темно. вони були червоних або блакитних кольорів (точно не пам’ятаю)

Ми з дівчатам йшли в магазин я від них відстала і продуманий раптом з’явилися кілька порно і начілі буквально закидати миня пітарди я струшувала їх з себе але одна взарвалась пря на мені, сон але було страшно.

Уві сні була одна маленька петарда лежала і горіла вона біля мого ліжка, і одна велика яка стояла на проти мене на тумбі ну вибухнути не встигла, її уві сні чоловік викинув.

Мій син потрапив підардой в низ будинку, а заговерась дах і уві сні я бачила колишніх сусідів цього будинку, а зараз в ньому живе моя сестра

Діти підривали підарди. Вогонь потрапив мені на великий палець руки. І він опух. Я стала лаяти дівчинку і дала їй по попі

Снилося что на вулиці їздить 5-6 джіпів в якіх по 5-6 хлопців, Які коли Бача людей стріляють в них пітардамі, я з моїм братом ВЕРТАН додому з табору, нас побачим и начали стріляті, ми забіглі за хату и в мене пітарді потрапляли теж, потім це закінчілось и ті хлопці забрали мене и брата в машину та невідпускалі

У мене був сон, я вкрав білий гелик дуже крутий, завіз його на вокзал і віддав людині, він мені дав пістолет з 12 набоями в магазині, після цього я йшов по вулиці зі мною віталися знайомі яких я не знаю, після цього я перенаправити в іншу геолокацію, сонце заходило і на гірку забирався людина, я думав це мій знайомий, але в один він зник удалині від мене і почав стріляти петардами, після цього я почав від нього втікати, але він потрапляв і потрапляв, я навіть не знаю що це за людина, після цього я на дорозі спілкувався з людьми і подивився в пістолет, а замість патронів &# 8212; горох.

Йшла додому, в людному місці, раптом за мною пішов чоловік, який почав мені підкидати петарди. Я звичайно ж злякалася, він закинув мені одну в капюшон, і я побігла куди очі тільки дивляться. Зустріла по дорозі двох людей (незнайомих), яких попросила, щоб вони викликали поліцію. Я залізла на якийсь дах або гараж, щось на зразок цього. Там було дуже багато, дуууже. Різні різьблені ножі, пилки (тільки без зубців). Я схопила одну з них, і сказала переслідувачеві, що зараз відпиляли йому руку, бо він не вгамовувався&# 8230; Тоді він схопив пилку з зубчиками, і сказав, що моя без них, і він зараз зробить мені боляче. Потім я побачила чим, з різьбленими зубчиками, для різання хліба і схопила його, пригрозила переслідувачеві, він зробив те ж саме, що і в перший раз. Потім, слава богу приїхала поліція, його зловили, і я побачила, як йому на телефон зателефонували мої знайомі. Виявилося, що вони порахували мене винною в тому, що я нібито неправильно оформила розстрочку, і у них тепер великі відсотки при оплаті. Я запитала, чому ж вони не подзвонили мені? Виявилося, вони вносили тільки частина щомісячного внеску

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ