Сонник Перехрестя 😴 приснився, до чого сниться Перехрестя уві сні бачити

Побачили перехрестя – значить, незабаром вам випаде шанс втілити в життя давні мрії, але ви чомусь їм не скористаєтеся.

Який шлях вибрали на перехресті уві сні?

Уві сні не змогли вибрати дорогу на перехресті ▼

Чи не змогли зважитися за якою саме доріжці піти – ви сильно часто нервуєте з якихось дрібницях.

Сниться визначилися якою дорогою йти від перехрестя ▼

Сниться, як ви все-таки визначилися з якої доріжці йти від перехрестя – сонник обіцяє вам удачу в усьому, так як сама доля вам намагається в цьому допомогти.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Перехрестя, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Перехрестя уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, что мама переходила перехрестя по діагоналі по самому центру перехрестя і в руках тримала кавун

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, до чого снився мій сон: уві сні я сиджу за кермом машини і перед самим перехрестям я виявляю, що у мене немає гальм. Я намагаюся якось затормлзіть машину, але безуспішно 🙁 влітаю на перехрестя на якому в цей час вже почався рух в перехресних напрямках, я починаю уварачіваться від машин, і проїжджаю перехрестя. Потім звичайна дорога йде жінка з коляскою, а я лину прямо в неї і починаю благати Бога, тільки б вона встигла піти з дороги. Машину в результаті вдалося зупинити колесами об бордюр, я вийшов з неї і побіг геть.

мені наснилося як я підійшла до перехрестя на світлофорі і села на асфальт щоб поміняти взуття. зняла черевики і одягла нові чоботи чорні. я знала куди мені треба йти. просто перед тим як перейти дорогу захотіла поміняти взуття

наснилося що я веду машину проїжджаю 2 перехрестя на одному я чомусь я стою коли мені зелений і всі інші авто теж стоять, рушаю вже коли він почав блимати і не встигнувши, а на другому я тільки заїжджаю на перехрестя як праворуч від мене інше авто летить на червоний я встигаю загальмувати і воно проїжджає повз мене.

Вітаю! Їхали на машині висадили тата на дорозі (тато помер) і поїхали далі.Я попросила довести мене до перехрестя де начебто тата висадили.Потім ми проїхали по краю обриву і ми звернули з дороги.Я вийшла і пішла до тата.Подзвонила йому і сказала щоб він мене почекав, що я з ним поїду.Я прийшла до тата а він сидить спиною до мене і я відчуваю сильний запах ліків як в лікарні.проходжу сідаю навпроти, а у нього посередині пляшка горілки і він їсть.

Посередині перехрестя я знайшла білого хворого кролика, він тягнув до мене лапки і я взяла його на руки, з кролика вилазили глисти з кров’ю мені на одяг, я принесла його в свою квартиру &# 8212; на кухні підлога була залита мильною водою, це зробила сусідка і вона сказала, що моя квартира тепер загальна,

Їду на велосипеді по дорозі . Зупинилася і бачу чотири церкви на перехресті. Потім намагаюся виїхати додому . в результаті виходить, що я просто ходжу колами навколо них і не можу вибратися.

Я стою на перехресті&# 8230; дивлюся на нього і зліва від нього бачу будинок (не мій і красивий) на який падає сніг і багато.я милуюся на нього а потім він тане на будинку.

Мені наснилося що я їду на маршрутному таксі, виходжу з нього близько перехрестя, і йду назад туди, від куди я приїхала.

сон, в якому я йду по перехрестю-на одній стороні циганки дві і біля них 4-5 ворон. Циганки так дивляться в очі аж у них вони починають світиться червоним, а я їм харчуюся кричати що я вас не боюся і просинаюсь.

добрий день, Тетяна, моєї дочки приснився сон, какбуд-то я їхала з нею на машині, вона сиділа поруч попереду, Пригальмували на перехресті через те, що машини стали їхати не за правилами-хаотично. Моя дочка вийшла з машини і пішла по дорозі, як сказала, що в нашу машину повертатися не збиралася, Повернувши голову в сторону, побачила як на неї їде камаз, встигла збагнути схопитися за радіаторну решітку і прокинулася з відчуттям, що її затягувало під машину. Сон був кольоровий приснився з середи на четвер під ранок.Заздалегідь вдячна&# 8230;

вечір. але ще не темно. я біля головної дороги, де їздять машини і трамваї. місцевість знайома. я в невеликій натовпі людей очікують чогось. і тут несподівано їдуть з лівого боку 2 поліцейські машини і 1 вантажна. несподівано потім з нізвідки з’являється трамвай, і обертаючись по колу &# 8212; зсувається з рейок і падає на поліцейські машини, розбиваючи їх. Сам трамвай БУВ ПОРОЖНІЙ І НІКОГО ТАМ НЕ БУЛО.
раптово ніч. де то 2 годині ночі. я там же залишаюся, де і був ввечері. але ніяких людей, нікіх ознак аварії і трамвая не було &# 8212; порожня вулиця, де ніби нічого давно не відбувалося. ніч, але там освечівало вулицю і дороги пару ліхтарів. праворуч від мене в нескольки кроках &# 8212; темний парк, трохи ближче &# 8212; продуктовий нічний порожній кіоск.
з нізвідки з’являється маленька дівчинка &# 8212; років 5-ти з мавпочкою. і тут&# 8230; мавпочка починає за мною гнати, але я не втік, а стрибав вгору від неї щоб не наздогнала, так як в парк було бігти страшно&# 8230; упригівая від неї я стрибнув на продуктовий кіоск. тепер мавпочка дивилася на мене з низу. у мене там же з’явилася в руці солодкість з горішками і я почав її їсти, поглядаючи на мавпочку. з висоти кіоску було непогано видно перехрестя і рейки. було вже чуть чуть світліше. світало, але ще не було ранку&# 8230;

Приснився сон, що на перехресті з чотирьох сторін не можу розійтися похорон. До чого це?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ