Сонник Перешкода 😴 наснилася, до чого сниться Перешкода уві сні бачити

На вашому шляху будь-яка перешкода – будьте готові до того, що доведеться відмовитися від розпочатої затії.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Перешкода, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Перешкода уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю.
Ми з моїм татом на море, вода шалено прозора, я плаваю щаслива і в один момент з’являється величезна така ж прозора хвиля, він накриває наші речі, але не забирає з собою, але після того як вона пройшла, море стало брудним і з’явилася перешкода з пальм в воді, і ніхто не може увійти в воду тому що це.

Біла машина, знайомого, який недавно помер, перегородила мені шлях з дому, яким я ходжу кожен день. З неї вийшли 2 шахрая, літня пара, з дитиною, який як виявилося був просто лялькою, і я про це знала. Вони увійшли в мій будинок і я знала, що вони хочуть мене обдурити, так як робили це раніше.

Їду на машині з подругою по знайомому району. Хотіла повернути на ліво, але там дорога перекрита біло-червоною стрічкою. поїхала направо

Уві сні я застрягла на остові і перешкодою вибратися звідти був океан, потім я потрапила в якусь будівлю на острові, там в будівлі був ліфт і я увійшла в це натиснула на кнопку 3, і застрягла там, потім я натиснула на іншу кнопку але не пам’ятаю що було на ній написано, і ліфт знову поїхав

Привіт, зі святом 8 Березня. сон приснився старшої дочки: вона стояла на дитячому майданчику перед нашим п’ятиповерховим будинком, поруч дев’ятиповерховий будинок.Вона подивилася верхні 3 поверху, в дев’ятиповерхівці -вигоревшіе чорні вікна, повертається до нашого дому-половина вікон теж вигорілі, повернулася до 9 поверхівці-он весь чорний, повертається до нашого дому-у нього той же всі вікна чорні і наше теж, вона хотіла побігти до нашого під’їзду, перед нею піднялася земля стіною і вона не змогла пройти до під’їзду і прокинулася . спасибі

Привіт, Тетяна, це дуже цікавий випадок, цієї ночі мені приснився хлопець, з яким вчора я рссталась, він мені дуже симпатичний і я йому, але він не може остаточно розлучитися з колишньою і шкодує що у нас все так вийшло, хоча він намагався тримати дистанцію у відносинах, щоб я не сильно могла звикнути, може бути тому мені так легко було вчора все підсумувати і вирішити що ми можемо дружити, я знаю що йому дуже шкода таким чином мене втрачати, але у нього зараз дуже багато справ по бізнесу, я теж його розумію. так ось сон був досить вражаючий, цей хлопець до цього здається жодного разу мені не снився. Ми лежимо на білих простирадлах і між нами на широкому ліжку невелика перегородка, через яку він намагається мене поцілувати, але я не дуже даюсь і в підсумку ми просто лежимо з боків від неї валетом, а потім нас ніби багато що пов’язує, ніби сон довгий і це кілька історій, ми десь з сумками і прийшли на вечірку і перевдягаємося в туалеті)) він на диво дуже турботливий і підвертає мені джинси)), щось поправляє. дивно, мене цей сон вразив, все не так як вийшло у нас в житті, що б це все могло означати?

Буду з нетерпінням чекати відповідь, спасибі велике.

мені приснився хлопець і я . між нами була перешкода у вигляді високого пагорба . ми йшли вздовж нього по обидва боки. мені на шляху поподали пряпятствія у вигляді ям і купин. і коли перешкода закінчилося ми зустрілися.він мені сказав &# 171; а я тебе чекав&# 187;

Вітаю .Мені наснилася знайома дівчина на половину роздягнена а на вулиці сніг і холодно .Вона мені каже щоб я підходила до неї додому .Вона сміялася і зникла.Потім я опинилася в квартирі а квартира ніби як і нова і стара рядах і там були двері яку я намагалася відкрити але так і не відкрила.І в цій квартирі я бачила чоловіка п’яного який впав на старий диван і батько намагався відкрити ці двері ніби й відкрив але мені вона так і не була відкрита.Потім я вийшла з цієї квартирі і виявилася в квартирі у дівчини яка запрошувала.Потім вона сказала почекати і куди та зникла а я опинилася в кімнаті з її чоловіком він запропонував випити він був не злий не те посміхався я відчувала до себе незрозуміле ставлення з його боку і погане і хорошае.І потім я почала уникати його а він мене переслідувати.Я виявилася на причалі а дорога вперед завалина уламками і колодами не могла пройти всюди темрява..

Змінюється місце, але сенс сну не змінюється: кімната, посередині неї натягнута мотузка я намагаюся через неї перебратися, т.до. знаю що на іншій стороні мене чекає порятунок, але час обмежений, щось дуже страшне насувається з іншого кінця мотузки і намагається мені перешкодити перебратися через мотузку. Жодного разу не бачила закінчення сну. зазвичай прокидаюся на середині перелезания.

шукаю свій корпус де я працюю, хочу пройти до свого корпусу але через огорожі не змогла пройти

шукаю свій корпус де працюю, бігаю по снігу і льоду, з’являється перешкода на шляху я не могла пройти через перешкоду

Відпочинок в горах, літо. Я біжу до чоловіка і на шляху зустрічаються перешкоди, їх було 4 і кожна складніше попередньої, я пробігала крізь них і розбивала. Потім коли знайшла свого чоловіка нас обох приследовал бик худий і синього кольору)

Привіт, снилося ніби йду по незнайомого місця без взуття, але в світлих носках, навколо маленькі калюжки, а я наступаючі на сухий асфальт. На плечі висить сумка, там мої чоботи

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ