Сонник Перець болгарський 😴 приснився, до чого сниться Перець болгарський уві сні бачити

Сниться болгарський перець – чекайте отримання приємного сюрпризу, доля піднесе щедрий подарунок, який викличе радісні емоції.

Болгарський фарширований перець є гарантією безбідного життя, в достатку і багатстві. Вас будуть оточувати різні блага, ні в чому не будете потребувати.

Кому наснився болгарський перець?

Жінці сниться болгарський перець ▼

Болгарський перець для жінки тлумачиться сонником як швидка зустріч з цікавою особистістю. Цей розважливий, ощадливий і підприємливий чоловік стане для вас супутником життя.

Якого кольору болгарський перець вам наснився?

До чого сниться червоний болгарський перець ▼

Приснився червоний болгарський перець – зумієте успішно завершити всі справи, в будинку запанує радість і щастя. Майбутні події викличуть пожвавлення в сімейному колі, матимуть позитивний вплив на ваші стосунки з ріднею.

Приснився зелений болгарський перець ▼

До чого сниться зелений болгарський перець? У будинку запанує достаток, радість, фінансове благополуччя. У відносинах з домочадцями пануватиме повне взаєморозуміння.

Сниться жовтий болгарський перець ▼

Побачений уві сні жовтий болгарський перець є символом мудрості і знань. Бачення є як правило тим, хто намагається переконати оточуючих у своїй правоті.

Що ви робили з болгарським перцем уві сні?

Збирати болгарський перець уві сні ▼

Сон про збір болгарського перцю є відображенням теплого ставлення до родичів і друзів в реальності. Він обіцяє, що скоро спокійна домашня обстановка стане ще краще.

Різати болгарський перець уві сні ▼

Сниться, як ріжете болгарський перець – наяву опинитеся в неприємній ситуації. Але не бійтеся, ви не будете самотні у своїх проблемах. Хто-небудь з друзів прийде на виручку.

Їсти уві сні болгарський перець ▼

Сонник Felomena розглядає поїдання болгарського перцю як розважливу дружину для чоловіка. Також бачення говорить про те, що старанна робота незабаром принесе свої плоди.

Купувати болгарський перець уві сні ▼

Наснилося, як купуєте болгарський перець – в реальності поточні справи будуть просуватися чудово. Чим більше купується перець, тим більший успіх чекає сновидіння.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Перець болгарський, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Перець болгарський уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт) Цієї ночі приснився такий ось сон.Я купувала болгарський перець в овочевий наметі.При цьому кажу дайте, 1 кг.Потім кажу, хоча давайте, пів кіло.Далі вона показує мені червоний перець і питає мовляв, цей піде?Я кажу так.Вона, далі показує жовтий і питає цей піде?Я кажу так.Вона показує низ перцю і каже та ні ж, він поганий і справді він був зіпсований.І на цьому все.

Наснилося три заморожених болгарські перці, вони впали у хлопця при покупці в магазині, я їх підняла. Кожен перець був обгорнутий в пакетик і навіть з льодом, два з них я розгледіла, були кольору зелений і червоний. До чого цей сон?

Бачила болгарський перець крани, вземле посаджений як морква.що я збираю

Наснилося дуже багато болгарського перцю, на землі лежало дуже багато болгарського перцю, все простір зайнято перцем. Я ходила і шукала самі м’ясисті. трохи знайшла. Хотіла варити борщ.Крім перцю нічого не бачила.

Уві сні чула запах різаного солодкого перцю і перець лежав на блюді. Сіль була насипана на іншому блюді.

Я садила на городі цибуля ріпчаста і знайшла дуже багато під землею жовтого болгарського перцю, соковитого і стиглого.

Я піднялася на ліфті і виявилася в холі, де знаходилося дві відкритих дверей, одна з них була завішана великим червоним болгарським перцем, мене супроводжував в цьому сні мій колишній чоловік, але нічого не говорив. Потім я цим перцем пригощала якихось двох жінок, я не знаю хто вони. Смак його був солодкий з невеликою гіркуватістю, і я їм казала, що видно гіркий перець запилюючи болгарський перець. Далі я прокинулася, напевно.

Вітаю! Сон приснився такий. Я мама чоловік брат і невістка були вдома і нам принесли багато болгарського перцю (принесла мама невістки) гору цілу і ми з мамою стали чистити його розрізаємо про там багато насіння і в кожному перці

Вітаю! Мені наснилося, чтоя майже вночі збирала болгарський перець, він був досить великий і яскраво-жовтого кольору. Йшов невеликий дощ, починалася гроза, я чула кілька разів грім&# 8230;.. потім побачила яскраво-помаранчеві гарбуза і захотіла їх зібрати кілька були дуже великі і стояли вертикально&# 8230;&# 8230; я на них залізла, щоб зібрати більш дрібні, але не втрималася і зістрибнула з них&# 8230;.. і прокинулася

Вітаю! Мені в перші в житті наснилися зелені болгарські перці, їх на стільки було багато і вони були великими достигли) вони росли в землі, ніби це був один великий город. Мені відразу захотілося зібрати їх побільше і поділитися з рідними

Вітаю. Уві сні я купувала перець, а точніше змотування перцю жовтого кольору. І він був довгий як гострий

Перець болгарський зеленого світла ано расло в городі разом з паркуванням я ще говарят що з них потрібно зробити салат на зиму

Вітаю. Я теж Тетяна. Приснився червоний і жовтий болгарський перець. Дуже красиві нарізані на столі на тарілках. Було якесь захід і ми його їли. Я точно.

Червоні плоди дозрілого болгарського перцю і також помідори червоного кольору великого розміру і все це в городі

Прилегла сьогодні вдень подрімати і приснилося, як зайшла в магазин, а там багато людей і на полицях побачила болгарський перець зелений, жовтий і червоний, тони були дуже яскраві.І стала вибирати собі, щоб купити і сон прорвався..

Привіт, поясніть будь ласка, якщо бачила, що укладала в ящик дуже щільно в майже повний ящик болгарський перець, що б це означало і кольору були більше зелений з червоними бочками, великий і трохи дрібніші ?

Купувала на базарі болгарські перці великі..червоного і Оранж кольору і вибирала&# 8230;.хороші.НЕ червиві

Величезні кущі з болгарським свіжими зеленими перцями, проходжу і вирішую зірвати для будинку кілька пакетів

Пріснілса сон де потрібно било вибрать між помідором и перцем я Вибравши помоєму перець болгарскій красний

Сниться що ми з сім’єю готовілімся до мого дня народження приготували фарширований перець жовтий а він виявився з гноєм

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ