Сонник Перець 😴 приснився, до чого сниться Перець уві сні бачити

Сон про перець виступає символом гострих відчуттів, збудження. Сновидіння обіцяє неприємну пригоду, складності в сексуальному житті, сльози і засмучення.

Який вид перцю вам наснився?

Сниться перець чилі ▼

До чого сниться перець чилі? Сновидіння вказує на те, що можна накликати на себе неприємності своєю поведінкою. Намагайтеся не вплутуватися в конфронтації, а якщо це вже сталося, прагнете мислити більш позитивно.

Бачити уві сні салатний перець ▼

Бачите уві сні салатний перець – наяву справи почнуть йти гірше. Швидше за все, причиною невдач стане те, що ви занадто поспішаєте, хочете все і відразу. Навчіться терпінню, тоді результат буде значно краще.

Якого кольору перець вам наснився?

Приснився помаранчевий перець ▼

Приснився помаранчевий перець – близько вас наяву знаходиться хтось вірний і добропорядний. Ця людина бажає вам тільки хорошого і прийде на допомогу, як тільки це знадобиться.

До чого сниться жовтий перець ▼

До чого сниться жовтий перець? Бачення вказує на те, що в реальності ви скоро відчуєте себе щасливим. Можливо, вдасться зробити те, чого давно хотілося.

Який на смак перець вам наснився?

Приснився гострий перець ▼

Сон про гострий перець передрікає серйозні витрати грошей. Втім, втрати можуть виявитися не тільки фінансовими. Можете втратити речі, якої дуже дорожили. Ретельніше стежте за цінностями.

В якому вигляді перець вам наснився?

Приснився мелений перець ▼

Сонник Фeломeни розглядає мелений перець як застереження. Слід бути напоготові і надмірно нікому не довіряти, навіть тим, хто здається товаришем. Серед наближених може виявитися обманщик.

Сняться насіння перцю ▼

Наснилися насіння перцю – вельми філософське бачення. Воно закликає створити свою сім’ю або проводити більше часу з уже наявною. Близько потребують вашої участі.

Що ви робили з перцем уві сні?

Збирати перець уві сні ▼

До чого сниться збирати перець? Сновидіння обіцяє, що вкладені старання обов’язково окупляться і принесуть заслужену нагороду. Вона може виражатися як у фінансовому плані, так і немає.

Є перець уві сні ▼

Уві сні їсте перець, який віддає гірчинкою – наяву хтось намагається вас оббрехати, не гребуючи підлістю. Основна небезпека може виходити від зачаївся заздрісника, що видає себе за одного.

Різати перець уві сні ▼

Сон, в якому ви різали перець, вказує на те, що в поточних проблемах нікого звинувачувати, крім себе. Ймовірно, ви не завжди ретельно продумуєте свої рішення. Потрібно відповідальніше підходити до питань і в разі невпевненості питати поради.

Де ви бачили перець уві сні?

Сниться перець на грядці ▼

Незаміжнім і неодруженим перець на грядці сниться до шлюбу з фінансово стійким і незалежним людиною. Однак, не варто думати, що розважливість означає жадібність.

Який перець вам наснився?

Приснився гнилої перець ▼

Сонник Фeломeни трактує гнилою перець як прикрість, яке доведеться випробувати незабаром. Його причиною, найімовірніше, стане той, на кого ви покладалися і ніколи б не запідозрили в зраді.

Сниться свіжий перець ▼

Приснився свіжий перець – здоров’я сновидіння буде міцним. Особливо сприятливим бачення є для хворих. Скоро ця людина піде на поправку. Також воно приносить зцілення знаходяться в депресії.

Яка кількість перцю вам приснилося?

До чого сниться багато перцю ▼

До чого сниться багато перцю? Сновидіння попереджає, що в реальності доведеться наполегливо доводити свою правоту і правильність своєї точки зору. Виникнуть розбіжності з оточуючими.

Що сталося з перцем уві сні?

Розсипати перець уві сні ▼

Розсипали перець уві сні – наяву когось сильно розчаруєте. Ця людина пред’явить вам претензії і скаже, що думає. Не виключено, що обстановка загостриться до сварки, серйозного конфлікту.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Перець, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Перець уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

мені наснилося що у мене в холодильнику раптом з’явилося три великих болгарських перцю, жовтого кольору..

мені приснився чорний мелений перець який я сипала собі в кишеню і примовляла живи денюжка велика і маленька

Вітаю !
Мені наснилося досить дивний сон.Який то хлопець (не знайома мені, перший раз бачу) почав мазати мені в обличчя зелений перець, я сказала йому що цей перець не гострий зовсім, тоді дістав наступний перець теж зелений і почав мазати мені в обличчя в брови, в губи, і цей виявилося гострим. Потім він мене поцілував і далі не пам’ятаю

Доброго вам дня!
Мені наснилася, що я їла стручки червоного пекучого перцю і мені не було гірко, вони були маленькими, але їх було дуже багато. Далі перець став виходити назад, немов мене нудило, при цьому вони тут же плуталися в чомусь, а я зібрала їх в долоню для чогось. до чого б це?

Приснився перець я його срівала на огородe у своїй сеседке. Він бив дуже великих і різнокольорових. Я його поклала у кошик і пішла більше нічого не пам’ятаю. Що все це значить?

Приснився солодкий перець і ріпчасту цибулю. Плоди були красиві, великі, снилося ніби подруга пропонувала мені вибрати ці овочі з пакетів, овочі нібито росли у неї на дачі. Але я так і не взяла нічого. Що це означає?

Приснився зелений, але не болгарський, перець. Я йшов з другом і побачив, як він росте навколо. Ми з другом зірвали по одному. І по шляху до ще одного друга, я розкуштував його, мені сподобалося і я сказав своєму другові підемо ще Паші зірвемо перцю.. Я уві сні відчував смак перцю &# 8212; соковитий, солодкий.

Мені наснилося, що я прокидаюся спеціально на людину суміш солі і чорного перцю на обличчя і він кричав від болю, до чого це?

Грядка з переспілі овочами різними огірки розміру з кавун . Збираю руками болгарський перець гнилої з грядки складаю і прокинулася. спасибі заздалегідь

Приснився перець червоний і зеоений, ростущій на гілках, я дуже радів тому що бачила, подробиць не пам’ятаю
29 років, незаміжня

Вітаю! Я приснився дуже багато пекучого, зеленого перцю. Дуже високі й рівні кущі. все посипані не спів пекучим перцем.

мені снилися велика клубніка, якові я мала Їсти. такоже великий червоний перець на кухні &# 8212; я ще дівували, як ВІН віріс таким великим) кроме цього я зі своими минуло однокласницю їли горіхи грецькі. це все було у моєї бабусі, в селі. і ще я з ними, Ніби попали в полон до якіх Незнайома нам чоловіків &# 8212; ну, сповнений, це гучно сказано &# 8212; швидше, ми були в якомусь дуже гарному місці на природі и ЦІ незнайомв чоловіки собі не дозволяли нам голосно спілкуватись и делать якісь різкі вчінкі) и Всюди зі мною були дівчата &# 8212; мої Минулі однокласніці та перша вчителька.

Мені наснилося що я складаю великі блискучі червоні перці у велику коробку &# 8230; більше нічого не запам’яталося

ЗДРАСТУЙТЕ, мені снилося ГАРНИЙ, стиглі ВЕЛИКИЙ, ЖОВТИЙ БОЛГАРСЬКИЙ ПЕРЕЦ, А ВСЕРЕДИНІ Я ПОБАЧИЛА ХОРОШІ СЕМЕНА І захотілося ЇХ СОБРАТЬ

Привіт підкажіть будь ласка вранці уві сні побачу що в тюбику зелений великий гіркий перець не чіпав не взяв просто красива був я сам то люблю гіркий перець з цього уві сні отримав задоволення що такий перець перший раз бачу. Що це означає.

Перець червоний солодкий ріс великими кущами і поруч стояла коробка велика з очищеним перцем і я його не кому не давала

мені наснилося, що я знайшла сумку, в ній лежали: пакетик солі, перцю і значна сума паперових грошей, підкажіть будь ласка.
[email&# 160; protected]

мені наснилося що я забираю посаджений мною болгарський перець з грядки. мені допомагає покійний дід, це відбувається в селі на дальньому плані я бачу батьків, грядка зроблена з чорного пакета, дід віддає мені цей пакет на якому посаджений перець і я волочу його до машини, поруч йде моя покійна бабуся і можливо троюрідна сестра (живе через паркан) і в цей момент інша троюрідна сестра виходить гола з душу (на вулиці стоїть)

приснився перець в двох горщиках під яблунею .У горщиках у мене вдома на підвіконнях росте перець вогник, але в моєму сні перець болгарський зелений я уві сні здивувалася що перець не гіркий його на кущах багато і він не червоний а зелений і ще на яблуні під якою стояли горщики з перцем були якісь неприродно маленькі яблучка гронами як виноград .

Була в будинку у тітки.Чомусь в руках був горщик з моїм калом .Проходячи повз кухні, а йшла я нібито в туалет, що-б викинути горщик, і побачила брата, він намагався солити червоні і помаранчеві перці, які як буд-то привезли з села, і чомусь банки були дуже великі, як 3 – ри трилітрові і він не знав, як це робити, а я нібито знаю і хотіла йому допомогти.

Сон я бачила з понеділка на вівторок. Моя мама зі складу брала пекучий червоний перець цілий пакет, а потім взяла морква. До чого б це?

Уві сні я зайшла в якийсь старий будинок, там було сіно і маленький пупсик, він вкусив мене за палець, відгриз маленьку частину, а потім сказав що з’їсть мене. Він сказав що-б я його намазала сухим перцем перцем і себе. Я намазала його, себе не в якому разі. Він вимагав терти ще, від нього смерділо. Я його кинула в сіно. Там було три сходи, перша вела до дверей, друга теж, а третя вела до трьох дверей. Я пішла по третин, зайшла в перші двері, я побачила невеликі дірки в підлозі. Я боялася провалитися і пішла. Зайшла в другу, там було ліжко 2 метри в ширину, 15-20 метрів в довжину. Ліжко ледве влазила в кімнату. Ковдра було зшито з маленьких різнокольорових хустинок, Навколо прикрашено мереживом. а також Під ковдрою здавався якийсь чоловік, але я подумала що це були всього-лише подушки. Я прілягла на не великий шматочок ліжка і заснула. Далі переді мною стояла картина лежить мене і на мене дивилася жінка з мультфільму &# 171; Білосніжка&# 187; з как-будто круглими очима. Так злобно дивилася.. А потім я прокинулася.

з дружиною йшов до річки. а по птуі стояли ящики з перцями.червоно-жовтого кольору.а потім на дереві вишні ми побачили 2 перцю ростуть. зірвали-вони билівкусние.соковиті.був здивований, що їх ніхто не охороняв.

Доброго дня!
У мене на раках була чашки. у всередині чаші перець і вода. я несла кудись але по дорозі облила себе з цим розміщувати водою перець але не переживала чому то. Що це може бути.

приснився на городі у мами побачила гіркий невеликий зелений перець і ще я побачила що вона його пересадила на інше місце

та нічого особливого всю ніч то в одній, то в іншій руці. з ним треба щось робити, але що не знаю. прокинувся розсерджений. думаю, що це був шанс&# 8230;

наснилося, багато цибулі і перцю болгарського, перець був не дуже стиглим, швидше за зеленувато і подвял. Все було размещщено в каробкі і візки.

Садила болгарський перець (самі плоди) на грядку, де був похований небіжчик (мій батько). На яву він живий. Сон яскравий був.

я була на ринку і купувала Красіїв помідори великі і жовтий перець хотіла купити, але продавщиця простягає мені цей перець а він млявий якийсь, взагалі я стала сумніватися брати його чи ні, вибрала який по краще, але теж зліг подвяліть, а розплачувалася дрібницею, дуже дрібними манеткамі і їх було дуже багато.

Наснилося поляна зелена і там стоїть дерево, біля дерева стоїть моя померла мама а на дереві як Леана в’ється а на цій ліані великі червоні перці ростуть я їй кажу дивись які гарні перці виросли а вона стоїть і улбаеться мені я і прокинулася..

наснилося що ходжу і збираю по городу перці червоного, жовтого і зеленого кольору, як би на салат.

Приснився померлий чоловік і його друг, який мені давно подобається, цей чоловік пропонував мені насіння перцю, розмовляв, делікатно мене обіймав лежачи на ліжку. Чоловік періодично з’являвся і спокійно на нас дивився, ми ніяковіли.

Спали чорний мелений перець на плечі, щоб уникнути укусів комарів.

бачила уві сні салат з солодкого й гіркого перцю але не пробувала на смак

Нічого не пам’ятаю, тільки красиві, відмінного стану і дуже зелені, два тонких перцю, що не товсті болгарські.

бачив ящики з зеленим перцем в приміщенні схожому на овочевий склад. при виборі з’явилася якась зелень

мені приснився квітка чорного перцю, подарований колишнім чоловіком, структура орхідеї тако ж пробірка, тільки непрозора біла, сам квітка схожа на лілію, толь всіх кольорів веселки

Подарували мені дуже красивий кімнатний горщик, а в ньому ростуть красиві яскраві кімнатні лимони і гіркий перець з буйною зеленим листям

Доброго дня ! уві сні я збирала з дерев по праву сторону мандарини, а по лівій стороні солодкий перець..ряди з перцем і ряди дерев з мандаринами..в мішок я склала спочатку мандарини, а зверху перець..

Вітаю. Мені приснився сон що я на підлозі сиджу і різко підходить до мене чоловік і обсипає мене червоним меленим перцем. Я заплакала. На ногах з’явилося печіння.

Перець болгарський червоний висить на чагарниках.Я підходжу до чагарнику зриваю перець і починаю є &# 8212; на смак перець солодкий.

Мені снилася група жінок в кімнаті з вікнами. І в цих вікнах були гілки з дерева. Начебто як тополя, але на цьому дереві було багато плодів перцю болгарського і цілий і гнилої іразного кольору. А я намагалася вибрати цілий і червонуватий і при цьому хвалилася дівчатам що я хочу тільки цілий.

На деревах росли червоний перець з зелений і в цій же дереві ріс і вишня красива їх багато було і я їх їла і перець додому збирала. І відразу ж переключилася ніби на інший сон я там годувала грудьми дитину ніби я її народила і така счастлівоя

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ