Сонник Печера 😴 наснилася, до чого сниться Печера уві сні бачити

Побачена уві сні печера виступає символом мужності, сили волі і духовного багатства. Такий сюжет відображає проявляється вами впевненість в собі, а також вказує на багатий духовний світ. Ви сміливо беретеся за нові справи, при цьому всі у вас виходить легко і вільно. У навколишніх ви користуєтеся довірою, виступаючи взірцем для наслідування.

Розмірковуючи над тим, до чого сниться печера, варто згадати її вид, а також власні відчуття. Якщо дане природне поглиблення було глибоким, бачення радить подумати над власним життям, яка останнім часом підносить вам надто багато сюрпризів. Можливо, ви прийдете до висновку про необхідність внести зміни в звичний уклад, перетворити повсякденність.

Варто з увагою поставитися до тлумачення даного символу, якщо побачена печера викликала в вас негативні відчуття. У цьому випадку варто посилити пильність, можливо, біди обійдуть вас стороною, але до них краще підготуватися заздалегідь.

Нижче ви знайдете докладний значення символу, трактуемого сонником Феломени, що допоможе скласти повне тлумачення сну. При наявності питань звертайтеся до експертів.

Де ви перебували уві сні?

До чого сниться бути в печері ▼

Сниться, що були в печері – бачення віщує життєві зміни, не виключено, що доведеться поміняти звичне оточення. Мають відбутися серйозні зміни, до яких необхідно поставитися відповідально, щоб далі все складалося благополучно.

З чим була печера в вашому сні?

Бачити уві сні печеру з водою ▼

Сонник Феломени описує печеру з водою як символ появи похмурих думок і роздумів, з якими доведеться залишитися один на один. Ви будете аналізувати минулі події, шукати скоєні помилки. Постарайтеся не повторювати їх у майбутньому.

Де була печера в вашому сні?

Сниться печера в горі ▼

Приснилася печера в горі – очікується отримання спадщини, прибутку або доходу. У житті відбудуться щасливі зміни. Бачили печеру в скелі – здійсните давню мрію про придбання нерухомості. Угода пройде вдало, не варто про неї турбуватися.

Яка печера вам приснилася?

Приснилася крижана печера ▼

До чого сниться крижана печера? Даний сюжет відображає вашу скутість і обмеженість в можливостях. Для чоловіка подібне бачення віщує знайомство з холодною і неприступною особливої ​​протилежної статі, на яку ви даремно витратите час.

Сниться морська печера ▼

Бачити уві сні морську печеру – це бачення виступає передвістям швидкого заміжжя або одруження. Обранець або кохана стануть вірними супутниками життя, на підтримку і турботу яких ви завжди зможете розраховувати.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Печера, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Печера уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. Сп з чт-на пятн.
Сниться що зібралися в печеру (чому то ила впевнена що в Кунгурской)
і вже перед ті як йти зрозуміла що дуже легко одягнена, а в печерах холодно. Подруги почали діставати якісь речі (старі, зношені).У підсумку так я в цю печеру і не пішла

Допоможіть витлумачити сон. Наснилося, що я заходжу в печеру, де живуть якісь монстри і примари. Вони оточують мене, ловлять і завдають мені біль спеціально, за те, що я посміла прийти в їх печеру. Потім я опиняюся зовні печери, але чомусь знову йду туди, вони знову мене хапають &# 8212; і витягують у мене кілька нутрощів через зовнішні статеві органи. Було дуже боляче. Я знову опинилася біля входу в печеру. Всі.

Ваш сон такого змісту, ймовірно, говорить про те, що ви можете опинитися в положенні, коли вам захочеться сховатися від уваги оточуючих.

приснився такий сон; Мене хтось в чорному одягненому, це була жінка, веде до печери, я йду за нею, у неї факел з вогнем і у мене теж, але незрозумілий, ми входимо, печера маленька, з ліва від входу виступ і темно, а прямо куди я дивилася були смолоскипи з вогнем і горіли я чітко дивилася на них, а та жінка щось хотіла мені показати як ніби відразу ж при вході, але я дивилася на вогонь і тільки повертатися я прокинулася. до чого, чому, не знаю. Але стан після такого сну було незрозумілим.

я в печері з незнайомими мені людьми. печера у вигляді житлового приміщення. виходу на ружу немає. відчуття того, що вона знаходиться під водою. всі чекають, що нас врятують, має що то статися, там на верху і після цього, нас врятують. ми ходимо по камінню, вони у вигляді скель. я всюди бачила паперові мішки, і навіть сказала &# 187; народ, вони тут не дарма, для чого то вони потрібні.&# 187;

я перебуваю в печері з незнайомими мені людьми. я впевнена, що печера в якій ми знаходимося під водою, хоча ні де немає води. в печері темно, але досить тепло, вона облаштована під житло. там скрізь рівні, гладкі камені, як скелі. ми все чекаємо, що там, на верху має що то статися, після чого, нас врятують. відчуваю якусь тривогу. всюди помічаю паперові мішки, акуратно складені в так званих шафках. навіть озвучила своє припущення, що не дарма там знаходяться ці мішки, вони лежать там навмисно, ось тільки для чого, ми повинні самі здогадатися.

стою дивлюся в низ знизу бачу каменю Бурлай воду ресторан подашла жінка і вниз головою покатіласья подивилася і перелізла назад і по піску пішла в перед що де та в переди моя сім’я пісок був гарячий але приємно йти з боку річка з гарним кольором води

Снилася печера, затишна як кімната. У ній на дивані сидів мій друг, який недавно застудився. Я шукала своє пальто і періодично мені траплялися пробігають комахи.

Без причини увійшов у велике підземелля з братом і ще якимись людьми. Спочатку ми намагалися вибратися, але потім з’явилося бажання досліджувати його. Воно було похмурим і невимовно великим, з високими &# 171; стелями&# 187;. Ми вирушили в глиб, і постійно намагалися не шуміти, бо в підсвідомості знали, що тут хтось (їх могло бути безліч) поганий. Я побачив величезні ноги в напівтемряві в 15-20 метрах від себе і почав бігти в ту точку, в якій був спочатку. На цьому сон перервався.
дякую.

Я правда кажучи пам’ятаю тільки частини, але я знаю велику частину сну.Починаю я з одним йшли по лісі, ми побачили печеру, зайшли туди увидили якихось монстрів-людей ми з ним бігли але вони нас наздогнали і зв’язали вони там що. Але я точно не пам’ятаю що, потім вони развезалі мого друга

Вітаю!мені приснився такий сон.Ніби до дому підходжу, а тут сусідка кличе підійди мовляв до мого під’їзду, я йду до неї, причому на ногах у мене ласти одягнені, підійшла, а вона мені дивись, що тут діється дивлюся ,, біля будинку маленька соляна пещерка і вода водоспадом ллється чиста, чиста, я на мову пробую, точно сіль встала під цей водоспад, думаю нічого собі у нас у дворі цілюща пещерка

я спочатку бачив як одна людина відвів до моря натовп людеі щоб втопити (чоловіки і жешіни) і начил топити а я бачив все це. потім я бачив всіх цих людей мертвими в озері (хоча з початку вбивця відвів людей до моря топити) і там в озері був еше мій друг (я його -друга не знаю) і я йому дав піку і він убив однова хто топив людей, а я відрізав голову сомого гловново з тих хто топив людей, це було в озері, вода була каламутною з зеленим очеретом. потім я дивився з верху на озеро і бачив багато іржавої води і багато утоплениками в воді. потім я пірнув у воду і до мого удевленію вода була чистою і прозорою. потім я літав над цим ставком з чистою водою але утоплениками не було а були великі риби і я літаючи начил їх ловити руками і одну зловив і викинув на берег. потім я очютілся в світлій пешер з Маленков водоймою з кришталево чистою водою де знову ж плавали великі риби а я літав над водою. пешер з водоймою мала вихід до того ставку з чистою водою де плавали риби. потім я побачив одного який купався в світлій пешер і в тій кристально чистій воді і я теж вошол в воду до нього купатися і потім я побачив що там в пешер еше є друзя і всі веселі і сміються плавоют зі мною і я побачив як до мене там в світлій пешер припливла голова убііци що топив людей і я її проігнорував і отолкнули її і її взяв в руки мій друг і начил смеятся і играти з відрізання голови в воді а я купаючись говорив всім друзям що я вбив лиходія і я відрізав йому голову.

ми з сім’єю поїхали відпочивати влітку. Приїхали ми на якийсь поле тато ставив намети і т д А ми з мамою пішли по дорозі і забрели в яку то печеру там були красиві різнокольорові каміння в основному червоні рожеві коричневі помаранчеві. Камені були грановані як ніби їх хтось Гран і обточував спеціально потім на стіні я побачила як кажан смикнула ногою і впала миша була чорна мама взяла її в руки і сказала що вона мертва я ж наполягала що вона смикала ногою і вона жива потім в печері пробігла сірий щур і ми пішли назад до тата по дорозі ми бачили велосипедистів коли ми прийшли крім 1 нашої палатки було дуже багато людей знайомих і незнайомих були однокласники родичі я шукала людей щоб потім знову відправитися в печеру але мене ні хто не помічав як ніби я дух

Мені наснилося що я лежу з чоловіком в печері і він каже що це його світі моч він вкл чає ​​ліхтар і світить на стіни на яких намальовані слони

здраствуйте Тфтьяна мені приснився точто я в піщері нашол навшпиньки і амулети але ани були скоебниімі і ще нашол від статуетки древньої голову какойто іперотріци і мені сказали що я стану багатим я сночала отримав за ланцюга і амулети 200000 гривень і я хотів купити машину і прокинувся

наснилося що я з онуком в печері вибираю великий шматок червоного м’яса .м’ясо як то пов’язано з появою в печері новонародженого хлопчика який лежить живий в маленькому струмочку.я хочу звернути його в рушник але ніяковію мусчіну який сидить в стороні. я думую що це бог. виходячи онук мочить ноги у воді яка біжить по асфальту.уві сні настрій радісне.піднесений.

перебувала в печері з кето розмовляла потім накинулася кішка я її прогнала вибігла з печери бігла позаду було полум’я яке бачила тільки я

Я, мій чоловік і мама моя зайшли в печеру. Вхід в печеру не в низ, а на рівні одному. Зайшли в зал прямокутний, в центрі сталоктіти і сталогніти підсвічені. У мене якесь свято. Мама сказала, що для мене сюрприз. І на звисаючих сталоктітах з’являються вірші і їх хтось читає вголос. Вірші присвячені моєму дідусеві (батько мами) Вані (написані моєю мамою). Вірші про його мужньому характер (дідусь помер в 2008 році в листопаді в віці 70 років), Мама каже: &# 171; П’ять років я йому не писала віршів&# 187;. А навколо сяйво і я відчуваю поруч дідуся, його енергетику, його ауру. Він як прозорий.

Привіт, приснилося мені що я йду в печери, а там багато змій, я їх переступаю, потім я вийшла а там водоспад&# 8230; більше нічого такого не пам’ятаю

У ранимий дитинстві сон снився всю ніч.Я його бачила навіть відкриваючи очі.Темна печера і в ній горить вогонь

Наснилося що я нібито лазію в печері і шукаю кого, печера моторошна, які то дошки заважають пройти, і знаходжу стару діву, а ця діва перетворюється в прекрасну дівчину в білому, а потім таких дівчат стає багато, і вони чаклують.А я стаю з ними в коло і починаю з ними гадати і потім прокидаюся.

мені наснилося що я зайшла в якусь піщеру знайшла басі стрибнула в нього і печера початку зруйнуються а я прівратілась в русалку

я впав у воду одягненим в тепле одяг але як то впав в пешер а всередині пешер була сіна на яку я преземлілся м’яко і з шкереберть

перебуваю в темній вузькій холодній печері, залажу в неї і назустріч з неї вилітають чорні кажани

Приснилася печера в якості мого будинку а кам’яна брила виходить з видом на море вода стосується її дуже красивий вид, я подумала що буду пити каву і відпочивати тут милуючись морем

Все було зелено ліс дерева все зелені в лівій стороні текла річка поруч була альтанка а справа була скеля і в скелі були маленькі віконця схожі на печеру

Сни бачу уривками, або не запам’ятовую весь сон.Бачила, що перебуваю в печері, все було в зелених тонах, від темного до світлого, але в той же час знала, що ця піщера перебувати в якомусь будинку, була напівтемрява, але все чітко було видно, в піщере було два невеликих озера, з водою зеленуватого відтінку, прозора, дно було видно, і як ніби викладено все гладким каменем, в одне з них я лягла повністю гола, вода була дуже приємна і тепла, лежала і думала, що зараз спочатку в одному скупаюся, а потім в іншому , і прокинулася

я йду по печері разом з братом.йдемо спокійно.печера не викликає ніяких негативних почуттів.в печері є й інші люди, але осіб я їх не бачу.на шляху зустрічаються собаки яким я даю команду сидіти кілька разів з побоювання, що вони можуть накинутися один на одного (хоча собаки поводяться спокійно).я це пояснюю братові, а він мені каже, що знає свою собаку.на це я йому відповідаю-&# 171; а інших ти теж добре знаєш&# 187;.йдемо далі і сідаємо на великій купі з дрібних каменів.між камінчиків я бачу, що щось стирчить.дістаю дерев’яну паличку цікавої форми.вирізана якась дрібниця і віддаю її брату.печера нагадує місце де раніше був древній храм.дивлюся в сторону і бачу гарний шафка з різними предметами.підходжу до нього і проводжу рукою по його краях.він такий гарний і як-ніби знайомий.бачу чоловіка-це він приніс сюди цей шафка з іншими меблями.відчуття таке, що це належало його померлу дружину.я починаю оглядати інший шафа і на полиці знаходжу червоний футляр для кільця.відкриваю його.кільця в ньому немає, але під підкладкою в яке вставляється кільце знаходжу гвоздики, шпильки і кульки (що нагадують дрібні намистинки).розумію, що це зроблено для поганого.мені треба це змити з рук і я спускаюся до водоймища в печері.вода дуже чиста, а дно з каменів.хтось ще хотів доторкнутися до речей, але я крикнула, щоб ніхто ні чого не чіпав бо речі прокляті.а потім опускаю руки в воду, загрібати камені руками і тут відбувається те, що мене вразило.я розтискаю руки і відчуваю фізично тілом викид потужної енергії (він відчувався реальним почуттям).такою сильною, що вона підняла невелику муть в воді між камінням.я обернулася подивитися відчув це хтось інший, але далеко побачила постать жінки з довгими, темними волоссям і світиться плямою між брів.вона мені неприємна.на цьому місці я прокидаюся&# 8230;

приснився сон увійшов в незнайому печеру а там річка з сильним протягом зустрів рідних начілі тікати добігли до входу подув сильний вітер і по тунелю попереду потекла вода все стихло і ми повернулися на дачу

печерний храм музей.гуляв в ньому расматривать на стінах красиві старовинні зображення людей.типу я турист і таке захоплення сильний від цього путишествия.

Мій померлий дідусь водив мене в єгипетську печеру під водою. Потім я зустрілася з одним і з колишнім чоловіком, який бив мене і вони хотіли затягти мене знову в цю печеру, при цьому я відчувала страх. Але мені вдалося втекти в кінці і виїхати .

Я йшла по сходах в цю глибоку печеру, а коли прийшла, зустріла свою давно померлу бабусю живою

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ