Сонник отруйний павук 😴 приснився, до чого сниться отруйний павук у сні бачити

Приснився отруйний павук – ви не помітили серйозну небезпеку, яка здатна заподіяти шкоду однієї зі сфер вашого життя.

Якщо отруйний павук ще і вкусив, ваша поведінка здатне змусити близьких людей зневіритися в вас, відмовитися від підтримки ваших починань.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився отруйний павук, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться отруйний павук у сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. Спершу мені наснилося як я спілкувався зі своєю дівчиною яка в реальному житті вона розмовляти зі мною не хоче через що то скривджена на мене я не знаю на що. Ну так от уві сні вона навіть дуже охоче зі мною розмовляє. А потім приснився невеликий чорний павук який стрибнув мені за вухо, а я його вбив, а пізніше на убитого павука настав мій тато.

це було вночі на дорозі я бігла від кого то і зустріла друга він хотів нацькувати на мене цього отруйного павука я з ним боролася а павуку прям треба було кого то вкусити він його кинув на мене я його тримала і не даючи себе вкусити він як би був невидимий і маленький і я все таки кинула павука на нього він його вкусив і він помер а потім я плакала дуже сильно мені було шкода що так сталося і я молилася богу щоб він знову ожив так як у нього дружина і маленька дитина

було багато павуків, дуже багато (чорно-жовті) але вони були отруйні, вони звисали зі стелі, я почала мухабойкой струшувати їх і вбивати

Мій сон: Мама сказала щось на кшталт&# 8230; павук буде в нашій квартирі поки не залишить на підлозі смужку отрути, як слід. мама пішла. Я стала дивитися на досить великого пухнастого коричневого павука. У довжину приблизно 5 см. Він поповз поперек коридору, залишаючи за собою жовтувато-зелену смугу отрути. Весь цей час я сиділа на колінах на підлозі. А коли побачила отруту. Встала, сказала: &# 171; Вот блин!&# 187;. Далі не пам’ятаю.

Доброго дня! мені приснився павук і такий сон вперше! мені приснився що він забіг до мене дамою, я не знаю отруйним він був чи ні, але він був страшним, у нього задня частина була дуже пухнастою і темно сірий і були маленькі червоні цятки на його череві, черево було велике та й сам він був трохи більше долоні, я його ловила намагаючись не чіпати, хотіла зловити совком і покласти в пакет і забрати на вулицю, він тікав і пррятался, а я не могла заспокоїтися поки не зловлю його, у мене маленький син і я боялася якщо не зловлю павука, то він може покусати всю сім’ю але найбільше боялася за сина, так як він всюди грає, в результаті я його так і не спіймала!

Приснився мені павук. Я увійшов до під’їзду нібито свого будинку (хоча не схоже) Великий павук з товстим черевом чорного кольору я яскраво червоним малюнком на череві зверху. (Черево аж звисало т.до було м’яким і товстим, морда у нього нагадувала котячу. Зуби гострі як голки) Чи не давав нормально проходити . Чому то другий ряд сходинок з першого на другий поверх були повністю знесені. І 2 людини піднялися по залишку прикріплений до стіни. Я вирішив поїхати на ліфті так як я живу на 9 поверсі. Поки 2-е піднімалися я павука відганяв товстої гілкою дерев’яної. Павук сичав але не кусався хоча і отруйний. Як тільки я увійшов до ліфта він побіг за мною. Я тицьнув у нього палицею і пішов за ним він втік назад на місце між 1 і 2 поверхом. Я повернувся в ліфт він побіг знову за мною але не добігши втік і ліфт закрився раніше чим він повернувся. Я поїхав розмірковуючи про те хто додумався викинути павука в під’їзд. І прокинувся.

приснився Огроменное отруйний павук який труїв всіх моїх близьких і полював на мене&# 8230; приснився він з суботи на неділю

наснилося в ніч на 2 вересня. якийсь старий будинок дерев’яний, я з нього виходжу не через двері, а як в казці хатинка на курячих ніжках, я вилажу через отвір схоже на двері, і треба зістрибувати як би як в казкової хатинки, будинок стоїть на щось високе, я подивилася на туфлі свої і зрозумів, що одягла інші туфлі, вирішила повернутися, а назад залізти важкувато, високо перебувати вхід, я починаю дертися і тут хтось випустив отруйного павука типу тарантула і він став швидко бігти в мою сторону, я стала тікати і бігу по дорозі, а він за мною і прокинулася.

Доброго дня, Тетяно. У моєму сні я точно розуміла, що павук (саме отруйний) шукає собі здобич. По всій площі він наплів павутини, дуже густий. І судячи з усього, в якості цієї видобутку він вибрав мене. я намагалася вийти з дому, але не могла, бо цей павук з дуже швидким темпом пересувався за мною, і плів все більше павутини. прокинулася в страшному жаху. тому що буквально в ніч з неділі на подільник мені наснилося як я садила дерево, і коли викопала ямку для нього з нього виповз практично такий же павук як і в сьогоднішньому сні. буквально через кілька годин я розбилася на машині. загиблих немає, але аварія серйозна. тепер не знаю чого очікувати від цього сну. вірю що вони щось означають, тому що неодноразово сни в яких я намагалася побачити сенс і якось розтлумачити збувалися протягом 2-3 днів. хоча подібне відбувається рідко.

ощался зі старим знайомим через павутину на якій в центрі сидів Сереневий волосатий павук потім павутина летить я намагався пройти назад і почав рвати павутини а павук пригнув на мене і я прокинувся

ми їхали у вагоні і тут крики, що людей почали кусати отруйні павуки, – дуже швидкі. І ми пішли їх шукати і тут він з’явився з якогось кульки і швидко поповз і я вирішила раздовіть його пробігши дуже швидко і мабуть у нього не видимі нитки і я зачепилася об нього і обпекла дуже сильно руку, біль була відчутна, і раптом рука почервоніла і на руці з’явився датчик через скільки отрута перестане діяти.Потім ми опиняємося на в Ськопане поле і потрібно посадити картоплю посічену на дві частини і посадити, для того щоб отрута перестав діяти. Тут я так і зробила і у мене бачу рука чиста, біла без всяких опіків.

Я уві сні бачила красивого отруйного павука. Хоча він мені не хотів зла але я дуже боялася. Будьте ласкаві зможете пояснити значення цього сну.
З повагою Жанара

здрастуйте, мені приснилося що я гувернантка в чужому домі, скоріше навіть чимось схожий на замок, як показують у фільмах. там мені дали кімнату.і там вночі мені було не заснути.я дивилася ноутбук і потім побачила дівчинку, та, за якою повинна стежити.я її зловила, ми поговорили, я дізналася що, раніше в цій кімнаті жили 2 дівчинки, по черзі, і кожну з них викрали, потім я відвела її в її кімнату і пішла до себе спати. вночі я прокинулася від шуму і побачила в кутку стелі павука.він сидів, я пішла зайшла до дівчинки в кімнату, а її немає. тоді я побігла до дверей і побачила якусь жінку і ту дівчинку, мою підопічну, вона побачила мене, схопила дівчинку і зникла за дверима і тут мене вкусив павук.той самий який сидів на стелі в кімнаті.

весь сон за мною гнався отруйний чорний павук з довгими передніми лапками, який з одного укусу міг позбавити мене життя. Після довгої біганини від нього, мені вдалося закрити його в кімнаті на замок., але через невелику кількість часу він вигриз (або не впевнена що він там зробив) замок, і почалося все з нової.

мені раніше снилися павуки .Але в цей раз мені наснилося як мене вкусив тарантул.Чорний волосатий павучок середнього розміру.До чого це може бути

Вітаю! Мені приснився сон як я спускаюся вниз по сходах як в стародавніх кам’яних замках, і на мене почав нападати чорний волохатий, отруйний павук, і у нього з-за спини почав литися отрута! я його від себе відштовхувала, а він все одно на мене нападав! стала закривати двері що б закрити його в кімнаті, а двері виявилися маленька!

Добрий день, Тетяна! З четверга на п’ятницю мені приснився сон, в якому мене переслідували два чорних павука. Маленький був як приманка, а великий отруйний полював на людей. Деякий час я тікала, а потім вирішила повернутися до ворога обличчям. Маленькому я дозволила проповзти по тілу і скинула, а великого відбила і вбила рукою від ложки.

Сон почався з того, що я з знайомими охороняю і ховаю в машині велосипед, який повинен бути представлений для продажу через тиждень. Але за ним починають полювати люди, вони стають схожими на зомбі і мені з моїм двоюрідним братом доводиться без прав їхати на машині. За нами їде поліція, ми врізалися. Після того, як я пояснила поліцейському чому ми їхали без прав, він намагається відвести нас в безпечне місце.він привозить нас в свій будинок, чомусь дуже схожому на замок. Там його дружина з немовлям, і при знайомстві з нею у мене починаються бачення. Я бачу як хтось, хто вселився в дружину поліцейського намагається його вбити. З великими труднощами я виганяю його. Але потім мене багато разів кусає великий, чорний, отруйний павук, зазвичай у мене імунітет, але після вигнання я втратила сили і отрута починає мене вбивати. Всі намагаються мене врятувати і в кінці сну я одужала.

Сон починається з того, що я з друзями охороняю і ховаю велосипед майбутнього покоління, який ніхто не повинен бачити, так як його презентація буде через кілька днів і ніхто його не повинен бачити. Якимось чином люди дізнаються про це і починають на нас нападати і перетворюються на зомбі. Я і мій двоюрідний брат, щоб врятувати велосипед, викрадають машину без прав. За нами женеться поліція і ми врізалися. Я все пояснюю поліцейському і він намагається нас врятувати і відвозить в безпечне місце &# 8212; його будинок, дуже схожий на світлий замок. Там ми зустрічаємо його дружину з тільки, що народився дитиною. І після знайомства з нею у мене з’являються бачення, що в дружину вселився якийсь демон, щоб вбити її чоловіка, тому що на ньому якийсь клеймо. Я з великими труднощами виганяю демона з дружини, але потім мене кусає багато разів великий, чорний, отруйний павук. Зазвичай у мене до отрут імунітет, але після вигнання я втратила багато сил і отрута вбиває мене повільно. Я, мій брат і поліцейський намагаються мене врятувати, ми потрапляємо в якийсь темний будинок і там я поправляюсь.

Мене уві сні вкусив отруйний червоний павук, але я його вбила і при цьому мене врятували, т.е. я не померла від його укусу

Було багато великих павуків, а за ними йшли маленькі багато. За мною додому. було страшно. Зайшли вони додому чи ні я не пам’ятаю, начебто що немає.

я була в якомусь кабінеті нібито шкільного. зі мною були ще різні хлопці. звідки з’явився павук великий і чорний. з ним було 4 дитинчати. нам сказали що він дуже отруйний помремо якщо він тицьне нас своїми колючками на спині.. всі почали забиратися з ногами на стільці&# 8230; потім не пам’ятаю яким саме чином але мені пояснили що мене він не чіпатиме що нібито я особлива і я опинилася під якимось куполом але бачила інших хлопців.

павук був отруйний я його вдарила але побачила їх багато під стіною і я намагалася їх убити одного поливала водою потім запалила сірник і кинула вниз я сиділа на верху павук виявився в центрі кола але був ще живий

Мені приснився огоромное жовтий павук. Спочатку він був маленький і как-будто біг у мене по спині. Мені хтось сказав &# 171; павук&# 187;. Я його струсила і він раптом виявився більшим. Вся справа була на балконі. потім я його намагався вбити з пістолета і вбила. Накрилася дитячою ванночкою, так як його чдовітое речовина розлетілося по всьому балкону (відчуття, що він ніби-то лопнув)

Приснився павук чорного кольору без лап на одній стороні і великий часом лежала на землі біля паркану і не могла рухатися, боялася що він вкусить мене через те, що страждає сам без лап. Я відчувала його ворушіння спиною. А потім взяла його, він випускав типу жала з черевця і став схожий на маленьку дитину, немовля людина. Я стала його ростити, доглядати за ним, відчувала теплі почуття. А потім коли цей павук виріс великим, лапки теж виросли, аналогія з немовлям зникла. Павук вистрибнув з терраріумбил дуже небезпечний. Мені було страшно і щоб він не напав на людей або мене, я його вбила, роздавила, а потім коли він був ще живий зробила знеболююче щоб полегшити біль.

Привіт, снився великий павук схожий на тарантула з червоними смужками на лапках, повзав навколо мене і по мені, я його накрила ковдрою, щоб він не міг рухатися, а він став ще більше і поповз від мене, підкажіть, будь ласка що це може означати.

приснився отруйний павук, у нього було велике жало нібито контейнера під отрута, він був великий вибір

будинки в тераріумі був павук звідки взявся не знаю великий отруйний потім йому трохи привідкрили тераріум і він звідти вибіг, а я так як їх боюся початку від нього тікати, він за мною наздогнав і хотів укусити, але я підняла ногу і він тільки зачепив мене і подряпав від цього я і прокинулася

Уві сні я ловила отруйних павуків. Це відбувалося у мене вдома. Мама сказала, що у нас втекли 3 отруйних павука (я так розумію вони у нас були в якості домашніх тварин), я зловила їх, але коли зайшла в свою кімнату, там їх було дуже багато. Але уві сні я не відчувала страх або неприязнь, спокійно могла доторкнутися до них рукою

На кухні уві сні я побачила банку накриту плівкою прозорою, а в банку сидів павук чорно-сірого кольору .Павук був дуже великий.Банка-1,5ілі 2-х літрова стояла на стільниці. Я трохи прочинила плівку, павук підвівся, але я швидко закрила банку цієї ж плівкою і побачила що він випустив отрута темно коричного кольору.Живу з Доче і зятем та онукою з вересня місяця в своїй квартирі з 2016 р.Сон приснився з середи на четвер з 1 лютого на 2. [email&# 160; protected]

Вітаю! Мені приснився ось такий сон.На вулиці я підібрала кинуту кішку, нагодувала її, і через деякий час я почула страшний крик цієї кішки, маленький червоний павук затягнув її в дірку і почав їсти. Потім цей павучок вирішив напасти на мене, я всіляко його намагалася вбити, розчавити і навіть різати, але ніяк не виходило.коли нарешті то я його начебто вбила, викинула його в кватирку.

Я була в рукавичках і відчула пекучий біль з початку вилетіла з рукавички толі бджола толі оса а за нею виповз чорної каракурт павук я його скинула з руки

Доброго дня! Снилося як ніби я стягнув взяв з собою у великій сірниковій коробці павука, з’ясовується що він отруйний з 2ма жалами як скорпіон і повільний. Снилося що його дитинча вкусив мене чи то за шию чи за спину. Було запаморочення і непритомність, прокинувся побіг рятувати сина. Спас. У приміщенні був богомол яскраво зелений відпустив його на вулицю. Знайшов середнього розміру павука убитого великим. Викинув на вулицю. З’явилися інші великі павуки пару або один, не отруйний. Ми вийшли на вулицю з сім’єю. Погода ближче до чистої осені. Переважали кольори помаранчеві, жовті. Павуки коричневі або сірі

На ліжку було 2 отруйних жовтих павука які лралісь між собою хто з’їсть і конда один переміг один був товстим а інший худим переміг худий і потім ми бігали за одним павуком щоб його вбити але він налетів на мене і я прокинулася.

Ми з братом зайшли в ліфт потім побачили маленького отруйного павука цей павук за нами бігав і стрибав ми від нього бігали по всьому ліфта і він стрибнув на мене павук і вкусив мене в шию

Мені наснилося що я чистила банан і з нього випав великий банановий павук. Він був в павутині і вона виглядала як мішок для нього. Я дуже злякалася і почала кидатися уві сні і не знайшла нічого розумного як покласти його в пакет, після чого моя кішка його задавила зубами і він здох і я відчула запах гнилі. Я взяла каструлю закип’ятити воду і кинула його туди щоб бути впевненою що він здох

Я спала з мамою уві сні і над нами був величезний павук пісочного кольору, більше схожий на краба. Сидів на стіні прямо над нашими головами. Сон був листівками і наступне що пам’ятаю &# 8212; вона спіймала каракурта (чорну вдову), але він не вкусив її, а куди вона поділа його не пам’ятаю.

Побачив уві сні павука поруч з сином, в інтернеті дізнався що він отруйний. Акуратно викинув його. Чи не вбивав.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ